Пластика вуздечки язика

1600 грн
Пластика вуздечки язика

Етапи проведення пластики вуздечки язика

Необхідність пластики вуздечки язика

Вуздечка язика – це натуральна складка слизової оболонки, що з’єднує язик з тканинами ясен. Вуздечки беруть активну участь у функціях мови, жування, смоктання і ковтання. Іноді вуздечка може розвиватися неправильно, а це загрожує появою неприємних відчуттів в ділянці її прикріплення (ясна) і порушенням перерахованих вище функцій. До особливостей розвитку вуздечок відносяться вкорочення (найчастіша ситуація) або ж потовщення (зустрічається рідше). У таких випадках рекомендована для проведення пластика вуздечки язика.

Наслідки неправильного розвитку вуздечки язика

Порушення правильного розвитку вуздечок часто відбувається у внутрішньоутробному періоді і перші ознаки наявності даної проблеми виявляються відразу після народження дитини. Труднощі з ефективним смоктанням грудей призводять до занепокоєння малюка і досить швидко звертають на себе увагу.

 

У більш пізніх періодах розвитку дитини можливий прояв упущеної на ранніх етапах патології:

  • порушення мови у випадках з короткою вуздечкою язика;
  • формування неправильного прикусу на рівні кісткових структур (недорозвинення щелеп).

Регулярні профілактичні огляди у дитячого стоматолога дають можливість вчасно помітити такі проблеми і вжити заходи щодо їх усунення.

Види пластики вуздечки язика в стоматології «SKYCLINIC»

Ключовим методом корекції неправильної вуздечки язика є косметична пластика. Вона ділиться на кілька видів:

  • френотомія – розсічення тонкої і короткої вуздечки язика. Є найбільш частим видом пластики вуздечки;
  • френектомія – висічення основи широкої і щільної вуздечки язика;
  • френулопластика – полягає в хірургічному перенесенні основи вуздечки з метою її подовження. Проводиться у дітей, починаючи з дошкільного віку.

Кожен зі згаданих вище видів пластики виконується під місцевою анестезією за допомогою мікроскальпеля з наступним накладенням косметичного шва. Процедура не займає більше 10 хвилин, а значить і не вимагає якоїсь спеціальної підготовки.

 

Також можливе проведення пластики вуздечки язика лазером, але фахівці СКАЙКЛІНІК відмовились від цієї методики з огляду на її особливості:

  • втрата певного обсягу м’яких тканин у зв’язку з температурним впливом лазера (при мікрохірургічному підході цей фактор виключається);
  • наявність загальних протипоказань до застосування лазера також обмежує можливість його використання.

Терміни проведення пластики вуздечки язика

Пластика вуздечки язика повинна проводитися відразу ж після виявлення її вкорочення. Найчастіше пластика вуздечки язика здійснюється безпосередньо в пологовому будинку (в такому випадку проводять розсічення тонкої вуздечки скальпелем). У дорослих пацієнтів пластика короткої вуздечки язика проводиться за допомогою мікроскальпеля з наступним накладенням косметичного шва.

Ціни на пластику вуздечки язика

Для багатьох вирішальним фактором при виборі чого-небудь є ціна. І стоматологія не є винятком.

Розуміючи це, ми зробили найвищу якість максимально доступним кожному.

Дізнатися детальну інформацію про обсяг і вартість Вашого лікування Ви зможете, пройшовши консультацію у наших лікарів. Ознайомитися з орієнтовними цінами на послуги СКАЙКЛІНІК, такі як пластика вуздечки губи, можна в розділі Ціни на нашому сайті.

Відгуки

Відгуки нерідко впливають на наш вибір. У випадку зі SKYCLINIC Ви можете бути повністю впевнені в об’єктивності відгуків, залишених нашими пацієнтами.

Приходьте на консультацію і самі переконаєтеся в правильності Вашого вибору.

Розгорнути
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Безкоштовна консультація*
Діє до 30 Листопада
Безкоштовна консультація*

*При проведенні лікування в той же візит, консультація фахівця проводиться без оплати.
Стандартна вартість консультації – 300 грн.

Виготовлення керамічного вініра всього за 5900 гривень
Осталось 6 дней
Виготовлення керамічного вініра всього за 5900 гривень

Під час виготовлення вініра використовується кераміка провідних світових виробників.

Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 10900 гривень
Осталось 6 дней
Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 10900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення. Кінцева вартість розраховується індивідуально, виходячи з особливостей кожної клінічної ситуації.

Питання-відповіді
В якому віці проводиться пластика вуздечки язика?
Пластику вуздечки язика (френулотомія) проводять немовлятам в пологовому будинку шляхом її надрізу відразу після виявлення її аномального прикріплення. Також проводиться і в більш дорослому віці при наявності рекомендацій з боку ортодонта і логопеда.
Навіщо потрібна пластика вуздечки язика?
Несвоєчасна пластика вуздечки язика призводить до таких наслідків:
  • порушення смоктання у немовляти, що може спричинити проблеми з грудним вигодовуванням і переходом на штучне;
  • причина недорозвинення нижньої щелепи і, відповідно, патологій прикусу;
  • причина розвитку дефектів мовлення, на що може звернути уваги логопед.
Як проводиться пластика вуздечки язика і губ?
Пластику вуздечки язика (френулотомія) проводять немовлятам в пологовому будинку шляхом її надрізу відразу після виявлення її аномального прикріплення. Френектомію або френулопластику вуздечки губ призначає, як правило, ортодонт або пародонтолог. Операція проводиться під дією місцевої анестезії, абсолютно безболісно. Френектомія або висічення вуздечки відбувається шляхом висічення межзубного сосочка і м'язових волокон, що вплітаються в міжзубний шов двох центральних різців. Суть френулопластики полягає в переміщенні місця прикріплення вуздечки в разі її неправильного розташування
Відгуки
Реальні відгуки від наших пацієнтів
Lesya Krasun
Lesya Krasun
Ця клініка - відповідальна за ідеальну посмішку моєї дитини))) там ми ставили брекети. Робота виконана чудово. Наш лікар - Анна Сергіївна - усе детально розповідала і пояснювала. Клініка дуже затишна, обладнання нове. До лікарів щільний запис, записуватися потрібно завчасно, але в екстрених (і не дуже) ситуаціях нам завжди шукали і пропонували варіанти. В клініці часто бувають акції - іноді знижки, іноді подарунки (наприклад, нам дарували спеціальні щітки). І це теж дуже приємно. Рекомендую!
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Татьяна Синотина
Татьяна Синотина
Отличная клиника. Уровень цен довольно высокий, но качество работы того стоит, плюс не пытаются навязать ненужных процедур. После чистки исчезли пятна на зубах, которые раньше ничего не брало. Также лечили зубы ребенку. Очень понравился врач - Инна Олеговна: очень терпеливо все объясняла ребенку, чтобы он не боялся. Будем ходить еще
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна