Керамічні вініри

Ціна 9900 грн
Діє до 31 Липня
Керамічна пломба всього за 5900 гривень

Строк служби керамічної пломби більш ніж у 3 рази довший за звичайну пломбу!

Під час виготовлення використовується кераміка провідних світових виробників.

Етапи встановлення керамічних вінірів на зуби

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.

Естетика керамічних вінірів

На сьогоднішній день керамічні вініри є найбільш популярними серед пацієнтів з огляду на їх високі естетичні властивості і міцність. Керамічні вініри являють собою ультратонкі накладки на передні зуби для відтворення правильної форми і білосніжного відтінку зубів.

Керамічні вініри також називають непрямими, що говорить про спосіб виготовлення. Вони виготовляються в зуботехнічній лабораторії і для цього необхідно декілька візитів до стоматолога, але це забезпечує найвищу якість і точність.

Переваги непрямих керамічних вінірів

Кераміка є якісним і одним з найбільш широко використовуваних матеріалів в естетичній стоматології та протезуванні зубів. Завдяки своїм характеристикам, керамічні вініри мають ряд переваг:

 • їх неможливо відрізнити від натуральних зубів, завдяки здатності кераміки відбивати світло;
 • мають високу міцність і довговічність;
 • не накопичують наліт за рахунок гладкої відполірованної поверхні;
 • не змінюють колір і відтінок з часом;
 • необхідність мінімального обточування зуба під вінір.

Встановлення керамічних вінірів в стоматології «SKYCLINIC»

Виготовлення та встановлення керамічних вінірів більш трудомісткий процес. В цілому вінірінг відбувається за 3-4 візити:

 1. У перший візит стоматолог знімає відбиток для виготовлення воскового моделювання майбутньої посмішки – Wax Up. Wax Up дозволяє змоделювати результат роботи для демонстрації пацієнтові і затвердження форми і розміру зубів.
 2. У друге відвідування знімається відбиток з воскової моделі і за допомогою спеціальної технології шаблон нових зубів «переноситься» пацієнтові в порожнину рота. Таким чином, пацієнт може оцінити форму і розміри майбутніх керамічних вінірів безпосередньо на своїх зубах. Тільки після цього лікар починає обточування зубів під вініри і знімає відбиток безпосередньо для їх виготовлення. Спільно з пацієнтом стоматолог підбирає колір майбутніх накладок і, нарешті, відбитки відправляються в зуботехнічну лабораторію для виготовлення вінірів в Києві.
 3. У третій візит відбувається примірка нових вінірів і їх фіксація за допомогою спеціального композитного матеріалу.

Обточування зуба під керамічний вінір є мінімальним – 0,3-1,1 мм, що становить не більше 10% тканин. Не зважаючи на те, що вініри дуже тонкі, вони є одними з найнадійніших видів реставрацій.

Також в нашій клініці ви можете встановити – люмініри.

Ціни

Якщо Ви бажаєте отримати більш детальну інформацію про встановлення керамічних вінірів, запишіться на консультацію в стоматологію СКАЙКЛІНІК. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними сертифікованими зуботехнічними лабораторіями Києва, а наші лікарі-ортопеди працюють матеріалами топових світових стоматологічних виробників.

 

Відгуки

Ми вдячні нашим пацієнтам за залишені відгуки про нашу роботу. Високий професіоналізм, чесність і турбота про пацієнтів нашої клініки дозволяє нам завойовувати Вашу довіру кожен день.

Логвинюк Микита Ігорович
Логвинюк Микита Ігорович

Лікар – стоматолог-ортопед. Стаж роботи за основним фахом становить понад 7 років. Головним напрямком в праці лікаря є відновлення зубів керамічними і цирконієвими реставраціями, такими як вініри, вкладки і коронки. Також окреме місце в практиці займає відновлення зубів цирконієвими коронками на імплантатах.

Розгорнути

Альтернативні послуги

Акция
Вініри на зуби
Узнать больше
Наші роботи
case case
case case
case case
case case
Показання
 • зміна кольору зубів
 • наявність плям на емалі
 • фотополімерні пломби, що потемніли
 • сколи та тріщини емалі
 • проміжки між зубами (діастема і треми)
 • неправильна форма зуба
 • нерівний зубний ряд
 • вроджені дефекти зубної емалі (флюороз)
 • клиновидні дефекти
 • для зміни розмірів і форми зубів (наприклад, для подовження передніх зубів)
Протипоказання
 • каріозно уражені зуби
 • наявність пломб значного розміру
 • пульпіт або періодонтит зубів
 • неправильний прикус
 • виражене патологічне стирання зубів
 • бруксизм
 • відсутність бокових зубів
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Знижка до 10% на всі послуги
Діє до 31 Липня
Знижка до 10% на всі послуги

Скористайтеся будь-якою послугою у SKYCLINIC та отримайте віртуальну накопичувальну дисконтну картку “Light” зі знижкою 5% на всі стоматологічні послуги.

З деталями Вас з радістю ознайомлять наші адміністратори.

Сімейна знижка
Діє до 31 Липня
Сімейна знижка

Приводьте на лікування своїх близьких (батьків, дітей, чоловіків і дружин, братів і сестер, дідусів і бабусь) та отримайте віртуальну дисконтну картку “Full” зі знижкою 10% на всі стоматологічні послуги.

Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень
Діє до 31 Липня
Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень

Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень. У вартість входить зняття зубного каменю ультразвуком та чистка Air Flow.

Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ
Діє до 31 Липня
Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ

Безкоштовне надання швидкої стоматологічної допомоги представникам ЗСУ.

Знижка 10% на гігієну*
Діє до 31 Липня
Знижка 10% на гігієну*

*Відвідуй гігієніста або пародонтолога не рідше одного разу на 6 місяців (180 днів) та отримай знижку 10% на проведення “Лікувально-профілактичного комплексу гігієни”, який включає: глибоку діагностику стану ясен, чотирьохетапну чистку зубних відкладень та індивідуальний підбір професійних засобів гігієни порожнини рота в домашніх умовах.

Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн
Діє до 31 Липня
Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн

Зміна кольору і форми зуба за допомогою композитного вініра.

Металева брекет-система всього за 9900 гривень
Діє до 31 Липня
Металева брекет-система всього за 9900 гривень

У вартість входить встановлення металевої брекет-системи на одну щелепу.

Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень
Діє до 31 Липня
Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень

У вартість входить встановлення керамічної брекет-системи на одну щелепу.

“Зуб під ключ”! Зубной імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього від 17900 гривень
Діє до 31 Липня
“Зуб під ключ”! Зубной імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього від 17900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення, формувач ясен, цирконієва коронка.

Керамічна пломба всього за 5900 гривень
Діє до 31 Липня
Керамічна пломба всього за 5900 гривень

Строк служби керамічної пломби більш ніж у 3 рази довший за звичайну пломбу!

Під час виготовлення використовується кераміка провідних світових виробників.

Питання-відповіді
Чи псують зуби керамічні вініри?
Завдяки появі сучасних матеріалів для фіксації вінірів, обточування зубів є мінімальним - 0,3-1,1 мм. Для порівняння, під час обробки зуба під коронку, обточується до 60-70% зуба в той час, як обробка зуба під вінір відбувається в межах емалі і видаляється не більше 10% тканин.
Що таке керамічні вініри?
Вініри - це ультратонкі керамічні пластинки, що дозволяють скорегувати форму і колір зубів. Не дивлячись на їх мінімальну товщину від 0,3 до 1,1 мм, вони є одними з найнадійніших видів реставрацій. Забезпечують білосніжну і природну посмішку, і при цьому, стійкі до будь-яких барвників, порівняно з фотополімерними пломбами.
Чим відрізняються композитні вініри від керамічних?
Особливістю композитних вінірів є те, що вони встановлюються, як правило, в одне відвідування пацієнта і виготовляються з фотополімерного матеріалу (той же матеріал, з якого встановлюються пломби). Керамічні вініри являють собою ультратонкі накладки з кераміки на передні зуби. Виготовляються за попередніми мірками в зуботехнічній лабораторії, тому необхідно кілька візитів до стоматолога. Керамічні вініри дорожчі, але відрізняються високою точністю, міцністю і ідеальною естетикою. Не фарбуються і не змінюють свій колір з часом, на відміну від композитних вінірів.

Відгуки

Реальні відгуки про стоматологію від наших пацієнтів
Татьяна Янута
Добрый вечер. Хочу оставить положительный отзыв о докторе Инне Олеговне. Очень внимательный специалист и добрый доктор. Я реставрировала передние зубы, осталась очень довольна! И в целом вся Ваша клиника оставила положительные эмоции. Рекомендую!!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Alex Rub
Спасибо доктору Ефимову за долгий совместный путь по: - удалению зубов мудрости - имплантированию - реставрации и установке коронок Ни разу не пожалел, что выбрал данную клинику. Все было качественно, профессионально и весело) Удачи Вам!
Sophie про стоматологію
Sophie
Я несказанно довольна этой клиникой! И особенно профессиональным подходом Михаила Александровича Ефимова! С детства я мечтала о красивой улыбке. Так сложилось, что от природы у меня очень плохие зубы. Поэтому сколько себя помню - хотела что-то с этим сделать. В Skyclinic я ставила виниры на передние зубы. Я доверилась Михаилу Алексанровичу и была ОЧЕНЬ-ПРЕОЧЕНЬ довольна результатом. Врач был максимально обходителен, прислушивался к моим пожеланиям и давал дельные рекомендации. Еще раз хочу сказать огромное спасибо Skyclinic и Михаилу Александровичу! Всем советую!!!!
Vlad B
Прошел у них полный курс лечения. Консультация, утверждение плана лечения, результат! За 3 месяца выполнили все оговоренные процедуры: чистка (airflow + ультразвук), лечение кариеса (всего около 12 пломб), удаление двух зубов мудрости, установка 8 керамических накладок. Был приятно удивлен, что каждый тип работ выполняется отдельным специалистом. Каждый инструмент распаковывался при мне. Остался предельно доволен. Порадовал молодой коллектив и опрятность. Хожу к ним на регулярные чистки и обследования!
Іван Ковтунович
Хороша, сучасна клініка; все роблять якісно і безболісно. Михайло Єфімов - висококласний спеціаліст, "поремонтував" всі мої зуби які були проблемними, в тому числі 7 керамічних накладок і один імплант, за що я йому дуже вдячний. Рекомендую!
Alisa Tanko про стоматологію
Alisa Tanko
В Скай клінік я прийшла складним пацієнтом після невдалих лікувань у трьох ортодонтів. Після двох років лікування я вже з рівними зубами))). Весь персонал дуже чуйний та уважний, можна отримати відповідь на будь які запитання та отримати розгорнуту консультацію. Також в Скай клінік мені видалили зуби мудрості та поставили імплант (Михайло Олександрович Єфімов, дуже Вам вдячна за якісну роботу). Зараз в клініці я проходжу консультування по підбору вінірів та раз на пів року приїжджаю на гігієнічну чистку ротової порожнини. Однозначно рекомендую.
Усі відгуки
Коментарів немає