Керамічні коронки

Ціна від 9900 грн

Записатися на прийом
Керамічні коронки

Етапи встановлення керамічних коронок

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.

Безметалева кераміка

Керамічні коронки сьогодні займають лідируючу позицію в естетичному і функціональному протезуванні зубів. Є найбільш прогресивним і сучасним варіантом відновлення зуба.

Безметалева кераміка – найсучасніший і естетичний метод відновлення зруйнованого зуба. Міцність і біосумісність не залишають даному методу рівних в естетичному протезуванні. На сьогоднішній день найбільшою популярністю користуються два типи кераміки: пресована (IPS e.max PRESS) і фрезерована (IPS e.max CAD/CAM). Кожна з них має свої особливості виробництва, але основні властивості і переваги в порівнянні з металокерамічними коронками у них однакові. Нижче ми детально поговоримо про останні.

Вершиною еволюції у відновленні втрачених тканин зубів є керамічні коронки. Їх натуральність вражає! Міцність і біосумісність не залишають шансів іншим видам коронок! Усе найкраще, що ви хочете для себе в стоматології, сконцентровано в кераміці.

За допомогою суцільнокерамічних коронок можливо відновити як передні, так і бічні зуби. Якщо ж необхідно виготовити мостовидный протез, то тут ми віддаємо перевагу керамічним коронкам на каркасі з діоксиду цирконію.

З безметалевої кераміки також виготовляються керамічні пломби – вкладки та вініри.

Показання до керамічних коронок

Керамічні коронки можуть бути встановлені на будь-який зуб. Для кращого розуміння ми підготували для вас перелік показань до виготовлення та встановлення керамічних коронок на зуби:

 • руйнування зуба, яке неможливо відновити за допомогою керамічної вкладки або пломби;
 • відновлення передніх і бічних зубів;
 • наявність алергії на сплави металів;
 • високі вимоги пацієнта до естетики.

Як ви бачите, керамічні коронки рекомендовані до установки в більшості випадків. Адже вони мають найбільшу кількість переваг в порівнянні з конкурентами (металокерамікою і суцільнолитими коронками).

Переваги

Безметалева кераміка міцно зайняла лідируючі позиції в естетичній стоматології завдяки безлічі переваг:

 • керамічні коронки на передні зуби мають найвищий рівень естетики – кераміка володіє прозорістю емалі здорового зуба. Можна ідеально підібрати колірну структуру;
 • найвища точність прилягання коронки до тканин зуба, що забезпечує чудову фіксацію і міцність конструкції;
 • властивість зберігати первісний колір – кераміка абсолютно не вбирає барвники;
 • мінімальний рівень препарування (підготовки і обточування зуба) – зберігає здорові тканини;
 • повна біосумісність – не викликає алергічних реакцій в організмі. Також відсутній характерний для металокераміки темний ободок в зоні ясен;
 • висока стійкість до стирання – кераміка не стирається з часом;
 • довговічність – міцність керамічних коронок дозволяє встановлювати їх як на передні, так і на бічні зуби. При суворому дотриманні рекомендацій стоматолога-ортопеда терміни служби можуть доходити до 10-ти і більше років;
 • доступність – в СКАЙКЛІНІК ви отримуєте найкращу якість за приємною ціною.

Етапи виготовлення керамічної коронки в «SKYCLINIC»

Виготовлення безметалевої кераміки в СКАЙКЛІНІК займає небагато часу і в цей період ваші зуби знаходяться під надійним захистом тимчасових коронок з високоміцної пластмаси. Даний нюанс дозволяє також забезпечити якісне формування краю ясен і прибирає ризик його пошкодження при жуванні.

Давайте ж розберемося в основних етапах виготовлення керамічних коронок:

 • на першому етапі проводиться консультація з детальним аналізом клінічної ситуації і діагностичних даних (комп’ютерної томографії). Вкрай важливо провести детальну діагностику зубощелепної системи. Для цього необхідно отримати високоточні силіконові відбитки, за якими виготовляються діагностичні моделі і буде проведена детальна суглобова діагностика. Також проводиться складання оптимального плану лікування і узгодження його з вами. Якщо є карієс або інші проблеми в каналах зубів – необхідно обов’язково їх пролікувати. Якщо зуб зруйнований до рівня ясен – необхідно попередньо поставити штифт;
 • далі моделюється форма майбутніх безметалевих коронок і узгоджується з вами. Наступним кроком є ​​щадне препарування (обточування) зуба і отримання зліпка або скана. Виготовляється тимчасова коронка;
 • інформація, отримана на другому етапі, передається в CAD/CAM лабораторію, де зубні техніки моделюють на комп’ютері і виготовляють вашу коронку відповідно до індивідуальних вимог;
 • четвертий етап – той момент, якого ви очікували. Саме зараз відбувається примірка і установка керамічної коронки. Фіксація безметалевої кераміки проводиться по адгезивному протоколу, який забезпечує ідеальне приклеювання до зуба. У деяких випадках на даному етапі проводиться примірка і оцінка естетичних характеристик коронки. Якщо є зауваження, то керамічні коронки передаються на аналіз в лабораторію для корекції.

Ціни на виготовлення керамічних коронок у стоматології «SKYCLINIC»

Ми зробили радість володіння керамічними коронками ще ближче до кожного пацієнта! Ортопеди стоматологічної клініки SKYCLINIC встановлюють якісну металеву кераміку за найдоступнішими цінами. Ознайомтеся з приблизною вартістю коронок в розділі Ціни.

 

Тому не зволікайте і не збільшуйте ризики втрати зуба – записуйтеся на консультацію і в самий найближчий час ви будете насолоджуватися білосніжною посмішкою.

Відгуки

Стоматологи-ортопеди клініки СКАЙКЛІНІК мають величезний досвід в якісній установці безметалевої кераміки, як у вигляді одиночних коронок і коронок на імплантатах, так і мостовидних протезів різної протяжності.

 

Переконайтеся в цьому і самі – ознайомтеся з реальними відгуками, які залишають наші вдячні пацієнти. Детальніше ознайомитися з відгуками можна на нашому сайті в розділі Відгуки.

 

Логвинюк Микита Ігорович
Логвинюк Микита Ігорович

Лікар – стоматолог-ортопед. Стаж роботи за основним фахом становить понад 7 років. Головним напрямком в праці лікаря є відновлення зубів керамічними і цирконієвими реставраціями, такими як вініри, вкладки і коронки. Також окреме місце в практиці займає відновлення зубів цирконієвими коронками на імплантатах.

Розгорнути
Показання
 • руйнування зуба, яке неможливо відновити за допомогою керамічної вкладки або пломби
 • відновлення передніх і бічних зубів
 • наявність алергії на сплави металів
 • високі вимоги пацієнта до естетики
Протипоказання
 • відсутність жувальних зубів
 • аномалії прикусу
 • бруксизм та патологічне стирання зубів
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Безкоштовна консультація
Діє до 31 Грудня
Безкоштовна консультація

Безкоштовна первинна консультація стоматолога. За більш детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до адміністраторів клініки.

 

“Зуб під ключ”! Зубний імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього за 19900 гривень
Діє до 31 Грудня
“Зуб під ключ”! Зубний імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього за 19900 гривень

У вартість включено імплантат, його встановлення, формувач ясен, повноанатомічна цирконієва коронка. Додаткові маніпуляції (пластика кісткової тканини та ясен, кістковопластичні матеріали тощо) оплачуються окремо згідно прейскуранту на день надання послуги.

Преміальна профілактична гігієна зубів всього за 2100 гривень
Діє до 31 Грудня
Преміальна профілактична гігієна зубів всього за 2100 гривень

Преміальна профілактична гігієна зубів за доступною ціною всього 2100 гривень. У вартість входить базова діагностика пародонту, зняття зубного каменю ультразвуком, чистка Air Flow, полірування та рекомендації по догляду за зубами.

Відбілювання зубів системою Magic Smile Pro всього за 4900 гривень
Діє до 31 Грудня
Відбілювання зубів системою Magic Smile Pro всього за 4900 гривень

Відбілювання зубів системою Magic Smile Pro. Комплекс професійного відбілювання, який включає в себе відбілювання зубів на двох щелепах (зони усмішки).

Металева брекет-система всього за 9900 гривень
Діє до 31 Грудня
Металева брекет-система всього за 9900 гривень

У вартість входить встановлення металевої брекет-системи на одну щелепу. За більш детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до адміністраторів клініки.

Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень
Діє до 31 Грудня
Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень

У вартість входить встановлення керамічної брекет-системи на одну щелепу. За більш детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до адміністраторів клініки.

Знижка до 10% на всі послуги
Діє до 31 Грудня
Знижка до 10% на всі послуги

Скористайтеся будь-якою послугою у SKYCLINIC та отримайте віртуальну накопичувальну дисконтну картку “Light” зі знижкою 5% на всі стоматологічні послуги.

З деталями Вас з радістю ознайомлять наші адміністратори.

Сімейна знижка
Діє до 31 Грудня
Сімейна знижка

Приводьте на лікування своїх близьких (батьків, дітей, чоловіків і дружин, братів і сестер, дідусів і бабусь) та отримайте віртуальну дисконтну картку “Full” зі знижкою 10% на всі стоматологічні послуги.

Питання-відповіді
Чим відрізняється керамічна коронка від металокераміки?
Керамічні коронки безумовно виграють у металокераміки за своїми характеристиками. Металокерамічні коронки не здатні відбивати світло, тому їх естетичні властивості гірше. Ще одним мінусом є наявність металу в пришийковій області, що впливає на колір ясен. Сучасна кераміка, виготовлена ​​методом пресування, відрізняється більш високою міцністю в порівнянні з металокерамікою. Також, плюс керамічних коронок в мінімальному препаруванні зуба і можливості покривати живі зуби, без депульпування. Однак металокераміка все ж залишається доступнішою в ціні.
Коли використовуються керамічні коронки?
На сьогодні кераміка вважається одним з найбільш використовуваних матеріалів в протезуванні. Наша клініка встановлює найкращі на сьогоднішній день керамічні коронки з матеріалу IPS e.max, розроблені німецькою компанією Ivoclar Vivadent. Коронка з e.max виготовляється на основі дисилікат літію (склокераміки). Матеріал здатний відбивати світло, за рахунок чого коронки з e.max не відрізняються від натуральних зубів. Керамічні коронки підходять для відновлення як передньої групи зубів, так і жувальних зубів, тому що являють собою пресовану кераміку з кристалами лейцита, що надає їм високу міцність.

Відгуки

Реальні відгуки про стоматологію від наших пацієнтів
Elzara Kuliieva про стоматологію
Elzara Kuliieva
В данной клинике посещала пародонтолога Евшину Ксению Сергеевну, осталась очень довольна лечением, они внимательная и грамотная, рекомендую. После была у Ефимова Михаила, поставили один имплант. Операция была быстрая и не больная, сейчас уже хожу с коронкой пол года. Передаю большую благодарность данным врачам и лично директору клиники Бышуку Богдану Михайловичу! Спасибо за профессионализм!
Лікуючі лікарі:
Бишук Богдан Михайлович
Alex Rub
Спасибо доктору Ефимову за долгий совместный путь по: - удалению зубов мудрости - имплантированию - реставрации и установке коронок Ни разу не пожалел, что выбрал данную клинику. Все было качественно, профессионально и весело) Удачи Вам!
Vlad B
Прошел у них полный курс лечения. Консультация, утверждение плана лечения, результат! За 3 месяца выполнили все оговоренные процедуры: чистка (airflow + ультразвук), лечение кариеса (всего около 12 пломб), удаление двух зубов мудрости, установка 8 керамических накладок. Был приятно удивлен, что каждый тип работ выполняется отдельным специалистом. Каждый инструмент распаковывался при мне. Остался предельно доволен. Порадовал молодой коллектив и опрятность. Хожу к ним на регулярные чистки и обследования!
Тамара Владимировна
Доброго вечора! Зазвичай не пишу відгуків, але даний випадок є винятком. До написання підштовхнув негатив у відгуку тижневої давнини в адресу Волкової Інни Олегівни, який, я вважаю, є вкрай несправедливим☝️. У клініку звернулась з масою проблем у січні. Нещодавно закінчила це тривале лікування: видалення, імпланти, лікування нервів, встановлення коронок. Участь у лікуванні приймали троє лікарів. Євшина Ксенія - зробила чистку та, здається, скалінг. Єфімов Михайло - зміг вмовити видалити зруйновані зуби і встановив імпланти, а потім вже ставив коронки. Волкова Інна - видаляла нерви та лікувала зуби. Скажу одне - мені 67 років і я пам’ятаю ще радянські «підходи у лікуванні», черги під кабінетом, фразу «слєдующій», голі руки лікаря без рукавиць у роті та відсутність будь-якого знеболення, а тому можу оцінити різницю «тоді і зараз»! Усі без винятку процедури проводили з анестезією. Інструменти кожного разу діставались з герметичних, наскільки я можу оцінити, пакетів. Рукавички не тільки у лікарів, а й у їхніх помічниць! Жодного, наголошую, жодного разу лікування не починалось без затвердження обсягу та вартості процедур і лише після погодження зі мною починали лікувати. Попереджали про можливий дискомфорт певний час після лікування. Відношення до пацієнта у клініці людяне. Ти відчуваєш спокій і впевненість. Дорогенькі, дякую вам за вашу роботу, за ваші знаття та людяність! Бажаю міцного здоров`я та не перейматись через необ’єктивні висловлювання у ваш бік! З висоти свого віку скажу - нажаль, ще не один раз ви зіштовхнетесь с несправедливістю. Ви - Люди з великої літери! Безмежно дякую вам! Ваша вдячна пацієнтка!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Іван Ковтунович
Хороша, сучасна клініка; все роблять якісно і безболісно. Михайло Єфімов - висококласний спеціаліст, "поремонтував" всі мої зуби які були проблемними, в тому числі 7 керамічних накладок і один імплант, за що я йому дуже вдячний. Рекомендую!
Alisa Tanko про стоматологію
Alisa Tanko
В Скай клінік я прийшла складним пацієнтом після невдалих лікувань у трьох ортодонтів. Після двох років лікування я вже з рівними зубами))). Весь персонал дуже чуйний та уважний, можна отримати відповідь на будь які запитання та отримати розгорнуту консультацію. Також в Скай клінік мені видалили зуби мудрості та поставили імплант (Михайло Олександрович Єфімов, дуже Вам вдячна за якісну роботу). Зараз в клініці я проходжу консультування по підбору вінірів та раз на пів року приїжджаю на гігієнічну чистку ротової порожнини. Однозначно рекомендую.
Усі відгуки
Коментарів немає