Сучасні методи лікування зубів

Терапевтична стоматологія – це одна із спеціалізацій сучасної стоматології. Основні методи терапевтичного лікування – це профілактика, діагностика та лікування карієсу і його ускладнень, а також захворювань слизової оболонки порожнини рота. Саме завдяки правильному терапевтичному підходу вдається спрогнозувати, запобігти і вилікувати більшість захворювань ще на початковій стадії. Слід зауважити, що на сьогоднішній день існує чимало ефективних процедур, що допомагають запобігти таким проблемам, як захворювання пародонту (пародонтоз і пародонтит), патології слизової оболонки, карієсу і його ускладнень і навіть видалення зубів. Найсучасніші терапевтичні методики з успіхом використовуються нашими фахівцями в своїй практиці.

 

Основні напрями терапевтичної стоматології

 • Рання діагностика карієсу дозволяє запобігти його розвитку і прогресуванню. На даному етапі наші терапевти проведуть детальне обстеження порожнини рота і проведуть глибоке фторування зубів з метою профілактики карієсу.
 • Відновлення зуба пломбою. Даний метод дає можливість відновити пошкоджені карієсом тверді тканини зуба і повернути природну анатомію, колір і естетику зуба. Пломбування та реставрацію зубів ми проводимо з використанням кращих нанокомпозитів (матеріалів останнього покоління), що дозволяє домогтися найвищої естетики і міцності реставрації. Лікарі стоматологи-терапевти нашої клініки проводять лікування карієсу і реставрацію зубів як дорослим, так і маленьким пацієнтам. Адже молочні зуби також часто уражаються карієсом.
 • Лікування каналів (ендодонтія). Ендодонтичне лікування показано у випадках, коли карієс ускладнюється запаленням нерва зуба – пульпи (пульпіт) або навколокореневим запаленням (періодонтит – запалення тканини навколо кореня). Суть даного лікування полягає у видаленні залишків нерва зуба, механічному очищенні за допомогою нікель-титанових інструментів, глибокій обробці антисептиками і подальшому пломбуванні каналів зуба гутаперчевими штифтами для досягнення 100% герметизації. Після ендодонтичного лікування рекомендовано відновлення зуба керамічною вкладкою або коронкою. Лікування каналів зуба ми проводимо за показаннями дорослим і дітям.
 • Професійна гігієна порожнини рота є основним методом профілактики виникнення карієсу і його ускладнень, а також захворювань тканин пародонта – пародонтиту і пародонтозу. Доктор-пародонтолог проводить детальний аналіз стану порожнини рота, далі здійснюється багатоетапна чистка і підбираються індивідуальні засоби гігієни порожнини рота. Згідно з даними Американської Асоціації Стоматологів необхідно проводити професійну чистку не рідше одного разу в 6 місяців. Якщо ж ви носите брекети, у вас стоять імплантати і коронки, а також діагностований пародонтит – гігієну необхідно проводити не рідше, ніж раз на 3 місяці. Дотримуючись цих простих правил ви зможете убезпечити себе від виникнення більшості стоматологічних захворювань.

Виявлення захворювань на ранніх стадіях

 1. Детальний візуальний огляд і збір анамнезу (скарги пацієнта).
 2. Температурна перевірка життєздатності зуба (холодовий тест).
 3. Рентгенологічні дослідження.

При огляді стоматолог-терапевт звертає увагу на стан гігієни (наявність м’якого, пігментованого нальоту і зубного каменю говорить про незадовільний рівень гігієни і, як результат, підвищені ризики ураження зуба і розвитку пародонтиту).

 

 

Окремо приділяється велика увага аналізу стану твердих тканин зубів (на предмет наявності каріозних уражень і старих неспроможних пломб), ясен і слизової оболонки порожнини рота.

 

Важливим орієнтиром в діагностиці також є ретельний збір анамнезу (скарг пацієнта). Часто згадка пацієнта про короткочасну чутливость зуба на солодке є тим допоміжним елементом, що дозволяє запідозрити і підтвердити наявність карієсу між зубами, який поки що неможливо виявити візуально. Стоматологи-терапевти клініки СКАЙКЛІНІК приділяють максимум уваги даному етапу і детально вислуховують кожного пацієнта. Адже хороша кооперація лікаря з пацієнтом і є запорукою успішного лікування і позитивного прогнозу проведених маніпуляцій.

 

Реакція на холод допомагає стоматологу-терапевту виявити більш глибокі приховані ураження зубів. Зокрема, відсутність чутливості при впливі холоду може говорити про те, що нерв в зубі вже мертвий і є гостра необхідність очистити канали від інфекції і запломбувати їх. Це дозволить уникнути виникнення кіст зубів (ускладнень прихованого пульпіту або періодонтиту).

Рентгенологічна діагностика

Рентгенологічні дослідження застосовуються для діагностики прихованого ураження твердих тканин зубів і кісткової тканини. У стоматології використовуються наступні типи рентгенологічних досліджень:

 • прицільний знімок – плоске зображення обмеженої ділянки (2-3 зуба). Використовується для локальної діагностики прямо в кріслі у стоматолога-терапевта. Також застосовується при контролі після видалення зуба або лікування каналів;
 • панорамний знімок (ОПТГ). Раніше широко використовувався для загальної діагностики стану кістки щелеп і стану зубів. Мінусом є плоске зображення структур, що не дає можливості проаналізувати тканини в об’ємі. Фахівці СКАЙКЛІНІК рекомендують проводити для найбільш точної діагностики тільки комп’ютерну томографію;
 • комп’ютерна томографія (КТ) – 3D рентгенологічний знімок, що дозволяє провести найбільш детальну діагностику щелепно-лицьової області. Ключовою відмінністю від ОПТГ є дослідження в об’ємі. Лікар має можливість оглянути кожен зуб з усіх боків і поставити правильний діагноз з максимальною точністю. Імплантація, виправлення прикусу, протезування та пародонтологія неможливі без попереднього аналізу даних КТ;
 • телерентгенографія (ТРГ в бічній або прямій проекціях) – використовується виключно стоматологами-ортодонтами і ортопедами при плануванні виправлення прикусу і протезуванні за допомогою вінірів, коронок і тотальних конструкцій на імплантатах.

Якщо підвести підсумок по рентгенологічним методам діагностики, то слід зазначити той факт, що для найбільш об’ємної діагностики та при плануванні імплантації необхідно пройти КТ обстеження. Для планування протезування зубів і ортодонтичного лікування разом з КТ необхідно також зробити ТРГ в бічній проекції.

Лікування зубів і ясен

Основними захворюваннями, з якими доводиться боротися лікарям-терапевтам, є карієс, пульпіт і періодонтит. Лікар терапевт-пародонтолог також проводить ефективне лікування пародонтиту та пародонтозу. Нижче ми детальніше зупинимось на описі кожного зі згаданих захворювань.

Карієс

Карієс – ураження твердих тканин зуба, що характеризується руйнуванням останніх. Причиною виникнення карієсу є мікроорганізм Стрептокок, який поселяється в зубному нальоті і провокує руйнування емалі та дентину зуба. Говорячи простіше, хороша гігієна зводить до мінімуму ризики виникнення та прогресування карієсу.

 

Існує три ступеня карієсу: поверхневий, середній і глибокий. При останньому прогноз лікування швидше задовільний, так як високий ризик ускладнень у вигляді пульпіту і періодонтиту.

 

Лікування карієсу в СКАЙКЛІНІК включає в себе безболісне видалення уражених тканин в межах повністю здорових, антисептичну обробку порожнини і відновлення зуба найкращим композитним матеріалом виробництва Японії, Німеччини та США.

Пульпіт

Пульпіт (запалення нерва в зубі) і періодонтит (запалення тканини навколо кореня, пов’язане з прогресуванням пульпіту) – захворювання, що відносяться до категорії ускладнень карієсу. Як правило в 30-70% випадків глибокий карієс може бути ускладнений пульпітом. Пов’язано це з тим, що при глибокому карієсі глибина ураження тканин зуба досить велика і нерідко можлива наявність безсимптомного ураження (інфікування) нерва.

 

Пульпіт і періодонтит характеризуються вираженими больовими відчуттями, пов’язаними із запаленням пульпи і навколокореневих тканин. Лікування проводиться виключно під мікроскопом і має на увазі проведення анестезії, очищення каналів зуба від залишків нерва і запальних агентів, антисептичну обробку (промивання) каналів, пломбування каналів за допомогою сучасних методів: гарячої гутаперчі або біокераміки. Після проведення пломбування каналів необхідне відновлення верхньої частини зуба керамічною вкладкою або коронкою.

Пародонтит і пародонтоз

Пародонтит і пародонтоз – захворювання тканин пародонта (кістка-корінь-ясна), що характеризується запаленням ясен (гінгівіт) і руйнуванням кісткової тканини. Процес лікування пародонтиту дуже складний і тривалий. Він прямо залежить від кооперації пацієнта з лікарем і включає ряд етапів: професійна гігієна порожнини рота, скейлинг, Вектор-терапія. Важливим аспектом є вимога підтримки високого рівня гігієни порожнини рота пацієнтом в домашніх умовах, а також регулярні контрольні огляди пародонтологом і проведення комплексної гігієни порожнини рота не рідше одного разу в 3-6 місяців.

Терапевтична стоматологія в «SKYCLINIC»

Правильна діагностика, якісне лікування і комфорт – все це ви отримаєте вже на першому прийомі у лікаря-терапевта в «СКАЙКЛІНІК». Також до вашої уваги пропонується весь спектр високоякісних послуг, що надаються вузькими спеціалістами СКАЙКЛІНІК. Ми докладаємо максимальних зусиль і вирішуємо найскладніші клінічні випадки. Приходьте і переконайтеся в тому, що стоматологічне лікування не тільки корисно, але й комфортно.

 

Телефонуйте прямо зараз, щоб якомога швидше записатися на прийом і вже найближчим часом отримати якісне лікування!

Ціни

Питання вартості не настільки важливе як якість лікування, але, все ж, також грає роль. Щоб отримати детальну інформацію про вартість, а також для складання плану лікування, ми рекомендуємо записатися на консультацію до стоматолога-терапевта в SKYCLINIC.

 

Для ознайомлення з орієнтовними цінами на терапевтичне лікування ми створили спеціальну сторінку Ціни на нашому сайті. Переходьте і знайомтеся з доступними цінами на високу якість лікування.

Відгуки

Чесність, відкритість і націленість на найвищий результат лікарів SKYCLINIC дозволяє робити посмішки наших пацієнтів здоровими. Все це також відображається в відгуках наших пацієнтів. Не чекайте, а телефонуйте і записуйтеся на якісне лікування в чесній стоматологічній клініці!

Волкова Інна Олегівна
Волкова Інна Олегівна

Практикуючий лікар – стоматолог-терапевт, ендодонт. Стаж роботи за основним фахом становить понад 9 років. Основна спеціалізація лікаря – лікування карієсу зубів і його ускладнень (ендодонтичне лікування – лікування каналів зубів). Інна Олегівна – регулярний учасник стоматологічних форумів і майстер-класів.

Розгорнути

Відгуки

Реальні відгуки про стоматологію від наших пацієнтів
Мария Побережная
Недавно начала свое лечение в этой клинике. Будет долгий период (чистки, подготовка, брекнты). Сейчас ношу депрограматор, необычный опыт. Врачи все доступно рассказывают и объясняют. Спасибо им большое) за массу ответов. Так же спасибо большое админам за поддержку и консультации. 🌺
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Наташа Паничева
Искала-искала хорошую стоматологию, а в итоге нашла прям в своем доме :). Пришла в SKYCLINIC на консультацию, попала к Линде Игоревне и поняла, что нашла своего стоматолога. Очень аккуратно и скрупулёзно подходит к лечению. Мне делали проф чистку, полечили кариес, удалили нерв, полностью проработали каналы - всем очень дольна. Ни разу ещё не пожалела, что обратилась именно сюда.
Лікуючі лікарі:
Paul Matskevych
Нам дуже сподобалась клініка. Ціни відповідають сервісу .Дуже приємний та чуйний персонал ,дбайливо відносяться до побажань клієнта.Робили чистку та виривали зуб ,роботою задоволені на всі 300%. Можемо відзначити Катеринюка Віталія ,справжній професіонал.
Лікуючі лікарі:
Lilly P про стоматологію
Lilly P
Мій найкращий і найбезболісніший досвід лікування стався саме в цій клініці. Тут я відчула повагу до себе як до клієнтки і те, що мої відчуття і бажання мають значення. Тепер я знаю, що похід до стоматолога - не тортури, а щось, що може бути легким і приємним. Лікуюся в клініці вже кілька місяців: зробила чистку та пролікувала увесь каріес. Результат бездоганний! Лікарка Лінда Ігорівна пояснювала всі етапи лікування, попереджала про кожну маніпуляцію, запитувала як я почуваюся і чи не відчуваю дискомфорту або болю. До речі, боляче жодного разу не було. Попри мій шалений страх і негативний попередній досвід, в Skyclinic я почувалася в безпеці і щиро чекала кожного нового візиту. Окремої уваги заслуговують найпривітніші та найввічливіші адміністраторки, яких я коли-небудь бачила. Не люблю дзвінків, тому ми побудували комунікацію в месенджерах. Це було супер зручно, вони швидко відповідали на будь-який мій запит і допомагали підібрати найзручніший час візиту. Я дуже задоволена сервісом та результатом, і щаслива, що колись мені порадили саме цю клініку.
Лікуючі лікарі:
An
Я хочу поблагодарить прекрасных врачей-стоматологов клиники! Очень внимательные, умные, компетентные! Инна Олеговна и Линда Игоревна, спасибо вам!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Антон Савицкий
Почав лікуватися в цій клініці і дуже задоволений. Ціни не найдешевші, але обслуговування на найвищому рівні! Після безкоштовної консультації зіставили повний план лікування, сподобалось що кожен раз фотографують щелепи і ведуть аналіз моєї ситуації. Вже полікували шість зубів і чотири видалили. Так, справи в мене так собі в мої 28 рочків. І це тільки початок, планую продовжувати в цій клініці. Окрема подяка моєму хірургу Нестору Богдановичу!!!!! Професійний лікар, приємна людина, дуже відповідально відноситься до роботи. Також дякую, що дуже обережно і безболісно видаляв корені зуба, бо через запалення під ними анестезія працювала не повністю. Будемо співпрацювати, дякую, успіхів!!!
Лікуючі лікарі:
Особа Нестор Богданович
Юлия Янковская
Вирішила поставити брекет систему. Але щоб потім не було проблем, треба зробити все правильно. Для початку я пройшла чисту у пародонтолога Ксенії Сергіївни, і за одне мене навчили правильно робити щоденну гігієну порожнини рота. Потім був терапевт Лінда Ігорівна, котра дуже професійно і швидко вилікувала мені проблемні зуби. А також звичайно довелося зіткнувся з видаленням зубів мудрості, в цій справі довірилася хірурга Нестору Богдановичу. Ну і звичайно ортодонт Анна Сергіївна на фініші. Загалом однозначно рекомендую клініку .І чистота в самій стоматології на вишем рівні. Дякую за хорошу роботу і великий крок до красивої і здорової посмішки.
Лікуючі лікарі:
Особа Нестор Богданович
Мартинчук Анна Сергіївна
Galia G.
Прохожу лечение у Инны Олеговны - абсолютно довольна всеми процесами в клинике и результатами лечения. Несмотря на приличный прайс клиники, результат полностю оправдывает вложения. Это первый стоматолог, перед которым я почти не волнуюсь)) Всем здоровья!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Татарина Елизавета
Лікуюся у Волкової Інни Олегівни. Вона - сонечко. До усрачки боялася стоматологів, бо усі мої колишні - стоматологи (кармічно зав’язана 😆). Але з Інною прям все безболісно і легко. Вилікувала собі усі зубки і насолоджуюся життям. Привела ще свого хлопця (не стоматолога, бог змилостився), вилікували і йому. І дітей приведу. І внуків. І правнуків)))) Люблю вас, котики. Цьомчик 😘
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Katya Voitsykhovska
Проходила комплексне лікування у лікаря Волкової Інни. Максимально задоволена наданим сервісом та лікуванням! Дякую!!!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Карина Сторчак
Огромная благодарность Инне Волковой. Это лучший стоматолог из всех, что я обошла за последний год. В побывала я у 8 или 10 стоматологов за это время! Только Инна сделала супер диагностику, она объяснила мне все по каждому зубу, увидела то, что не видели другие стоматологи. Рассказала о сколе зубов у меня и чем это чревато. А самое главное - это перелечивание каналов зуба, который так сильно меня беспокоил, а другие врачи не могли мне толком объяснить, что мне делать. Инна моя спасительница. Пломбировка каналов на высшем уровне. Даже анестезию сделала безболезненно. Все очень аккуратно, скурпулезно, максимальный контакт и забота о пациенте. Теперь это мой любимый врач😻
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Vlad Nekrutenko про стоматологію
Vlad Nekrutenko
Делал чистку у врача Инна Волкова. В клинике чисто - приятно находиться. Персонал приветливый и учтивый. Во время приёма врач доступно объяснил как проходит процедура чистки и показал мои проблемные места. Сама чистка прошла оперативно, врач старался всё провести безболезненно. Был приятно удивлён уровнем сервиса и работой врача, особенно если сравнивать с местами где лечился до этого. Рекомендую, соотношение цены и сервиса, который получаешь взамен - 5/5.
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Viki s
Лечение в данной клинике занимает у меня уже несколько месяцев. За это время удалось поработать над моей улыбкой с такими специалистами как Ксения Сергеевна, которая провела профессиональную чистку зубов и другие процедуры, которые помогли избежать надвигающийся параодонтит, подробно рассказала о состоянии зубов и плане лечения; с Инной Олеговной, которая помогла спасти зубки от кариеса выполнив при этом красивую и функциональную реставрацию (пломбы-плюшки наконец-то в прошлом); Михаил Александрович удалил по две восьмёрки в два приёма. Было страшно, но почти не больно :) зажило достаточно быстро и мало беспокоило. Довольна обслуживанием, всегда напомнят о ближайшем приеме. Цена-качество на уровне, однозначно стоит посещения.
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Dmitriy Guz про стоматологію
Dmitriy Guz
Клиника А класа, очень приветливый персонал. Сегодня был на консультации у Волковой Инны Олеговны. Изначально врач провел поверхностную консультацию и мы проговорили самые распространенные зубные проблемы. После был сделан фотопротокол зубов и проведен детальный анализ каждого зуба. Индикатор налёта выявил проблемные зоны - после чего была проведена трехэтапная чистка зубов. Отличная клиника, сервис приятно удивил.
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Ирина Данько
Хочу сказать огромное спасибо ортодонту Анне Сергеевне! Действительно профессионал с большой буквы. На всех этапах ношения брекетов, присутствовало полное понимание всего происходящего: цены, сроки, возможные проблемы и способы их предотвращения, все детально, подробно, очень грамотно и безболезненно. Как результат - отличная улыбка и правильный прикус. Спасибо большое! А также хочется отметить работу пародонтологов и терапевтов, ведь брекеты подразумевают комплексный подход к зубам. Все работы проводились настолько качественно (и даже приятно))), что весь страх перед стоматологическими вмешательствами просто исчез. Поход к стоматологу никогда не кажется простым шагом, но в Skyclinic действительно хочется приходить, если появляются даже малейшие проблемы с зубами. Потому что есть уверенность и гарантия того, что врачи отнесутся с вниманием и профессионально сделают все для решения проблемы.
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Viacheslav Mrykh
хочу сказать большое спасибо всему персоналу в целом - ребята, респект! так себя могут вести люди, которые действительно любят свою работу и знают свое дело. за все время могу отметить только положительные моменты. так держать! отдельно хочется поблагодарить Волкову Инну Олеговну - ооочень ответственный, вежливый и профессиональный терапевт, которая прекрасно и качественно выполняет свою работу (я вообще еще много позитивных мыслей и прилагательных мог бы вбить, но это же сути не меняет, что она молодец :) ) В общем, 100% рекомендую.
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
User Lenovo
Очень довольна результатом лечения в клинике. Особая благодарность специалистам Волковой Инне и Ефимову Михаилу.
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Маргарита Крыгина
Была в клинике у доктора Инны Олеговны , очень хороший специалист . Получила развернутую консультацию , затем качественное, а главное безболезненное лечение. В целом очень довольна сервисом!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Дмитрий Власенко про стоматологію
Дмитрий Власенко
Прежде, чем попасть в эту клинику был на нескольких консультациях у других ортодонтов. В предложенных ранее планах лечения не было уверенности в результате, чувствовался формальный подход. В Skyclinic с первой консультации все прошло на высоком профессиональном уровне, использовалось самое современное оборудование. План лечения был подробно обсуждён и обоснован. Очень понравилась терапевт Ксения Сергеевна и хирург Михаил Александрович, который быстро и безболезненно удалил две нижние восьмерки. Перед удалением у пациента берут кровь из вены и готовят препарат, которым закрывают рану и накладывают шов, что существенно ускоряет процесс заживления. Главный врач, Богдан Михайлович активно принимает участие в определении тактики лечения и сопровождает на всём протяжении. Все этапы согласовывают с возможностями и удобством пациентов. Очень удобный график работы, включая выходные дни и вторую половину дня. Приятная гибкая система скидок, цены также приемлимые за такой уровень оказания услуг.
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Бишук Богдан Михайлович
Ko T про стоматологію
Ko T
Отличная клиника! Был на профилактической чистке у И. Волковой, все на высшем уровне – кабинет, оборудование, средства. Кроме того сделали несколько фото до\после всех зубов и рассказали что нуждается в лечении.
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Strange Dr. про стоматологію
Strange Dr.
Очень хорошая стоматология. С первых минут общения понимаешь, что это та самая клиника лечить зубы в которой ты мечтал с детства. Приветливость, доброжелательность и отзывчивость персонала ну просто не возможно не заметить. Команда молодых специалистов заботится о результатах лечения и Вашем комфорте в клинике. Я очень доволен результатами лечения (пломбирования) своих зубов. Все это благодаря Волковой Инне Олеговне. Все шаги по лечению полностью проговариваются и объясняются доктором. Благодаря ее профессионализму, отзывчивости, аккуратности и уверенности, я стал счастливым обладателем здоровых зубов.
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Евгений Аносов
Был несколько раз и планирую ходить дальше, лечусь у Инны Волковой. Все очень нравится
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Анастасія Семеній
З дитинства боюся лікарів, але потрапивши до терапевта Інни Олегівни полікувала невеличкий карієс безболісно, швидко і якісно. Відразу зробили професійну чистку, Анастасія Валеріївна, навчила домашній гігієні. Отримала приємний подарунок після чистки) Також в цій клініці панує дуже дружелюбна атмосфера)!Це також не мало важливо!Окреме дякую за це дівчаткам)Планую видалення та ортодонтичне лікування! Дуже рада, що потрапила в цю клініку опираючись на відгуки своїх знайомих!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Victoria Chornomorets
Дуже задоволена клінікою! Проводила лікування карієсу, чистку каналів, гігієну. За професійність, ввічливість і повну інформацію лікування велике ДЯКУЮ Волковій Інні. Завжди з посмішкою адміністратори. Буду рекомендувати!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Оля Мошківська про стоматологію
Оля Мошківська
Я і мій чоловік користуємося послугами даної стоматології. Чисте приміщення, привітний молодий персонал, зручне місцерозташування клініки. Порадили розпочати лікування з чистки, вдячні Сухарєвій Анастасії за терпіння і навчання правильній щоденній гігієні!!!, та терапевту Гожі Ніні, за швидкий і якісний прийом. Лікування пройшло швидко і легко, що для нас було дуже важливим.
Лікуючі лікарі:
Iryna Krasovska
Відвідала Skyclinic з приводу професійноі чистки зубів, задоволена рузультатом роботи лікаря на всі 100 процентів. В захваті від роботи всієі команди. Професійна робота лікарів, доброзичливе ставлення всього персонала, відчувала себе як у родині, збираюся поставити імплант саме в Scyclinic.. Хай щастить!
Тамара Владимировна
Доброго вечора! Зазвичай не пишу відгуків, але даний випадок є винятком. До написання підштовхнув негатив у відгуку тижневої давнини в адресу Волкової Інни Олегівни, який, я вважаю, є вкрай несправедливим☝️. У клініку звернулась з масою проблем у січні. Нещодавно закінчила це тривале лікування: видалення, імпланти, лікування нервів, встановлення коронок. Участь у лікуванні приймали троє лікарів. Євшина Ксенія - зробила чистку та, здається, скалінг. Єфімов Михайло - зміг вмовити видалити зруйновані зуби і встановив імпланти, а потім вже ставив коронки. Волкова Інна - видаляла нерви та лікувала зуби. Скажу одне - мені 67 років і я пам’ятаю ще радянські «підходи у лікуванні», черги під кабінетом, фразу «слєдующій», голі руки лікаря без рукавиць у роті та відсутність будь-якого знеболення, а тому можу оцінити різницю «тоді і зараз»! Усі без винятку процедури проводили з анестезією. Інструменти кожного разу діставались з герметичних, наскільки я можу оцінити, пакетів. Рукавички не тільки у лікарів, а й у їхніх помічниць! Жодного, наголошую, жодного разу лікування не починалось без затвердження обсягу та вартості процедур і лише після погодження зі мною починали лікувати. Попереджали про можливий дискомфорт певний час після лікування. Відношення до пацієнта у клініці людяне. Ти відчуваєш спокій і впевненість. Дорогенькі, дякую вам за вашу роботу, за ваші знаття та людяність! Бажаю міцного здоров`я та не перейматись через необ’єктивні висловлювання у ваш бік! З висоти свого віку скажу - нажаль, ще не один раз ви зіштовхнетесь с несправедливістю. Ви - Люди з великої літери! Безмежно дякую вам! Ваша вдячна пацієнтка!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Наталія Заваріна про стоматологію
Наталія Заваріна
В жовтні 2019р. мені поставили діагноз пародонтит 4 ступеня, зі словами, що така стадія у людей після 60 років. Звісно я була в розгубленості і в жаху. Перспективи, що мені описували у різних клініках були дуже туманні і не радісні, казали без відкритого кюретажа обох щелеп не обійтись, ще й штучну кістку вживлювати потрібно. На моє щастя, я натрапила на дуже позитивний відгук про спеціаліста-пародонтолога ЕВШИНУ КСЕНІЮ СЕРГІЇВНУ у клініці Skyclinic. Після огляду виявилося, що половини призначених мені процедур і операцій робити не потрібно. Стадія дійсно 4 і лікування на мене чекало тривале. Я познайомилась майже з усіма спеціалістами клініки. Кожен з них вніс величезний вклад у подолання хвороби і я дуже вдячна Михайлу Олександровичу (хірургічна стоматологія), Сергію Юрійовичу, Інні Олегівні (терапевтична стоматологія). За 6 місяців по тому, я знову на огляді і в мене 1 стадія пародонтиту! Кістка самостійно відновлюються завдяки використанню процедури плазмоліфтинга. І найбільша подяка належить моєму лікарю Ксенії Сергіївні! Якість мого життя суттєво покращилась, я знов усміхаюсь повною усмішкою і точно знаю, що не повернусь до колишніх проблем! Ще хочу окремо підкреслити високий рівень чистоти у клініці.
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Анастасія Семеній
З дитинства боюся лікарів, але потрапивши до терапевта Інни Олегівни полікувала невеличкий карієс безболісно, швидко і якісно. Відразу зробили професійну чистку, Анастасія Валеріївна, навчила домашній гігієні. Отримала приємний подарунок після чистки) Також в цій клініці панує дуже дружелюбна атмосфера)!Це також не мало важливо!Окреме дякую за це дівчаткам)Планую видалення та ортодонтичне лікування! Дуже рада, що потрапила в цю клініку опираючись на відгуки своїх знайомих!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Усі відгуки
Питання-відповіді
Що лікує стоматолог-терапевт?
Завдання стоматолога-терапевта:
 • діагностика і лікування запальних захворювань в порожнині рота (стоматити);
 • профілактика і лікування карієсу;
 • лікування ускладнень карієсу (пульпіт, періодонтит);
 • відновлення травматичних пошкоджень зубів (скол, тріщина);
 • лікування захворювань некаріозного походження (флюороз, ерозія, гіпоплазія емалі).
Що таке терапевтична стоматологія?
Терапевтична стоматологія - це одна зі спеціалізацій стоматології, основними методами якої є профілактика, діагностика та лікування карієсу і його ускладнень (пульпіту, періодонтиту), а також захворювань слизової оболонки порожнини рота. Терапевтична стоматологія займається встановленням пломб, реставрацій, лікуванням каналів, а також професійною гігієною порожнини рота.