Вкладка на зуб

Вкладка на зуб

Етапи

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.

Не всі народжуються з гарними зубами, які вдається зберегти в ідеальному стані на все життя. Багато хто з нас протягом життя страждають від карієсу. Неправильне лікування часто призводить до карієсу, видалення пломб і утворення великих порожнин. До недавнього часу відновлення цих зубів було складним завданням для стоматологів. На щастя, сучасна стоматологія розвинулася так, що протезування зубів може вирішити цю проблему, навіть якщо ваші зуби не ідеальні.

Зубні вкладки встановлюються в кореневий канал природного зуба і служать основою для коронки, яка виглядає, як живий зуб. Ви можете звернутися до наших фахівців, і не сумніватися, що ціна вкладок на зуб повністю відповідає якості послуг.

Основні показання до використання зубних вкладок

 

Вкладки на зуб мають свої показання та протипоказання. Показання наступні.

  1. Сильно зруйновані зуби: до 50% (але зі збереженням кореня зуба).
  2. Карієс.
  3. Клиновидні дефекти.
  4. Глибоке пломбування для підтримки мостоподібних протезів.
  5. Відновлення коронки пломбувальними матеріалами неможливо.

Важливою перевагою є те, що наші пацієнти не відчувають болю або дискомфорту під час лікування. Однак, швидкий карієс, апроксимальный карієс і бруксизм є протипоказаннями до проведення процедури. Також перед установкою вкладок необхідний огляд і консультація фахівця.

Які бувають види зубних вкладок

 

Вкладки на зуби виготовляються з різних матеріалів з різними властивостями. Ми розглянемо найбільш поширені.

Композит

Композитні матеріали не використовуються в сучасній стоматології в якості непрямого методу виготовлення вкладок так широко, як кераміка або цирконій. Оскільки композит дає усадку з часом, а також вбирає харчові барвники і забарвлюється. Також він є не таким довговічним, як інші матеріали.

Пресована кераміка

Керамічні вкладки виготовляються з міцних і довговічних природних матеріалів, які використовуються найбільш часто – пресованої кераміки. У цьому випадку вкладка естетична і ідентична порцелянової вкладці. Виробництво керамічних вкладок повністю автоматизовано, що запобігає їх поломку і збільшує термін служби.

Фарфор

Фарфор, як і кераміка, дуже міцна, довговічна і естетична. Порцелянові вкладки служать набагато довше пломб. Вкладки з цього матеріалу компенсують усадку, менше зношуються і точно повторюють форму зуба. У сучасній стоматології фарфор вважається найбільш підходящим і безпечним матеріалом для відновлення пошкоджених зубів. Фарфор володіє тими ж фізичними властивостями, що і емаль, не викликає алергії, не міняє колір і не вбирає харчові барвники, за рахунок чого установка вкладки на зуб повністю виправдовує очікування пацієнтів. Фактично, ці вкладки відрізняються від ваших справжніх зубів, що зведе дискомфорт, у тому числі, психологічний, до мінімуму.

Цирконій

Цирконій є найдорожчим, але в той же час самим міцним і надійним варіантом. Цирконієві вкладки дають хороший естетичний і функціональний результат. Цирконієві вкладки більш довговічні, тому вони коштують дорожче, ніж композитні вкладки або реставрації.

Етапи встановлення зубний вкладки в стоматології SKYCLINIC

Укладка встановлюється в ході процедури, що включає в себе кілька етапів.

  1. Кореневі канали зуба повинні бути попередньо запломбовані перед установкою вкладок.
  2. Видаляються старі пломби (при необхідності). При свердлінні зуба стоматолог використовує систему охолодження, щоб захистити зуб від перегріву. Під час підготовки стоматолог намагається зберегти якомога більше здорових тканин зуба.
  3. Пошкоджені тканини зуба ретельно видаляються, здоровий дентин і емаль перевіряються карієс-детектором. Краю порожнини згладжуються.
  4. Знімається відбиток, за яким далі вкладка виготовляється з використанням сучасних технологій. Поки вкладка виготовляється і коронка, на зуб встановлюється тимчасова пломба. Це допомагає пацієнтові адаптуватися до нової форми і запобігає потраплянню їжі в порожнину.
  5. Мікропротез оглядається і фіксується на зубі за допомогою стоматологічного клею, потім фрезерується до потрібної форми.

Вся процедура виконується досить швидко, безболісно, і зводить дискомфорт пацієнта до мінімуму.

Як доглядати за зубами з вкладками

Після установки вкладок необхідно ретельно виконувати всі рекомендації лікаря. Перші кілька днів не навантажуйте зуби, вживайте м’яку їжу. Уникайте куріння, надмірного вживання кави та алкоголю, а також напоїв, що містять барвники.

Догляд за зубами повинен бути таким же, як і за звичайними зубами: чистка два рази в день, полоскання рота після їжі, регулярні візити до стоматолога. Оскільки вкладки ідеально вписуються в структуру зуба, ви можете не турбуватися про те, що вони розхитуються під час чищення, як це іноді трапляється з пломбами.

Сучасне обладнання нашої стоматологічної клініки SKYCLINIC і наші лікарі забезпечують естетичний зовнішній вигляд, здорове функціонування і максимальну довговічність ваших зубів. Не затягуйте з консультацією – дайте зубах друге життя найближчим часом. Телефонуйте або пишіть нам, і фахівці клініки з задоволенням проконсультують та нададуть відповіді на всі запитання.

Розгорнути
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Святкові знижки до 30% на лікування зубів
Діє до 30 Грудня
Святкові знижки до 30% на лікування зубів

З деталями вас з радістю ознайомлять наші адміністратори.

Професійне чищення зубів всього за 800 гривень
Діє до 30 Грудня
Професійне чищення зубів всього за 800 гривень

Професійне чищення зубів (УЗ-чистка та PROPHYflow) зі знижкою 50% всього за 800 гривень.

Відбілювання зубів системою Magic Smile Pro всього за 2900 гривень
Діє до 30 Грудня
Відбілювання зубів системою Magic Smile Pro всього за 2900 гривень

У вартість входить відбілювання зубів двох щелеп (зони посмішки).

Металева брекет-система всього за 9900 гривень
Діє до 30 Грудня
Металева брекет-система всього за 9900 гривень

У вартість входить встановлення металевої брекет-системи на одну щелепу.

Сапфірова брекет-система всього за 9900 гривень
Діє до 30 Грудня
Сапфірова брекет-система всього за 9900 гривень

У вартість входить встановлення сапфірової брекет-системи на одну щелепу.

Установка зубного імплантату MegaGen ST всього за 6900 гривень
Діє до 31 Грудня
Установка зубного імплантату MegaGen ST всього за 6900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення. Кінцева вартість розраховується індивідуально, виходячи з особливостей кожної клінічної ситуації.

Керамічний вінір/коронка всього за 4900 гривень
Діє до 30 Грудня
Керамічний вінір/коронка всього за 4900 гривень

Під час виготовлення вініра та коронки використовується кераміка провідних світових виробників.

Питання-відповіді
Що краще: керамічна вкладка або пломба?
Керамічні вкладки виготовляються з високоміцної кераміки в лабораторних умовах, що забезпечує: - тривалий термін служби; - можливість використовувати при відновленні великих дефектів зуба; - абсолютну відповідність з анатомією зуба; - високі естетичні характеристики. У порівнянні з керамічними вкладками, реставрації мають ряд недоліків, незважаючи на доступну вартість і хороші естетичні характеристики. Реставрації характерно: - поступова зміна кольору в результаті впливу харчових барвників; - усадка; - обмежений термін служби.
Як швидко мені встановлять вкладку?
Виготовлення вкладки має кілька етапів і для цього необхідно 2 візита пацієнта в нашу клініку. Під час першого візиту стоматолог видаляє уражені карієсом тканини, обробляє зуб під вкладку і знімає точний зліпок щелеп. У зуботехнічній лабораторії виготовляється керамічна вкладка, відновлює цілісність зуба. Вкладка полірується і відправляється в нашу клініку. Під час наступного візиту відбувається примірка вкладки, ретельна оцінка прилягання вкладки до тканин зуба, аналіз кольору. І останнійм етапом є її фіксація за допомогою спеціального клею.
Відгуки
Реальні відгуки від наших пацієнтів
Vlad B
Прошел у них полный курс лечения. Консультация, утверждение плана лечения, результат! За 3 месяца выполнили все оговоренные процедуры: чистка (airflow + ультразвук), лечение кариеса (всего около 12 пломб), удаление двух зубов мудрости, установка 8 керамических накладок. Был приятно удивлен, что каждый тип работ выполняется отдельным специалистом. Каждый инструмент распаковывался при мне. Остался предельно доволен. Порадовал молодой коллектив и опрятность. Хожу к ним на регулярные чистки и обследования!
Іван Ковтунович
Хороша, сучасна клініка; все роблять якісно і безболісно. Михайло Єфімов - висококласний спеціаліст, "поремонтував" всі мої зуби які були проблемними, в тому числі 7 керамічних накладок і один імплант, за що я йому дуже вдячний. Рекомендую!