Акрилові протези

Акрилові протези

Етапи встановлення акрилових протезів

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.

Зберегти здоров’я і цілісність зубів, на жаль, виходить далеко не у всіх. Коли в ротовій порожнині з’являються неестетичні порожні місця від відсутніх зубів, пацієнти починають активно шукати вирішення проблеми. Акрилові протези є якісною, зручною та бюджетною заміною протезів для заміщення великих дефектів зубних рядів.

На сьогоднішній день акрилові протези ще й досі поширені серед людей літнього віку. Протези виготовляються зі спеціального пластику, що піддався полімеризації. Акрил не просвічується, ідеально копіює структуру щелепи і виглядає дуже реалістично.

Переваги акрилових зубних протезів

Не так давно акрилові зубні протези були громіздкими, сильно відрізнялися від решти зубного ряду. А через пористу структуру матеріалу, у них накопичувалися хвороботворні бактерії. Лікарі і пацієнти віддавали перевагу іншим видам протезування. Застосовувалися нейлонові або бюгельні протези.

З тих пір вчені вдосконалили матеріал та створили заміну натуральних зубів на основі гнучкого акрилу. Новий склад має ряд переваг:

 • комфорт. Акрилові протези легкі, вони можуть згинатися і приймати зручну для пацієнта форму. Їх просто знімати і одягати;
 • естетичність. Сучасні акрилові протези зубів не помітні в ротовій порожнині. Нижня частина ідеально імітує рожевий колір ясен. Верхня частина збігається з відтінком інших зубів;
 • вартість. Матеріал простий у виготовленні, доступний, тому має привабливу ціну;
 • довгий термін служби. Акриловий протез може використовуватись 5 років. При поломці або необхідності в коригуванні, його легко відремонтувати, додати нові коронки зубів;
 • функціонал. Акриловий зубний протез рівномірно розподіляє навантаження під час жування по всій щелепі.

Матеріал сучасних протезів не вбирає сторонні запахи і не змінює колір від взаємодії з харчовими барвниками.

Які бувають протези за типом фіксації

Ціни на акрилові зубні протези в Києві залежать від виду матеріалу, кріплення та кількості відсутніх зубів. Протезування зубів може бути тимчасовим заходом після втрати зубів, тривалому лікуванні або перед імплантацією. У різних клінічних ситуаціях використовують певні види акрилових протезів.

Повні акрилові протези

Застосовуються у разі втрати всіх зубів щелепи. Найчастіше його обирають літні пацієнти. Акриловий протез на верхню щелепу повторює своєю конструкцією піднебіння, утримується на місці завдяки вакууму. На нижній щелепі конструкція кріпиться за альвеолярний відросток.

Часткові акрилові протези

Застосовуються в тому випадку, коли немає кількох зубів підряд, але з обох сторін дефекту залишилися опорні зуби. Кріплення виготовляються з того ж матеріалу, що і основа, тому непомітні в порожнині рота.

Акрилові «Протези-метелики»

У разі втрати одного зуба, можливе застосування акрилового протеза на один зуб. Він кріпиться до сусідніх зубів, які не потрібно обточувати. Відноситься до розряду незнімних.

Етапи установки акрилових зубних протезів в SKYCLINIC

У стоматологічній клініці SKYCLINIC працюють кваліфіковані фахівці з великим досвідом в області протезування. Застосовується новітнє обладнання і матеріали. Щоб встановити акрилові знімні зубні протези, пацієнт проходить ряд етапів:

 1. Обстеження. Полягає в первинному огляді ротової порожнини.
 2. Лікування. У разі наявності карієсу та його ускладнень, проводять санацію порожнини рота.
 3. Підготовка до протезування. Стоматолог знімає зліпок щелепи для виготовлення акрилового протеза.
 4. Встановлення. Лікар фіксую пацієнту протез, коригує змикання зубів. Дає рекомендації щодо використання ортопедичної конструкції.

Пацієнт повинен відчувати комфорт і користуватися акриловим протезом так само, як і рідними зубами. Тому у випадку неприємних відчуттів необхідно відразу ж повідомити про них лікаря. Середній термін виготовлення акрилового протеза становить 1-2 тижні.

Правильний догляд за акриловим протезом

Після установки важливо дотримуватися гігієни порожнини рота. Це стандартне чищення зубів 2 рази на день із застосуванням ополіскувача після кожного прийому їжі.  Акрилові знімні протези знімають для чищення за допомогою окремої щітки. Кожні пів року потрібно відвідувати стоматолога для професійної гігієнічної чистки протеза.

Логвинюк Микита Ігорович
Логвинюк Микита Ігорович

Лікар – стоматолог-ортопед. Стаж роботи за основним фахом становить понад 7 років. Головним напрямком в праці лікаря є відновлення зубів керамічними і цирконієвими реставраціями, такими як вініри, вкладки і коронки. Також окреме місце в практиці займає відновлення зубів цирконієвими коронками на імплантатах.

Розгорнути

Альтернативні послуги

Знімні зубні протези
Узнать больше
Показання
 • часткові дефекти зубних рядів
 • повна відсутність зубів
 • тимчасове протезування зубів
 • неможливість проведення незнімного протезування або імплантації
Протипоказання
 • алергія на матеріали, з яких виготовляються протези
 • рухливість опорних зубів
 • запалення слизової оболонки порожнини рота
 • запальні захворювання кісткової тканини щелеп
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Знижка до 10% на всі послуги
Діє до 31 Липня
Знижка до 10% на всі послуги

Скористайтеся будь-якою послугою у SKYCLINIC та отримайте віртуальну накопичувальну дисконтну картку “Light” зі знижкою 5% на всі стоматологічні послуги.

З деталями Вас з радістю ознайомлять наші адміністратори.

Сімейна знижка
Діє до 31 Липня
Сімейна знижка

Приводьте на лікування своїх близьких (батьків, дітей, чоловіків і дружин, братів і сестер, дідусів і бабусь) та отримайте віртуальну дисконтну картку “Full” зі знижкою 10% на всі стоматологічні послуги.

Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень
Діє до 31 Липня
Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень

Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень. У вартість входить зняття зубного каменю ультразвуком та чистка Air Flow.

Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ
Діє до 31 Липня
Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ

Безкоштовне надання швидкої стоматологічної допомоги представникам ЗСУ.

Знижка 10% на гігієну*
Діє до 31 Липня
Знижка 10% на гігієну*

*Відвідуй гігієніста або пародонтолога не рідше одного разу на 6 місяців (180 днів) та отримай знижку 10% на проведення “Лікувально-профілактичного комплексу гігієни”, який включає: глибоку діагностику стану ясен, чотирьохетапну чистку зубних відкладень та індивідуальний підбір професійних засобів гігієни порожнини рота в домашніх умовах.

Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн
Діє до 31 Липня
Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн

Зміна кольору і форми зуба за допомогою композитного вініра.

Металева брекет-система всього за 9900 гривень
Діє до 31 Липня
Металева брекет-система всього за 9900 гривень

У вартість входить встановлення металевої брекет-системи на одну щелепу.

Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень
Діє до 31 Липня
Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень

У вартість входить встановлення керамічної брекет-системи на одну щелепу.

“Зуб під ключ”! Зубной імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього від 17900 гривень
Діє до 31 Липня
“Зуб під ключ”! Зубной імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього від 17900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення, формувач ясен, цирконієва коронка.

Керамічна пломба всього за 5900 гривень
Діє до 31 Липня
Керамічна пломба всього за 5900 гривень

Строк служби керамічної пломби більш ніж у 3 рази довший за звичайну пломбу!

Під час виготовлення використовується кераміка провідних світових виробників.

Питання-відповіді
Який термін служби акрилових протезів?
Середній термін служби акрилових протезів становить понад 5 років при правильній експлуатації і дотримання рекомендацій стоматолога.
Які зубні протези краще: нейлонові або акрилові?
Нейлонові протези виготовляються з гіпоалергенного нейлону і є більш м'якими, в порівнянні з акриловими протезами. Останні є найбільш бюджетним варіантом, але існує можливість появи алергії та необхідності заміни конструкції. Також нейлонові протези відсунули акрилові на другий план за рахунок наступних переваг: легкість конструкції; висока міцність; гнучкість; гіпоалергенність; стійкість відтінку протезу; не вбирають запахи.

Відгуки

Реальні відгуки про стоматологію від наших пацієнтів
Alex Rub
Спасибо доктору Ефимову за долгий совместный путь по: - удалению зубов мудрости - имплантированию - реставрации и установке коронок Ни разу не пожалел, что выбрал данную клинику. Все было качественно, профессионально и весело) Удачи Вам!
Тамара Владимировна
Доброго вечора! Зазвичай не пишу відгуків, але даний випадок є винятком. До написання підштовхнув негатив у відгуку тижневої давнини в адресу Волкової Інни Олегівни, який, я вважаю, є вкрай несправедливим☝️. У клініку звернулась з масою проблем у січні. Нещодавно закінчила це тривале лікування: видалення, імпланти, лікування нервів, встановлення коронок. Участь у лікуванні приймали троє лікарів. Євшина Ксенія - зробила чистку та, здається, скалінг. Єфімов Михайло - зміг вмовити видалити зруйновані зуби і встановив імпланти, а потім вже ставив коронки. Волкова Інна - видаляла нерви та лікувала зуби. Скажу одне - мені 67 років і я пам’ятаю ще радянські «підходи у лікуванні», черги під кабінетом, фразу «слєдующій», голі руки лікаря без рукавиць у роті та відсутність будь-якого знеболення, а тому можу оцінити різницю «тоді і зараз»! Усі без винятку процедури проводили з анестезією. Інструменти кожного разу діставались з герметичних, наскільки я можу оцінити, пакетів. Рукавички не тільки у лікарів, а й у їхніх помічниць! Жодного, наголошую, жодного разу лікування не починалось без затвердження обсягу та вартості процедур і лише після погодження зі мною починали лікувати. Попереджали про можливий дискомфорт певний час після лікування. Відношення до пацієнта у клініці людяне. Ти відчуваєш спокій і впевненість. Дорогенькі, дякую вам за вашу роботу, за ваші знаття та людяність! Бажаю міцного здоров`я та не перейматись через необ’єктивні висловлювання у ваш бік! З висоти свого віку скажу - нажаль, ще не один раз ви зіштовхнетесь с несправедливістю. Ви - Люди з великої літери! Безмежно дякую вам! Ваша вдячна пацієнтка!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Усі відгуки
Коментарів немає