Лікування зубів під мікроскопом

Лікування зубів під мікроскопом

Етапи

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.

Мікроскоп в стоматологічній практиці

Успішний і гарантований результат в лікуванні зубів можливо досягти при наявності та використанні оптичного мікроскопа в терапевтичній стоматології – це суттєва перевага в процесі лікування. Раніше стоматологи та інші фахівці могли побачити структуру тканин зуба і глибину ураження, а також будову каналів тільки на рентгенівському знімку при великому збільшенні або безпосередньо в процесі препарування зубної тканини. Частою проблемою в процесі діагностики і лікування також було те, що деякі відгалуження кореневих каналів не просвічувалися добре і, в результаті, пацієнту доводилося повертатися в клініку для повторних маніпуляцій.

Переваги стоматологічного мікроскопа

Стоматологічний мікроскоп – це ультраточний оптичний комплекс, що дозволяє отримати максимум інформації про будову зуба і якість лікування. З ним виконання будь-яких стоматологічних маніпуляцій, які потребують особливої ​​деталізації, стає більш ефективним:

 • мінімальне інвазивне препарування каріозних порожнин і зубів під вініри і коронки;
 • лікування пульпіту і періодонтиту (лікування каналів під мікроскопом);
 • витяг інструментів з кореневих каналів;
 • пародонтологічне лікування;
 • діагностика захворювань кісткової тканини.

Завдяки лікуванню зубів під мікроскопом, інвазивні дії надають мінімальний травматичний ефект, оскільки стоматолог бачить повністю, що робить і може повністю контролювати свої дії.

Обстеження сучасним мікроскопом нешкідливо і безболісно, ​​і воно може також використовуватися при пломбуванні зубів у дітей. Більшість дітей сприймає мікроскоп за звичайний рентген і лікарю не потрібно забезпечувати спеціальні умови для проведення маніпуляцій.

 

Таким чином, лікування зубів і каналів під мікроскопом дає нам такі переваги:

 • дозволяє скоротити кількість рентгенівських знімків під час діагностики та лікування;
 • препарування зубів проводиться щадне, з максимальним збереженням здорових тканин зуба;
 • дозволяє провести лікування максимально якісно і ефективно;
 • дає можливість провести маніпуляції, раніше неможливі без стоматологічного мікроскопа.

Показання для лікування зубів під мікроскопом

 • Під час ендодонтичного лікування зубів (лікування каналів під мікроскопом), коли потрібна точність всіх дій і маніпуляцій. 20-ти кратне збільшення допомагає побачити всі деталі в кореневому каналі, пройти непрохідні канали та якісно їх запломбувати, вивчити з точністю розташування зламаних інструментів, визначити місце перфорації і тріщини, які не видно неозброєним оком.
 • Дозволяє надійно провести ревізію старих реставрацій (вінірів, коронок), побачити їх мікровідколи, тріщини, погане прилягання.
 • Для виявлення твердих зубних відкладень в під’ясенній області, його якісне очищення та полірування.
 • При обробці зубів під вініри, коронки та вкладки для максимально чіткого і мінімально інвазивного препарування. Точність прилягання керамічної реставрації до зуба збільшується в рази.
 • Під час діагностики та лікування карієсу зубів.

Таким чином, лікування зуба під мікроскопом дозволяє з точністю діагностувати захворювання, мінімізувати обсяги препарованих тканин і в рази поліпшити якість різних стоматологічних маніпуляцій.

Особливості лікування каналів під мікроскопом в стоматології «SKYCLINIC»

Для роботи зі стоматологічним мікроскопом потрібні кваліфіковані лікар та асистенти, які розуміють всю ергономіку його використання. Потрібна злагоджена робота в чотири руки лікаря і асистента. Як правило, лікування може зайняти кілька годин часу, проте проходить в комфортних умовах для пацієнта. Під час лікування пацієнта укладають в горизонтальне положення (лежачи), для цього використовуються спеціальні ергономічні стоматологічні крісла з м’якою анатомічної оббивкою, тому пацієнт не відчуває втоми навіть при виконанні тривалої маніпуляції. Від пацієнта потрібно лише чітке виконання рекомендацій, які озвучує доктор.

Ціни

Команда фахівців SKYCLINIC гарантує якісне лікування зубів, використовуючи найсучасніші технології, в тому числі і стоматологічний мікроскоп.

 

Хочете отримати детальну інформацію про вартість, показання і складання плану лікування зубів під мікроскопом? Тоді ми рекомендуємо записатися на консультацію до стоматолога-терапевта нашої клініки.

Ознайомитися з приблизною вартістю лікування можна, перейшовши на сторінку Ціни на нашому сайті.

Відгуки

Чесність, відкритість і професіоналізм лікарів SkyClinic дозволяють робити посмішки наших пацієнтів здоровими. Якість і сервіс в клініці не залишать нікого байдужим.

Хочете знайти свого лікаря? Тоді ознайомтеся з Відгуками про нашу команду і сміливо записуйтеся на прийом.

 

Розгорнути
Наші роботи
case case
case case
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Безкоштовна консультація
Діє до 31 Січня
Безкоштовна консультація

Консультація стоматолога на всі види послуг проводиться без оплати.

 

Святкові знижки до 50% на лікування зубів
Діє до 31 Січня
Святкові знижки до 50% на лікування зубів

З деталями вас з радістю ознайомлять наші адміністратори.

Професійне чищення зубів всього за 800 гривень
Діє до 31 Січня
Професійне чищення зубів всього за 800 гривень

Професійне чищення зубів (УЗ-чистка та PROPHYflow) зі знижкою 50% всього за 800 гривень.

Відбілювання зубів системою Magic Smile Pro всього за 2900 гривень
Діє до 31 Січня
Відбілювання зубів системою Magic Smile Pro всього за 2900 гривень

У вартість входить відбілювання зубів двох щелеп (зони посмішки).

Металева брекет-система всього за 9900 гривень
Діє до 31 Січня
Металева брекет-система всього за 9900 гривень

У вартість входить встановлення металевої брекет-системи на одну щелепу.

Сапфірова брекет-система всього за 16900 гривень
Діє до 31 Січня
Сапфірова брекет-система всього за 16900 гривень

У вартість входить встановлення сапфірової брекет-системи на одну щелепу.

Установка зубного імплантату MegaGen всього від 7900 гривень
Діє до 31 Січня
Установка зубного імплантату MegaGen всього від 7900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення. Кінцева вартість розраховується індивідуально, виходячи з особливостей кожної клінічної ситуації.

Керамічний вінір/коронка всього за 5900 гривень
Діє до 31 Січня
Керамічний вінір/коронка всього за 5900 гривень

Під час виготовлення вініра та коронки використовується кераміка провідних світових виробників.

Питання-відповіді
В яких процедурах використовується стоматологічний мікроскоп?
Стоматологічний мікроскоп використовується при наступних маніпуляціях:
 • для якісного лікування та переліковування каналів;
 • під час діагностики та лікування карієсу зубів;
 • дозволяє провести ревізію старих реставрацій (вінірів, коронок);
 • для виявлення твердих зубних відкладень під яснами і якісної чистки;
 • при обробці зубів під вініри, коронки і вкладки.
Навіщо стоматологу мікроскоп?
 • Наявність мікроскопа дозволяє отримати максимально збільшене зображення з потужним джерелом світла і помітити важливі деталі, непомітні для неозброєного погляду. Це запорука підвищеної якості лікування та максимального комфорту для пацієнта.
 • На сьогоднішній день, за допомогою мікроскопа лікар може виявити приховані тріщини в зубі, якісно пролікувати і провести переліковування зубних каналів, витягнути зламаний інструмент з каналу.
 • Стоматологи-ортопеди широко застосовують мікроскоп для надточної обробки зуба під вініри, коронки, вкладки. Пародонтологи використовують даний апарат для пародонтальної мікрохірургії. Стоматологи-терапевти проводять більш точне видалення каріозних тканин під пломби та реставрації, що забезпечує щадне препарування.
Відгуки
Реальні відгуки від наших пацієнтів
Lilly P
Lilly P
Мій найкращий і найбезболісніший досвід лікування стався саме в цій клініці. Тут я відчула повагу до себе як до клієнтки і те, що мої відчуття і бажання мають значення. Тепер я знаю, що похід до стоматолога - не тортури, а щось, що може бути легким і приємним. Лікуюся в клініці вже кілька місяців: зробила чистку та пролікувала увесь каріес. Результат бездоганний! Лікарка Лінда Ігорівна пояснювала всі етапи лікування, попереджала про кожну маніпуляцію, запитувала як я почуваюся і чи не відчуваю дискомфорту або болю. До речі, боляче жодного разу не було. Попри мій шалений страх і негативний попередній досвід, в Skyclinic я почувалася в безпеці і щиро чекала кожного нового візиту. Окремої уваги заслуговують найпривітніші та найввічливіші адміністраторки, яких я коли-небудь бачила. Не люблю дзвінків, тому ми побудували комунікацію в месенджерах. Це було супер зручно, вони швидко відповідали на будь-який мій запит і допомагали підібрати найзручніший час візиту. Я дуже задоволена сервісом та результатом, і щаслива, що колись мені порадили саме цю клініку.
Лікуючі лікарі:
Гриценко Лінда Ігорівна
Антон Савицкий
Почав лікуватися в цій клініці і дуже задоволений. Ціни не найдешевші, але обслуговування на найвищому рівні! Після безкоштовної консультації зіставили повний план лікування, сподобалось що кожен раз фотографують щелепи і ведуть аналіз моєї ситуації. Вже полікували шість зубів і чотири видалили. Так, справи в мене так собі в мої 28 рочків. І це тільки початок, планую продовжувати в цій клініці. Окрема подяка моєму хірургу Нестору Богдановичу!!!!! Професійний лікар, приємна людина, дуже відповідально відноситься до роботи. Також дякую, що дуже обережно і безболісно видаляв корені зуба, бо через запалення під ними анестезія працювала не повністю. Будемо співпрацювати, дякую, успіхів!!!
Лікуючі лікарі:
Особа Нестор Богданович
Юлия Янковская
Вирішила поставити брекет систему. Але щоб потім не було проблем, треба зробити все правильно. Для початку я пройшла чисту у пародонтолога Ксенії Сергіївни, і за одне мене навчили правильно робити щоденну гігієну порожнини рота. Потім був терапевт Лінда Ігорівна, котра дуже професійно і швидко вилікувала мені проблемні зуби. А також звичайно довелося зіткнувся з видаленням зубів мудрості, в цій справі довірилася хірурга Нестору Богдановичу. Ну і звичайно ортодонт Анна Сергіївна на фініші. Загалом однозначно рекомендую клініку .І чистота в самій стоматології на вишем рівні. Дякую за хорошу роботу і великий крок до красивої і здорової посмішки.
Galia G.
Прохожу лечение у Инны Олеговны - абсолютно довольна всеми процесами в клинике и результатами лечения. Несмотря на приличный прайс клиники, результат полностю оправдывает вложения. Это первый стоматолог, перед которым я почти не волнуюсь)) Всем здоровья!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Katya Voitsykhovska
Проходила комплексне лікування у лікаря Волкової Інни. Максимально задоволена наданим сервісом та лікуванням! Дякую!!!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Тетяна Панасюк
Дуже хороша стоматологія із професійними лікарями. Також дуже привітні адміністраторки клініки - з їхнього боку усе чітко і зрозуміло. Лікую зуби у лікарки Лінди Ігорівни Гриценко. Лінда Ігорівна провела чистку зубів, проконсультувала щодо подальшої гігієни. Взагалі дуже акуратно зробила чистку!!! Круто, що у клініці фотографують зубки і далі пояснюють, які є проблеми. Також Лінда Ігорівна полікувала карієс - тут взагалі шик-блиск!!! Так гарно, рівненько, акуратно виглядають зубки))) Знову ж таки, це завдяки фотографії можна порівняти до і після. При цьому лікарка пояснювала кожен свій крок у процесі лікування ну і до лікування проговорила всі проблеми, прописана такий план лікування. Завчасно всі процедури прораховані і вже розумієш, які будуть витрати на лікування, що дуже-дуже зручно. Взагалі дуже рада, що потрапила до такої професійної і хорошої лікарки) Щиро дякую Лінді Ігорівні та дівчатам-асистенткам за їхню високоякісну роботу, а також за віддачу, людяність, гарне ставлення!!! Також у цій клініці видаляла перші два зуби мудрості. Я навіть не можу передати, наскільки я боялася!!!!! Але тепер розумію, що реально я більше боялася, ніж було боляче. Видаляв зуби хірург Віталій Олександрович. Усе пройшло швидко і навіть не боляче))) Лікар все пояснював, що робить, заспокоював постійно, бо моєму страху не було краю. Словом, не так то і страшно виявилося, прийду до Віталія Олександровича видаляти інші два зуби мудрості. Дякую йому і його асистентці за висококваліфіковану роботу!)
Viacheslav Mrykh
хочу сказать большое спасибо всему персоналу в целом - ребята, респект! так себя могут вести люди, которые действительно любят свою работу и знают свое дело. за все время могу отметить только положительные моменты. так держать! отдельно хочется поблагодарить Волкову Инну Олеговну - ооочень ответственный, вежливый и профессиональный терапевт, которая прекрасно и качественно выполняет свою работу (я вообще еще много позитивных мыслей и прилагательных мог бы вбить, но это же сути не меняет, что она молодец :) ) В общем, 100% рекомендую.
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Vlad B
Прошел у них полный курс лечения. Консультация, утверждение плана лечения, результат! За 3 месяца выполнили все оговоренные процедуры: чистка (airflow + ультразвук), лечение кариеса (всего около 12 пломб), удаление двух зубов мудрости, установка 8 керамических накладок. Был приятно удивлен, что каждый тип работ выполняется отдельным специалистом. Каждый инструмент распаковывался при мне. Остался предельно доволен. Порадовал молодой коллектив и опрятность. Хожу к ним на регулярные чистки и обследования!
Коментарів немає