Видалення зуба мудрості

Ціна 2300 грн

Записатися на прийом
Видалення зуба мудрості

Етапи видалення зуба мудрості

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.

Думки про видалення зуба мудрості

Зуби мудрості довгий час є предметом суперечок різних стоматологічних шкіл. Одні заявляють: все, що дано людині, потрібно зберігати. Інші ставляться до питання категорично: восьмі зуби потрібно видаляти в усіх клінічних випадках.

Так як же звичайній людині визначитися з вирішенням цього питання? Насправді все дуже просто. Необхідно копнути в історію і археологію, як стає ясно, що зуби мудрості насправді зараз є у людини рудиментом (органом, що втратив своє початкове значення). Наші предки вживали тверду грубоволокнисту їжу, що вимагало більшої кількості зубів для її пережовування. Сучасній людині просто ніде використовувати вісімки і еволюція це доводить: зменшуються розміри щелеп (зуб просто не може прорізатися і залишається в кістці, тим самим надаючи пагубний вплив на сусідні тканини і зуби), а у деяких людей так і взагалі відсутній один, а іноді і всі зуби мудрості.

видалення зуба мудрості ціна

Відносно сучасних думок компетентних організацій, ми маємо наступне твердження: Віденська Школа Міждисциплінарної Стоматології рекомендує видаляти вісімки ще в підлітковому віці (дівчатам – до 14 років, хлопчикам – до 16). Таким чином, людина максимально м’яко позбавляється від ймовірних причин практично неминучих ускладнень і патологій, пов’язаних з прорізуванням вісімок в майбутньому.

Якщо ж ви вже переступили цю вікову категорію – не біда. Зуби мудрості можна і потрібно видаляти на різних вікових етапах.

Показання до видалення зубів мудрості

Команда СКАЙКЛІНІК згодна з іменитими колегами з Австрії та строго дотримується рекомендованого протоколу, але іноді можливі і виключення, що залежать виключно від особливостей клінічної ситуації. Ми однозначно виступаємо за видалення зуба мудрості в наступних випадках:

 • вісімки розташовані під нахилом в кістці, що говорить про неможливість прорізування в правильному положенні і гарантує пошкодження прилеглих тканин;
 • вже прорізані зуби мудрості розвернуті, чим самим провокують постійне травмування м’яких тканин і є причиною місцевих запальних процесів. Не варто забувати, що постійна і тривала травма є однією з основних причин виникнення пухлин в порожнині рота;
 • неправильне положення третіх молярів (вісімок) не тільки провокує руйнування попереду стоячих зубів (це призводить до необхідності видаляти нерв, а іноді – видаляти зруйнований зубом мудрості хороший зуб), але і є однією з головних причин викривлення прикусу і нерівних зубів;
 • положення зуба якби правильне, але навколо постійно запалюються і кровоточать ясна, з’являється біль і неприємний запах;
 • ну і звичайно ж, вісімки рекомендується видаляти у випадках, коли зуб уражений карієсом або ж його ускладненнями.

Підготовка до видалення зуба мудрості

Першим етапом в підготовці до видалення є аналіз клінічної ситуації стоматологом-хірургом (проводиться детальний огляд та консультація), а також опитування на предмет наявності загальносоматичних захворювань і алергічних реакцій.

 

Далі необхідно провести рентгенологічне обстеження – комп’ютерну томографію. Даний метод дозволяє з точністю до часток міліметра спланувати маніпуляцію з видалення вісімки (нерідкі випадки, коли зуб має до 5-ти коренів, обплітає ними нижньощелепний нерв або виступає в верхньощелепну пазуху).

зуб мудрості видалення

Етапи видалення зуба мудрості

Якщо протипоказань до видалення немає, то алгоритм дій виглядає наступним чином:

 • проводиться місцева анестезія. За бажанням пацієнта може бути сплановане  проведення видалення зуба під наркозом;
 • створюється доступ до зуба мудрості (при необхідності проводиться невеликий розріз ясен);
 • видалення зуба проводиться максимально консервативно: спеціальним інструментом зуб піддівається і акуратно витягується з кістки. У деяких випадках хірург-стоматолог СКАЙКЛІНІК використовує кілька різних інструментів, за допомогою яких зуб розрізається і видаляється по частинах. Це направлено на мінімізацію травми в зоні видалення;
 • далі проводиться перевірка лунки на предмет того, що в ній не залишилися шматочки зуба. На цьому етапі закладається спеціальна губка або, що несе ще більш виражений ефект, що загоює, вноситься фібриновий згусток PRF, заздалегідь приготовлений з власної крові пацієнта. Таке нововведення істотно знижує больові відчуття, прискорює процес загоєння і перешкоджає атрофії кістки в зоні видалення;
 • лікар накладає косметичний шов і дає рекомендації, яких слід дотримуватися після видалення зубів.

Середня тривалість візиту для видалення одного зуба мудрості становить 40-50 хвилин. Через 7-10 днів необхідно обов’язково звернутися до лікаря на огляд і зняття швів.

Рекомендації після видалення зуба мудрості

 • наступні дві години після операції відмовитися від їжі і води;
 • не можна вживати гарячу їжу протягом 2-3 діб;
 • уникати фізичних навантажень протягом 3-х днів після операції;
 • намагайтеся їсти на іншу сторону перші дні після операції;
 • обов’язково проводити ротові ванночки, але не полоскати рот;
 • не пробувати рану язиком або іншими предметами;
 • не гріти щоку з боку проведених маніпуляцій, щоб уникнути запалення;
 • чистити зуби можна, як і раніше, але без виражених зусиль в області рани.

При дотриманні даних рекомендацій вам не буде потрібно багато часу на відновлення і вже на третій-четвертий день ви забудете про втручання!

 

Що стосується пацієнтів, які носять капи або інші види знімних конструкцій, так чи інакше контактують з місцем видалення – на період загоєння їх використання потрібно буде відкласти. Фахівці СКАЙКЛІНІК розкажуть детальніше про всі нюанси ще до видалення зуба.

Видалення зуба мудрості під загальним наркозом в стоматології СКАЙКЛІНІК

Видалення зубів в стоматології SKYCLINIC проходить в максимально комфортних умовах для наших пацієнтів. Використання місцевої анестезії повністю виключає больові відчуття під час видалення зубів мудрості.

 

Однак при підвищеній тривожності або протипоказаннях до введення місцевих анестетиків при видаленні зубів мудрості рекомендується проводити процедуру під седацією. Седацію також називають медикаментозним сном, оскільки пацієнт під дією препаратів занурюється в стан, схожий на сон.

Скайклінік співпрацює з досвідченими анестезіологами Києва і гарантує якісне видалення зубів мудрості під наркозом. Для проведення безпечного наркозу необхідно провести ряд аналізів, які призначає Ваш лікар.

Детальну інформацію про наркоз Ви можете знайти в розділі Лікування зубів під наркозом.

Атипове видалення або видаленния ретенованого зуба мудрості

Варто окремо сказати про видалення зубів (в тому числі і зубів мудрості), які повністю закриті кістковою тканиною. Їх ще називають ретеновані або дистоповані. Даний вид видалення додатково включає в себе створення доступу через кістку до зуба, який видаляється. В такому випадку область операції дещо більша, ніж при стандартному видаленні. Також в даній ситуації необхідно проводити кісткову пластику з метою відновлення дефекту (порожнини) в кістці і забезпечення якісного загоєння. Тривалість операції може становити до 1,5 годин.

Ви можете бути впевнені на всі 100% в якості роботи стоматологів-хірургів нашої клініки! Адже турбота про пацієнта і робота на якість стоять у нас в пріоритеті!

Видалення зуба мудрості: ціна у стоматології «SKYCLINIC»

Для вашої зручності ми розробили інноваційний прейскурант на всі наші послуги і лікар відразу на етапі консультації абсолютно точно зорієнтує по вартості видалення саме у вашому випадку.

 

«СКАЙКЛІНІК» – це команда професіоналів, про яку залишають хороші відгуки, тому що ми відкриті і чесні, пропонуємо доступну ціну і якісний результат, будь це лікування зубів, протезування зубів, художня реставрація, установка коронок, імплантація, хірургія або просто гігієна порожнини рота. При проведенні операцій використовуються тільки сертифіковані матеріали і сучасні технології. Всі стоматологи-хірурги є дипломованими фахівцями, регулярно проходять курси підтвердження і підвищення своєї кваліфікації і здатні провести складне або атипове видалення зубів мудрості на найвищому рівні.

 

Все ще сумніваєтесь в ухваленні рішення по видаленню зуба мудрості? Телефонуйте і записуйтеся на консультацію в нашій клініці. Записатися на прийом можна за телефонами з розділу «Контакти». Також нам можна написати в месенджери і на e-mail. Запишіться на зручний для вас час і довіртеся нашій команді! Чекаємо вас в СКАЙКЛІНІК!

 

Особа Нестор Богданович
Особа Нестор Богданович

Лікар – стоматолог-хірург, імплантолог. За більш ніж 6 років безперервної практики в імплантації вдячні пацієнти глибоко поважають свого лікаря.
Нестор Богданович регулярно відвідує профільні конгреси і вносить нові методики в свою повсякденну практику, що дозволяє йому досягати прекрасних клінічних результатів.

Розгорнути
Показання
 • вісімки розташовані під нахилом в кістці, що говорить про неможливість прорізування в правильному положенні
 • вже прорізані зуби мудрості розвернуті і провокують постійне травмування м’яких тканин
 • неправильне положення вісімок провокує руйнування попереду стоячих зубів і є однією з головних причин викривлення прикусу і нерівних зубів
 • навколо зуба постійно запалюються і кровоточать ясна, з’являється біль і неприємний запах
 • вісімки рекомендується видаляти у випадках, коли зуб уражений карієсом або ж його ускладненнями
Протипоказання
 • серцево-судинні захворювання в стадії загострення
 • гострі інфекційні захворювання
 • гострі запальні захворювання слизової оболонки порожнини рота
 • гнійно-запальні процеси щелено-лицевої ділянки
 • 1 та 3-й триместри вагітності
 • деякі захворювання кровоносної системи
 • психічні захворювання в період загострення
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Знижка до 10% на всі послуги
Діє до 31 Травня
Знижка до 10% на всі послуги

Скористайтеся будь-якою послугою у SKYCLINIC та отримайте віртуальну накопичувальну дисконтну картку “Light” зі знижкою 5% на всі стоматологічні послуги.

З деталями Вас з радістю ознайомлять наші адміністратори.

Сімейна знижка
Діє до 31 Травня
Сімейна знижка

Приводьте на лікування своїх близьких (батьків, дітей, чоловіків і дружин, братів і сестер, дідусів і бабусь) та отримайте віртуальну дисконтну картку “Full” зі знижкою 10% на всі стоматологічні послуги.

Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень
Діє до 31 Травня
Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень

Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень. У вартість входить зняття зубного каменю ультразвуком та чистка Air Flow.

Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ
Діє до 31 Травня
Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ

Безкоштовне надання швидкої стоматологічної допомоги представникам ЗСУ.

Знижка 10% на гігієну*
Діє до 31 Травня
Знижка 10% на гігієну*

*Відвідуй гігієніста або пародонтолога не рідше одного разу на 6 місяців (180 днів) та отримай знижку 10% на проведення “Лікувально-профілактичного комплексу гігієни”, який включає: глибоку діагностику стану ясен, чотирьохетапну чистку зубних відкладень та індивідуальний підбір професійних засобів гігієни порожнини рота в домашніх умовах.

Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн
Діє до 31 Травня
Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн

Зміна кольору і форми зуба за допомогою композитного вініра.

Металева брекет-система всього за 9900 гривень
Діє до 31 Травня
Металева брекет-система всього за 9900 гривень

У вартість входить встановлення металевої брекет-системи на одну щелепу.

Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень
Діє до 31 Травня
Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень

У вартість входить встановлення керамічної брекет-системи на одну щелепу.

“Зуб під ключ”! Зубной імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього від 17900 гривень
Діє до 31 Травня
“Зуб під ключ”! Зубной імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього від 17900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення, формувач ясен, цирконієва коронка.

Керамічна пломба всього за 5900 гривень
Діє до 31 Травня
Керамічна пломба всього за 5900 гривень

Строк служби керамічної пломби більш ніж у 3 рази довший за звичайну пломбу!

Під час виготовлення використовується кераміка провідних світових виробників.

Питання-відповіді
Стоматолог хоче лікувати зуби мудрості. А чи є в цьому сенс?
Найчастіше виконати лікування зубів мудрості якісно не представляється можливим через їх розташування, специфіку анатомії і, як наслідок, відсутність функціональної цінності (в 95% випадків зуби мудрості не беруть участі в пережовуванні їжі).
Чи потрібно видалення зуба мудрості?
Повернемося до статистики. На сьогоднішній день видалення зубів мудрості рекомендовано в 98% випадків. Наша команда фахівців детально аналізує і опрацьовує кожну клінічну ситуацію, і якщо доктор рекомендує вам видалення зубів мудрості, то можете бути твердо впевнені, що дана рекомендація аргументована.
Як доглядати за ротовою порожниною після видалення зуба мудрості?
Як правило, після видалення стоматолог призначає:
 • ротові ванночки розчином антисептика;
 • не рекомендує вживати гарячі напої та їжу протягом доби;
 • протипоказано гріти щоку з боку видалення, приймати гарячі ванни;
 • не рекомендовані фізичні вправи;
 • індивідуальна гігієна порожнини рота проводиться, як і до видалення, без надмірного тиску щітки на область видаленого зуба.
Як підготуватися до видалення зуба мудрості?
Найчастіше процедура видалення зубів мудрості є досить непростою процедурою, але наші хірурги-стоматологи мають величезний досвід проведення даної маніпуляції з найкращим прогнозом. Лікарі рекомендують напередодні утриматися від прийому спиртних напоїв і важкої їжі (жирне, смажене). Безпосередньо перед процедурою рекомендується поїсти і, якщо ви відчуваєте тривогу, показано застосування легких седативних препаратів на основі валеріани або пустирника.
Коли показано видалення зубів мудрості?
Відповідно до сучасних тенденцій, видалення зубів мудрості показано в 98% випадків. Причиною цього є те, що в результаті еволюції розмір щелепних кісток людини поступово зменшувався у зв'язку зі зниженням жувального навантаження. Як наслідок, це призвело до того, що для прорізування зубів мудрості сучасній людині часто просто недостатньо місця, що сприяє зміні положення зачатка зуба мудрості і неправильного його прорізування, або ж ретенції і дистопії (розвитку всередині кістки без прорізування). Неправильне положення зубів мудрості вкрай часто призводить до руйнування зубів поруч.
Зуби мудрості – хто вони?
В процесі еволюції зуби мудрості втратили свою необхідність, так як тисячі років тому наші предки їли жорстку їжу, і навантаження на щелепи і зуби була велика. На сьогоднішній день у деяких людей восьмі зуби не формуються і, отже, не виникає питання про їх видалення. У більшості людей зуби мудрості ростуть нерівно, впливають на стан сусідніх зубів, або викликають запалення при утрудненому прорізуванні.

Відгуки

Реальні відгуки про стоматологію від наших пацієнтів
Дмитрий Курченко про стоматологію
Дмитрий Курченко
Очень качественное и профессиональное обслуживание. Врач абсолютно безболезненно и просто вырвал зуб мудрости, все прошло без каких либо осложнений. Выражаю благодарность Виталию Александровичу и его команде. Спасибо!
Лікуючі лікарі:
m a x i m s a v e l e v про стоматологію
m a x i m s a v e l e v
когда узнал о своей проблеме, начал поиск клиники и доктора, осмотрел десяток сайтов, так уж вышло, что глаз упал на SKYCLINIC. Не хотелось далеко ездить, но эстетическое удовольствие от интерьера и сайта перевесило, решил приехать на консультацию к доктору. На входе встретила администратор, медсестра провела к доктору, атмосфера клиники расслабляющая, всё как нужно, чтобы не переживать и не бояться. Доктор с первой минуты разговора внушал доверие, так что я твёрдо решил, что удалять первый зуб буду здесь, а дальше посмотрим. Удаление прошло быстро, в процессе доктор предложил комментировать что он делает, я любопытный, и это было то что нужно!) Доктор сделал всё аккуратно, написал рекомендации, 20 минут и я еду домой. Сегодня третий день, два дня назад было удаление, а я уже практически как новенький.Я начитался в интернете отзывов, как люди месяцами ходили с отёком после удаления зубов мудрости, но в SKYCLINIC вам предложат плазмотерапию, это когда частицы вашей крови помещают в рану для быстрого восстановления и препятствию проникновения инфекции), всем рекомендую. Доктором и клиникой доволен на все сто, у меня остался ряд проблем, лечить которые буду в SKYCLINIC.
Лікуючі лікарі:
Paul Matskevych
Нам дуже сподобалась клініка. Ціни відповідають сервісу .Дуже приємний та чуйний персонал ,дбайливо відносяться до побажань клієнта.Робили чистку та виривали зуб ,роботою задоволені на всі 300%. Можемо відзначити Катеринюка Віталія ,справжній професіонал.
Лікуючі лікарі:
Марина Еременко
Я була на прийомі у лікаря-хірурга Катеринюк Віталія Олександровича і дуже здивована швидкістю видалення зубів і безболісністю !!! Я прийшла в кабінет до лікаря видаляти один зуб але мені так сподобалось видалення(хоча у мене не найлегше було видалення як мені сказали) що я вирішила видалити ще один зуб за один прийом ! Перед видаленням мені все пояснили та підготували до процесу щоб не було так страшно. Ще один момент мені сподобався: у всіх деталях до мене була проявлена повага і лікар похвалив мене що я читаю всі папери які підписую ! Не зауваження що довго читаю і похвала ! Крутий рівень !!! Отож, видалення для мене пройшло мега швидко, безболісно і з прекрасним настроєм ! Я сміялась у кріслі з лікарем та медсестрою !
Лікуючі лікарі:
Антон Савицкий
Почав лікуватися в цій клініці і дуже задоволений. Ціни не найдешевші, але обслуговування на найвищому рівні! Після безкоштовної консультації зіставили повний план лікування, сподобалось що кожен раз фотографують щелепи і ведуть аналіз моєї ситуації. Вже полікували шість зубів і чотири видалили. Так, справи в мене так собі в мої 28 рочків. І це тільки початок, планую продовжувати в цій клініці. Окрема подяка моєму хірургу Нестору Богдановичу!!!!! Професійний лікар, приємна людина, дуже відповідально відноситься до роботи. Також дякую, що дуже обережно і безболісно видаляв корені зуба, бо через запалення під ними анестезія працювала не повністю. Будемо співпрацювати, дякую, успіхів!!!
Лікуючі лікарі:
Особа Нестор Богданович
Юлия Янковская
Вирішила поставити брекет систему. Але щоб потім не було проблем, треба зробити все правильно. Для початку я пройшла чисту у пародонтолога Ксенії Сергіївни, і за одне мене навчили правильно робити щоденну гігієну порожнини рота. Потім був терапевт Лінда Ігорівна, котра дуже професійно і швидко вилікувала мені проблемні зуби. А також звичайно довелося зіткнувся з видаленням зубів мудрості, в цій справі довірилася хірурга Нестору Богдановичу. Ну і звичайно ортодонт Анна Сергіївна на фініші. Загалом однозначно рекомендую клініку .І чистота в самій стоматології на вишем рівні. Дякую за хорошу роботу і великий крок до красивої і здорової посмішки.
Лікуючі лікарі:
Особа Нестор Богданович
Мартинчук Анна Сергіївна
Марина Еременко
Я була на прийомі у лікаря-хірурга Катеринюк Віталія Олександровича і дуже здивована швидкістю видалення зубів і безболісністю !!! Я прийшла в кабінет до лікаря видаляти один зуб але мені так сподобалось видалення(хоча у мене не найлегше було видалення як мені сказали) що я вирішила видалити ще один зуб за один прийом ! Перед видаленням мені все пояснили та підготували до процесу щоб не було так страшно. Ще один момент мені сподобався: у всіх деталях до мене була проявлена повага і лікар похвалив мене що я читаю всі папери які підписую ! Не зауваження що довго читаю і похвала ! Крутий рівень !!! Отож, видалення для мене пройшло мега швидко, безболісно і з прекрасним настроєм ! Я сміялась у кріслі з лікарем та медсестрою !
Тетяна Панасюк
Дуже хороша стоматологія із професійними лікарями. Також дуже привітні адміністраторки клініки - з їхнього боку усе чітко і зрозуміло. Лікую зуби у лікарки Лінди Ігорівни Гриценко. Лінда Ігорівна провела чистку зубів, проконсультувала щодо подальшої гігієни. Взагалі дуже акуратно зробила чистку!!! Круто, що у клініці фотографують зубки і далі пояснюють, які є проблеми. Також Лінда Ігорівна полікувала карієс - тут взагалі шик-блиск!!! Так гарно, рівненько, акуратно виглядають зубки))) Знову ж таки, це завдяки фотографії можна порівняти до і після. При цьому лікарка пояснювала кожен свій крок у процесі лікування ну і до лікування проговорила всі проблеми, прописана такий план лікування. Завчасно всі процедури прораховані і вже розумієш, які будуть витрати на лікування, що дуже-дуже зручно. Взагалі дуже рада, що потрапила до такої професійної і хорошої лікарки) Щиро дякую Лінді Ігорівні та дівчатам-асистенткам за їхню високоякісну роботу, а також за віддачу, людяність, гарне ставлення!!! Також у цій клініці видаляла перші два зуби мудрості. Я навіть не можу передати, наскільки я боялася!!!!! Але тепер розумію, що реально я більше боялася, ніж було боляче. Видаляв зуби хірург Віталій Олександрович. Усе пройшло швидко і навіть не боляче))) Лікар все пояснював, що робить, заспокоював постійно, бо моєму страху не було краю. Словом, не так то і страшно виявилося, прийду до Віталія Олександровича видаляти інші два зуби мудрості. Дякую йому і його асистентці за висококваліфіковану роботу!)
Лікуючі лікарі:
Billy Talent
Пришел вырвать в эту клинику зуб мудрости к Михаилу Александровичу. Вырвали. А где же боль? Где крики? Первая стоматология в моей жизни, где я даже не пытался выделять адреналин. Это высший пилотаж. Перед вырыванием была проведена общая консультация, сделаны фото всех зубов с рассмотрением и показом этих фото перед клиентом на мониторе, а не на ... пальцах. Чисто, уютно, приветливо и профессионально. Прийду ещё.
Viki s
Лечение в данной клинике занимает у меня уже несколько месяцев. За это время удалось поработать над моей улыбкой с такими специалистами как Ксения Сергеевна, которая провела профессиональную чистку зубов и другие процедуры, которые помогли избежать надвигающийся параодонтит, подробно рассказала о состоянии зубов и плане лечения; с Инной Олеговной, которая помогла спасти зубки от кариеса выполнив при этом красивую и функциональную реставрацию (пломбы-плюшки наконец-то в прошлом); Михаил Александрович удалил по две восьмёрки в два приёма. Было страшно, но почти не больно :) зажило достаточно быстро и мало беспокоило. Довольна обслуживанием, всегда напомнят о ближайшем приеме. Цена-качество на уровне, однозначно стоит посещения.
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Elena Kucher про стоматологію
Elena Kucher
Я хочу поделиться своим отзывом о SKY Clinic, где работают очень профессиональные доктора и персонал стоматологической клиники всегда очень вежлив и готов максимально помочь клиенту. - Главный врач Богдан Михайлович в первый же сеанс детально обсудил мою ситуацию (я носила брекеты и обратилась с просьбой поставить ретейнер). И направил меня к специалистам, которые именно в моей ситуации были рекомендованы очень профессионально. - Врач-пародонтолог Ксения Сергеевна сделала мне профессиональную чистку с презентацией о всем процессе, используя фото моих зубов. Первый раз была на чистке, где мне так подробно описали состояние моих зубов и десен. Планирую дальше работать с Ксенией Сергеевной и приходить на регулярные чистки. - Врач-хирург Михаил Александрович очень быстро и профессионально вырбал мне 2 зуба мудрости, которые находились достаточно высоко и я очень боялась, что что-то может пойти не так. Пока доктор поставил мне обезбаливание, его помощница взяла у меня кровь из вены, которую разогнали на центрифуге и после операции поместили вместо зубов, благодаря чему я очень хорошо себя чувствую (сегодня первый день после и никаких болевых ощущений или осложнений нет). Само удаление зубов прошло достаточно бысто и я больше боялась, чем на самом деле все осуществилось. Спасибо большое доктору! - Персонал клиники: ассистенты врачей и администраторы всегда очень вежливые, позитивные, приятные и готовы помочь. Один раз я опоздала на час из-за пробки и меня все же приняли! Так же для меня подготовили пакет документов для страховой компании на возмещение, что не везде делают. - Сама клиника очень чистая и светлая, это тоже важно.
Лікуючі лікарі:
Бишук Богдан Михайлович
Дмитрий Власенко про стоматологію
Дмитрий Власенко
Прежде, чем попасть в эту клинику был на нескольких консультациях у других ортодонтов. В предложенных ранее планах лечения не было уверенности в результате, чувствовался формальный подход. В Skyclinic с первой консультации все прошло на высоком профессиональном уровне, использовалось самое современное оборудование. План лечения был подробно обсуждён и обоснован. Очень понравилась терапевт Ксения Сергеевна и хирург Михаил Александрович, который быстро и безболезненно удалил две нижние восьмерки. Перед удалением у пациента берут кровь из вены и готовят препарат, которым закрывают рану и накладывают шов, что существенно ускоряет процесс заживления. Главный врач, Богдан Михайлович активно принимает участие в определении тактики лечения и сопровождает на всём протяжении. Все этапы согласовывают с возможностями и удобством пациентов. Очень удобный график работы, включая выходные дни и вторую половину дня. Приятная гибкая система скидок, цены также приемлимые за такой уровень оказания услуг.
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Бишук Богдан Михайлович
Ksenia Zaderiienko про стоматологію
Ksenia Zaderiienko
Удаляла зубы мудрости, по два за раз. Процедуры прошли быстро, практически безболезненно, без осложнений. Персонал приветливый, особенно благодарна хирургу Михаилу Ефимов за проделанную работу и легкую атмосферу во время процедуры.
Vlad B
Прошел у них полный курс лечения. Консультация, утверждение плана лечения, результат! За 3 месяца выполнили все оговоренные процедуры: чистка (airflow + ультразвук), лечение кариеса (всего около 12 пломб), удаление двух зубов мудрости, установка 8 керамических накладок. Был приятно удивлен, что каждый тип работ выполняется отдельным специалистом. Каждый инструмент распаковывался при мне. Остался предельно доволен. Порадовал молодой коллектив и опрятность. Хожу к ним на регулярные чистки и обследования!
Alisa Tanko про стоматологію
Alisa Tanko
В Скай клінік я прийшла складним пацієнтом після невдалих лікувань у трьох ортодонтів. Після двох років лікування я вже з рівними зубами))). Весь персонал дуже чуйний та уважний, можна отримати відповідь на будь які запитання та отримати розгорнуту консультацію. Також в Скай клінік мені видалили зуби мудрості та поставили імплант (Михайло Олександрович Єфімов, дуже Вам вдячна за якісну роботу). Зараз в клініці я проходжу консультування по підбору вінірів та раз на пів року приїжджаю на гігієнічну чистку ротової порожнини. Однозначно рекомендую.
Усі відгуки
Коментарів немає