Хірургічна стоматологія
Категорія:

Хірургічна стоматологія

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.

Напрями хірургічної стоматології

Хірургічна стоматологія у багатьох все ще асоціюється виключно з видаленням зубів, але насправді цей напрямок в стоматології є одним з найбільш об’ємних. Вона також об’єднує в собі такі напрямки, як зубозберігаючі операції, корекцію м’яких тканин порожнини рота і ясен, реконструктивну хірургію (кісткова пластика, синус-ліфтинг), імплантацію, корекцію вроджених і набутих аномалій і деформацій, а також хірургічне лікування складних патологій прикусу.

Консультація та діагностика в хірургічній стоматології «SKYCLINIC»

Профілактичні огляди порожнини рота фахівцем дозволяють запобігти розвитку багатьох захворювань або виявити і пролікувати їх на ранніх стадіях – наприклад, майбутня поява кісти на початку свого розвитку може бути запідозрена в разі зміни кольору зуба (сіро-коричневий колір, велика пломба або каріозна порожнина); нестача місця для прорізування “зубів мудрості” зазвичай помітна і зрозуміла для кваліфікованого фахівця, а це значить, що своєчасне його видалення виключить або мінімізує появу порушень прикусу.

 

 

Допомогти виявити формування прихованих проблем в зубощелепній системі покликані сучасні рентгенологічні методи діагностики: комп’ютерна томографія і прицільні знімки. Завдяки їм наші фахівці з легкістю знайдуть і запропонують найбільш якісне, безболісне вирішення проблеми.

 

Команда фахівців СКАЙКЛІНІК рекомендує проводити профілактичні огляди не рідше одного разу на 6 місяців і проводити комплексну рентгенологічну діагностику не рідше одного разу на 2 роки. Такий підхід дозволяє практично виключити розвиток важких патологічних процесів і захворювань зубощелепної області.

Методики хірургічної стоматології

 

Хірургічна стоматологія включає в себе:

 • дентальну імплантацію – відновлення втраченого зуба за допомогою двох найбільш передових імплантаційних систем: швейцарських імплантатів Straumann і південнокорейських імплантатів MegaGen;
 • кісткову пластику, включаючи синус-ліфтинг і аугментацію, при втраті обсягу кісткової тканини в зв’язку з видаленням зуба або внаслідок інших патологічних процесів в кістці;
 • видалення тимчасових і постійних зубів, а також третіх молярів (вісімок, зубів мудрості) і ретинованих зубів;
 • резекцію верхівки кореня;
 • корекцію м’яких тканин, таких як вуздечки губ і язика, слизові тяжі, дрібний присінок порожнини рота;
 • корекцію рівня ясен і кісткової тканини (хірургічне естетичне подовження коронки зуба);
 • лікування рецесій;
 • ортохірургічне лікування спільно з ортодонтом (хірургічне виправлення скелетних патологій прикусу);
 • лікування вроджених аномалій і деформацій, таких як «заяча губа» або «вовча паща».

Імплантація

Дентальна імплантація є найбільш сучасним і правильним з точки зору біології методом відновлення втраченого зуба чи групи зубів. Суть маніпуляції полягає в установці в кістку титанового (MegaGen) або цирконієво-титанового (Straumann) імплантату, який повністю імітує корінь зуба, коли зростається з кісткою. Далі, через 2-6 місяців, на цей штучний корінь встановлюється керамічна коронка. Дана методика, зі слів усіх наших пацієнтів, дозволяє відновити ефективність жування і істотно поліпшити якість життя.

Кісткова пластика

Аугментація (кісткова пластика, синус-ліфтинг) є невід’ємною частиною в процесі реабілітації пацієнтів з множинною відсутністю зубів і, як наслідок, нестачею обсягу кісткової тканини (атрофією) для подальшої імплантації. Проводиться кісткова пластика кваліфікованими стоматологами-хірургами з використанням тільки швейцарських і німецьких кістково-пластичних матеріалів.

Видалення зубів

Це одна з найбільш затребуваних послуг з розділу хірургічної стоматології в нашій клініці. Безболісне видалення зуба проводиться під місцевим або загальним знеболенням і показано при повному руйнуванні зуба, поздовжньому розколі зуба, великих запальних процесах в навколозубних тканинах, а також за ортодонтичними показаннями. Лікарі хірурги-стоматологи нашої клініки рекомендують при видаленні зубів також провести процедуру PRF, яка дозволить прискорити загоєння, мінімізувати больові відчуття і ризики ускладнень, а також дасть хороший прогноз для збереження обсягу кістки після видалення для якісної імплантації в найближчому майбутньому. У деяких випадках ми рекомендуємо встановити імплантат в один візит з видаленням, так як це дозволить максимально прискорити процес відновлення жування.

Видалення зуба мудрості

Зуб мудрості зазвичай формується досить пізно і часто або прорізується неправильно, або взагалі залишається в кістці. Це найчастіше призводить до пошкодження попереду стоячих зубів, викривлення зубних рядів, нагноєнням в області вісімок, травматизації оточуючих тканин і, на щастя, досить рідко до формування кіст навколо зуба, що не прорізується. Також варто відзначити той факт, що третій моляр в 98% випадків взагалі не задіяний в акті жування, а значить його цінність в ротовій порожнині фактично дорівнює нулю. Через особливості розташування зубів мудрості їх неможливо ефективно очистити, вони швидко уражаються карієсом і його ускладненнями, які вкрай складно якісно пролікувати. У зв’язку з цим, лікування не може бути гарантовано. Видалення “вісімки” відноситься до категорії складних хірургічних втручань, з якими наші хірурги-стоматологи справляються швидко і якісно завдяки своєму досвіду та технічній базі.

Резекція верхівки зуба

При формуванні кісти на корені зуба часто рекомендують його видалення. У своїй практиці ми успішно використовуємо такий вид зубозберігаючої операції, як резекція ураженої верхівки кореня. Суть даної маніпуляції полягає в створенні отвору в кістці в області проекції кісти, видаленні кісти з ураженою частиною кореня, герметичного закриття отвору і накладення декількох косметичних швів. Результатом такого втручання є збереження зуба і повне відновлення зони кісти протягом 8-12 місяців.

Корекція вуздечок губ і язика

Під час росту і розвитку можливе порушення правильного формування вуздечок губ і язика. Найчастіше це проявляється в їх вкороченні або потовщенні на всьому протязі. У таких випадках виявляється негативний вплив на всю зубощелепну систему: гальмування росту верхньої і нижньої щелеп, що призводить до складних патологій прикусу; порушення вимови – при короткій вуздечці язика; ураження тканин пародонта – при коротких вуздечках губ. Єдиним рішенням в таких ситуаціях є косметична пластика вуздечок у наших хірургів-стоматологів. Маніпуляція проводиться в комфортній атмосфері під місцевою анестезією і, як правило, не триває довше 20 хвилин. Після пластики вуздечки губи або пластики вуздечки язика накладається декілька косметичних швів, що сприяє швидкому і безболісному загоєнню.

Корекція рівня ясен

Досить часто ми стикаємося з тим, що при посмішці форма зубів у людини схожа на квадрат. Дана особливість пов’язана з надмірним розвитком ясен в області її краю і точно не додає естетики усмішці. Але з цим дуже легко впорається – під місцевою анестезією за допомогою найтоншого скальпеля проводиться видалення зайвого обсягу ясен і вже відразу після маніпуляції ви побачите результат. Варто також відзначити, що дане втручання є простим для пацієнта в плані відновлення після процедури. Видалення зайвих ясен призводить в тому числі і до мінімізації ризиків виникнення запальних процесів (гінгівіту і пародонтиту), більш високому рівню гігієни і, як наслідок, відсутності запаху з рота.

Лікування рецесій

На противагу збільшенню рівня ясен зустрічається його зниження – поява рецесій (оголення кореня зуба). Найчастіше це пов’язано з наявністю пародонтиту, пародонтозу і неправильного прикусу (до появи рецесій призводять нерівні зуби, які знаходяться в перевантаженому стані). У такому випадку спочатку проводиться вирівнювання зубів брекетами або пластинками з подальшою хірургічною корекцією рецесій. При пародонтиті проводиться активний етап його лікування (гігієна, скейлинг і Вектор-терапія), а вже після стабілізації процесу проводиться реконструктивна хірургія, спрямована на закриття рецесій своїми тканинами.

Показання до хірургії в стоматології

Основні показання до хірургічної стоматології наступні:

 • запальні захворювання;
 • неможливість збереження зуба зважаючи на його зруйнованість;
 • неправильне положення або непрорізування (ретенція) зуба;
 • короткі вуздечки губ і язика;
 • наявність рецесій ясен;
 • відсутність зуба – показання до імплантації;
 • недостатній для імплантації обсяг кістки;
 • вроджені дефекти щелепно-лицевої ділянки;
 • ушкодження внаслідок травм.

Чи це боляче?

Багато людей бояться звертатися в клініку при появі болю в зубах оскільки вважають, що лікування та видалення зубів – дуже хворобливі процедури. Насправді це всього лише застарілі стереотипи – сучасна анестезія, методики, рівень наших фахівців і інструменти дозволяють проводити всі маніпуляції, включаючи хірургічні операції в ротовій порожнині безболісно і з найкращим прогнозом.

Хірургічна стоматологія в Києві: ціни та фахівці

У стоматологічній клініці СКАЙКЛІНІК основним завданням кожного фахівця є отримання якісного результату лікування в умовах всеосяжної турботи про пацієнта. Ми приділяємо максимум уваги комунікації з пацієнтом і діагностиці, тому що саме від цих речей залежить висока якість проведення маніпуляції і прекрасне самопочуття пацієнта.

 

Записуйтеся до нас на консультацію, щоб дізнатися більше про те, як можна змінити свою посмішку. Запис на прийом можливий онлайн або по телефону. Ми працюємо без вихідних!

 

Клініка знаходиться за адресою: Київ, вулиця Невська, будинок 4-Г, офіс 1. Чекаємо Вас в СКАЙКЛІНІК!

 

Миронюк Вероніка Вікторівна
Миронюк Вероніка Вікторівна

Лікар – стоматолог-пародонтолог, пародонтальний хірург зі стажем роботи понад 7 років. Розуміючи важливість здоров’я тканин пародонта (ясен і кістки), Вероніка Вікторівна визначила для себе повне занурення в пародонтологію, включаючи і хірургічну її частину. Щорічно доктор відвідує провідні профільні симпозіуми і майстер-класи, що дозволяє їй бути завжди на гребені своєї галузі.

Розгорнути

Відгуки

Реальні відгуки про стоматологію від наших пацієнтів
Дмитрий Курченко про стоматологію
Дмитрий Курченко
Очень качественное и профессиональное обслуживание. Врач абсолютно безболезненно и просто вырвал зуб мудрости, все прошло без каких либо осложнений. Выражаю благодарность Виталию Александровичу и его команде. Спасибо!
Лікуючі лікарі:
m a x i m s a v e l e v про стоматологію
m a x i m s a v e l e v
когда узнал о своей проблеме, начал поиск клиники и доктора, осмотрел десяток сайтов, так уж вышло, что глаз упал на SKYCLINIC. Не хотелось далеко ездить, но эстетическое удовольствие от интерьера и сайта перевесило, решил приехать на консультацию к доктору. На входе встретила администратор, медсестра провела к доктору, атмосфера клиники расслабляющая, всё как нужно, чтобы не переживать и не бояться. Доктор с первой минуты разговора внушал доверие, так что я твёрдо решил, что удалять первый зуб буду здесь, а дальше посмотрим. Удаление прошло быстро, в процессе доктор предложил комментировать что он делает, я любопытный, и это было то что нужно!) Доктор сделал всё аккуратно, написал рекомендации, 20 минут и я еду домой. Сегодня третий день, два дня назад было удаление, а я уже практически как новенький.Я начитался в интернете отзывов, как люди месяцами ходили с отёком после удаления зубов мудрости, но в SKYCLINIC вам предложат плазмотерапию, это когда частицы вашей крови помещают в рану для быстрого восстановления и препятствию проникновения инфекции), всем рекомендую. Доктором и клиникой доволен на все сто, у меня остался ряд проблем, лечить которые буду в SKYCLINIC.
Лікуючі лікарі:
Paul Matskevych
Нам дуже сподобалась клініка. Ціни відповідають сервісу .Дуже приємний та чуйний персонал ,дбайливо відносяться до побажань клієнта.Робили чистку та виривали зуб ,роботою задоволені на всі 300%. Можемо відзначити Катеринюка Віталія ,справжній професіонал.
Лікуючі лікарі:
Марина Еременко
Я була на прийомі у лікаря-хірурга Катеринюк Віталія Олександровича і дуже здивована швидкістю видалення зубів і безболісністю !!! Я прийшла в кабінет до лікаря видаляти один зуб але мені так сподобалось видалення(хоча у мене не найлегше було видалення як мені сказали) що я вирішила видалити ще один зуб за один прийом ! Перед видаленням мені все пояснили та підготували до процесу щоб не було так страшно. Ще один момент мені сподобався: у всіх деталях до мене була проявлена повага і лікар похвалив мене що я читаю всі папери які підписую ! Не зауваження що довго читаю і похвала ! Крутий рівень !!! Отож, видалення для мене пройшло мега швидко, безболісно і з прекрасним настроєм ! Я сміялась у кріслі з лікарем та медсестрою !
Лікуючі лікарі:
Антон Савицкий
Почав лікуватися в цій клініці і дуже задоволений. Ціни не найдешевші, але обслуговування на найвищому рівні! Після безкоштовної консультації зіставили повний план лікування, сподобалось що кожен раз фотографують щелепи і ведуть аналіз моєї ситуації. Вже полікували шість зубів і чотири видалили. Так, справи в мене так собі в мої 28 рочків. І це тільки початок, планую продовжувати в цій клініці. Окрема подяка моєму хірургу Нестору Богдановичу!!!!! Професійний лікар, приємна людина, дуже відповідально відноситься до роботи. Також дякую, що дуже обережно і безболісно видаляв корені зуба, бо через запалення під ними анестезія працювала не повністю. Будемо співпрацювати, дякую, успіхів!!!
Лікуючі лікарі:
Особа Нестор Богданович
Юлия Янковская
Вирішила поставити брекет систему. Але щоб потім не було проблем, треба зробити все правильно. Для початку я пройшла чисту у пародонтолога Ксенії Сергіївни, і за одне мене навчили правильно робити щоденну гігієну порожнини рота. Потім був терапевт Лінда Ігорівна, котра дуже професійно і швидко вилікувала мені проблемні зуби. А також звичайно довелося зіткнувся з видаленням зубів мудрості, в цій справі довірилася хірурга Нестору Богдановичу. Ну і звичайно ортодонт Анна Сергіївна на фініші. Загалом однозначно рекомендую клініку .І чистота в самій стоматології на вишем рівні. Дякую за хорошу роботу і великий крок до красивої і здорової посмішки.
Лікуючі лікарі:
Особа Нестор Богданович
Мартинчук Анна Сергіївна
Марина Еременко
Я була на прийомі у лікаря-хірурга Катеринюк Віталія Олександровича і дуже здивована швидкістю видалення зубів і безболісністю !!! Я прийшла в кабінет до лікаря видаляти один зуб але мені так сподобалось видалення(хоча у мене не найлегше було видалення як мені сказали) що я вирішила видалити ще один зуб за один прийом ! Перед видаленням мені все пояснили та підготували до процесу щоб не було так страшно. Ще один момент мені сподобався: у всіх деталях до мене була проявлена повага і лікар похвалив мене що я читаю всі папери які підписую ! Не зауваження що довго читаю і похвала ! Крутий рівень !!! Отож, видалення для мене пройшло мега швидко, безболісно і з прекрасним настроєм ! Я сміялась у кріслі з лікарем та медсестрою !
Дарья Онуфриенко
Бесконечно приятное впечатление от клиники. Молодой, приветливый, внимательный и очень заботливый персонал. Богдан Михайлович очень доступно все объясняет, все помнит, сопровождает и контролирует на всех этапах лечения. Я не заметила как Михаил Александрович удалил зуб, хотя боялась этого страшно). Анастасия Валерьевна создала прекрасную улыбку и настроение. Очень рада, что познакомилась с этой командой! Уверена, что и дальнейшее наше сотрудничество будет приятным. Спасибо, за отличный сервис и положительные эмоции! Успехов Вашей команде!
Лікуючі лікарі:
Бишук Богдан Михайлович
Billy Talent
Пришел вырвать в эту клинику зуб мудрости к Михаилу Александровичу. Вырвали. А где же боль? Где крики? Первая стоматология в моей жизни, где я даже не пытался выделять адреналин. Это высший пилотаж. Перед вырыванием была проведена общая консультация, сделаны фото всех зубов с рассмотрением и показом этих фото перед клиентом на мониторе, а не на ... пальцах. Чисто, уютно, приветливо и профессионально. Прийду ещё.
Elena Kucher про стоматологію
Elena Kucher
Я хочу поделиться своим отзывом о SKY Clinic, где работают очень профессиональные доктора и персонал стоматологической клиники всегда очень вежлив и готов максимально помочь клиенту. - Главный врач Богдан Михайлович в первый же сеанс детально обсудил мою ситуацию (я носила брекеты и обратилась с просьбой поставить ретейнер). И направил меня к специалистам, которые именно в моей ситуации были рекомендованы очень профессионально. - Врач-пародонтолог Ксения Сергеевна сделала мне профессиональную чистку с презентацией о всем процессе, используя фото моих зубов. Первый раз была на чистке, где мне так подробно описали состояние моих зубов и десен. Планирую дальше работать с Ксенией Сергеевной и приходить на регулярные чистки. - Врач-хирург Михаил Александрович очень быстро и профессионально вырбал мне 2 зуба мудрости, которые находились достаточно высоко и я очень боялась, что что-то может пойти не так. Пока доктор поставил мне обезбаливание, его помощница взяла у меня кровь из вены, которую разогнали на центрифуге и после операции поместили вместо зубов, благодаря чему я очень хорошо себя чувствую (сегодня первый день после и никаких болевых ощущений или осложнений нет). Само удаление зубов прошло достаточно бысто и я больше боялась, чем на самом деле все осуществилось. Спасибо большое доктору! - Персонал клиники: ассистенты врачей и администраторы всегда очень вежливые, позитивные, приятные и готовы помочь. Один раз я опоздала на час из-за пробки и меня все же приняли! Так же для меня подготовили пакет документов для страховой компании на возмещение, что не везде делают. - Сама клиника очень чистая и светлая, это тоже важно.
Лікуючі лікарі:
Бишук Богдан Михайлович
User Lenovo
Очень довольна результатом лечения в клинике. Особая благодарность специалистам Волковой Инне и Ефимову Михаилу.
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Дмитрий Власенко про стоматологію
Дмитрий Власенко
Прежде, чем попасть в эту клинику был на нескольких консультациях у других ортодонтов. В предложенных ранее планах лечения не было уверенности в результате, чувствовался формальный подход. В Skyclinic с первой консультации все прошло на высоком профессиональном уровне, использовалось самое современное оборудование. План лечения был подробно обсуждён и обоснован. Очень понравилась терапевт Ксения Сергеевна и хирург Михаил Александрович, который быстро и безболезненно удалил две нижние восьмерки. Перед удалением у пациента берут кровь из вены и готовят препарат, которым закрывают рану и накладывают шов, что существенно ускоряет процесс заживления. Главный врач, Богдан Михайлович активно принимает участие в определении тактики лечения и сопровождает на всём протяжении. Все этапы согласовывают с возможностями и удобством пациентов. Очень удобный график работы, включая выходные дни и вторую половину дня. Приятная гибкая система скидок, цены также приемлимые за такой уровень оказания услуг.
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Бишук Богдан Михайлович
Ksenia Zaderiienko про стоматологію
Ksenia Zaderiienko
Удаляла зубы мудрости, по два за раз. Процедуры прошли быстро, практически безболезненно, без осложнений. Персонал приветливый, особенно благодарна хирургу Михаилу Ефимов за проделанную работу и легкую атмосферу во время процедуры.
Валерия Шарко
Клиника - на уровне!!! Внимательный персонал, молодые, но очень продвинутые врачи, хорошее оборудование. Здесь чувствуешь себя не только объектом лечения, но и субъектом, который понимает, что происходит. Лечилась у хирурга и пародонтолога. Очень довольна работой обоих. РЕКОМЕНДУЮ!!!
Тамара Владимировна
Доброго вечора! Зазвичай не пишу відгуків, але даний випадок є винятком. До написання підштовхнув негатив у відгуку тижневої давнини в адресу Волкової Інни Олегівни, який, я вважаю, є вкрай несправедливим☝️. У клініку звернулась з масою проблем у січні. Нещодавно закінчила це тривале лікування: видалення, імпланти, лікування нервів, встановлення коронок. Участь у лікуванні приймали троє лікарів. Євшина Ксенія - зробила чистку та, здається, скалінг. Єфімов Михайло - зміг вмовити видалити зруйновані зуби і встановив імпланти, а потім вже ставив коронки. Волкова Інна - видаляла нерви та лікувала зуби. Скажу одне - мені 67 років і я пам’ятаю ще радянські «підходи у лікуванні», черги під кабінетом, фразу «слєдующій», голі руки лікаря без рукавиць у роті та відсутність будь-якого знеболення, а тому можу оцінити різницю «тоді і зараз»! Усі без винятку процедури проводили з анестезією. Інструменти кожного разу діставались з герметичних, наскільки я можу оцінити, пакетів. Рукавички не тільки у лікарів, а й у їхніх помічниць! Жодного, наголошую, жодного разу лікування не починалось без затвердження обсягу та вартості процедур і лише після погодження зі мною починали лікувати. Попереджали про можливий дискомфорт певний час після лікування. Відношення до пацієнта у клініці людяне. Ти відчуваєш спокій і впевненість. Дорогенькі, дякую вам за вашу роботу, за ваші знаття та людяність! Бажаю міцного здоров`я та не перейматись через необ’єктивні висловлювання у ваш бік! З висоти свого віку скажу - нажаль, ще не один раз ви зіштовхнетесь с несправедливістю. Ви - Люди з великої літери! Безмежно дякую вам! Ваша вдячна пацієнтка!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Alisa Tanko про стоматологію
Alisa Tanko
В Скай клінік я прийшла складним пацієнтом після невдалих лікувань у трьох ортодонтів. Після двох років лікування я вже з рівними зубами))). Весь персонал дуже чуйний та уважний, можна отримати відповідь на будь які запитання та отримати розгорнуту консультацію. Також в Скай клінік мені видалили зуби мудрості та поставили імплант (Михайло Олександрович Єфімов, дуже Вам вдячна за якісну роботу). Зараз в клініці я проходжу консультування по підбору вінірів та раз на пів року приїжджаю на гігієнічну чистку ротової порожнини. Однозначно рекомендую.
Наталія Заваріна про стоматологію
Наталія Заваріна
В жовтні 2019р. мені поставили діагноз пародонтит 4 ступеня, зі словами, що така стадія у людей після 60 років. Звісно я була в розгубленості і в жаху. Перспективи, що мені описували у різних клініках були дуже туманні і не радісні, казали без відкритого кюретажа обох щелеп не обійтись, ще й штучну кістку вживлювати потрібно. На моє щастя, я натрапила на дуже позитивний відгук про спеціаліста-пародонтолога ЕВШИНУ КСЕНІЮ СЕРГІЇВНУ у клініці Skyclinic. Після огляду виявилося, що половини призначених мені процедур і операцій робити не потрібно. Стадія дійсно 4 і лікування на мене чекало тривале. Я познайомилась майже з усіма спеціалістами клініки. Кожен з них вніс величезний вклад у подолання хвороби і я дуже вдячна Михайлу Олександровичу (хірургічна стоматологія), Сергію Юрійовичу, Інні Олегівні (терапевтична стоматологія). За 6 місяців по тому, я знову на огляді і в мене 1 стадія пародонтиту! Кістка самостійно відновлюються завдяки використанню процедури плазмоліфтинга. І найбільша подяка належить моєму лікарю Ксенії Сергіївні! Якість мого життя суттєво покращилась, я знов усміхаюсь повною усмішкою і точно знаю, що не повернусь до колишніх проблем! Ще хочу окремо підкреслити високий рівень чистоти у клініці.
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Yaroslava Rudenko
Звернулася в клініку з гострим станом. Нестерпним зубним болем. Прийняли без запису, я була приємно здивована) Персонал клініки та лікарі віднеслися з розумінням до моєї проблеми, та допомогли мені її швидко вирішити. Рекомендую Михайла Олександровича Єфімова, людина з «золотими руками» та чудовою, позитивною енергетикою, лікування в нього було тільки в задоволення. Мені швидко зробили анастезію, і поки вона діяла, мені зробили знімки зубів і провели консультацію. За 30 хв мого перебування в лікарні я не просто позбулася болю а й отримала консультацію щодо догляду за ротовою порожниною, і що робити для сяючої, гарної усмішки. А саме як зберегти здоров‘я своїх зубів. Рекомендую цю клініку. Буду звертатися ще❤️
Усі відгуки
Питання-відповіді
Що лікує хірург-стоматолог?
Хірург-стоматолог займається наступними маніпуляціями:
 • видалення тимчасових і постійних зубів, а також зубів мудрості і ретинованих зубів;
 • дентальна імплантація;
 • кісткова пластика, включаючи синус-ліфтинг і аугментацію;
 • видалення кісти і резекція верхівки кореня;
 • пластика вуздечки губ і язика, мілкого присінка порожнини рота;
 • лікування рецесій;
 • корекція рівня ясен і кісткової тканини (хірургічне естетичне подовження коронки зуба);
 • хірургічне виправлення скелетних патологій прикусу;
 • лікування вроджених аномалій та деформацій.
Чим займається хірургічна стоматологія?
Хірургічна стоматологія займається не тільки видаленням зубів, але також і зубозберігаючими операціями, корекцією м'яких тканин порожнини рота і ясен, реконструктивною хірургією (кістковою пластикою, синус-ліфтингом), імплантацією, корекцією вроджених і набутих аномалій і деформацій, а також хірургічним лікуванням складних патологій прикусу . 2. Що лікує хірург-стоматолог? Хірург-стоматолог займається наступними маніпуляціями: - видалення тимчасових і постійних зубів, а також зубів мудрості і ретинованих зубів; - дентальна імплантація; - кісткова пластика, включаючи синус-ліфтинг і аугментацію; - видалення кісти і резекція верхівки кореня; - пластика вуздечки губ і язика, мілкого присінка порожнини рота; - лікування рецесій; - корекція рівня ясен і кісткової тканини (хірургічне естетичне подовження коронки зуба); - хірургічне виправлення скелетних патологій прикусу; - лікування вроджених аномалій та деформацій.