Ми піклуємося про Вашу білосніжну посмішку
Доступні ціни та висока якість стоматологічних послуг!

Стоматологія в Києві

Відкритість і чесність, безпеку і якість, комфорт і сервіс. Саме ці поняття є для нас фундаментальними.

Відкритість і чесність стоматологів

 • Першими в сегменті ми впровадили інноваційний продукт, який не має аналогів – оплату за результат, а не за окрему маніпуляцію.
 • Ми надаємо повну інформацію про всі можливі варіанти лікування і рекомендуємо тільки краще.
 • Вартість лікування обмовляється на етапі планування і тільки після узгодження з пацієнтом, починається сам процес лікування.
 • Інформація про клініку і наших фахівцях завжди знаходиться у відкритому доступі.

Безпека і якість в стоматології SKYCLINIC

 • Високі стандарти якості профілактики та лікування. Профілактика – ключовий напрямок роботи нашої команди, спрямоване на мінімізацію необхідності лікування в подальшому.
 • Клініка дотримується найсуворіші стандарти дезінфекції та стерилізації, використовуючи автоклави класу В і індивідуальну упаковку стерильного інструментарію.
 • Командна робота, сучасні протоколи лікування, найкраще обладнання і стерильність – все це дарує нашим пацієнтам впевненість в кінцевому результаті.
 • Звертаючись до нашої команди, Ви отримуєте доступ до знань і досвіду професіоналів своєї галузі.
 • Кожен доктор в нашій клініці є вузькоспеціалізованим. А це означає, що кожна процедура і маніпуляція буде мати максимальний результат.
 • Кращі сертифіковані ортодонтические лабораторії і CAD-CAM центри – супутники на шляху до Вашої ідеальної усмішці.
 • Унікальна програма гарантій і прогнозування результату Вашого лікування.

Стоматологічна клініка в Києві: комфорт і сервіс

 • Час неможливо повернути назад. Саме тому ми цінуємо кожну секунду часу наших пацієнтів.
 • Попередній запис та раціональне планування візитів до фахівців дозволяє виключити очікування прийому.
 • Для Вашого комфорту ми створили унікальну систему мікроклімату, що дозволяє забезпечити зони перебування пацієнтів чистим повітрям оптимальної температури.
 • Організувати прийом декількома фахівцями одночасно, узгодити зручний час для запису і, звичайно ж, нагадати про візит – все це з радістю забезпечать наші адміністратори.
Розгорнути
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Безкоштовна консультація
Діє до 31 Січня
Безкоштовна консультація

Консультація стоматолога на всі види послуг проводиться без оплати.

 

Святкові знижки до 50% на лікування зубів
Діє до 31 Січня
Святкові знижки до 50% на лікування зубів

З деталями вас з радістю ознайомлять наші адміністратори.

Професійне чищення зубів всього за 800 гривень
Діє до 31 Січня
Професійне чищення зубів всього за 800 гривень

Професійне чищення зубів (УЗ-чистка та PROPHYflow) зі знижкою 50% всього за 800 гривень.

Відбілювання зубів системою Magic Smile Pro всього за 2900 гривень
Діє до 31 Січня
Відбілювання зубів системою Magic Smile Pro всього за 2900 гривень

У вартість входить відбілювання зубів двох щелеп (зони посмішки).

Металева брекет-система всього за 9900 гривень
Діє до 31 Січня
Металева брекет-система всього за 9900 гривень

У вартість входить встановлення металевої брекет-системи на одну щелепу.

Сапфірова брекет-система всього за 16900 гривень
Діє до 31 Січня
Сапфірова брекет-система всього за 16900 гривень

У вартість входить встановлення сапфірової брекет-системи на одну щелепу.

Установка зубного імплантату MegaGen всього від 7900 гривень
Діє до 31 Січня
Установка зубного імплантату MegaGen всього від 7900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення. Кінцева вартість розраховується індивідуально, виходячи з особливостей кожної клінічної ситуації.

Керамічний вінір/коронка всього за 5900 гривень
Діє до 31 Січня
Керамічний вінір/коронка всього за 5900 гривень

Під час виготовлення вініра та коронки використовується кераміка провідних світових виробників.

Відгуки
Реальні відгуки від наших пацієнтів
Наташа Паничева
Искала-искала хорошую стоматологию, а в итоге нашла прям в своем доме :). Пришла в SKYCLINIC на консультацию, попала к Линде Игоревне и поняла, что нашла своего стоматолога. Очень аккуратно и скрупулёзно подходит к лечению. Мне делали проф чистку, полечили кариес, удалили нерв, полностью проработали каналы - всем очень дольна. Ни разу ещё не пожалела, что обратилась именно сюда.
Лікуючі лікарі:
Гриценко Лінда Ігорівна
Марина Еременко
Я була на прийомі у лікаря-хірурга Катеринюк Віталія Олександровича і дуже здивована швидкістю видалення зубів і безболісністю !!! Я прийшла в кабінет до лікаря видаляти один зуб але мені так сподобалось видалення(хоча у мене не найлегше було видалення як мені сказали) що я вирішила видалити ще один зуб за один прийом ! Перед видаленням мені все пояснили та підготували до процесу щоб не було так страшно. Ще один момент мені сподобався: у всіх деталях до мене була проявлена повага і лікар похвалив мене що я читаю всі папери які підписую ! Не зауваження що довго читаю і похвала ! Крутий рівень !!! Отож, видалення для мене пройшло мега швидко, безболісно і з прекрасним настроєм ! Я сміялась у кріслі з лікарем та медсестрою !
Елена Власенко
Елена Власенко
Самое главное в клинике- ее руководитель Богдан Михайлович и его прекрасная команда. Для меня каждый визит в Scyclinic, без преувеличения, праздник. После общения с ними всегда поднимается настроение. Радует отношение к пациентам, оборудованию, работе. Каждое решение принимается совместно несколькими специалистами и подробно обсуждается с пациентом и родственниками. Сейчас занимаемся ортодонтической коррекцией у моего сына, раньше я сама лечилась у Богдана Михайловича, после чего очень доверяю его мнению и работе его врачей.
Lesya Krasun
Lesya Krasun
Ця клініка - відповідальна за ідеальну посмішку моєї дитини))) там ми ставили брекети. Робота виконана чудово. Наш лікар - Анна Сергіївна - усе детально розповідала і пояснювала. Клініка дуже затишна, обладнання нове. До лікарів щільний запис, записуватися потрібно завчасно, але в екстрених (і не дуже) ситуаціях нам завжди шукали і пропонували варіанти. В клініці часто бувають акції - іноді знижки, іноді подарунки (наприклад, нам дарували спеціальні щітки). І це теж дуже приємно. Рекомендую!
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Victoriya Dibrova
Victoriya Dibrova
Чи можна не боятися стоматологічного крісла та лікаря - стоматолога?! Можна! В SKYCLINIC розвіюються всі страхи, навіть боязнь лікарів хірургів-стоматологів. Щирий персонал, круті лікарі, які професіонали своєї справи, так і просто гарні люди, допоможуть пацієнту забути про страх і мати чарівну посмішку!
Татьяна Синотина
Татьяна Синотина
Отличная клиника. Уровень цен довольно высокий, но качество работы того стоит, плюс не пытаются навязать ненужных процедур. После чистки исчезли пятна на зубах, которые раньше ничего не брало. Также лечили зубы ребенку. Очень понравился врач - Инна Олеговна: очень терпеливо все объясняла ребенку, чтобы он не боялся. Будем ходить еще
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Елена Шурашкевич
Елена Шурашкевич
Доверяю SkyClinic уже 2,5 года. Спасибо большое за качественное лечение. Квалификация специалистов очень порадовала. Весь персонал клиники очень приветливый и отзывчивый. Отдельное спасибо Анне Сергеевне Мартынчук, за ее профессионализм и внимательность к клиенту. Результат меня очень радует, клиникой довольна, теперь только сюда ❤️
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Lyuda Ivanishina
Lyuda Ivanishina
Клиника очень высокого уровня, специалисты супер 👍🏻 С любой проблемой только сюда, ведь всегда уверена в качестве того, как будут предоставлены услуги и какое будет у них качество❤️ Персонал очень приветливый, всегда рад помочь и ответить на любые вопросы!) Сразу видно, что владелец живет своей клиникой и вкладывает всю душу в неё 👍🏻👍🏻👍🏻
Лікуючі лікарі:
Бишук Богдан Михайлович
Наталия Гуриненко
Наталия Гуриненко
Я - постійний відвідувач цієї клініки, адже ношу брекети, і щоразу йду звідси і беру із собою гарний настрій. Вже на рецепції зустрічає привітна дівчина і зазвичай питає, чи легко я дісталась до них та як в мене справи, і завжди запропонує чай чи каву. Лікарський колектив добре знає свою справу і має індивідуальний підхід до кожного клієнта, тож особисто я, хоч і боюся усіх тих страшних інструментів (😂), ще не посивіла ні на волосину))) Щодо цінової політики, скажу так: хочете дешево - пласкогубці вам у поміч. 😉
Наші роботи
case case
case case
case case
case case
case case
case case
case case
FAQ

Хто супроводжуватиме моє лікування?

Одна з переваг лікування у SKYCLINIC – це командний підхід роботи наших спеціалістів. Вже на першому візиті за Вами закріплюється лікар-куратор, який є Вашим провідником на шляху створення ідеальної і здорової посмішки. Лікар детально аналізує клінічну ситуацію, проводить додаткову діагностику і вже на першому візиті зорієнтує Вас за попереднім планом лікування. Далі діагностичні дані передаються команді вузьких спеціалістів та під куруванням головного лікаря SKYCLINIC готується кілька оптимальних планів лікування. Усього за кілька днів такий підхід дозволяє підготувати оптимальний план лікування та розпочати його реалізацію.

Як отримати знижку на лікування?

У нашій клініці діє Програма лояльності та Реферальна програма на регулярній основі, з якими Ви можете ознайомитись, перейшовши за відповідними посиланнями Програма лояльності и Реферальна програма. Також Ви можете ознайомитись з нашими акційними пропозиціями на лікування у розділі Акції.

Чи можу бути впевненим у стерильності інструментів під час мого лікування?

Першочергове завдання SKYCLINIC - забезпечити безпеку Вашого лікування та здоров'я. Саме тому клініка дотримується найсуворіших стандартів дезінфекції та стерилізації, використовуючи автоклави класу В, індивідуальне пакування стерильного інструментарію, а також одноразові інструменти. Щогодини нашими медичними сестрами проводиться обробка поверхонь у кабінетах дезінфікуючими розчинами. За допомогою бактерицидних ламп відбувається регулярне знезараження повітря у кабінетах.

Чи хороші у вас лікарі?

У нашій клініці ведеться спеціалізований прийом і кожен спеціаліст займається безпосередньо своєю спеціалізацією. Кожен лікар є професіоналом у своєму профілі, до того ж правилами клініки встановлено регулярне підвищення кваліфікації та проходження навчань. Лікар-куратор супроводжує та контролює покрокове виконання складеного плану лікування суміжними спеціалістами SKYCLINIC згідно з міжнародними стоматологічними протоколами.
Служба підтримки

Спілкуємося в зручних для вас месенджерах