Протезування на імплантатах

Записатися на прийом
Протезування на імплантатах

Етапи протезування на імплантатах

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.

Коронки і протези на імплантатах

Протезування на імплантатах є золотим стандартом відновлення цілісності зубного ряду. Дентальна імплантація зубів здатна змінити якість життя, забезпечивши можливість посміхатися і приймати їжу без відчуття дискомфорту. Завдяки появі методу протезування на імплантатах, зникла необхідність обточування опорних зубів під мостоподібні протези. Таким чином, установка біосумісних імплантатів та протезування не завдає шкоди сусіднім зубам, а навпаки, перешкоджає атрофії кісткової тканини і покращує пародонтологічний стан зубів, які обмежують дефект зубного ряду.

Переваги зубних протезів на імплантатах

Незважаючи на більш високу вартість зубних протезів на імплантатах, в порівнянні з класичними методами протезування, перший метод виграє завдяки своїм перевагам:

 • більш надійна фіксація всіх видів протезування на імплантатах;
 • відсутність необхідності обточувати опорні зуби під мостоподібні протези;
 • використання імплантатів в якості опори для знімного і умовно-знімного протезування дозволяє зменшити площу протезів, забезпечивши поліпшення смакових і температурних відчуттів;
 • поява можливості виготовлення незнімного протеза на імплантатах при повній відсутності зубів замість класичного повного знімного протезу, що виключає дискомфорт при розмові, прийомі їжі і необхідність регулярно виймати протез з рота на ніч.

Види протезування на імплантатах

На імплантатах використовуються наступні види протезування:

 • Поодинокі коронки на імплантатах
 • Незнімне протезування на імплантатах і мостоподібні протези
 • Знімне протезування на імплантатах
 • Умовно-знімні протези
 • Протезування “all-on-4” і “all-on-6”

Розглянемо детально кожен з них.

Поодинокі коронки на імплантатах

Даний вид протезування використовується при відсутності одного або декількох зубів, за умови, що кожен відсутній зуб замінює один імплантат з однією коронкою. Переваги протезування поодинокими коронками в максимальній естетиці посмішки, збереженні можливості гарної гігієни (в тому числі чищенні міжзубних проміжків), позитивному впливі на стан тканин пародонта, відсутності необхідності обточування опорних зубів під опору для мостоподібного протеза.

 

Коронки, що використовуються:

 • металокерамічна коронка на імплантат;
 • коронки з безметалевої кераміки на каркасі з діоксиду цирконію;
 • повноанатомічна цирконієва коронка на імплантат.

Незнімне протезування на імплантатах і мостоподібні протези

Встановлення мостоподібних протезів на імплантатах застосовується у випадках з відсутністю декількох зубів в зубному ряду. На відміну від класичного протезування без імплантації, в якості опори конструкції використовуються не свої зуби, а встановлені імплантати. Такий метод протезування має меншу вартість у порівнянні з поодинокими коронками, не травматичний для опорних зубів і має хорошу фіксацію на імплантатах.

 

Коронки, що використовуються:

 • металокерамічні коронки;
 • коронки з безметалевої кераміки на каркасі з діоксиду цирконію;
 • повноанатомічні цирконієві коронки.

Знімне протезування на імплантатах

Для протезування на імплантатах при повній відсутності зубів застосовується знімні конструкції. На відміну від класичних повних знімних нейлонових і акрилових протезів, даний вид протезування має хорошу фіксацію, за рахунок встановлених кнопок або балок на імплантатах. При цьому пацієнт має можливість самостійно знімати протез при необхідності і для проведення гігієни. Також є більш бюджетним варіантом, в порівнянні з умовно-знімним і незнімним протезуванням, так як використовується менша кількість імплантатів.

 

Знімні конструкції на імплантатах представляють собою акрилові протези з керамічними зубами.

Умовно-знімні протези

Даний вид протезування використовується при частковій і повній втраті зубів. Відрізняється від знімного тим, що умовно-знімний протез можливо зняти тільки в кабінеті у стоматолога, так як він фіксується за допомогою гвинтів, які може викрутити і зняти стоматолог-ортопед. Переваги даної конструкції в меншій вартості в порівнянні з незнімним протезуванням. При цьому, умовно-знімні протези мають хорошу фіксацію в порожнині рота.

 

В якості умовно-знімної конструкції може використовуватися акриловий протез з композитними зубами з гвинтовою фіксацією, але також варто окремо виділити такий різновид умовно-знімних конструкцій, як “all-on-4” і “all-on-6”.

Протезування "all-on-4" і "all-on-6"

У перекладі з англійської “all-on-4” і “all-on-6” означає «все на 4 імплантатах» і «все на 6 імплантатах». Суть полягає в тому, що при повній відсутності зубів ортопедична конструкція фіксується на меншій кількості імплантатів, ніж при незнімному протезуванні. При використанні технології “all-on-4”, яка частіше використовується на нижній щелепі, необхідна установка 2-х імплантатів в передній ділянці і 2-х – в бічних. Такий тип реабілітації дозволяє відновити зубний ряд, протяжність якого становить 10 зубів. У випадках з “all-on-6”, протяжність зубного ряду становить 12 зубів. При цьому необхідна установка 2-х імплантатів в передній ділянці зубного ряду і 4-х – в бічних.

 

В даній схемі відновлення зубного ряду можуть бути використані наступні ортопедичні реконструкції:

 • акрилові протези з композитними зубами;
 • керамічні конструкції на каркасі з діоксиду цирконію;
 • суцільноцирконієві (повноанатомічні) конструкції.

Етапи протезування на імплантатах у стоматології «SKYCLINIC»

 1. Встановлення імплантату і його приживлення. Операція по установці імплантату відбувається після ретельної діагностики та передопераційної підготовки, що включає операцію з нарощування щелепної кістки у випадках її недостатнього обсягу і виготовлення хірургічного шаблону.
 2. Встановлення формувача ясен. Через 2-4 місяці на нижній щелепі і 4-6 місяців на верхній, хірург-імплантолог приступає до наступного етапу. Під місцевою анестезією через невеликий розріз в області встановленого імплантату, лікар вкручує спеціальний ковпачок – формувач ясен, який створює ложе в яснах для майбутньої коронки.
 3. Зняття відбитків. По закінченню 2-х тижнів і формування правильного ложа в яснах для установки коронки, стоматолог-ортопед знімає відбитки для виготовлення коронки і індивідуального абатмента в зуботехнічній лабораторії. Попередньо, доктор обговорює і підбирає колір майбутньої конструкції спільно з пацієнтом.
 4. Виготовлення трансфер-чека. У разі виготовлення не одиночної коронки, а протеза на декількох імплантатах, використовується трансфер-чек для точної передачі розташування імплантатів і виключення похибок при подальшій установці протеза. Таким чином, додається один етап: після зняття першого відбитка зуботехнічна лабораторія виготовляє трансфер-чек, який розпилюється і передається в клініку для повторного відбитка. Зняття відбитка дозволяє отримати зворотнє відображення м’яких тканин порожнини рота і виготовити точний протез, що враховує особливості розташування імплантатів, завдяки використанню трансфер-чека.
 5. Фіксація коронки або протеза. Остаточним етапом є установка коронки на імплантат на спеціальний гвинт або індивідуальний абатмент (виготовлений в лабораторії конусний стрижень, який вкручується в внутрішньокісткову частину імплантату). Безпосередньо самі коронки фіксуються на абатмент за допомогою спеціального цементу або методом гвинтової фіксації. У разі виготовлення знімного і умовно-знімного протезу, стоматолог-ортопед дає рекомендації по догляду за новою конструкцією.

 

Наші хірурги-імплантології та стоматологи-ортопеди комплексно підходять до кожного пацієнта і складають найкращий план лікування, для максимально комфортного і повноцінного відновлення цілісності вашого зубного ряду.

Ціни

Поняття вартості протезування на імплантатах дуже індивідуальна. Кожна клінічна ситуація унікальна і вимагає детального аналізу.

 

Для ознайомлення з цінами на протезування на імплантатах нашої клініки ми рекомендуємо прийти на консультацію до нашого стоматолога-ортопеда, який проведе діагностику і складе кращий для вас план лікування.

 

Загальна ж інформація про ціни в SKYCLINIC відображена в розділі Ціни та ви завжди можете з легкістю ознайомитися з цінами чесної стоматологічної клініки. Ви також можете дізнатися ціни на імплантати Megagen.

Відгуки

Що ж може бути найоб’єктивнішим в оцінці чого-небудь? Звичайно ж відгуки клієнтів! Наші пацієнти з радістю діляться своїм позитивним досвідом лікування в СКАЙКЛІНІК.

Ознайомитися з відгуками про успішно проведене протезування на імплантатах ви можете на сторінці Відгуки.

 

Логвинюк Микита Ігорович
Логвинюк Микита Ігорович

Лікар – стоматолог-ортопед. Стаж роботи за основним фахом становить понад 5 років. Головним напрямком в праці лікаря є відновлення зубів керамічними і цирконієвими реставраціями, такими як вініри, вкладки і коронки. Також окреме місце в практиці займає відновлення зубів цирконієвими коронками на імплантатах.

Розгорнути
Показання
 • відсутність одного або декількох зубів
 • дефекти зубних рядів
 • повна відсутність зубів
 • неможливість проведення знімного протезування
Протипоказання
 • наявність хронічних вогнищ інфекції в порожнині рота, а також неліковані зуби
 • гострі запальні захворювання порожнини рота
 • куріння
 • вагітність і період лактації
 • захворювання кісткової тканини (остеопороз)
 • недавно перенесені гострі захворювання серцево-судинної системи (інфаркт, інсульт)
 • деякі захворювання крові, сполучної тканини
 • гострі психічні захворювання
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Знижка до 10% на всі послуги
Осталось 2 дня
Знижка до 10% на всі послуги

Скористайтеся будь-якою послугою у SKYCLINIC та отримайте віртуальну накопичувальну дисконтну картку “Light” зі знижкою 5% на всі стоматологічні послуги.

З деталями Вас з радістю ознайомлять наші адміністратори.

Сімейна знижка
Осталось 2 дня
Сімейна знижка

Приводьте на лікування своїх близьких (батьків, дітей, чоловіків і дружин, братів і сестер, дідусів і бабусь) та отримайте віртуальну дисконтну картку “Full” зі знижкою 10% на всі стоматологічні послуги.

Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень
Осталось 2 дня
Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень

Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень. У вартість входить зняття зубного каменю ультразвуком та чистка Air Flow.

Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ
Осталось 2 дня
Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ

Безкоштовне надання швидкої стоматологічної допомоги представникам ЗСУ.

Знижка 20% на гігієну*
Осталось 2 дня
Знижка 20% на гігієну*

*Відвідуй гігієніста або пародонтолога не рідше одного разу на 6 місяців (180 днів) та отримай знижку 20% на проведення “Лікувально-профілактичного комплексу гігієни”, який включає: глибоку діагностику стану ясен, чотирьохетапну чистку зубних відкладень та індивідуальний підбір професійних засобів гігієни порожнини рота в домашніх умовах.

Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн
Осталось 2 дня
Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн

Зміна кольору і форми зуба за допомогою композитного вініра.

Металева брекет-система всього за 9900 гривень
Осталось 2 дня
Металева брекет-система всього за 9900 гривень

У вартість входить встановлення металевої брекет-системи на одну щелепу.

Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень
Осталось 2 дня
Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень

У вартість входить встановлення керамічної брекет-системи на одну щелепу.

“Зуб під ключ”! Зубной імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього від 17900 гривень
Осталось 2 дня
“Зуб під ключ”! Зубной імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього від 17900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення, формувач ясен, цирконієва коронка.

Керамічна пломба всього за 5900 гривень
Осталось 2 дня
Керамічна пломба всього за 5900 гривень

Строк служби керамічної пломби більш ніж у 3 рази довший за звичайну пломбу!

Під час виготовлення використовується кераміка провідних світових виробників.

Питання-відповіді
А що рекомендують ваші фахівці?
Наші фахівці рекомендують своїм пацієнтам тільки краще рішення в кожній клінічній ситуації. На сьогодні найкращим чином себе зарекомендували керамічні та цирконієві коронки, так як мають найвищі функціональні і естетичні характеристики.
Які види коронок зараз використовують?
Зубні коронки відносяться до незнімного виду протезування. Сучасні коронки мають високі естетичні властивості, міцні, довговічні і біосумісні. На сьогоднішній день найбільш широко використовуються безметалеві (керамічні і цирконієві) і металокерамічні коронки.
Яку конструкцію протезування на імплантатах мені вибрати?
Команда лікарів нашої клініки аналізує кожну клінічну ситуацію, підбираючи і складаючи вам кращий план лікування. Вибір конструкції здійснюється кожному пацієнту індивідуально на підставі клінічних даних, збору анамнезу і даних комп'ютерної томографії щелеп.
Які види конструкцій на імплантатах існують?
При відсутності одного, декількох або ж повній відсутності зубів, золотим стандартом є протезування на імплантатах. В цьому випадку можна уникнути препарування здорових зубів для опори мостовидних протезів та забезпечити якісну фіксацію ортопедичної конструкції в роті. Існують наступні види сучасного протезування на імплантатах: - незнімне (одиночні зубні коронки або мостовидні протези (мости) при відсутності декількох зубів); - знімне (даний вид протезування використовується при повній відсутності зубів. Це гарантує гарну фіксацію, на відміну від звичайного повного знімного протезу. Знімний протез на імплантатах встановлюється за допомогою балок або кнопок); - умовно-знімне (на відміну від знімного протезування, умовно-знімний протез можливо зняти тільки в кабінеті у стоматолога, так як він фіксується за допомогою гвинтів, які може викрутити і зняти ваш лікуючий лікар). Слід окремо розповісти про такий вид умовно-знімного протезування, як протезування "all-on-4" і "all-on-6", що в перекладі з англійської означає «все на 4 імплантатах» і «все на 6 імплантатах». Суть даних методик полягають в тому, що в разі повної відсутності зубів, протез фіксується на 7-8 імплантатів, як при незнімному протезуванні, а на 4 або 6 по методу умовно-знімного протезу.

Відгуки

Реальні відгуки про стоматологію від наших пацієнтів
Elzara Kuliieva про стоматологію
Elzara Kuliieva
В данной клинике посещала пародонтолога Евшину Ксению Сергеевну, осталась очень довольна лечением, они внимательная и грамотная, рекомендую. После была у Ефимова Михаила, поставили один имплант. Операция была быстрая и не больная, сейчас уже хожу с коронкой пол года. Передаю большую благодарность данным врачам и лично директору клиники Бышуку Богдану Михайловичу! Спасибо за профессионализм!
Лікуючі лікарі:
Бишук Богдан Михайлович
Alex Rub
Спасибо доктору Ефимову за долгий совместный путь по: - удалению зубов мудрости - имплантированию - реставрации и установке коронок Ни разу не пожалел, что выбрал данную клинику. Все было качественно, профессионально и весело) Удачи Вам!
Тамара Владимировна
Доброго вечора! Зазвичай не пишу відгуків, але даний випадок є винятком. До написання підштовхнув негатив у відгуку тижневої давнини в адресу Волкової Інни Олегівни, який, я вважаю, є вкрай несправедливим☝️. У клініку звернулась з масою проблем у січні. Нещодавно закінчила це тривале лікування: видалення, імпланти, лікування нервів, встановлення коронок. Участь у лікуванні приймали троє лікарів. Євшина Ксенія - зробила чистку та, здається, скалінг. Єфімов Михайло - зміг вмовити видалити зруйновані зуби і встановив імпланти, а потім вже ставив коронки. Волкова Інна - видаляла нерви та лікувала зуби. Скажу одне - мені 67 років і я пам’ятаю ще радянські «підходи у лікуванні», черги під кабінетом, фразу «слєдующій», голі руки лікаря без рукавиць у роті та відсутність будь-якого знеболення, а тому можу оцінити різницю «тоді і зараз»! Усі без винятку процедури проводили з анестезією. Інструменти кожного разу діставались з герметичних, наскільки я можу оцінити, пакетів. Рукавички не тільки у лікарів, а й у їхніх помічниць! Жодного, наголошую, жодного разу лікування не починалось без затвердження обсягу та вартості процедур і лише після погодження зі мною починали лікувати. Попереджали про можливий дискомфорт певний час після лікування. Відношення до пацієнта у клініці людяне. Ти відчуваєш спокій і впевненість. Дорогенькі, дякую вам за вашу роботу, за ваші знаття та людяність! Бажаю міцного здоров`я та не перейматись через необ’єктивні висловлювання у ваш бік! З висоти свого віку скажу - нажаль, ще не один раз ви зіштовхнетесь с несправедливістю. Ви - Люди з великої літери! Безмежно дякую вам! Ваша вдячна пацієнтка!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Іван Ковтунович
Хороша, сучасна клініка; все роблять якісно і безболісно. Михайло Єфімов - висококласний спеціаліст, "поремонтував" всі мої зуби які були проблемними, в тому числі 7 керамічних накладок і один імплант, за що я йому дуже вдячний. Рекомендую!
Alisa Tanko про стоматологію
Alisa Tanko
В Скай клінік я прийшла складним пацієнтом після невдалих лікувань у трьох ортодонтів. Після двох років лікування я вже з рівними зубами))). Весь персонал дуже чуйний та уважний, можна отримати відповідь на будь які запитання та отримати розгорнуту консультацію. Також в Скай клінік мені видалили зуби мудрості та поставили імплант (Михайло Олександрович Єфімов, дуже Вам вдячна за якісну роботу). Зараз в клініці я проходжу консультування по підбору вінірів та раз на пів року приїжджаю на гігієнічну чистку ротової порожнини. Однозначно рекомендую.
Усі відгуки
Коментарів немає