Пластика вуздечки губи

1100 грн
Пластика вуздечки губи

Етапи

Необхідність пластики вуздечки губи

Вуздечка верхньої і нижньої губи – це вертикально розташований тяж слизової, що з’єднує губу з тканинами ясен. У нормі вуздечка є тонкою складкою, що забезпечує належний розвиток прикусу і зубних рядів. Однак, якщо вуздечка верхньої або нижньої губи вкорочена, занадто широка і масивна, це призводить до порушення формування прикусу і проблем з тканинами пародонту.

Наслідки неправильного прикріплення вуздечки верхньої і нижньої губи у дітей і дорослих:

  1. Диастема (щілина між центральними різцями верхньої або нижньої щелепи).
  2. Рецесія (опускання) ясен в зоні прикріплення короткої вуздечки губи.
  3. Недорозвинення щелеп і формування неправильного прикусу.

Регулярний огляд у дитячого стоматолога дозволяє запобігти наслідкам аномалії прикріплення вуздечки верхньої і нижньої губи або своєчасно провести процедуру по її корекції.

Види пластики вуздечки верхньої і нижньої губи

Вибір методу пластики вуздечки верхньої або нижньої губи у дітей і дорослих залежить від її аномалії, товщини і місця прикріплення. Рішення приймається індивідуально після огляду і діагностики. Як правило, пластика вуздечки губи проходить за 10-15 хвилин під місцевою анестезією, тому комфортна і абсолютно безболісна. Існують наступні методики пластики вуздечки губи:

  1. Френулотомія (розсічення або підрізання вуздечки) показана при тонкій і короткій вуздечці губи.
  2. Френектомія (висічення) використовується при масивній і широкій вуздечці губи, коли волокна самої вуздечки вплітаються в піднебінний шов між двома різцями. В такому випадку висічуються волокна, розташовані біля основи вуздечки в альвеолярному відростку.
  3. Френулопластика проводиться з метою переміщення місця прикріплення вуздечки верхньої губи.

На сьогоднішній день, пластика вуздечки верхньої і нижньої губи лазером вже не застосовується так широко, оскільки температурний вплив лазера зменшує обсяг м’яких тканин, що може створювати додатковий натяг при загоєнні. При застосуванні мікроскальпеля подібні ускладнення виключаються.

Особливості післяопераційного періоду пластики вуздечки

Післяопераційний період після підрізання вуздечки верхньої і нижньої губи полягає в обмеженні прийому гарячої та твердої їжі в перші дні. Гігієна порожнини рота проводиться обережно, без різких рухів зубною щіткою. Однак необхідно пам’ятати про важливість її підтримки. Як правило, лікар призначає контрольний огляд через кілька днів.

Терміни проведення пластики вуздечки губи

Пластика вуздечки верхньої губи проводиться при вкороченні і потовщенні вуздечки. Наслідками такої зміни можуть бути: діастема (щілина між зубами), рецесії, порушення прикусу і захворювання ясен. Наші фахівці рекомендують проводити пластику вуздечки верхньої губи з 8-ми років.

 

Пластика вуздечки нижньої губи проводиться не так часто з огляду на те, що деформації вуздечки зустрічаються значно рідше. Наслідками вкорочення вуздечки нижньої губи є рецесії і запальні захворювання ясен. Операцію рекомендується також проводити у віці від 8-ми років, однак якщо проблема не була виявлена, необхідно провести пластику вуздечки верхньої і нижньої губи у дорослих.

Ціни

Лікарі-стоматологи клініки СКАЙКЛІНІК проведуть пластику вуздечок верхньої, нижньої губи швидко і безболісно. Просто зателефонуйте нам і запишіть дитину на консультацію до стоматолога. На прийомі лікар детально проаналізує ситуацію і порекомендує найкращий для Вас метод корекції вуздечок губ. Ознайомитися з вартістю проведення пластики вуздечки верхньої і нижньої губи в SkyClinic можна, перейшовши в розділ Ціни.

Відгуки

Ми цінуємо здоров’я кожного пацієнта, а також його комфортне перебування в нашій клініці. Завдяки чесності, відкритості та високому професіоналізму наших лікарів, СКАЙКЛІНІК регулярно отримує вдячні відгуки від пацієнтів, ознайомитися з якими Ви можете в розділі Відгуки.

 

Чекаємо Вас в нашій клініці!

 

Розгорнути
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Безкоштовна консультація*
Діє до 30 Листопада
Безкоштовна консультація*

*При проведенні лікування в той же візит, консультація фахівця проводиться без оплати.
Стандартна вартість консультації – 300 грн.

Виготовлення керамічного вініра всього за 5900 гривень
Діє до 31 Жовтня
Виготовлення керамічного вініра всього за 5900 гривень

Під час виготовлення вініра використовується кераміка провідних світових виробників.

Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 10900 гривень
Діє до 31 Жовтня
Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 10900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення. Кінцева вартість розраховується індивідуально, виходячи з особливостей кожної клінічної ситуації.

Питання-відповіді
Що рекомендує лікар після процедури пластики вуздечки язика і губ?
Безпосередньо після процедури пластики вуздечки язика або губ пацієнтові даються такі рекомендації: після пластики вуздечки губ або язика не бажано приймати їжу і пити протягом 2-х годин; рекомендується виключити гарячу їжу і напої протягом 4-5днів; виключіть гарячі ванни, фізичні навантаження в найближчі кілька днів; не слід полоскати рот, рекомендуються ротові ванночки розчином антисептика, призначеним хірургом-стоматологом відповідно до віку дитини; необхідно ретельно проводити індивідуальну чистку зубів, щоб уникнути інфікування.
Для чого потрібна пластика вуздечки язика і губ?
Коротка вуздечка язика - проблема, на яку звертають увагу ще в пологовому будинку. Вуздечка - тяж слизової, що з'єднує язик і губи з тканинами дна порожнини рота і яснами відповідно. Чому слід звернути увагу на будову і прикріплення вуздечок? - коротка вуздечка язика порушує функцію смоктання у немовляти, що може спричинити проблеми з грудним вигодовуванням і переходом на штучне; - також коротка вуздечка язика може стати причиною недорозвинення нижньої щелепи і, відповідно, патологій прикусу; широка і неправильно прикріплена вуздечка верхньої або нижньої губи призводить до появи діастеми (проміжку між центральними різцями); - також є причиною розвитку дефектів мовлення, на що може звернути увагу логопед; - існує також зв'язок між короткими вуздечками губ і розвитком пародонтиту. Слідуючи сучасним стандартам, рекомендується підрізати вуздечку язика безпосередньо в пологовому будинку, відразу після виявлення проблеми. Пластику вуздечки верхньої і нижньої губи слід провести після прорізування постійних іклів (орієнтовний вік - 10-12 років), перед початком ортодонтичного лікування.
Відгуки
Реальні відгуки від наших пацієнтів
Lesya Krasun
Lesya Krasun
Ця клініка - відповідальна за ідеальну посмішку моєї дитини))) там ми ставили брекети. Робота виконана чудово. Наш лікар - Анна Сергіївна - усе детально розповідала і пояснювала. Клініка дуже затишна, обладнання нове. До лікарів щільний запис, записуватися потрібно завчасно, але в екстрених (і не дуже) ситуаціях нам завжди шукали і пропонували варіанти. В клініці часто бувають акції - іноді знижки, іноді подарунки (наприклад, нам дарували спеціальні щітки). І це теж дуже приємно. Рекомендую!
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Татьяна Синотина
Татьяна Синотина
Отличная клиника. Уровень цен довольно высокий, но качество работы того стоит, плюс не пытаются навязать ненужных процедур. После чистки исчезли пятна на зубах, которые раньше ничего не брало. Также лечили зубы ребенку. Очень понравился врач - Инна Олеговна: очень терпеливо все объясняла ребенку, чтобы он не боялся. Будем ходить еще
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна