Сапфірові брекети

Ціна 29900 грн

Записатися на прийом
Закінчилась 30-09-2023
Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень

У вартість входить встановлення керамічної брекет-системи на одну щелепу.

Сапфірові брекети

Етапи встановлення сапфірових брекетів

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.

Вирівнювання зубів сапфіровими брекетами

10-15 років тому ще можна було когось здивувати новиною про естетичні сапфірові брекети, сьогодні ж вирівнювання зубів таким способом не вважається незвичайним.

Сапфір прийшов в ортодонтию з ювелірної галузі та там він використовується в своєму натуральному кольорі – синьому. У стоматології використовується штучний сапфір, який володіє високою природною прозорістю. До того ж, штучний сапфір володіє такою ж світлопроникністю, як і звичайне скло, тому в поєднанні з естетичної дугою такі брекети виглядають дуже естетично.

Батьківщиною появи сапфірових брекетів по праву вважається США. Саме в цій країні були розроблені і запропоновані до використання ортодонтами сапфірові брекети. Лідером з виробництва сапфірів в світі є американська компанія American Orthodontics з їх феноменальною системою Radiance Plus – найбільш міцною, точною, зручною в носінні і прозорою сапфіровою брекет-системою. Ортодонти клініки СКАЙКЛІНІК віддають перевагу і рекомендують пацієнтам саме ці брекети.

Встановлення сапфірової брекет-системи

Перед початком ортодонтичного лікування за допомогою брекетів необхідно дотримуватися суворої етапності:

 1. Оцінка стану зубного ряду і ротової порожнини. Також без повноцінної діагностики приступати до лікування не рекомендується. Після огляду лікар отримує відбитки щелеп для виготовлення діагностичних моделей і направляє на рентгенологічні методи дослідження – ОПТГ і ТРГ в бічній проекції, при необхідності також можуть призначити КТ верхньої і нижньої щелеп і ТРГ в прямій проекції. За допомогою діагностики, ортодонт вивчає всі тонкощі для майбутнього виправлення прикусу і визначає, чи ідеально підходить сапфірова система для якісного лікування – вирівнювання зубів і нормалізації прикусу, після чого тільки пропонується до обговорення план лікування.
 2. Професійна гігієна, лікування зубів, ясен і каналів, видалення зубів (за показаннями). На даному етапі проводиться професійна чистка зубів (чистка м’якого і пігментованого нальоту, видалення каменя, лікування пародонтиту), пломбування каналів і лікування карієсу, відновлення зруйнованих зубів тимчасовими коронками. Також на даному етапі проводиться видалення зубів мудрості. Перераховані вище процедури необхідно провести перед процесом встановлення брекет-системи, інакше раптові захворювання або проблеми з зубами вплинуть на період і якість ортодонтичного лікування.
 3. Фіксація брекетів. Встановлення сапфірових брекетів нічим не відрізняється від фіксації брекет-систем інших видів – в кожному випадку індивідуально підбирається програма, закладена в брекети. Далі проводиться чистка і фіксується система брекетів.

Незначний дискомфорт відчувається відразу після встановлення – це свербіж і невелика (терпима) біль, але вже через кілька днів ці відчуття не будуть так яскраво вираженими. Далі регулярно (в середньому кожні 4-5 тижнів) проводиться корекція і активація брекетів і заміна дуг.

 

Стандартний процес виправлення сапфірами триває не менше 12 місяців, не включаючи підготовку до лікування і ретейнери, які потрібно носити протягом подвійного терміну лікування. Вони також непомітні при носінні, так як повністю прозорі (капи) або розташовані на внутрішній поверхні зубів (незнімні ретейнери), що виглядає на зубах більш природно.

Переваги сапфірових брекетів

Серед переваг сапфірових брекетів варто відзначити наступні:

 • Міцні. Така властивість досягається за рахунок міцної монокристалічної структури сапфіра.
 • Натуральні. Природна прозорість властива лише сапфіру – кераміка хоч і володіє багатою палітрою відтінків, все ж не завжди максимально дотримується ідеальної сумісності білого і жовтого. До речі, сучасні сапфіри не темніють з часом (хоча раніше ці моменти мали місце в стоматологічній практиці), оскільки тепер поверхні кристалів проходять кілька етапів полірування.
 • Непомітні. Оскільки даний матеріал прозорий, то встановлені брекети зливаються з кольором зубів і практично не видають своєї присутності.
 • Світлопроникні. Медичний сапфір реагує на світло, переливаючись, що особливо подобається пацієнтам.
 • Доступні. Сапфірові брекети – це вестибулярний лігатурний тип брекетів. Якщо пацієнт бажає встановити лінгвальні брекети, то сапфір в порівнянні з даною моделлю буде коштувати значно дешевше.

Догляд і гігієна за прозорими брекетами

Зараз вже всім відомо, що брекети жодним чином не псують зуби і не є причиною появи карієсу. У свою чергу ортодонтичне лікування вимагає хорошої гігієни. В цілому існує ряд рекомендацій:

 • регулярно чистити зуби і брекети спеціально призначеною для них щіткою;
 • очищати конструкцію додатково за допомогою іригатора і йоршика;
 • відвідувати стоматолога в заздалегідь призначений їм час (наприклад, щомісяця).

Що краще: сапфір, метал або кераміка?

 • Сапфірові брекети – це ідеальний варіант для пацієнтів, які бажають мінімізувати помітність ортодонтичної апаратури на своїх зубах. Точність цих брекетів дуже висока в зв’язку з тим, що виготовлення їх відбувається методом фрезерування (вирізання) – найбільш точної методики.
 • Метал – найбільш доступний і досить міцний варіант, найнадійніший з усіх брекетів, а й, на жаль, найпомітніший. Точність металевих фрезерованих брекетів також на висоті.
 • Кераміка – це практично непомітний, комфортний, естетичний варіант, але менш міцний, ніж сапфір. Більш низька міцність пов’язана з особливостями виробництва. Точність класичних керамічних брекетів також є їх слабким місцем (через тертя дуги в брекеті відбувається його знос).

Окремо потрібно згадати лінгвальні брекети. Вони відносяться до естетичних брекетів, але не за рахунок конструкції, а за рахунок розташування на внутрішній (невидимій оточуючим) поверхні зубів. Ефективність даного виду брекетів відповідна іншим системам. Найбільш точна система лінгвальних брекетів – Incognito – виготовляється в США індивідуально, тому вартість її досить висока.

 

Якщо ви вибираєте найбільш естетичні брекети і за доступною вартістю – сапфірові брекети будуть кращим вибором в даній ситуації.

Сапфірові брекети в Києві: відгуки та ціни в стоматології «SKYCLINIC»

Не впевнені в тому, якою саме системою коригувати неправильний прикус? Хочете дізнатися більше про вартість, етапи та ефективність виправлення тими чи іншими системами? Запишіться на консультацію в нашу клініку! Ми готові надати детальну інформацію про всі ортодонтичні апарати, щоб ви змогли вибрати необхідний варіант і зробити брекети не тільки способом корекції, але і прикрасою для своїх зубів і зубів ваших дітей. На прийомі буде можливість оцінити наші прозорі брекет-системи, а також порівняти ціни на сапфірові брекети в Києві.

Також в нашій клініці ви можете встановити – самолігуючі брекети.

Не відкладайте на потім і швидше записуйтеся до наших ортодонтів! Запис на прийом проходить на сайті або по телефону (можна також отримати зворотний дзвінок). У клініці приймають три професійних стоматолога-ортодонта, що дозволяє забезпечити високий рівень лікування та зручність запису на прийом. Ознайомтеся з відгуками про фахівців і самі можете вибрати вподобаного вам лікаря! Ми ж, зі свого боку, гарантуємо якісну роботу і бажаний результат. Чекаємо вас в нашій стоматологічній клініці!

 

Мартинчук Анна Сергіївна
Мартинчук Анна Сергіївна

Практикуючий лікар-ортодонт зі стажем більше 9 років. Анна Сергіївна є активним учасником багатьох ортодонтичних спільнот, регулярно відвідує профільні конгреси та майстер-класи. Успішно проводить ортодонтичне лікування всіх вікових груп пацієнтів. У своїй практиці віддає перевагу найбільш результативним методам лікування, зокрема індивідуальним пластинкам, елайнерам і самолігуючим брекетам.

Розгорнути
Показання
 • неправильне положення окремих зубів та зубних рядів
 • аномалії прикусу
 • підготовка до протезування або імплантації
 • коррекція профілю
 • витягування непрорізаного зуба
 • естетичні вимоги до методу вирівнювання зубів
Протипоказання
 • незадовільна гігієна порожнини рота
 • уражені карієсом та його ускладеннями зуби
 • злоякісні новоутворення порожнини рота
 • гострі психічні захворювання
 • деякі захворювання імунної, ендокринної, кровотворної систем
 • важкий перебіг гострих інфекційних захворювань
Питання-відповіді
Які особливості сапфірових брекетів?
Які позитивні якості сапфірових брекетів: - сапфірові брекети виготовляють із монокристалів сапфіру, за рахунок чого напівпрозорі і мають найкращі естетичні показники серед естетичних вестибулярних (зовнішніх) брекетів; - характеризуються високою міцністю; - не дратують слизову порожнини рота за рахунок ідеального полірування; - гладка поверхня сапфірових брекетів не накопичує наліт; - напівпрозорість дозволяє зробити брекети максимально непомітними на білих зубах. Недоліки сапфірових брекетів: - висока вартість системи; - не завжди є предметом вибору при лікуванні складних патологій прикусу.
Чим відрізняються сапфірові брекети від металевих?
Сапфірові брекети створюють силу тертя, на відміну від металевих, що незначно пригальмовує процес переміщення зубів. Тому металеві брекети частіше застосовують для лікування складних патологій прикусу. Металеві системи є найміцнішими і мають менший розмір порівняно з естетичними. Однак сапфірові брекети - це безпрограшний варіант для пацієнтів з вимогами до високим естетичним характеристикам брекетів. Металеві брекети мають доступну ціну, в порівнянні з сапфіровими.

Відгуки

Реальні відгуки про стоматологію від наших пацієнтів
Мария Побережная
Недавно начала свое лечение в этой клинике. Будет долгий период (чистки, подготовка, брекнты). Сейчас ношу депрограматор, необычный опыт. Врачи все доступно рассказывают и объясняют. Спасибо им большое) за массу ответов. Так же спасибо большое админам за поддержку и консультации. 🌺
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Татьяна Степанченко
Доброго дня! Я пацієнт Анни Сергіївни, дуже задоволена роботою. Це лікар-ортодонт, який не боїться роботи з неправильним прикусом, нерівними зубами… при можливості пропонує альтернативні методи лікування, допомагає посміхнутись світу на всі 32 рівненькі зуба😁
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Мария Беннис
Я прошла ортодонтическое лечение с помощью брекет-системы в Sky Clinic и безумно рада результату. Все консультации, этапы подготовки к постановке брекет-системы и лечение прошли на высшем уровне. Отдельная благодарность доктору-ортодонту Анне Сергеевне за профессионализм, внимательность и качественное лечение. Это клиника, в которую я обязательно буду возвращаться! Спасибо всей команде Sky Clinic.
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Елизавета Гродская
Хочется поблагодарить замечательную команду SKYCLINIC Мне ставили брекет систему, и я осталась абсолютно довольна! Было комфортно все, от начала и до конца. Все очень внимательны, улыбчивы, всегда шли на уступки. Отдельная благодарность Анне Сергеевне, за ее профессионализм, деликатность, чёткость, и быстроту. С удовольствием буду рекомендовать эту клинику своим близким. Спасибо вам большое! Улыбаюсь своей голливудской улыбкой Вам)
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Lesya Krasun про стоматологію
Lesya Krasun
Ця клініка - відповідальна за ідеальну посмішку моєї дитини))) там ми ставили брекети. Робота виконана чудово. Наш лікар - Анна Сергіївна - усе детально розповідала і пояснювала. Клініка дуже затишна, обладнання нове. До лікарів щільний запис, записуватися потрібно завчасно, але в екстрених (і не дуже) ситуаціях нам завжди шукали і пропонували варіанти. В клініці часто бувають акції - іноді знижки, іноді подарунки (наприклад, нам дарували спеціальні щітки). І це теж дуже приємно. Рекомендую!
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Victoria Nam про стоматологію
Victoria Nam
Недавно закончилось мое ортодонтическое лечение в стоматологической клинике Скайклиник и теперь я могу поделиться своими впечатлениями. Про клинику: Тут сплошные плюсы - близость к метро, новая клиника со стильным дизайном, современным оборудованием и передовыми стоматологическими материалами. Про персонал: Тоже только положительные впечатления - администраторы вежливые и улыбчивые, всегда за день до приема звонят напомнить и уточнить детали, если что, помогут выбрать дату и время приема. Даже директор клиники не отказал мне в консультативной помощи онлайн, когда у меня за границей возникла нестандартная ситуация (хотя делать этого он не обязан), и я не могла там обратиться за стоматологической помощью. Помимо своего лечащего врача-ортодонта к другим докторам также обращалась несколько раз и за лечением, и за консультацией. Всегда давали исчерпывающую информацию и проводили необходимое лечение. Про лечащего врача-ортодонта: Смело могу рекомендовать Анну Сергеевну как Профессионала своего дела с большой буквы. Внимательный доктор, для которой нет неважных мелочей. На протяжении всего лечения доктор доступно и детально объясняла мне каждый шаг, отвечала на все вопросы. Каждое посещение она оценивала и корректировала, если необходимо, дальнейший ход лечения, чтобы получить тот результат, которого мы хотели достичь в начале ортодонтического лечения. И вот спустя 2,5 года ношения брекетов, не смотря на мой возраст 45+, строго придерживаясь всех указаний доктора по гигиене (это важно) я получила то, что хотела, а именно - красивую и здоровую улыбку. Что надо иметь в виду потенциальному пациенту по ортодонтическому лечению: У всех исходная ситуация разная, поэтому план и сроки лечения будут индивидуальны для каждого. На консультации доктор подробно разберет конкретно ваш случай и предложит оптимальный вариант. Но главное, необходимо строго придерживаться указаний доктора и правил гигиены на протяжении всего срока лечения, так как это влияет конечный результат. Резюме: смело рекомендую стоматологическую клинику Скайклиник и доктора-ортодонта Мартынчук Анну Сергеевну.
Лікуючі лікарі:
Бишук Богдан Михайлович
Мартинчук Анна Сергіївна
Юлия Филончук про стоматологію
Юлия Филончук
Отличная клиника и замечательная ортодонт Анна Сергеевна. Отлично подобран план лечения, внимательное отношение. Всегда получала развернутые консультации и прислушивалась к рекомендациям доктора. В течение всего срока ношения брекетов не возникало никаких проблем и жалоб. В результате - ровные и красивые зубы, за что очень благодарна :)
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Татьяна Любченко
Хорошая клиника, отличные специалисты, приветливые девушки администраторы. Большая благодарность, за красивую улыбку врачу-ортодонту Анне Сергеевне Мартынчук, помогла исправить ошибки врача с другой клиники и увидеть настоящий результат качественной работы!
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Ирина Данько
Хочу сказать огромное спасибо ортодонту Анне Сергеевне! Действительно профессионал с большой буквы. На всех этапах ношения брекетов, присутствовало полное понимание всего происходящего: цены, сроки, возможные проблемы и способы их предотвращения, все детально, подробно, очень грамотно и безболезненно. Как результат - отличная улыбка и правильный прикус. Спасибо большое! А также хочется отметить работу пародонтологов и терапевтов, ведь брекеты подразумевают комплексный подход к зубам. Все работы проводились настолько качественно (и даже приятно))), что весь страх перед стоматологическими вмешательствами просто исчез. Поход к стоматологу никогда не кажется простым шагом, но в Skyclinic действительно хочется приходить, если появляются даже малейшие проблемы с зубами. Потому что есть уверенность и гарантия того, что врачи отнесутся с вниманием и профессионально сделают все для решения проблемы.
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Victoria Uzakova про стоматологію
Victoria Uzakova
Услугами клиники пользуюсь больше двух лет. Недавно закончила успешное ортодонтическое лечение с Мартынчук Анной. Результат полностью устраивает. Также отдельное спасибо Ефимову Михаилу и Бышук Богдану. Да и в целом, весь персонал клиники внимательный, вежливый и профессиональный.
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Бишук Богдан Михайлович
Vera Vasilevna про стоматологію
Vera Vasilevna
Отличная клиника))А самый лучший доктор-ортодонт - Мартынчук Анна Сергеевна. Прохожу у неё ортодонтическое лечение на протяжении 1,5 года и очень довольна, результат на лицо. Анна Сергеевна очень внимательна, вежлива, а главное профессионал своего дела))Ни разу не пожалела, что доверилась ей, результат был виден уже через пару месяцев. Поверьте, это время пролетело незаметно благодаря поддержке и работе правильного и знающего доктора!!!! Спасибо Вам))
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Ольга Ващенко
Сказать что я довольна клиникой-это ничего не сказать! Я всегда хотела выровнять зубы, но по иронии судьбы откладывала на потом. Безумно благодарна Анне Сергеевне за ее колоссально проделанную работу. С уверенностью могу сказать ортодонт от Бога- всем советую идти только к ней)
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Anastasiia Vc про стоматологію
Anastasiia Vc
Хочу сказать большое спасибо Skyclinic и Вашим докторам. У меня длительное время щёлкал сустав, утром не могла банально открыть рот, приходилось помогать себе руками😞 и постоянно при приёме пищи были характерные щелчки, которые слышала не толко я, но и рядом сидящие люди. Я очень долго искала доктора, который мне поможет или хотя бы прояснит ситуацию. Мне порекомендовали обратиться к ортодонту Янишевской Яне. И мне пришлось ехать из Харькова в Киев к ней на приём. И я очень рада, что все-таки решилась. Лечение было не быстрым, но спасибо Яне Владимировне за ее трепетное отношение, за выдержку и за профессионализм. Мне исправили прикус, до этого никто не хотел браться за мой случай или не знали как именно помочь. Если перед вами стоит выбор: ехать далеко к хорошему специалисту или найти кого-нибудь поближе, то лучше ехать и не рисковать своим здоровьем!
Наталия Гуриненко про стоматологію
Наталия Гуриненко
Я - постійний відвідувач цієї клініки, адже ношу брекети, і щоразу йду звідси і беру із собою гарний настрій. Вже на рецепції зустрічає привітна дівчина і зазвичай питає, чи легко я дісталась до них та як в мене справи, і завжди запропонує чай чи каву. Лікарський колектив добре знає свою справу і має індивідуальний підхід до кожного клієнта, тож особисто я, хоч і боюся усіх тих страшних інструментів (😂), ще не посивіла ні на волосину))) Щодо цінової політики, скажу так: хочете дешево - пласкогубці вам у поміч. 😉
Алина Порожняк про стоматологію
Алина Порожняк
Стоматологія Sky Clinic, як на мене, одна із кращих стоматологія Києва. Завжди привітний персонал, особливо хочу відмітити лікаря - ортодонта Анну Сергіївну, безмежно вдячна їй за свою ідеальну посмішку. З впевненістю можу рекомендувати, як хорошого, висококваліфікованого спеціаліста, який знає свою справу!!!!
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Ярина Вольвач
Чудова затишна клініка, завжди дуже ввічливий і привітний персонал. Вже рік проходжу курс лікування в ортодонта Анни Сергіївни, днями плануємо лікування закінчувати. Результатом дуже задоволена. Анна Сергіївна - пофесіонал своєї справи, надзвичайно уважний, ввічливий, привітний лікар. Вона зрозуміло і чітко пояснює перебіг лікування та очікуваний результат, дає відповідь на будь-які питання, що виникають під час лікування. Дякую
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Ruslana Bondarenko про стоматологію
Ruslana Bondarenko
В клініці обслуговуюся тривалий час. Наданням послуг дуже задоволено! Особливо хочеться відмітити професійність персоналу, комфортну та затишну атмосферу в клініці. Анна Мартинчук - просто фея))) Рекомендую!
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Alisa Tanko про стоматологію
Alisa Tanko
В Скай клінік я прийшла складним пацієнтом після невдалих лікувань у трьох ортодонтів. Після двох років лікування я вже з рівними зубами))). Весь персонал дуже чуйний та уважний, можна отримати відповідь на будь які запитання та отримати розгорнуту консультацію. Також в Скай клінік мені видалили зуби мудрості та поставили імплант (Михайло Олександрович Єфімов, дуже Вам вдячна за якісну роботу). Зараз в клініці я проходжу консультування по підбору вінірів та раз на пів року приїжджаю на гігієнічну чистку ротової порожнини. Однозначно рекомендую.
Усі відгуки
Коментарів немає