Керамічні вініри

Ціна 10900 грн
Закінчилась 30-09-2023
Керамічна пломба всього за 7900 гривень

Строк служби керамічної пломби більш ніж у 3 рази довший за звичайну пломбу!

Під час виготовлення використовується кераміка провідних світових виробників.

Етапи встановлення керамічних вінірів на зуби

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.

Естетика керамічних вінірів

На сьогоднішній день керамічні вініри є найбільш популярними серед пацієнтів з огляду на їх високі естетичні властивості і міцність. Керамічні вініри являють собою ультратонкі накладки на передні зуби для відтворення правильної форми і білосніжного відтінку зубів.

Керамічні вініри також називають непрямими, що говорить про спосіб виготовлення. Вони виготовляються в зуботехнічній лабораторії і для цього необхідно декілька візитів до стоматолога, але це забезпечує найвищу якість і точність.

Переваги непрямих керамічних вінірів

Кераміка є якісним і одним з найбільш широко використовуваних матеріалів в естетичній стоматології та протезуванні зубів. Завдяки своїм характеристикам, керамічні вініри мають ряд переваг:

 • їх неможливо відрізнити від натуральних зубів, завдяки здатності кераміки відбивати світло;
 • мають високу міцність і довговічність;
 • не накопичують наліт за рахунок гладкої відполірованної поверхні;
 • не змінюють колір і відтінок з часом;
 • необхідність мінімального обточування зуба під вінір.

Встановлення керамічних вінірів в стоматології «SKYCLINIC»

Виготовлення та встановлення керамічних вінірів більш трудомісткий процес. В цілому вінірінг відбувається за 3-4 візити:

 1. У перший візит стоматолог знімає відбиток для виготовлення воскового моделювання майбутньої посмішки – Wax Up. Wax Up дозволяє змоделювати результат роботи для демонстрації пацієнтові і затвердження форми і розміру зубів.
 2. У друге відвідування знімається відбиток з воскової моделі і за допомогою спеціальної технології шаблон нових зубів «переноситься» пацієнтові в порожнину рота. Таким чином, пацієнт може оцінити форму і розміри майбутніх керамічних вінірів безпосередньо на своїх зубах. Тільки після цього лікар починає обточування зубів під вініри і знімає відбиток безпосередньо для їх виготовлення. Спільно з пацієнтом стоматолог підбирає колір майбутніх накладок і, нарешті, відбитки відправляються в зуботехнічну лабораторію для виготовлення вінірів в Києві.
 3. У третій візит відбувається примірка нових вінірів і їх фіксація за допомогою спеціального композитного матеріалу.

Обточування зуба під керамічний вінір є мінімальним – 0,3-1,1 мм, що становить не більше 10% тканин. Не зважаючи на те, що вініри дуже тонкі, вони є одними з найнадійніших видів реставрацій.

Також в нашій клініці ви можете встановити – люмініри.

Ціни

Якщо Ви бажаєте отримати більш детальну інформацію про встановлення керамічних вінірів, запишіться на консультацію в стоматологію СКАЙКЛІНІК. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними сертифікованими зуботехнічними лабораторіями Києва, а наші лікарі-ортопеди працюють матеріалами топових світових стоматологічних виробників.

 

Відгуки

Ми вдячні нашим пацієнтам за залишені відгуки про нашу роботу. Високий професіоналізм, чесність і турбота про пацієнтів нашої клініки дозволяє нам завойовувати Вашу довіру кожен день.

Логвинюк Микита Ігорович
Логвинюк Микита Ігорович

Лікар – стоматолог-ортопед. Стаж роботи за основним фахом становить понад 7 років. Головним напрямком в праці лікаря є відновлення зубів керамічними і цирконієвими реставраціями, такими як вініри, вкладки і коронки. Також окреме місце в практиці займає відновлення зубів цирконієвими коронками на імплантатах.

Розгорнути

Альтернативні послуги

Акция
Вініри на зуби
Узнать больше
Наші роботи
case case
case case
case case
case case
Показання
 • зміна кольору зубів
 • наявність плям на емалі
 • фотополімерні пломби, що потемніли
 • сколи та тріщини емалі
 • проміжки між зубами (діастема і треми)
 • неправильна форма зуба
 • нерівний зубний ряд
 • вроджені дефекти зубної емалі (флюороз)
 • клиновидні дефекти
 • для зміни розмірів і форми зубів (наприклад, для подовження передніх зубів)
Протипоказання
 • каріозно уражені зуби
 • наявність пломб значного розміру
 • пульпіт або періодонтит зубів
 • неправильний прикус
 • виражене патологічне стирання зубів
 • бруксизм
 • відсутність бокових зубів
Питання-відповіді
Чи псують зуби керамічні вініри?
Завдяки появі сучасних матеріалів для фіксації вінірів, обточування зубів є мінімальним - 0,3-1,1 мм. Для порівняння, під час обробки зуба під коронку, обточується до 60-70% зуба в той час, як обробка зуба під вінір відбувається в межах емалі і видаляється не більше 10% тканин.
Що таке керамічні вініри?
Вініри - це ультратонкі керамічні пластинки, що дозволяють скорегувати форму і колір зубів. Не дивлячись на їх мінімальну товщину від 0,3 до 1,1 мм, вони є одними з найнадійніших видів реставрацій. Забезпечують білосніжну і природну посмішку, і при цьому, стійкі до будь-яких барвників, порівняно з фотополімерними пломбами.
Чим відрізняються композитні вініри від керамічних?
Особливістю композитних вінірів є те, що вони встановлюються, як правило, в одне відвідування пацієнта і виготовляються з фотополімерного матеріалу (той же матеріал, з якого встановлюються пломби). Керамічні вініри являють собою ультратонкі накладки з кераміки на передні зуби. Виготовляються за попередніми мірками в зуботехнічній лабораторії, тому необхідно кілька візитів до стоматолога. Керамічні вініри дорожчі, але відрізняються високою точністю, міцністю і ідеальною естетикою. Не фарбуються і не змінюють свій колір з часом, на відміну від композитних вінірів.

Відгуки

Реальні відгуки про стоматологію від наших пацієнтів
Татьяна Янута
Добрый вечер. Хочу оставить положительный отзыв о докторе Инне Олеговне. Очень внимательный специалист и добрый доктор. Я реставрировала передние зубы, осталась очень довольна! И в целом вся Ваша клиника оставила положительные эмоции. Рекомендую!!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Alex Rub
Спасибо доктору Ефимову за долгий совместный путь по: - удалению зубов мудрости - имплантированию - реставрации и установке коронок Ни разу не пожалел, что выбрал данную клинику. Все было качественно, профессионально и весело) Удачи Вам!
Sophie про стоматологію
Sophie
Я несказанно довольна этой клиникой! И особенно профессиональным подходом Михаила Александровича Ефимова! С детства я мечтала о красивой улыбке. Так сложилось, что от природы у меня очень плохие зубы. Поэтому сколько себя помню - хотела что-то с этим сделать. В Skyclinic я ставила виниры на передние зубы. Я доверилась Михаилу Алексанровичу и была ОЧЕНЬ-ПРЕОЧЕНЬ довольна результатом. Врач был максимально обходителен, прислушивался к моим пожеланиям и давал дельные рекомендации. Еще раз хочу сказать огромное спасибо Skyclinic и Михаилу Александровичу! Всем советую!!!!
Vlad B
Прошел у них полный курс лечения. Консультация, утверждение плана лечения, результат! За 3 месяца выполнили все оговоренные процедуры: чистка (airflow + ультразвук), лечение кариеса (всего около 12 пломб), удаление двух зубов мудрости, установка 8 керамических накладок. Был приятно удивлен, что каждый тип работ выполняется отдельным специалистом. Каждый инструмент распаковывался при мне. Остался предельно доволен. Порадовал молодой коллектив и опрятность. Хожу к ним на регулярные чистки и обследования!
Іван Ковтунович
Хороша, сучасна клініка; все роблять якісно і безболісно. Михайло Єфімов - висококласний спеціаліст, "поремонтував" всі мої зуби які були проблемними, в тому числі 7 керамічних накладок і один імплант, за що я йому дуже вдячний. Рекомендую!
Alisa Tanko про стоматологію
Alisa Tanko
В Скай клінік я прийшла складним пацієнтом після невдалих лікувань у трьох ортодонтів. Після двох років лікування я вже з рівними зубами))). Весь персонал дуже чуйний та уважний, можна отримати відповідь на будь які запитання та отримати розгорнуту консультацію. Також в Скай клінік мені видалили зуби мудрості та поставили імплант (Михайло Олександрович Єфімов, дуже Вам вдячна за якісну роботу). Зараз в клініці я проходжу консультування по підбору вінірів та раз на пів року приїжджаю на гігієнічну чистку ротової порожнини. Однозначно рекомендую.
Усі відгуки
Коментарів немає