Вкладка на зуб

Записатися на прийом
Вкладка на зуб

Етапи встановлення вкладки на зуб

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.

Не всі народжуються з гарними зубами, які вдається зберегти в ідеальному стані на все життя. Багато хто з нас протягом життя страждають від карієсу. Неправильний догляд часто призводить до карієсу, видалення пломб і утворення великих порожнин. До недавнього часу відновлення зубів було складним завданням для стоматологів. На щастя, сучасна стоматологія розвинулася так, що протезування зубів може вирішити цю проблему, навіть якщо ваші зуби не ідеальні.

Зубні вкладки фіксуються в коронкову частину зуба, служать сучасною альтернативою фотополімерним пломбам і непомітні оку. Ви можете звернутися до наших фахівців і не сумніватися, що ціна вкладок на зуб повністю відповідає якості послуг.

Показання і протипоказання до використання зубних вкладок

Вкладки на зуб мають свої показання та протипоказання. Показання наступні:

 • сильно зруйновані зуби до 60% (але зі збереженням кореня зуба);
 • каріозні порожнини;
 • відновлення жувальної поверхні зубів при патологічному стиранні;
 • коли відновлення коронки пломбувальними матеріалами неможливо.

Важливою перевагою є те, що наші пацієнти не відчувають болю або дискомфорту під час лікування. Однак є певні протипоказання до використання зубних вкладок:

 • зруйнований зуб більше, ніж на 60%;
 • зуби з неповноцінною крихкою емаллю;
 • циркулярний та системний карієс;
 • поверхня зуба важкодоступна для обробки під вкладку.

Також перед установкою вкладок необхідний огляд і консультація фахівця.

Які бувають види зубних вкладок

Вкладки на зуби виготовляються з різних матеріалів з різними властивостями. Ми розглянемо найбільш поширені.

Композит

Композитні матеріали не використовуються в сучасній стоматології в якості непрямого методу виготовлення вкладок так широко, як кераміка або цирконій. Оскільки композит дає усадку з часом, а також вбирає харчові барвники і забарвлюється. Також він є не таким довговічним, як інші матеріали.

Пресована кераміка

Керамічні вкладки виготовляються з міцних і довговічних природних матеріалів, які використовуються найбільш часто – пресованої кераміки. У цьому випадку вкладка є найбільш естетичною. Виробництво керамічних вкладок повністю автоматизовано, що мінімізую можливість їх поломки і збільшує термін служби.

Цирконій

Цирконій є найдорожчим, але в той же час найміцнішим і надійним варіантом. Цирконієві вкладки дають хороший естетичний і функціональний результат. Цирконієві вкладки більш довговічні, тому вони коштують дорожче, ніж композитні вкладки або реставрації.

Етапи встановлення зубний вкладки в стоматології SKYCLINIC

Виготовлення і встановлення вкладки відбувається в декілька етапів.

 1. За необхідністю, кореневі канали зуба повинні бути попередньо проліковані і запломбовані перед встановленням вкладок.
 2. Видаляються старі пломби (при необхідності). При препаруванні зуба стоматолог використовує систему охолодження, щоб захистити зуб від перегріву. Під час підготовки стоматолог намагається зберегти якомога більше здорових тканин зуба.
 3. Пошкоджені тканини зуба ретельно видаляються, здоровий дентин і емаль перевіряються карієс-детектором. Края порожнини згладжуються.
 4. Знімається відбиток, за яким далі вкладка виготовляється з використанням сучасних технологій. Поки вкладка виготовляється, на зуб встановлюється тимчасова пломба. Це допомагає пацієнтові адаптуватися до нової форми і запобігає потраплянню їжі в порожнину.
 5. Виготовлений в лабораторії мікропротез перевіряється і фіксується на зуб за допомогою стоматологічного клею або цементу.

Вся процедура виконується досить швидко, безболісно, і зводить дискомфорт пацієнта до мінімума.

Як доглядати за зубами з вкладками

Після установки вкладки необхідно ретельно виконувати всі рекомендації лікаря. Перші кілька днів не навантажуйте зуби, вживайте м’яку їжу. Уникайте куріння, надмірного вживання кави, а також напоїв, що містять барвники.

Догляд за зубами повинен бути таким же, як і за звичайними зубами: чищення два рази в день, полоскання рота після їжі, регулярні візити до стоматолога. Оскільки вкладки ідеально вписуються в структуру зуба, ви можете не турбуватися про те, що вони розцементуються під час чищення.

Сучасне обладнання нашої стоматологічної клініки SKYCLINIC і наші лікарі забезпечують естетичний зовнішній вигляд, здорове функціонування і максимальну довговічність Ваших зубів. Не затягуйте з консультацією – дайте зубах друге життя найближчим часом. Телефонуйте або пишіть нам, і фахівці клініки з задоволенням проконсультують та нададуть відповіді на всі запитання!

Логвинюк Микита Ігорович
Логвинюк Микита Ігорович

Лікар – стоматолог-ортопед. Стаж роботи за основним фахом становить понад 5 років. Головним напрямком в праці лікаря є відновлення зубів керамічними і цирконієвими реставраціями, такими як вініри, вкладки і коронки. Також окреме місце в практиці займає відновлення зубів цирконієвими коронками на імплантатах.

Розгорнути
Показання
 • cильно зруйновані зуби до 60% (але зі збереженням кореня зуба)
 • каріозні порожнини
 • коли відновлення коронки пломбувальними матеріалами неможливо
 • відновлення жувальної поверхні зубів при патологічному стиранні
Протипоказання
 • зруйнований зуб більше, ніж на 60%
 • зуби з неповноцінною крихкою емаллю
 • циркулярний та системний карієс
 • поверхня зуба важкодоступна для обробки під вкладку
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Знижка до 10% на всі послуги
Діє до 28 Лютого
Знижка до 10% на всі послуги

Скористайтеся будь-якою послугою у SKYCLINIC та отримайте віртуальну накопичувальну дисконтну картку “Light” зі знижкою 5% на всі стоматологічні послуги.

З деталями Вас з радістю ознайомлять наші адміністратори.

Сімейна знижка
Діє до 28 Лютого
Сімейна знижка

Приводьте на лікування своїх близьких (батьків, дітей, чоловіків і дружин, братів і сестер, дідусів і бабусь) та отримайте віртуальну дисконтну картку “Full” зі знижкою 10% на всі стоматологічні послуги.

Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень
Діє до 28 Лютого
Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень

Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень. У вартість входить зняття зубного каменю ультразвуком та чистка Air Flow.

Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ
Діє до 28 Лютого
Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ

Безкоштовне надання швидкої стоматологічної допомоги представникам ЗСУ.

Знижка 20% на гігієну*
Діє до 28 Лютого
Знижка 20% на гігієну*

*Відвідуй гігієніста або пародонтолога не рідше одного разу на 6 місяців (180 днів) та отримай знижку 20% на проведення “Лікувально-профілактичного комплексу гігієни”, який включає: глибоку діагностику стану ясен, чотирьохетапну чистку зубних відкладень та індивідуальний підбір професійних засобів гігієни порожнини рота в домашніх умовах.

Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн
Діє до 28 Лютого
Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн

Зміна кольору і форми зуба за допомогою композитного вініра.

Металева брекет-система всього за 9900 гривень
Діє до 28 Лютого
Металева брекет-система всього за 9900 гривень

У вартість входить встановлення металевої брекет-системи на одну щелепу.

Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень
Діє до 28 Лютого
Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень

У вартість входить встановлення керамічної брекет-системи на одну щелепу.

“Зуб під ключ”! Зубной імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього від 17900 гривень
Діє до 28 Лютого
“Зуб під ключ”! Зубной імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього від 17900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення, формувач ясен, цирконієва коронка.

Керамічна пломба всього за 5900 гривень
Діє до 28 Лютого
Керамічна пломба всього за 5900 гривень

Строк служби керамічної пломби більш ніж у 3 рази довший за звичайну пломбу!

Під час виготовлення використовується кераміка провідних світових виробників.

Питання-відповіді
Що краще: керамічна вкладка або пломба?
Керамічні вкладки виготовляються з високоміцної кераміки в лабораторних умовах, що забезпечує: - тривалий термін служби; - можливість використовувати при відновленні великих дефектів зуба; - абсолютну відповідність з анатомією зуба; - високі естетичні характеристики. У порівнянні з керамічними вкладками, реставрації мають ряд недоліків, незважаючи на доступну вартість і хороші естетичні характеристики. Реставрації характерно: - поступова зміна кольору в результаті впливу харчових барвників; - усадка; - обмежений термін служби.
Як швидко мені встановлять вкладку?
Виготовлення вкладки має кілька етапів і для цього необхідно 2 візита пацієнта в нашу клініку. Під час першого візиту стоматолог видаляє уражені карієсом тканини, обробляє зуб під вкладку і знімає точний зліпок щелеп. У зуботехнічній лабораторії виготовляється керамічна вкладка, відновлює цілісність зуба. Вкладка полірується і відправляється в нашу клініку. Під час наступного візиту відбувається примірка вкладки, ретельна оцінка прилягання вкладки до тканин зуба, аналіз кольору. І останнійм етапом є її фіксація за допомогою спеціального клею.

Відгуки

Реальні відгуки про стоматологію від наших пацієнтів
Vlad B
Прошел у них полный курс лечения. Консультация, утверждение плана лечения, результат! За 3 месяца выполнили все оговоренные процедуры: чистка (airflow + ультразвук), лечение кариеса (всего около 12 пломб), удаление двух зубов мудрости, установка 8 керамических накладок. Был приятно удивлен, что каждый тип работ выполняется отдельным специалистом. Каждый инструмент распаковывался при мне. Остался предельно доволен. Порадовал молодой коллектив и опрятность. Хожу к ним на регулярные чистки и обследования!
Іван Ковтунович
Хороша, сучасна клініка; все роблять якісно і безболісно. Михайло Єфімов - висококласний спеціаліст, "поремонтував" всі мої зуби які були проблемними, в тому числі 7 керамічних накладок і один імплант, за що я йому дуже вдячний. Рекомендую!
Усі відгуки
Коментарів немає