Естетична стоматологія
Категорія:

Естетична стоматологія

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.

Напрями естетичної стоматології

Естетична стоматологія – це розділ сучасної стоматології, направлений на створення природної краси здорової посмішки. У зв’язку з високими естетичними вимогами сучасної стоматології та наших пацієнтів, естетична стоматологія безперервно розвивається і на сьогоднішній день існують різні методи поліпшення Вашої посмішки без шкоди для здоров’я зубів.

Послуги естетичної стоматології дозволяють скорегувати будь-яку посмішку і включають в себе професійне відбілювання зубів, художні реставрації та нарощування зубів, корекцію посмішки голлівудськими вінірами і люмінірами, вирівнювання зубів естетичними брекетами і прозорими елайнерами (капами).

Відбілювання зубів

Професійне відбілювання дозволяє відбілити зуби на кілька тонів, в залежності від початкового стану емалі та дотриманні рекомендацій лікаря. Процедура не несе шкоди зубам в тому випадку, якщо проводиться під контролем лікаря з урахуванням протипоказань і при повному дотриманні міжнародних протоколів. Стоматологи-терапевти нашої клініки використовують сучасні системи для відбілювання зубів Magic Smile і Beyond MAX.

Реставрація і нарощування зубів

За допомогою художньої реставрації можна наростити частково зруйнований зуб за допомогою сучасних фотополімерних матеріалів, відновити його естетику і функцію, скорегувати форму і колір. Для цієї мети наші фахівці використовують фотополімерні матеріали топових світових виробників. Перевага реставрації полягає в отриманні результату в один візит, в залежності від об’єму зубів, що реставруються. Однак художні реставрації мають ряд недоліків, тому все більше пацієнтів вибирають мікропротезування вінірами і люмінірами.

Вініри

У сучасній естетичній стоматології вініри мають особливу популярність серед пацієнтів, які бажають отримати голлівудську посмішку. Вініри – це тонкі накладки з кераміки, що мають мінімальну товщину, але при цьому відрізняються високою міцністю і стійкістю до дії харчових барвників. Вініри забезпечують ідеальний естетичний результат, прекрасно імітують оптичні властивості і особливості емалі, і їх неможливо відрізнити від справжньої зубної тканини.

Люмініри

Люмініри – це запатентована технологія мікропротезування лабораторії США. Як і вініри, люмініри представляють собою ультратонкі пластинки, які кріпляться до поверхні зуба. За рахунок високої міцності, немає необхідності обточувати зуби. Однак вони мають більшу кількість протипоказань і велику вартість, в порівнянні з вінірами.

 

Сапфірові брекети

Ортодонтичне вирівнювання зубів за допомогою естетичних брекетів також варто віднести до розділу естетичної стоматології. Завдяки прозорості монокристалів сапфіру, з яких виготовляються сапфірові брекети, вони практично не помітні на зубах і забезпечують такий же ефективний результат ортодонтичного лікування, що і інші брекет-системи.

Елайнери Invisalign

Сучасні елайнери (знімні прозорі капи) використовуються для вирівнювання зубів і лікування неправильного прикусу. Основна перевага елайнерів – непомітність на зубах і максимальний комфорт для пацієнта. Елайнери Invisalign виготовляються за допомогою комп’ютерних технологій безпосередньо в лабораторії в США.

Переваги естетичної стоматології у «SKYCLINIC»

  • Ідеальний естетичний результат вашого лікування.
  • Професійні та досвідчені фахівці нашої клініки.
  • Високий рівень сервісу і комфорту під час всього періоду створення голлівудської усмішки.
  • Безпечні технології виготовлення і матеріали.
  • Комплексний підхід і найкращий варіант лікування у Вашому випадку.

Ціни на послуги естетичної стоматології

Не зволікайте. Запишіться на консультацію СКАЙКЛІНІК для отримання детальної інформації та складання плану лікування, а також розрахунку його вартості. Для ознайомлення з орієнтовними цінами на естетичну стоматологію в нашій клініці, будь ласка, перейдіть на сторінку Ціни на нашому сайті. Також ви можете переглянути ціни на послуги дитячої стоматології.

Відгуки

Ознайомитися з відгуками наших пацієнтів, які вже отримали красиву і здорову усмішку, ви можете на сторінці Відгуки. Лікарі SKYCLINIC регулярно отримують позитивні відгуки і слова подяки від своїх пацієнтів завдяки їх високому професіоналізму, повній   віддачі своїй роботі і відкритості.

 

Розгорнути

Відгуки

Реальні відгуки про стоматологію від наших пацієнтів
Lilly P про стоматологію
Lilly P
Мій найкращий і найбезболісніший досвід лікування стався саме в цій клініці. Тут я відчула повагу до себе як до клієнтки і те, що мої відчуття і бажання мають значення. Тепер я знаю, що похід до стоматолога - не тортури, а щось, що може бути легким і приємним. Лікуюся в клініці вже кілька місяців: зробила чистку та пролікувала увесь каріес. Результат бездоганний! Лікарка Лінда Ігорівна пояснювала всі етапи лікування, попереджала про кожну маніпуляцію, запитувала як я почуваюся і чи не відчуваю дискомфорту або болю. До речі, боляче жодного разу не було. Попри мій шалений страх і негативний попередній досвід, в Skyclinic я почувалася в безпеці і щиро чекала кожного нового візиту. Окремої уваги заслуговують найпривітніші та найввічливіші адміністраторки, яких я коли-небудь бачила. Не люблю дзвінків, тому ми побудували комунікацію в месенджерах. Це було супер зручно, вони швидко відповідали на будь-який мій запит і допомагали підібрати найзручніший час візиту. Я дуже задоволена сервісом та результатом, і щаслива, що колись мені порадили саме цю клініку.
Лікуючі лікарі:
Viki s
Лечение в данной клинике занимает у меня уже несколько месяцев. За это время удалось поработать над моей улыбкой с такими специалистами как Ксения Сергеевна, которая провела профессиональную чистку зубов и другие процедуры, которые помогли избежать надвигающийся параодонтит, подробно рассказала о состоянии зубов и плане лечения; с Инной Олеговной, которая помогла спасти зубки от кариеса выполнив при этом красивую и функциональную реставрацию (пломбы-плюшки наконец-то в прошлом); Михаил Александрович удалил по две восьмёрки в два приёма. Было страшно, но почти не больно :) зажило достаточно быстро и мало беспокоило. Довольна обслуживанием, всегда напомнят о ближайшем приеме. Цена-качество на уровне, однозначно стоит посещения.
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Татьяна Янута
Добрый вечер. Хочу оставить положительный отзыв о докторе Инне Олеговне. Очень внимательный специалист и добрый доктор. Я реставрировала передние зубы, осталась очень довольна! И в целом вся Ваша клиника оставила положительные эмоции. Рекомендую!!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Sophie про стоматологію
Sophie
Я несказанно довольна этой клиникой! И особенно профессиональным подходом Михаила Александровича Ефимова! С детства я мечтала о красивой улыбке. Так сложилось, что от природы у меня очень плохие зубы. Поэтому сколько себя помню - хотела что-то с этим сделать. В Skyclinic я ставила виниры на передние зубы. Я доверилась Михаилу Алексанровичу и была ОЧЕНЬ-ПРЕОЧЕНЬ довольна результатом. Врач был максимально обходителен, прислушивался к моим пожеланиям и давал дельные рекомендации. Еще раз хочу сказать огромное спасибо Skyclinic и Михаилу Александровичу! Всем советую!!!!
Усі відгуки
Питання-відповіді
Які лікарі займаються естетичною стоматологією?
Як правило, естетичної стоматологією займається команда фахівців: стоматолог-терапевт, ортопед, ортодонт, а також хірург-стоматолог і пародонтолог в деяких випадках.
Що таке естетична стоматологія?
Естетична стоматологія - це розділ сучасної стоматології, спрямований на створення природної краси здорової посмішки. Послуги естетичної стоматології дозволяють скорегувати будь-яку посмішку і включають в себе професійне відбілювання зубів, художні реставрації та нарощування зубів, корекцію посмішки голлівудськими вінірами і люмінірами, вирівнювання зубів естетичними брекетами і прозорими елайнерами (каппами).