Керамічні вініри

від 5900 грн
Діє до 31 Жовтня
Виготовлення керамічного вініра всього за 5900 гривень

Під час виготовлення вініра використовується кераміка провідних світових виробників.

Етапи

Естетика керамічних вінірів

На сьогоднішній день керамічні вініри є найбільш популярними серед пацієнтів з огляду на їх високі естетичні властивості і міцність. Керамічні вініри являють собою ультратонкі накладки на передні зуби для відтворення правильної форми і білосніжного відтінку зубів.

 

Керамічні вініри також називають непрямими, що говорить про спосіб виготовлення. Вони виготовляються в зуботехнічній лабораторії і для цього необхідно декілька візитів до стоматолога, але це забезпечує найвищу якість і точність.

Переваги непрямих керамічних вінірів

Кераміка є якісним і одним з найбільш широко використовуваних матеріалів в естетичній стоматології та протезуванні зубів. Завдяки своїм характеристикам, керамічні вініри мають ряд переваг:

  • їх неможливо відрізнити від натуральних зубів, завдяки здатності кераміки відбивати світло;
  • мають високу міцність і довговічність;
  • не накопичують наліт за рахунок гладкої відполірованної поверхні;
  • не змінюють колір і відтінок з часом;
  • необхідність мінімального обточування зуба під вінір.

Встановлення керамічних вінірів в стоматології «SKYCLINIC»

Виготовлення та встановлення керамічних вінірів більш трудомісткий процес. В цілому вінірінг відбувається за 3-4 візити:

  1. У перший візит стоматолог знімає відбиток для виготовлення воскового моделювання майбутньої посмішки – Wax Up. Wax Up дозволяє змоделювати результат роботи для демонстрації пацієнтові і затвердження форми і розміру зубів.
  2. У друге відвідування знімається відбиток з воскової моделі і за допомогою спеціальної технології шаблон нових зубів «переноситься» пацієнтові в порожнину рота. Таким чином, пацієнт може оцінити форму і розміри майбутніх керамічних вінірів безпосередньо на своїх зубах. Тільки після цього лікар починає обточування зубів під вініри і знімає відбиток безпосередньо для їх виготовлення. Спільно з пацієнтом стоматолог підбирає колір майбутніх накладок і, нарешті, відбитки відправляються в зуботехнічну лабораторію для виготовлення вінірів в Києві.
  3. У третій візит відбувається примірка нових вінірів і їх фіксація за допомогою спеціального композитного матеріалу.

Обточування зуба під керамічний вінір є мінімальним – 0,3-1,1 мм, що становить не більше 10% тканин. Не зважаючи на те, що вініри дуже тонкі, вони є одними з найнадійніших видів реставрацій.

Також в нашій клініці ви можете встановити – люмініри.

Ціни

Якщо Ви бажаєте отримати більш детальну інформацію про встановлення керамічних вінірів, запишіться на консультацію в стоматологію СКАЙКЛІНІК. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними сертифікованими зуботехнічними лабораторіями Києва, а наші лікарі-ортопеди працюють матеріалами топових світових стоматологічних виробників.

 

Відгуки

Ми вдячні нашим пацієнтам за залишені відгуки про нашу роботу. Високий професіоналізм, чесність і турбота про пацієнтів нашої клініки дозволяє нам завойовувати Вашу довіру кожен день.

Розгорнути

Альтернативні послуги

Вініри на зуби
Узнать больше
Наші роботи
case case
case case
case case
case case
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Безкоштовна консультація*
Діє до 30 Листопада
Безкоштовна консультація*

*При проведенні лікування в той же візит, консультація фахівця проводиться без оплати.
Стандартна вартість консультації – 300 грн.

Виготовлення керамічного вініра всього за 5900 гривень
Діє до 31 Жовтня
Виготовлення керамічного вініра всього за 5900 гривень

Під час виготовлення вініра використовується кераміка провідних світових виробників.

Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 10900 гривень
Діє до 31 Жовтня
Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 10900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення. Кінцева вартість розраховується індивідуально, виходячи з особливостей кожної клінічної ситуації.

Питання-відповіді
Чи псують зуби керамічні вініри?
Завдяки появі сучасних матеріалів для фіксації вінірів, обточування зубів є мінімальним - 0,3-1,1 мм. Для порівняння, під час обробки зуба під коронку, обточується до 60-70% зуба в той час, як обробка зуба під вінір відбувається в межах емалі і видаляється не більше 10% тканин.
Що таке керамічні вініри?
Вініри - це ультратонкі керамічні пластинки, що дозволяють скорегувати форму і колір зубів. Не дивлячись на їх мінімальну товщину від 0,3 до 1,1 мм, вони є одними з найнадійніших видів реставрацій. Забезпечують білосніжну і природну посмішку, і при цьому, стійкі до будь-яких барвників, порівняно з фотополімерними пломбами.
Чим відрізняються композитні вініри від керамічних?
Особливістю композитних вінірів є те, що вони встановлюються, як правило, в одне відвідування пацієнта і виготовляються з фотополімерного матеріалу (той же матеріал, з якого встановлюються пломби). Керамічні вініри являють собою ультратонкі накладки з кераміки на передні зуби. Виготовляються за попередніми мірками в зуботехнічній лабораторії, тому необхідно кілька візитів до стоматолога. Керамічні вініри дорожчі, але відрізняються високою точністю, міцністю і ідеальною естетикою. Не фарбуються і не змінюють свій колір з часом, на відміну від композитних вінірів.
Відгуки
Реальні відгуки від наших пацієнтів
Татьяна Янута
Добрый вечер. Хочу оставить положительный отзыв о докторе Инне Олеговне. Очень внимательный специалист и добрый доктор. Я реставрировала передние зубы, осталась очень довольна! И в целом вся Ваша клиника оставила положительные эмоции. Рекомендую!!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Alex Rub
Спасибо доктору Ефимову за долгий совместный путь по: - удалению зубов мудрости - имплантированию - реставрации и установке коронок Ни разу не пожалел, что выбрал данную клинику. Все было качественно, профессионально и весело) Удачи Вам!
Sophie
Sophie
Я несказанно довольна этой клиникой! И особенно профессиональным подходом Михаила Александровича Ефимова! С детства я мечтала о красивой улыбке. Так сложилось, что от природы у меня очень плохие зубы. Поэтому сколько себя помню - хотела что-то с этим сделать. В Skyclinic я ставила виниры на передние зубы. Я доверилась Михаилу Алексанровичу и была ОЧЕНЬ-ПРЕОЧЕНЬ довольна результатом. Врач был максимально обходителен, прислушивался к моим пожеланиям и давал дельные рекомендации. Еще раз хочу сказать огромное спасибо Skyclinic и Михаилу Александровичу! Всем советую!!!!
Vlad B
Прошел у них полный курс лечения. Консультация, утверждение плана лечения, результат! За 3 месяца выполнили все оговоренные процедуры: чистка (airflow + ультразвук), лечение кариеса (всего около 12 пломб), удаление двух зубов мудрости, установка 8 керамических накладок. Был приятно удивлен, что каждый тип работ выполняется отдельным специалистом. Каждый инструмент распаковывался при мне. Остался предельно доволен. Порадовал молодой коллектив и опрятность. Хожу к ним на регулярные чистки и обследования!
Іван Ковтунович
Хороша, сучасна клініка; все роблять якісно і безболісно. Михайло Єфімов - висококласний спеціаліст, "поремонтував" всі мої зуби які були проблемними, в тому числі 7 керамічних накладок і один імплант, за що я йому дуже вдячний. Рекомендую!
Alisa Tanko
Alisa Tanko
В Скай клінік я прийшла складним пацієнтом після невдалих лікувань у трьох ортодонтів. Після двох років лікування я вже з рівними зубами))). Весь персонал дуже чуйний та уважний, можна отримати відповідь на будь які запитання та отримати розгорнуту консультацію. Також в Скай клінік мені видалили зуби мудрості та поставили імплант (Михайло Олександрович Єфімов, дуже Вам вдячна за якісну роботу). Зараз в клініці я проходжу консультування по підбору вінірів та раз на пів року приїжджаю на гігієнічну чистку ротової порожнини. Однозначно рекомендую.