Незнімні зубні протези

Записатися на прийом
Незнімні зубні протези

Етапи встановлення незнімних зубних протезів

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.

Незнімні зубні протези рекомендуються у випадках втрати власних зубів з тих чи інших причин. Сучасні технології дозволяють виготовляти протези таким чином, що їх важко відрізнити від справжніх зубів.

Незнімні зубні протези виготовляються при відсутності декількох зубів в щелепи, а також у разі наявності дефектів зубних рядів. Перш ніж прийняти рішення про протезування, ознайомтеся з перевагами незнімного протезування. Ціни на незнімні зубні протези в Києві в стоматології SKYCLINIC Вас приємно здивують.

Як вибрати зубні протези в стоматології SKYCLINIC

Розвиток стоматології і, особливо протезування зубів, дає нам все більш широкі можливості для застосування відповідного методу заміщення втрачених зубів. Старіння населення створює зростаючий попит на незнімні зубні протези. Однак і серед молоді збільшується популярність естетичних видів протезування різної складності. На сьогоднішній день встановити незнімні зубні протези може дозволити собі практично кожен.

Для пацієнтів, які мають дефекти зубних рядів, незнімні зубні протези є ідеальним рішенням. Часто молоді люди втрачають зуби внаслідк карієсу, його ускладнень або травми. Кращим рішенням для заміщення відсутніх одиночних є імплантація зубів. Однак встановлення незнімних зубних протезів – це більш бюджетний варіант.  Тільки після огляду та діагностики стоматолог-ортопед докладно розповість про різновиди незнімних протезів, рекомендовані в Вашій клінічній ситуації.

Основні різновиди незнімних протезів

Завдяки стоматологічним технологіям штучні зуби важко відрізнити від натуральних. Щоб не розчаруватися в результаті, необхідно розуміти, які конструкції виготовляють в сучасній ортопедичній стоматології. Розглянемо найбільш популярні види.

Коронки

Коронка являє собою спеціальний ковпачок, що імітує зуб. Для її установки стоматолог-ортопед обточує зуб. Такий конструкція дозволяє призупинити сильне руйнування і зберегти зуб.

Плюси коронок:

 • термін експлуатації до 10 років;
 • повторює форму природного зуба, що зберігає цілісність зубного ряду;
 • зберігає красу усмішки;
 • сучасні матеріали дозволяють підібрати найбільш естетичний варіант.

Конструкція буває керамічною, цирконієвою, цирконієвою з керамічним облицюванням, металокерамічною, металевою. Найбільш доступними є металеві, однак вони є найменш естетичними. Найчастіше пацієнти вибирають керамічні або цирконієві коронки з керамічним облицюванням, які чудово виглядають на передніх зубах.

Вініри

У деяких випадках доцільніше використовувати естетичні накладки на передні зуби – вініри. З їх допомогою можна позбутися від щілини між зубами, приховати невеликі естетичні проблеми і створити чарівну усмішку.

Плюси вінірів:

 • служать до 10 і більше років;
 • не змінюють колір під впливом харчових барвників;
 • відсутня необхідність регулярного полірування;
 • виглядають найбільш естетично.

Великим попитом користуються люмініри. Однак вони є більш дорогими і складніші у виготовленні, у зв’язку з розташуванням лабораторії оригінальних люминірів в США.

Вкладки

При значному руйнуванні зуба замість пломб часто використовують спеціальні вкладки – різновид незнімних зубних конструкцій. Вкладки виготовляються індивідуально для кожного пацієнта з кераміки і оксиду цирконію.

Незнімний зубний протез у вигляді вкладки заміщує частину зруйнованого зуба і фіксується за допомогою стоматологічного клею. Це прекрасне рішення, оскільки вкладка більш надійна, естетична і довговічна, ніж пломба.

Мостовидні протези

Міст здатний замінити відразу кілька відсутніх зубів (3-4). Його встановлють, як за наявності малих, так і великих дефектів зубних рядів. Він фіксується за сусідні опорні здорові зуби, які попередньо обтачиваються.

Для тих, хто хоче поставити незнімні зубні протези без обточування, є більш лояльне рішення – адгезивний міст. Він фіксується за допомогою бічних кріплень і фотополімерного матеріалу.

Незнімне протезування на імплантатах

Коли відсутня велика кількість зубів, використовують імпланти. Фіксація незнімних зубних протезів відбувається на імплантатах, вкручених у зубну кістку. Цей метод є надійним і безпечним. Він дозволяє відновити жувальні функції і жити пацієнту повноцінним життям.

Незнімні зубні протези на всю щелепу покращують колір і форму зуба, але не в усіх випадках це можливо. Тому попередньо важливо пройти обстеження та консультацію досвідчених стоматологів. Іноді найбільш прийнятними є знімні зубні протези.

Якщо вас цікавить ціна на незнімні протези на імплантатах, зателефонуйте нам. Наш менеджер проконсультує вас і запише на огляд.

З яких матеріалів виготовляють зубні протези

Вибір матеріалу виготовлення незнімного зубного протезу залежить від локалізації дефекту, клінічної ситуації в порожнині рота і фінансових можливостей пацієнта.

Тому незнімні зубні протези виготовляють з наступних матеріалів:

 • кераміка;
 • діоксид цирконію;
 • металокераміка;
 • метал;
 • композитні матеріали;
 • пластмаса.

Зубні протези повинні відтворювати естетику втрачених зубів, що надзвичайно важливо у разі заміщення відсутніх передніх зубів. Установка незнімних зубних протезів проходить максимально безболісно, тому не відкладайте свій візит до стоматолога-ортопеда і запишіться в SKYCLINIC вже сьогодні.

Правильний догляд за незнімними протезами

Незнімні протези не можна зняти самостійно, що трохи ускладнює процес догляду за ними. Для правильного догляду за незнімними ортопедичними конструкціями, Вам знадобиться правильно підібрані зубна щітка і паста, зубна нитка, йоржик і іригатор за необхідністю. Дотримуйтесь рекомендацій стоматолога і тоді зможете збільшити термін експлуатації незнімних зубних протезів.

Також не забувайте двічі на рік відвідувати лікаря і робити професійну чистку порожнини рота.

Логвинюк Микита Ігорович
Логвинюк Микита Ігорович

Лікар – стоматолог-ортопед. Стаж роботи за основним фахом становить понад 7 років. Головним напрямком в праці лікаря є відновлення зубів керамічними і цирконієвими реставраціями, такими як вініри, вкладки і коронки. Також окреме місце в практиці займає відновлення зубів цирконієвими коронками на імплантатах.

Розгорнути
Показання
 • руйнування зуба більше 60%
 • втрата одного або декількох зубів
 • дефекти зубних рядів
 • вроджені дефекти
Протипоказання
 • алерічна реакція на матеріал, з якого виготовлено конструкцію
 • непроліковане запалення нервів зубів або кісткової ткани навколо коренів опорних зубів
 • незадовільна гігієна порожнина рота
 • запальні захворювання тканин пародонта
 • гострі запальні процеси слизової оболонки порожнини рота
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Знижка до 10% на всі послуги
Діє до 31 Липня
Знижка до 10% на всі послуги

Скористайтеся будь-якою послугою у SKYCLINIC та отримайте віртуальну накопичувальну дисконтну картку “Light” зі знижкою 5% на всі стоматологічні послуги.

З деталями Вас з радістю ознайомлять наші адміністратори.

Сімейна знижка
Діє до 31 Липня
Сімейна знижка

Приводьте на лікування своїх близьких (батьків, дітей, чоловіків і дружин, братів і сестер, дідусів і бабусь) та отримайте віртуальну дисконтну картку “Full” зі знижкою 10% на всі стоматологічні послуги.

Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень
Діє до 31 Липня
Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень

Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень. У вартість входить зняття зубного каменю ультразвуком та чистка Air Flow.

Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ
Діє до 31 Липня
Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ

Безкоштовне надання швидкої стоматологічної допомоги представникам ЗСУ.

Знижка 10% на гігієну*
Діє до 31 Липня
Знижка 10% на гігієну*

*Відвідуй гігієніста або пародонтолога не рідше одного разу на 6 місяців (180 днів) та отримай знижку 10% на проведення “Лікувально-профілактичного комплексу гігієни”, який включає: глибоку діагностику стану ясен, чотирьохетапну чистку зубних відкладень та індивідуальний підбір професійних засобів гігієни порожнини рота в домашніх умовах.

Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн
Діє до 31 Липня
Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн

Зміна кольору і форми зуба за допомогою композитного вініра.

Металева брекет-система всього за 9900 гривень
Діє до 31 Липня
Металева брекет-система всього за 9900 гривень

У вартість входить встановлення металевої брекет-системи на одну щелепу.

Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень
Діє до 31 Липня
Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень

У вартість входить встановлення керамічної брекет-системи на одну щелепу.

“Зуб під ключ”! Зубной імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього від 17900 гривень
Діє до 31 Липня
“Зуб під ключ”! Зубной імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього від 17900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення, формувач ясен, цирконієва коронка.

Керамічна пломба всього за 5900 гривень
Діє до 31 Липня
Керамічна пломба всього за 5900 гривень

Строк служби керамічної пломби більш ніж у 3 рази довший за звичайну пломбу!

Під час виготовлення використовується кераміка провідних світових виробників.

Питання-відповіді
Що значить незнімне протезування?
Незнімне протезування - це відновлення цілісності зубів і зубних рядів за допомогою незнімних конструкцій, які пацієнт не може зняти самостійно. До них відносяться вініри, люмініри, вкладки, коронки, коронки і незнімні протези на імплантатах, мостоподібні протези (мости). Фіксація відбувається за допомогою спеціальних стоматологічних цементів, клею або закручування гвинтів.
Скільки коштує встановити незнімні зубні протези?
Вартість виготовлення незнімного зубного протеза залежить від кількості відсутніх зубів, способу кріплення (опорні зуби, імплантати), матеріалів, з яких виготовляються коронки. Запишіться на консультацію до стоматолога-ортопеда СКАЙКЛІНІК для складання плану лікування і підбору найкращої конструкції у Вашому випадку.

Відгуки

Реальні відгуки про стоматологію від наших пацієнтів
Elzara Kuliieva про стоматологію
Elzara Kuliieva
В данной клинике посещала пародонтолога Евшину Ксению Сергеевну, осталась очень довольна лечением, они внимательная и грамотная, рекомендую. После была у Ефимова Михаила, поставили один имплант. Операция была быстрая и не больная, сейчас уже хожу с коронкой пол года. Передаю большую благодарность данным врачам и лично директору клиники Бышуку Богдану Михайловичу! Спасибо за профессионализм!
Лікуючі лікарі:
Бишук Богдан Михайлович
Alex Rub
Спасибо доктору Ефимову за долгий совместный путь по: - удалению зубов мудрости - имплантированию - реставрации и установке коронок Ни разу не пожалел, что выбрал данную клинику. Все было качественно, профессионально и весело) Удачи Вам!
Vlad B
Прошел у них полный курс лечения. Консультация, утверждение плана лечения, результат! За 3 месяца выполнили все оговоренные процедуры: чистка (airflow + ультразвук), лечение кариеса (всего около 12 пломб), удаление двух зубов мудрости, установка 8 керамических накладок. Был приятно удивлен, что каждый тип работ выполняется отдельным специалистом. Каждый инструмент распаковывался при мне. Остался предельно доволен. Порадовал молодой коллектив и опрятность. Хожу к ним на регулярные чистки и обследования!
Тамара Владимировна
Доброго вечора! Зазвичай не пишу відгуків, але даний випадок є винятком. До написання підштовхнув негатив у відгуку тижневої давнини в адресу Волкової Інни Олегівни, який, я вважаю, є вкрай несправедливим☝️. У клініку звернулась з масою проблем у січні. Нещодавно закінчила це тривале лікування: видалення, імпланти, лікування нервів, встановлення коронок. Участь у лікуванні приймали троє лікарів. Євшина Ксенія - зробила чистку та, здається, скалінг. Єфімов Михайло - зміг вмовити видалити зруйновані зуби і встановив імпланти, а потім вже ставив коронки. Волкова Інна - видаляла нерви та лікувала зуби. Скажу одне - мені 67 років і я пам’ятаю ще радянські «підходи у лікуванні», черги під кабінетом, фразу «слєдующій», голі руки лікаря без рукавиць у роті та відсутність будь-якого знеболення, а тому можу оцінити різницю «тоді і зараз»! Усі без винятку процедури проводили з анестезією. Інструменти кожного разу діставались з герметичних, наскільки я можу оцінити, пакетів. Рукавички не тільки у лікарів, а й у їхніх помічниць! Жодного, наголошую, жодного разу лікування не починалось без затвердження обсягу та вартості процедур і лише після погодження зі мною починали лікувати. Попереджали про можливий дискомфорт певний час після лікування. Відношення до пацієнта у клініці людяне. Ти відчуваєш спокій і впевненість. Дорогенькі, дякую вам за вашу роботу, за ваші знаття та людяність! Бажаю міцного здоров`я та не перейматись через необ’єктивні висловлювання у ваш бік! З висоти свого віку скажу - нажаль, ще не один раз ви зіштовхнетесь с несправедливістю. Ви - Люди з великої літери! Безмежно дякую вам! Ваша вдячна пацієнтка!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Alisa Tanko про стоматологію
Alisa Tanko
В Скай клінік я прийшла складним пацієнтом після невдалих лікувань у трьох ортодонтів. Після двох років лікування я вже з рівними зубами))). Весь персонал дуже чуйний та уважний, можна отримати відповідь на будь які запитання та отримати розгорнуту консультацію. Також в Скай клінік мені видалили зуби мудрості та поставили імплант (Михайло Олександрович Єфімов, дуже Вам вдячна за якісну роботу). Зараз в клініці я проходжу консультування по підбору вінірів та раз на пів року приїжджаю на гігієнічну чистку ротової порожнини. Однозначно рекомендую.
Усі відгуки
Коментарів немає