Ультразвукова чистка зубів

700 грн
Ультразвукова чистка зубів

Етапи

Зубний камінь і причини його появи

Зубний камінь – це скупчення патогенних (шкідливих) мікроорганізмів на поверхні зуба. У разі несвоєчасного очищення зуба від м’якого зубного нальоту (залишки їжі), наліт має властивість тверднути і таким чином з’являється камінь, який прибрати в домашніх умовах вкрай складно, адже зазвичай він накопичується у важкодоступних місцях.

 

Самостійно ця маніпуляція рідко використовується, так як для максимального результату потрібно видалити не тільки наявний зубний камінь, але і зубну бляшку (наліт, який ще не встиг перетворитися на камінь, «наліт курця», темні, жовті смуги на зубах). У нашій клініці для цього використовується новий вид порошку – карбонат кальцію і новий ефективний прилад PROPHYflex (KaVo-Німеччина). Таким чином досягається максимальний результат і профілактика практично всіх захворювань в терапевтичної стоматології.

Види зубного каменю

Розрізняють декілька видів каменю:

 • над’ясеневий зубний камінь. Знаходиться на видимій частині зуба (коронки). Його видно неозброєним оком пацієнту і лікарю. Для його зняття застосовують ультразвукові насадки і ручні інструменти;
 • під’ясеневий зубний камінь. Знаходиться на корені зуба. Його наявність говорить вже про більш серйозне захворювання (пародонтит). Цей камінь важко побачити пацієнтові самостійно. Найчастіше він виявляється при огляді лікарем-пародонтологом. Для його зняття застосування суто ультразвукової насадки недостатньо, а в деяких випадках і протипоказано.

Видалення зубного каменю ультразвуком

Ультразвук – це тонка насадка, що має мінімальні коливання. Подаються ультразвукові хвилі разом з напором води, що активно діють на наявний зубний камінь, таким чином відбувається його дроблення.

 

При появі на зубах над’ясеневих каменів (білі, коричневі, жовтуваті обідки біля ясен, шорсткі на дотик) активно застосовується ультразвук.

 

Показання до зняття зубних відкладень ультразвуком

 • неприємний запах з рота;
 • візуальне потемніння зубів;
 • відчуття шорсткості на зубах;
 • рухливість зуба;
 • червоні, рихлі ясна;
 • кровоточивість ясен (гінгівіт);
 • постановка брекет-системи, постановка пломб і реставрацій (якщо є наявність каменю, перед усіма маніпуляціями в стоматології спочатку потрібно його видалення);
 • часте вживання незбалансованої їжі (газовані напої і їжа, багата простими вуглеводами);
 • погана домашня гігієна (чистка зубів менше 2-х разів на день, відмова від використання йоршиків і зубних ниток);
 • кількісні і якісні зміни в слині.

Протипоказання до ультразвукового зняття зубних відкладень

 • вагітність;
 • кардіостимулятори;
 • епілепсія;
 • деякі захворювання серцево-судинної системи.

Дані протипоказання актуальні тільки для ультразвукової чистки. Для того, щоб зняти зубні камені, існує альтернатива – очищення ручним інструментом. Вона не менш ефективно знімає наявні камені, але час маніпуляції може бути трохи збільшено. Все залежить від кількості і сили прикріплення каменю до зуба.

Переваги ручного чищення зубного каменю

 • швидке і безболісне зняття каменю;
 • профілактика практично всіх захворювань в стоматології;
 • відносна дешевизна маніпуляції;
 • через 2-3 дні пацієнт бачить повний результат (проходить запалення і кровоточивість ясен);
 • відчуття чистоти і гладкості на зубах;
 • зникнення неприємного запаху.

Наслідки несвоєчасного видалення зубного каменю

Зубні камені можуть бути дуже агресивними до зубів, адже в їх складі знаходяться мільйони шкідливих карієсогенних і пародонтопатогенных бактерій. Часто після масивного зняття твердих зубних відкладень під ними ми можемо спостерігати вже сформований карієс на поверхні зубів. У разі несвоєчасної професійної гігієни камінь опускається вниз на корінь зуба і починає руйнувати кістку, що є ознакою такого захворювання як пародонтит. Зуби починають розхитуватися і при важких ступенях камінь може “виштовхнути” зуб з кістки.

 

Міжнародна асоціація стоматологів рекомендує проводити зняття зубного нальоту не менше, ніж раз на півроку.

Методика зняття зубного каменю

У нашій клініці ми комплексно підходимо до зняття зубних відкладень.

 

Ультразвук вкрай ефективний для зняття твердих зубних відкладень (зубного каменю), але зняти темний наліт на зубах і відполірувати він не в силах. Для цього використовується повітряно-абразивний метод (Air-Flow):

 1. Спочатку ми проводимо детальний огляд і фотопротокол, який фіксує клінічну ситуацію і дозволяє продемонструвати пацієнтові фото “до”, “в процесі” і “після” процедури.
 2. Другим етапом є фарбування зубів спеціальним індикатором нальоту. Таким чином візуалізуються (фарбуються в фіолетовий колір) ті місця, які пацієнт “хронічно” не дочищає. Проводиться фотографування.
 3. Далі відбувається багатоетапна чистка (4-5 етапів).
 4. В кінці маніпуляції ми обов’язково говоримо про те, як правильно чистити проблемні місця, тим самим подовжуючи результат чистки. Підбираємо всіх необхідні засоби по домашньому догляду. Дана маніпуляція може зайняти від години до півтори години.

Чому в стоматології «SKYCLINIC» це не боляче?

Для того, щоб створити максимально комфортні умови і гарантувати якість результату ми використовуємо тільки найкраще обладнання. Для зняття зубного каменю ми застосовуємо ультразвук KAVO (Німеччина). Він має мінімальні коливання серед існуючих, тим самим при його застосуванні відсутня чутливість зубів.

У 2% випадків, при яскраво вираженій чутливості або страху, ми застосовуємо знеболюючі гелі та місцеву ін’єкційну анестезію.

Ціни

У багатьох видалення зубного каменю асоціюється з простою маніпуляцією і, як наслідок, дешевизною. Ця думка вкрай невірна. Проста, на перший погляд, маніпуляція насправді досить об’ємна і вимагає як високого професіоналізму доктора і асистента, так і висококласного обладнання.

 

Ми гарантуємо високу компетенцію нашої команди і доступну вартість.

 

Запишіться на консультацію до пародонтолога вже зараз і сплануйте ваш візит на процедуру. Для ознайомлення з орієнтовними цінами запрошуємо вас відвідати сторінку Ціни на нашому сайті.

Відгуки

Усе ще не можете знайти свого лікаря? Ознайомтеся з відгуками про якість роботи наших стоматологів і комфорт в СКАЙКЛІНІК. Просто перейдіть на сторінку Відгуки та переконайтеся у правильності вашого вибору. До зустрічі в SKYCLINIC.

Розгорнути

Альтернативні послуги

Професійна чистка зубів
от 1600 грн
Узнать больше
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Безкоштовна консультація*
Діє до 30 Листопада
Безкоштовна консультація*

*При проведенні лікування в той же візит, консультація фахівця проводиться без оплати.
Стандартна вартість консультації – 300 грн.

Виготовлення керамічного вініра всього за 5900 гривень
Діє до 31 Жовтня
Виготовлення керамічного вініра всього за 5900 гривень

Під час виготовлення вініра використовується кераміка провідних світових виробників.

Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 10900 гривень
Діє до 31 Жовтня
Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 10900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення. Кінцева вартість розраховується індивідуально, виходячи з особливостей кожної клінічної ситуації.

Питання-відповіді
Як часто необхідно робити чистку ультразвуком?
Існує всесвітня рекомендація стоматологів про комплексне зняття зубних відкладень (в тому випадку, і про ультразвукове чищення): частота професійної гігієни 1 раз в 6 місяців при здоровому стані ясен. При таких захворюваннях, як пародонтит, гінгівіт, паління, при ортодонтичному лікуванні, неправильному прикусі, неспроможній гігієні порожнини рота, рекомендовано проводити гігієну раз в 3 місяці. Якщо камінь вже з'явився, не варто чекати закінчення 6 місяців для його зняття. Зубний камінь - це сукупність бактерій, які варто видалити негайно, адже це провокатор карієсу і запальних процесів в яснах.
Чи безпечний ультразвук для зубів?
Ультразвук використовується з метою видалення над’ясеневого зубного каменю (те, що може побачити пацієнт в домашніх умовах і лікар неозброєним оком). Ультразвук створює коливання, які легко розбивають і видаляють камінь. Це абсолютно безболісна і безпечна процедура. Важлива техніка чистки і правильний напрямок наконечника. Однак існує ряд протипоказань: вагітність, кардіостимулятор, епілепсія, тотальне протезування.
Відгуки
Реальні відгуки від наших пацієнтів
Lilly P
Мій найкращий і найбезболісніший досвід лікування стався саме в цій клініці. Тут я відчула повагу до себе як до клієнтки і те, що мої відчуття і бажання мають значення. Тепер я знаю, що похід до стоматолога - не тортури, а щось, що може бути легким і приємним. Лікуюся в клініці вже кілька місяців: зробила чистку та пролікувала увесь каріес. Результат бездоганний! Лікарка Лінда Ігорівна пояснювала всі етапи лікування, попереджала про кожну маніпуляцію, запитувала як я почуваюся і чи не відчуваю дискомфорту або болю. До речі, боляче жодного разу не було. Попри мій шалений страх і негативний попередній досвід, в Skyclinic я почувалася в безпеці і щиро чекала кожного нового візиту. Окремої уваги заслуговують найпривітніші та найввічливіші адміністраторки, яких я коли-небудь бачила. Не люблю дзвінків, тому ми побудували комунікацію в месенджерах. Це було супер зручно, вони швидко відповідали на будь-який мій запит і допомагали підібрати найзручніший час візиту. Я дуже задоволена сервісом та результатом, і щаслива, що колись мені порадили саме цю клініку.
Лікуючі лікарі:
Гриценко Лінда Ігорівна
Galia G.
Прохожу лечение у Инны Олеговны - абсолютно довольна всеми процесами в клинике и результатами лечения. Несмотря на приличный прайс клиники, результат полностю оправдывает вложения. Это первый стоматолог, перед которым я почти не волнуюсь)) Всем здоровья!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Katya Voitsykhovska
Проходила комплексне лікування у лікаря Волкової Інни. Максимально задоволена наданим сервісом та лікуванням! Дякую!!!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Тетяна Панасюк
Дуже хороша стоматологія із професійними лікарями. Також дуже привітні адміністраторки клініки - з їхнього боку усе чітко і зрозуміло. Лікую зуби у лікарки Лінди Ігорівни Гриценко. Лінда Ігорівна провела чистку зубів, проконсультувала щодо подальшої гігієни. Взагалі дуже акуратно зробила чистку!!! Круто, що у клініці фотографують зубки і далі пояснюють, які є проблеми. Також Лінда Ігорівна полікувала карієс - тут взагалі шик-блиск!!! Так гарно, рівненько, акуратно виглядають зубки))) Знову ж таки, це завдяки фотографії можна порівняти до і після. При цьому лікарка пояснювала кожен свій крок у процесі лікування ну і до лікування проговорила всі проблеми, прописана такий план лікування. Завчасно всі процедури прораховані і вже розумієш, які будуть витрати на лікування, що дуже-дуже зручно. Взагалі дуже рада, що потрапила до такої професійної і хорошої лікарки) Щиро дякую Лінді Ігорівні та дівчатам-асистенткам за їхню високоякісну роботу, а також за віддачу, людяність, гарне ставлення!!! Також у цій клініці видаляла перші два зуби мудрості. Я навіть не можу передати, наскільки я боялася!!!!! Але тепер розумію, що реально я більше боялася, ніж було боляче. Видаляв зуби хірург Віталій Олександрович. Усе пройшло швидко і навіть не боляче))) Лікар все пояснював, що робить, заспокоював постійно, бо моєму страху не було краю. Словом, не так то і страшно виявилося, прийду до Віталія Олександровича видаляти інші два зуби мудрості. Дякую йому і його асистентці за висококваліфіковану роботу!)
Vlad Nekrutenko
Vlad Nekrutenko
Делал чистку у врача Инна Волкова. В клинике чисто - приятно находиться. Персонал приветливый и учтивый. Во время приёма врач доступно объяснил как проходит процедура чистки и показал мои проблемные места. Сама чистка прошла оперативно, врач старался всё провести безболезненно. Был приятно удивлён уровнем сервиса и работой врача, особенно если сравнивать с местами где лечился до этого. Рекомендую, соотношение цены и сервиса, который получаешь взамен - 5/5.
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Viki s
Лечение в данной клинике занимает у меня уже несколько месяцев. За это время удалось поработать над моей улыбкой с такими специалистами как Ксения Сергеевна, которая провела профессиональную чистку зубов и другие процедуры, которые помогли избежать надвигающийся параодонтит, подробно рассказала о состоянии зубов и плане лечения; с Инной Олеговной, которая помогла спасти зубки от кариеса выполнив при этом красивую и функциональную реставрацию (пломбы-плюшки наконец-то в прошлом); Михаил Александрович удалил по две восьмёрки в два приёма. Было страшно, но почти не больно :) зажило достаточно быстро и мало беспокоило. Довольна обслуживанием, всегда напомнят о ближайшем приеме. Цена-качество на уровне, однозначно стоит посещения.
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Dmitriy Guz
Dmitriy Guz
Клиника А класа, очень приветливый персонал. Сегодня был на консультации у Волковой Инны Олеговны. Изначально врач провел поверхностную консультацию и мы проговорили самые распространенные зубные проблемы. После был сделан фотопротокол зубов и проведен детальный анализ каждого зуба. Индикатор налёта выявил проблемные зоны - после чего была проведена трехэтапная чистка зубов. Отличная клиника, сервис приятно удивил.
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Elena Kucher
Elena Kucher
Я хочу поделиться своим отзывом о SKY Clinic, где работают очень профессиональные доктора и персонал стоматологической клиники всегда очень вежлив и готов максимально помочь клиенту. - Главный врач Богдан Михайлович в первый же сеанс детально обсудил мою ситуацию (я носила брекеты и обратилась с просьбой поставить ретейнер). И направил меня к специалистам, которые именно в моей ситуации были рекомендованы очень профессионально. - Врач-пародонтолог Ксения Сергеевна сделала мне профессиональную чистку с презентацией о всем процессе, используя фото моих зубов. Первый раз была на чистке, где мне так подробно описали состояние моих зубов и десен. Планирую дальше работать с Ксенией Сергеевной и приходить на регулярные чистки. - Врач-хирург Михаил Александрович очень быстро и профессионально вырбал мне 2 зуба мудрости, которые находились достаточно высоко и я очень боялась, что что-то может пойти не так. Пока доктор поставил мне обезбаливание, его помощница взяла у меня кровь из вены, которую разогнали на центрифуге и после операции поместили вместо зубов, благодаря чему я очень хорошо себя чувствую (сегодня первый день после и никаких болевых ощущений или осложнений нет). Само удаление зубов прошло достаточно бысто и я больше боялась, чем на самом деле все осуществилось. Спасибо большое доктору! - Персонал клиники: ассистенты врачей и администраторы всегда очень вежливые, позитивные, приятные и готовы помочь. Один раз я опоздала на час из-за пробки и меня все же приняли! Так же для меня подготовили пакет документов для страховой компании на возмещение, что не везде делают. - Сама клиника очень чистая и светлая, это тоже важно.
Лікуючі лікарі:
Бишук Богдан Михайлович
Георгий Саркисов
Был на приеме, в скайклиник у пародонтолога Ксении, обратился по причине кровоточивости десны. Остался очень доволен проведённым лечением и клиникой в целом. Десна перестала кровить, заметно ушло воспаление. Удивило то, что можно посмотреть фотографии своих зубов с большим увеличением на экране и убедиться в реальности имеющихся проблем. Клиника выглядит очень чистой, прямо стерильной, сразу видно порядок и налаженность действий клиники. Остался в приятном впечатлении!
Лікуючі лікарі:
Ko T
Ko T
Отличная клиника! Был на профилактической чистке у И. Волковой, все на высшем уровне – кабинет, оборудование, средства. Кроме того сделали несколько фото до\после всех зубов и рассказали что нуждается в лечении.
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Vlad B
Прошел у них полный курс лечения. Консультация, утверждение плана лечения, результат! За 3 месяца выполнили все оговоренные процедуры: чистка (airflow + ультразвук), лечение кариеса (всего около 12 пломб), удаление двух зубов мудрости, установка 8 керамических накладок. Был приятно удивлен, что каждый тип работ выполняется отдельным специалистом. Каждый инструмент распаковывался при мне. Остался предельно доволен. Порадовал молодой коллектив и опрятность. Хожу к ним на регулярные чистки и обследования!
Анастасія Семеній
З дитинства боюся лікарів, але потрапивши до терапевта Інни Олегівни полікувала невеличкий карієс безболісно, швидко і якісно. Відразу зробили професійну чистку, Анастасія Валеріївна, навчила домашній гігієні. Отримала приємний подарунок після чистки) Також в цій клініці панує дуже дружелюбна атмосфера)!Це також не мало важливо!Окреме дякую за це дівчаткам)Планую видалення та ортодонтичне лікування! Дуже рада, що потрапила в цю клініку опираючись на відгуки своїх знайомих!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Victoria Chornomorets
Дуже задоволена клінікою! Проводила лікування карієсу, чистку каналів, гігієну. За професійність, ввічливість і повну інформацію лікування велике ДЯКУЮ Волковій Інні. Завжди з посмішкою адміністратори. Буду рекомендувати!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Оля Мошківська
Оля Мошківська
Я і мій чоловік користуємося послугами даної стоматології. Чисте приміщення, привітний молодий персонал, зручне місцерозташування клініки. Порадили розпочати лікування з чистки, вдячні Сухарєвій Анастасії за терпіння і навчання правильній щоденній гігієні!!!, та терапевту Гожі Ніні, за швидкий і якісний прийом. Лікування пройшло швидко і легко, що для нас було дуже важливим.
Лікуючі лікарі:
Iryna Krasovska
Відвідала Skyclinic з приводу професійноі чистки зубів, задоволена рузультатом роботи лікаря на всі 100 процентів. В захваті від роботи всієі команди. Професійна робота лікарів, доброзичливе ставлення всього персонала, відчувала себе як у родині, збираюся поставити імплант саме в Scyclinic.. Хай щастить!