Ми піклуємося про Вашу білосніжну посмішку
Доступні ціни та висока якість стоматологічних послуг!

Стоматологія в Києві

Пошук гарної стоматології в Києві стає серйозною проблемою, якщо зубний біль виникає раптово. Багато відтягують відвідування лікаря, так як попередній негативний досвід і дитячі асоціації заважають вчасно записатися до хорошого стоматолога і приступити до лікування зубів. Клініка сучасної стоматології повністю відрізняється від стоматологічних кабінетів дитинства. Стоматологія досягла високого рівня, чому у пацієнтів існують страхи щодо лікування досвідченого лікаря-стоматолога?

• Боїтеся хворобливого стоматологічного лікування?
• Замислюєтеся про стерильність у стоматології та безпеку лікування у стоматолога?
• Переживаєте, щоб бути вчасно попереджені про вартість запланованого лікування?
• Сумніваєтеся в кваліфікації вашого стоматолога?
• Важливо зручне розташування стоматологічної клініки в Києві?
• Не довіряєте відгуками в інтернеті?

На які критерії варто звертати увагу кожному майбутньому пацієнту при виборі якісної сучасної стоматологічної клініки в Києві? Ми шукаємо рекомендації серед друзів, звертаємо увагу на відгуки. Як зробити правильний вибір самостійно? Знайти хорошу стоматологію і лікаря-стоматолога?

Хороші приватні стоматологи: посилені профілактики

Ми дбаємо про здоров’я зубів своїх пацієнтів, тому продовжуємо роботу стоматології під час епідемії коронавірусу. У найкращій стоматології Києва впроваджено такі методи безпеки:

 • додаткова дезінфекція ー обробка поверхонь кабінетів і рецепції дезінфікуючими речовинами кожну годину;
 • контроль здоров’я ー опитування пацієнтів про стан здоров’я перед візитом, також щоденне вимірювання температури співробітників і відвідувачів клініки. Співробітники з ознаками респіраторних захворювань не допускаються до роботи;
 • обробка рук ー наявність якісного та ефективного антисептика для обробки рук при вході;
 • якість повітря ー регулярне знезараження повітря за допомогою бактерицидних ламп, складною системою припливно-витяжної вентиляції та кондиціонування;
 • організація прийому ー раціональне планування вашого візиту для уникнення контактів з іншими пацієнтами.

Кваліфіковані лікарі-стоматологи в Києві

Кожен з нас шукає досвідченого стоматолога, так як хоче отримати якісне лікування зубів. Наша стоматологія найкраща в Києві! SKYCLINIC – стоматологія для всіх! Ваше лікування проводять кваліфіковані приватні лікарі-стоматологи з загальним стажем команди 78 років. Досвідчений зубний лікар – це запорука якісного лікування. З досвідом приходить професіоналізм і необхідні мануальні навички фахівця.

Головне завдання фахівців – це якісне лікування, застосування світових стоматологічних протоколів. З першого візиту пацієнти переконуються в кваліфікації стоматологів SKYCLINIC. З сертифікатами, отриманими на щорічних державних і міжнародних конференціях, курсах і лекціях докторами, можна ознайомитися прямо на сайті. Вся інформація про стоматологів SKYCLINIC знаходиться у відкритому доступі. Фахівці йдуть в ногу з часом, успішно впроваджуючи отримані нові знання та методики лікування в щоденну практику. Професія лікаря-стоматолога вимагає безперервного розвитку, оскільки без цього неможливо якісне лікування. Саме тому підвищення власних знань та удосконалення навичок є важливим критерієм роботи команди клініки передовий стоматології SKYCLINIC.

Хороший стоматолог в Києві є вузькоспеціалізованим. Щоденне рутинне виконання маніпуляцій спеціалізації робить доктора майстром – лікування має максимальний результат. Поняття “загальний стоматолог” є неактуальним і не гарантує якісне виконання кожної процедури даними фахівцем. Саме тому вузька спеціалізація є майбутнім сімейної стоматології в Києві.

Комплексні плани лікування від кращих лікарів-стоматологів

Фахівці підходять комплексно до кожної клінічної ситуації, знаючи про взаємозв’язок всіх структур зубощелепної системи, організму. Комплексний план лікування презентується і обговорюється перед консиліумом лікарів-стоматологів, потім реалізується під суворим контролем головного лікаря приватної стоматології. Вибір найкращого плану лікування – не думка одного спеціаліста, суворе дотримання міжнародних стоматологічних протоколів, рекомендацій, досвіду команди.

Центр професійної стоматології: сучасне обладнання

Сучасні стоматології Києва досягли багато чого завдяки прогресу науки. Якісні стоматологічні послуги неможливі без сучасного обладнання. Наявність сертифікованого обладнання та матеріалів є невід’ємною частиною надійної стоматології. Для досягнення результату мало одного досвіду та найкращих мануальних навичок стоматолога. Сучасна технічна база клініки сімейної стоматології – це основа якісного, швидкого і безболісного лікування. Ми забезпечуємо лікування пацієнтів на кращому стоматологічному обладнанні.
Щорічно фахівці відвідують виставки і конференції, щоб впроваджувати і користуватися перевагами стоматологічних новинок і технологічних розробок Європи і США. Виконання світових стандартів і протоколів стає неможливим без використання топових матеріалів і обладнання стоматології. Тому сучасне оснащення стомат клініки важливо, як і досвідчені руки хорошого лікаря-стоматолога. Ми використовуємо обладнання, яке може дозволити собі не кожна клініка стоматологія:

 • цифровий рентген MyRay;
 • стоматологічні установки Anthos;
 • дентальний мікроскоп SmartOPTIC;
 • детектори карієсу;
 • оригінальний апарат Vector Paro;
 • і багато іншого.

Стоматологія на Нивках застосовує оригінальні матеріали та обладнання, що мають всі стандарти якості і сертифікати. Завдяки цьому ми впевнені в якості роботи.

Зубний центр на Нивках: кращі матеріали для лікування

Успішне лікування пацієнтів залежить від досвідчених рук лікарів-стоматологів, якості матеріалів. Завдяки стрімкому розвитку стоматологічних послуг, щороку з’являються нові стоматологічні матеріали, вдосконалюються вже існуючі. Сучасні топові матеріали дозволяють зберегти зуб живим при лікуванні глибокого карієсу, уникнути видалення зуба при наявності кистогранулемы, також відтворити ідеальну форму зуба після відколу. Стоматологічні матеріали, які застосовувалися 20 років тому, не відрізнялися такими естетичними, противокариозными властивостями, як сьогодні. Хороші приватні стоматологічні клініки Києва мають сертифікати кожного використовуваного матеріалу. Регулярна інвентаризація дозволяє нам не сумніватися якістю матеріалів.

Приватна сімейна стоматологія для всіх: безпека лікування

Найкращі технології гарантують якісне лікування, його безпеку. Сучасне обладнання для стерилізації інструментарію повністю виключає “людський фактор” і дозволяє нам гарантувати збереження Вашого здоров’я. Співробітники суворо дотримуються стандартів дезінфекції та стерилізації:

 1. Для безпеки пацієнтів впроваджена система багатоетапного контролю стерильності інструментарію. Інфікування в стоматологічній клініці СКАЙКЛИНИК неможливо.
 2. Автоклави класу В та індивідуальна упаковка стерильного інструментарію унеможливлюють передачу інфекції парентеральним шляхом. Інструмент проходить етап глибокої дезінфекції, миття, сушіння, пакування індивідуальними пакетами, стерилізації автоклавом під тиском і температурою 134 градуси Цельсія.
 3. Особливу увагу слід приділити бактерицидним рециркуляторам, дезінфікуючих поверхні і повітря клініки.
 4. Контроль та забезпечення високої якості повітря гарної стоматології забезпечується складною системою припливно-витяжної вентиляції та кондиціювання.
 5. Ми приділяємо особливу увагу навколишньому середовищі. Всі одноразові інструменти і витратні матеріали після прийому проходять дезінфекцію і відправляються на утилізацію згідно з нормами чинного законодавства. Ми відмовилися від всім звичних бахіл, як неефективного засобу захисту, замінивши високотехнологічним покриттям.

Особлива увага приділяється питанням безпечного лікування в умовах пандемії. Відвідування центру професійної стоматології SKYCLINIC є повністю безпечним, завдяки посиленим протиепідемічним заходам. Сучасна система мікроклімату дозволяє забезпечити зони перебування пацієнтів чистим повітрям оптимальної температури. Раціональне планування прийомів мінімізує одночасне очікування декількох пацієнтів. Достатні тимчасові проміжки між пацієнтами дозволяють нам якісно провести всі санітарні заходи. Регулярне кварцування приміщень згідно рекомендацій МОЗ знезаражує поверхні, повітря. Найкраща стоматологія в Києві дбає і цінує комфорт і здоров’я своїх пацієнтів. Контроль температури відвідувачів, співробітників, дезінфектори, опитування пацієнтів щодо самопочуття до візиту, додатковий захист працівників – обов’язкові щоденні заходи виключення розповсюдження інфекції.

Лікар стоматолог: суворе дотримання протоколів стерилізації

Занепокоєння за здоров’я і безпека – нормальне почуття кожного пацієнта. Тому ми приділяємо увагу дотриманню протоколів стерилізації інструментів і дезінфекції стоматологічного кабінету. Кращі стоматологічні клініки в Києві оснащені: автоклавами класу В, сертифікованими дезінфектантами, системами багатоетапного контролю стерильності інструментарію, бактерицидними опромінювачами-рециркуляторами. Передове оснащення робить ваше перебування і лікування в недорогий стоматології в Києві повністю безпечним.

Хороша стоматологічна поліклініка в Києві: планування лікування і командний підхід

Хороша і недорога стоматологія в Києві надає якісне лікування, гарантії на стоматологічне лікування. З гарантійними умовами, що надаються нашою приватною стоматологічною клінікою, можна ознайомитися на сайті. Успішне лікування залежить від успішного планування.

Приватна зубна клініка передової стоматології у Києві застосовує мультидисциплінарний підхід планування і лікування як головний принцип роботи. Задоволеність пацієнта досягається, коли отриманий результат перевершує очікування. Гарна зубна поліклініка дає пацієнтові якісне стоматологічне лікування, чудовий сервіс, комфорт і турботу про здоров’я. Це стає можливим за умови роботи команди вузькоспеціалізованих лікарів-стоматологів.

1. На першому візиті за пацієнтом закріплюється лікар-куратор, який безперервно контролює процес Вашого лікування і є провідником у створенні нової посмішки.
2. Лікар-куратор детально аналізує Вашу клінічну ситуацію, проводить додаткову діагностику, на першому відвідуванні вас зорієнтують за попереднім планом лікування.
3. Отримавши всі необхідні діагностичні дані, тандем вашого лікаря-куратора і командою мінімум 3-х вузьких спеціалістів становить декілька планів лікування: гарантований (ідеальний) та альтернативні.
4. Фахівець проводить захист рекомендованого їм плану лікування перед консиліумом лікарів. Складання плану лікування передбачає запис до вузького спеціаліста для докладної консультації.
5. За кілька днів ми отримуємо найкращий план лікування. Під куруванням і безперервним контролем головного лікаря SKYCLINIC ми можемо приступити до його реалізації.
6. Лікування починається після згоди пацієнта з складеним планом лікування та інформування про вартість кожної процедури, етапи, усього лікування.

Професійний дантист: комплексний підхід до лікування

Найкраща клініка передової стоматології застосовує мультидисциплінарний метод лікування. Сучасна стоматологія в Києві недорого підходить комплексно до лікування пацієнтів, залучаючи необхідних вузькоспеціалізованих професіоналів. Правильне складання плану лікування можливе в разі залучення всієї команди лікарів клініки. Консиліумом лікарів-стоматологів гарантує правильність прийнятих рішень. Завдяки суворому контролю кожного комплексного плану лікування головним лікарем клініки, правильності його виконання, ми досягаємо повної стоматологічної реабілітації пацієнтів. Мова йде про білосніжну усмішку, відновлення жувальної функції.

Краща стоматологія для всієї родини: якість і комфорт

Кращі стоматології Києва надають спектр якісних послуг. СКАЙКЛИНИК йде авангардом цих прагнень. Нам важливо успішне і якісне лікування, ваш комфорт під час присутності в стоматології в Києві. Ми цінуємо час пацієнтів, тому надзвичайно важливим для нас є раціональне планування візитів до фахівців і виключення вашого очікування прийому до стоматолога. Ми можемо організувати прийом декількома спеціалістами одночасно, узгодити зручний час запису і нагадати про візит – все це забезпечать адміністратори.

Ви отримаєте необхідні рекомендації вашого лікаря і в електронному вигляді. Складно запам’ятати всю інформацію про лікування, етапи і рекомендації після, отриманих в кабінеті лікаря. Саме тому ми розробили рекомендації пацієнтам після кожної стоматологічної маніпуляції, ознайомитися з ними можна на сторінці рекомендації.

Помічники лікарів допоможуть розслабитися в кабінеті стоматолога. Лікування відбувається безболісно через використання найкращих анестетиків, методик знеболювання. Якщо у вас панічний страх перед кабінетом стоматолога та білим халатом, кращі стоматологи Києва готові запропонувати альтернативні варіанти знеболювання.

Хороші стоматологи: комфорт під час лікування

Зручні медичні меблі – важливий фактор вашого комфорту в хорошій київській клініці сучасної стоматології. Деякі тривалі стоматологічні маніпуляції при реалізації комплексних планів лікування можуть займати кілька годин. Тому важливо якісне, зручне стоматологічне крісло, в якому можна перебувати без наслідків для спини. Завдяки прогресивному оснащенню SKYCLINIC на Нивках ми легко зможемо здійснити складне, тривале стоматологічне лікування. Відчути різницю можна прийшовши на прийом до кращого лікаря-стоматолога, в стоматологічну клініку SKYCLINIC.

Сімейна зубна клініка: якісне лікування

В стоматології на станції метро Нивки надається високоякісне лікування згідно з сучасними протоколами, кращими матеріалами, гарантією на виконану роботу. Привітні адміністратори розкажуть про гарантії, що надаються клінікою. Будьте впевнені в надійності клініки стоматології на Нивках і в якості проведеного лікування. Саме наявність гарантій на лікування пацієнтів говорить про якісне надання стоматологічних послуг. Постійне підвищення кваліфікації лікарів, суворий контроль стандартів якості лікування, дотримання протоколів лікування, наявність фотопротоколів дозволяють нам надавати найкраще лікування пацієнтам.

Стоматологія на Святошино: безболісне лікування

Один з найсильніших страхів кожного пацієнта – страх больових відчуттів під час лікування стоматолога. Провідні київські стоматологічні клініки забезпечують безболісне лікування пацієнта – це першочергове завдання лікарів. Застосування сучасних сертифікованих анестетиків, анестезуючих гелів, знеболюючих місце уколу, лікування в медикаментозному сні забезпечують ваше комфортне перебування в клініці без болю, неприємних відчуттів. Особливий підхід до пацієнтів знаючих лікарів-стоматологів дозволяє виявити занепокоєння, створити розслаблюючу обстановку стоматологічного кабінету. Сучасне стоматологічне втручання є апріорі безболісним, так як сучасні технології дозволяють робити це легко. Якщо ви терпите болючі відчуття в кріслі у лікаря стоматолога – запишіться на консультацію до хорошого недорогого стоматолога в Києві.

Найближча стоматологія на Святошино: зручна локалізація клініки

SKYCLINIC – сучасна стоматологія Шевченківського району на Проспекті Перемоги в Києві. Багатьом пацієнтам важливо розташування зубної клініки. При тривалому лікуванні потрібні часті візити до стоматолога. Зручна локалізація стоматології на Святошино, близькість метро, розвинена інфраструктура, розташування у густонаселеному районі міста – все це є одним чинником вибору клініки інноваційної сімейної стоматології.
Адміністратори допоможуть знайти стоматологію на Берестейській, відправивши в месенджер адресу стоматології на метро Нивки. З локалізацією можна ознайомитися в розділі контакти.

Хороша і недорога стоматологія в Києві: доступні ціни

Філософією є якісне, доступне лікування пацієнтів. SKYCLINIC – відносно дешева стоматологія в Києві. Отримавши консультацію спеціаліста безкоштовно, ознайомившись з вартістю лікування ваших зубів, вашої клінічної ситуацією, можна порівняти ціни з іншими хорошими київськими стоматологічними клініками. SKYCLINIC – недорога стоматологія в Києві, дає якісний результат з використанням сучасних топових матеріалів та технологій за оптимально вигідною вартістю.

Місія команди – надати якісне лікування кожному пацієнту за прийнятну ціну. Не завжди найдорожча послуга, маніпуляція є найякіснішою. Завдання – виконати якісне лікування пацієнта за хорошу ціну. Краща стоматологічна клініка в Києві на Нивках – слова вдячних пацієнтів. Вони рекомендують SKYCLINIC своїм рідним, друзям, знайомим. Захмарна ціна послуги не робить хороші стоматологічні клініки Києва доступними широкій публіці. Тому ми зберігаємо вигідні ціни на лікування досвідченого лікаря-стоматолога.

Ми відповідальні за якість наданих послуг, тому можемо продемонструвати наявність сертифікатів і всю необхідну документацію на матеріали, використовуване клінікою обладнання. Не завжди клініки стоматології в Києві високого класу забезпечують лікування кращими матеріалами. Доказ цього видно регулярно. Багато пацієнтів звертаються після відвідування провідних стоматологічних клінік такого рівня.

Не всі недорогі стоматологічні клініки надають послуги на рівні SKYCLINIC. Відкладаючи лікування, необхідно враховувати – лікування запущених випадків дорожче і довше, відрізняється прогнозом лікування. Тому важливо вчасно приходити на огляд. Стоматолог недорого проведе діагностику та своєчасну профілактику. Приватна сучасна клініка стоматологія в Києві рекомендує пацієнтам проводити комплексну гігієну регулярно, не рідше, ніж раз на 6 місяців. Ми даємо приємну знижку 20% і безкоштовний контрольний огляд.

Щоб дізнатися вартість лікування – запишіться на консультацію! Адміністратори зорієнтують щодо цін на стоматологічні послуги і запишуть на стоматологічне лікування.

Кращий недорогий стоматологічний сервіс

Відчуття комфорту і турботи персоналу про ваше здоров’я не буде залишати вас протягом усього лікування. Привітний адміністратор, турботливий помічник доктора і досвідчений лікар-стоматолог – це запорука вашого гарного настрою під час неприємних процедур. Чемний персонал – це обличчя кожної стоматологічної клініки.
Ми лікуємо зуби, дбаємо про ваше здоров’я та комфорт. Контроль самопочуття пацієнтів після проведених процедур є невід’ємним завданням адміністраторів. Завдяки регулярним нагадуванням пацієнтам 1 раз на півроку про необхідність проведення чергового контрольного огляду, ми зберігаємо ваше здоров’я, запобігаємо розвитку карієсу та його ускладнень і, цим, заощаджуємо ваші кошти.

Приватна стоматологія на Берестейській: відкритість та чесність

Приватна стоматологічна клініка СКАЙКЛИНИК повністю чесна і відкрита перед пацієнтами. Після проведення комплексної діагностики, хороші лікарі-стоматологи в Києві надають повну інформацію про клінічну ситуацію, всі можливі варіанти лікування та рекомендують кращі. Плани лікування, вартість попередньо обговорюється. Після узгодження починається процес створення білосніжної посмішки.

Центр сімейної стоматології в Києві починає терапію після узгодження комплексного плану лікування, його вартості в цілому і кожної окремої маніпуляції. Доктор обов’язково попереджає пацієнта про заплановані процедури, вартості. Вона не виявиться сюрпризом.

Ми не приховуємо від пацієнтів інформацію, яка їх цікавить. Сайт клініки стоматології надає корисні дані про докторів, досвід роботи, проходження курсів кращих фахівців. Загальна інформація про клініку відкрита.

Лікарі-стоматологи з бездоганною репутацією: довіра пацієнтів

Найкращий стоматолог в Києві – член команди SKYCLINIC. Щодня ми працюємо і вдосконалюємося, щоб дати ідеальний результат лікування, отримувати вдячні відгуки, довіру своїх пацієнтів. Кожен співробітник, починаючи від адміністратора, закінчуючи головним лікарем клініки, допомагає пацієнтам ставати здоровішими, отримавши білосніжні і здорові зуби. Ми будуємо міцний фундамент довіри – спільного співробітництва.

Пацієнти залишаються саме в нашій найкращій стоматології, рекомендуючи нас своїм сім’ям, друзям!

Зубна клініка з чудовою репутацією: пацієнти рекомендують

Відгуки пацієнтів говорять самі за себе. Завдяки філігранної роботи фахівців, чесності і старанням усієї команди професіоналів, стоматологічна поліклініка в Києві регулярно отримує слова подяки за виконану роботу. Відкритість і професіоналізм лікарів дозволяють створювати все більшу кількість здорових і білосніжних усмішок пацієнтам, завойовувати довіру. Ми вдячні кожному відгуку, це дозволяє нам розвиватися, покращувати роботу і сервіс. Більш детально з відгуками про роботу можна ознайомитися на сторінці відгуки чи залишити власний.

Зубна клініка зі спеціальними пропозиціями постійним пацієнтам

Пацієнти – це друзі. Лояльність SKYCLINIC, дбайливе ставлення виражається створенням спеціальних знижкових пропозицій, програм лояльності постійних пацієнтів. Регулярні огляди у стоматолога, професійна гігієна порожнини рота збережуть вашу посмішку і здоров’я зубів. Це збереже ваші кошти, допоможе уникнути подальшого дорогого лікування. Не пропускайте спеціальні пропозиції, акції. Скористайтеся ними для лікування, профілактики стоматологічних проблем. Ознайомитися з програмою лояльності, реферального програмою, також акціями можна на сторінках сайту або у адміністратора.

Зручність зв'язку з зубним лікарем

Час неможливо повернути назад. Тому ми цінуємо кожну секунду часу пацієнтів. Ми використовуємо всі існуючі способи контакту з пацієнтами і лікарями. З нами можна зв’язатися за телефоном, месенджеру, соціальним мережам. Ми враховуємо тенденції сучасного світу і розуміємо – не хочеться витрачати час на дзвінок.

Розгорнути
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Безкоштовна консультація
Cегодня последний день
Безкоштовна консультація

Безкоштовна первинна консультація стоматолога. За більш детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до адміністраторів клініки.

 

“Зуб під ключ”! Зубний імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього за 19900 гривень
Cегодня последний день
“Зуб під ключ”! Зубний імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього за 19900 гривень

У вартість включено імплантат, його встановлення, формувач ясен, повноанатомічна цирконієва коронка. Додаткові маніпуляції (пластика кісткової тканини та ясен, кістковопластичні матеріали тощо) оплачуються окремо згідно прейскуранту на день надання послуги.

Преміальна профілактична гігієна зубів всього за 2100 гривень
Cегодня последний день
Преміальна профілактична гігієна зубів всього за 2100 гривень

Преміальна профілактична гігієна зубів за доступною ціною всього 2100 гривень. У вартість входить базова діагностика пародонту, зняття зубного каменю ультразвуком, чистка Air Flow, полірування та рекомендації по догляду за зубами.

Відбілювання зубів системою Magic Smile Pro всього за 4900 гривень
Cегодня последний день
Відбілювання зубів системою Magic Smile Pro всього за 4900 гривень

Відбілювання зубів системою Magic Smile Pro. Комплекс професійного відбілювання, який включає в себе відбілювання зубів на двох щелепах (зони усмішки).

Металева брекет-система всього за 9900 гривень
Cегодня последний день
Металева брекет-система всього за 9900 гривень

У вартість входить встановлення металевої брекет-системи на одну щелепу. За більш детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до адміністраторів клініки.

Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень
Cегодня последний день
Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень

У вартість входить встановлення керамічної брекет-системи на одну щелепу. За більш детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до адміністраторів клініки.

Знижка до 10% на всі послуги
Cегодня последний день
Знижка до 10% на всі послуги

Скористайтеся будь-якою послугою у SKYCLINIC та отримайте віртуальну накопичувальну дисконтну картку “Light” зі знижкою 5% на всі стоматологічні послуги.

З деталями Вас з радістю ознайомлять наші адміністратори.

Сімейна знижка
Cегодня последний день
Сімейна знижка

Приводьте на лікування своїх близьких (батьків, дітей, чоловіків і дружин, братів і сестер, дідусів і бабусь) та отримайте віртуальну дисконтну картку “Full” зі знижкою 10% на всі стоматологічні послуги.

Відгуки про стоматологію

Реальні відгуки про стоматологію від наших пацієнтів
Наташа Паничева
Искала-искала хорошую стоматологию, а в итоге нашла прям в своем доме :). Пришла в SKYCLINIC на консультацию, попала к Линде Игоревне и поняла, что нашла своего стоматолога. Очень аккуратно и скрупулёзно подходит к лечению. Мне делали проф чистку, полечили кариес, удалили нерв, полностью проработали каналы - всем очень дольна. Ни разу ещё не пожалела, что обратилась именно сюда.
Лікуючі лікарі:
Марина Еременко
Я була на прийомі у лікаря-хірурга Катеринюк Віталія Олександровича і дуже здивована швидкістю видалення зубів і безболісністю !!! Я прийшла в кабінет до лікаря видаляти один зуб але мені так сподобалось видалення(хоча у мене не найлегше було видалення як мені сказали) що я вирішила видалити ще один зуб за один прийом ! Перед видаленням мені все пояснили та підготували до процесу щоб не було так страшно. Ще один момент мені сподобався: у всіх деталях до мене була проявлена повага і лікар похвалив мене що я читаю всі папери які підписую ! Не зауваження що довго читаю і похвала ! Крутий рівень !!! Отож, видалення для мене пройшло мега швидко, безболісно і з прекрасним настроєм ! Я сміялась у кріслі з лікарем та медсестрою !
Лікуючі лікарі:
Елена Власенко про стоматологію
Елена Власенко
Самое главное в клинике- ее руководитель Богдан Михайлович и его прекрасная команда. Для меня каждый визит в Scyclinic, без преувеличения, праздник. После общения с ними всегда поднимается настроение. Радует отношение к пациентам, оборудованию, работе. Каждое решение принимается совместно несколькими специалистами и подробно обсуждается с пациентом и родственниками. Сейчас занимаемся ортодонтической коррекцией у моего сына, раньше я сама лечилась у Богдана Михайловича, после чего очень доверяю его мнению и работе его врачей.
Lesya Krasun про стоматологію
Lesya Krasun
Ця клініка - відповідальна за ідеальну посмішку моєї дитини))) там ми ставили брекети. Робота виконана чудово. Наш лікар - Анна Сергіївна - усе детально розповідала і пояснювала. Клініка дуже затишна, обладнання нове. До лікарів щільний запис, записуватися потрібно завчасно, але в екстрених (і не дуже) ситуаціях нам завжди шукали і пропонували варіанти. В клініці часто бувають акції - іноді знижки, іноді подарунки (наприклад, нам дарували спеціальні щітки). І це теж дуже приємно. Рекомендую!
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Victoriya Dibrova про стоматологію
Victoriya Dibrova
Чи можна не боятися стоматологічного крісла та лікаря - стоматолога?! Можна! В SKYCLINIC розвіюються всі страхи, навіть боязнь лікарів хірургів-стоматологів. Щирий персонал, круті лікарі, які професіонали своєї справи, так і просто гарні люди, допоможуть пацієнту забути про страх і мати чарівну посмішку!
Татьяна Синотина про стоматологію
Татьяна Синотина
Отличная клиника. Уровень цен довольно высокий, но качество работы того стоит, плюс не пытаются навязать ненужных процедур. После чистки исчезли пятна на зубах, которые раньше ничего не брало. Также лечили зубы ребенку. Очень понравился врач - Инна Олеговна: очень терпеливо все объясняла ребенку, чтобы он не боялся. Будем ходить еще
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Елена Шурашкевич про стоматологію
Елена Шурашкевич
Доверяю SkyClinic уже 2,5 года. Спасибо большое за качественное лечение. Квалификация специалистов очень порадовала. Весь персонал клиники очень приветливый и отзывчивый. Отдельное спасибо Анне Сергеевне Мартынчук, за ее профессионализм и внимательность к клиенту. Результат меня очень радует, клиникой довольна, теперь только сюда ❤️
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Lyuda Ivanishina про стоматологію
Lyuda Ivanishina
Клиника очень высокого уровня, специалисты супер 👍🏻 С любой проблемой только сюда, ведь всегда уверена в качестве того, как будут предоставлены услуги и какое будет у них качество❤️ Персонал очень приветливый, всегда рад помочь и ответить на любые вопросы!) Сразу видно, что владелец живет своей клиникой и вкладывает всю душу в неё 👍🏻👍🏻👍🏻
Лікуючі лікарі:
Бишук Богдан Михайлович
Наталия Гуриненко про стоматологію
Наталия Гуриненко
Я - постійний відвідувач цієї клініки, адже ношу брекети, і щоразу йду звідси і беру із собою гарний настрій. Вже на рецепції зустрічає привітна дівчина і зазвичай питає, чи легко я дісталась до них та як в мене справи, і завжди запропонує чай чи каву. Лікарський колектив добре знає свою справу і має індивідуальний підхід до кожного клієнта, тож особисто я, хоч і боюся усіх тих страшних інструментів (😂), ще не посивіла ні на волосину))) Щодо цінової політики, скажу так: хочете дешево - пласкогубці вам у поміч. 😉
Усі відгуки
Наші роботи
case case
case case
case case
case case
case case
case case
case case

FAQ стоматологии

Хто супроводжуватиме моє лікування?

Одна з переваг лікування у SKYCLINIC – це командний підхід роботи наших спеціалістів. Вже на першому візиті за Вами закріплюється лікар-куратор, який є Вашим провідником на шляху створення ідеальної і здорової посмішки. Лікар детально аналізує клінічну ситуацію, проводить додаткову діагностику і вже на першому візиті зорієнтує Вас за попереднім планом лікування. Далі діагностичні дані передаються команді вузьких спеціалістів та під куруванням головного лікаря SKYCLINIC готується кілька оптимальних планів лікування. Усього за кілька днів такий підхід дозволяє підготувати оптимальний план лікування та розпочати його реалізацію.

Як отримати знижку на лікування?

У нашій клініці діє Програма лояльності та Реферальна програма на регулярній основі, з якими Ви можете ознайомитись, перейшовши за відповідними посиланнями Програма лояльності и Реферальна програма. Також Ви можете ознайомитись з нашими акційними пропозиціями на лікування у розділі Акції.

Чи можу бути впевненим у стерильності інструментів під час мого лікування?

Першочергове завдання SKYCLINIC - забезпечити безпеку Вашого лікування та здоров'я. Саме тому клініка дотримується найсуворіших стандартів дезінфекції та стерилізації, використовуючи автоклави класу В, індивідуальне пакування стерильного інструментарію, а також одноразові інструменти. Щогодини нашими медичними сестрами проводиться обробка поверхонь у кабінетах дезінфікуючими розчинами. За допомогою бактерицидних ламп відбувається регулярне знезараження повітря у кабінетах.

Чи хороші у вас лікарі?

У нашій клініці ведеться спеціалізований прийом і кожен спеціаліст займається безпосередньо своєю спеціалізацією. Кожен лікар є професіоналом у своєму профілі, до того ж правилами клініки встановлено регулярне підвищення кваліфікації та проходження навчань. Лікар-куратор супроводжує та контролює покрокове виконання складеного плану лікування суміжними спеціалістами SKYCLINIC згідно з міжнародними стоматологічними протоколами.
Всі питання
Служба підтримки

Спілкуємося в зручних для вас месенджерах