Пластинка на зуби

Ціна від 4900 грн
Пластинка на зуби

Етапи встановлення пластинки на зуби

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.

Пластинка для лікування прикусу

У дитячому віці ортодонтичні пластинки на зуби використовуються не лише для вирівнювання зубів і зміни положення окремих зубів. Основна їх роль в розширенні і збільшенні зубного ряду, стимулюванні росту щелеп і компенсації їх надмірного розвитку.

Оптимальний вік для лікування пластинками – це період активного росту верхньої і нижньої щелеп до 12-13 років.

На жаль, в дорослому віці вже неможливо вплинути на ріст щелеп і, найчастіше, вирівнювання зубів відбувається вже з видаленням зубів для компенсації патології. В цей час аномалія прикусу вже вплинула на формування неправильної постави, з’явилися проблеми зі скронево-нижньощелепним суглобом або захворювання тканин пародонту.

Якщо батьки вчасно звертаються до ортодонта і лікар вчасно виявляє причину формування патології прикусу, лікування проходить максимально легко і швидко. При сильній вираженості аномалії прикусу, ортодонтичне лікування може включати кілька етапів: застосування пластинок в період активного росту щелеп і носіння брекет-системи в більш старшому віці.

Конструкція ортодонтичної пластинки для зубів

Стандартна знімна пластинка на зуби складається з наступних елементів:

 • пластиковий базис, колір якого маленький пацієнт підбирає на свій смак;
 • металеві гачки, за допомогою яких апарат утримується на зубах;
 • металева дуга, яка виконує не тільки утримуючу функцію, але також і є силовим елементом у вирівнюванні передніх зубів;
 • розширюючий гвинт, який активується пацієнтом самостійно за допомогою ключа;
 • при необхідності, в конструкцію пластинки додаються додаткові елементи (додаткові гвинти, штовхачі, петлі, пружини і т. д.)

Види пластинок для зубів

Однощелепні пластинки

Однощелепні ортодонтичні пластинки для вирівнювання зубів застосовуються у випадках скупченості зубів, неправильного положення окремих зубів, звуження зубного ряду і щелепи. Принцип роботи полягає в дії тиску дуги або інших активних елементів на неправильно розташовані зуби, а також поступове розширення гвинта, за рахунок чого здійснюється розширення зубного ряду.

Біоблоки Джона Мью

Біоблоки і методика лікування (ортотропія) були розроблені британським професором Джоном Мью. Дана методика включає використання 3-х знімних пластинок на зуби – біоблоків. Апарати практично непомітні в порожнині рота оскільки основна частина знаходиться з боку піднебіння і язика. Принцип їх роботи полягає в стимулюванні росту не тільки щелеп, а й лицевих структур.

 

Твін-блоки

Апарат Твін-блок являє собою конструкцію з двох пластинок на верхню і нижню щелепи, які застосовуються при патологіях прикусу. Твін-блоки фіксують щелепи в правильному положенні, стимулюють їх ріст і покращують профіль обличчя. Апарати показані для використання в період активної фази росту верхньої і нижньої щелеп до 12-13 років.

Етапи встановлення пластинки для вирівнювання зубів у «SKYCLINIC»

 1. Перший візит включає попередню консультацію та складання плану лікування. Діагностика перед початком ортодонтичного лікування включає ретельний огляд, збір анамнезу, аналіз даних діагностичних моделей, фотографій, ортопантомограми і телерентгенограм.
 2. Другий візит. Після узгодження плану лікування з пацієнтом, лікар-ортодонт знімає відбитки з верхньої і нижньої щелеп для виготовлення ортодонтичної пластинки для вирівнювання зубів. Отримані відбитки відправляють в ортодонтичну лабораторію, де відливають гіпсові моделі зубних рядів і виготовляють ортодонтичний апарат.
 3. Третій візит. Через 1 тиждень виготовлену пластинку приміряють в порожнині рота пацієнта, коригують і дають рекомендації по використанню і догляду.

Залежно від вираженості патології, лікування пластинкою триває близько 1-2 років. Для контролю і корекції необхідно відвідувати ортодонта 1 раз на місяць.

Рекомендації по догляду за пластинкою для зубів

 1. Вранці та ввечері знімайте і чистіть пластинку окремою зубною щіткою і пастою. Не забувайте про ретельну гігієну зубів.
 2. Раз в тиждень розміщуйте пластинку в ємність зі спеціальним антисептиком.
 3. Залежно від типу апарату, знімайте пластинку під час їжі.
 4. При поломці або втраті апарату відразу зверніться до Вашого ортодонта.

Ціни на пластинки для зубів у стоматології «SKYCLINIC»

Ви не впевнені в правильному і гармонійному формуванні прикусу Вашої дитини? Запишіться на консультацію до наших досвідчених ортодонтів для отримання докладної інформації та складання плану лікування. Ознайомитися з цінами на виготовлення знімною платівки для вирівнювання зубів Ви зможете в розділі Ціни. Також ми допоможемо вам у виправленні прикусу у дорослих.

Відгуки

Якщо Ви все ще сумніваєтеся в правильності вибору стоматологічної клініки  SKYCLINIC, ознайомтеся з відгуками наших пацієнтів. Ви можете бути впевнені в правдивості кожного з них, оскільки для нас на першому місці стоїть професіоналізм, турбота про пацієнтів і чесність.

Мартинчук Анна Сергіївна
Мартинчук Анна Сергіївна

Практикуючий лікар-ортодонт зі стажем більше 9 років. Анна Сергіївна є активним учасником багатьох ортодонтичних спільнот, регулярно відвідує профільні конгреси та майстер-класи. Успішно проводить ортодонтичне лікування всіх вікових груп пацієнтів. У своїй практиці віддає перевагу найбільш результативним методам лікування, зокрема індивідуальним пластинкам, елайнерам і самолігуючим брекетам.

Розгорнути

Альтернативні послуги

Виправлення прикусу у дітей
Узнать больше
Показання
 • активна фаза росту щелеп
 • викривлення, скученність зубів
 • неправильне положення окремих зубів
 • занадто маленька нижня щелепа та підборіддя
 • нижня щелепа сильно виступає в порівнянні з верхньою
 • зуби і зубні ряди неправильно змикаються між собою
 • раннє видалення молочного або постійного зуба
 • регулярне смоктання пальця, закушування губи, прокладання язика між зубами, тривале смоктання пустушки
У разі несвоєчасного лікування
 • розвиток скелетних форм аномалій прикусу
 • порушення гармонійного розвитку профілю
 • утруднення чищення зубів через скупченість зубів і розвиток карієсу та його ускладнень
 • розвиток гінгівіту і пародонтиту
 • порушення формування правильної постави
 • захворювання скронево-нижньощелепного суглоба (клацання суглоба, головні болі, гіпертонус жувальних м’язів в більш старшому віці)
 • захворювання органів дихання і травлення
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Знижка до 10% на всі послуги
Діє до 31 Липня
Знижка до 10% на всі послуги

Скористайтеся будь-якою послугою у SKYCLINIC та отримайте віртуальну накопичувальну дисконтну картку “Light” зі знижкою 5% на всі стоматологічні послуги.

З деталями Вас з радістю ознайомлять наші адміністратори.

Сімейна знижка
Діє до 31 Липня
Сімейна знижка

Приводьте на лікування своїх близьких (батьків, дітей, чоловіків і дружин, братів і сестер, дідусів і бабусь) та отримайте віртуальну дисконтну картку “Full” зі знижкою 10% на всі стоматологічні послуги.

Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень
Діє до 31 Липня
Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень

Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень. У вартість входить зняття зубного каменю ультразвуком та чистка Air Flow.

Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ
Діє до 31 Липня
Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ

Безкоштовне надання швидкої стоматологічної допомоги представникам ЗСУ.

Знижка 10% на гігієну*
Діє до 31 Липня
Знижка 10% на гігієну*

*Відвідуй гігієніста або пародонтолога не рідше одного разу на 6 місяців (180 днів) та отримай знижку 10% на проведення “Лікувально-профілактичного комплексу гігієни”, який включає: глибоку діагностику стану ясен, чотирьохетапну чистку зубних відкладень та індивідуальний підбір професійних засобів гігієни порожнини рота в домашніх умовах.

Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн
Діє до 31 Липня
Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн

Зміна кольору і форми зуба за допомогою композитного вініра.

Металева брекет-система всього за 9900 гривень
Діє до 31 Липня
Металева брекет-система всього за 9900 гривень

У вартість входить встановлення металевої брекет-системи на одну щелепу.

Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень
Діє до 31 Липня
Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень

У вартість входить встановлення керамічної брекет-системи на одну щелепу.

“Зуб під ключ”! Зубной імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього від 17900 гривень
Діє до 31 Липня
“Зуб під ключ”! Зубной імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього від 17900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення, формувач ясен, цирконієва коронка.

Керамічна пломба всього за 5900 гривень
Діє до 31 Липня
Керамічна пломба всього за 5900 гривень

Строк служби керамічної пломби більш ніж у 3 рази довший за звичайну пломбу!

Під час виготовлення використовується кераміка провідних світових виробників.

Питання-відповіді
У чому різниця між пластинками і брекетами?
Як правило, пластинки застосовуються в період молочного та змінного прикусу, в період росту щелеп. Основна мета лікування пластинками в цьому віці - стимуляція зростання щелеп, що можливо тільки в організмі, що росте. Лікування брекет-системою допускається в період змінного прикусу для виправлення положення і поворотів передніх зубів, однак широко застосовується вже з 13-14 років. Також основна відмінність в тому, що пластинки - це знімні апарати, а брекети - незнімні, тобто приклеюються на зуби.
В якому віці ставлять пластинку на зуби?
Перші ортодонтичні пластинки на зуби починають використовувати з 6-ти років. Важливо почати виправлення прикусу в період активного росту щелеп, щоб отримати максимальний результат від лікування.
Як доглядати за пластинкою?
Необхідно ретельно доглядати за ортодонтичними пластинками під час їх використання. Як правило, діти роблять це самостійно під контролем батьків. - пластинку слід знімати на час їжі, чищення зубів і занять спортом; необхідно чистити апарат двічі в день окремою щіткою і звичайною зубною пастою. Раз в тиждень пластинка поміщуються в спеціальну рідину для знезараження; - слід обполоснути пластинку під проточною водою перед тим, як її надягти, а також після зняття; - зберігати ортодонтичну пластинку необхідно в спеціальному контейнері; - слід дотримуватися рекомендацій вашого ортодонта по активації апарату; - в тому випадку, якщо пластинка натирає слизову рота, необхідно якомога швидше записатися до ортодонта. Але слід надіти апарат за кілька годин до візиту, щоб було видно місце травматизації.
А чи довго носити пластинку?
В середньому ортодонтичне лікування пластинками триває 1,5-2 роки в залежності від тяжкості патології прикусу. Апарат повинен перебувати в порожнині рота не менше 22-х годин для ефективного лікування. Тому так важливий контроль і залученість батьків у процес лікування.

Відгуки

Реальні відгуки про стоматологію від наших пацієнтів
Мария Беннис
Я прошла ортодонтическое лечение с помощью брекет-системы в Sky Clinic и безумно рада результату. Все консультации, этапы подготовки к постановке брекет-системы и лечение прошли на высшем уровне. Отдельная благодарность доктору-ортодонту Анне Сергеевне за профессионализм, внимательность и качественное лечение. Это клиника, в которую я обязательно буду возвращаться! Спасибо всей команде Sky Clinic.
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Елизавета Гродская
Хочется поблагодарить замечательную команду SKYCLINIC Мне ставили брекет систему, и я осталась абсолютно довольна! Было комфортно все, от начала и до конца. Все очень внимательны, улыбчивы, всегда шли на уступки. Отдельная благодарность Анне Сергеевне, за ее профессионализм, деликатность, чёткость, и быстроту. С удовольствием буду рекомендовать эту клинику своим близким. Спасибо вам большое! Улыбаюсь своей голливудской улыбкой Вам)
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Татьяна Любченко
Хорошая клиника, отличные специалисты, приветливые девушки администраторы. Большая благодарность, за красивую улыбку врачу-ортодонту Анне Сергеевне Мартынчук, помогла исправить ошибки врача с другой клиники и увидеть настоящий результат качественной работы!
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Ирина Данько
Хочу сказать огромное спасибо ортодонту Анне Сергеевне! Действительно профессионал с большой буквы. На всех этапах ношения брекетов, присутствовало полное понимание всего происходящего: цены, сроки, возможные проблемы и способы их предотвращения, все детально, подробно, очень грамотно и безболезненно. Как результат - отличная улыбка и правильный прикус. Спасибо большое! А также хочется отметить работу пародонтологов и терапевтов, ведь брекеты подразумевают комплексный подход к зубам. Все работы проводились настолько качественно (и даже приятно))), что весь страх перед стоматологическими вмешательствами просто исчез. Поход к стоматологу никогда не кажется простым шагом, но в Skyclinic действительно хочется приходить, если появляются даже малейшие проблемы с зубами. Потому что есть уверенность и гарантия того, что врачи отнесутся с вниманием и профессионально сделают все для решения проблемы.
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Усі відгуки
Коментарів немає