Послуги стоматолога в Києві

Що ж є важливою перевагою і одним з основоположних принципів в SKYCLINIC? Звичайно ж, це командний мультидисциплінарний підхід!

 

Найкраща для пацієнта якість лікування досягається лише за умови роботи з командою вузькоспеціалізованих фахівців. В такому випадку кожна процедура і маніпуляція буде мати максимальний результат, а задоволеність кожного пацієнта буде на найвищому рівні.

В чому полягає командний підхід в SKYCLINIC?

  1. Вже на першому візиті за вами закріплюється лікар-куратор, який, по своїй суті, є вашим провідником на шляху до створення здорової і сяючої посмішки!
  2. Лікар детально аналізує причину звернення, клінічну картину, проводить діагностику і вже на першому візиті обов’язково зорієнтує за попереднім планом лікування.
  3. Далі весь обсяг діагностичних даних передається для аналізу вузькоспеціалізованим лікарям і під куруванням Головного лікаря SKYCLINIC і вашого лікаря-куратора готуються кілька планів лікування, серед яких – ідеальний (гарантований) і альтернативний. В процесі планування, для вибору оптимального варіанту лікування, може знадобитися запис до вузького спеціаліста. Варто також відзначити, що кожен фахівець проводить захист рекомендованого їм лікування перед консиліумом лікарів.
  4. Всього за кілька днів такий підхід в плануванні дозволяє розробити ідеальний план лікування і приступити до його реалізації.
Розгорнути