Металеві брекети

Ціна від 9900 грн

Записатися на прийом
Діє до 30 Вересня
Металева брекет-система всього за 9900 гривень

У вартість входить встановлення металевої брекет-системи на одну щелепу.

Металеві брекети

Етапи встановлення металевих брекетів

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.

Вирівнювання зубів металевими брекетами

Прообраз сучасних металевих брекетів був розроблений ще в 1928 році. Ортодонтична конструкція являла собою металеві кільця, які фіксувалися на зуби, і металевий дріт, розташований в горизонтальних пазах кілець. Згодом так звана еджуайз-техніка модифікувалася і на сьогоднішній день, металеві брекет-системи є найпопулярнішими ортодонтичними апаратами.

Красива посмішка в сучасному суспільстві – це запорука успіху, впевненості і здоров’я. На жаль, в силу різних зовнішніх факторів зберегти красу природної усмішки не завжди виходить. Для корекції аномалій прикусу і вирівнювання зубів використовуються ортодонтичні конструкції і найнадійнішим їх видом є брекети. Ортодонти застосовують різні види брекет-систем – сапфірові, керамічні, самолігуючі, але найпопулярнішими залишаються металеві брекети.

Конструкція металевих брекетів

Брекет-система – це незнімна ортодонтична конструкція, яка складається з наступних основних елементів:

 • сам брекет (замок);
 • дуга;
 • лігатури.

Брекет клеїться на поверхню кожного зуба. На самій поверхні брекета є поглиблення – пази, в які вставляється дуга і фіксується за допомогою еластичної або металевої лігатури. Дуги виготовляються з нікель-титанових сплавів, що мають “пам’ять форми”. Завдяки цій властивості, дуга, що зафіксована до кожного неправильно розташованого зуба і має спочатку форму правильного зубного ряду, буде прагнути прийняти свою первинну форму і поступово чинити тиск на зуб і змінювати його положення.

У самолігуючих брекетах дуга утримується в пазу брекета за допомогою спеціальних засувок або кліпс, замість лігатур. У таких брекетах тиск на зуби відбувається м’якше, а процес вирівнювання переноситься краще і швидше.

 

Металеві брекети виготовляються з нержавіючого сплаву методом лиття або фрезерування. Наша клініка використовує металеві брекети, виготовлені виключно методом фрезерування, оскільки такі конструкції відрізняються високою точністю і якістю.

Види металевих брекетів

По розташуванню розрізняють такі види металевих брекет-систем:

 • Вестибулярні брекети – фіксуються на зовнішню поверхню зубів. Є найбільш затребуваними, не дивлячись на те, що помітні на зубах. Сучасні технології фрезерування дозволяють виготовляти металеві вестибулярні брекети максимально маленькими і точними.
 • Лінгвальні брекети – фіксуються до внутрішньої поверхні зубів, з боку язика і піднебіння. Конструкції можуть бути як стандартними, так і виготовлятися за індивідуальним замовленням. Лінгвальні брекети непомітні, але їх використання збільшує терміни лікування, вони дорогі і не комфортні для пацієнта.

За способом фіксації дуги в пазу брекети виділяють:

 • Лігатурні брекети. У даній конструкції дуга фіксується до брекетів за рахунок еластичної або металевої лігатури. Такий спосіб фіксації створює великі сили, що викликають дискомфорт у пацієнтів в перший час після встановлення брекет-системи. Також лігатури створюють тертя між брекетами і дугою, за рахунок чого гальмується пересування зубів. Варто відзначити, що лігатури вимагають регулярної заміни та візиту до ортодонта.
 • Безлігатурні (самолігуючі) брекети. Конструкція безлігатурних брекетів відрізняється наявністю спеціальних засувок або кліпс замість лігатур. Це створює легкі сили і мінімальне навантаження на зуби. Адаптація проходить швидко, мінімізується дискомфорт, а терміни лікування зменшуються. Безлігатурні брекети також показані пацієнтам з пародонтитом і мають більший спектр показань для лікування без видалення зубів.

Встановлення металевих брекетів

Металеві брекети, як і керамічні, сапфірові і самолігуючі брекети, встановлюються в наступні кілька етапів:

 1. Установка металевої брекет-системи починається з повноцінного огляду пацієнта і діагностики. Ортодонт знімає відбитки для виготовлення діагностичних моделей і їх аналізу, а також направляє на рентгенологічне дослідження (ТРГ в бічній проекції, КТ верхньої і нижньої щелеп). Після ретельного вивчення всіх діагностичних даних лікар складає план ортодонтичного лікування і погоджує його з пацієнтом.
 2. Наступним етапом є проведення підготовки до фіксації брекет-системи. Пацієнту проводиться професійна гігієна порожнини рота, лікування зубів, а також пародонтологічна підготовка (лікування ясен). Також назначається видалення зубів мудрості перед встановленням брекетів, при наявності ортодонтичних показань.
 3. Безпосередньо встановлення брекетів займає близько 1 години. Спершу проводиться очищення поверхні зубів від м’якого зубного нальоту, знежирення емалі спеціальним розчином, позиціонування кожного брекета на фторвмісний матеріал, що застигає під дією ультрафіолетової лампи.

Пацієнту даються рекомендації по догляду за зубами і брекет-системою. Пацієнт попереджений, що відразу після встановлення брекетів починається період адаптації: відчувається дискомфорт, терпимі больові відчуття, іноді свербіж. Звикання до брекетів триває кілька днів, після чого неприємні відчуття поступово проходять. Ортодонт призначає пацієнта на наступну корекцію і активацію брекет-системи. Як правило, вона проводиться 1 раз в 4-5 тижнів.

 

Скільки носити металеві брекети? Як правило, лікування металевою брекет-системою триває від 1,5 до 2,5 років і залежить від складності клінічної ситуації.

Переваги металевих брекетів

 • найбільш доступна ціна;
 • міцність;
 • маленький розмір;
 • скорочення термінів лікування;
 • збереження початкового кольору;
 • можливість використання еластичних лігатур різних кольорів і форм, що важливо для підлітків;
 • антикорозійне покриття;
 • можливість використання в випадках патологій прикусу важкої вираженості.

Недоліки брекетів з металу

Єдиним недоліком металевих брекет-систем, як і раніше, вважається їх неестетичність, так як металеві брекети видно на зубах. Тому серед пацієнтів часто виникає питання: вибрати металеві брекети або естетичні (сапфірові, керамічні). Отримати детальну інформацію про вибір виду брекет-системи для вирівнювання зубів в вашому випадку ви можете, записавшись на консультацію до ортодонта стоматології СКАЙКЛІНІК.

Металеві брекет-системи в SKYCLINIC

Фахівці СКАЙКЛІНІК використовують металеві брекет-системи топових світових виробників, таких як GAC виробництва США. Ми працюємо з найкращими і перевіреними матеріалами для встановлення брекетів. Наші ортодонти мають високий професіоналізм і досвід для вирішення складних клінічних ситуацій. SKYCLINIC забезпечить максимальний комфорт протягом усього ортодонтичного лікування, починаючи з вашого першого прийому в нашій клініці. Запишіться на консультацію до ортодонта нашої клініки для отримання детальної інформації про вибір брекет-системи та складання оптимального плану лікування для вас.

Ціна та відгуки про лікарів

Втомилися шукати свого лікаря? Хочете рівні зуби і сяючу посмішку? Тоді записуйтеся на консультацію до кращого ортодонта в Києві. Професіонали Скайклінік проведуть детальний огляд, консультацію та діагностику, після чого запропонують оптимальний план лікування за доступною ціною.

 

Бажаєте зорієнтуватися у вартості послуг та відгуках про наших фахівцях? Тоді переходьте на наш сайт в розділи Ціни і Відгуки. Тут представлена ​​орієнтовна вартість послуг і чесні відгуки про наших докторів.

 

Приходьте в СКАЙКЛІНІК і ви, щоб переконатися у високому професіоналізмі нашої команди!

 

Мартинчук Анна Сергіївна
Мартинчук Анна Сергіївна

Практикуючий лікар-ортодонт зі стажем більше 9 років. Анна Сергіївна є активним учасником багатьох ортодонтичних спільнот, регулярно відвідує профільні конгреси та майстер-класи. Успішно проводить ортодонтичне лікування всіх вікових груп пацієнтів. У своїй практиці віддає перевагу найбільш результативним методам лікування, зокрема індивідуальним пластинкам, елайнерам і самолігуючим брекетам.

Розгорнути
Показання
 • неправильне положення окремих зубів та зубних рядів
 • аномалії прикусу
 • підготовка до протезування або імплантації
 • коррекція профілю
 • витягування непрорізаного зуба
 • вимоги до швидкого і найбільш бюджетного вирівнювання зубів
Протипоказання
 • незадовільна гігієна порожнини рота
 • уражені карієсом та його ускладненнями зуби
 • гострі психічні захворювання
 • злоякісні новоутворення порожнини рота
 • деякі захворювання імунної, ендокринної, кровотворної систем
 • важкий перебіг гострих інфекційних захворювань
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Знижка до 10% на всі послуги
Діє до 30 Вересня
Знижка до 10% на всі послуги

Скористайтеся будь-якою послугою у SKYCLINIC та отримайте віртуальну накопичувальну дисконтну картку “Light” зі знижкою 5% на всі стоматологічні послуги.

З деталями Вас з радістю ознайомлять наші адміністратори.

Сімейна знижка
Діє до 30 Вересня
Сімейна знижка

Приводьте на лікування своїх близьких (батьків, дітей, чоловіків і дружин, братів і сестер, дідусів і бабусь) та отримайте віртуальну дисконтну картку “Full” зі знижкою 10% на всі стоматологічні послуги.

Профілактичне чищення зубів всього за 2100 гривень
Діє до 30 Вересня
Профілактичне чищення зубів всього за 2100 гривень

Профілактичне чищення зубів всього за 2100 гривень. У вартість входить зняття зубного каменю ультразвуком, чистка Air Flow, полірування та рекомендації по догляду за зубами.

Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ
Діє до 30 Вересня
Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ

Безкоштовне надання швидкої стоматологічної допомоги представникам ЗСУ.

Знижка 10% на гігієну*
Діє до 30 Вересня
Знижка 10% на гігієну*

*Відвідуй гігієніста або пародонтолога не рідше одного разу на 6 місяців (180 днів) та отримай знижку 10% на проведення “Лікувально-профілактичного комплексу гігієни”, який включає: глибоку діагностику стану ясен, чотирьохетапну чистку зубних відкладень та індивідуальний підбір професійних засобів гігієни порожнини рота в домашніх умовах.

Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн
Діє до 30 Вересня
Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн

Зміна кольору і форми зуба за допомогою композитного вініра.

Металева брекет-система всього за 9900 гривень
Діє до 30 Вересня
Металева брекет-система всього за 9900 гривень

У вартість входить встановлення металевої брекет-системи на одну щелепу.

Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень
Діє до 30 Вересня
Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень

У вартість входить встановлення керамічної брекет-системи на одну щелепу.

“Зуб під ключ”! Зубной імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього від 17900 гривень
Діє до 30 Вересня
“Зуб під ключ”! Зубной імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього від 17900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення, формувач ясен, цирконієва коронка.

Керамічна пломба всього за 7900 гривень
Діє до 30 Вересня
Керамічна пломба всього за 7900 гривень

Строк служби керамічної пломби більш ніж у 3 рази довший за звичайну пломбу!

Під час виготовлення використовується кераміка провідних світових виробників.

Питання-відповіді
Чому металеві брекети дешевше естетичних?
Металеві брекети виготовляються з нержавіючого сплаву методом лиття або фрезерування. Останні частіше використовуються ортодонтами, так як характеризуються високою точністю. Керамічні брекети виготовляються з полікристалічної кераміки, сапфірові з синтетичного кристалу сапфіра. Їх технології виготовлення є більш дорогими.
Які переваги металевих брекетів?
- Головним аргументом в сторону вибору металевих брекетів є їх доступна ціна. - Також важливим є те, що з металевими брекетами процеси переміщення зубів відбуваються швидше на кілька місяців, у порівнянні з естетичними брекетами. - Металеві брекети найбільш міцні і мають більше показань для застосування у випадках із складними патологіями прикусу. Однак їх вагомим недоліком є ​​низька естетика. Металеві брекети - відмінний вибір для дітей, за рахунок можливості використання лігатур (гумки, що фіксуються на брекети) різних кольорів і форм.
Я ношу брекети. Як часто необхідно робити професійне чищення у стоматолога?
За наявності брекет-системи чищення зубів ускладнюється і потребує більше догляду та часу. У зв'язку зі складнощами проведення якісної гігієни в домашніх умовах, пацієнтам з брекет-системами та захворюваннями тканин пародонту рекомендується проведення професійного чищення зубів не рідше ніж раз на 3 місяці.

Відгуки

Реальні відгуки про стоматологію від наших пацієнтів
Мария Побережная
Недавно начала свое лечение в этой клинике. Будет долгий период (чистки, подготовка, брекнты). Сейчас ношу депрограматор, необычный опыт. Врачи все доступно рассказывают и объясняют. Спасибо им большое) за массу ответов. Так же спасибо большое админам за поддержку и консультации. 🌺
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Татьяна Степанченко
Доброго дня! Я пацієнт Анни Сергіївни, дуже задоволена роботою. Це лікар-ортодонт, який не боїться роботи з неправильним прикусом, нерівними зубами… при можливості пропонує альтернативні методи лікування, допомагає посміхнутись світу на всі 32 рівненькі зуба😁
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Мария Беннис
Я прошла ортодонтическое лечение с помощью брекет-системы в Sky Clinic и безумно рада результату. Все консультации, этапы подготовки к постановке брекет-системы и лечение прошли на высшем уровне. Отдельная благодарность доктору-ортодонту Анне Сергеевне за профессионализм, внимательность и качественное лечение. Это клиника, в которую я обязательно буду возвращаться! Спасибо всей команде Sky Clinic.
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Елизавета Гродская
Хочется поблагодарить замечательную команду SKYCLINIC Мне ставили брекет систему, и я осталась абсолютно довольна! Было комфортно все, от начала и до конца. Все очень внимательны, улыбчивы, всегда шли на уступки. Отдельная благодарность Анне Сергеевне, за ее профессионализм, деликатность, чёткость, и быстроту. С удовольствием буду рекомендовать эту клинику своим близким. Спасибо вам большое! Улыбаюсь своей голливудской улыбкой Вам)
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Lesya Krasun про стоматологію
Lesya Krasun
Ця клініка - відповідальна за ідеальну посмішку моєї дитини))) там ми ставили брекети. Робота виконана чудово. Наш лікар - Анна Сергіївна - усе детально розповідала і пояснювала. Клініка дуже затишна, обладнання нове. До лікарів щільний запис, записуватися потрібно завчасно, але в екстрених (і не дуже) ситуаціях нам завжди шукали і пропонували варіанти. В клініці часто бувають акції - іноді знижки, іноді подарунки (наприклад, нам дарували спеціальні щітки). І це теж дуже приємно. Рекомендую!
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Victoria Nam про стоматологію
Victoria Nam
Недавно закончилось мое ортодонтическое лечение в стоматологической клинике Скайклиник и теперь я могу поделиться своими впечатлениями. Про клинику: Тут сплошные плюсы - близость к метро, новая клиника со стильным дизайном, современным оборудованием и передовыми стоматологическими материалами. Про персонал: Тоже только положительные впечатления - администраторы вежливые и улыбчивые, всегда за день до приема звонят напомнить и уточнить детали, если что, помогут выбрать дату и время приема. Даже директор клиники не отказал мне в консультативной помощи онлайн, когда у меня за границей возникла нестандартная ситуация (хотя делать этого он не обязан), и я не могла там обратиться за стоматологической помощью. Помимо своего лечащего врача-ортодонта к другим докторам также обращалась несколько раз и за лечением, и за консультацией. Всегда давали исчерпывающую информацию и проводили необходимое лечение. Про лечащего врача-ортодонта: Смело могу рекомендовать Анну Сергеевну как Профессионала своего дела с большой буквы. Внимательный доктор, для которой нет неважных мелочей. На протяжении всего лечения доктор доступно и детально объясняла мне каждый шаг, отвечала на все вопросы. Каждое посещение она оценивала и корректировала, если необходимо, дальнейший ход лечения, чтобы получить тот результат, которого мы хотели достичь в начале ортодонтического лечения. И вот спустя 2,5 года ношения брекетов, не смотря на мой возраст 45+, строго придерживаясь всех указаний доктора по гигиене (это важно) я получила то, что хотела, а именно - красивую и здоровую улыбку. Что надо иметь в виду потенциальному пациенту по ортодонтическому лечению: У всех исходная ситуация разная, поэтому план и сроки лечения будут индивидуальны для каждого. На консультации доктор подробно разберет конкретно ваш случай и предложит оптимальный вариант. Но главное, необходимо строго придерживаться указаний доктора и правил гигиены на протяжении всего срока лечения, так как это влияет конечный результат. Резюме: смело рекомендую стоматологическую клинику Скайклиник и доктора-ортодонта Мартынчук Анну Сергеевну.
Лікуючі лікарі:
Бишук Богдан Михайлович
Мартинчук Анна Сергіївна
Юлия Филончук про стоматологію
Юлия Филончук
Отличная клиника и замечательная ортодонт Анна Сергеевна. Отлично подобран план лечения, внимательное отношение. Всегда получала развернутые консультации и прислушивалась к рекомендациям доктора. В течение всего срока ношения брекетов не возникало никаких проблем и жалоб. В результате - ровные и красивые зубы, за что очень благодарна :)
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Татьяна Любченко
Хорошая клиника, отличные специалисты, приветливые девушки администраторы. Большая благодарность, за красивую улыбку врачу-ортодонту Анне Сергеевне Мартынчук, помогла исправить ошибки врача с другой клиники и увидеть настоящий результат качественной работы!
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Ирина Данько
Хочу сказать огромное спасибо ортодонту Анне Сергеевне! Действительно профессионал с большой буквы. На всех этапах ношения брекетов, присутствовало полное понимание всего происходящего: цены, сроки, возможные проблемы и способы их предотвращения, все детально, подробно, очень грамотно и безболезненно. Как результат - отличная улыбка и правильный прикус. Спасибо большое! А также хочется отметить работу пародонтологов и терапевтов, ведь брекеты подразумевают комплексный подход к зубам. Все работы проводились настолько качественно (и даже приятно))), что весь страх перед стоматологическими вмешательствами просто исчез. Поход к стоматологу никогда не кажется простым шагом, но в Skyclinic действительно хочется приходить, если появляются даже малейшие проблемы с зубами. Потому что есть уверенность и гарантия того, что врачи отнесутся с вниманием и профессионально сделают все для решения проблемы.
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Victoria Uzakova про стоматологію
Victoria Uzakova
Услугами клиники пользуюсь больше двух лет. Недавно закончила успешное ортодонтическое лечение с Мартынчук Анной. Результат полностью устраивает. Также отдельное спасибо Ефимову Михаилу и Бышук Богдану. Да и в целом, весь персонал клиники внимательный, вежливый и профессиональный.
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Бишук Богдан Михайлович
Vera Vasilevna про стоматологію
Vera Vasilevna
Отличная клиника))А самый лучший доктор-ортодонт - Мартынчук Анна Сергеевна. Прохожу у неё ортодонтическое лечение на протяжении 1,5 года и очень довольна, результат на лицо. Анна Сергеевна очень внимательна, вежлива, а главное профессионал своего дела))Ни разу не пожалела, что доверилась ей, результат был виден уже через пару месяцев. Поверьте, это время пролетело незаметно благодаря поддержке и работе правильного и знающего доктора!!!! Спасибо Вам))
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Ирина *
Устанавливали брекет-систему ребёнку.Очень довольны качеством обслуживания в клинике,доброжелательный,квалифицированный персонал. Мартинчук Анна Сергеевна-на протяжении года общения с врачом,всегда получали компетентную помощь и внимание!
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Ольга Ващенко
Сказать что я довольна клиникой-это ничего не сказать! Я всегда хотела выровнять зубы, но по иронии судьбы откладывала на потом. Безумно благодарна Анне Сергеевне за ее колоссально проделанную работу. С уверенностью могу сказать ортодонт от Бога- всем советую идти только к ней)
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Anastasiia Vc про стоматологію
Anastasiia Vc
Хочу сказать большое спасибо Skyclinic и Вашим докторам. У меня длительное время щёлкал сустав, утром не могла банально открыть рот, приходилось помогать себе руками😞 и постоянно при приёме пищи были характерные щелчки, которые слышала не толко я, но и рядом сидящие люди. Я очень долго искала доктора, который мне поможет или хотя бы прояснит ситуацию. Мне порекомендовали обратиться к ортодонту Янишевской Яне. И мне пришлось ехать из Харькова в Киев к ней на приём. И я очень рада, что все-таки решилась. Лечение было не быстрым, но спасибо Яне Владимировне за ее трепетное отношение, за выдержку и за профессионализм. Мне исправили прикус, до этого никто не хотел браться за мой случай или не знали как именно помочь. Если перед вами стоит выбор: ехать далеко к хорошему специалисту или найти кого-нибудь поближе, то лучше ехать и не рисковать своим здоровьем!
Наталия Гуриненко про стоматологію
Наталия Гуриненко
Я - постійний відвідувач цієї клініки, адже ношу брекети, і щоразу йду звідси і беру із собою гарний настрій. Вже на рецепції зустрічає привітна дівчина і зазвичай питає, чи легко я дісталась до них та як в мене справи, і завжди запропонує чай чи каву. Лікарський колектив добре знає свою справу і має індивідуальний підхід до кожного клієнта, тож особисто я, хоч і боюся усіх тих страшних інструментів (😂), ще не посивіла ні на волосину))) Щодо цінової політики, скажу так: хочете дешево - пласкогубці вам у поміч. 😉
Lesya Krasun про стоматологію
Lesya Krasun
В клініці вже бували неодноразово. Ставили, здійснювали стоматологічний супровід і знімали брекети дитині. Все новеньке, чисте та стерильне. Сучасне обладнання, уважні лікарі. Зручно їхати. Своїм ходом - п'ять хвилин від метро Нивки. Якщо на авто - є де припаркуватися. Нам сподобалося. Всіляко рекомендую.
Алина Порожняк про стоматологію
Алина Порожняк
Стоматологія Sky Clinic, як на мене, одна із кращих стоматологія Києва. Завжди привітний персонал, особливо хочу відмітити лікаря - ортодонта Анну Сергіївну, безмежно вдячна їй за свою ідеальну посмішку. З впевненістю можу рекомендувати, як хорошого, висококваліфікованого спеціаліста, який знає свою справу!!!!
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Ярина Вольвач
Чудова затишна клініка, завжди дуже ввічливий і привітний персонал. Вже рік проходжу курс лікування в ортодонта Анни Сергіївни, днями плануємо лікування закінчувати. Результатом дуже задоволена. Анна Сергіївна - пофесіонал своєї справи, надзвичайно уважний, ввічливий, привітний лікар. Вона зрозуміло і чітко пояснює перебіг лікування та очікуваний результат, дає відповідь на будь-які питання, що виникають під час лікування. Дякую
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Ruslana Bondarenko про стоматологію
Ruslana Bondarenko
В клініці обслуговуюся тривалий час. Наданням послуг дуже задоволено! Особливо хочеться відмітити професійність персоналу, комфортну та затишну атмосферу в клініці. Анна Мартинчук - просто фея))) Рекомендую!
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Alisa Tanko про стоматологію
Alisa Tanko
В Скай клінік я прийшла складним пацієнтом після невдалих лікувань у трьох ортодонтів. Після двох років лікування я вже з рівними зубами))). Весь персонал дуже чуйний та уважний, можна отримати відповідь на будь які запитання та отримати розгорнуту консультацію. Також в Скай клінік мені видалили зуби мудрості та поставили імплант (Михайло Олександрович Єфімов, дуже Вам вдячна за якісну роботу). Зараз в клініці я проходжу консультування по підбору вінірів та раз на пів року приїжджаю на гігієнічну чистку ротової порожнини. Однозначно рекомендую.
Усі відгуки
Коментарів немає