Виправлення прикусу у дорослих: вирівнювання зубів за вигідною ціною

Виправлення прикусу у дорослих за доступними цінами в Києві пропонуємо зробити в Скайклінік. Ми допомагаємо впоратися навіть із сильною деформацією зубного ряду та повернути йому привабливість, застосовуючи найкращі ортодонтичні конструкції. На цій сторінці ми детально розповімо про сучасні методи виправлення прикусу брекетами у дорослих. Також ви зможете познайомитися з нашою командою лікарів-ортодонтів, які вже багато років повертають пацієнтам гарні посмішки, та побачити фото до і після корекції.

Виправлення прикусу у дорослих

Ціна від 16900 грн

виправлення прикусу

Етапи вирівнювання прикусу у дорослих у Скайклінік

Виправлення зубного прикусу в нашій клініці проходить успішно та дарує неймовірні результати, адже ми дотримуємося затверджених стоматологічних протоколів, але при цьому адаптуємо схему лікування під стан зубощелепної системи в конкретному випадку. Розглянемо основні етапи виправлення прикусу у дорослих.

 1. Консультація На первинній консультації лікар уважно вислухає ваші скарги, побажання та запропонує можливі методи вирішення проблеми. Фахівець відповість на будь-які питання, що хвилюють вас, щодо ортодонтичного лікування.
 2. Діагностика та планування Застосування сучасних технологій у діагностиці дає нам змогу точно визначити поточний стан зубощелепної системи, вид і вираженість викривлення. Стоматологічні дослідження, 3D знімок зубів та інші методи допомагають нашій команді скласти детальний план лікування та підібрати найбільш ефективний метод виправлення прикусу.
 3. Ортодонтичне лікування Залежно від виду деформації з метою її усунення лікарі Скайклінік можуть використовувати брекети, Invisalign та інші інноваційні методи, щоб допомогти клієнтам у швидкому вирівнюванні зубів. Тривалість носіння корекційної системи залежить від типу конструкції.
 4. Ретенція Після завершення активної фази ортодонтичного лікування важливим етапом є ретенція. Спеціально виготовлені ретейнери використовуються для фіксації отриманого результату, запобігаючи поверненню зубів у вихідне положення. Цей етап забезпечує стабільний і довгостроковий ефект лікування.

Варіанти вирівнювання зубів у дорослих

Вартість виправлення прикусу — ціна вирівнювання зубів у Скайклінік

Мрієте вирівняти зуби за доступною ціною? Запрошуємо вас у Скайклінік, де вартість виправлення прикусу у дорослих у Києві є однією з найбільш лояльних. Вартість вказана в прайс-листі нижче, проте на кінцеву ціну вирівнювання зубів впливає складність ситуації, тип ортодонтичної конструкції, необхідність додаткових послуг на підготовчому етапі та інші фактори. Тому точно сказати ціну на вирівнювання прикусу зубів зможе тільки ортодонт після огляду. При цьому в Скайклінік на вас гарантовано чекає прозора цінова політика без прихованих платежів.
Зверніть увагу, що ціни на виправлення прикусу брекетами, зазначені на нашому сайті, слугують тільки для інформаційних цілей і не є підставою для фінансових розрахунків. Точно сказати, скільки коштує виправлення прикусу в Києві, зможе лікар персонально після ретельного огляду.

Фото до та після ортодонтичного виправлення прикусу в Скайклінік

Ознайомтеся з прикладами до та після корекції прикусу, щоб переконатися в майстерності наших фахівців. Пацієнти, які виконували вирівнювання прикусу у Києві в Скайклінік, абсолютно задоволені результатами. На зображеннях добре помітно, що зубний ряд став рівним і привабливим.

виправлення прикусу брекетами
фото до вирівнювання зубів
#Виправлення прикусу у дорослих
виправлення прикусу у дорослих
фото до виправлення прикусу у дорослих
#Виправлення прикусу у дорослих
вирівнювання зубів Київ
фото до виправлення прикусу зубів
#Виправлення прикусу у дорослих

Реальні відгуки про лікування неправильного прикусу в Скайклінік

Пацієнти регулярно звертаються до нас із бажанням виправити прикус у нашій стоматології за доступною ціною та отримати голлівудську посмішку. Ознайомтеся з їхніми відгуками про вирівнювання зубів у дорослих, щоб прийняти рішення та зробити крок назустріч своїй мрії. У своїх коментарях пацієнти часто акцентують увагу на професіоналізмі та доброзичливості лікарів, комфортній атмосфері та лояльних цінах на виправлення прикусу у дорослих. Після проходження ортодонтичного лікування у нас не забудьте теж поділитися своїм відгуком.

Показання та протипоказання до вирівнювання зубів у дорослих

Перш ніж почати лікування прикусу у дорослих, наші фахівці виконують ретельну діагностику. Це дає змогу визначити доцільність корекції, підібрати оптимальний метод і гарантувати безпеку, виключивши протипоказання.

Показання:
 • неправильне положення одного або декількох зубів;
 • аномалії прикусу;
 • скупченість зубів;
 • клацання в суглобі;
 • ортодонтична підготовка перед протезуванням;
 • зубні деформації при відсутності зубів або захворюваннях пародонту;
 • ортодонтичне витягування ретенованого зуба.
Протипоказання:
 • головний біль, проблеми зі скронево-нижньощелепним суглобом, підвивихи та вивихи суглоба, шум у вухах;
 • патологічне стирання зубів;
 • гіпертонус жувальних м'язів;
 • порушення постави та проблеми з опорно-руховим апаратом;
 • пародонтит і рецесія ясен (оголення шийки зуба).

Ортодонти, які займаються виправленням прикусу в Києві

У Скайклінік виправленням прикусу брекетами та іншими системами займаються провідні лікарі-ортодонти. Їхню репутацію підтверджують численні успішні кейси та вдячні відгуки пацієнтів. Наші фахівці володіють великим практичним досвідом, унікальними навичками та знаннями, а також регулярно підвищують свою кваліфікацію, щоб гарантувати вам ефективне вирівнювання прикусу та досягнення посмішки, про яку ви мрієте.

Стоматолог Мартинчук Анна Сергіївна
Мартинчук Анна Сергіївна
Ортодонтія
Практикуючий лікар-ортодонт зі стажем більше 9 років. Анна Сергіївна є активним учасником багатьох ортодонтичних спільнот, регулярно відвідує профільні конгреси та майстер-класи. Успішно проводить ортодонтичне лікування всіх вікових груп пацієнтів. У своїй практиці віддає перевагу найбільш результативним методам лікування, зокрема індивідуальним пластинкам, елайнерам і самолігуючим брекетам.
Дізнатись більше про лікаря
Стоматолог Бишук Богдан Михайлович
Бишук Богдан Михайлович
Ортодонтія
Медичний директор Скайклінік. Спеціаліст з медичного менеджменту. Практикуючий лікар-стоматолог, ортодонт з 17-ти річним стажем. Веде консультативний прийом пацієнтів з клінічними ситуаціями високого ступеня складності. Регулярний учасник профільних форумів і конгресів. В практиці робить основний акцент на комплексний підхід у вирішенні складних клінічних ситуацій і турботу про пацієнта, що гарантує отримання ідеального результату. Богдан Михайлович є ментором для Команди Скайклінік. Під його керівництвом проходила своє становлення ортодонт Анна Сергіївна.
Дізнатись більше про лікаря

Грамотне виправлення прикусу у дорослих у Скайклінік

Мрієте про виправлення прикусу зубів, але не впевнені, що зможете отримати дійсно виражений та естетично привабливий результат? У Скайклінік використовуються інноваційні методи виправлення навіть глибокого прикусу у дорослих, що гарантує досягнення ідеально рівного зубного ряду. У нас можна зробити як вирівнювання одного зуба, так і корекцію верхньої, нижньої або відразу двох щелеп без зайвих витрат. Також у нашій стоматології можна провести виправлення прикусу у дітей.

Застосовуємо найкращі способи вирівнювання зубів

У Скайклінік доступна широка варіативність способів зміни прикусу у дорослих. Однак конкретний метод підбирається індивідуально з урахуванням стану зубощелепного апарату, віку, побажань та інших чинників. Ми пропонуємо встановлення таких ортодонтичних конструкцій для виправлення прикусу в нашій клініці:

 1. Брекети: встановлюємо металеві, сапфірові, керамічні, лігатурні, самолігуючі та лінгвальні брекети. Допомагаємо підібрати конструкцію залежно від ступеня викривлення, ваших фінансових можливостей і побажань щодо естетики.
 2. Елайнери для зубів: чудове рішення для тих, хто віддає перевагу невидимості. Знімні, прозорі та комфортні в носінні, вони надають широкий спектр можливостей для корекції прикусу. Стати власником ідеальних зубів стало легше, завдяки перевіреним елайнерам Invisalign преміум класу, які використовують наші лікарі-ортодонти.
 3. Капи для вирівнювання зубів: ефективне рішення при незначному порушенні прикусу. Дають змогу відновити правильне положення одного або декількох зубів. Також застосовуються для виправлення прикусу у дорослих без брекетів, якщо деформація слабо виражена.

У Скайклінік у кожному клінічному випадку розробляється індивідуальний план лікування, враховуючи ваш стиль життя та побажання.

Виправлення прикусу зубів брекетами у дорослих пацієнтів у Скайклінік

У нашій стоматології виправлення прикусу брекетами проводиться найчастіше, адже це надійний та ефективний метод корекції. Сама процедура встановлення абсолютно безболісна та комфортна. Наші фахівці надійно закріплюють кожен замочок, використовуючи спеціальний клей, що гарантує мінімізацію дискомфорту під час фіксації.

Після встановлення брекет-системи наш ортодонт розповість, як часто потрібно приходити на консультацію та огляди, щоб контролювати ефективність і виконувати зміну дуг. На початку ортодонтичного лікування прикусу може бути присутній тимчасовий дискомфорт, але з самолігуючими брекетами процеси переміщення зубів відбуваються більш плавно, скорочуючи період адаптації. Це стає однією з ключових переваг цього способу корекції.

У Скайклінік ми також цінуємо ваш час. Зазвичай для повного виправлення прикусу у дорослих середній термін носіння брекетів становить 1,5-2 роки, але кожен випадок унікальний. Наші фахівці проводять детальний аналіз і визначають орієнтовні терміни корекції прикусу, забезпечуючи оптимальні результати.

Чому обирають Скайклінік для ортодонтичного виправлення прикусу у дорослих?

Ми пропонуємо пацієнтам не тільки вирівняти зуби у дорослих за доступними цінами, а й гарантуємо:

 1. Клієнтоорієнтований підхід: наші фахівці складають план ортодонтичного лікування прикусу для кожного пацієнта окремо, враховуючи особливості конкретного випадку.
 2. Компетентні ортодонти: корекцією прикусу у дорослих займаються лікарі з великим стажем, які готові допомогти навіть у нестандартних ситуаціях.
 3. Сучасні технології: використовуємо передові методи ортодонтичного лікування, такі як брекети, щоб повернути вам ідеально рівну посмішку.
 4. Розумні ціни: ми пропонуємо гнучкі фінансові умови та персонально розраховуємо вартість виправлення прикусу у дорослих ще до початку лікування.

Хочете вирівняти зуби в Києві?

Запишіться на прийом у Скайклінік прямо зараз — просто залиште свій номер телефону, і ми зв'яжемося з вами, щоб обговорити зручний час для візиту.

*Первинна консультація безкоштовна
Або зателефонуйте нам самі:

Питання-відповіді про виправлення прикусу у дорослих

Чи можливе виправлення прикусу у дорослих?
Так, навіть у дорослому віці можна відновити рівний зубний ряд. Сучасна ортодонтія пропонує ефективні методи та технології, які успішно застосовуються для вирівнювання зубів. Найдієвішим методом є брекети, при цьому в нас доступно безліч їхніх видів для будь-яких уподобань і потреб.
Які чинники впливають на тривалість лікування прикусу у дорослих?
Які методи підходять для вирівнювання зубів у дорослих?
Наскільки швидко можна помітити результати виправлення прикусу?
Пам‘ятки і рекомендації

У Скайклінік ми переконані, що для успішного лікування важливі не лише наш професіоналізм, а й ваша обізнаність. У наших пам'ятках ви знайдете ключові поради щодо підготовки до процедур у нашій клініці та догляду за після них. Наші рекомендації допоможуть убезпечити вас від потенційних ускладнень і максимізувати ефективність лікування.

Рекомендації після встановлення брекет-системи
Завантажити
Рекомендації після зняття брекет-системи
Завантажити
Пам‘ятка про лікування знімним ортодонтичним апаратом
Завантажити
Супутні послуги
Бажаєте мати ідеально рівну посмішку? Запишіться в Скайклінік!

Вкажіть свій номер телефону, і ми передзвонимо, щоб підібрати зручний час консультації.

*Первинна консультація безкоштовно
Або зателефонуйте нам самі: