Ми піклуємося про Вашу білосніжну посмішку

Доступні ціни та висока якість стоматологічних послуг!

Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Безкоштовна консультація
Діє до 31 Липня
Безкоштовна консультація

Консультація стоматолога на усі послуги повністю безкоштовна.

*За винятком консультації ведучого ортодонта.

Найякісніше чищення зубів всього за 1490 гривень
Діє до 31 Липня
Найякісніше чищення зубів всього за 1490 гривень

Ультразвукове чищення зубів + чищення Air Flow + базова діагностика стану зубів.

Виготовлення керамічного вініра всього за 3790 гривень
Діє до 31 Серпня
Виготовлення керамічного вініра всього за 3790 гривень

Під час виготовлення вініра використовується кераміка провідних світових виробників.

Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 8400 гривень
Діє до 31 Серпня
Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 8400 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення. Кінцева вартість розраховується індивідуально, виходячи з особливостей кожної клінічної ситуації.

Відгуки

Реальні відгуки від наших пацієнтів
Наталия Заварина
Дуже рекомендую спеціаліста-пародонтолога ЕВШИНУ КСЕНІЮ СЕРГІЇВНУ. Знайома майже з усіма спеціалістами клініки. Кожен з них вніс величезний вклад у подолання хвороби і я дуже вдячна Михайлу Олександровичу (хірургічна стоматологія), Сергію Юрійовичу, Інні Олегівні (терапевтична стоматологія). І найбільша подяка належить моєму лікарю Ксенії Сергіївні! Якість мого життя суттєво покращилась, я знов усміхаюсь повною усмішкою і точно знаю, що не повернусь до колишніх проблем! Ще хочу окремо підкреслити високий рівень чистоти у клініці та дуже приємне не нав'язливе обслуговування!
Елена Власенко
Самое главное в клинике- ее руководитель Богдан Михайлович и его прекрасная команда. Для меня каждый визит в Scyclinic, без преувеличения, праздник. После общения с ними всегда поднимается настроение. Радует отношение к пациентам, оборудованию, работе. Каждое решение принимается совместно несколькими специалистами и подробно обсуждается с пациентом и родственниками. Сейчас занимаемся ортодонтической коррекцией у моего сына, раньше я сама лечилась у Богдана Михайловича, после чего очень доверяю его мнению и работе его врачей.
Lesya Krasun
Ця клініка - відповідальна за ідеальну посмішку моєї дитини))) там ми ставили брекети. Робота виконана чудово. Наш лікар - Анна Сергіївна - усе детально розповідала і пояснювала. Клініка дуже затишна, обладнання нове. До лікарів щільний запис, записуватися потрібно завчасно, але в екстрених (і не дуже) ситуаціях нам завжди шукали і пропонували варіанти. В клініці часто бувають акції - іноді знижки, іноді подарунки (наприклад, нам дарували спеціальні щітки). І це теж дуже приємно. Рекомендую!
Victoriya Dibrova
Чи можна не боятися стоматологічного крісла та лікаря - стоматолога?! Можна! В SKYCLINIC розвіюються всі страхи, навіть боязнь лікарів хірургів-стоматологів. Щирий персонал, круті лікарі, які професіонали своєї справи, так і просто гарні люди, допоможуть пацієнту забути про страх і мати чарівну посмішку!
Татьяна Синотина
Отличная клиника. Уровень цен довольно высокий, но качество работы того стоит, плюс не пытаются навязать ненужных процедур. После чистки исчезли пятна на зубах, которые раньше ничего не брало. Также лечили зубы ребенку. Очень понравился врач - Инна Олеговна: очень терпеливо все объясняла ребенку, чтобы он не боялся. Будем ходить еще
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Елена Шурашкевич
Доверяю SkyClinic уже 2,5 года. Спасибо большое за качественное лечение. Квалификация специалистов очень порадовала. Весь персонал клиники очень приветливый и отзывчивый. Отдельное спасибо Анне Сергеевне Мартынчук, за ее профессионализм и внимательность к клиенту. Результат меня очень радует, клиникой довольна, теперь только сюда ❤️
Lyuda Ivanishina
Клиника очень высокого уровня, специалисты супер 👍🏻 С любой проблемой только сюда, ведь всегда уверена в качестве того, как будут предоставлены услуги и какое будет у них качество❤️ Персонал очень приветливый, всегда рад помочь и ответить на любые вопросы!) Сразу видно, что владелец живет своей клиникой и вкладывает всю душу в неё 👍🏻👍🏻👍🏻
Наталия Гуриненко
Я - постійний відвідувач цієї клініки, адже ношу брекети, і щоразу йду звідси і беру із собою гарний настрій. Вже на рецепції зустрічає привітна дівчина і зазвичай питає, чи легко я дісталась до них та як в мене справи, і завжди запропонує чай чи каву. Лікарський колектив добре знає свою справу і має індивідуальний підхід до кожного клієнта, тож особисто я, хоч і боюся усіх тих страшних інструментів (😂), ще не посивіла ні на волосину))) Щодо цінової політики, скажу так: хочете дешево - пласкогубці вам у поміч. 😉

Наші роботи

case case
case case
case case
case case
case case
case case
case case

FAQ

Коли варто вибрати самолігуючі брекети?
Перевагу самолігуючим брекетам варто віддати при значній скупченості, щоб уникнути видалення зубів при нестачі місця, і навіть пацієнтам, для яких на першому місці стоїть комфорт і мінімальні болючі відчуття під час початку лікування.
Як відбувається імплантація зубів?
Імплантація - це хірургічна операція, яка проводиться або під місцевою анестезією, або під загальним знеболенням. Хірург робить невеликий розріз слизової оболонки ясен в ділянці запланованого імплантату. За допомогою спеціальних інструментів, формує в кістковій тканині ложе для імплантату і акуратно встановлює його в підготовлену лунку. Після цього імплантат закривається герметичною заглушкою для запобігання розростання слизової в імплантат. При необхідності, лікар зашиває ясна і дає необхідні рекомендації по догляду за ділянкою оперативного втручання. Установка імплантату займає 30-40 хвилин і не впливає на працездатність в день імплантації.
Чи псують вініри зуби?
Завдяки появі сучасних матеріалів для фіксації вінірів, обточування зубів є мінімальним - 0,3-1,1 мм. Для порівняння, під час обробки зуба під коронку, обточується до 60-70% зуба в той час, як обробка зуба під вінір відбувається в межах емалі і видаляється не більше 10% тканин.

Служба підтримки

Спілкуємося в зручних для вас месенджерах