Виправлення прикусу у дорослих

Записатися на прийом
Діє до 31 Грудня
Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень

У вартість входить встановлення керамічної брекет-системи на одну щелепу. За більш детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до адміністраторів клініки.

Керамічні брекети
Сапфірові брекети
Самолігуючі брекети
Лінгвальні брекети
Виправлення прикусу у дорослих

Етапи виправлення прикусу у дорослих

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.

Вирівнювання зубів у дорослих

Вирівнювання прикусу актуально і можливо в будь-якому віці при наявності показань. Завдяки сучасним методикам ми можемо гарантувати успішне ортодонтичне лікування дорослих, а також виправлення прикусу у дітей.

У нашій клініці брекети широко застосовуються також у літніх людей в якості ортодонтичної підготовки перед якісним протезуванням або для виправлення зубощелепних деформацій.

Наслідки неправильного прикусу

Дорослі пацієнти звертаються до ортодонта SKYCLINIC не тільки за естетикою посмішки і рівними голлівудськими зубами, але також для виправлення прикусу, коли патологія має вплив на загальний стан організму:

 • патологія прикусу часто є причиною головного болю, проблем зі скронево-нижньощелепним суглобом, підвивихами і вивихами суглоба, гіпертонусу жувальних м’язів, патологічної стертості зубів, а також шуму у вухах;
 • аномалії прикусу тісно взаємопов’язані з порушенням постави та проблемами опорно-рухового апарату;
 • неправильний прикус і скупченість зубів підвищує ризик розвитку пародонтиту та рецесій ясен (оголення шийки зуба);
 • для якісного протезування, в тому числі для установки вінірів, може знадобитися ортодонтична підготовка у вигляді вирівнювання зубів.

Способи вирівнювання зубів у дорослих

У сучасній ортодонтії не існує вікових обмежень для вирівнювання зубів. Широко використовується незнімна апаратура (брекет-системи, піднебінні розширювачі), знімна (елайнери), так і хірургічна корекція прикусу. Пластини для вирівнювання зубів у дорослих є неефективними.

 

Стандартні трейнери для вирівнювання зубів у дорослих, як правило, не використовуються. У виняткових випадках виготовляються індивідуальні силіконові еластопозіціонери.

 

Встановлення брекетів

На сьогоднішній день існує великий вибір брекет-систем. Розрізняють зовнішні (вестибулярні брекети), які встановлюються на передній поверхні зубів, і внутрішні (лінгвальні брекети), що фіксуються на внутрішній поверхні зубів.

Окремо виділяють лігатурні брекети (в яких дуга утримується за допомогою еластичних резинок) і безлігатурні або самолігуючі (дуги фіксується за допомогою спеціальних кліпс або засувок).

 

Самолігуючі брекети мають значні переваги перед іншими системами: швидше відбувається переміщення зубів, скорочуються терміни лікування, збільшуються показання для лікування без видалення зубів і зменшуються неприємні відчуття після установки брекетів.

 

Найбільш естетичними зовнішніми брекетами є сапфірові брекети. Вони не тільки володіють відмінною прозорістю, але й характеризуються високою міцністю.

 

Вирівнювання зубів елайнерами (капами)

Існує також спосіб вирівнювання зубів у дорослих без брекетів. Ортодонтичні елайнери – це найбільш естетичний метод вирівнювання зубів і виправлення прикусу. Вони являють собою знімні прозорі капи, виготовлені з біополімеру. Ортодонти нашої клініки працюють найкращими і перевіреними елайнерами Invisalign.

 

 

Елайнери комфортні в носінні, допускається їх зняття під час прийому їжі і чищення зубів. Терміни лікування менші в порівнянні з брекет-системою. Однак брекети все ж мають більш широкий спектр показань.

 

Хірургічне виправлення прикусу у дорослих

Ортогнатична хірургія являє собою оперативне втручання з метою виправлення прикусу, зміни профілю і усунення асиметрії обличчя. При цьому відбувається значне поліпшення зовнішності пацієнта.

 

Хірургічне виправлення прикусу можливо після 18 років і має свої показання. Ортогнатична хірургія виконується щелепно-лицевим хірургом в комплексі з ортодонтом, оскільки лікування брекет-системою передує і завершує оперативне втручання.

Діагностика та підготовка перед виправленням прикусу у дорослих

Перед будь-яким виправленням прикусу необхідний ретельний огляд, збір анамнезу та діагностика для встановлення діагнозу і складання детального плану лікування. Діагностика включає в себе:

 1. Ортопантомограма (панорамний знімок зубних рядів);
 2. Телерентгенограма (знімок черепа) в бічній і/або прямій проекціях.
 3. При необхідності, може знадобитися КТ (комп’ютерна томографія) щелеп.
 4. Виготовлення діагностичних моделей.
 5. Внутрішньоротові і лицьові фотографії.

Безпосередньо перед встановленням брекетів або елайнерів необхідно провести огляд або лікування у стоматолога-терапевта. Обов’язковою є гігієнічна чистка зубів і попередня консультація пародонтолога. При наявності показань, пацієнт може бути направлений на видалення зубів мудрості до хірурга-стоматолога

Брекети - це боляче?

Встановлення брекетів є абсолютно безболісною процедурою. Полягає в правильному позиціонуванні і поклейки кожного брекета на спеціальний клей на поверхню зуба.

 

На початку ортодонтичного лікування і після зміни кожної дуги можливий дискомфорт. Оскільки запускаються процеси переміщення зубів. Як правило, адаптація триває 3-7 днів.

 

Самолігуючі брекети викликають менше дискомфорту, оскільки більш плавно запускають механізм переміщення зубів. Це є одним з переваг самолігуючих брекет-системи перед іншими брекетами.

Терміни лікування брекет-системою

Як правило, середній термін носіння брекетів складає 1,5-2 роки. У разі виражених патологій лікування може зайняти більше часу. Після огляду і аналізу діагностичних даних ортодонт визначає орієнтовні строки лікування.

Ціни на вирівнювання зубів у дорослих в стоматології «SKYCLINIC»

Якщо Вас цікавить ціна на вирівнювання зубів у дорослих, перейдіть в розділ Ціни на нашому сайті. Для отримання детальної інформації про виправлення прикусу у Вашій індивідуальної ситуації і складання плану лікування запишіться на консультацію до ортодонта СКАЙКЛІНІК.

Відгуки

Пацієнти регулярно звертаються до нас з бажанням отримати рівні здорові зуби і голлівудську посмішку. Ознайомитися з відгуками можна в розділі Відгуки на нашому сайті.

Мартинчук Анна Сергіївна
Мартинчук Анна Сергіївна

Практикуючий лікар-ортодонт зі стажем більше 9 років. Анна Сергіївна є активним учасником багатьох ортодонтичних спільнот, регулярно відвідує профільні конгреси та майстер-класи. Успішно проводить ортодонтичне лікування всіх вікових груп пацієнтів. У своїй практиці віддає перевагу найбільш результативним методам лікування, зокрема індивідуальним пластинкам, елайнерам і самолігуючим брекетам.

Розгорнути
Показання
 • неправильне положення одного або декількох зубів
 • аномалії прикусу
 • скученість зубів
 • клацання суглоба
 • ортодонтична підготовка перед протезуванням
 • зубні деформації при відсутності зубів або захворюваннях пародонта
 • ортодонтичне витяжіння ретинованого зуба
У разі несвоєчасного лікування
 • головний біль, проблеми зі скронево-нижньощелепним суглобом, підвивихи і вивихи суглоба, шум у вухах
 • гіпертонус жувальних м’язів, патологічна стертість зубів
 • порушення постави та проблеми опорно-рухового апарату
 • розвиток пародонтиту та рецесій ясен (оголення шийки зуба)
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Безкоштовна консультація
Діє до 31 Грудня
Безкоштовна консультація

Безкоштовна первинна консультація стоматолога. За більш детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до адміністраторів клініки.

 

“Зуб під ключ”! Зубний імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього за 19900 гривень
Діє до 31 Грудня
“Зуб під ключ”! Зубний імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього за 19900 гривень

У вартість включено імплантат, його встановлення, формувач ясен, повноанатомічна цирконієва коронка. Додаткові маніпуляції (пластика кісткової тканини та ясен, кістковопластичні матеріали тощо) оплачуються окремо згідно прейскуранту на день надання послуги.

Преміальна профілактична гігієна зубів всього за 2100 гривень
Діє до 31 Грудня
Преміальна профілактична гігієна зубів всього за 2100 гривень

Преміальна профілактична гігієна зубів за доступною ціною всього 2100 гривень. У вартість входить базова діагностика пародонту, зняття зубного каменю ультразвуком, чистка Air Flow, полірування та рекомендації по догляду за зубами.

Відбілювання зубів системою Magic Smile Pro всього за 4900 гривень
Діє до 31 Грудня
Відбілювання зубів системою Magic Smile Pro всього за 4900 гривень

Відбілювання зубів системою Magic Smile Pro. Комплекс професійного відбілювання, який включає в себе відбілювання зубів на двох щелепах (зони усмішки).

Металева брекет-система всього за 9900 гривень
Діє до 31 Грудня
Металева брекет-система всього за 9900 гривень

У вартість входить встановлення металевої брекет-системи на одну щелепу. За більш детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до адміністраторів клініки.

Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень
Діє до 31 Грудня
Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень

У вартість входить встановлення керамічної брекет-системи на одну щелепу. За більш детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до адміністраторів клініки.

Знижка до 10% на всі послуги
Діє до 31 Грудня
Знижка до 10% на всі послуги

Скористайтеся будь-якою послугою у SKYCLINIC та отримайте віртуальну накопичувальну дисконтну картку “Light” зі знижкою 5% на всі стоматологічні послуги.

З деталями Вас з радістю ознайомлять наші адміністратори.

Сімейна знижка
Діє до 31 Грудня
Сімейна знижка

Приводьте на лікування своїх близьких (батьків, дітей, чоловіків і дружин, братів і сестер, дідусів і бабусь) та отримайте віртуальну дисконтну картку “Full” зі знижкою 10% на всі стоматологічні послуги.

Питання-відповіді
Як довго мені відвідувати ортодонта, в разі мого лікування?
Середній термін носіння брекетів складає 1,5-2 роки. У разі виражених патологій, лікування може зайняти більше часу. Лікування знімними пластинками, як правило, займає близько року. Орієнтовні терміни лікування визначає ортодонт після первинного огляду і аналізу діагностичних даних.
Яка необхідна підготовка для лікування у ортодонта?
- Підготовка до лікування у ортодонта починається безпосередньо з консультації, на якій лікар визначає необхідний обсяг діагностики. Як правило, лікар направляє на ортопантомограму (панорамний знімок всього зубного ряду), телерентгенограму (знімок черепа в бічній проекції), при необхідності може знадобитися КТ щелеп. - Ортодонт знімає зліпки для виготовлення моделей, робить внутрішньоротові і лицьові фотографії, і після оцінки всіх діагностичних даних, складає остаточний план лікування. - Безпосередньо перед фіксацією брекетів або лікуванням знімними пластинками, необхідно провести огляд або лікування у стоматолога-терапевта та професійну чистку зубів у гігієніста або пародонтолога. Також пацієнт може бути направлений до хірурга-стоматолога на видалення зубів мудрості або пластику вуздечок верхньої або нижньої губи. При наявності пародонтиту, множинних рецесій (оголення коренів зубів), необхідна попередня консультація пародонтолога.
В якому віці здійснюється вирівнювання зубів?
У сучасній ортодонтії не існує вікових обмежень для вирівнювання прикусу. Оптимальний вік для лікування кожної патології визначає лікар-ортодонт, і він може варіюватися. У деяких випадках ортодонтичне лікування рекомендовано починати в період активного росту верхньої або нижньої щелепи для їх стимуляції, в інших випадках рекомендується відкласти лікування до періоду завершення росту пацієнта. В некоторых случаях, брекет-система также применяется у пожилых пациентов в качестве ортодонтической подготовки перед протезированием при наличии зубных деформаций.

Відгуки

Реальні відгуки про стоматологію від наших пацієнтів
Мария Побережная
Недавно начала свое лечение в этой клинике. Будет долгий период (чистки, подготовка, брекнты). Сейчас ношу депрограматор, необычный опыт. Врачи все доступно рассказывают и объясняют. Спасибо им большое) за массу ответов. Так же спасибо большое админам за поддержку и консультации. 🌺
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Татьяна Степанченко
Доброго дня! Я пацієнт Анни Сергіївни, дуже задоволена роботою. Це лікар-ортодонт, який не боїться роботи з неправильним прикусом, нерівними зубами… при можливості пропонує альтернативні методи лікування, допомагає посміхнутись світу на всі 32 рівненькі зуба😁
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Мария Беннис
Я прошла ортодонтическое лечение с помощью брекет-системы в Sky Clinic и безумно рада результату. Все консультации, этапы подготовки к постановке брекет-системы и лечение прошли на высшем уровне. Отдельная благодарность доктору-ортодонту Анне Сергеевне за профессионализм, внимательность и качественное лечение. Это клиника, в которую я обязательно буду возвращаться! Спасибо всей команде Sky Clinic.
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Елизавета Гродская
Хочется поблагодарить замечательную команду SKYCLINIC Мне ставили брекет систему, и я осталась абсолютно довольна! Было комфортно все, от начала и до конца. Все очень внимательны, улыбчивы, всегда шли на уступки. Отдельная благодарность Анне Сергеевне, за ее профессионализм, деликатность, чёткость, и быстроту. С удовольствием буду рекомендовать эту клинику своим близким. Спасибо вам большое! Улыбаюсь своей голливудской улыбкой Вам)
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Victoria Nam про стоматологію
Victoria Nam
Недавно закончилось мое ортодонтическое лечение в стоматологической клинике Скайклиник и теперь я могу поделиться своими впечатлениями. Про клинику: Тут сплошные плюсы - близость к метро, новая клиника со стильным дизайном, современным оборудованием и передовыми стоматологическими материалами. Про персонал: Тоже только положительные впечатления - администраторы вежливые и улыбчивые, всегда за день до приема звонят напомнить и уточнить детали, если что, помогут выбрать дату и время приема. Даже директор клиники не отказал мне в консультативной помощи онлайн, когда у меня за границей возникла нестандартная ситуация (хотя делать этого он не обязан), и я не могла там обратиться за стоматологической помощью. Помимо своего лечащего врача-ортодонта к другим докторам также обращалась несколько раз и за лечением, и за консультацией. Всегда давали исчерпывающую информацию и проводили необходимое лечение. Про лечащего врача-ортодонта: Смело могу рекомендовать Анну Сергеевну как Профессионала своего дела с большой буквы. Внимательный доктор, для которой нет неважных мелочей. На протяжении всего лечения доктор доступно и детально объясняла мне каждый шаг, отвечала на все вопросы. Каждое посещение она оценивала и корректировала, если необходимо, дальнейший ход лечения, чтобы получить тот результат, которого мы хотели достичь в начале ортодонтического лечения. И вот спустя 2,5 года ношения брекетов, не смотря на мой возраст 45+, строго придерживаясь всех указаний доктора по гигиене (это важно) я получила то, что хотела, а именно - красивую и здоровую улыбку. Что надо иметь в виду потенциальному пациенту по ортодонтическому лечению: У всех исходная ситуация разная, поэтому план и сроки лечения будут индивидуальны для каждого. На консультации доктор подробно разберет конкретно ваш случай и предложит оптимальный вариант. Но главное, необходимо строго придерживаться указаний доктора и правил гигиены на протяжении всего срока лечения, так как это влияет конечный результат. Резюме: смело рекомендую стоматологическую клинику Скайклиник и доктора-ортодонта Мартынчук Анну Сергеевну.
Лікуючі лікарі:
Бишук Богдан Михайлович
Мартинчук Анна Сергіївна
Юлия Филончук про стоматологію
Юлия Филончук
Отличная клиника и замечательная ортодонт Анна Сергеевна. Отлично подобран план лечения, внимательное отношение. Всегда получала развернутые консультации и прислушивалась к рекомендациям доктора. В течение всего срока ношения брекетов не возникало никаких проблем и жалоб. В результате - ровные и красивые зубы, за что очень благодарна :)
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Татьяна Любченко
Хорошая клиника, отличные специалисты, приветливые девушки администраторы. Большая благодарность, за красивую улыбку врачу-ортодонту Анне Сергеевне Мартынчук, помогла исправить ошибки врача с другой клиники и увидеть настоящий результат качественной работы!
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Maxim Vasilevsky
Хорошая клиника. Ортодонт Анна Сергеевна мастер своего дела
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Вікторія Муравська
SKYCLINIC замечательная клиника. Проходила консультации у ортодонта Анны Сергеевны, все понравилось, вся информация была понятна, на все мои вопросы давали развернутые ответы. Я очень довольна. Продолжаю лечение и ни разу не пожалела.
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Ирина Данько
Хочу сказать огромное спасибо ортодонту Анне Сергеевне! Действительно профессионал с большой буквы. На всех этапах ношения брекетов, присутствовало полное понимание всего происходящего: цены, сроки, возможные проблемы и способы их предотвращения, все детально, подробно, очень грамотно и безболезненно. Как результат - отличная улыбка и правильный прикус. Спасибо большое! А также хочется отметить работу пародонтологов и терапевтов, ведь брекеты подразумевают комплексный подход к зубам. Все работы проводились настолько качественно (и даже приятно))), что весь страх перед стоматологическими вмешательствами просто исчез. Поход к стоматологу никогда не кажется простым шагом, но в Skyclinic действительно хочется приходить, если появляются даже малейшие проблемы с зубами. Потому что есть уверенность и гарантия того, что врачи отнесутся с вниманием и профессионально сделают все для решения проблемы.
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Victoria Uzakova про стоматологію
Victoria Uzakova
Услугами клиники пользуюсь больше двух лет. Недавно закончила успешное ортодонтическое лечение с Мартынчук Анной. Результат полностью устраивает. Также отдельное спасибо Ефимову Михаилу и Бышук Богдану. Да и в целом, весь персонал клиники внимательный, вежливый и профессиональный.
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Бишук Богдан Михайлович
Vera Vasilevna про стоматологію
Vera Vasilevna
Отличная клиника))А самый лучший доктор-ортодонт - Мартынчук Анна Сергеевна. Прохожу у неё ортодонтическое лечение на протяжении 1,5 года и очень довольна, результат на лицо. Анна Сергеевна очень внимательна, вежлива, а главное профессионал своего дела))Ни разу не пожалела, что доверилась ей, результат был виден уже через пару месяцев. Поверьте, это время пролетело незаметно благодаря поддержке и работе правильного и знающего доктора!!!! Спасибо Вам))
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Елена Шурашкевич про стоматологію
Елена Шурашкевич
Доверяю SkyClinic уже 2,5 года. Спасибо большое за качественное лечение. Квалификация специалистов очень порадовала. Весь персонал клиники очень приветливый и отзывчивый. Отдельное спасибо Анне Сергеевне Мартынчук, за ее профессионализм и внимательность к клиенту. Результат меня очень радует, клиникой довольна, теперь только сюда ❤️
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Ольга Ващенко
Сказать что я довольна клиникой-это ничего не сказать! Я всегда хотела выровнять зубы, но по иронии судьбы откладывала на потом. Безумно благодарна Анне Сергеевне за ее колоссально проделанную работу. С уверенностью могу сказать ортодонт от Бога- всем советую идти только к ней)
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Anastasiia Vc про стоматологію
Anastasiia Vc
Хочу сказать большое спасибо Skyclinic и Вашим докторам. У меня длительное время щёлкал сустав, утром не могла банально открыть рот, приходилось помогать себе руками😞 и постоянно при приёме пищи были характерные щелчки, которые слышала не толко я, но и рядом сидящие люди. Я очень долго искала доктора, который мне поможет или хотя бы прояснит ситуацию. Мне порекомендовали обратиться к ортодонту Янишевской Яне. И мне пришлось ехать из Харькова в Киев к ней на приём. И я очень рада, что все-таки решилась. Лечение было не быстрым, но спасибо Яне Владимировне за ее трепетное отношение, за выдержку и за профессионализм. Мне исправили прикус, до этого никто не хотел браться за мой случай или не знали как именно помочь. Если перед вами стоит выбор: ехать далеко к хорошему специалисту или найти кого-нибудь поближе, то лучше ехать и не рисковать своим здоровьем!
Наталия Гуриненко про стоматологію
Наталия Гуриненко
Я - постійний відвідувач цієї клініки, адже ношу брекети, і щоразу йду звідси і беру із собою гарний настрій. Вже на рецепції зустрічає привітна дівчина і зазвичай питає, чи легко я дісталась до них та як в мене справи, і завжди запропонує чай чи каву. Лікарський колектив добре знає свою справу і має індивідуальний підхід до кожного клієнта, тож особисто я, хоч і боюся усіх тих страшних інструментів (😂), ще не посивіла ні на волосину))) Щодо цінової політики, скажу так: хочете дешево - пласкогубці вам у поміч. 😉
Алина Порожняк про стоматологію
Алина Порожняк
Стоматологія Sky Clinic, як на мене, одна із кращих стоматологія Києва. Завжди привітний персонал, особливо хочу відмітити лікаря - ортодонта Анну Сергіївну, безмежно вдячна їй за свою ідеальну посмішку. З впевненістю можу рекомендувати, як хорошого, висококваліфікованого спеціаліста, який знає свою справу!!!!
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Ярина Вольвач
Чудова затишна клініка, завжди дуже ввічливий і привітний персонал. Вже рік проходжу курс лікування в ортодонта Анни Сергіївни, днями плануємо лікування закінчувати. Результатом дуже задоволена. Анна Сергіївна - пофесіонал своєї справи, надзвичайно уважний, ввічливий, привітний лікар. Вона зрозуміло і чітко пояснює перебіг лікування та очікуваний результат, дає відповідь на будь-які питання, що виникають під час лікування. Дякую
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Ruslana Bondarenko про стоматологію
Ruslana Bondarenko
В клініці обслуговуюся тривалий час. Наданням послуг дуже задоволено! Особливо хочеться відмітити професійність персоналу, комфортну та затишну атмосферу в клініці. Анна Мартинчук - просто фея))) Рекомендую!
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Alisa Tanko про стоматологію
Alisa Tanko
В Скай клінік я прийшла складним пацієнтом після невдалих лікувань у трьох ортодонтів. Після двох років лікування я вже з рівними зубами))). Весь персонал дуже чуйний та уважний, можна отримати відповідь на будь які запитання та отримати розгорнуту консультацію. Також в Скай клінік мені видалили зуби мудрості та поставили імплант (Михайло Олександрович Єфімов, дуже Вам вдячна за якісну роботу). Зараз в клініці я проходжу консультування по підбору вінірів та раз на пів року приїжджаю на гігієнічну чистку ротової порожнини. Однозначно рекомендую.
Усі відгуки
Коментарів немає