Керамічні вініри

від 3790 грн
Діє до 31 Серпня
Виготовлення керамічного вініра всього за 3790 гривень

Під час виготовлення вініра використовується кераміка провідних світових виробників.

Етапи

Естетика керамічних вінірів

На сьогоднішній день керамічні вініри є найбільш популярними серед пацієнтів з огляду на їх високі естетичні властивості і міцність. Керамічні вініри являють собою ультратонкі накладки на передні зуби для відтворення правильної форми і білосніжного відтінку зубів.

 

Керамічні вініри також називають непрямими, що говорить про спосіб виготовлення. Вони виготовляються в зуботехнічній лабораторії і для цього необхідно декілька візитів до стоматолога, але це забезпечує найвищу якість і точність.

Переваги непрямих керамічних вінірів

Кераміка є якісним і одним з найбільш широко використовуваних матеріалів в естетичній стоматології та протезуванні. Завдяки своїм характеристикам, керамічні вініри мають ряд переваг:

  • їх неможливо відрізнити від натуральних зубів, завдяки здатності кераміки відбивати світло;
  • мають високу міцність і довговічність;
  • не накопичують наліт за рахунок гладкої відполірованної поверхні;
  • не змінюють колір і відтінок з часом;
  • необхідність мінімального обточування зуба під вінір.

Встановлення керамічних вінірів

Виготовлення та встановлення керамічних вінірів більш трудомісткий процес. В цілому вінірінг відбувається за 3-4 візити:

  1. У перший візит стоматолог знімає відбиток для виготовлення воскового моделювання майбутньої посмішки – Wax Up. Wax Up дозволяє змоделювати результат роботи для демонстрації пацієнтові і затвердження форми і розміру зубів.
  2. У друге відвідування знімається відбиток з воскової моделі і за допомогою спеціальної технології шаблон нових зубів «переноситься» пацієнтові в порожнину рота. Таким чином, пацієнт може оцінити форму і розміри майбутніх керамічних вінірів безпосередньо на своїх зубах. Тільки після цього лікар починає обточування зубів під вініри і знімає відбиток безпосередньо для їх виготовлення. Спільно з пацієнтом стоматолог підбирає колір майбутніх накладок і, нарешті, відбитки відправляються в зуботехнічну лабораторію для виготовлення вінірів в Києві.
  3. У третій візит відбувається примірка нових вінірів і їх фіксація за допомогою спеціального композитного матеріалу.

Обточування зуба під керамічний вінір є мінімальним – 0,3-1,1 мм, що становить не більше 10% тканин. Не зважаючи на те, що вініри дуже тонкі, вони є одними з найнадійніших видів реставрацій.

Ціни

Якщо Ви бажаєте отримати більш детальну інформацію про встановлення керамічних вінірів, запишіться на консультацію в стоматологію СКАЙКЛІНІК. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними сертифікованими зуботехнічними лабораторіями Києва, а наші лікарі-ортопеди працюють матеріалами топових світових стоматологічних виробників.

 

Відгуки

Ми вдячні нашим пацієнтам за залишені відгуки про нашу роботу. Високий професіоналізм, чесність і турбота про пацієнтів нашої клініки дозволяє нам завойовувати Вашу довіру кожен день.

Альтернативні послуги

Акция
Вініри
от 3790 грн
Узнать больше

Наші роботи

case case
case case
case case
case case

Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Безкоштовна консультація
Діє до 31 Липня
Безкоштовна консультація

Консультація стоматолога на усі послуги повністю безкоштовна.

*За винятком консультації ведучого ортодонта.

Найякісніше чищення зубів всього за 1490 гривень
Діє до 31 Липня
Найякісніше чищення зубів всього за 1490 гривень

Ультразвукове чищення зубів + чищення Air Flow + базова діагностика стану зубів.

Виготовлення керамічного вініра всього за 3790 гривень
Діє до 31 Серпня
Виготовлення керамічного вініра всього за 3790 гривень

Під час виготовлення вініра використовується кераміка провідних світових виробників.

Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 8400 гривень
Діє до 31 Серпня
Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 8400 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення. Кінцева вартість розраховується індивідуально, виходячи з особливостей кожної клінічної ситуації.

Відгуки

Реальні відгуки від наших пацієнтів
Sophie
Я несказанно довольна этой клиникой! И особенно профессиональным подходом Михаила Александровича Ефимова! С детства я мечтала о красивой улыбке. Так сложилось, что от природы у меня очень плохие зубы. Поэтому сколько себя помню - хотела что-то с этим сделать. В Skyclinic я ставила виниры на передние зубы. Я доверилась Михаилу Алексанровичу и была ОЧЕНЬ-ПРЕОЧЕНЬ довольна результатом. Врач был максимально обходителен, прислушивался к моим пожеланиям и давал дельные рекомендации. Еще раз хочу сказать огромное спасибо Skyclinic и Михаилу Александровичу! Всем советую!!!!