Лікування карієсу

Ціна від 1600 грн

Записатися на прийом
Лікування карієсу

Етапи лікування карієсу

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.

Найбільш часте захворювання ротової порожнини — це зубний карієс, лікування якого становить більшість процедур, що проводяться стоматологом. З чорними крапками і жахливим болем стикається 99% населення планети. Але мало хто знає, що карієс викликає бактерія, яка передається побутовим шляхом. Вона негативно впливає на зуб: руйнує емаль, розм’якшує дентин. Якщо проблемою не займатися, це може призвести до втрати зуба або серйозних ускладнень. Тому фахівці рекомендують відвідувати стоматолога мінімум два рази на рік для профілактичного огляду. Крім того важлива гігієна ротової порожнини.

Основні причини розвитку карієсу

Як правило, бактерія є лише одним з ряду факторів, які сприяють виникненню карієсу. І вона починає діяти відразу після вживання солодощів. Відбувається виділення кислоти, яка поступово руйнує зуб.

Крім цього на розвиток хвороби впливають:

 • спадкова схильність;
 • неправильний догляд за ротовою порожниною;
 • погане харчування, і як наслідок, нестача вітамінів;
 • особливості порожнини прикусу (великі проміжки між зубами, скупченість зубів);
 • ослаблений імунітет;
 • брак мінералів (кальцію, фтору та фосфору);
 • хронічні захворювання;
 • порушення обміну речовин.

Товщина і стан емалі грає величезну роль в освіті карієсу, тому важливо інтенсивно зміцнювати її і ретельно очищати.

Чому виникає карієс

Харчування відіграє величезну роль у стан ротової порожнини, так як з їжею людина отримує всі необхідні вітаміни і мінерали. Там же перебувають небезпечні речовини — легко ферментируемые вуглеводи і сахароза. Вони сприяють погіршенню стану емалі зуба і активному розвитку карієсу. Найпоширеніші продукти харчування, що роблять негативний вплив на здоров’я ротової порожнини, це: солодощі, газовані напої, алкоголь, соки.

Найменші рештки їжі на зубах призводять до розвитку бактеріальної середовища в роті. Той же ефект надає куріння. Наявність зубного нальоту — відмінне джерело для поширення хвороботворних бактерій. Тому слід ретельно очищати зуби мінімум два рази в день. Крім того, не варто нехтувати карієсом молочних зубів. Запущена хвороба може зіпсувати і корінні зуби.

Перші симптоми карієсу

Найчастіше пацієнти не помічають перших симптомів захворювання, і звертаються до стоматолога тільки з початком сильної болі. Щоб вчасно виявити та провести лікування зубного карієсу, необхідно планово обстежитися у лікаря. На прийомі в клініці SKYCLINIC досвідчені фахівці проведуть повну діагностику і порекомендують необхідні для здоров’я зубів процедури.

Всього виділяють три стадії симптомів захворювання:

 1. Емаль змінює колір на більш світлий або темний, спостерігаються неприємні відчуття при вживанні солодкого, кислого, гарячої або холодної їжі.
 2. На зубі з’являється видиме темна пляма, при попаданні їжі відчувається сильний біль.
 3. Утворюється каріозна порожнина, яку можна намацати мовою, відчувається тривала біль, десна набрякає і червоніє.

Карієс, як і будь-яке захворювання легше вирішити на початковому етапі розвитку. Тому у разі виникнення неприємних відчуттів в ротовій порожнині при прийманні їжі, необхідно відвідати стоматолога.

Стадії розвитку карієсу

Захворювання розвивається поступово, і має декілька стадій в залежності від ступеня ураження зуба і локалізації карієсу.

Стадія плями

Карієс починається з утворення маленького плямочки або точки на зубній емалі, а потім поступово набуває глибокий характер ураження. Воно практично не відрізняється за кольором, тому часто виникає абсолютно непомітно для людини.

Поверхневий карієс

Друга стадія розвитку захворювання характеризується розростанням та поглибленням поверхневого плями в межах емалі. На цьому етапі людина може побачити каріозну порожнину у вигляді чорного ділянки зубної емалі.

Середній карієс

На третій стадії мовою прощупується заглиблення в зубі. З’являється чутливість зубів до гарячої і холодної їжі. Поразка руйнує емаль і досягає поверхневого шару дентину.

Глибокий карієс

Карієс прогресує, порожнину розростається, і на четвертій стадії доходить до глибоких шарів дентину, що межують з пульпою. Людина починає відчувати біль під час приймання їжі, вживання холодного і гарячого. Глибокий карієс потрібно лікувати негайно, інакше інфікується пульпа зуба і розвивається її запалення.

Види карієсу залежно від їх локалізації

Фісурний карієс

Уражена область знаходиться на жувальній поверхні зуба в місці природного поглиблення. Такий вид карієсу легше всього помітити. При утворенні темних чи білих точок на жувальній поверхні зуба необхідно терміново звернутися за консультацією до стоматолога в клініку SKYCLINIC.

Апроксимальный карієс

Утворюється між зубами. Зовні може бути непомітний для людини, тому основною ознакою захворювання стає біль і неприємні відчуття під час вживання їжі.

Пришеечный карієс

Вид захворювання, при якому уражається шийка зуба біля десни. На емалі з’являються темні або світлі плями. З’являється реакція на перепади температур їжі. На шийці зуба спостерігаються каріозні порожнини.

Діагностика карієсу в стоматології «SKYCLINIC»

У клініці SKYCLINIC досвідчені стоматологи проводять огляд та всебічну діагностику ротової порожнини пацієнта. Для первинної діагностики проблеми використовується кілька методів:

 • первинний візуальний огляд цілісності зубної емалі і загального стану ротової порожнини;
 • радіовізіограф робить рентгенівський знімок, який дає наочну картину стану 2-3 зубів підряд;
 • ортопантомограма дозволяє отримати зображення щелепи в певній площині;
 • фотопротокол дозволяє відслідковувати динаміку лікування;
 • стоматологічний мікроскоп збільшує зображення в 20 разів;
 • комп’ютерна томографія будує 3D модель ротової порожнини, і дає повну інформацію про стан зубів.

Для кожного випадку лікар визначає необхідний метод діагностики, і обумовлює його застосування з клієнтом безпосередньо перед процедурою.

Методи лікування карієсу

Досвідчені фахівці стоматологічної клініки Скайклиник діагностують зароджується карієс на зубах, лікування якого зберігає цілісність і здоров’я зубного ряду. Для терапії і відновлення застосовуються різні прогресивні методики. Вони залежать від етапу перебігу хвороби і підбираються індивідуально для кожного клієнта.

Лікування карієсу на початковому етапі (стадія плями, початковий карієс)

Першою ознакою зародження карієсу стає невелика біла плямка. Самостійно його виявити непросто, якщо воно не знаходиться на зовнішній стороні передніх зубів. З розвитком захворювання пляма міняє свій колір на темний. Карієс у стадії плями (він же початковий) лікується з допомогою реминирализирующей терапії. Для цього використовуються описані нижче методи.

Поверхневий карієс лікується вже з допомогою препарування бормашинкою і пломбуванням, однак, найчастіше, без анестезії.

Застосовувані методи лікування на початковому етапі:

 • професійна чистка та полірування поверхні зубів;
 • озонова обробка ураженої ділянки, і ремінералізація (нанесення лікарського складу);
 • лазерне лікування;
 • обробка повітряним потоком з абразивними частинками, які вибивають уражену емаль;
 • хіміко-механічна обробка емалі, найчастіше використовується після зняття брекетів.

Лікування середнього та глибокого карієсу

Різниця між лікуванням середнього і глибокого карієсу – у встановленні лікувальної прокладки після препарування зуба при глибокому карієсі.

 

На більш пізніх стадіях розвитку захворювання для лікування застосовують місцеву анестезію. Пошкоджену ділянку глибокого карієсу піддається препарування, після чого отвір висушується. В утворену порожнину накладається гель для зчіпки, а зверху встановлюється пломба.  При глибокому карієсі є ймовірність інфікування пульпи, тому пацієнт попереджається про можливу необхідність лікування запалення нерва при появі больових відчуттів. У такому випадку після розкриття каріозної порожнини і видалення нервів, накладається ліки і тимчасова пломба. Це необхідно для  лікування запального процесу або інших ускладнень. Ціна лікування карієсу безпосередньо залежить від стадії розвитку захворювання.

Застосовувані методи лікування серединного і глибокого карієсу:

 • з допомогою знімка обстежується величина ураженої порожнини;
 • застосовується анестезія;
 • ураження видаляються за допомогою апарату бормашини;
 • при глибокому карієсу накладається лікувальна прокладка в області пульпи;
 • встановлюється пломба, проводиться шліфування та полірування зуба.

Лікування пришийкового карієсу

Пришеечный карієс є найнебезпечнішим видом, так як часто призводить до видалення нерва. Близьке до десні розташування ускладнює роботу стоматолога. Для того, щоб не допустити ускладнень і вчасно вилікувати карієс, слід проходити профілактичні огляди у стоматології Скайклиник не рідше 1 разу в півроку.

Застосовувані методи лікування пришийкового карієсу:

 • на початковій стадії проводять реминерализующую терапію;
 • при середньому і глибокому ураженні встановлюється пломба аналогічно вищеописаному методу.

Лікування карієсу в стоматологічній клініці SKYCLINIC

Досвідчені лікарі стоматологічної клініки Скайклиник проводять повний огляд і діагностику зубів. Для боротьби з карієсом застосовуються сучасні методи лікування і висококласне обладнання. Уражені ділянки відновлюються з допомогою якісних реминерализирующих коштів. У разі необхідності встановлюється фотополімерні пломби або більш довговічні керамічні вініри. Для того, щоб дізнатися, скільки коштує лікування карієсу в Україні, достатньо зайти на сайт Скайклиник, і вибрати необхідну послугу з переліку терапевтичної стоматології.

Основна небезпека невилікуваного карієсу

Запущене захворювання може призвести до сумних наслідків:

 • пульпіт – це запалення нерва, з сильними больовими відчуттями і нагноєнням;
 • флюс – запалення окістя і її нагноєння, набряк щоки і ясна;
 • періодонтит — запалення тканин між коренем зуба і кістковою тканиною, що може призвести до абсцесу;
 • тріщини і розломи коронок руйнування зубів;
 • кіста — при руйнуванні кісткової тканини утворюються порожнини, заповнені гноєм.

Будь-яке з ускладнень супроводжується сильними больовими відчуттями і можуть призвести до втрати зуба.

Як правильно вибрати пломбу

Матеріал пломби обговорюється зі стоматологом до початку процедури. Існує кілька видів пломб: фотополімерні (композитні), склоіономерні.

Найчастіше використовується перша різновид. Вона найбільш міцна і має багату палітру кольорів, що дозволяє підібрати пломбу під природний відтінок зубів. Матеріал у вигляді пасти наноситься рівномірними шарами в каріозної порожнини, після чого застигають за допомогою спеціальної лампи. Середній термін служби фотополімерів від 5 до 15 років.

Склоіономерні часто використовуються в дитячій стоматології та для лікування глибокого карієсу постійних зубів. Вони добре зчіплюються з зубами і мають кілька відтінків.

У стоматології SKYCLINIC можна поставити керамічні вініри. Міцний матеріал не дає усадку з часом, не змінює колір, яка щільно прилягає до зубів, і служить набагато довше звичайних пломб. Установка вінірів більш дорога процедура, яка допомагає надовго запобігти появі нових вогнищ захворювання.

Чи потрібно лікувати карієс молочних зубів?

Молочні зуби з часом змінюються на корінні, тому деякі батьки не бачать сенсу в їх лікуванні. Однак стоматологи всього світу вважають інакше. Карієс може активно поширюється по всій ротовій порожнині і заражати зачатки корінних зубів.

Лікування карієсу одного зуба може запобігти хворобі в майбутньому істотно полегшити життя дитині. Стоматологи якісно усувають інфекцію і зберігають молочні зуби. На початковій стадії емаль обробляють фтористим лаком, а в запущених випадках ставлять пломби.

Профілактичні процедури карієсу

Профилактика захворювання зберігає здоров’я зубів і істотно заощаджує бюджет. Тому важливо стежити за своїм раціоном, щоб організм отримував необхідну кількість вітамінів і мінералів. Після кожного прийому їжі рекомендується чистити зуби або застосовувати зубну нитку і ополіскувач. Регулярні відвідування стоматолога допоможуть виявити і усунути карієс на ранній стадії. Приходьте на профілактичний огляд у стоматологію SKYCLINIC не рідше 1-го разу на півроку і ми станемо гарантом здоров’я ваших зубів!

Ціни

Скільки коштує лікування та пломбування зуба в Києві? Лікарі-стоматологи SKYCLINIC завжди націлені на кращий результат і використовують матеріали провідних виробників стоматологічних матеріалів.

Для отримання докладної інформації про вартість і для складання плану лікування рекомендуємо записатися на консультацію до стоматолога-терапевта СКАЙКЛІНІК. Для ознайомлення з ціною на лікування карієсу зуба і установку фотополімерної пломби рекомендуємо перейти на сторінку Ціни на нашому сайті.

Щоб ціна лікування зуба була невисокою, необхідно вчасно звернутися до лікаря. Не відкладайте і телефонуйте вже зараз в СКАЙКЛІНІК.

Відгуки

Професіоналізм стоматологів-терапевтів SKYCLINIC дозволяє робити посмішки наших пацієнтів здоровими і отримувати безліч відгуків про успішне лікування і комфортне перебування в нашій клініці. З відгуками наших пацієнтів ви можете ознайомитися на нашому сайті в розділі Відгуки.

 

Розгорнути
Наші роботи
case case
case case
Показання
 • наявність білої плями на поверхні зуба
 • наявність каріозної порожнини
 • неприємні больові відчуття, що швидко зникають при вживанні солодкого, кислого або холодного
Протипоказання
 • хронічний початковий карієс (наявність темної плями, що не збільшується в розмірі і не поглиблюється)
 • поширення інфекції та необхідність ендодонтичного лікування (пульпіт, періодонтит)
 • значне руйнування коронкової частини зуба
 • тріщина кореня зуба
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Безкоштовна консультація
Cегодня последний день
Безкоштовна консультація

Безкоштовна первинна консультація стоматолога. За більш детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до адміністраторів клініки.

 

“Зуб під ключ”! Зубний імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього за 19900 гривень
Cегодня последний день
“Зуб під ключ”! Зубний імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього за 19900 гривень

У вартість включено імплантат, його встановлення, формувач ясен, повноанатомічна цирконієва коронка. Додаткові маніпуляції (пластика кісткової тканини та ясен, кістковопластичні матеріали тощо) оплачуються окремо згідно прейскуранту на день надання послуги.

Преміальна профілактична гігієна зубів всього за 2100 гривень
Cегодня последний день
Преміальна профілактична гігієна зубів всього за 2100 гривень

Преміальна профілактична гігієна зубів за доступною ціною всього 2100 гривень. У вартість входить базова діагностика пародонту, зняття зубного каменю ультразвуком, чистка Air Flow, полірування та рекомендації по догляду за зубами.

Відбілювання зубів системою Magic Smile Pro всього за 4900 гривень
Cегодня последний день
Відбілювання зубів системою Magic Smile Pro всього за 4900 гривень

Відбілювання зубів системою Magic Smile Pro. Комплекс професійного відбілювання, який включає в себе відбілювання зубів на двох щелепах (зони усмішки).

Металева брекет-система всього за 9900 гривень
Cегодня последний день
Металева брекет-система всього за 9900 гривень

У вартість входить встановлення металевої брекет-системи на одну щелепу. За більш детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до адміністраторів клініки.

Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень
Cегодня последний день
Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень

У вартість входить встановлення керамічної брекет-системи на одну щелепу. За більш детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до адміністраторів клініки.

Знижка до 10% на всі послуги
Cегодня последний день
Знижка до 10% на всі послуги

Скористайтеся будь-якою послугою у SKYCLINIC та отримайте віртуальну накопичувальну дисконтну картку “Light” зі знижкою 5% на всі стоматологічні послуги.

З деталями Вас з радістю ознайомлять наші адміністратори.

Сімейна знижка
Cегодня последний день
Сімейна знижка

Приводьте на лікування своїх близьких (батьків, дітей, чоловіків і дружин, братів і сестер, дідусів і бабусь) та отримайте віртуальну дисконтну картку “Full” зі знижкою 10% на всі стоматологічні послуги.

Питання-відповіді
Чи обов’язково лікувати карієс якщо зуб не болить?
Наша відповідь - обов'язково! Найчастіше, карієс може протікати безсимптомно і безболісно, ​​а його несвоєчасне лікування може призвести до ряду ускладнень, таких як запалення нерва і тканин, що оточують зуб, в тому числі і кістки.
Навіщо лікувати глибокий карієс, якщо там все одно може виникнути пульпіт?
Якщо не спробувати врятувати зуб з глибокою порожниною ще на стадії карієсу, то через невеликий проміжок часу може виникнути пульпіт, що протікає безсимптомно в хронічній формі, непомітно для пацієнта. Це може призвести до проникнення інфекції за межі кореня зуба і більш серйозних наслідків, коли шанси врятувати зуб різко зменшуються.
Що буде якщо я не буду лікувати карієс?
У тому випадку, якщо вчасно не звернутися до стоматолога при появі перших ознак карієсу, це може привести до швидкого прогресування процесу і спровокувати такі ускладнення, як пульпіт або періодонтит.
Який прогноз лікування карієсу? Гарантія на пломби?
Прогноз є позитивним, якщо: лікування проводилося на ранніх етапах розвитку карієсу відповідно до сучасних стоматологічних протоколів і світових стандартів, пацієнт дотримується всіх рекомендацій лікаря і регулярно здійснює комплексну професійну гігієну (не рідше 1 разу на 6 місяців). Наша клініка надає своїм пацієнтам гарантію на цілісність пломб і коронок терміном 12 місяців.
У чому полягає лікування карієсу?
Лікування карієсу полягає у видаленні тканин, змінених карієсом, і пломбування утвореної порожнини за допомогою високоестетичних реставраційних матеріалів, які відповідають усім вимогам світових стандартів. Обов'язково проводиться ізоляція робочого поля за допомогою латексного хустки - коффердама. Він забезпечує максимальний комфорт для пацієнта під час роботи і захищає зуб від попадання рідин, а отже, від забруднення робочого поля мікроорганізмами, які в подальшому можуть викликати повторну появу карієсу. Для лікування початкових стадій карієсу використовуються неінвазивні методи лікування без препарування, такі як методика Icon.
Що таке карієс?
Карієс - це процес пошкодження твердих тканин зуба (емалі та дентину) з подальшим їх руйнуванням. Карієс - інфекційне захворювання, причиною якого є мікроорганізми, такі як Streptococcus mutans, а умови для їх розвитку - погана гігієна порожнини рота, неправильне харчування, різні соматичні захворювання також сприяють розвитку карієсу.

Відгуки

Реальні відгуки про стоматологію від наших пацієнтів
Lilly P про стоматологію
Lilly P
Мій найкращий і найбезболісніший досвід лікування стався саме в цій клініці. Тут я відчула повагу до себе як до клієнтки і те, що мої відчуття і бажання мають значення. Тепер я знаю, що похід до стоматолога - не тортури, а щось, що може бути легким і приємним. Лікуюся в клініці вже кілька місяців: зробила чистку та пролікувала увесь каріес. Результат бездоганний! Лікарка Лінда Ігорівна пояснювала всі етапи лікування, попереджала про кожну маніпуляцію, запитувала як я почуваюся і чи не відчуваю дискомфорту або болю. До речі, боляче жодного разу не було. Попри мій шалений страх і негативний попередній досвід, в Skyclinic я почувалася в безпеці і щиро чекала кожного нового візиту. Окремої уваги заслуговують найпривітніші та найввічливіші адміністраторки, яких я коли-небудь бачила. Не люблю дзвінків, тому ми побудували комунікацію в месенджерах. Це було супер зручно, вони швидко відповідали на будь-який мій запит і допомагали підібрати найзручніший час візиту. Я дуже задоволена сервісом та результатом, і щаслива, що колись мені порадили саме цю клініку.
Лікуючі лікарі:
Мария Беннис
Я прошла ортодонтическое лечение с помощью брекет-системы в Sky Clinic и безумно рада результату. Все консультации, этапы подготовки к постановке брекет-системы и лечение прошли на высшем уровне. Отдельная благодарность доктору-ортодонту Анне Сергеевне за профессионализм, внимательность и качественное лечение. Это клиника, в которую я обязательно буду возвращаться! Спасибо всей команде Sky Clinic.
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Антон Савицкий
Почав лікуватися в цій клініці і дуже задоволений. Ціни не найдешевші, але обслуговування на найвищому рівні! Після безкоштовної консультації зіставили повний план лікування, сподобалось що кожен раз фотографують щелепи і ведуть аналіз моєї ситуації. Вже полікували шість зубів і чотири видалили. Так, справи в мене так собі в мої 28 рочків. І це тільки початок, планую продовжувати в цій клініці. Окрема подяка моєму хірургу Нестору Богдановичу!!!!! Професійний лікар, приємна людина, дуже відповідально відноситься до роботи. Також дякую, що дуже обережно і безболісно видаляв корені зуба, бо через запалення під ними анестезія працювала не повністю. Будемо співпрацювати, дякую, успіхів!!!
Лікуючі лікарі:
Особа Нестор Богданович
Юлия Янковская
Вирішила поставити брекет систему. Але щоб потім не було проблем, треба зробити все правильно. Для початку я пройшла чисту у пародонтолога Ксенії Сергіївни, і за одне мене навчили правильно робити щоденну гігієну порожнини рота. Потім був терапевт Лінда Ігорівна, котра дуже професійно і швидко вилікувала мені проблемні зуби. А також звичайно довелося зіткнувся з видаленням зубів мудрості, в цій справі довірилася хірурга Нестору Богдановичу. Ну і звичайно ортодонт Анна Сергіївна на фініші. Загалом однозначно рекомендую клініку .І чистота в самій стоматології на вишем рівні. Дякую за хорошу роботу і великий крок до красивої і здорової посмішки.
Лікуючі лікарі:
Особа Нестор Богданович
Мартинчук Анна Сергіївна
Galia G.
Прохожу лечение у Инны Олеговны - абсолютно довольна всеми процесами в клинике и результатами лечения. Несмотря на приличный прайс клиники, результат полностю оправдывает вложения. Это первый стоматолог, перед которым я почти не волнуюсь)) Всем здоровья!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Katya Voitsykhovska
Проходила комплексне лікування у лікаря Волкової Інни. Максимально задоволена наданим сервісом та лікуванням! Дякую!!!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Тетяна Панасюк
Дуже хороша стоматологія із професійними лікарями. Також дуже привітні адміністраторки клініки - з їхнього боку усе чітко і зрозуміло. Лікую зуби у лікарки Лінди Ігорівни Гриценко. Лінда Ігорівна провела чистку зубів, проконсультувала щодо подальшої гігієни. Взагалі дуже акуратно зробила чистку!!! Круто, що у клініці фотографують зубки і далі пояснюють, які є проблеми. Також Лінда Ігорівна полікувала карієс - тут взагалі шик-блиск!!! Так гарно, рівненько, акуратно виглядають зубки))) Знову ж таки, це завдяки фотографії можна порівняти до і після. При цьому лікарка пояснювала кожен свій крок у процесі лікування ну і до лікування проговорила всі проблеми, прописана такий план лікування. Завчасно всі процедури прораховані і вже розумієш, які будуть витрати на лікування, що дуже-дуже зручно. Взагалі дуже рада, що потрапила до такої професійної і хорошої лікарки) Щиро дякую Лінді Ігорівні та дівчатам-асистенткам за їхню високоякісну роботу, а також за віддачу, людяність, гарне ставлення!!! Також у цій клініці видаляла перші два зуби мудрості. Я навіть не можу передати, наскільки я боялася!!!!! Але тепер розумію, що реально я більше боялася, ніж було боляче. Видаляв зуби хірург Віталій Олександрович. Усе пройшло швидко і навіть не боляче))) Лікар все пояснював, що робить, заспокоював постійно, бо моєму страху не було краю. Словом, не так то і страшно виявилося, прийду до Віталія Олександровича видаляти інші два зуби мудрості. Дякую йому і його асистентці за висококваліфіковану роботу!)
Лікуючі лікарі:
Карина Сторчак
Огромная благодарность Инне Волковой. Это лучший стоматолог из всех, что я обошла за последний год. В побывала я у 8 или 10 стоматологов за это время! Только Инна сделала супер диагностику, она объяснила мне все по каждому зубу, увидела то, что не видели другие стоматологи. Рассказала о сколе зубов у меня и чем это чревато. А самое главное - это перелечивание каналов зуба, который так сильно меня беспокоил, а другие врачи не могли мне толком объяснить, что мне делать. Инна моя спасительница. Пломбировка каналов на высшем уровне. Даже анестезию сделала безболезненно. Все очень аккуратно, скурпулезно, максимальный контакт и забота о пациенте. Теперь это мой любимый врач😻
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Viki s
Лечение в данной клинике занимает у меня уже несколько месяцев. За это время удалось поработать над моей улыбкой с такими специалистами как Ксения Сергеевна, которая провела профессиональную чистку зубов и другие процедуры, которые помогли избежать надвигающийся параодонтит, подробно рассказала о состоянии зубов и плане лечения; с Инной Олеговной, которая помогла спасти зубки от кариеса выполнив при этом красивую и функциональную реставрацию (пломбы-плюшки наконец-то в прошлом); Михаил Александрович удалил по две восьмёрки в два приёма. Было страшно, но почти не больно :) зажило достаточно быстро и мало беспокоило. Довольна обслуживанием, всегда напомнят о ближайшем приеме. Цена-качество на уровне, однозначно стоит посещения.
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Viacheslav Mrykh
хочу сказать большое спасибо всему персоналу в целом - ребята, респект! так себя могут вести люди, которые действительно любят свою работу и знают свое дело. за все время могу отметить только положительные моменты. так держать! отдельно хочется поблагодарить Волкову Инну Олеговну - ооочень ответственный, вежливый и профессиональный терапевт, которая прекрасно и качественно выполняет свою работу (я вообще еще много позитивных мыслей и прилагательных мог бы вбить, но это же сути не меняет, что она молодец :) ) В общем, 100% рекомендую.
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Strange Dr. про стоматологію
Strange Dr.
Очень хорошая стоматология. С первых минут общения понимаешь, что это та самая клиника лечить зубы в которой ты мечтал с детства. Приветливость, доброжелательность и отзывчивость персонала ну просто не возможно не заметить. Команда молодых специалистов заботится о результатах лечения и Вашем комфорте в клинике. Я очень доволен результатами лечения (пломбирования) своих зубов. Все это благодаря Волковой Инне Олеговне. Все шаги по лечению полностью проговариваются и объясняются доктором. Благодаря ее профессионализму, отзывчивости, аккуратности и уверенности, я стал счастливым обладателем здоровых зубов.
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Vlad B
Прошел у них полный курс лечения. Консультация, утверждение плана лечения, результат! За 3 месяца выполнили все оговоренные процедуры: чистка (airflow + ультразвук), лечение кариеса (всего около 12 пломб), удаление двух зубов мудрости, установка 8 керамических накладок. Был приятно удивлен, что каждый тип работ выполняется отдельным специалистом. Каждый инструмент распаковывался при мне. Остался предельно доволен. Порадовал молодой коллектив и опрятность. Хожу к ним на регулярные чистки и обследования!
Анастасія Семеній
З дитинства боюся лікарів, але потрапивши до терапевта Інни Олегівни полікувала невеличкий карієс безболісно, швидко і якісно. Відразу зробили професійну чистку, Анастасія Валеріївна, навчила домашній гігієні. Отримала приємний подарунок після чистки) Також в цій клініці панує дуже дружелюбна атмосфера)!Це також не мало важливо!Окреме дякую за це дівчаткам)Планую видалення та ортодонтичне лікування! Дуже рада, що потрапила в цю клініку опираючись на відгуки своїх знайомих!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Victoria Chornomorets
Дуже задоволена клінікою! Проводила лікування карієсу, чистку каналів, гігієну. За професійність, ввічливість і повну інформацію лікування велике ДЯКУЮ Волковій Інні. Завжди з посмішкою адміністратори. Буду рекомендувати!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Анастасія Семеній
З дитинства боюся лікарів, але потрапивши до терапевта Інни Олегівни полікувала невеличкий карієс безболісно, швидко і якісно. Відразу зробили професійну чистку, Анастасія Валеріївна, навчила домашній гігієні. Отримала приємний подарунок після чистки) Також в цій клініці панує дуже дружелюбна атмосфера)!Це також не мало важливо!Окреме дякую за це дівчаткам)Планую видалення та ортодонтичне лікування! Дуже рада, що потрапила в цю клініку опираючись на відгуки своїх знайомих!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Усі відгуки
Коментарів немає