Відбілювання зубів Opalescence

Відбілювання зубів Opalescence

Етапи

Особливості системи відбілювання Opalescence

Opalescence – компанія Ultradent Products використовує гелі, що містять компоненти, які зберігають здорову емаль під час процесу відбілювання. Відбілюючий гель на основі перекису водню 40% в той же час містить фторид натрію і нітрат калію для зменшення чутливості після процедури. Метод відбілювання підбирається в залежності від ситуації і причини виникнення дисколориту. Opalescence має 2 варіанти відбілювання: клінічне та домашнє.

Показання до відбілювання Opalescence

 • дисколорит кольору зубів, викликаний різними причинами;
 • зміна кольору зубів від медичних препаратів;
 • посттравматична зміна кольору зуба;
 • потемніння емалі після лікування і пломбування кореневих каналів;

Незалежно від вибору методу відбілювання, в першу чергу необхідно провести професійну гігієну, визначити початковий колір зубів за допомогою кольорової шкали і зробити фотофіксацію.

Офісне відбілювання зубів Opalescence

Офісне відбілювання зубів Opalescence проводиться препаратами з підвищеним вмістом активних інгредієнтів високої інтенсивності, тому повинно проводитися під наглядом фахівців. Нанесений гель активується хімічно, не вимагаючи світла.

 

Етапи офісного відбілювання Opalescence:

 • ізолюємо ясна спеціальним ізоляційним матеріалом;
 • наносимо гель на 10-20 хвилин до 4-х циклів, поки не з’явиться бажаний результат;
 • по закінченню циклу відбілювання акуратно знімаємо гель за допомогою слюноотсоса для того, щоб гель не потрапив в порожнину рота;
 • після відбілювання необхідно дотримуватися білої дієти.

Домашнє відбілювання Opalescence

Домашнє відбілювання Opalescence проводиться за допомогою відбілюючих гелів з меншою концентрацією перекису карбаміду. Однак також містять компоненти для запобігання чутливості. Також необхідне виготовлення індивідуальних кап для домашнього відбілювання.

 

Етапи домашнього відбілювання Opalescence:

 • Перед використанням проводимо щоденну домашню гігієну порожнини рота.
 • Надягаємо попередньо наповнені капи для відбілювання зубів Opalescence гелем (зайвий гель прибираємо).
 • Після процедури потрібно почистити зуби і прополоскати порожнину рота.
 • Режим підбирається індивідуально: капа носиться від 1-2 годин до 8-10 годин вночі.
 • Під час і після відбілювання також потрібно дотримуватися білої дієти.
 • Якщо ви відчуваєте дискомфорт, слід припинити використання системи для домашнього відбілювання і звернутися до фахівця.

Ціни

Давно мрієте, але не наважуєтесь на відбілювання? Запишіться на консультацію в СКАЙКЛІНІК для отримання докладної інформації та вибору методу відбілювання в Вашому конкретному випадку. Ознайомитися з вартістю на проведення послуг Ви можете, перейшовши в розділ Ціни на нашому сайті.

 

Відгуки

Ви можете бути впевнені в правдивості надісланих відгуків про SKYCLINIC. Для цього, перейдіть в розділ Відгуки на нашому сайті.

Розгорнути

Альтернативні послуги

Відбілювання зубів
от 3900 грн
Узнать больше
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Безкоштовна консультація*
Діє до 30 Листопада
Безкоштовна консультація*

*При проведенні лікування в той же візит, консультація фахівця проводиться без оплати.
Стандартна вартість консультації – 300 грн.

Виготовлення керамічного вініра всього за 5900 гривень
Осталось 6 дней
Виготовлення керамічного вініра всього за 5900 гривень

Під час виготовлення вініра використовується кераміка провідних світових виробників.

Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 10900 гривень
Осталось 6 дней
Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 10900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення. Кінцева вартість розраховується індивідуально, виходячи з особливостей кожної клінічної ситуації.

Питання-відповіді
Чи будуть боліти зуби після відбілювання?
Щоб уникнути таких побічних ефектів, як підвищена чутливість зубів, необхідно дотримуватися рекомендацій лікаря безпосередньо після відбілювання. З метою зменшення неприємних відчуттів призначаються пасти, ополіскувачі і гелі для ремінералізуючої терапії. Не рекомендуються пасти з підвищеною абразивністю і жорсткі щітки.
Як доглядати за зубами після відбілювання?
Після проведення процедури відбілювання ваш стоматолог дає докладні рекомендації по догляду за зубами. Протягом наступних 2-х тижнів рекомендується "біла" дієта, тобто, виключення продуктів з харчовими пігментами з раціону. Лікар-стоматолог підбирає щітку з необхідною жорсткістю для ваших зубів, а також пасти і ополіскувачі для чутливої ​​емалі.
Чи шкодить моїм зубам відбілювання?
Професійне відбілювання проводиться під контролем лікаря відповідно до міжнародних протоколів і не несе шкоди для зубів, але має, в свою чергу, ряд протипоказань. В основу будь-якого гелю береться перекис водню, що виділяє атомарний кисень, який і руйнує пігменти. Чутливість зубної емалі є тимчасовим побічним ефектом, для запобігання якого призначається ремінералізуюча терапія.
Відгуки
Реальні відгуки від наших пацієнтів
Тетяна Панасюк
Дуже хороша стоматологія із професійними лікарями. Також дуже привітні адміністраторки клініки - з їхнього боку усе чітко і зрозуміло. Лікую зуби у лікарки Лінди Ігорівни Гриценко. Лінда Ігорівна провела чистку зубів, проконсультувала щодо подальшої гігієни. Взагалі дуже акуратно зробила чистку!!! Круто, що у клініці фотографують зубки і далі пояснюють, які є проблеми. Також Лінда Ігорівна полікувала карієс - тут взагалі шик-блиск!!! Так гарно, рівненько, акуратно виглядають зубки))) Знову ж таки, це завдяки фотографії можна порівняти до і після. При цьому лікарка пояснювала кожен свій крок у процесі лікування ну і до лікування проговорила всі проблеми, прописана такий план лікування. Завчасно всі процедури прораховані і вже розумієш, які будуть витрати на лікування, що дуже-дуже зручно. Взагалі дуже рада, що потрапила до такої професійної і хорошої лікарки) Щиро дякую Лінді Ігорівні та дівчатам-асистенткам за їхню високоякісну роботу, а також за віддачу, людяність, гарне ставлення!!! Також у цій клініці видаляла перші два зуби мудрості. Я навіть не можу передати, наскільки я боялася!!!!! Але тепер розумію, що реально я більше боялася, ніж було боляче. Видаляв зуби хірург Віталій Олександрович. Усе пройшло швидко і навіть не боляче))) Лікар все пояснював, що робить, заспокоював постійно, бо моєму страху не було краю. Словом, не так то і страшно виявилося, прийду до Віталія Олександровича видаляти інші два зуби мудрості. Дякую йому і його асистентці за висококваліфіковану роботу!)
Viki s
Лечение в данной клинике занимает у меня уже несколько месяцев. За это время удалось поработать над моей улыбкой с такими специалистами как Ксения Сергеевна, которая провела профессиональную чистку зубов и другие процедуры, которые помогли избежать надвигающийся параодонтит, подробно рассказала о состоянии зубов и плане лечения; с Инной Олеговной, которая помогла спасти зубки от кариеса выполнив при этом красивую и функциональную реставрацию (пломбы-плюшки наконец-то в прошлом); Михаил Александрович удалил по две восьмёрки в два приёма. Было страшно, но почти не больно :) зажило достаточно быстро и мало беспокоило. Довольна обслуживанием, всегда напомнят о ближайшем приеме. Цена-качество на уровне, однозначно стоит посещения.
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Ирина Данько
Хочу сказать огромное спасибо ортодонту Анне Сергеевне! Действительно профессионал с большой буквы. На всех этапах ношения брекетов, присутствовало полное понимание всего происходящего: цены, сроки, возможные проблемы и способы их предотвращения, все детально, подробно, очень грамотно и безболезненно. Как результат - отличная улыбка и правильный прикус. Спасибо большое! А также хочется отметить работу пародонтологов и терапевтов, ведь брекеты подразумевают комплексный подход к зубам. Все работы проводились настолько качественно (и даже приятно))), что весь страх перед стоматологическими вмешательствами просто исчез. Поход к стоматологу никогда не кажется простым шагом, но в Skyclinic действительно хочется приходить, если появляются даже малейшие проблемы с зубами. Потому что есть уверенность и гарантия того, что врачи отнесутся с вниманием и профессионально сделают все для решения проблемы.
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Татьяна Янута
Добрый вечер. Хочу оставить положительный отзыв о докторе Инне Олеговне. Очень внимательный специалист и добрый доктор. Я реставрировала передние зубы, осталась очень довольна! И в целом вся Ваша клиника оставила положительные эмоции. Рекомендую!!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Vlad B
Прошел у них полный курс лечения. Консультация, утверждение плана лечения, результат! За 3 месяца выполнили все оговоренные процедуры: чистка (airflow + ультразвук), лечение кариеса (всего около 12 пломб), удаление двух зубов мудрости, установка 8 керамических накладок. Был приятно удивлен, что каждый тип работ выполняется отдельным специалистом. Каждый инструмент распаковывался при мне. Остался предельно доволен. Порадовал молодой коллектив и опрятность. Хожу к ним на регулярные чистки и обследования!