Одномоментна імплантація зуба

Одномоментна імплантація зуба

Етапи

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.

Красива посмішка – це завжди чимала праця. Однак, як би людина не старався, він може потрапити в неприємну ситуацію і втратити зуб. Для збереження естетики, впевненості в собі і функції пережовування потрібна імплантація. Сучасні технології в стоматології дозволяють встановити гарний зуб, який буде максимально схожим на натуральний. При цьому важливо звернутися до професіоналів, які знають всі нюанси цього процесу.

Завдяки передовим методам, зубні імплантати можуть замінити природний зуб за одне відвідування і за лічені години. Зараз ми розглянемо переваги, особливості та протипоказання одномоментної імплантації зубів.

Що значить – одномоментна імплантація зуба?

При одномоментної дентальної імплантації імплантат встановлюються відразу після видалення зуба. Тимчасова коронка може бути встановлена відразу після імплантації або отсроченно.

Зубні імплантати використовуються, коли зуб безповоротно пошкоджено або зруйновано і не підлягає лікуванню. Перед видаленням зуба рекомендується проконсультуватися з імплантологом, щоб визначити протипоказання до процедури, вибрати підходящий імплантат і оцінити стан порожнини рота пацієнта.

 

Імплантати можуть бути встановлені, а видалені зуби в той же день. Імплантат вставляється в утворену порожнину. Потім встановлюється тимчасова коронка. Естетичний зовнішній вигляд і жувальна здатність відновлюються протягом декількох годин. Повноцінно зуб функціонувати тільки через кілька місяців, після встановлення постійної коронки.

Фахівці стоматології SKYCLINIC зроблять всі процедури приємними і комфортними, а ціна на одноразову імплантацію зубів приємно здивує вас.

У яких випадках необхідна імплантація одномоментна

Ефект від експрес-імплантації аналогічний ефекту від традиційної двоетапної процедури. Останній метод вважається традиційним і використовується протягом десятиліть, але в даний час лікарі і пацієнти все частіше віддають перевагу негайному методом. Показання до застосування одноетапних імплантатів:

 1. Видалення хворих зубів. Приміром, часто виконується одномоментна імплантація після видалення зуба з кістою.
 2. Відновлення кількох зубів одночасно в зоні посмішки.
 3. Видалення зубів з-за пародонтиту.

Які бувають методики одномоментної імплантації зубів

Тимчасові коронки на імплантат виготовляється з легкого матеріалу, який захищає зуб від підвищеного тиску і забезпечує доступ до імплантату. З часом реставрація замінюється постійної коронкою. Експрес-імплантація зубів дає пацієнтам негайний косметичний результат. Особливо ефектно виглядає одномоментна імплантація всіх зубів.

Для установки одного імплантату використовується один з трьох методів.

 1. Імплантація без негайного навантаження на імплантат. Після установки титанового зуба десна зашивається і після повного загоєння рани встановлюється тимчасовий зуб.
 2. Імплантат з формувачем десни, який відразу ж прикріплюється до імплантата, щоб утримати м’які тканини на місці і знизити ризик утворення проміжків між зубами.
 3. Негайне навантаження тимчасовою коронкою. Ця процедура важлива для підтримки естетики посмішки, особливо в передній області.

Головні переваги одномоментної імплантації перед іншими методами

У класичній імплантології, метод професора Бренемарка, імплантат впроваджується в кістку на 3-6 місяців. Через певний період часу на імплантати встановлюється реставрація.

Хоча стоматологи традиційно використовують двохетапні імплантати, переваги одноетапних імплантатів, при відсутності протипоказань в порожнині рота і наявності сприятливих умов:

 1. Мінімальна травма.
 2. Перед установкою імплантата не потрібно кісткова пластика.
 3. Короткий період відновлення.
 4. Збереження природного вигляду м’яких тканин в місці установки імплантату.
 5. Психологічна впевненість для пацієнта: немає необхідності в частих візитах до лікаря.
 6. Скорочення кількості хірургічних процедур вдвічі.
 7. Відсутність часу очікування без тимчасових коронок.
 8. Відмінні естетичні результати, які особливо помітні, якщо проводиться одномоментна імплантація переднього зуба.

Великою перевагою цього методу є те, що яснам надається правильна форма відразу після імплантації. Ясна навколо імплантату швидко приймає свою нормальну, природну форму і оточує корінь протеза, як якщо б він був встановлений навколо природного зуба. Імплантати не вимагають хірургічного втручання.

Пацієнту не доводиться деякий час залишатися беззубим, що має як естетичне, так і практичне значення і запобігає атрофії кістки.

Як відбувається одномоментна імплантація зубів в стоматології SKYCLINIC

Тепер, коли ми знаємо, що таке одномоментна імплантація зубів, її методики і переваги, розберемо, як вона відбувається. Якщо установка імплантатів не займає багато часу, весь процес можна розбити на наступні етапи.

Підготовчий. Перш ніж стоматолог прийме рішення про необхідність імплантації одного зуба, проводиться ретельна діагностика і підбирається найбільш відповідний тип імплантату і коронки. На підставі отриманих результатів хірург може точно спланувати операцію. Він визначить кут, глибину і напрямок імплантатів.

Видалення зуба.  Це робиться під безболісної місцевою анестезією одночасно з установкою імплантата. При необхідності перед його установкою може бути виконаний синус-ліфтинг. Після це десну можуть зашити, щоб забезпечити швидке загоєння; встановити формувачі ясен або відразу ж встановлюють на імплантат тимчасову коронку. Методика імплантації залежить від конкретного пацієнта та його стану, визначається фахівцем і узгоджується до проведення процедури.

Рекомендації після імплантації зубів

Важливо слідувати всім інструкціям спеціаліста після проведення процедури, щоб загоєння пройшло швидко, безболісно і комфортно, а імплантати не турбували.

Найважливіші рекомендації:

 1. Накладіть холодні компреси на кілька годин (у відповідності з інструкціями хірурга), щоб зменшити набряк і кровотеча.
 2. Не торкайтеся до рани руками.
 3. Не їжте, поки не пройде дія анестетика.
 4. Протягом декількох днів дотримуйтесь легку дієту (уникайте гострих і пряних продуктів, які можуть пошкодити слизову оболонку порожнини рота).
 5. Уникайте куріння і вживання алкоголю.
 6. Уникайте фізичних вправ та теплових процедур (гарячі ванни і сауни).
 7. Спіть з піднятою головою і не лягайте на бік.

Ваш лікар дасть вам докладні рекомендації після операції. Ви повинні слідувати цим правилам протягом декількох тижнів.

Одномоментна імплантація в клініці SKYCLINIC дозволяє замінити відсутні зуби здоровими імплантатами за одне відвідування. Ви можете записатися на прийом, звернувшись до контакт-центру або надіславши листа електронною поштою.

Розгорнути
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Святкові знижки до 30% на лікування зубів
Діє до 30 Грудня
Святкові знижки до 30% на лікування зубів

З деталями вас з радістю ознайомлять наші адміністратори.

Професійне чищення зубів всього за 800 гривень
Діє до 30 Грудня
Професійне чищення зубів всього за 800 гривень

Професійне чищення зубів (УЗ-чистка та PROPHYflow) зі знижкою 50% всього за 800 гривень.

Відбілювання зубів системою Magic Smile Pro всього за 2900 гривень
Діє до 30 Грудня
Відбілювання зубів системою Magic Smile Pro всього за 2900 гривень

У вартість входить відбілювання зубів двох щелеп (зони посмішки).

Металева брекет-система всього за 9900 гривень
Діє до 30 Грудня
Металева брекет-система всього за 9900 гривень

У вартість входить встановлення металевої брекет-системи на одну щелепу.

Сапфірова брекет-система всього за 9900 гривень
Діє до 30 Грудня
Сапфірова брекет-система всього за 9900 гривень

У вартість входить встановлення сапфірової брекет-системи на одну щелепу.

Установка зубного імплантату MegaGen ST всього за 6900 гривень
Діє до 31 Грудня
Установка зубного імплантату MegaGen ST всього за 6900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення. Кінцева вартість розраховується індивідуально, виходячи з особливостей кожної клінічної ситуації.

Керамічний вінір/коронка всього за 4900 гривень
Діє до 30 Грудня
Керамічний вінір/коронка всього за 4900 гривень

Під час виготовлення вініра та коронки використовується кераміка провідних світових виробників.

Питання-відповіді
Які рекомендації після імплантації зуба?
Після імплантації, хірург-стоматолог дає рекомендації, яких необхідно дотримуватися для швидкого відновлення і сприятливого приживлення імплантату:
 • безпосередньо після імплантації слід прикласти холодовий компрес до щоки на стороні проведеної імплантації для зменшення набряку;
 • не рекомендується їсти протягом перших 2-х годин після імплантації, а також варто виключити з раціону гарячу їжу і пиття в день операції. У перший час слід приймати теплу їжу м'якої консистенції, а пережовувати їжу зубами на іншій стороні;
 • слід дотримуватися медикаментозних призначень вашого лікуючого лікаря;
 • слід виключити куріння і алкоголь, особливо перші 2 тижні;
 • рекомендується уникати фізичних навантажень, прийняття гарячих ванн і відвідування саун;
 • не варто забувати про ретельну гігієну порожнини рота. Бажано використовувати засоби гігієни, рекомендовані вашим лікарем.
Як підготуватися до імплантації зубів?
- Підготовка до імплантації починається з консультації, збору анамнезу і ретельної діагностики, що включає в себе комп'ютерну томографію верхньої і нижньої щелепи. - Перед імплантацією надзвичайно важливо провести професійну гігієну і санацію порожнини рота, щоб усунути всі джерела інфекції. Так як патогенні бактерії можуть спровокувати запалення тканин навколо встановленого імплантату. - Якщо операція проводиться під загальним знеболенням, не слід їсти і пити 8-12 годин. Відновлення після наркозу буде відбуватися швидше. - Безпосередньо перед імплантацією слід виключити прийом кроворозріджуючих препаратів, але після попередньої консультації зі своїм лікуючим лікарем, який призначив дані препарати. - Слід відмовитися від куріння, дотримуватися режиму дня і збалансованого харчування, дотримуватися ретельної гігієни порожнини рота.
А якщо імплантат не приживеться?
Імплантація - найефективніший метод протезування, приживлюваність імплантатів складає 98-98,5%, проте дана методика має свої протипоказання, які потрібно враховувати при плануванні операції для отримання сприятливого результату:
 • системні захворювання імунної системи, крові, ЦНС, ендокринної системи, кісткової або сполучної тканини. Хронічні захворювання, такі як туберкульоз або інсулінозалежний діабет;
 • недотримання рекомендацій хірурга-стоматолога після імплантації, в тому числі і недотримання гігієни або куріння;
 • травми зубощелепної області, або злоякісні новоутворення.
Слід окремо виділити тимчасові протипоказання, що вимагають відстрочки імплантації:
 • вік до 18 років;
 • вагітність;
 • пародонтологічний статус;
 • наявність каріозних зубів і хронічних вогнищ інфекції в роті;
 • незадовільна гігієна;
 • гострі загальносоматичні захворювання;
 • опромінення;
 • недавно перенесені гострі серцево-судинні захворювання (інфаркт, інсульт).
Відгуки
Реальні відгуки від наших пацієнтів
Elzara Kuliieva
Elzara Kuliieva
В данной клинике посещала пародонтолога Евшину Ксению Сергеевну, осталась очень довольна лечением, они внимательная и грамотная, рекомендую. После была у Ефимова Михаила, поставили один имплант. Операция была быстрая и не больная, сейчас уже хожу с коронкой пол года. Передаю большую благодарность данным врачам и лично директору клиники Бышуку Богдану Михайловичу! Спасибо за профессионализм!
Лікуючі лікарі:
Бишук Богдан Михайлович
Alex Rub
Спасибо доктору Ефимову за долгий совместный путь по: - удалению зубов мудрости - имплантированию - реставрации и установке коронок Ни разу не пожалел, что выбрал данную клинику. Все было качественно, профессионально и весело) Удачи Вам!
Тамара Владимировна
Доброго вечора! Зазвичай не пишу відгуків, але даний випадок є винятком. До написання підштовхнув негатив у відгуку тижневої давнини в адресу Волкової Інни Олегівни, який, я вважаю, є вкрай несправедливим☝️. У клініку звернулась з масою проблем у січні. Нещодавно закінчила це тривале лікування: видалення, імпланти, лікування нервів, встановлення коронок. Участь у лікуванні приймали троє лікарів. Євшина Ксенія - зробила чистку та, здається, скалінг. Єфімов Михайло - зміг вмовити видалити зруйновані зуби і встановив імпланти, а потім вже ставив коронки. Волкова Інна - видаляла нерви та лікувала зуби. Скажу одне - мені 67 років і я пам’ятаю ще радянські «підходи у лікуванні», черги під кабінетом, фразу «слєдующій», голі руки лікаря без рукавиць у роті та відсутність будь-якого знеболення, а тому можу оцінити різницю «тоді і зараз»! Усі без винятку процедури проводили з анестезією. Інструменти кожного разу діставались з герметичних, наскільки я можу оцінити, пакетів. Рукавички не тільки у лікарів, а й у їхніх помічниць! Жодного, наголошую, жодного разу лікування не починалось без затвердження обсягу та вартості процедур і лише після погодження зі мною починали лікувати. Попереджали про можливий дискомфорт певний час після лікування. Відношення до пацієнта у клініці людяне. Ти відчуваєш спокій і впевненість. Дорогенькі, дякую вам за вашу роботу, за ваші знаття та людяність! Бажаю міцного здоров`я та не перейматись через необ’єктивні висловлювання у ваш бік! З висоти свого віку скажу - нажаль, ще не один раз ви зіштовхнетесь с несправедливістю. Ви - Люди з великої літери! Безмежно дякую вам! Ваша вдячна пацієнтка!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Alisa Tanko
Alisa Tanko
В Скай клінік я прийшла складним пацієнтом після невдалих лікувань у трьох ортодонтів. Після двох років лікування я вже з рівними зубами))). Весь персонал дуже чуйний та уважний, можна отримати відповідь на будь які запитання та отримати розгорнуту консультацію. Також в Скай клінік мені видалили зуби мудрості та поставили імплант (Михайло Олександрович Єфімов, дуже Вам вдячна за якісну роботу). Зараз в клініці я проходжу консультування по підбору вінірів та раз на пів року приїжджаю на гігієнічну чистку ротової порожнини. Однозначно рекомендую.