Лікування періодонтиту молочних зубів

1400 грн
Лікування періодонтиту молочних зубів

Етапи

Періодонтит у дитини

Основною причиною виникнення періодонтиту у дітей є вчасно невилікуваний пульпіт, коли інфекція проникає в навколишні тканини зуба.

 

Основна небезпека періодонтиту – це загибель зачатка постійного зуба, що, в свою чергу, призведить до зубощелепної аномалії. Також, у разі виникнення періодонтиту, є ризик ускладнення абсцесом щелепної області.

 

Тому необхідно пам’ятати про своєчасні огляди у дитячого стоматолога і профілактику карієсу, а саме фторування зубів і герметизацію фісур. Не забувайте регулярно самостійно оглядати зуби Вашої дитини під час чищення зубів.

Симптоми періодонтиту у дитини

При гострому періодонтиті у дитини виникають такі симптоми:

  1. Різкий зубний біль, особливо при спробі накусити на зуб.
  2. Можуть з’являтися відчуття, ніби зуб виріс.
  3. Набряк в ділянці ясен і щоки.
  4. Причинний зуб уражений карієсом і рухливий.
  5. Підвищується температура, погіршується самопочуття.
  6. Можливе утворення нориці на яснах.

При хронічному періодонтиті зуб не турбує, однак міг раніше боліти або утворювалась нориця.

При появі одного із симптомів, запишіться на консультацію і лікування до дитячого стоматолога в СКАЙКЛІНІК.

Лікування періодонтиту у дітей

Вибір тактики лікування залежить від форми періодонтиту, ступеня формування і розсмоктування коренів, а також розміру ураження кісткової тканини інфекцією.

 

В першу чергу лікар здійснює ретельний огляд порожнини рота і збір анамнезу. Для точної діагностики необхідно зробити рентгенівський знімок і лише після цього визначається тактика лікування.

 

Лікування періодонтиту у дітей здійснюється за 2-3 візити:

  1. Після ретельного огляду та рентгенологічної діагностики хворий зуб знеболюється за допомогою місцевої анестезії. На місце уколу обов’язково наноситься анестезуючий гель, “заморожуються” ясна.
  2. Стоматолог видаляє уражені карієсом тверді тканини зуба і розкриває його порожнину, щоб отримати доступ до кореневих каналів.
  3. Після цього лікар чистить канали та видаляє інфіковані та некротичні тканини. Проводиться антисептична обробка каналів.
  4. Кореневі канали заповнюються спеціальним матеріалом. Залежно від ступеня руйнування зуба встановлюється пломба або дитяча коронка.

Видалення зуба з періодонтитом

У тих випадках, коли молочний зуб, уражений періодонтитом, протягом року повинен змінитися на постійний і його корінь розсмоктався більше, ніж на ⅔ його довжини, то немає доцільності проводити його лікування. У таких випадках зуб видаляється.

 

Також молочний зуб негайно видаляється, якщо інфекція і запалення поширюється на зачаток постійного зуба і є ризик загибелі зачатка.

 

Профілактика завжди простіше, менш травматична для дитини і дешевша для батьків. Не забувайте про регулярний огляд зубів Вашого чада у дитячого стоматолога не рідше, ніж 1 раз на півроку.

Ціни

Не відкладайте огляд та лікування зубів Вашого малюка на потім. До знайомства зі стоматологом і адаптації дитини необхідно підходити завчасно, щоб кожен візит до лікаря проходив з посмішкою. Запишіться на консультацію до дитячого стоматолога по одному з телефонів з розділу Контакти. Ознайомитися з вартістю на лікування дитячих зубів Ви можете в розділі Ціни на нашому сайті.

Відгуки

Найбільш цінним є посмішка маленького пацієнта після візиту стоматолога без сліз і плачу. Наша команда з великим трепетом ставиться до кожного маленького пацієнта і Ви можете бути впевнені в позитивних враженнях дитини від візиту в нашу клініку. Ознайомитися з відгуками наших пацієнтів Ви можете в розділі Відгуки на нашому сайті.

 

Розгорнути

Альтернативні послуги

Лікування зубів у дітей
Узнать больше
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Безкоштовна консультація*
Діє до 30 Листопада
Безкоштовна консультація*

*При проведенні лікування в той же візит, консультація фахівця проводиться без оплати.
Стандартна вартість консультації – 300 грн.

Виготовлення керамічного вініра всього за 5900 гривень
Діє до 31 Жовтня
Виготовлення керамічного вініра всього за 5900 гривень

Під час виготовлення вініра використовується кераміка провідних світових виробників.

Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 10900 гривень
Діє до 31 Жовтня
Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 10900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення. Кінцева вартість розраховується індивідуально, виходячи з особливостей кожної клінічної ситуації.

Як лікують періодонтит молочного зуба?
Вибір тактики лікування залежить від форми періодонтиту, ступеня формування і розсмоктування коренів, а також розміру ураження кісткової тканини інфекцією. Для точної діагностики необхідно зробити рентгенівський знімок і лише після цього визначається тактика лікування. Лікування періодонтиту у дітей здійснюється за 2-3 візити.
Чим небезпечний періодонтит зуба у дітей?
Основна небезпека періодонтиту - це загибель зачатка постійного зуба, що, в свою чергу, призведе до зубощелепної аномалії. Також, у разі виникнення періодонтиту, є ризик ускладнення абсцесом щелепної області.