Лікування тимчасових і постійних зубів у дітей

Згідно зі статистикою, тільки 10% всіх жителів мають ідеальну посмішку з народження – іншим доводиться стежити за станом зубів і відвідувати стоматологічні клініки досить часто. Основні проблеми і дефекти, наприклад, карієс, нерівний прикус, викривлення зубів, погані звички можна виправити ще в ранньому віці за допомогою простих процедур, головне – це вчасно взятися за їх вирішення.

Молочний зуб менше за розміром, має нижчу ступінь мінералізації емалі і, відповідно, більш тонкі внутрішні структури – все це робить такі зуби дуже вразливими. Саме тому дитячий карієс розвивається так стрімко, що ігнорування ознак зараження може спровокувати розвиток пульпіту і навіть видалення молочного зуба. Передчасне видалення молочних (тимчасових) зубів загрожує патологічними змінами в тканинах ясен і кістки, а це призводить до неправильного розвитку постійних зубів, ось чому огляд і відвідування дитячого стоматолога повинні проводитися регулярно, не зважаючи на відсутність скарг у дітей.

Послуги SKYCLINIC для дітей

Чищення зубів у дітей

Записатися на прийом до дитячого стоматолога в Києві рекомендується відразу після того, як у малюка прорізалися перші зубки. Також з цього моменту слід дотримуватися наступних правил гігієни:

  • гігієнічні процедури потрібно проводити двічі на день (має стати звичкою). Важливо! Якщо ви хочете зберегти здоровими зуби дитини – проводьте гігієну його порожнини рота самостійно;
  • забезпечити корисний, збагачений цінними вітамінами раціон харчування;
  • підібрати зубну пасту і щітку відповідно до віку;
  • виключити надмірне споживання солодких і кислих продуктів і напоїв.

 

дитячий стоматолог

 

Своєчасне звернення до дитячого лікаря стоматолога і дотримання його порад дозволять уникнути проблем із зубами і зберегти їхнє здоров’я.

 

Відсутність одного молочного зуба вже веде до наслідків, які в подальшому можуть призвести до неправильного прорізування постійних зубів і, внаслідок цього, носіння брекет-системи вже в дорослому віці, що на порядок дорожче, ніж лікування карієсу молочного зуба, а також займає від 1 до 2-х років часу.

 

А така профілактика, як професійна гігієна порожнини рота, фторування та герметизація фісур, допоможе зупинити і запобігти розвитку карієсу в порожнині рота у вашої дитини. І головне, ці процедури швидкі і безболісні. Слід зауважити, що професійну гігієну порожнини рота у дітей потрібно проводити раз в 3 місяці.

Перший візит до ортодонта

Такий вік дитини, як 5-6 років, є сприятливим для початку ортодонтичного лікування – виправлення прикусу, що неправильно формується. Цей час ідеальний для звернення до ортодонта, оскільки процес вирівнювання зубів з 6-ти до 14-ти років проходить легше і ефективніше. Зволікати не рекомендується, так як патологія буде прогресувати і змінити її в майбутньому буде складніше.

 

У віці 6-10 років основними методиками виправлення прикусу є знімні апарати (пластинки). Вони дозволяють м’яко впливати на зони росту щелеп і оптимізувати його. Найпопулярнішим способом виправлення прикусу і кривих зубів в більш старшому (після 11 років) віці вважаються брекет-системи. Установка брекет-системи допоможе не тільки виправити проблему, але і стане своєрідною частиною стилю – дитина зможе вибрати кольорові лігатури на брекети, ортодонтичні пластинки з малюнками.

Запис на прийом до дитячого стоматолога

Наша стоматологія дитяча в Києві оснащена високотехнологічним професійним обладнанням, зручними кріслами, в кабінетах панує доброзичлива атмосфера. Лікування зубів і каналів, реставрація та їх вирівнювання, хірургія проводяться в ігровій формі і малюк з цікавістю залучається до процесу. Завдяки уважному ставленню і практичним навичкам дитячих лікарів будь-яка процедура проходить безболісно. Також ми активно використовуємо лікування зубів під наркозом (в стані медикаментозного сну).

 

Не зволікайте з першим знайомством дитини із дитячим стоматологом. Саме знайомство в комфортній обстановці і при відсутності болю формує дружнє ставлення маленького пацієнта до фахівця, а доступна вартість дозволяє отримати якісне лікування кожному.

У нашій клініці працюють чудові стоматологи терапевти.

 

Просто зателефонуйте в СКАЙКЛІНІК за одним із номерів, які вказані на сторінці Контакти, і наші адміністратори підберуть для вас зручний час і запишуть на прийом.

Мартинчук Анна Сергіївна
Мартинчук Анна Сергіївна

Практикуючий лікар-ортодонт зі стажем більше 9 років. Анна Сергіївна є активним учасником багатьох ортодонтичних спільнот, регулярно відвідує профільні конгреси та майстер-класи. Успішно проводить ортодонтичне лікування всіх вікових груп пацієнтів. У своїй практиці віддає перевагу найбільш результативним методам лікування, зокрема індивідуальним пластинкам, елайнерам і самолігуючим брекетам.

Розгорнути

Відгуки

Реальні відгуки про стоматологію від наших пацієнтів
Татьяна Синотина про стоматологію
Татьяна Синотина
Отличная клиника. Уровень цен довольно высокий, но качество работы того стоит, плюс не пытаются навязать ненужных процедур. После чистки исчезли пятна на зубах, которые раньше ничего не брало. Также лечили зубы ребенку. Очень понравился врач - Инна Олеговна: очень терпеливо все объясняла ребенку, чтобы он не боялся. Будем ходить еще
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Лилия Бойко
Очень довольны остались визитом в Скайклиник. Сын был у Волковой, ребёнок доволен остался. 7 пломб за два визита, без слёз и боли. Очень благодарны!!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Усі відгуки
Питання-відповіді
Що лікує дитячий стоматолог?
Дитячий стоматолог займаються наступними маніпуляціями:
  • профілактичні огляди у дітей, навчання гігієні порожнини рота;
  • лікування карієсу і його ускладнень (пульпіт, періодонтит) молочних і постійних зубів;
  • запальні захворювання слизової оболонки порожнини рота і ясен (стоматит, гінгівіт);
  • своєчасне направлення до суміжних фахівців.
Чим займається дитяча стоматологія?
Дитяча стоматологія займається профілактикою, діагностикою та лікуванням захворювань зубів, слизової оболонки порожнини рота, ясен у дітей від дитинства до підліткового віку.