Зубний іммедіат-протез метелик

Зубний іммедіат-протез метелик

Етапи

Повна або часткова відсутність зубів сприяє тому, що необхідно встановлювати постійний або тимчасовий протез. Одним з найпоширеніших таких конструкцій у сучасній стоматології є протез метелик. Іммедіат-протез являє собою знімну конструкцію, яка дозволяє замістити один або кілька зуб, поки не буде виготовлена постійна.

В яких випадках необхідно встановлювати іммедіат-протез?

Іммедиат-протез являє собою протез, який встановлюється на час. Він здатний замінити відсутність одного зуба, що дозволяє зробити посмішку привабливою. Конструкція щільно прилягає до ясен і не доставляє ніякого дискомфорту.

Справа в тому, що протезування зубів часто виконується в кілька етапів і займає деякий час. Для виключення дискомфорту в зв’язку з відсутністю зуба, особливо в області посмішки, рекомендується виготовити іммедіат-протез метелика.

Після видалення або випадання звільнене місце в зубному ряду необхідно заповнити імплантом. Якщо вчасно його не встановити, зуби почнуть зміщуватися і тоді виникнуть проблеми з прикусом. Наразі відбувається підготовка до імплантації іммедіат-протез виконує тимчасову роль відсутніх зубів.

Цена на зубний протез метелик залежить від матеріалу виготовлення, а також клініки, в якій відбувається встановлення протеза. Порівняно з іншими видами протезування, іммедіат-протези мають досить демократичну вартість.

Які бувають види іммедіат-протезів?

Частковий іммедіат-протез

Такий протез встановлюється, коли у пацієнта не вистачає кількох зубів. Конструкція досить масивна, однак дозволяє правильно розподілити жувальне навантаження. Колір протезу підбирається у відповідності з тоном ясна пацієнта. Фіксація припадає на опорні зуби за допомогою спеціальних гачків, виготовлених з пластмаси.

Повний іммедіат-протез

Повний іммедіат-протез відрізняється від часткового тим, що він призначений для повного заміщення всіх відсутніх зубів. Головною відмінною рисою такої конструкції є те, що її можна фіксувати як зуби, так і на імпланти.

Іммедіат-протез «Метелик»

Знімний протез метелик називається так завдяки своїй структурі. Гачки вироби нагадують крила метелика. Саме завдяки їм виріб надійно кріпиться до зубах і яснах і не випадає під час прийняття їжі або розмови. В основному іммедіат протез метелик використовується, коли у пацієнта відсутній один зуб.

З яких матеріалів виготовляють іммедіат-протез

Ізготовление іммедіат-протеза починається зі зняття зліпка зубів. Після цього відбувається безпосереднє виготовлення самого протеза, яке виконується до 7 днів. Матеріалом виготовлення в основному служить акрил або нейлон. Вони безпечні і міцні, і можуть тривалий час перебувати у роті без шкоди для здоров’я.

Сучасні акрил і нейлон нетоксичні, володіють м’якою структурою, не натирають і не дратують слизову під час використання. Якщо порівнювати ці два матеріалу, то вироби з акрилу перший час можуть викликати дискомфорт і відчуття в роті стороннього предмета. Проте з часом відбувається звикання до протезу. Під час пережовування їжі протез ніяк не проявляє себе, не заважає, не деформується при навантаженні або прийнятті холодної, гарячої їжі.

Протез з нейлону більш пластичний і гнучкий. До нього майже не потрібно звикати. Колірна гамма протезів з нейлону наближена до натуральних тканин, що робить його непомітним в ротовій порожнині.

Знімний іммедіат-протез – це практичне рішення для тих, хто прагне зберегти гарну посмішку на час виготовлення постійної конструкції, наприклад, цирконієвих коронок на імплантатах.

Технологія виготовлення іммедіат-протеза в стоматології «SKYCLINIC»

Знімний іммедіат протез повинен встановлюватися тільки в профільних стоматологічних установах. Клініка SKYCLINIC пропонує своїм пацієнтам отримати якісне ортопедичне протезування з використанням іммедіат-протеза. Для кожного відвідувача виготовляється індивідуальний протез.

В нашій клініці етапи виготовлення іммедіат протеза включають в себе:

  • вибір необхідної конструкції протеза;
  • виготовлення зліпків і моделей;
  • встановлення правильної оклюзії;
  • підготовка моделей;
  • виготовлення протеза безпосередньо в лабораторії;
  •  встановлення протеза в порожнині рота.

В основному ціна іммедіат протеза залежить від матеріалу, складності виготовлення, а також від кількості зубів, які необхідно замінити.

Рекомендації та поради після установки іммедіат-протезів

Щоб зубний протез метелик, як і інші протези, не зіпсувався і не втратив свій естетичний вигляд, варто дотримуватися таких правил гігієни:

  • після кожного прийому їжі полоскати ротову порожнину водою або ополіскувачами;
  • чистити протез необхідно за допомогою зубної пасти та щітки;
  • два рази на тиждень промивати протез у обеззараживающем розчині;
  • раз на півроку відвідувати лікаря стоматолога для проходження профгігієни.
Розгорнути
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Безкоштовна консультація*
Діє до 30 Листопада
Безкоштовна консультація*

*При проведенні лікування в той же візит, консультація фахівця проводиться без оплати.
Стандартна вартість консультації – 300 грн.

Виготовлення керамічного вініра всього за 5900 гривень
Діє до 31 Жовтня
Виготовлення керамічного вініра всього за 5900 гривень

Під час виготовлення вініра використовується кераміка провідних світових виробників.

Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 10900 гривень
Діє до 31 Жовтня
Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 10900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення. Кінцева вартість розраховується індивідуально, виходячи з особливостей кожної клінічної ситуації.

Питання-відповіді
Чи потрібно знімати протез метелик?
Рекомендується постійне носіння протезів, немає необхідності знімати їх на ніч. Однак протез метелик необхідно регулярно знімати двічі в день, як і будь-який інший протез, під час гігієни зубів для чищення самого протезу.
Як довго можна носити протез метелик?
Протез метелик є тимчасовою конструкцією, оскільки сприяє розхитуванню опорних зубів і атрофії кісткової тканини під протезом. Тому має обмежений термін використання - до 6 місяців, в окремих випадках - до 1 року. До моменту закінчення цього терміну рекомендується провести імплантацію зуба. Так само протез метелик може бути використаний, як тимчасовий протез під час приживлення імплантату.
Відгуки
Реальні відгуки від наших пацієнтів
Alex Rub
Спасибо доктору Ефимову за долгий совместный путь по: - удалению зубов мудрости - имплантированию - реставрации и установке коронок Ни разу не пожалел, что выбрал данную клинику. Все было качественно, профессионально и весело) Удачи Вам!
Тамара Владимировна
Доброго вечора! Зазвичай не пишу відгуків, але даний випадок є винятком. До написання підштовхнув негатив у відгуку тижневої давнини в адресу Волкової Інни Олегівни, який, я вважаю, є вкрай несправедливим☝️. У клініку звернулась з масою проблем у січні. Нещодавно закінчила це тривале лікування: видалення, імпланти, лікування нервів, встановлення коронок. Участь у лікуванні приймали троє лікарів. Євшина Ксенія - зробила чистку та, здається, скалінг. Єфімов Михайло - зміг вмовити видалити зруйновані зуби і встановив імпланти, а потім вже ставив коронки. Волкова Інна - видаляла нерви та лікувала зуби. Скажу одне - мені 67 років і я пам’ятаю ще радянські «підходи у лікуванні», черги під кабінетом, фразу «слєдующій», голі руки лікаря без рукавиць у роті та відсутність будь-якого знеболення, а тому можу оцінити різницю «тоді і зараз»! Усі без винятку процедури проводили з анестезією. Інструменти кожного разу діставались з герметичних, наскільки я можу оцінити, пакетів. Рукавички не тільки у лікарів, а й у їхніх помічниць! Жодного, наголошую, жодного разу лікування не починалось без затвердження обсягу та вартості процедур і лише після погодження зі мною починали лікувати. Попереджали про можливий дискомфорт певний час після лікування. Відношення до пацієнта у клініці людяне. Ти відчуваєш спокій і впевненість. Дорогенькі, дякую вам за вашу роботу, за ваші знаття та людяність! Бажаю міцного здоров`я та не перейматись через необ’єктивні висловлювання у ваш бік! З висоти свого віку скажу - нажаль, ще не один раз ви зіштовхнетесь с несправедливістю. Ви - Люди з великої літери! Безмежно дякую вам! Ваша вдячна пацієнтка!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Alisa Tanko
Alisa Tanko
В Скай клінік я прийшла складним пацієнтом після невдалих лікувань у трьох ортодонтів. Після двох років лікування я вже з рівними зубами))). Весь персонал дуже чуйний та уважний, можна отримати відповідь на будь які запитання та отримати розгорнуту консультацію. Також в Скай клінік мені видалили зуби мудрості та поставили імплант (Михайло Олександрович Єфімов, дуже Вам вдячна за якісну роботу). Зараз в клініці я проходжу консультування по підбору вінірів та раз на пів року приїжджаю на гігієнічну чистку ротової порожнини. Однозначно рекомендую.