Зубний іммедіат-протез метелик

Зубний іммедіат-протез метелик

Етапи встановлення зубного іммедіат-протезу метелик

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.

Повна або часткова відсутність зубів сприяє тому, що необхідно встановлювати постійний або тимчасовий протез. Одним з найпоширеніших таких конструкцій у сучасній стоматології є протез метелик. Іммедіат-протез являє собою знімну конструкцію, яка дозволяє замістити один або кілька зуб, поки не буде виготовлена постійна.

В яких випадках необхідно встановлювати іммедіат-протез?

Іммедиат-протез являє собою протез, який встановлюється на час. Він здатний замінити відсутність одного зуба, що дозволяє зробити посмішку привабливою. Конструкція щільно прилягає до ясен і не доставляє ніякого дискомфорту.

Справа в тому, що протезування зубів часто виконується в кілька етапів і займає деякий час. Для виключення дискомфорту в зв’язку з відсутністю зуба, особливо в ділянці усмішки, рекомендується виготовити іммедіат-протез метелик.

Після втрати зуба звільнене місце в зубному ряду необхідно заповнити імплантатом. Якщо вчасно його не встановити, зуби почнуть зміщуватися і тоді виникнуть проблеми з прикусом. Поки відбувається підготовка до імплантації, іммедіат-протез виконує тимчасову роль відсутніх зубів.

Ціна на зубний протез метелик залежить від матеріалу виготовлення, а також стоматології, в якій відбувається встановлення протеза. Порівняно з іншими видами протезування, іммедіат-протези мають досить демократичну вартість.

Які бувають види іммедіат-протезів?

Частковий іммедіат-протез

Такий протез встановлюється, коли у пацієнта не вистачає кількох зубів. Конструкція досить масивна, однак дозволяє правильно розподілити жувальне навантаження. Колір протезу підбирається у відповідності з відтінком ясен пацієнта. Фіксація припадає на опорні зуби за допомогою спеціальних гачків, виготовлених з пластмаси.

Повний іммедіат-протез

Повний іммедіат-протез відрізняється від часткового тим, що він призначений для повного заміщення всіх відсутніх зубів. Головною відмінною рисою такої конструкції є те, що його можна фіксувати як беззубу щелепу, так і на імплантати.

Іммедіат-протез «Метелик»

Знімний протез метелик називається так завдяки своїй структурі. Гачки конструкції нагадують крила метелика. Саме завдяки їм протез надійно кріпиться на зубах і яснах, і не випадає під час прийому їжі або розмови. В основному іммедіат протез метелик використовується, коли у пацієнта відсутній один зуб.

З яких матеріалів виготовляють іммедіат-протез

Виготовлення іммедіат-протеза починається зі зняття зліпка зубів. Після цього відбувається безпосереднє виготовлення самого протеза, яке виконується до 7 днів. Матеріалом виготовлення в основному служить акрил або нейлон. Вони безпечні і міцні, і можуть тривалий час перебувати у роті без шкоди для здоров’я.

Сучасний нейлон не токсичний, має м’яку структуру, не натирає і не подразнює слизову під час носіння. Якщо порівнювати з акрилом, то акрилові протези можуть викликати алергічні реакції у пацієнтів.

Під час пережовування їжі протез ніяк не проявляє себе, не заважає, не деформується при навантаженні або під час прийому холодної, гарячої їжі.

Протез з нейлону більш пластичний і гнучкий. До нього майже не потрібно звикати. Колірна гамма протезів з нейлону наближена до натуральних тканин, що робить його непомітним в ротовій порожнині.

Знімний іммедіат-протез – це практичне рішення для тих, хто прагне зберегти гарну посмішку на час виготовлення постійної конструкції, наприклад, цирконієвих коронок на імплантатах.

Технологія виготовлення іммедіат-протеза в SKYCLINIC

Знімний іммедіат протез повинен встановлюватися тільки в профільних стоматологічних установах. Стоматологія SKYCLINIC пропонує своїм пацієнтам отримати якісне протезування з використанням іммедіат-протеза. Для кожного пацієнта виготовляється індивідуальний протез.

В нашій стоматології етапи виготовлення іммедіат протеза включають в себе:

 • вибір необхідної конструкції протеза;
 • виготовлення зліпків і моделей;
 • встановлення правильної оклюзії;
 • підготовка моделей;
 • виготовлення протеза безпосередньо в лабораторії;
 • встановлення протеза в порожнині рота.

В основному ціна іммедіат протеза залежить від матеріалу, складності виготовлення, а також від кількості зубів, які необхідно замінити.

Рекомендації після установки іммедіат-протезів

Щоб зубний протез метелик, як і інші протези, не зіпсувався і не втратив свій естетичний вигляд, варто дотримуватися таких правил гігієни:

 • після кожного прийому їжі полоскати ротову порожнину водою або ополіскувачами;
 • чистити протез необхідно за допомогою окремої зубної пасти та щітки;
 • два рази на тиждень промивати протез у антисептичному розчині;
 • раз на півроку відвідувати лікаря стоматолога для проходження професійної гігієни порожнини рота.
Логвинюк Микита Ігорович
Логвинюк Микита Ігорович

Лікар – стоматолог-ортопед. Стаж роботи за основним фахом становить понад 7 років. Головним напрямком в праці лікаря є відновлення зубів керамічними і цирконієвими реставраціями, такими як вініри, вкладки і коронки. Також окреме місце в практиці займає відновлення зубів цирконієвими коронками на імплантатах.

Розгорнути

Альтернативні послуги

Знімні зубні протези
Узнать больше
Показання
 • відсутність одного або декількох зубів
 • необхідність тимчасової заміни відсутнього зуба/зубів під час виготовлення постійної конструкції
Протипоказання
 • алергія на матеріали, з яких виготовляються протези
 • рухливість опорних зубів
 • запалення слизової оболонки порожнини рота
 • запальні захворювання кісткової тканини щелеп
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Знижка до 10% на всі послуги
Діє до 31 Липня
Знижка до 10% на всі послуги

Скористайтеся будь-якою послугою у SKYCLINIC та отримайте віртуальну накопичувальну дисконтну картку “Light” зі знижкою 5% на всі стоматологічні послуги.

З деталями Вас з радістю ознайомлять наші адміністратори.

Сімейна знижка
Діє до 31 Липня
Сімейна знижка

Приводьте на лікування своїх близьких (батьків, дітей, чоловіків і дружин, братів і сестер, дідусів і бабусь) та отримайте віртуальну дисконтну картку “Full” зі знижкою 10% на всі стоматологічні послуги.

Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень
Діє до 31 Липня
Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень

Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень. У вартість входить зняття зубного каменю ультразвуком та чистка Air Flow.

Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ
Діє до 31 Липня
Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ

Безкоштовне надання швидкої стоматологічної допомоги представникам ЗСУ.

Знижка 10% на гігієну*
Діє до 31 Липня
Знижка 10% на гігієну*

*Відвідуй гігієніста або пародонтолога не рідше одного разу на 6 місяців (180 днів) та отримай знижку 10% на проведення “Лікувально-профілактичного комплексу гігієни”, який включає: глибоку діагностику стану ясен, чотирьохетапну чистку зубних відкладень та індивідуальний підбір професійних засобів гігієни порожнини рота в домашніх умовах.

Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн
Діє до 31 Липня
Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн

Зміна кольору і форми зуба за допомогою композитного вініра.

Металева брекет-система всього за 9900 гривень
Діє до 31 Липня
Металева брекет-система всього за 9900 гривень

У вартість входить встановлення металевої брекет-системи на одну щелепу.

Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень
Діє до 31 Липня
Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень

У вартість входить встановлення керамічної брекет-системи на одну щелепу.

“Зуб під ключ”! Зубной імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього від 17900 гривень
Діє до 31 Липня
“Зуб під ключ”! Зубной імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього від 17900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення, формувач ясен, цирконієва коронка.

Керамічна пломба всього за 5900 гривень
Діє до 31 Липня
Керамічна пломба всього за 5900 гривень

Строк служби керамічної пломби більш ніж у 3 рази довший за звичайну пломбу!

Під час виготовлення використовується кераміка провідних світових виробників.

Питання-відповіді
Чи потрібно знімати протез метелик?
Рекомендується постійне носіння протезів, немає необхідності знімати їх на ніч. Однак протез метелик необхідно регулярно знімати двічі в день, як і будь-який інший протез, під час гігієни зубів для чищення самого протезу.
Як довго можна носити протез метелик?
Протез метелик є тимчасовою конструкцією, оскільки сприяє розхитуванню опорних зубів і атрофії кісткової тканини під протезом. Тому має обмежений термін використання - до 6 місяців, в окремих випадках - до 1 року. До моменту закінчення цього терміну рекомендується провести імплантацію зуба. Так само протез метелик може бути використаний, як тимчасовий протез під час приживлення імплантату.

Відгуки

Реальні відгуки про стоматологію від наших пацієнтів
Alex Rub
Спасибо доктору Ефимову за долгий совместный путь по: - удалению зубов мудрости - имплантированию - реставрации и установке коронок Ни разу не пожалел, что выбрал данную клинику. Все было качественно, профессионально и весело) Удачи Вам!
Тамара Владимировна
Доброго вечора! Зазвичай не пишу відгуків, але даний випадок є винятком. До написання підштовхнув негатив у відгуку тижневої давнини в адресу Волкової Інни Олегівни, який, я вважаю, є вкрай несправедливим☝️. У клініку звернулась з масою проблем у січні. Нещодавно закінчила це тривале лікування: видалення, імпланти, лікування нервів, встановлення коронок. Участь у лікуванні приймали троє лікарів. Євшина Ксенія - зробила чистку та, здається, скалінг. Єфімов Михайло - зміг вмовити видалити зруйновані зуби і встановив імпланти, а потім вже ставив коронки. Волкова Інна - видаляла нерви та лікувала зуби. Скажу одне - мені 67 років і я пам’ятаю ще радянські «підходи у лікуванні», черги під кабінетом, фразу «слєдующій», голі руки лікаря без рукавиць у роті та відсутність будь-якого знеболення, а тому можу оцінити різницю «тоді і зараз»! Усі без винятку процедури проводили з анестезією. Інструменти кожного разу діставались з герметичних, наскільки я можу оцінити, пакетів. Рукавички не тільки у лікарів, а й у їхніх помічниць! Жодного, наголошую, жодного разу лікування не починалось без затвердження обсягу та вартості процедур і лише після погодження зі мною починали лікувати. Попереджали про можливий дискомфорт певний час після лікування. Відношення до пацієнта у клініці людяне. Ти відчуваєш спокій і впевненість. Дорогенькі, дякую вам за вашу роботу, за ваші знаття та людяність! Бажаю міцного здоров`я та не перейматись через необ’єктивні висловлювання у ваш бік! З висоти свого віку скажу - нажаль, ще не один раз ви зіштовхнетесь с несправедливістю. Ви - Люди з великої літери! Безмежно дякую вам! Ваша вдячна пацієнтка!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Alisa Tanko про стоматологію
Alisa Tanko
В Скай клінік я прийшла складним пацієнтом після невдалих лікувань у трьох ортодонтів. Після двох років лікування я вже з рівними зубами))). Весь персонал дуже чуйний та уважний, можна отримати відповідь на будь які запитання та отримати розгорнуту консультацію. Також в Скай клінік мені видалили зуби мудрості та поставили імплант (Михайло Олександрович Єфімов, дуже Вам вдячна за якісну роботу). Зараз в клініці я проходжу консультування по підбору вінірів та раз на пів року приїжджаю на гігієнічну чистку ротової порожнини. Однозначно рекомендую.
Усі відгуки
Коментарів немає