Акрилові протези

Акрилові протези

Етапи

Зберегти здоров’я і цілісність зубів, на жаль, виходить далеко не у всіх. Коли в ротовій порожнині з’являються неестетичні порожні простору, пацієнти починають активно шукати вирішення проблеми. Акрилові протези є якісного, зручного та бюджетної заміною справжнім зубах.

На сьогоднішній день це самий популярний спосіб протезування, особливо у літніх людей. Протези виготовляються зі спеціального пластику, що піддався полімеризації. Акрил не просвічується, ідеально копіює структуру щелепи і виглядає дуже реалістично.

Переваги акрилових зубних протезів

Не так давно акрилові зубні протези були громіздкими, сильно відрізнялися від решти зубного ряду. А через пористої структури матеріалу, у них накопичувалися хвороботворні бактерії. Лікарі і пацієнти віддавали перевагу іншим видам протезування. Застосовувалися нейлонові або бюгельні протези.

З тих пір вчені вдосконалили матеріал та створили заміну натуральних зубів на основі гнучкого акрилу. Новий склад має ряд переваг:

  • комфорт. Акрилові протези легкі, вони можуть згинатися і приймати зручну для пацієнта форму. Їх просто знімати і одягати;
  • естетичність. Сучасні акрилові протези зубів не помітні в ротовій порожнині. Нижня частина ідеально імітує рожевий колір ясен. Верхня частина збігається по відтінку з іншим зубним рядом;
  • вартість. Матеріал простий у виготовленні, доступний, тому має привабливу ціну;
  • довгий термін служби. Акриловий протез може використовуватись 5 років. При поломці або необхідності в коригуванні, його легко відремонтувати, додати нові коронки зубів;
  • функціонал. Акриловий зубний протез рівномірно розподіляє навантаження при жуванні по всій щелепи. Тому зуби, що залишилися, не зношуються швидше.

Матеріал сучасних протезів не вбирає сторонні запахи і не змінює колір від взаємодії з фарбувальними речовинами.

Які бувають протези за типом фіксації

Ціни на акрилові зубні протези в Києві залежать від виду матеріалу, кріплення та кількості відсутніх зубів. Гнучка сучасна основа для ротової порожнини коштує дорожче твердої акрилової вставки, але більш зручна у використанні. Протезування зубів може бути тимчасовим заходом при втраті зубів, тривалому лікуванні або перед імплантацією. У різних клінічних ситуаціях використовують свій вид кріплення.

Повні акрилові протези

Застосовуються у разі втрати всіх зубів щелепи. Найчастіше його вибирають літні пацієнти. Акриловий протез на верхню щелепу повторює своєю конструкцією небо, утримується на місці завдяки присасыванию. На нижній щелепі конструкція кріпиться за альвеолярний відросток.

Часткові акрилові протези

Застосовуються в тому випадку, коли немає кількох зубів підряд, але по краях залишилися опорні зуби. Часто має вигляд полудуги, яка чіпляється мініатюрними кріпленнями за натуральний зубний ряд.

Акрилові «Протези-метелики»

У разі втрати коронки застосовується акриловий протез на один зуб. Він кріпиться до сусідніх зубів, які не потрібно обточувати. Відноситься до розряду незнімних.

Основні етапи установки акрилових зубних протезів в стоматології «SKYCLINIC»

У стоматологічній клініці SKYCLINIC працюють кваліфіковані фахівці з великим досвідом в області протезування. Застосовується новітнє обладнання і матеріали. Щоб встановити акрилові знімні зубні протези, пацієнт проходить ряд етапів:

  1. Обстеження. Полягає в первинному огляді ротової порожнини. Лікар діагностує наявність проблемних зубів.
  2. Лікування. У разі наявності захворювань і патологій, спочатку усувають їх.
  3. Підготовка до протезування. Стоматолог робить рентгенівський знімок і зліпок щелепи для виготовлення акрилового протеза.
  4. Установка. Лікар одягає пацієнту протез, коригує змикання зубів.

Пацієнт повинен відчувати комфорт і користуватися акрилової конструкцією так само, як і рідними зубами. Тому у випадку неприємних відчуттів необхідно відразу ж повідомити про них лікаря. Середній термін виготовлення акрилового протеза становить одну два тижні.

Правильний догляд за акриловим протезом

Після установки важливо дотримуватися гігієни порожнини рота. Це стандартна чищення зубів 2 рази на день із застосуванням ополіскувача після кожного прийому їжі.  Акрилові знімні протези знімають для чищення за допомогою щітки.

Деякі конструкції не залишають на ніч у роті. Їх поміщають в спеціальний дезінфекційний розчин для протезів для видалення бактерій. Дуже важливо, щоб акрил не пересихав, тому конструкція повинна бути занурена в рідину повністю. Кожні пів року потрібно відвідувати стоматолога для професійної гігієнічної чистки протеза.

Розгорнути
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Безкоштовна консультація*
Діє до 30 Листопада
Безкоштовна консультація*

*При проведенні лікування в той же візит, консультація фахівця проводиться без оплати.
Стандартна вартість консультації – 300 грн.

Виготовлення керамічного вініра всього за 5900 гривень
Осталось 6 дней
Виготовлення керамічного вініра всього за 5900 гривень

Під час виготовлення вініра використовується кераміка провідних світових виробників.

Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 10900 гривень
Осталось 6 дней
Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 10900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення. Кінцева вартість розраховується індивідуально, виходячи з особливостей кожної клінічної ситуації.

Питання-відповіді
Який термін служби акрилових протезів?
Середній термін служби акрилових протезів становить понад 5 років при правильній експлуатації і дотримання рекомендацій стоматолога.
Які зубні протези краще: нейлонові або акрилові?
Нейлонові протези виготовляються з гіпоалергенного нейлону і є більш м'якими, в порівнянні з акриловими протезами. Останні є найбільш бюджетним варіантом, але існує можливість появи алергії та необхідності заміни конструкції. Також нейлонові протези відсунули акрилові на другий план за рахунок наступних переваг: легкість конструкції; висока міцність; гнучкість; гіпоалергенність; стійкість відтінку протезу; не вбирають запахи.
Відгуки
Реальні відгуки від наших пацієнтів
Alex Rub
Спасибо доктору Ефимову за долгий совместный путь по: - удалению зубов мудрости - имплантированию - реставрации и установке коронок Ни разу не пожалел, что выбрал данную клинику. Все было качественно, профессионально и весело) Удачи Вам!
Тамара Владимировна
Доброго вечора! Зазвичай не пишу відгуків, але даний випадок є винятком. До написання підштовхнув негатив у відгуку тижневої давнини в адресу Волкової Інни Олегівни, який, я вважаю, є вкрай несправедливим☝️. У клініку звернулась з масою проблем у січні. Нещодавно закінчила це тривале лікування: видалення, імпланти, лікування нервів, встановлення коронок. Участь у лікуванні приймали троє лікарів. Євшина Ксенія - зробила чистку та, здається, скалінг. Єфімов Михайло - зміг вмовити видалити зруйновані зуби і встановив імпланти, а потім вже ставив коронки. Волкова Інна - видаляла нерви та лікувала зуби. Скажу одне - мені 67 років і я пам’ятаю ще радянські «підходи у лікуванні», черги під кабінетом, фразу «слєдующій», голі руки лікаря без рукавиць у роті та відсутність будь-якого знеболення, а тому можу оцінити різницю «тоді і зараз»! Усі без винятку процедури проводили з анестезією. Інструменти кожного разу діставались з герметичних, наскільки я можу оцінити, пакетів. Рукавички не тільки у лікарів, а й у їхніх помічниць! Жодного, наголошую, жодного разу лікування не починалось без затвердження обсягу та вартості процедур і лише після погодження зі мною починали лікувати. Попереджали про можливий дискомфорт певний час після лікування. Відношення до пацієнта у клініці людяне. Ти відчуваєш спокій і впевненість. Дорогенькі, дякую вам за вашу роботу, за ваші знаття та людяність! Бажаю міцного здоров`я та не перейматись через необ’єктивні висловлювання у ваш бік! З висоти свого віку скажу - нажаль, ще не один раз ви зіштовхнетесь с несправедливістю. Ви - Люди з великої літери! Безмежно дякую вам! Ваша вдячна пацієнтка!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна