Ультразвукова чистка зубів

Ціна 800 грн
Сьогодні останній день
Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень

Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень. У вартість входить зняття зубного каменю ультразвуком та чистка Air Flow.

Етапи ультразвукової чистки зубів

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.

Зубний камінь і причини його появи

Зубний камінь – це скупчення патогенних (шкідливих) мікроорганізмів на поверхні зуба. У разі несвоєчасного очищення зуба від м’якого зубного нальоту (залишки їжі), наліт має властивість тверднути і таким чином з’являється камінь, який прибрати в домашніх умовах вкрай складно, адже зазвичай він накопичується у важкодоступних місцях.

Самостійно ця маніпуляція рідко використовується, так як для максимального результату потрібно видалити не тільки наявний зубний камінь, але і зубну бляшку (наліт, який ще не встиг перетворитися на камінь, «наліт курця», темні, жовті смуги на зубах). У нашій клініці для цього використовується новий вид порошку – карбонат кальцію і новий ефективний прилад PROPHYflex (KaVo-Німеччина). Таким чином досягається максимальний результат і профілактика практично всіх захворювань в терапевтичної стоматології.

Види зубного каменю

Розрізняють декілька видів каменю:

 • над’ясеневий зубний камінь. Знаходиться на видимій частині зуба (коронки). Його видно неозброєним оком пацієнту і лікарю. Для його зняття застосовують ультразвукові насадки і ручні інструменти;
 • під’ясеневий зубний камінь. Знаходиться на корені зуба. Його наявність говорить вже про більш серйозне захворювання (пародонтит). Цей камінь важко побачити пацієнтові самостійно. Найчастіше він виявляється при огляді лікарем-пародонтологом. Для його зняття застосування суто ультразвукової насадки недостатньо, а в деяких випадках і протипоказано.

Видалення зубного каменю ультразвуком

Ультразвук – це тонка насадка, що має мінімальні коливання. Подаються ультразвукові хвилі разом з напором води, що активно діють на наявний зубний камінь, таким чином відбувається його дроблення.

 

При появі на зубах над’ясеневих каменів (білі, коричневі, жовтуваті обідки біля ясен, шорсткі на дотик) активно застосовується ультразвук.

Показання до зняття зубних відкладень ультразвуком

 • неприємний запах з рота;
 • візуальне потемніння зубів;
 • відчуття шорсткості на зубах;
 • рухливість зуба;
 • червоні, рихлі ясна;
 • кровоточивість ясен (гінгівіт);
 • постановка брекет-системи, постановка пломб і реставрацій (якщо є наявність каменю, перед усіма маніпуляціями в стоматології спочатку потрібно його видалення);
 • часте вживання незбалансованої їжі (газовані напої і їжа, багата простими вуглеводами);
 • погана домашня гігієна (чистка зубів менше 2-х разів на день, відмова від використання йоршиків і зубних ниток);
 • кількісні і якісні зміни в слині.

Протипоказання до ультразвукового зняття зубних відкладень

 • вагітність;
 • кардіостимулятори;
 • епілепсія;
 • деякі захворювання серцево-судинної системи.

Дані протипоказання актуальні тільки для ультразвукової чистки. Для того, щоб зняти зубні камені, існує альтернатива – очищення ручним інструментом. Вона не менш ефективно знімає наявні камені, але час маніпуляції може бути трохи збільшено. Все залежить від кількості і сили прикріплення каменю до зуба.

Переваги ручного чищення зубного каменю

 • швидке і безболісне зняття каменю;
 • профілактика практично всіх захворювань в стоматології;
 • відносна дешевизна маніпуляції;
 • через 2-3 дні пацієнт бачить повний результат (проходить запалення і кровоточивість ясен);
 • відчуття чистоти і гладкості на зубах;
 • зникнення неприємного запаху.

Наслідки несвоєчасного видалення зубного каменю

Зубні камені можуть бути дуже агресивними до зубів, адже в їх складі знаходяться мільйони шкідливих карієсогенних і пародонтопатогенных бактерій. Часто після масивного зняття твердих зубних відкладень під ними ми можемо спостерігати вже сформований карієс на поверхні зубів. У разі несвоєчасної професійної гігієни камінь опускається вниз на корінь зуба і починає руйнувати кістку, що є ознакою такого захворювання як пародонтит. Зуби починають розхитуватися і при важких ступенях камінь може “виштовхнути” зуб з кістки.

 

Міжнародна асоціація стоматологів рекомендує проводити зняття зубного нальоту не менше, ніж раз на півроку.

Методика зняття зубного каменю

У нашій клініці ми комплексно підходимо до зняття зубних відкладень.

 

Ультразвук вкрай ефективний для зняття твердих зубних відкладень (зубного каменю), але зняти темний наліт на зубах і відполірувати він не в силах. Для цього використовується повітряно-абразивний метод (Air-Flow):

 1. Спочатку ми проводимо детальний огляд і фотопротокол, який фіксує клінічну ситуацію і дозволяє продемонструвати пацієнтові фото “до”, “в процесі” і “після” процедури.
 2. Другим етапом є фарбування зубів спеціальним індикатором нальоту. Таким чином візуалізуються (фарбуються в фіолетовий колір) ті місця, які пацієнт “хронічно” не дочищає. Проводиться фотографування.
 3. Далі відбувається багатоетапна чистка (4-5 етапів).
 4. В кінці маніпуляції ми обов’язково говоримо про те, як правильно чистити проблемні місця, тим самим подовжуючи результат чистки. Підбираємо всіх необхідні засоби по домашньому догляду. Дана маніпуляція може зайняти від години до півтори години.

Чому в стоматології «SKYCLINIC» це не боляче?

Для того, щоб створити максимально комфортні умови і гарантувати якість результату ми використовуємо тільки найкраще обладнання. Для зняття зубного каменю ми застосовуємо ультразвук KAVO (Німеччина). Він має мінімальні коливання серед існуючих, тим самим при його застосуванні відсутня чутливість зубів.

У 2% випадків, при яскраво вираженій чутливості або страху, ми застосовуємо знеболюючі гелі та місцеву ін’єкційну анестезію.

Ціни

У багатьох видалення зубного каменю асоціюється з простою маніпуляцією і, як наслідок, дешевизною. Ця думка вкрай невірна. Проста, на перший погляд, маніпуляція насправді досить об’ємна і вимагає як високого професіоналізму доктора і асистента, так і висококласного обладнання.

 

Ми гарантуємо високу компетенцію нашої команди і доступну вартість.

 

Запишіться на консультацію до пародонтолога вже зараз і сплануйте ваш візит на процедуру. Для ознайомлення з орієнтовними цінами запрошуємо вас відвідати сторінку Ціни на нашому сайті.

Відгуки

Усе ще не можете знайти свого лікаря? Ознайомтеся з відгуками про якість роботи наших стоматологів і комфорт в СКАЙКЛІНІК. Просто перейдіть на сторінку Відгуки та переконайтеся у правильності вашого вибору. До зустрічі в SKYCLINIC.

Миронюк Вероніка Вікторівна
Миронюк Вероніка Вікторівна

Лікар – стоматолог-пародонтолог, пародонтальний хірург зі стажем роботи понад 7 років. Розуміючи важливість здоров’я тканин пародонта (ясен і кістки), Вероніка Вікторівна визначила для себе повне занурення в пародонтологію, включаючи і хірургічну її частину. Щорічно доктор відвідує провідні профільні симпозіуми і майстер-класи, що дозволяє їй бути завжди на гребені своєї галузі.

Розгорнути

Альтернативні послуги

Акция
Професійна чистка зубів
1800 грн
Узнать больше
Показання
 • наявність під'ясеневого і над'ясеневого зубного каменю
 • оголення кореня зуба внаслідок рецессії ясен і зубних відкладень
 • неприємний запах з рота, викликаний діяльністю бактерій
 • набряклі і червоні ясна
 • кровоточивість при чищенні зубів і використанні зубної нитки
Протипоказання
 • встановлений кардіостимулятор
 • порушення серцевого ритму
 • немінералізована емаль зубів, що нещодавно прорізались
 • гострі інфекційні захворювання
 • деякі хронічні захворювання на стадії загострення
 • злоякісні новоутворення порожнини рота
 • гострі психічні захворювання
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Знижка до 10% на всі послуги
Cегодня последний день
Знижка до 10% на всі послуги

Скористайтеся будь-якою послугою у SKYCLINIC та отримайте віртуальну накопичувальну дисконтну картку “Light” зі знижкою 5% на всі стоматологічні послуги.

З деталями Вас з радістю ознайомлять наші адміністратори.

Сімейна знижка
Cегодня последний день
Сімейна знижка

Приводьте на лікування своїх близьких (батьків, дітей, чоловіків і дружин, братів і сестер, дідусів і бабусь) та отримайте віртуальну дисконтну картку “Full” зі знижкою 10% на всі стоматологічні послуги.

Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень
Cегодня последний день
Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень

Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень. У вартість входить зняття зубного каменю ультразвуком та чистка Air Flow.

Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ
Cегодня последний день
Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ

Безкоштовне надання швидкої стоматологічної допомоги представникам ЗСУ.

Знижка 10% на гігієну*
Cегодня последний день
Знижка 10% на гігієну*

*Відвідуй гігієніста або пародонтолога не рідше одного разу на 6 місяців (180 днів) та отримай знижку 10% на проведення “Лікувально-профілактичного комплексу гігієни”, який включає: глибоку діагностику стану ясен, чотирьохетапну чистку зубних відкладень та індивідуальний підбір професійних засобів гігієни порожнини рота в домашніх умовах.

Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн
Cегодня последний день
Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн

Зміна кольору і форми зуба за допомогою композитного вініра.

Металева брекет-система всього за 9900 гривень
Cегодня последний день
Металева брекет-система всього за 9900 гривень

У вартість входить встановлення металевої брекет-системи на одну щелепу.

Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень
Cегодня последний день
Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень

У вартість входить встановлення керамічної брекет-системи на одну щелепу.

“Зуб під ключ”! Зубной імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього від 17900 гривень
Cегодня последний день
“Зуб під ключ”! Зубной імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього від 17900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення, формувач ясен, цирконієва коронка.

Керамічна пломба всього за 5900 гривень
Cегодня последний день
Керамічна пломба всього за 5900 гривень

Строк служби керамічної пломби більш ніж у 3 рази довший за звичайну пломбу!

Під час виготовлення використовується кераміка провідних світових виробників.

Питання-відповіді
Як часто необхідно робити чистку ультразвуком?
Існує всесвітня рекомендація стоматологів про комплексне зняття зубних відкладень (в тому випадку, і про ультразвукове чищення): частота професійної гігієни 1 раз в 6 місяців при здоровому стані ясен. При таких захворюваннях, як пародонтит, гінгівіт, паління, при ортодонтичному лікуванні, неправильному прикусі, неспроможній гігієні порожнини рота, рекомендовано проводити гігієну раз в 3 місяці. Якщо камінь вже з'явився, не варто чекати закінчення 6 місяців для його зняття. Зубний камінь - це сукупність бактерій, які варто видалити негайно, адже це провокатор карієсу і запальних процесів в яснах.
Чи безпечний ультразвук для зубів?
Ультразвук використовується з метою видалення над’ясеневого зубного каменю (те, що може побачити пацієнт в домашніх умовах і лікар неозброєним оком). Ультразвук створює коливання, які легко розбивають і видаляють камінь. Це абсолютно безболісна і безпечна процедура. Важлива техніка чистки і правильний напрямок наконечника. Однак існує ряд протипоказань: вагітність, кардіостимулятор, епілепсія, тотальне протезування.

Відгуки

Реальні відгуки про стоматологію від наших пацієнтів
Lilly P про стоматологію
Lilly P
Мій найкращий і найбезболісніший досвід лікування стався саме в цій клініці. Тут я відчула повагу до себе як до клієнтки і те, що мої відчуття і бажання мають значення. Тепер я знаю, що похід до стоматолога - не тортури, а щось, що може бути легким і приємним. Лікуюся в клініці вже кілька місяців: зробила чистку та пролікувала увесь каріес. Результат бездоганний! Лікарка Лінда Ігорівна пояснювала всі етапи лікування, попереджала про кожну маніпуляцію, запитувала як я почуваюся і чи не відчуваю дискомфорту або болю. До речі, боляче жодного разу не було. Попри мій шалений страх і негативний попередній досвід, в Skyclinic я почувалася в безпеці і щиро чекала кожного нового візиту. Окремої уваги заслуговують найпривітніші та найввічливіші адміністраторки, яких я коли-небудь бачила. Не люблю дзвінків, тому ми побудували комунікацію в месенджерах. Це було супер зручно, вони швидко відповідали на будь-який мій запит і допомагали підібрати найзручніший час візиту. Я дуже задоволена сервісом та результатом, і щаслива, що колись мені порадили саме цю клініку.
Лікуючі лікарі:
Galia G.
Прохожу лечение у Инны Олеговны - абсолютно довольна всеми процесами в клинике и результатами лечения. Несмотря на приличный прайс клиники, результат полностю оправдывает вложения. Это первый стоматолог, перед которым я почти не волнуюсь)) Всем здоровья!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Katya Voitsykhovska
Проходила комплексне лікування у лікаря Волкової Інни. Максимально задоволена наданим сервісом та лікуванням! Дякую!!!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Тетяна Панасюк
Дуже хороша стоматологія із професійними лікарями. Також дуже привітні адміністраторки клініки - з їхнього боку усе чітко і зрозуміло. Лікую зуби у лікарки Лінди Ігорівни Гриценко. Лінда Ігорівна провела чистку зубів, проконсультувала щодо подальшої гігієни. Взагалі дуже акуратно зробила чистку!!! Круто, що у клініці фотографують зубки і далі пояснюють, які є проблеми. Також Лінда Ігорівна полікувала карієс - тут взагалі шик-блиск!!! Так гарно, рівненько, акуратно виглядають зубки))) Знову ж таки, це завдяки фотографії можна порівняти до і після. При цьому лікарка пояснювала кожен свій крок у процесі лікування ну і до лікування проговорила всі проблеми, прописана такий план лікування. Завчасно всі процедури прораховані і вже розумієш, які будуть витрати на лікування, що дуже-дуже зручно. Взагалі дуже рада, що потрапила до такої професійної і хорошої лікарки) Щиро дякую Лінді Ігорівні та дівчатам-асистенткам за їхню високоякісну роботу, а також за віддачу, людяність, гарне ставлення!!! Також у цій клініці видаляла перші два зуби мудрості. Я навіть не можу передати, наскільки я боялася!!!!! Але тепер розумію, що реально я більше боялася, ніж було боляче. Видаляв зуби хірург Віталій Олександрович. Усе пройшло швидко і навіть не боляче))) Лікар все пояснював, що робить, заспокоював постійно, бо моєму страху не було краю. Словом, не так то і страшно виявилося, прийду до Віталія Олександровича видаляти інші два зуби мудрості. Дякую йому і його асистентці за висококваліфіковану роботу!)
Лікуючі лікарі:
Vlad Nekrutenko про стоматологію
Vlad Nekrutenko
Делал чистку у врача Инна Волкова. В клинике чисто - приятно находиться. Персонал приветливый и учтивый. Во время приёма врач доступно объяснил как проходит процедура чистки и показал мои проблемные места. Сама чистка прошла оперативно, врач старался всё провести безболезненно. Был приятно удивлён уровнем сервиса и работой врача, особенно если сравнивать с местами где лечился до этого. Рекомендую, соотношение цены и сервиса, который получаешь взамен - 5/5.
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Viki s
Лечение в данной клинике занимает у меня уже несколько месяцев. За это время удалось поработать над моей улыбкой с такими специалистами как Ксения Сергеевна, которая провела профессиональную чистку зубов и другие процедуры, которые помогли избежать надвигающийся параодонтит, подробно рассказала о состоянии зубов и плане лечения; с Инной Олеговной, которая помогла спасти зубки от кариеса выполнив при этом красивую и функциональную реставрацию (пломбы-плюшки наконец-то в прошлом); Михаил Александрович удалил по две восьмёрки в два приёма. Было страшно, но почти не больно :) зажило достаточно быстро и мало беспокоило. Довольна обслуживанием, всегда напомнят о ближайшем приеме. Цена-качество на уровне, однозначно стоит посещения.
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Dmitriy Guz про стоматологію
Dmitriy Guz
Клиника А класа, очень приветливый персонал. Сегодня был на консультации у Волковой Инны Олеговны. Изначально врач провел поверхностную консультацию и мы проговорили самые распространенные зубные проблемы. После был сделан фотопротокол зубов и проведен детальный анализ каждого зуба. Индикатор налёта выявил проблемные зоны - после чего была проведена трехэтапная чистка зубов. Отличная клиника, сервис приятно удивил.
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Elena Kucher про стоматологію
Elena Kucher
Я хочу поделиться своим отзывом о SKY Clinic, где работают очень профессиональные доктора и персонал стоматологической клиники всегда очень вежлив и готов максимально помочь клиенту. - Главный врач Богдан Михайлович в первый же сеанс детально обсудил мою ситуацию (я носила брекеты и обратилась с просьбой поставить ретейнер). И направил меня к специалистам, которые именно в моей ситуации были рекомендованы очень профессионально. - Врач-пародонтолог Ксения Сергеевна сделала мне профессиональную чистку с презентацией о всем процессе, используя фото моих зубов. Первый раз была на чистке, где мне так подробно описали состояние моих зубов и десен. Планирую дальше работать с Ксенией Сергеевной и приходить на регулярные чистки. - Врач-хирург Михаил Александрович очень быстро и профессионально вырбал мне 2 зуба мудрости, которые находились достаточно высоко и я очень боялась, что что-то может пойти не так. Пока доктор поставил мне обезбаливание, его помощница взяла у меня кровь из вены, которую разогнали на центрифуге и после операции поместили вместо зубов, благодаря чему я очень хорошо себя чувствую (сегодня первый день после и никаких болевых ощущений или осложнений нет). Само удаление зубов прошло достаточно бысто и я больше боялась, чем на самом деле все осуществилось. Спасибо большое доктору! - Персонал клиники: ассистенты врачей и администраторы всегда очень вежливые, позитивные, приятные и готовы помочь. Один раз я опоздала на час из-за пробки и меня все же приняли! Так же для меня подготовили пакет документов для страховой компании на возмещение, что не везде делают. - Сама клиника очень чистая и светлая, это тоже важно.
Лікуючі лікарі:
Бишук Богдан Михайлович
Георгий Саркисов
Был на приеме, в скайклиник у пародонтолога Ксении, обратился по причине кровоточивости десны. Остался очень доволен проведённым лечением и клиникой в целом. Десна перестала кровить, заметно ушло воспаление. Удивило то, что можно посмотреть фотографии своих зубов с большим увеличением на экране и убедиться в реальности имеющихся проблем. Клиника выглядит очень чистой, прямо стерильной, сразу видно порядок и налаженность действий клиники. Остался в приятном впечатлении!
Лікуючі лікарі:
Ko T про стоматологію
Ko T
Отличная клиника! Был на профилактической чистке у И. Волковой, все на высшем уровне – кабинет, оборудование, средства. Кроме того сделали несколько фото до\после всех зубов и рассказали что нуждается в лечении.
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Vlad B
Прошел у них полный курс лечения. Консультация, утверждение плана лечения, результат! За 3 месяца выполнили все оговоренные процедуры: чистка (airflow + ультразвук), лечение кариеса (всего около 12 пломб), удаление двух зубов мудрости, установка 8 керамических накладок. Был приятно удивлен, что каждый тип работ выполняется отдельным специалистом. Каждый инструмент распаковывался при мне. Остался предельно доволен. Порадовал молодой коллектив и опрятность. Хожу к ним на регулярные чистки и обследования!
Анастасія Семеній
З дитинства боюся лікарів, але потрапивши до терапевта Інни Олегівни полікувала невеличкий карієс безболісно, швидко і якісно. Відразу зробили професійну чистку, Анастасія Валеріївна, навчила домашній гігієні. Отримала приємний подарунок після чистки) Також в цій клініці панує дуже дружелюбна атмосфера)!Це також не мало важливо!Окреме дякую за це дівчаткам)Планую видалення та ортодонтичне лікування! Дуже рада, що потрапила в цю клініку опираючись на відгуки своїх знайомих!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Victoria Chornomorets
Дуже задоволена клінікою! Проводила лікування карієсу, чистку каналів, гігієну. За професійність, ввічливість і повну інформацію лікування велике ДЯКУЮ Волковій Інні. Завжди з посмішкою адміністратори. Буду рекомендувати!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Оля Мошківська про стоматологію
Оля Мошківська
Я і мій чоловік користуємося послугами даної стоматології. Чисте приміщення, привітний молодий персонал, зручне місцерозташування клініки. Порадили розпочати лікування з чистки, вдячні Сухарєвій Анастасії за терпіння і навчання правильній щоденній гігієні!!!, та терапевту Гожі Ніні, за швидкий і якісний прийом. Лікування пройшло швидко і легко, що для нас було дуже важливим.
Лікуючі лікарі:
Iryna Krasovska
Відвідала Skyclinic з приводу професійноі чистки зубів, задоволена рузультатом роботи лікаря на всі 100 процентів. В захваті від роботи всієі команди. Професійна робота лікарів, доброзичливе ставлення всього персонала, відчувала себе як у родині, збираюся поставити імплант саме в Scyclinic.. Хай щастить!
Усі відгуки
Коментарів немає