Чистка зубів Air Flow

Ціна 1200 грн
Закінчилась 30-09-2023
Профілактичне чищення зубів всього за 2100 гривень

Профілактичне чищення зубів всього за 2100 гривень. У вартість входить зняття зубного каменю ультразвуком, чистка Air Flow, полірування та рекомендації по догляду за зубами.

Етапи чистки зубів Air Flow

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.

Професійне чищення Air Flow

Чищення зубів Air Flow – це очищення поверхні зубів від м’якого і пігментованого нальоту за допомогою активної подачі води, повітря і дрібнодисперсного абразивного порошку. Особливість Air Flow лежить в можливості проникати у важкодоступні місця і заглиблення, які неможливо очистити за допомогою щітки.

Професійне чищення Air Flow показане для видалення м’якого зубного нальоту, яке утворюється в результаті незадовільної щоденної гігієни, куріння, вживання продуктів, що фарбують эмаль.

Для профілактики карієсу і захворювань ясен необхідно проводити чистку AirFlow 1 раз на півроку. Однак за показаннями при захворюваннях ясен, а також при носінні ортодонтичних конструкцій (брекети) – 1 раз в 3-4 місяці.

Обов’язковим є проведення гігієни перед початком комплексного лікування порожнини рота.

Методика чистки зубів системою Air Flow

 1. Перед зняттям зубних відкладень системою AirFlow пародонтолог або лікар-гігієніст проводить ретельний огляд порожнини рота пацієнта і оцінює стан зубів і слизової оболонки.
 2. Необхідно пам’ятати, що повітряно-абразивному чищенню Air Flow, як правило, передує видалення над’ясенного і під’ясенного зубного каменю ультразвуком за допомогою скейлера або ручних інструментів.
 3. Наступний етап – безпосередньо видалення біоплівки, м’якого і пігментованого зубного нальоту за допомогою Air Flow. Зайва вода і порошок збирається стоматологічним пилососом і слиновідсмоктувачем.
 4. Для під’ясенної чистки використовується дрібнодисперсний порошок на основі гліцину з низькою абразивністю Clinpro Glycine Prophy Powder.
 5. Після цього емаль ретельно полірується щіткою зі спеціальною пастою. Проміжки між зубами шліфуються полірувальними штрипсами.
 6. Далі відбувається обробка ясен і слизової оболонки порожнини рота антисептичними медикаментозними препаратами.

Особливості проведення чистки в стоматологіі SKYCLINIC

Для проведення піскоструминного чищення зубів наша терапевтична стоматологія використовує повітряно-абразивний наконечник всесвітньо відомої компанії KaVo – PROPHYflex 3. Наконечник KaVо гарантує делікатне і повне видалення нальоту з зубної поверхні, скорочує час процедури, а також дає можливість індивідуально підібрати інтенсивність подачі порошку.

 

В якості порошків для чищення ми використовуємо оригінальні чистячі порошки Flash Pearl компанії NSK і Airflow Plus компанії EMS.

 • Порошок для професійного чищення Flash Pearl NSK – це порошок на основі карбонату кальцію і без вмісту соди, тому ідеальний для чищення чутливих зубів. Порошок представляє собою дрібнодисперсні гранули сферичної форми для делікатної і ефективної чистки зубного нальоту. Округла форма гранул дозволяє їм ковзати по поверхні зуба і проникає навіть у важкодоступні місця.
 • Порошок Airflow Plus EMS на основі ерітрола унікальний завдяки своєму складу, оскільки має найбільш дрібнодисперсні гранули в своєму складі. Він застосовується для видалення біоплівки і немінералізованого зубного нальоту з над’ясенних і під’ясенних ділянок, а також для чищення зубів у дітей і у пацієнтів із захворюваннями ясен.

Приємним плюсом після проведення чистки Air Flow є освітлення на 1 тон за рахунок зняття біоплівки і слабомінералізованого зубного нальоту. Піскоструминна чистка Air Flow також підходить пацієнтам з вінірами і коронками на імплантатах.

Ціни

Ми гарантуємо якість матеріалів, високу компетенцію наших лікарів і доступну ціну на проведення ультразвукової чистки зубів в СКАЙКЛІНІК. Ознайомитися з вартістю на професійну гігієну порожнини рота Ви можете в розділі Ціни. Запишіться на консультацію і чистку зубів AirFlow вже зараз за одним із телефонів з розділу Контакти.

 

Відгуки

Кожна стоматологічна маніпуляція, професійна гігієна повинна проводитися тільки досвідченими фахівцями. Завдяки своєму професіоналізму і турботі про кожного пацієнта стоматологи СКАЙКЛІНІК регулярно отримують відгуки від своїх пацієнтів. Ознайомитися з якими Ви можете в розділі Відгуки.

Розгорнути

Альтернативні послуги

Акция
Професійна чистка зубів
2100 грн
Узнать больше
Показання
 • наявність м’яких зубних відкладень (нальоту)
 • наявність пігментованого зубного нальоту, наліт курця
 • регулярне профілактичне чищення зубів у стоматолога 1 раз в 6 місяців
 • проведення професійної гігієни перед комплексним лікуванням зубів, відбілюванням або фіксацією брекет-системи
 • запалення ясен внаслідок накопичення зубного нальоту і каменю
 • гінгівіт, пародонтит
Протипоказання
 • гострі запальні процеси в порожнині рота
 • наявність гострих інфекційних захворювань
 • деякі соматичні захворювання в стадії загострення, захворювання крові, імунної системи
Питання-відповіді
Як часто можна робити чистку зубів Air Flow?
Для профілактики карієсу і захворювань ясен рекомендується проводити чистку Air Flow 1 раз на 6 місяців. Однак при захворюваннях ясен, а також при лікуванні брекетами - 1 раз на 3-4 місяці.
Що таке чистка зубів Air Flow?
Чищення зубів Air Flow - це очищення зубів від м'якого і пігментованого нальоту за допомогою активної подачі води, повітря і дрібнодисперсного абразивного порошку. Для проведення піскоструминного чищення зубів СКАЙКЛІНІК використовує повітряно-абразивний наконечник KaVо PROPHYflex 3 та оригінальні чистячі порошки на основі карбонату кальцію або ерітрола, без соди.

Відгуки

Реальні відгуки про стоматологію від наших пацієнтів
Lilly P про стоматологію
Lilly P
Мій найкращий і найбезболісніший досвід лікування стався саме в цій клініці. Тут я відчула повагу до себе як до клієнтки і те, що мої відчуття і бажання мають значення. Тепер я знаю, що похід до стоматолога - не тортури, а щось, що може бути легким і приємним. Лікуюся в клініці вже кілька місяців: зробила чистку та пролікувала увесь каріес. Результат бездоганний! Лікарка Лінда Ігорівна пояснювала всі етапи лікування, попереджала про кожну маніпуляцію, запитувала як я почуваюся і чи не відчуваю дискомфорту або болю. До речі, боляче жодного разу не було. Попри мій шалений страх і негативний попередній досвід, в Skyclinic я почувалася в безпеці і щиро чекала кожного нового візиту. Окремої уваги заслуговують найпривітніші та найввічливіші адміністраторки, яких я коли-небудь бачила. Не люблю дзвінків, тому ми побудували комунікацію в месенджерах. Це було супер зручно, вони швидко відповідали на будь-який мій запит і допомагали підібрати найзручніший час візиту. Я дуже задоволена сервісом та результатом, і щаслива, що колись мені порадили саме цю клініку.
Лікуючі лікарі:
Galia G.
Прохожу лечение у Инны Олеговны - абсолютно довольна всеми процесами в клинике и результатами лечения. Несмотря на приличный прайс клиники, результат полностю оправдывает вложения. Это первый стоматолог, перед которым я почти не волнуюсь)) Всем здоровья!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Katya Voitsykhovska
Проходила комплексне лікування у лікаря Волкової Інни. Максимально задоволена наданим сервісом та лікуванням! Дякую!!!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Тетяна Панасюк
Дуже хороша стоматологія із професійними лікарями. Також дуже привітні адміністраторки клініки - з їхнього боку усе чітко і зрозуміло. Лікую зуби у лікарки Лінди Ігорівни Гриценко. Лінда Ігорівна провела чистку зубів, проконсультувала щодо подальшої гігієни. Взагалі дуже акуратно зробила чистку!!! Круто, що у клініці фотографують зубки і далі пояснюють, які є проблеми. Також Лінда Ігорівна полікувала карієс - тут взагалі шик-блиск!!! Так гарно, рівненько, акуратно виглядають зубки))) Знову ж таки, це завдяки фотографії можна порівняти до і після. При цьому лікарка пояснювала кожен свій крок у процесі лікування ну і до лікування проговорила всі проблеми, прописана такий план лікування. Завчасно всі процедури прораховані і вже розумієш, які будуть витрати на лікування, що дуже-дуже зручно. Взагалі дуже рада, що потрапила до такої професійної і хорошої лікарки) Щиро дякую Лінді Ігорівні та дівчатам-асистенткам за їхню високоякісну роботу, а також за віддачу, людяність, гарне ставлення!!! Також у цій клініці видаляла перші два зуби мудрості. Я навіть не можу передати, наскільки я боялася!!!!! Але тепер розумію, що реально я більше боялася, ніж було боляче. Видаляв зуби хірург Віталій Олександрович. Усе пройшло швидко і навіть не боляче))) Лікар все пояснював, що робить, заспокоював постійно, бо моєму страху не було краю. Словом, не так то і страшно виявилося, прийду до Віталія Олександровича видаляти інші два зуби мудрості. Дякую йому і його асистентці за висококваліфіковану роботу!)
Лікуючі лікарі:
Vlad Nekrutenko про стоматологію
Vlad Nekrutenko
Делал чистку у врача Инна Волкова. В клинике чисто - приятно находиться. Персонал приветливый и учтивый. Во время приёма врач доступно объяснил как проходит процедура чистки и показал мои проблемные места. Сама чистка прошла оперативно, врач старался всё провести безболезненно. Был приятно удивлён уровнем сервиса и работой врача, особенно если сравнивать с местами где лечился до этого. Рекомендую, соотношение цены и сервиса, который получаешь взамен - 5/5.
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Viki s
Лечение в данной клинике занимает у меня уже несколько месяцев. За это время удалось поработать над моей улыбкой с такими специалистами как Ксения Сергеевна, которая провела профессиональную чистку зубов и другие процедуры, которые помогли избежать надвигающийся параодонтит, подробно рассказала о состоянии зубов и плане лечения; с Инной Олеговной, которая помогла спасти зубки от кариеса выполнив при этом красивую и функциональную реставрацию (пломбы-плюшки наконец-то в прошлом); Михаил Александрович удалил по две восьмёрки в два приёма. Было страшно, но почти не больно :) зажило достаточно быстро и мало беспокоило. Довольна обслуживанием, всегда напомнят о ближайшем приеме. Цена-качество на уровне, однозначно стоит посещения.
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Dmitriy Guz про стоматологію
Dmitriy Guz
Клиника А класа, очень приветливый персонал. Сегодня был на консультации у Волковой Инны Олеговны. Изначально врач провел поверхностную консультацию и мы проговорили самые распространенные зубные проблемы. После был сделан фотопротокол зубов и проведен детальный анализ каждого зуба. Индикатор налёта выявил проблемные зоны - после чего была проведена трехэтапная чистка зубов. Отличная клиника, сервис приятно удивил.
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Elena Kucher про стоматологію
Elena Kucher
Я хочу поделиться своим отзывом о SKY Clinic, где работают очень профессиональные доктора и персонал стоматологической клиники всегда очень вежлив и готов максимально помочь клиенту. - Главный врач Богдан Михайлович в первый же сеанс детально обсудил мою ситуацию (я носила брекеты и обратилась с просьбой поставить ретейнер). И направил меня к специалистам, которые именно в моей ситуации были рекомендованы очень профессионально. - Врач-пародонтолог Ксения Сергеевна сделала мне профессиональную чистку с презентацией о всем процессе, используя фото моих зубов. Первый раз была на чистке, где мне так подробно описали состояние моих зубов и десен. Планирую дальше работать с Ксенией Сергеевной и приходить на регулярные чистки. - Врач-хирург Михаил Александрович очень быстро и профессионально вырбал мне 2 зуба мудрости, которые находились достаточно высоко и я очень боялась, что что-то может пойти не так. Пока доктор поставил мне обезбаливание, его помощница взяла у меня кровь из вены, которую разогнали на центрифуге и после операции поместили вместо зубов, благодаря чему я очень хорошо себя чувствую (сегодня первый день после и никаких болевых ощущений или осложнений нет). Само удаление зубов прошло достаточно бысто и я больше боялась, чем на самом деле все осуществилось. Спасибо большое доктору! - Персонал клиники: ассистенты врачей и администраторы всегда очень вежливые, позитивные, приятные и готовы помочь. Один раз я опоздала на час из-за пробки и меня все же приняли! Так же для меня подготовили пакет документов для страховой компании на возмещение, что не везде делают. - Сама клиника очень чистая и светлая, это тоже важно.
Лікуючі лікарі:
Бишук Богдан Михайлович
Георгий Саркисов
Был на приеме, в скайклиник у пародонтолога Ксении, обратился по причине кровоточивости десны. Остался очень доволен проведённым лечением и клиникой в целом. Десна перестала кровить, заметно ушло воспаление. Удивило то, что можно посмотреть фотографии своих зубов с большим увеличением на экране и убедиться в реальности имеющихся проблем. Клиника выглядит очень чистой, прямо стерильной, сразу видно порядок и налаженность действий клиники. Остался в приятном впечатлении!
Лікуючі лікарі:
Ko T про стоматологію
Ko T
Отличная клиника! Был на профилактической чистке у И. Волковой, все на высшем уровне – кабинет, оборудование, средства. Кроме того сделали несколько фото до\после всех зубов и рассказали что нуждается в лечении.
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Vlad B
Прошел у них полный курс лечения. Консультация, утверждение плана лечения, результат! За 3 месяца выполнили все оговоренные процедуры: чистка (airflow + ультразвук), лечение кариеса (всего около 12 пломб), удаление двух зубов мудрости, установка 8 керамических накладок. Был приятно удивлен, что каждый тип работ выполняется отдельным специалистом. Каждый инструмент распаковывался при мне. Остался предельно доволен. Порадовал молодой коллектив и опрятность. Хожу к ним на регулярные чистки и обследования!
Анастасія Семеній
З дитинства боюся лікарів, але потрапивши до терапевта Інни Олегівни полікувала невеличкий карієс безболісно, швидко і якісно. Відразу зробили професійну чистку, Анастасія Валеріївна, навчила домашній гігієні. Отримала приємний подарунок після чистки) Також в цій клініці панує дуже дружелюбна атмосфера)!Це також не мало важливо!Окреме дякую за це дівчаткам)Планую видалення та ортодонтичне лікування! Дуже рада, що потрапила в цю клініку опираючись на відгуки своїх знайомих!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Victoria Chornomorets
Дуже задоволена клінікою! Проводила лікування карієсу, чистку каналів, гігієну. За професійність, ввічливість і повну інформацію лікування велике ДЯКУЮ Волковій Інні. Завжди з посмішкою адміністратори. Буду рекомендувати!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Оля Мошківська про стоматологію
Оля Мошківська
Я і мій чоловік користуємося послугами даної стоматології. Чисте приміщення, привітний молодий персонал, зручне місцерозташування клініки. Порадили розпочати лікування з чистки, вдячні Сухарєвій Анастасії за терпіння і навчання правильній щоденній гігієні!!!, та терапевту Гожі Ніні, за швидкий і якісний прийом. Лікування пройшло швидко і легко, що для нас було дуже важливим.
Лікуючі лікарі:
Iryna Krasovska
Відвідала Skyclinic з приводу професійноі чистки зубів, задоволена рузультатом роботи лікаря на всі 100 процентів. В захваті від роботи всієі команди. Професійна робота лікарів, доброзичливе ставлення всього персонала, відчувала себе як у родині, збираюся поставити імплант саме в Scyclinic.. Хай щастить!
Усі відгуки
Коментарів немає