Лікування карієсу у дітей

Ціна 1500 грн
Лікування карієсу у дітей

Етапи лікування карієсу у дітей

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.

Карієс молочних і постійних зубів

Карієс молочних зубів – найпоширеніша проблема в дитячому віці. На жаль, серед населення існує думка, що лікування молочних зубів не вимагає ніякого втручання «адже молочні зуби і так випадуть». Це є величезною помилкою. Лікування карієсу молочних зубів у дітей вкрай важливо, адже карієс і його наслідки в молочному зубі негативно позначаються на постійних зубах (непрорізування постійного зуба, зміна кольору і форми). А раннє видалення зубів 100% впливає на прикус в більш дорослому віці і, як наслідок, веде до величезної кількості проблем у дорослому житті.

На щастя, сучасна дитяча стоматологія може зробити так, щоб маленькі пацієнти з посмішкою заходили в клініку і не боялися лікаря-стоматолога. Адже навіть один візит може залишити незабутній вплив на підсвідомість Вашої дитини і змусити його довгі роки зі страхом і жахом боятися стоматологів.

Причина карієсу у дітей

Карієс відноситься до категорії захворювань, що призводять до руйнування твердих тканин зуба. Дане захворювання властиво як постійним, так і молочним зубам. Основними причинами карієсу молочних зубів можуть бути:

  • незадовільна гігієна порожнини рота (чищення зубів займає менше 3-х хвилин за часом і відбувається менше 2 разів на день);
  • надмірне вживання солодкого (компоти з цукром, прийом їжі в нічний час, солодощі, газована вода);
  • соматичні захворювання.

Симптоми карієсу

Початковий карієс – пляма, що відрізняється за кольором від здорового зуба (занадто біла або, навпаки, темного кольору). З таким карієсом можна боротися неінвазивним методом без застосування бормашини (спеціальні рідини ICON). Якщо ви виявили у дитини схожу пляму – ми рекомендуємо негайно звернутися до стоматолога, адже на цьому етапі лікування може бути щадним і швидким.

 

Середній або глибокий карієс – порожнина на поверхні зуба, часто безсимптомна в молочних зубах, іноді діти можуть відчувати легкий дискомфорт і скаржитися на больові відчуття під час прийому їжі або вживання напоїв. Такий карієс можна усунути тільки застосовуючи бормашину з подальшим пломбуванням. Особливе значення має лікування карієсу молочних зубів у дітей раннього віку.

Методи лікування карієсу у дітей

Глибоке фторування зубів у дітей застосовується для лікування початкового карієсу без бормашини і “свердління”, при порушеннях мінералізації емалі, а також для профілактики карієсу. Для процедури застосовується дві рідини (фтористий силікат магнію і гідроокис кальцію), які по черзі наносяться і висушуються. В результаті в глибоких шарах емалі та дентину утворюються кристали фтористого кальцію, які забезпечують захист від карієсогенних мікроорганізмів. Процедура проводиться не частіше, ніж 1 раз в півроку. Більш детально про методи фторування зубів можна прочитати в розділі Фторування зубів.

Пломбування зубів у дітей проводиться при лікуванні карієсу молочних і постійних зубів у дітей. Лікування карієсу представляє собою видалення розм’якшених і інфікованих тканин зуба з подальшим пломбуванням карієс профілактичним матеріалом.

 

Необхідно завчасно підійти до знайомства дитини зі стоматологом для комфортного перебування і лікування зубів без страху. Перше відвідування Вашого чада ми рекомендуємо провести у вигляді гри для адаптації дитини. В кінці кожного візиту маленький пацієнт отримує подарунок від лікаря.

Лікування карієсу молочних зубів у стоматології «SKYCLINIC»

Міф про безглуздість лікування карієсу молочних зубів вже давно був спростований стоматологами та кожен батько знає про необхідність пломбування молочних зубів у дітей. Карієс молочного зуба починається, як правило, з однієї плями (вогнища демінералізації емалі), і при поганій гігієні і відсутності лікування швидко поширюється вглиб емалі та дентину. Карієс бічних зубів найчастіше розвивається на контактних поверхнях зубів, тому батьки не можуть помітити розвиток патологічного процесу неозброєним оком. Більш того, якщо не лікувати молочний зуб, карієс поширюється не тільки на сусідній зуб, але і на зачаток постійного зуба, що може призвести до його загибелі.

 

При незначному поширенні карієсу наші лікарі встановлюють пломбу з фотополімерного матеріалу, яка має найкращу адгезію і міцність. Лікування карієсу передніх молочних зубів також відбувається з використанням сучасної апаратури і пломбуванням естетичними фотополімерними матеріалами для комфортного перебування дитини в соціумі.

Лікування карієсу постійних зубів у дітей

Особливості лікування карієсу постійних зубів у дітей пов’язані з незавершеною мінералізацією постійних зубів, що тільки прорізались і незакінченим формуванням коренів. Необхідно також враховувати глибину ураження емалі та дентину карієсом і характер перебігу карієсу, оскільки від цього буде залежати вибір пломбувального матеріалу. Як правило, для пломбування постійних зубів у дітей використовуються матеріали з карієспрофілактичною дією, а також фотополімерний матеріал. Основна мета лікування – збереження життєздатності зуба для завершення формування його коренів.

Ціни на лікування карієсу у дітей

Вашій дитині необхідно лікування карієсу та лікування періодонтиту? Запишіться в SKYCLINIC вже зараз для своєчасного пломбування молочних і постійних зубів. Лікування карієсу за доступною ціною дозволяє запобігти лікування ускладнень карієсу і видалення зубів.

 

Відгуки

Якщо Ви все ще шукаєте стоматологію для якісного і безпечного лікування Вашої дитини і сім’ї, ознайомтеся з відгуками наших пацієнтів в розділі Відгуки. Ми піклуємося про кожного пацієнта і, завдяки цьому, регулярно отримуємо вдячні відгуки про проведене лікування.

Розгорнути

Альтернативні послуги

Лікування зубів у дітей
Узнать больше
Показания
  • наявність білої плями на поверхні зуба
  • наявність каріозної порожнини
  • неприємні больові відчуття, що швидко зникають при вживанні солодкого, кислого або холодного
Противопоказания
  • хронічний початковий карієс (наявність темної плями, що не збільшується в розмірі і не поглиблюється)
  • поширення інфекції та необхідність ендодонтичного лікування (пульпіт, періодонтит)
  • значне руйнування коронкової частини зуба
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Безкоштовна консультація
Діє до 31 Грудня
Безкоштовна консультація

Безкоштовна первинна консультація стоматолога. За більш детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до адміністраторів клініки.

 

“Зуб під ключ”! Зубний імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього за 19900 гривень
Діє до 31 Грудня
“Зуб під ключ”! Зубний імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього за 19900 гривень

У вартість включено імплантат, його встановлення, формувач ясен, повноанатомічна цирконієва коронка. Додаткові маніпуляції (пластика кісткової тканини та ясен, кістковопластичні матеріали тощо) оплачуються окремо згідно прейскуранту на день надання послуги.

Преміальна профілактична гігієна зубів всього за 2100 гривень
Діє до 31 Грудня
Преміальна профілактична гігієна зубів всього за 2100 гривень

Преміальна профілактична гігієна зубів за доступною ціною всього 2100 гривень. У вартість входить базова діагностика пародонту, зняття зубного каменю ультразвуком, чистка Air Flow, полірування та рекомендації по догляду за зубами.

Відбілювання зубів системою Magic Smile Pro всього за 4900 гривень
Діє до 31 Грудня
Відбілювання зубів системою Magic Smile Pro всього за 4900 гривень

Відбілювання зубів системою Magic Smile Pro. Комплекс професійного відбілювання, який включає в себе відбілювання зубів на двох щелепах (зони усмішки).

Металева брекет-система всього за 9900 гривень
Діє до 31 Грудня
Металева брекет-система всього за 9900 гривень

У вартість входить встановлення металевої брекет-системи на одну щелепу. За більш детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до адміністраторів клініки.

Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень
Діє до 31 Грудня
Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень

У вартість входить встановлення керамічної брекет-системи на одну щелепу. За більш детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до адміністраторів клініки.

Знижка до 10% на всі послуги
Діє до 31 Грудня
Знижка до 10% на всі послуги

Скористайтеся будь-якою послугою у SKYCLINIC та отримайте віртуальну накопичувальну дисконтну картку “Light” зі знижкою 5% на всі стоматологічні послуги.

З деталями Вас з радістю ознайомлять наші адміністратори.

Сімейна знижка
Діє до 31 Грудня
Сімейна знижка

Приводьте на лікування своїх близьких (батьків, дітей, чоловіків і дружин, братів і сестер, дідусів і бабусь) та отримайте віртуальну дисконтну картку “Full” зі знижкою 10% на всі стоматологічні послуги.

Питання-відповіді
Чи потрібно видаляти молочні зуби з карієсом?
Міф про безглуздість лікування карієсу молочних зубів вже давно був спростований стоматологами та кожен батько знає про необхідність пломбування молочних зубів у дітей. Більш того, якщо не лікувати молочний зуб, карієс поширюється не тільки на сусідній зуб, але і на зачаток постійного зуба, що може призвести до його загибелі.
Як швидко розвивається карієс на молочних зубах?
Швидкість поширення карієсу молочних зубів залежить від безлічі факторів: гострий, хронічний або підгострий перебіг, якість гігієни порожнини рота, стан здоров'я.

Відгуки

Реальні відгуки про стоматологію від наших пацієнтів
Татьяна Синотина про стоматологію
Татьяна Синотина
Отличная клиника. Уровень цен довольно высокий, но качество работы того стоит, плюс не пытаются навязать ненужных процедур. После чистки исчезли пятна на зубах, которые раньше ничего не брало. Также лечили зубы ребенку. Очень понравился врач - Инна Олеговна: очень терпеливо все объясняла ребенку, чтобы он не боялся. Будем ходить еще
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Лилия Бойко
Очень довольны остались визитом в Скайклиник. Сын был у Волковой, ребёнок доволен остался. 7 пломб за два визита, без слёз и боли. Очень благодарны!!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Усі відгуки
Коментарів немає