Незнімні зубні протези

Незнімні зубні протези

Етапи

Незнімні зубні протези рекомендуються до установки, коли людина з якихось причин втратила свої зуби. Сучасні технології дозволяють підганяти протези таким чином, що їх важко відрізнити від справжніх зубів.

Незнімні зубні протези використовуються при відсутності декількох зубів в щелепи, а також у разі повної відсутності зубів. Перш ніж прийняти рішення про протезування, ознайомтеся з можливостями, які надає цей процес лікування. Ціни на незнімні зубні протези в Києві в нашій клініці SKYCLINIC вас приємно здивують.

Як вибрати зубні протези в стоматології "SKYCLINIC"

Розвиток стоматології і, особливо протезування зубів, дає нам все більш широкі можливості для застосування відповідного методу заміщення втрачених зубів. Старіння населення створює зростаючий попит на незнімні зубні протези. Однак і серед молоді збільшується популярність послуги протезування різної складності. Сьогодні поставити незнімні зубні протези може дозволити собі практично кожен.

Для пацієнтів, які не задоволені своєю посмішкою, формою і кольором передніх зубів, незнімні зубні протези є ідеальним рішенням. Часто молоді люди втрачають зуби із за карієсу, пародонтиту або травми. Кращим рішенням для заміщення відсутніх одиночних є імплантація зубів. Однак встановлення незнімних зубних протезів або адгезивного мосту – це більш бюджетний варіант.  Який варіант вам більше підходить, визначає стоматолог з урахуванням ваших особливостей.

Основні різновиди незнімних протезів

Завдяки сучасним технологіям штучні зуби важко відрізнити від натуральних. Щоб не розчаруватися в результаті, необхідно відразу зрозуміти, які ортопедичні конструкції Вам підійдуть. Розглянемо найбільш популярні види.

Коронки

Коронка являє собою спеціальну насадку, що імітує зуб. Для її установки стоматолог обтачює природний зуб. Такий протез дозволяє призупинити сильне руйнування і зберегти зуб.

Плюси коронок:

 • термін експлуатації до 10 років;
 • повторює форму природного зуба, що зберігає прикус;
 • зберігає красу посмішки;
 • сучасні матеріали дозволяють вибрати підходящий варіант.

Конструкція буває металокерамічної, металевої, керамічної, цирконієвої. Найбільш доступними є металеві, однак вони естетично непривабливі. Часто пацієнти вибирають керамічні або цирконієві коронки з керамічним облицюванням, які чудово виглядають навіть на передніх різцях.

Вініри

У деяких випадках доцільніше використовувати акуратні накладки на передні зуби – вініри. З їх допомогою можна позбутися від щілини між зубами, приховати невеликі естетичні проблеми і створити чарівну посмішку.

Плюси вінірів:

 • на них не впливає тютюновий дим;
 • служать до 10 і більше років;
 • не піддаються харчових барвників і зберігають свій колір;
 • виглядають привабливо й акуратно.

Великим попитом користуються люмініри. Однак вони є більш дорогими і складніші у виготовленні, у зв’язку з розташуванням лабораторії оригінальних люминірів в США.

Вкладки

При великому руйнування зуба замість пломб часто використовують спеціальні вкладки – різновид незнімних зубних конструкцій. Вкладки виготовляються персонально для кожного пацієнта з кераміки і оксиду цирконію.

Незнімний зубний протез у вигляді вкладки заміщує частину зруйнованого зуба і фіксується за допомогою клею. Це прекрасне рішення, коли немає можливості відновити зуб звичайної пломбою.

Мостовидні протези

Міст здатний замінити відразу кілька відсутніх зубів (3-4). Він фіксується за сусідні здорові зуби, які попередньо обтачиваються.

Для тих, хто хоче поставити незнімні зубні протези без обточування, є рішення більш лояльне – адгезивний міст. Він фіксується з допомогою бічних кріплень.

Незнімне протезування на імплантатах

Коли відсутня велика кількість зубів, використовують імпланти. Фіксація незнімних зубних протезів відбувається на імплантатах, вкручених у зубну кістку. Цей метод є надійним і безпечним. Він дозволяє відновити жувальні функції і жити пацієнту повноцінним життям.

Незнімні зубні протези на всю щелепу покращують колір і форму зуба, але не в усіх випадках це можливо. Тому попередньо важливо пройти обстеження та консультацію досвідчених стоматологів. Іноді найбільш прийнятними є знімні зубні протези.

Якщо вас цікавить ціна на незнімні протези на імплантатах, зателефонуйте нам. Наш менеджер проконсультує вас і запише на огляд.

З яких матеріалів роблять зубні протези

Сучасні незнімні зубні протези виготовляються з різних матеріалів, в тому числі і з акрилової пластмаси. Повний протез, який використовується у разі відсутності зубів, складається з штучних зубів і пластини. Неповний протез додатково оснащений кламерами, що дозволяють фіксувати його на природних зубах пацієнта. Вартість незнімних зубних протезів залежить від матеріалу, з якого вони виготовлені.

Також розрізняють такі різновиди:

 • з металу;
 • з кераміки;
 • з діоксиду цирконію;
 • з металокераміки;
 • з композитних матеріалів.

Зубні протези повинні відтворювати естетику втрачених зубів, що надзвичайно важливо у разі заміщення відсутніх передніх зубів. Установка незнімних зубних протезів проходить максимально безболісно, тому цю процедуру краще не відкладати.

Правильний догляд за незнімними протезами

Незнімні протези не можна зняти і почистити зубною пастою, що трохи ускладнює процес догляду за ними. Щоб містити штучні зуби в порядку, вам знадобиться іригатор, суперфлос, антисептик, йоржик. Дотримуйтесь рекомендацій стоматолога і тоді зможете продовжити термін експлуатації і виключити ремонт незнімних зубних протезів.

Також не забувайте двічі на рік відвідувати лікаря і робити професійну чистку.

Розгорнути
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Безкоштовна консультація*
Діє до 30 Листопада
Безкоштовна консультація*

*При проведенні лікування в той же візит, консультація фахівця проводиться без оплати.
Стандартна вартість консультації – 300 грн.

Виготовлення керамічного вініра всього за 5900 гривень
Діє до 31 Жовтня
Виготовлення керамічного вініра всього за 5900 гривень

Під час виготовлення вініра використовується кераміка провідних світових виробників.

Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 10900 гривень
Діє до 31 Жовтня
Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 10900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення. Кінцева вартість розраховується індивідуально, виходячи з особливостей кожної клінічної ситуації.

Питання-відповіді
Що значить незнімне протезування?
Незнімне протезування - це відновлення цілісності зубів і зубних рядів за допомогою незнімних конструкцій, які пацієнт не може зняти самостійно. До них відносяться вініри, люмініри, вкладки, коронки, коронки і незнімні протези на імплантатах, мостоподібні протези (мости). Фіксація відбувається за допомогою спеціальних стоматологічних цементів, клею або закручування гвинтів.
Скільки коштує встановити незнімні зубні протези?
Вартість виготовлення незнімного зубного протеза залежить від кількості відсутніх зубів, способу кріплення (опорні зуби, імплантати), матеріалів, з яких виготовляються коронки. Запишіться на консультацію до стоматолога-ортопеда СКАЙКЛІНІК для складання плану лікування і підбору найкращої конструкції у Вашому випадку.
Відгуки
Реальні відгуки від наших пацієнтів
Elzara Kuliieva
Elzara Kuliieva
В данной клинике посещала пародонтолога Евшину Ксению Сергеевну, осталась очень довольна лечением, они внимательная и грамотная, рекомендую. После была у Ефимова Михаила, поставили один имплант. Операция была быстрая и не больная, сейчас уже хожу с коронкой пол года. Передаю большую благодарность данным врачам и лично директору клиники Бышуку Богдану Михайловичу! Спасибо за профессионализм!
Лікуючі лікарі:
Бишук Богдан Михайлович
Alex Rub
Спасибо доктору Ефимову за долгий совместный путь по: - удалению зубов мудрости - имплантированию - реставрации и установке коронок Ни разу не пожалел, что выбрал данную клинику. Все было качественно, профессионально и весело) Удачи Вам!
Vlad B
Прошел у них полный курс лечения. Консультация, утверждение плана лечения, результат! За 3 месяца выполнили все оговоренные процедуры: чистка (airflow + ультразвук), лечение кариеса (всего около 12 пломб), удаление двух зубов мудрости, установка 8 керамических накладок. Был приятно удивлен, что каждый тип работ выполняется отдельным специалистом. Каждый инструмент распаковывался при мне. Остался предельно доволен. Порадовал молодой коллектив и опрятность. Хожу к ним на регулярные чистки и обследования!
Тамара Владимировна
Доброго вечора! Зазвичай не пишу відгуків, але даний випадок є винятком. До написання підштовхнув негатив у відгуку тижневої давнини в адресу Волкової Інни Олегівни, який, я вважаю, є вкрай несправедливим☝️. У клініку звернулась з масою проблем у січні. Нещодавно закінчила це тривале лікування: видалення, імпланти, лікування нервів, встановлення коронок. Участь у лікуванні приймали троє лікарів. Євшина Ксенія - зробила чистку та, здається, скалінг. Єфімов Михайло - зміг вмовити видалити зруйновані зуби і встановив імпланти, а потім вже ставив коронки. Волкова Інна - видаляла нерви та лікувала зуби. Скажу одне - мені 67 років і я пам’ятаю ще радянські «підходи у лікуванні», черги під кабінетом, фразу «слєдующій», голі руки лікаря без рукавиць у роті та відсутність будь-якого знеболення, а тому можу оцінити різницю «тоді і зараз»! Усі без винятку процедури проводили з анестезією. Інструменти кожного разу діставались з герметичних, наскільки я можу оцінити, пакетів. Рукавички не тільки у лікарів, а й у їхніх помічниць! Жодного, наголошую, жодного разу лікування не починалось без затвердження обсягу та вартості процедур і лише після погодження зі мною починали лікувати. Попереджали про можливий дискомфорт певний час після лікування. Відношення до пацієнта у клініці людяне. Ти відчуваєш спокій і впевненість. Дорогенькі, дякую вам за вашу роботу, за ваші знаття та людяність! Бажаю міцного здоров`я та не перейматись через необ’єктивні висловлювання у ваш бік! З висоти свого віку скажу - нажаль, ще не один раз ви зіштовхнетесь с несправедливістю. Ви - Люди з великої літери! Безмежно дякую вам! Ваша вдячна пацієнтка!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Alisa Tanko
Alisa Tanko
В Скай клінік я прийшла складним пацієнтом після невдалих лікувань у трьох ортодонтів. Після двох років лікування я вже з рівними зубами))). Весь персонал дуже чуйний та уважний, можна отримати відповідь на будь які запитання та отримати розгорнуту консультацію. Також в Скай клінік мені видалили зуби мудрості та поставили імплант (Михайло Олександрович Єфімов, дуже Вам вдячна за якісну роботу). Зараз в клініці я проходжу консультування по підбору вінірів та раз на пів року приїжджаю на гігієнічну чистку ротової порожнини. Однозначно рекомендую.