Керамічні коронки

від 5900 грн

Етапи

Безметалева кераміка

Керамічні коронки сьогодні займають лідируючу позицію в естетичному і функціональному протезуванні зубів. Є найбільш прогресивним і сучасним варіантом відновлення зуба.

 

Безметалева кераміка – найсучасніший і естетичний метод відновлення зруйнованого зуба. Міцність і біосумісність не залишають даному методу рівних в естетичному протезуванні. На сьогоднішній день найбільшою популярністю користуються два типи кераміки: пресована (IPS e.max PRESS) і фрезерована (IPS e.max CAD/CAM). Кожна з них має свої особливості виробництва, але основні властивості і переваги в порівнянні з металокерамікою у них однакові. Нижче ми детально поговоримо про останні.

 

Вершиною еволюції у відновленні втрачених тканин зубів є керамічні коронки. Їх натуральність вражає! Міцність і біосумісність не залишають шансів іншим видам коронок! Усе найкраще, що ви хочете для себе в стоматології, сконцентровано в кераміці.

 

За допомогою суцільнокерамічних коронок можливо відновити як передні, так і бічні зуби. Якщо ж необхідно виготовити мостовидный протез, то тут ми віддаємо перевагу керамічним коронкам на каркасі з діоксиду цирконію.

З безметалевої кераміки також виготовляються керамічні пломби – вкладки та вініри.

Показання до керамічних коронок

Керамічні коронки можуть бути встановлені на будь-який зуб. Для кращого розуміння ми підготували для вас перелік показань до виготовлення та встановлення керамічних коронок на зуби:

 • руйнування зуба, яке неможливо відновити за допомогою керамічної вкладки або пломби;
 • відновлення передніх і бічних зубів;
 • наявність алергії на сплави металів;
 • високі вимоги пацієнта до естетики.

Як ви бачите, керамічні коронки рекомендовані до установки в більшості випадків. Адже вони мають найбільшу кількість переваг в порівнянні з конкурентами (металокерамікою і суцільнолитими коронками).

Переваги

Безметалева кераміка міцно зайняла лідируючі позиції в естетичній стоматології завдяки безлічі переваг:

 • керамічні коронки на передні зуби мають найвищий рівень естетики – кераміка володіє прозорістю емалі здорового зуба. Можна ідеально підібрати колірну структуру;
 • найвища точність прилягання коронки до тканин зуба, що забезпечує чудову фіксацію і міцність конструкції;
 • властивість зберігати первісний колір – кераміка абсолютно не вбирає барвники;
 • мінімальний рівень препарування (підготовки і обточування зуба) – зберігає здорові тканини;
 • повна біосумісність – не викликає алергічних реакцій в організмі. Також відсутній характерний для металокераміки темний ободок в зоні ясен;
 • висока стійкість до стирання – кераміка не стирається з часом;
 • довговічність – міцність керамічних коронок дозволяє встановлювати їх як на передні, так і на бічні зуби. При суворому дотриманні рекомендацій стоматолога-ортопеда терміни служби можуть доходити до 10-ти і більше років;
 • доступність – в СКАЙКЛІНІК ви отримуєте найкращу якість за приємною ціною.

Етапи виготовлення керамічної коронки

Виготовлення безметалевої кераміки в СКАЙКЛІНІК займає небагато часу і в цей період ваші зуби знаходяться під надійним захистом тимчасових коронок з високоміцної пластмаси. Даний нюанс дозволяє також забезпечити якісне формування краю ясен і прибирає ризик його пошкодження при жуванні.

 

Давайте ж розберемося в основних етапах виготовлення керамічних коронок:

 • на першому етапі проводиться консультація з детальним аналізом клінічної ситуації і діагностичних даних (комп’ютерної томографії). Вкрай важливо провести детальну діагностику зубощелепної системи. Для цього необхідно отримати високоточні силіконові відбитки, за якими виготовляються діагностичні моделі і буде проведена детальна суглобова діагностика. Також проводиться складання оптимального плану лікування і узгодження його з вами. Якщо є карієс або інші проблеми в каналах зубів – необхідно обов’язково їх пролікувати. Якщо зуб зруйнований до рівня ясен – необхідно попередньо поставити штифт;
 • далі моделюється форма майбутніх безметалевих коронок і узгоджується з вами. Наступним кроком є ​​щадне препарування (обточування) зуба і отримання зліпка або скана. Виготовляється тимчасова коронка;
 • інформація, отримана на другому етапі, передається в CAD/CAM лабораторію, де зубні техніки моделюють на комп’ютері і виготовляють вашу коронку відповідно до індивідуальних вимог;
 • четвертий етап – той момент, якого ви очікували. Саме зараз відбувається примірка і установка керамічної коронки. Фіксація безметалевої кераміки проводиться по адгезивному протоколу, який забезпечує ідеальне приклеювання до зуба. У деяких випадках на даному етапі проводиться примірка і оцінка естетичних характеристик коронки. Якщо є зауваження, то керамічні коронки передаються на аналіз в лабораторію для корекції.

Ціни

Ми зробили радість володіння керамічними коронками ще ближче до кожного пацієнта! Ортопеди стоматологічної клініки SKYCLINIC встановлюють якісну металеву кераміку за найдоступнішими цінами. Ознайомтеся з приблизною вартістю коронок в розділі Ціни.

 

Тому не зволікайте і не збільшуйте ризики втрати зуба – записуйтеся на консультацію і в самий найближчий час ви будете насолоджуватися білосніжною посмішкою.

Відгуки

Стоматологи-ортопеди клініки СКАЙКЛІНІК мають величезний досвід в якісній установці безметалевої кераміки, як у вигляді одиночних коронок і коронок на імплантатах, так і мостовидних протезів різної протяжності.

 

Переконайтеся в цьому і самі – ознайомтеся з реальними відгуками, які залишають наші вдячні пацієнти. Детальніше ознайомитися з відгуками можна на нашому сайті в розділі Відгуки.

 

Розгорнути
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Безкоштовна консультація*
Діє до 30 Листопада
Безкоштовна консультація*

*При проведенні лікування в той же візит, консультація фахівця проводиться без оплати.
Стандартна вартість консультації – 300 грн.

Виготовлення керамічного вініра всього за 5900 гривень
Діє до 31 Жовтня
Виготовлення керамічного вініра всього за 5900 гривень

Під час виготовлення вініра використовується кераміка провідних світових виробників.

Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 10900 гривень
Діє до 31 Жовтня
Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 10900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення. Кінцева вартість розраховується індивідуально, виходячи з особливостей кожної клінічної ситуації.

Відгуки
Реальні відгуки від наших пацієнтів
Elzara Kuliieva
Elzara Kuliieva
В данной клинике посещала пародонтолога Евшину Ксению Сергеевну, осталась очень довольна лечением, они внимательная и грамотная, рекомендую. После была у Ефимова Михаила, поставили один имплант. Операция была быстрая и не больная, сейчас уже хожу с коронкой пол года. Передаю большую благодарность данным врачам и лично директору клиники Бышуку Богдану Михайловичу! Спасибо за профессионализм!
Лікуючі лікарі:
Бишук Богдан Михайлович
Alex Rub
Спасибо доктору Ефимову за долгий совместный путь по: - удалению зубов мудрости - имплантированию - реставрации и установке коронок Ни разу не пожалел, что выбрал данную клинику. Все было качественно, профессионально и весело) Удачи Вам!
Vlad B
Прошел у них полный курс лечения. Консультация, утверждение плана лечения, результат! За 3 месяца выполнили все оговоренные процедуры: чистка (airflow + ультразвук), лечение кариеса (всего около 12 пломб), удаление двух зубов мудрости, установка 8 керамических накладок. Был приятно удивлен, что каждый тип работ выполняется отдельным специалистом. Каждый инструмент распаковывался при мне. Остался предельно доволен. Порадовал молодой коллектив и опрятность. Хожу к ним на регулярные чистки и обследования!
Тамара Владимировна
Доброго вечора! Зазвичай не пишу відгуків, але даний випадок є винятком. До написання підштовхнув негатив у відгуку тижневої давнини в адресу Волкової Інни Олегівни, який, я вважаю, є вкрай несправедливим☝️. У клініку звернулась з масою проблем у січні. Нещодавно закінчила це тривале лікування: видалення, імпланти, лікування нервів, встановлення коронок. Участь у лікуванні приймали троє лікарів. Євшина Ксенія - зробила чистку та, здається, скалінг. Єфімов Михайло - зміг вмовити видалити зруйновані зуби і встановив імпланти, а потім вже ставив коронки. Волкова Інна - видаляла нерви та лікувала зуби. Скажу одне - мені 67 років і я пам’ятаю ще радянські «підходи у лікуванні», черги під кабінетом, фразу «слєдующій», голі руки лікаря без рукавиць у роті та відсутність будь-якого знеболення, а тому можу оцінити різницю «тоді і зараз»! Усі без винятку процедури проводили з анестезією. Інструменти кожного разу діставались з герметичних, наскільки я можу оцінити, пакетів. Рукавички не тільки у лікарів, а й у їхніх помічниць! Жодного, наголошую, жодного разу лікування не починалось без затвердження обсягу та вартості процедур і лише після погодження зі мною починали лікувати. Попереджали про можливий дискомфорт певний час після лікування. Відношення до пацієнта у клініці людяне. Ти відчуваєш спокій і впевненість. Дорогенькі, дякую вам за вашу роботу, за ваші знаття та людяність! Бажаю міцного здоров`я та не перейматись через необ’єктивні висловлювання у ваш бік! З висоти свого віку скажу - нажаль, ще не один раз ви зіштовхнетесь с несправедливістю. Ви - Люди з великої літери! Безмежно дякую вам! Ваша вдячна пацієнтка!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Іван Ковтунович
Хороша, сучасна клініка; все роблять якісно і безболісно. Михайло Єфімов - висококласний спеціаліст, "поремонтував" всі мої зуби які були проблемними, в тому числі 7 керамічних накладок і один імплант, за що я йому дуже вдячний. Рекомендую!
Alisa Tanko
Alisa Tanko
В Скай клінік я прийшла складним пацієнтом після невдалих лікувань у трьох ортодонтів. Після двох років лікування я вже з рівними зубами))). Весь персонал дуже чуйний та уважний, можна отримати відповідь на будь які запитання та отримати розгорнуту консультацію. Також в Скай клінік мені видалили зуби мудрості та поставили імплант (Михайло Олександрович Єфімов, дуже Вам вдячна за якісну роботу). Зараз в клініці я проходжу консультування по підбору вінірів та раз на пів року приїжджаю на гігієнічну чистку ротової порожнини. Однозначно рекомендую.