Відбілювання зубів Opalescence

Діє до 31 Грудня
Відбілювання зубів системою Magic Smile Pro всього за 4900 гривень

Відбілювання зубів системою Magic Smile Pro. Комплекс професійного відбілювання, який включає в себе відбілювання зубів на двох щелепах (зони усмішки).

Етапи відбілювання зубів Opalescence

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.

Особливості системи відбілювання Opalescence

Opalescence – компанія Ultradent Products використовує гелі, що містять компоненти, які зберігають здорову емаль під час процесу відбілювання. Відбілюючий гель на основі перекису водню 40% в той же час містить фторид натрію і нітрат калію для зменшення чутливості після процедури. Метод відбілювання підбирається в залежності від ситуації і причини виникнення дисколориту. Opalescence має 2 варіанти відбілювання: клінічне та домашнє.

Показання до відбілювання Opalescence

 • дисколорит кольору зубів, викликаний різними причинами;
 • зміна кольору зубів від медичних препаратів;
 • посттравматична зміна кольору зуба;
 • потемніння емалі після лікування і пломбування кореневих каналів;

Незалежно від вибору методу відбілювання, в першу чергу необхідно провести професійну гігієну, визначити початковий колір зубів за допомогою кольорової шкали і зробити фотофіксацію.

Офісне відбілювання зубів Opalescence

Офісне відбілювання зубів Opalescence проводиться препаратами з підвищеним вмістом активних інгредієнтів високої інтенсивності, тому повинно проводитися під наглядом фахівців. Нанесений гель активується хімічно, не вимагаючи світла.

 

Етапи офісного відбілювання Opalescence:

 • ізолюємо ясна спеціальним ізоляційним матеріалом;
 • наносимо гель на 10-20 хвилин до 4-х циклів, поки не з’явиться бажаний результат;
 • по закінченню циклу відбілювання акуратно знімаємо гель за допомогою слюноотсоса для того, щоб гель не потрапив в порожнину рота;
 • після відбілювання необхідно дотримуватися білої дієти.

Домашнє відбілювання Opalescence

Домашнє відбілювання Opalescence проводиться за допомогою відбілюючих гелів з меншою концентрацією перекису карбаміду. Однак також містять компоненти для запобігання чутливості. Також необхідне виготовлення індивідуальних кап для домашнього відбілювання.

 

Етапи домашнього відбілювання Opalescence:

 • Перед використанням проводимо щоденну домашню гігієну порожнини рота.
 • Надягаємо попередньо наповнені капи для відбілювання зубів Opalescence гелем (зайвий гель прибираємо).
 • Після процедури потрібно почистити зуби і прополоскати порожнину рота.
 • Режим підбирається індивідуально: капа носиться від 1-2 годин до 8-10 годин вночі.
 • Під час і після відбілювання також потрібно дотримуватися білої дієти.
 • Якщо ви відчуваєте дискомфорт, слід припинити використання системи для домашнього відбілювання і звернутися до фахівця.

Ціни

Давно мрієте, але не наважуєтесь на відбілювання? Запишіться на консультацію в СКАЙКЛІНІК для отримання докладної інформації та вибору методу відбілювання в Вашому конкретному випадку. Ознайомитися з вартістю на проведення послуг Ви можете, перейшовши в розділ Ціни на нашому сайті.

 

Відгуки

Ви можете бути впевнені в правдивості надісланих відгуків про SKYCLINIC. Для цього, перейдіть в розділ Відгуки на нашому сайті.

Розгорнути

Альтернативні послуги

Акция
Відбілювання зубів
Узнать больше
Показання
 • незадоволення віддінком натуральних зубів
 • флюороз
 • пожовтілі зуби внаслідок куріння, харчових барвників
 • вікові зміні
Протипоказання
 • вік до 16 років
 • вагітність та період лактації
 • період лікування брекет-системою
 • наявність карієсу
 • важкі форми пародонтиту
 • гостре запалення слизової оболонки порожнини рота, важкі форми пародонтиту
 • тріщини емалі
 • алергічна реакція на відбілюючий гель
 • наявність зубного каменю і нальоту
 • зубний біль, карієс, запальні процеси зубів
 • гіперчутливість зубів
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Безкоштовна консультація
Діє до 31 Грудня
Безкоштовна консультація

Безкоштовна первинна консультація стоматолога. За більш детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до адміністраторів клініки.

 

“Зуб під ключ”! Зубний імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього за 19900 гривень
Діє до 31 Грудня
“Зуб під ключ”! Зубний імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього за 19900 гривень

У вартість включено імплантат, його встановлення, формувач ясен, повноанатомічна цирконієва коронка. Додаткові маніпуляції (пластика кісткової тканини та ясен, кістковопластичні матеріали тощо) оплачуються окремо згідно прейскуранту на день надання послуги.

Преміальна профілактична гігієна зубів всього за 2100 гривень
Діє до 31 Грудня
Преміальна профілактична гігієна зубів всього за 2100 гривень

Преміальна профілактична гігієна зубів за доступною ціною всього 2100 гривень. У вартість входить базова діагностика пародонту, зняття зубного каменю ультразвуком, чистка Air Flow, полірування та рекомендації по догляду за зубами.

Відбілювання зубів системою Magic Smile Pro всього за 4900 гривень
Діє до 31 Грудня
Відбілювання зубів системою Magic Smile Pro всього за 4900 гривень

Відбілювання зубів системою Magic Smile Pro. Комплекс професійного відбілювання, який включає в себе відбілювання зубів на двох щелепах (зони усмішки).

Металева брекет-система всього за 9900 гривень
Діє до 31 Грудня
Металева брекет-система всього за 9900 гривень

У вартість входить встановлення металевої брекет-системи на одну щелепу. За більш детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до адміністраторів клініки.

Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень
Діє до 31 Грудня
Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень

У вартість входить встановлення керамічної брекет-системи на одну щелепу. За більш детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до адміністраторів клініки.

Знижка до 10% на всі послуги
Діє до 31 Грудня
Знижка до 10% на всі послуги

Скористайтеся будь-якою послугою у SKYCLINIC та отримайте віртуальну накопичувальну дисконтну картку “Light” зі знижкою 5% на всі стоматологічні послуги.

З деталями Вас з радістю ознайомлять наші адміністратори.

Сімейна знижка
Діє до 31 Грудня
Сімейна знижка

Приводьте на лікування своїх близьких (батьків, дітей, чоловіків і дружин, братів і сестер, дідусів і бабусь) та отримайте віртуальну дисконтну картку “Full” зі знижкою 10% на всі стоматологічні послуги.

Питання-відповіді
Чи будуть боліти зуби після відбілювання?
Щоб уникнути таких побічних ефектів, як підвищена чутливість зубів, необхідно дотримуватися рекомендацій лікаря безпосередньо після відбілювання. З метою зменшення неприємних відчуттів призначаються пасти, ополіскувачі і гелі для ремінералізуючої терапії. Не рекомендуються пасти з підвищеною абразивністю і жорсткі щітки.
Як доглядати за зубами після відбілювання?
Після проведення процедури відбілювання ваш стоматолог дає докладні рекомендації по догляду за зубами. Протягом наступних 2-х тижнів рекомендується "біла" дієта, тобто, виключення продуктів з харчовими пігментами з раціону. Лікар-стоматолог підбирає щітку з необхідною жорсткістю для ваших зубів, а також пасти і ополіскувачі для чутливої ​​емалі.
Чи шкодить моїм зубам відбілювання?
Професійне відбілювання проводиться під контролем лікаря відповідно до міжнародних протоколів і не несе шкоди для зубів, але має, в свою чергу, ряд протипоказань. В основу будь-якого гелю береться перекис водню, що виділяє атомарний кисень, який і руйнує пігменти. Чутливість зубної емалі є тимчасовим побічним ефектом, для запобігання якого призначається ремінералізуюча терапія.

Відгуки

Реальні відгуки про стоматологію від наших пацієнтів
Viki s
Лечение в данной клинике занимает у меня уже несколько месяцев. За это время удалось поработать над моей улыбкой с такими специалистами как Ксения Сергеевна, которая провела профессиональную чистку зубов и другие процедуры, которые помогли избежать надвигающийся параодонтит, подробно рассказала о состоянии зубов и плане лечения; с Инной Олеговной, которая помогла спасти зубки от кариеса выполнив при этом красивую и функциональную реставрацию (пломбы-плюшки наконец-то в прошлом); Михаил Александрович удалил по две восьмёрки в два приёма. Было страшно, но почти не больно :) зажило достаточно быстро и мало беспокоило. Довольна обслуживанием, всегда напомнят о ближайшем приеме. Цена-качество на уровне, однозначно стоит посещения.
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Ирина Данько
Хочу сказать огромное спасибо ортодонту Анне Сергеевне! Действительно профессионал с большой буквы. На всех этапах ношения брекетов, присутствовало полное понимание всего происходящего: цены, сроки, возможные проблемы и способы их предотвращения, все детально, подробно, очень грамотно и безболезненно. Как результат - отличная улыбка и правильный прикус. Спасибо большое! А также хочется отметить работу пародонтологов и терапевтов, ведь брекеты подразумевают комплексный подход к зубам. Все работы проводились настолько качественно (и даже приятно))), что весь страх перед стоматологическими вмешательствами просто исчез. Поход к стоматологу никогда не кажется простым шагом, но в Skyclinic действительно хочется приходить, если появляются даже малейшие проблемы с зубами. Потому что есть уверенность и гарантия того, что врачи отнесутся с вниманием и профессионально сделают все для решения проблемы.
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Татьяна Янута
Добрый вечер. Хочу оставить положительный отзыв о докторе Инне Олеговне. Очень внимательный специалист и добрый доктор. Я реставрировала передние зубы, осталась очень довольна! И в целом вся Ваша клиника оставила положительные эмоции. Рекомендую!!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Vlad B
Прошел у них полный курс лечения. Консультация, утверждение плана лечения, результат! За 3 месяца выполнили все оговоренные процедуры: чистка (airflow + ультразвук), лечение кариеса (всего около 12 пломб), удаление двух зубов мудрости, установка 8 керамических накладок. Был приятно удивлен, что каждый тип работ выполняется отдельным специалистом. Каждый инструмент распаковывался при мне. Остался предельно доволен. Порадовал молодой коллектив и опрятность. Хожу к ним на регулярные чистки и обследования!
Усі відгуки
Коментарів немає