Лікування зубів під мікроскопом

Лікування зубів під мікроскопом

Етапи

Мікроскоп в стоматологічній практиці

Успішний і гарантований результат в лікуванні зубів можливо досягти при наявності та використанні оптичного мікроскопа в терапевтичній стоматології – це суттєва перевага в процесі лікування. Раніше стоматологи та інші фахівці могли побачити структуру тканин зуба і глибину ураження, а також будову каналів тільки на рентгенівському знімку при великому збільшенні або безпосередньо в процесі препарування зубної тканини. Частою проблемою в процесі діагностики і лікування також було те, що деякі відгалуження кореневих каналів не просвічувалися добре і, в результаті, пацієнту доводилося повертатися в клініку для повторних маніпуляцій.

Переваги стоматологічного мікроскопа

Стоматологічний мікроскоп – це ультраточний оптичний комплекс, що дозволяє отримати максимум інформації про будову зуба і якість лікування. З ним виконання будь-яких стоматологічних маніпуляцій, які потребують особливої ​​деталізації, стає більш ефективним:

 • мінімальне інвазивне препарування каріозних порожнин і зубів під вініри і коронки;
 • лікування пульпіту і періодонтиту (лікування каналів під мікроскопом);
 • витяг інструментів з кореневих каналів;
 • пародонтологічне лікування;
 • діагностика захворювань кісткової тканини.

Завдяки лікуванню зубів під мікроскопом, інвазивні дії надають мінімальний травматичний ефект, оскільки стоматолог бачить повністю, що робить і може повністю контролювати свої дії.

Обстеження сучасним мікроскопом нешкідливо і безболісно, ​​і воно може також використовуватися при пломбуванні зубів у дітей. Більшість дітей сприймає мікроскоп за звичайний рентген і лікарю не потрібно забезпечувати спеціальні умови для проведення маніпуляцій.

 

Таким чином, лікування зубів і каналів під мікроскопом дає нам такі переваги:

 • дозволяє скоротити кількість рентгенівських знімків під час діагностики та лікування;
 • препарування зубів проводиться щадне, з максимальним збереженням здорових тканин зуба;
 • дозволяє провести лікування максимально якісно і ефективно;
 • дає можливість провести маніпуляції, раніше неможливі без стоматологічного мікроскопа.

Показання для лікування зубів під мікроскопом

 • Під час ендодонтичного лікування зубів (лікування каналів під мікроскопом), коли потрібна точність всіх дій і маніпуляцій. 20-ти кратне збільшення допомагає побачити всі деталі в кореневому каналі, пройти непрохідні канали та якісно їх запломбувати, вивчити з точністю розташування зламаних інструментів, визначити місце перфорації і тріщини, які не видно неозброєним оком.
 • Дозволяє надійно провести ревізію старих реставрацій (вінірів, коронок), побачити їх мікровідколи, тріщини, погане прилягання.
 • Для виявлення твердих зубних відкладень в під’ясенній області, його якісне очищення та полірування.
 • При обробці зубів під вініри, коронки та вкладки для максимально чіткого і мінімально інвазивного препарування. Точність прилягання керамічної реставрації до зуба збільшується в рази.
 • Під час діагностики та лікування карієсу зубів.

Таким чином, лікування зуба під мікроскопом дозволяє з точністю діагностувати захворювання, мінімізувати обсяги препарованих тканин і в рази поліпшити якість різних стоматологічних маніпуляцій.

Особливості лікування каналів під мікроскопом в стоматології «SKYCLINIC»

Для роботи зі стоматологічним мікроскопом потрібні кваліфіковані лікар та асистенти, які розуміють всю ергономіку його використання. Потрібна злагоджена робота в чотири руки лікаря і асистента. Як правило, лікування може зайняти кілька годин часу, проте проходить в комфортних умовах для пацієнта. Під час лікування пацієнта укладають в горизонтальне положення (лежачи), для цього використовуються спеціальні ергономічні стоматологічні крісла з м’якою анатомічної оббивкою, тому пацієнт не відчуває втоми навіть при виконанні тривалої маніпуляції. Від пацієнта потрібно лише чітке виконання рекомендацій, які озвучує доктор.

Ціни

Команда фахівців SKYCLINIC гарантує якісне лікування зубів, використовуючи найсучасніші технології, в тому числі і стоматологічний мікроскоп.

 

Хочете отримати детальну інформацію про вартість, показання і складання плану лікування зубів під мікроскопом? Тоді ми рекомендуємо записатися на консультацію до стоматолога-терапевта нашої клініки.

Ознайомитися з приблизною вартістю лікування можна, перейшовши на сторінку Ціни на нашому сайті.

Відгуки

Чесність, відкритість і професіоналізм лікарів SkyClinic дозволяють робити посмішки наших пацієнтів здоровими. Якість і сервіс в клініці не залишать нікого байдужим.

Хочете знайти свого лікаря? Тоді ознайомтеся з Відгуками про нашу команду і сміливо записуйтеся на прийом.

 

Розгорнути
Наші роботи
case case
case case
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Безкоштовна консультація*
Діє до 30 Листопада
Безкоштовна консультація*

*При проведенні лікування в той же візит, консультація фахівця проводиться без оплати.
Стандартна вартість консультації – 300 грн.

Виготовлення керамічного вініра всього за 5900 гривень
Діє до 31 Жовтня
Виготовлення керамічного вініра всього за 5900 гривень

Під час виготовлення вініра використовується кераміка провідних світових виробників.

Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 10900 гривень
Діє до 31 Жовтня
Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 10900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення. Кінцева вартість розраховується індивідуально, виходячи з особливостей кожної клінічної ситуації.

В яких процедурах використовується стоматологічний мікроскоп?
Стоматологічний мікроскоп використовується при наступних маніпуляціях:
 • для якісного лікування та переліковування каналів;
 • під час діагностики та лікування карієсу зубів;
 • дозволяє провести ревізію старих реставрацій (вінірів, коронок);
 • для виявлення твердих зубних відкладень під яснами і якісної чистки;
 • при обробці зубів під вініри, коронки і вкладки.
Навіщо стоматологу мікроскоп?
 • Наявність мікроскопа дозволяє отримати максимально збільшене зображення з потужним джерелом світла і помітити важливі деталі, непомітні для неозброєного погляду. Це запорука підвищеної якості лікування та максимального комфорту для пацієнта.
 • На сьогоднішній день, за допомогою мікроскопа лікар може виявити приховані тріщини в зубі, якісно пролікувати і провести переліковування зубних каналів, витягнути зламаний інструмент з каналу.
 • Стоматологи-ортопеди широко застосовують мікроскоп для надточної обробки зуба під вініри, коронки, вкладки. Пародонтологи використовують даний апарат для пародонтальної мікрохірургії. Стоматологи-терапевти проводять більш точне видалення каріозних тканин під пломби та реставрації, що забезпечує щадне препарування.
Відгуки
Реальні відгуки від наших пацієнтів
Galia G.
Прохожу лечение у Инны Олеговны - абсолютно довольна всеми процесами в клинике и результатами лечения. Несмотря на приличный прайс клиники, результат полностю оправдывает вложения. Это первый стоматолог, перед которым я почти не волнуюсь)) Всем здоровья!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна