Ортодонтія
Категорія:

Ортодонтія

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.

Прикус і його порушення

Ортодонтія – найважливіший розділ стоматології, що займається виявленням, аналізом і лікуванням (виправленням) патологій прикусу і нерівних зубів.

Прикус – це положення зубних рядів верхньої і нижньої щелеп відносно один одного в стані зімкнутих (стислих) щелеп. Зміщення даного положення провокує зміни і деформації щелепно-лицевого відділу і порушення його функцій, а саме розташування окремих зубів, форми і розміру цілого зубного ряду, пропорційного розвитку щелеп, відстанню між зубами.

Причини порушення прикусу

ортодонтичне лікування

 

 • проблеми з диханням – порушення або повна відсутність носового дихання (діти, які мають алергічний риніт, аденоїди і т. д.);
 • короткі вуздечки язика і губ;
 • порушення функцій ковтання, мови і жування;
 • наявність шкідливих звичок (діти люблять брати пальці в рот, кусати і смоктати щоки, язик або інші предмети);
 • бруксизм (скрегіт зубів уві сні);
 • різні травми;
 • викривлення постави;
 • генетичні фактори та інше.

Іноді причини нерівних зубів і несиметричного зубного ряду можуть критися в викривленні хребта і сколіозі. В такому випадку, спершу потрібно зробити корекцію постави, інакше раннє ортодонтичне лікування або ортодонтичне лікування дорослих пацієнтів не дасть якісного і тривалого ефекту.

 

У нашій клініці при першому огляді ортодонт, в разі потреби, направляє пацієнта до остеопата, ЛОРа та логопеда. Такий підхід до лікування гарантує найкращий прогноз результату лікування і вирівнювання зубів.

Перший візит до ортодонта

Патології прикусу починають формуватися ще в ранньому віці, а це значить, що необхідно показати дитину ортодонту у віці 5-6 років. Саме в цей час починається активна зміна молочних зубів постійними. Але бувають і виключення. Якщо ваш стоматолог-ортодонт помічає формування патології прикусу у дитини в більш ранньому віці – необхідно звернутись до фахівця, не відкладаючи візит на майбутнє. Це дозволить розібратися і виправити патологію на ранній стадії і з найкращим прогнозом.

Прояви неправильного прикусу

При правильному прикусі всі процеси жування, мови, сну проходять нормально. Людина не відчуває ніякого дискомфорту в ротовій порожнині, голові і шийному відділі при роботі зубощелепної системи. Під час відпочинку і сну не спостерігається ніякої напруги в м’язах.

 

Неправильний прикус характеризується некоректним положенням зубів і невідповідністю при змиканні щелеп. Неправильне положення зубів в такому прикусі є ідеальним фактором для розвитку пародонтиту та карієсу, а також передчасної втрати зубів у зв’язку з їх перевантаженням. Досить часто патології прикусу можуть бути причинами вираженого головного болю. А естетична складова проблеми стає важким моральним випробуванням для пацієнта ще в ранньому дитинстві.

Етапи ортодонтичного лікування у стоматології «SKYCLINIC»

Ортодонтичне лікування – складний і тривалий процес, що складається з ряду етапів, про які ми поговоримо нижче:

 1. Діагностика та підготовка до лікування. Сучасна ортодонтія пропонує найкращі рішення лікування патологій прикусу, викривлень зубів і зубних рядів. Однак це неможливо без правильної діагностики. Комп’ютерна томографія і ТРГ в бічній проекції – це невід’ємна частина рентгенологічної діагностики в ортодонтії. Аналіз рентгенівських знімків, фотографій і діагностичних моделей дозволяє точно визначити діагноз і детально спланувати подальше лікування. Також на етапі діагностики виявляється потреба у видаленні зубів мудрості, необхідність проведення гігієнічної чистки та лікування зубів.
 2. Активна фаза. По факту це і є основний етап лікування. На цьому етапі фахівці використовують різні типи апаратів: знімні (пластинки, капи) і незнімні (брекет-системи, розширювачі і т.д.). Вид і тривалість використання цих ортодонтичних апаратів залежать від виявленої патології, ступеня її складності і віку пацієнта.
 3. Ретенційна фаза. Ретенційна фаза починається в той момент, коли термін лікування за допомогою ортодонтичних апаратів підійшов до кінця. На даному етапі фахівець знімає апарати (брекети) і підбирає пацієнтові ретейнери – спеціальні ортодонтичні елементи, які дозволяють нерухомо зафіксувати зуби після ортодонтичного лікування. Ретейнери можуть бути як незнімними (плетені металеві полоски), так і знімними (капи і ретенційні пластинки). Термін ретенційної фази зазвичай становить не менше 2-х термінів активної фази лікування. Нерідкі випадки довічної ретенції (частіше зустрічаються у дорослих пацієнтів).

 

методи вирівнювання зубів

 

Ортодонтичне лікування в молодшому і ранньому підлітковому (до 10 років) віці найчастіше проводиться за допомогою знімних апаратів різних видів (пластинки, Твін-блоки, апарати Джона Мью і т.д.). Це обумовлено функціональною дією останніх, спрямованих на стимуляцію і оптимізацію правильного розвитку щелеп. У більш старшому віці лікування проводиться за допомогою розширювачів, різних видів брекет-систем (металевих, керамічних, сапфірових, самолігуючих і лінгвальних брекетів), а також за допомогою елайнерів.

Ортодонтичне лікування у дорослих

Складніше, ніж в підлітковому віці, але ще не пізно. Так, лікування прикусу в дитинстві проходить швидше і легше, тому що щелепи і зуби поки не до кінця сформовані, проте це не означає, що доросла людина, яка прагне змінити прикус, не може звернутися до лікаря-ортодонта.

 

Для дорослих зазвичай використовуються незнімні ортодонтичні апарати, відомі як брекети. Якщо для їх установки потрібні додаткові маніпуляції, наприклад, проведення гігієни, лікування карієсу або видалення зубів, ортодонт разом з терапевтом розробляють план проведення таких маніпуляцій.

 

Процес установки брекет-систем допускається тільки на повністю здорові зуби – зубний наліт, карієс, інші ушкодження зубів не дадуть можливості в повній мірі забезпечити безпеку ортодонтичного лікування. Також не варто забувати, що гігієну потрібно проводити кожні 3 місяці, а зуби лікувати відразу ж після виявлення проблем. Після зняття брекетів пацієнт переходить на етап стабілізації (ретенційний етап), на якому встановлюються незнімні ретейнери і виготовляються знімні ретенційні апарати (капи і пластинки).

Ортодонтичне лікування у дітей

Якщо почати лікування прикусу в ранньому віці, то можна обійтися знімними ортодонтичними апаратами, наприклад, пластинкою. Аномалії прикусу, які не лікуються на ранніх стадіях, з віком посилюються і викликають такі ускладнення, як карієс (через скупченість зубів), пародонтит, підвищене стирання зубів та їх передчасна втрата.

 

Наш лікар-ортодонт в Києві радить проводити перші огляди не пізніше 5-6-річного віку, коли усунути неправильний прикус ще можна на ранній стадії. У разі дисциплінованого носіння ортодонтичних апаратів лікування дає хороші результати і ризик розвитку неправильного прикусу в майбутньому зменшується в рази.

Ортодонтія в СКАЙКЛІНІК

Будучи впевненими у своєму професіоналізмі, запрошуємо вас на консультацію по корекції і виправленню прикусу як у дорослих, так і у дітей до наших ортодонтів та пародонтологам. На прийомі ви зможете разом з лікарем ортодонтом детально розібратися в особливостях вашого прикусу і варіантах його виправлення. Побачите вже завершені роботи у наших щасливих пацієнтів. Дізнаєтеся орієнтовні терміни і вартість ортодонтичного лікування в Києві. Запис на консультацію здійснюється як онлайн (на сайті клініки), так і за номерами телефонів, зазначених на сторінці Контактів. Адміністратори СКАЙКЛІНІК з радістю підберуть для вас зручний час і запишуть на прийом.

 

Не відкладайте на потім, а зробіть останній крок на шляху до досягнення вашої ідеальної посмішки!

Мартинчук Анна Сергіївна
Мартинчук Анна Сергіївна

Практикуючий лікар-ортодонт зі стажем більше 9 років. Анна Сергіївна є активним учасником багатьох ортодонтичних спільнот, регулярно відвідує профільні конгреси та майстер-класи. Успішно проводить ортодонтичне лікування всіх вікових груп пацієнтів. У своїй практиці віддає перевагу найбільш результативним методам лікування, зокрема індивідуальним пластинкам, елайнерам і самолігуючим брекетам.

Розгорнути

Відгуки

Реальні відгуки про стоматологію від наших пацієнтів
Мария Побережная
Недавно начала свое лечение в этой клинике. Будет долгий период (чистки, подготовка, брекнты). Сейчас ношу депрограматор, необычный опыт. Врачи все доступно рассказывают и объясняют. Спасибо им большое) за массу ответов. Так же спасибо большое админам за поддержку и консультации. 🌺
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Татьяна Степанченко
Доброго дня! Я пацієнт Анни Сергіївни, дуже задоволена роботою. Це лікар-ортодонт, який не боїться роботи з неправильним прикусом, нерівними зубами… при можливості пропонує альтернативні методи лікування, допомагає посміхнутись світу на всі 32 рівненькі зуба😁
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Мария Беннис
Я прошла ортодонтическое лечение с помощью брекет-системы в Sky Clinic и безумно рада результату. Все консультации, этапы подготовки к постановке брекет-системы и лечение прошли на высшем уровне. Отдельная благодарность доктору-ортодонту Анне Сергеевне за профессионализм, внимательность и качественное лечение. Это клиника, в которую я обязательно буду возвращаться! Спасибо всей команде Sky Clinic.
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Юлия Янковская
Вирішила поставити брекет систему. Але щоб потім не було проблем, треба зробити все правильно. Для початку я пройшла чисту у пародонтолога Ксенії Сергіївни, і за одне мене навчили правильно робити щоденну гігієну порожнини рота. Потім був терапевт Лінда Ігорівна, котра дуже професійно і швидко вилікувала мені проблемні зуби. А також звичайно довелося зіткнувся з видаленням зубів мудрості, в цій справі довірилася хірурга Нестору Богдановичу. Ну і звичайно ортодонт Анна Сергіївна на фініші. Загалом однозначно рекомендую клініку .І чистота в самій стоматології на вишем рівні. Дякую за хорошу роботу і великий крок до красивої і здорової посмішки.
Лікуючі лікарі:
Особа Нестор Богданович
Мартинчук Анна Сергіївна
Tori Fly
Эмоции зашкаливают и хочется поделиться невероятным опытом посещения СкайКлиник! В феврале была на консультации по выравниванию зубов у главврача Богдана Михайловича и впервые в жизни реально ощутила желание доктора помочь пациенту🤗. И про это я хочу рассказать подробно: Первое, что бросилось в глаза - идеальный порядок и чистота в клинике! Я довольно педантичный человек и такие моменты сразу замечаю. Доктор детально расспрашивал о моих жалобах и пожеланиях, сфотографировал мои зубы и продемонстрировал имеющиеся проблемы. Далее направил на снимки и уже спустя неделю мне предоставили 3 рекомендованных варианта лечения и познакомили с лечащим доктором Анной (как я поняла, Богдан Михайлович консультирует и лично контролирует лечение пациентов). И вот сегодня исполняется 3 месяца, как мне поставили брекеты! За 3! месяца зубы практически стали ровными! Богдан Михайлович говорит, что ещё необходимо многое сделать и что лечение все же займет, как и прогнозировали, примерно полтора года. И я согласна на это!😃 Понимаю, что ещё рано говорить о результате, но то, что я вижу уже сейчас в зеркале, просто невозможно описать словами! Спасибо Вам огромное и пусть Ваша забота о пациентах приносит пользу всем! Виктория Ч.
Lesya Krasun про стоматологію
Lesya Krasun
Ця клініка - відповідальна за ідеальну посмішку моєї дитини))) там ми ставили брекети. Робота виконана чудово. Наш лікар - Анна Сергіївна - усе детально розповідала і пояснювала. Клініка дуже затишна, обладнання нове. До лікарів щільний запис, записуватися потрібно завчасно, але в екстрених (і не дуже) ситуаціях нам завжди шукали і пропонували варіанти. В клініці часто бувають акції - іноді знижки, іноді подарунки (наприклад, нам дарували спеціальні щітки). І це теж дуже приємно. Рекомендую!
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Victoria Nam про стоматологію
Victoria Nam
Недавно закончилось мое ортодонтическое лечение в стоматологической клинике Скайклиник и теперь я могу поделиться своими впечатлениями. Про клинику: Тут сплошные плюсы - близость к метро, новая клиника со стильным дизайном, современным оборудованием и передовыми стоматологическими материалами. Про персонал: Тоже только положительные впечатления - администраторы вежливые и улыбчивые, всегда за день до приема звонят напомнить и уточнить детали, если что, помогут выбрать дату и время приема. Даже директор клиники не отказал мне в консультативной помощи онлайн, когда у меня за границей возникла нестандартная ситуация (хотя делать этого он не обязан), и я не могла там обратиться за стоматологической помощью. Помимо своего лечащего врача-ортодонта к другим докторам также обращалась несколько раз и за лечением, и за консультацией. Всегда давали исчерпывающую информацию и проводили необходимое лечение. Про лечащего врача-ортодонта: Смело могу рекомендовать Анну Сергеевну как Профессионала своего дела с большой буквы. Внимательный доктор, для которой нет неважных мелочей. На протяжении всего лечения доктор доступно и детально объясняла мне каждый шаг, отвечала на все вопросы. Каждое посещение она оценивала и корректировала, если необходимо, дальнейший ход лечения, чтобы получить тот результат, которого мы хотели достичь в начале ортодонтического лечения. И вот спустя 2,5 года ношения брекетов, не смотря на мой возраст 45+, строго придерживаясь всех указаний доктора по гигиене (это важно) я получила то, что хотела, а именно - красивую и здоровую улыбку. Что надо иметь в виду потенциальному пациенту по ортодонтическому лечению: У всех исходная ситуация разная, поэтому план и сроки лечения будут индивидуальны для каждого. На консультации доктор подробно разберет конкретно ваш случай и предложит оптимальный вариант. Но главное, необходимо строго придерживаться указаний доктора и правил гигиены на протяжении всего срока лечения, так как это влияет конечный результат. Резюме: смело рекомендую стоматологическую клинику Скайклиник и доктора-ортодонта Мартынчук Анну Сергеевну.
Лікуючі лікарі:
Бишук Богдан Михайлович
Мартинчук Анна Сергіївна
Юлия Филончук про стоматологію
Юлия Филончук
Отличная клиника и замечательная ортодонт Анна Сергеевна. Отлично подобран план лечения, внимательное отношение. Всегда получала развернутые консультации и прислушивалась к рекомендациям доктора. В течение всего срока ношения брекетов не возникало никаких проблем и жалоб. В результате - ровные и красивые зубы, за что очень благодарна :)
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Татьяна Любченко
Хорошая клиника, отличные специалисты, приветливые девушки администраторы. Большая благодарность, за красивую улыбку врачу-ортодонту Анне Сергеевне Мартынчук, помогла исправить ошибки врача с другой клиники и увидеть настоящий результат качественной работы!
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Maxim Vasilevsky
Хорошая клиника. Ортодонт Анна Сергеевна мастер своего дела
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Вікторія Муравська
SKYCLINIC замечательная клиника. Проходила консультации у ортодонта Анны Сергеевны, все понравилось, вся информация была понятна, на все мои вопросы давали развернутые ответы. Я очень довольна. Продолжаю лечение и ни разу не пожалела.
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Ирина Данько
Хочу сказать огромное спасибо ортодонту Анне Сергеевне! Действительно профессионал с большой буквы. На всех этапах ношения брекетов, присутствовало полное понимание всего происходящего: цены, сроки, возможные проблемы и способы их предотвращения, все детально, подробно, очень грамотно и безболезненно. Как результат - отличная улыбка и правильный прикус. Спасибо большое! А также хочется отметить работу пародонтологов и терапевтов, ведь брекеты подразумевают комплексный подход к зубам. Все работы проводились настолько качественно (и даже приятно))), что весь страх перед стоматологическими вмешательствами просто исчез. Поход к стоматологу никогда не кажется простым шагом, но в Skyclinic действительно хочется приходить, если появляются даже малейшие проблемы с зубами. Потому что есть уверенность и гарантия того, что врачи отнесутся с вниманием и профессионально сделают все для решения проблемы.
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Elena Kucher про стоматологію
Elena Kucher
Я хочу поделиться своим отзывом о SKY Clinic, где работают очень профессиональные доктора и персонал стоматологической клиники всегда очень вежлив и готов максимально помочь клиенту. - Главный врач Богдан Михайлович в первый же сеанс детально обсудил мою ситуацию (я носила брекеты и обратилась с просьбой поставить ретейнер). И направил меня к специалистам, которые именно в моей ситуации были рекомендованы очень профессионально. - Врач-пародонтолог Ксения Сергеевна сделала мне профессиональную чистку с презентацией о всем процессе, используя фото моих зубов. Первый раз была на чистке, где мне так подробно описали состояние моих зубов и десен. Планирую дальше работать с Ксенией Сергеевной и приходить на регулярные чистки. - Врач-хирург Михаил Александрович очень быстро и профессионально вырбал мне 2 зуба мудрости, которые находились достаточно высоко и я очень боялась, что что-то может пойти не так. Пока доктор поставил мне обезбаливание, его помощница взяла у меня кровь из вены, которую разогнали на центрифуге и после операции поместили вместо зубов, благодаря чему я очень хорошо себя чувствую (сегодня первый день после и никаких болевых ощущений или осложнений нет). Само удаление зубов прошло достаточно бысто и я больше боялась, чем на самом деле все осуществилось. Спасибо большое доктору! - Персонал клиники: ассистенты врачей и администраторы всегда очень вежливые, позитивные, приятные и готовы помочь. Один раз я опоздала на час из-за пробки и меня все же приняли! Так же для меня подготовили пакет документов для страховой компании на возмещение, что не везде делают. - Сама клиника очень чистая и светлая, это тоже важно.
Лікуючі лікарі:
Бишук Богдан Михайлович
Alena Lisovskaya про стоматологію
Alena Lisovskaya
Ортодонтию и пародонтологию доверила именно специалистам этой клиники. Профессионалы своего дела, респект всему персоналу, очень рекомендую!
Екатерина
Обратилась в Skyclinic с проблемой заболевания дёсен и за короткий период времени специалисты клиники (в тандеме врачей ортодонтов и парадонтолога) составили план лечения, что не могли сделать множество докторов до обращения в эту клинику! Важно отметить, что отношение докторов к пациенту на высшем уровне, молодая команда вызывает доверие своим профессионализмом и желанием помочь клиенту обрести здоровую улыбку!
Дмитрий Власенко про стоматологію
Дмитрий Власенко
Прежде, чем попасть в эту клинику был на нескольких консультациях у других ортодонтов. В предложенных ранее планах лечения не было уверенности в результате, чувствовался формальный подход. В Skyclinic с первой консультации все прошло на высоком профессиональном уровне, использовалось самое современное оборудование. План лечения был подробно обсуждён и обоснован. Очень понравилась терапевт Ксения Сергеевна и хирург Михаил Александрович, который быстро и безболезненно удалил две нижние восьмерки. Перед удалением у пациента берут кровь из вены и готовят препарат, которым закрывают рану и накладывают шов, что существенно ускоряет процесс заживления. Главный врач, Богдан Михайлович активно принимает участие в определении тактики лечения и сопровождает на всём протяжении. Все этапы согласовывают с возможностями и удобством пациентов. Очень удобный график работы, включая выходные дни и вторую половину дня. Приятная гибкая система скидок, цены также приемлимые за такой уровень оказания услуг.
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Бишук Богдан Михайлович
Victoria Uzakova про стоматологію
Victoria Uzakova
Услугами клиники пользуюсь больше двух лет. Недавно закончила успешное ортодонтическое лечение с Мартынчук Анной. Результат полностью устраивает. Также отдельное спасибо Ефимову Михаилу и Бышук Богдану. Да и в целом, весь персонал клиники внимательный, вежливый и профессиональный.
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Бишук Богдан Михайлович
Vera Vasilevna про стоматологію
Vera Vasilevna
Отличная клиника))А самый лучший доктор-ортодонт - Мартынчук Анна Сергеевна. Прохожу у неё ортодонтическое лечение на протяжении 1,5 года и очень довольна, результат на лицо. Анна Сергеевна очень внимательна, вежлива, а главное профессионал своего дела))Ни разу не пожалела, что доверилась ей, результат был виден уже через пару месяцев. Поверьте, это время пролетело незаметно благодаря поддержке и работе правильного и знающего доктора!!!! Спасибо Вам))
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Маша Соловей
Изначально шла по рекомендации к ортодонту Анне Сергеевне, но приятно, когда не только один хороший врач, а и коллеги ( обращалась за помощью к пародонтологу), и в целом нахождение в клинике комфортное и клиентоориентированно. Спасибо))
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Елена Шурашкевич про стоматологію
Елена Шурашкевич
Доверяю SkyClinic уже 2,5 года. Спасибо большое за качественное лечение. Квалификация специалистов очень порадовала. Весь персонал клиники очень приветливый и отзывчивый. Отдельное спасибо Анне Сергеевне Мартынчук, за ее профессионализм и внимательность к клиенту. Результат меня очень радует, клиникой довольна, теперь только сюда ❤️
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Ирина *
Устанавливали брекет-систему ребёнку.Очень довольны качеством обслуживания в клинике,доброжелательный,квалифицированный персонал. Мартинчук Анна Сергеевна-на протяжении года общения с врачом,всегда получали компетентную помощь и внимание!
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Ольга Ващенко
Сказать что я довольна клиникой-это ничего не сказать! Я всегда хотела выровнять зубы, но по иронии судьбы откладывала на потом. Безумно благодарна Анне Сергеевне за ее колоссально проделанную работу. С уверенностью могу сказать ортодонт от Бога- всем советую идти только к ней)
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Tatyana Zaiko
Отличная клиника, которая заслуживает доверие! С европейским уровнем обслуживания и вполне адекватными ценами.Чувствуется, что здесь ценят каждого клиента, заботясь о его комфорте и безопасности, изучают проблему от и до, и делают всё, чтобы помочь и получить лучший результат. Для меня важным критерием является профессионализм, высокое качество услуг и порядочность. И эта клиника соответствует всем критериям. Отдельная благодарность доктору, замечательному специалисту, который занимался моим ортодонтическим лечением, и с которым я всегда чувствовала себя в надежных руках. Богдан Михайлович, спасибо Вам большое за ваш труд и результат, которым я очень довольна! Мой случай был непростым, но с Вами я все преодолела легко и безболезненно) Однозначно, рекомендую SKYCLINIC!
Лікуючі лікарі:
Бишук Богдан Михайлович
Anastasiia Vc про стоматологію
Anastasiia Vc
Хочу сказать большое спасибо Skyclinic и Вашим докторам. У меня длительное время щёлкал сустав, утром не могла банально открыть рот, приходилось помогать себе руками😞 и постоянно при приёме пищи были характерные щелчки, которые слышала не толко я, но и рядом сидящие люди. Я очень долго искала доктора, который мне поможет или хотя бы прояснит ситуацию. Мне порекомендовали обратиться к ортодонту Янишевской Яне. И мне пришлось ехать из Харькова в Киев к ней на приём. И я очень рада, что все-таки решилась. Лечение было не быстрым, но спасибо Яне Владимировне за ее трепетное отношение, за выдержку и за профессионализм. Мне исправили прикус, до этого никто не хотел браться за мой случай или не знали как именно помочь. Если перед вами стоит выбор: ехать далеко к хорошему специалисту или найти кого-нибудь поближе, то лучше ехать и не рисковать своим здоровьем!
Наталия Гуриненко про стоматологію
Наталия Гуриненко
Я - постійний відвідувач цієї клініки, адже ношу брекети, і щоразу йду звідси і беру із собою гарний настрій. Вже на рецепції зустрічає привітна дівчина і зазвичай питає, чи легко я дісталась до них та як в мене справи, і завжди запропонує чай чи каву. Лікарський колектив добре знає свою справу і має індивідуальний підхід до кожного клієнта, тож особисто я, хоч і боюся усіх тих страшних інструментів (😂), ще не посивіла ні на волосину))) Щодо цінової політики, скажу так: хочете дешево - пласкогубці вам у поміч. 😉
Lesya Krasun про стоматологію
Lesya Krasun
В клініці вже бували неодноразово. Ставили, здійснювали стоматологічний супровід і знімали брекети дитині. Все новеньке, чисте та стерильне. Сучасне обладнання, уважні лікарі. Зручно їхати. Своїм ходом - п'ять хвилин від метро Нивки. Якщо на авто - є де припаркуватися. Нам сподобалося. Всіляко рекомендую.
Алина Порожняк про стоматологію
Алина Порожняк
Стоматологія Sky Clinic, як на мене, одна із кращих стоматологія Києва. Завжди привітний персонал, особливо хочу відмітити лікаря - ортодонта Анну Сергіївну, безмежно вдячна їй за свою ідеальну посмішку. З впевненістю можу рекомендувати, як хорошого, висококваліфікованого спеціаліста, який знає свою справу!!!!
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Ярина Вольвач
Чудова затишна клініка, завжди дуже ввічливий і привітний персонал. Вже рік проходжу курс лікування в ортодонта Анни Сергіївни, днями плануємо лікування закінчувати. Результатом дуже задоволена. Анна Сергіївна - пофесіонал своєї справи, надзвичайно уважний, ввічливий, привітний лікар. Вона зрозуміло і чітко пояснює перебіг лікування та очікуваний результат, дає відповідь на будь-які питання, що виникають під час лікування. Дякую
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Ruslana Bondarenko про стоматологію
Ruslana Bondarenko
В клініці обслуговуюся тривалий час. Наданням послуг дуже задоволено! Особливо хочеться відмітити професійність персоналу, комфортну та затишну атмосферу в клініці. Анна Мартинчук - просто фея))) Рекомендую!
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Alisa Tanko про стоматологію
Alisa Tanko
В Скай клінік я прийшла складним пацієнтом після невдалих лікувань у трьох ортодонтів. Після двох років лікування я вже з рівними зубами))). Весь персонал дуже чуйний та уважний, можна отримати відповідь на будь які запитання та отримати розгорнуту консультацію. Також в Скай клінік мені видалили зуби мудрості та поставили імплант (Михайло Олександрович Єфімов, дуже Вам вдячна за якісну роботу). Зараз в клініці я проходжу консультування по підбору вінірів та раз на пів року приїжджаю на гігієнічну чистку ротової порожнини. Однозначно рекомендую.
Усі відгуки
Питання-відповіді
Що лікує стоматолог-ортодонт?
Ортодонт займається діагностикою та лікуванням наступних патологій:
 • порушення росту щелеп;
 • неправильне прорізування і розташування зубів;
 • наслідки передчасного видалення зубів;
 • скупченість зубів;
 • патології прикусу, неправильне співвідношення між щелепами;
 • ортодонтичне лікування при захворюваннях скронево-нижньощелепного суглоба.
Що таке ортодонтія?
Ортодонтія - це розділ стоматології, який займається виявленням, аналізом і лікуванням (виправленням) патологій прикусу і нерівних зубів.