Професійна чистка зубів

Ціна 1800 грн

Записатися на прийом
Діє до 31 Липня
Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень

Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень. У вартість входить зняття зубного каменю ультразвуком та чистка Air Flow.

Професійна чистка зубів

Етапи професійної чистки зубів

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.

Професійна гігієна порожнини рота

Професійна гігієна порожнини рота необхідна для здоров’я і краси ваших зубів і її необхідно дотримуватися протягом усього життя.

На жаль, щоденне чищення зубів вранці і ввечері не говорить про наявність правильної і ідеальної гігієни. Не варто забувати, що неправильне харчування, зловживання швидкими вуглеводами і газованими напоями, а також наявність карієсу і безліч інших факторів впливають на вашу гігієну.

Як утворюється зубний камінь?

Перші зубні відкладення з’являються вже через дві години після їжі. Дворазове чищення зубною щіткою і пастою, гігієнічні ополіскувачі, зубні нитки, а також зубні йоршики – всі ці засоби однозначно допомагають усунути наліт і продукти розпаду бактерій, але в залежності від якості чистки зубів і їжі, деякі відкладення все одно залишаються і з часом кристалізуються в зубний камінь. Як правило, 4-6 місяців досить, щоб такий наліт повністю затвердів.

Коли камінь продовжує накопичуватися, він тисне на ясна і стимулює її запалення. Таким чином, приплив крові погіршується, і ясна починають кровоточити. Якщо на даному етапі не видалити відкладення на зубах або між зубами (в стоматології це роблять мануально або за допомогою ультразвуку), то з часом розвивається пародонтит. Пародонтит – це вкрай неприємне і серйозне захворювання, оскільки запалена і пошкоджена зв’язка між зубом і яснами не може регенерувати. Однак пародонтит можливо призупинити. Тому настійно рекомендується контролювати розвиток запальних процесів ще на ранніх стадіях і проходити огляд фахівця раз на півроку. Комплексна профілактика і діагностика однозначно обійдеться дешевше, ніж лікування, шинування, пломбування, протезування зубів і імплантація.

Методика професійної гігієни порожнини рота в стоматології «SKYCLINIC»

Для початку лікар проводить повну діагностику порожнини рота за допомогою огляду і фото протоколу, потім вивчає КТ пацієнта. Кожен зуб зондується в 6 точках для визначення глибини кишені для складання пародонтальной карти і подальшого плану лікування.

 1. Першим етапом є ультразвукова чистка зубів за допомогою спеціальної насадки – скейлера. Насадка створює вібрацію, яка видаляє тверді зубні відкладення і очищає під’ясеневі ділянки. Процедура безболісна, однак ви можете відчувати невеликий дискомфорт в чутливих ділянках.
 2. У терапевтичній стоматології вже давно використовується професійна чистка зубів за допомогою Air-Flow (Ейр-Флоу). Суть даної технології полягає в активній подачі повітря, води і дрібнодисперсного порошку на основі карбонат кальцію на емаль, в результаті чого наліт розчиняється без пошкодження поверхні зубної емалі. Для під’ясеневоі чистки використовується порошок на основі гліцину з низькою абразивністю Clinpro Glycine Prophy Powder.
 3. Після цього емаль ретельно полірується щіткою разом зі спеціальною пастою. Проміжки між зубами шліфуються спеціальними штрипсами для згладжування поверхні.
 4. Ясна і слизова оболонка порожнини рота обробляється антисептичними і регенеруючими медикаментозними препаратами.

Як часто необхідно проводити гігієну

Професійну гігієну порожнини рота слід проводити перед будь-яким стоматологічним лікуванням (постановка пломб, ортодонтичне лікування, протезування, імплантація і інші маніпуляції). Це дозволить дати більш довгий і прогнозований результат.

Згідно з даними Американської Асоціації Стоматологів професійну гігієну порожнини рота слід проводити 2 рази на рік. Пацієнтам із захворюваннями пародонту, з ортодонтичними апаратами і брекет-системами – 1 раз в 3 місяці для профілактики виникнення більшості стоматологічних захворювань.

Рекомендації після проведення чистки

 • Після проведення професійного чищення, зуби дуже вразливі до фарбування, тому слід утриматися від прийому їжі і напоїв протягом перших 2 годин. Ясна можуть бути набряклими і кровоточити протягом декількох днів. Можлива невелика чутливість зубів, яка також швидко проходить.
 • Слід обов’язково замінити зубну щітку на нову, адже на старій щітці залишилися всі мікроби і бактерії. Лікар підбере щітку, яка підійде саме для ваших зубів.
 • Використовуйте флос (зубна нитка) і йоршики для ідеального очищення ваших міжзубних проміжків.
 • Лікар може призначити спеціальні полоскання порожнини рота (індивідуально для кожного пацієнта).

Перевага і ефективність регулярної професійної чистки зубів полягають у тому, що вона допомагає запобігти захворюванням зубів і ясен, такі як карієс і його ускладнення, а також пародонтит. Однак не забувайте, що для того, щоб всі заходи гігієни мали результат, необхідно ретельно і регулярно чистити зуби щіткою і зубною ниткою. Дотримуйтеся рекомендацій, призначених лікарем і записуйтеся в стоматологію СКАЙКЛІНІК для проведення професійного чищення зубів.

Ціни

Вартість професійного чищення зубів сильно різниться в різних клініках Києва. У SKYCLINIC ми проводимо багатоетапну чистку і діагностику, а також підбираємо пацієнтові індивідуальні засоби гігієни для порожнини рота.

 

З орієнтовними цінами на чистку зубів ви можете ознайомитись в розділі Ціни. Для отримання докладної інформації про вартість і для складання плану лікування ми рекомендуємо записатися на консультацію до стоматолога-терапевта в СКАЙКЛІНІК.

Відгуки

Комфорт і безпека пацієнтів є найважливішими критеріями для команди СКАЙКЛІНІК. Це саме відзначають і наші пацієнти, які з радістю діляться своїми емоціями у відгуках.

Запрошуємо і вас переконатися у високому сервісі і якості лікування, а також поділитися своїми емоціями. До зустрічі в SKYCLINIC!

 

Розгорнути

Варіанти рішень

Акция
Ультразвукова чистка зубів
800 грн
Узнать больше
Акция
Чистка зубів Air Flow
1000 грн
Узнать больше
Показання
 • наявність над’ясеневих і під’ясеневих зубних відкладень (нальоту і каменів)
 • наявність пігментованого зубного нальоту, наліт курця
 • регулярне профілактичне чищення зубів у стоматолога 1 раз в 6 місяців
 • проведення професійної гігієни перед комплексним лікуванням зубів, відбілюванням або фіксацією брекет-системи
 • запалення ясен внаслідок накопичення зубного нальоту і каменю
 • гінгівіт, пародонтит
Протипоказання
 • гострі запальні процеси в порожнині рота
 • наявність гострих інфекційних захворювань
 • деякі захворювання серцево-судинної системи, наявність кардіостимулятора (обмеження ультразвукового чищення зубів)
 • деякі соматичні захвоювання на стадії загострення
 • гострі психічні захворювання
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Знижка до 10% на всі послуги
Діє до 31 Липня
Знижка до 10% на всі послуги

Скористайтеся будь-якою послугою у SKYCLINIC та отримайте віртуальну накопичувальну дисконтну картку “Light” зі знижкою 5% на всі стоматологічні послуги.

З деталями Вас з радістю ознайомлять наші адміністратори.

Сімейна знижка
Діє до 31 Липня
Сімейна знижка

Приводьте на лікування своїх близьких (батьків, дітей, чоловіків і дружин, братів і сестер, дідусів і бабусь) та отримайте віртуальну дисконтну картку “Full” зі знижкою 10% на всі стоматологічні послуги.

Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень
Діє до 31 Липня
Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень

Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень. У вартість входить зняття зубного каменю ультразвуком та чистка Air Flow.

Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ
Діє до 31 Липня
Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ

Безкоштовне надання швидкої стоматологічної допомоги представникам ЗСУ.

Знижка 10% на гігієну*
Діє до 31 Липня
Знижка 10% на гігієну*

*Відвідуй гігієніста або пародонтолога не рідше одного разу на 6 місяців (180 днів) та отримай знижку 10% на проведення “Лікувально-профілактичного комплексу гігієни”, який включає: глибоку діагностику стану ясен, чотирьохетапну чистку зубних відкладень та індивідуальний підбір професійних засобів гігієни порожнини рота в домашніх умовах.

Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн
Діє до 31 Липня
Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн

Зміна кольору і форми зуба за допомогою композитного вініра.

Металева брекет-система всього за 9900 гривень
Діє до 31 Липня
Металева брекет-система всього за 9900 гривень

У вартість входить встановлення металевої брекет-системи на одну щелепу.

Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень
Діє до 31 Липня
Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень

У вартість входить встановлення керамічної брекет-системи на одну щелепу.

“Зуб під ключ”! Зубной імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього від 17900 гривень
Діє до 31 Липня
“Зуб під ключ”! Зубной імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього від 17900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення, формувач ясен, цирконієва коронка.

Керамічна пломба всього за 5900 гривень
Діє до 31 Липня
Керамічна пломба всього за 5900 гривень

Строк служби керамічної пломби більш ніж у 3 рази довший за звичайну пломбу!

Під час виготовлення використовується кераміка провідних світових виробників.

Питання-відповіді
Як зрозуміти, що чистка зроблена якісно?
Для виявлення якості чищення, як професійної, так і в домашніх умовах, існують таблетки для індикації зубного нальоту. Після пережовування таблеток, зубний наліт забарвлюється харчовими барвниками, що входять до їх складу.
Як доглядати за зубами після професійного чищення зубів у стоматолога?
- Після проведення чистки зубів, стоматолог дає індивідуальні рекомендації по вибору щітки і пасти, ополіскувача, а також інтердентальних засобів гігієни (міжзубні йоршики і нитки). - Перший час необхідно уникати продуктів, здатних фарбувати емаль зубів. - Рекомендується замінити стару зубну щітку на нову і регулярно проводити індивідуальну чистку зубів.
Чи всім можна робити чистку зубів, в тому числі і вагітним?
Ультразвукова чистка зубів протипоказана в наступних випадках: наявність кардіостимулятора у пацієнта, бронхіальна астма. Під час вагітності не рекомендується проведення чистки ультразвуком. Допускається гігієна порожнини рота апаратом AirFlow, полірування зубів полірувальними пастами.

Відгуки

Реальні відгуки про стоматологію від наших пацієнтів
Lilly P про стоматологію
Lilly P
Мій найкращий і найбезболісніший досвід лікування стався саме в цій клініці. Тут я відчула повагу до себе як до клієнтки і те, що мої відчуття і бажання мають значення. Тепер я знаю, що похід до стоматолога - не тортури, а щось, що може бути легким і приємним. Лікуюся в клініці вже кілька місяців: зробила чистку та пролікувала увесь каріес. Результат бездоганний! Лікарка Лінда Ігорівна пояснювала всі етапи лікування, попереджала про кожну маніпуляцію, запитувала як я почуваюся і чи не відчуваю дискомфорту або болю. До речі, боляче жодного разу не було. Попри мій шалений страх і негативний попередній досвід, в Skyclinic я почувалася в безпеці і щиро чекала кожного нового візиту. Окремої уваги заслуговують найпривітніші та найввічливіші адміністраторки, яких я коли-небудь бачила. Не люблю дзвінків, тому ми побудували комунікацію в месенджерах. Це було супер зручно, вони швидко відповідали на будь-який мій запит і допомагали підібрати найзручніший час візиту. Я дуже задоволена сервісом та результатом, і щаслива, що колись мені порадили саме цю клініку.
Лікуючі лікарі:
Мария Беннис
Я прошла ортодонтическое лечение с помощью брекет-системы в Sky Clinic и безумно рада результату. Все консультации, этапы подготовки к постановке брекет-системы и лечение прошли на высшем уровне. Отдельная благодарность доктору-ортодонту Анне Сергеевне за профессионализм, внимательность и качественное лечение. Это клиника, в которую я обязательно буду возвращаться! Спасибо всей команде Sky Clinic.
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Юлия Янковская
Вирішила поставити брекет систему. Але щоб потім не було проблем, треба зробити все правильно. Для початку я пройшла чисту у пародонтолога Ксенії Сергіївни, і за одне мене навчили правильно робити щоденну гігієну порожнини рота. Потім був терапевт Лінда Ігорівна, котра дуже професійно і швидко вилікувала мені проблемні зуби. А також звичайно довелося зіткнувся з видаленням зубів мудрості, в цій справі довірилася хірурга Нестору Богдановичу. Ну і звичайно ортодонт Анна Сергіївна на фініші. Загалом однозначно рекомендую клініку .І чистота в самій стоматології на вишем рівні. Дякую за хорошу роботу і великий крок до красивої і здорової посмішки.
Лікуючі лікарі:
Особа Нестор Богданович
Мартинчук Анна Сергіївна
Galia G.
Прохожу лечение у Инны Олеговны - абсолютно довольна всеми процесами в клинике и результатами лечения. Несмотря на приличный прайс клиники, результат полностю оправдывает вложения. Это первый стоматолог, перед которым я почти не волнуюсь)) Всем здоровья!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Katya Voitsykhovska
Проходила комплексне лікування у лікаря Волкової Інни. Максимально задоволена наданим сервісом та лікуванням! Дякую!!!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Тетяна Панасюк
Дуже хороша стоматологія із професійними лікарями. Також дуже привітні адміністраторки клініки - з їхнього боку усе чітко і зрозуміло. Лікую зуби у лікарки Лінди Ігорівни Гриценко. Лінда Ігорівна провела чистку зубів, проконсультувала щодо подальшої гігієни. Взагалі дуже акуратно зробила чистку!!! Круто, що у клініці фотографують зубки і далі пояснюють, які є проблеми. Також Лінда Ігорівна полікувала карієс - тут взагалі шик-блиск!!! Так гарно, рівненько, акуратно виглядають зубки))) Знову ж таки, це завдяки фотографії можна порівняти до і після. При цьому лікарка пояснювала кожен свій крок у процесі лікування ну і до лікування проговорила всі проблеми, прописана такий план лікування. Завчасно всі процедури прораховані і вже розумієш, які будуть витрати на лікування, що дуже-дуже зручно. Взагалі дуже рада, що потрапила до такої професійної і хорошої лікарки) Щиро дякую Лінді Ігорівні та дівчатам-асистенткам за їхню високоякісну роботу, а також за віддачу, людяність, гарне ставлення!!! Також у цій клініці видаляла перші два зуби мудрості. Я навіть не можу передати, наскільки я боялася!!!!! Але тепер розумію, що реально я більше боялася, ніж було боляче. Видаляв зуби хірург Віталій Олександрович. Усе пройшло швидко і навіть не боляче))) Лікар все пояснював, що робить, заспокоював постійно, бо моєму страху не було краю. Словом, не так то і страшно виявилося, прийду до Віталія Олександровича видаляти інші два зуби мудрості. Дякую йому і його асистентці за висококваліфіковану роботу!)
Лікуючі лікарі:
Vlad Nekrutenko про стоматологію
Vlad Nekrutenko
Делал чистку у врача Инна Волкова. В клинике чисто - приятно находиться. Персонал приветливый и учтивый. Во время приёма врач доступно объяснил как проходит процедура чистки и показал мои проблемные места. Сама чистка прошла оперативно, врач старался всё провести безболезненно. Был приятно удивлён уровнем сервиса и работой врача, особенно если сравнивать с местами где лечился до этого. Рекомендую, соотношение цены и сервиса, который получаешь взамен - 5/5.
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Viki s
Лечение в данной клинике занимает у меня уже несколько месяцев. За это время удалось поработать над моей улыбкой с такими специалистами как Ксения Сергеевна, которая провела профессиональную чистку зубов и другие процедуры, которые помогли избежать надвигающийся параодонтит, подробно рассказала о состоянии зубов и плане лечения; с Инной Олеговной, которая помогла спасти зубки от кариеса выполнив при этом красивую и функциональную реставрацию (пломбы-плюшки наконец-то в прошлом); Михаил Александрович удалил по две восьмёрки в два приёма. Было страшно, но почти не больно :) зажило достаточно быстро и мало беспокоило. Довольна обслуживанием, всегда напомнят о ближайшем приеме. Цена-качество на уровне, однозначно стоит посещения.
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Dmitriy Guz про стоматологію
Dmitriy Guz
Клиника А класа, очень приветливый персонал. Сегодня был на консультации у Волковой Инны Олеговны. Изначально врач провел поверхностную консультацию и мы проговорили самые распространенные зубные проблемы. После был сделан фотопротокол зубов и проведен детальный анализ каждого зуба. Индикатор налёта выявил проблемные зоны - после чего была проведена трехэтапная чистка зубов. Отличная клиника, сервис приятно удивил.
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Elena Kucher про стоматологію
Elena Kucher
Я хочу поделиться своим отзывом о SKY Clinic, где работают очень профессиональные доктора и персонал стоматологической клиники всегда очень вежлив и готов максимально помочь клиенту. - Главный врач Богдан Михайлович в первый же сеанс детально обсудил мою ситуацию (я носила брекеты и обратилась с просьбой поставить ретейнер). И направил меня к специалистам, которые именно в моей ситуации были рекомендованы очень профессионально. - Врач-пародонтолог Ксения Сергеевна сделала мне профессиональную чистку с презентацией о всем процессе, используя фото моих зубов. Первый раз была на чистке, где мне так подробно описали состояние моих зубов и десен. Планирую дальше работать с Ксенией Сергеевной и приходить на регулярные чистки. - Врач-хирург Михаил Александрович очень быстро и профессионально вырбал мне 2 зуба мудрости, которые находились достаточно высоко и я очень боялась, что что-то может пойти не так. Пока доктор поставил мне обезбаливание, его помощница взяла у меня кровь из вены, которую разогнали на центрифуге и после операции поместили вместо зубов, благодаря чему я очень хорошо себя чувствую (сегодня первый день после и никаких болевых ощущений или осложнений нет). Само удаление зубов прошло достаточно бысто и я больше боялась, чем на самом деле все осуществилось. Спасибо большое доктору! - Персонал клиники: ассистенты врачей и администраторы всегда очень вежливые, позитивные, приятные и готовы помочь. Один раз я опоздала на час из-за пробки и меня все же приняли! Так же для меня подготовили пакет документов для страховой компании на возмещение, что не везде делают. - Сама клиника очень чистая и светлая, это тоже важно.
Лікуючі лікарі:
Бишук Богдан Михайлович
Ko T про стоматологію
Ko T
Отличная клиника! Был на профилактической чистке у И. Волковой, все на высшем уровне – кабинет, оборудование, средства. Кроме того сделали несколько фото до\после всех зубов и рассказали что нуждается в лечении.
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Vlad B
Прошел у них полный курс лечения. Консультация, утверждение плана лечения, результат! За 3 месяца выполнили все оговоренные процедуры: чистка (airflow + ультразвук), лечение кариеса (всего около 12 пломб), удаление двух зубов мудрости, установка 8 керамических накладок. Был приятно удивлен, что каждый тип работ выполняется отдельным специалистом. Каждый инструмент распаковывался при мне. Остался предельно доволен. Порадовал молодой коллектив и опрятность. Хожу к ним на регулярные чистки и обследования!
Анастасія Семеній
З дитинства боюся лікарів, але потрапивши до терапевта Інни Олегівни полікувала невеличкий карієс безболісно, швидко і якісно. Відразу зробили професійну чистку, Анастасія Валеріївна, навчила домашній гігієні. Отримала приємний подарунок після чистки) Також в цій клініці панує дуже дружелюбна атмосфера)!Це також не мало важливо!Окреме дякую за це дівчаткам)Планую видалення та ортодонтичне лікування! Дуже рада, що потрапила в цю клініку опираючись на відгуки своїх знайомих!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Victoria Chornomorets
Дуже задоволена клінікою! Проводила лікування карієсу, чистку каналів, гігієну. За професійність, ввічливість і повну інформацію лікування велике ДЯКУЮ Волковій Інні. Завжди з посмішкою адміністратори. Буду рекомендувати!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Оля Мошківська про стоматологію
Оля Мошківська
Я і мій чоловік користуємося послугами даної стоматології. Чисте приміщення, привітний молодий персонал, зручне місцерозташування клініки. Порадили розпочати лікування з чистки, вдячні Сухарєвій Анастасії за терпіння і навчання правильній щоденній гігієні!!!, та терапевту Гожі Ніні, за швидкий і якісний прийом. Лікування пройшло швидко і легко, що для нас було дуже важливим.
Лікуючі лікарі:
Iryna Krasovska
Відвідала Skyclinic з приводу професійноі чистки зубів, задоволена рузультатом роботи лікаря на всі 100 процентів. В захваті від роботи всієі команди. Професійна робота лікарів, доброзичливе ставлення всього персонала, відчувала себе як у родині, збираюся поставити імплант саме в Scyclinic.. Хай щастить!
Тамара Владимировна
Доброго вечора! Зазвичай не пишу відгуків, але даний випадок є винятком. До написання підштовхнув негатив у відгуку тижневої давнини в адресу Волкової Інни Олегівни, який, я вважаю, є вкрай несправедливим☝️. У клініку звернулась з масою проблем у січні. Нещодавно закінчила це тривале лікування: видалення, імпланти, лікування нервів, встановлення коронок. Участь у лікуванні приймали троє лікарів. Євшина Ксенія - зробила чистку та, здається, скалінг. Єфімов Михайло - зміг вмовити видалити зруйновані зуби і встановив імпланти, а потім вже ставив коронки. Волкова Інна - видаляла нерви та лікувала зуби. Скажу одне - мені 67 років і я пам’ятаю ще радянські «підходи у лікуванні», черги під кабінетом, фразу «слєдующій», голі руки лікаря без рукавиць у роті та відсутність будь-якого знеболення, а тому можу оцінити різницю «тоді і зараз»! Усі без винятку процедури проводили з анестезією. Інструменти кожного разу діставались з герметичних, наскільки я можу оцінити, пакетів. Рукавички не тільки у лікарів, а й у їхніх помічниць! Жодного, наголошую, жодного разу лікування не починалось без затвердження обсягу та вартості процедур і лише після погодження зі мною починали лікувати. Попереджали про можливий дискомфорт певний час після лікування. Відношення до пацієнта у клініці людяне. Ти відчуваєш спокій і впевненість. Дорогенькі, дякую вам за вашу роботу, за ваші знаття та людяність! Бажаю міцного здоров`я та не перейматись через необ’єктивні висловлювання у ваш бік! З висоти свого віку скажу - нажаль, ще не один раз ви зіштовхнетесь с несправедливістю. Ви - Люди з великої літери! Безмежно дякую вам! Ваша вдячна пацієнтка!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Анастасія Семеній
З дитинства боюся лікарів, але потрапивши до терапевта Інни Олегівни полікувала невеличкий карієс безболісно, швидко і якісно. Відразу зробили професійну чистку, Анастасія Валеріївна, навчила домашній гігієні. Отримала приємний подарунок після чистки) Також в цій клініці панує дуже дружелюбна атмосфера)!Це також не мало важливо!Окреме дякую за це дівчаткам)Планую видалення та ортодонтичне лікування! Дуже рада, що потрапила в цю клініку опираючись на відгуки своїх знайомих!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Усі відгуки
Коментарів немає