Реставрація та нарощування зубів

від 1900 грн
Реставрація та нарощування зубів

Етапи

Художня реставрація зуба

Художня реставрація – це процедура нарощування зубної поверхні (фронтальна, внутрішня і бічна сторона) з метою відновлення анатомічної форми, кольору і функції зуба. Внаслідок травм, неправильного догляду та неправильного лікування зубного ряду деякі функції зубів, такі як жувальна, розмовна і естетична втрачаються, а це заважає пацієнтам повноцінно насолоджуватися прийомом їжі, спілкуванням, проводити гігієнічні процедури. Художня корекція (в основному, це реставрація передніх зубів) займається виправленням дрібних дефектів нижнього і верхнього зубних рядів, відновлює їх функціональність і надає усмішці більше природності і білизни.

Швидкість і вартість художньої реставрації залежить від:

 • ступеня ураження емалі і обсягу її відновлення (передня поверхня, ціла бокова поверхня, внутрішні руйнування; повна реставрація всього об’єму зубної тканини або заповнення конкретної ділянки; один зуб або цілий зубний ряд);
 • типу реставраційного матеріалу для відновлення;
 • необхідності використання додаткових методів (професійна чистка зубів, ультразвукова і AirFlow чистка, полірування спеціальними пастами і щіткою, відбілювання і фторування зубів та ін.).

Художня реставрація зуба може займати від 30 хвилин до 1,5 години, в залежності від складності клінічної ситуації і ступеня зруйнованості зуба.

Діагностика та проведення реставрації зубів в стоматології «SKYCLINIC»

 1. Діагностика. Реконструкція (пряма і непряма реставрація зубів) проходить в кілька етапів і одним з найважливіших її моментів є правильна діагностика – комп’ютерна томографія, оцінка зубів під мікроскопом і використання іншого професійного цифрового обладнання. В процесі діагностики стоматолог оцінює структуру зубних тканин, а саме стан і щільність дентину і емалі. Порушення в цих шарах можуть викликати складності і змінити результат майбутньої реставрації.
 2. Перед реставрацією зуба рекомендується пройти комплексну професійну гігієну порожнини рота. Така якісна гігієна зубів необхідна для ідеального з’єднання з реставраційним матеріалом. Для очищення поверхонь використовуються спеціальний апарат PROPHYflex з кальцієм, а також ультразвук (можна підібрати один метод, а можна і об’єднати кілька з них). Під час чистки ми завжди використовуємо Optragate – спеціальний ретрактор для захисту губ і щік.
 3. Застосування реставраційного матеріалу. На даному етапі здійснюється підбір правильного відтінку для реставрації потрібної області. Незважаючи на різницю в кольорі і щільності зубної тканини, наші фахівці з естетичної стоматології здатні створити імітацію, ідеально близьку до природного кольору зубів пацієнта.

Види реставрацій зубів

Розрізняють такі види художньої реставрації зуба: пряма і непряма.

 

Пряму реставрацію виконує лікар в один візит (якщо потрібно нарощування великої кількості зубів, то етап розбивається на кілька візитів).

Для відновлення використовується фотокомпозит і спеціальні гладилки, які дозволяють максимально точно змоделювати правильну анатомію зуба.

Слід пам’ятати, що кожні півроку потрібно відвідувати терапевтичну стоматологію для професійної гігієни порожнини рота і полірування всіх реставрацій.

 

Непряма реставрація – це метод відновлення зуба за допомогою ортопедичної конструкції. До них відносять вініри, накладки, вкладки і коронки.

Процедура включає в себе декілька етапів:

 1. Підготовка зуба (його препарування).
 2. Зняття відбитка.
 3. Лабораторне виготовлення конструкції.
 4. Фіксація конструкції в порожнині рота на спеціальний матеріал.

Довговічність керамічної вкладки (накладки, вініра) непорівняна з терміном використання пломби з фотокомпозиту.

Кераміка дуже міцна і не дає усадку з часом, якщо правильно провести весь протокол лікування, немає ризику виникнення вторинного карієсу. Вона не змінює колір, форму і чітко повторює всі анатомічні контури зуба.

Методика прямої реставрації зуба

Для досягнення ідеального результату при нарощуванні зуба необхідно дотримуватися певної етапності.

 1. Перед будь-якою реставрацією проводиться комплексна гігієна порожнини рота за допомогою PROPHYflex з порошком кальцію, всі зуби поліруються щіткою і пастою.
 2. Проводиться анестезія.
 3. Зуб очищається до здорових тканин під контролем мікроскопа і спеціального карієс-маркера.
 4. Проводиться ізоляція робочого поля за допомогою коффердама.
 5. Зуб пошарово відновлюється фотокомпозитом за допомогою спеціальних інструментів – гладилок. Фотополімерний матеріал полімеризується лампою.
 6. Потім проводиться пришліфовка і полірування поверхні реставрації.

Нарощування зубів в Києві: ціна та відгуки

У реставраційній роботі фахівці «СКАЙКЛІНІК» використовують фотополімерні матеріали найвищої якості. Закріплення матеріалів здійснюється спеціальною діодною лампою. В такому випадку реставрація робиться за один візит.

 

Ціна художньої реставрації зубів в м. Киев починається від 2500 грн. Клініка SKYCLINIC пропонує більше можливостей для красивої посмішки, тому наші ціни на реставрацію зубів стартують від 1900 грн.

 

Якщо вам необхідно зробити реставрацію або ж цікавить інформація про особливості процедури реставрації, про показання до її застосування для дітей – звертайтеся до нас в клініку! Ми з легкістю вирішимо це питання.

А щоб переконатися у правильності вибору клініки і лікаря, ми запрошуємо вас ознайомитися з відгуками наших пацієнтів на сторінці Відгуки нашого сайту.

Також в нашій стоматолгіі є послуга – лікування зубних каналів.

Розгорнути
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Безкоштовна консультація*
Діє до 30 Листопада
Безкоштовна консультація*

*При проведенні лікування в той же візит, консультація фахівця проводиться без оплати.
Стандартна вартість консультації – 300 грн.

Виготовлення керамічного вініра всього за 5900 гривень
Діє до 31 Жовтня
Виготовлення керамічного вініра всього за 5900 гривень

Під час виготовлення вініра використовується кераміка провідних світових виробників.

Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 10900 гривень
Діє до 31 Жовтня
Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 10900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення. Кінцева вартість розраховується індивідуально, виходячи з особливостей кожної клінічної ситуації.

Питання-відповіді
Скільки коштує наростити зуб?
У реставраційній роботі наші фахівці використовують фотополімерні матеріали топових виробників. Вартість відновлення зуба стартує від 1300 грн. Для отримання більш докладної інформації про вартість і складання плану лікування, рекомендуємо записатися на консультацію до стоматолога-терапевта нашої клініки.
З чого робиться реставрація?
Наші лікарі працюють стоматологічними матеріалами кращих світових виробників. Так, наприклад, фотополімерний матеріал "Estelite Sigma Quick" японського виробництва володіє чудовими естетичними властивостями, включаючи ефект хамелеона і виражений блиск, що дозволяє матеріалу зливатися з природними тканинами зуба. Висока міцність дозволяє використовувати даний матеріал як для відновлення передніх, так і бічних зубів.
Як швидко стоматолог зробить мені реставрацію?
Швидкість реставрації залежить від ступеня ураження зуба, але в більшості випадків проводиться в одне відвідування пацієнта.
Художня реставрація – що це?
Художня реставрація зубів - це процедура "нарощування" частково зруйнованого зуба за допомогою фотополімерних матеріалів, з метою відновлення анатомічної форми, кольору і функції зуба. Художня реставрація відповідає хорошим естетичним вимогам і в окремих випадках може використовуватися для корекції форми і кольору зуба, а також відколів емалі.
Відгуки
Реальні відгуки від наших пацієнтів
Lilly P
Мій найкращий і найбезболісніший досвід лікування стався саме в цій клініці. Тут я відчула повагу до себе як до клієнтки і те, що мої відчуття і бажання мають значення. Тепер я знаю, що похід до стоматолога - не тортури, а щось, що може бути легким і приємним. Лікуюся в клініці вже кілька місяців: зробила чистку та пролікувала увесь каріес. Результат бездоганний! Лікарка Лінда Ігорівна пояснювала всі етапи лікування, попереджала про кожну маніпуляцію, запитувала як я почуваюся і чи не відчуваю дискомфорту або болю. До речі, боляче жодного разу не було. Попри мій шалений страх і негативний попередній досвід, в Skyclinic я почувалася в безпеці і щиро чекала кожного нового візиту. Окремої уваги заслуговують найпривітніші та найввічливіші адміністраторки, яких я коли-небудь бачила. Не люблю дзвінків, тому ми побудували комунікацію в месенджерах. Це було супер зручно, вони швидко відповідали на будь-який мій запит і допомагали підібрати найзручніший час візиту. Я дуже задоволена сервісом та результатом, і щаслива, що колись мені порадили саме цю клініку.
Лікуючі лікарі:
Гриценко Лінда Ігорівна
Антон Савицкий
Почав лікуватися в цій клініці і дуже задоволений. Ціни не найдешевші, але обслуговування на найвищому рівні! Після безкоштовної консультації зіставили повний план лікування, сподобалось що кожен раз фотографують щелепи і ведуть аналіз моєї ситуації. Вже полікували шість зубів і чотири видалили. Так, справи в мене так собі в мої 28 рочків. І це тільки початок, планую продовжувати в цій клініці. Окрема подяка моєму хірургу Нестору Богдановичу!!!!! Професійний лікар, приємна людина, дуже відповідально відноситься до роботи. Також дякую, що дуже обережно і безболісно видаляв корені зуба, бо через запалення під ними анестезія працювала не повністю. Будемо співпрацювати, дякую, успіхів!!!
Лікуючі лікарі:
Особа Нестор Богданович
Татарина Елизавета
Лікуюся у Волкової Інни Олегівни. Вона - сонечко. До усрачки боялася стоматологів, бо усі мої колишні - стоматологи (кармічно зав’язана 😆). Але з Інною прям все безболісно і легко. Вилікувала собі усі зубки і насолоджуюся життям. Привела ще свого хлопця (не стоматолога, бог змилостився), вилікували і йому. І дітей приведу. І внуків. І правнуків)))) Люблю вас, котики. Цьомчик 😘
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Katya Voitsykhovska
Проходила комплексне лікування у лікаря Волкової Інни. Максимально задоволена наданим сервісом та лікуванням! Дякую!!!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Тетяна Панасюк
Дуже хороша стоматологія із професійними лікарями. Також дуже привітні адміністраторки клініки - з їхнього боку усе чітко і зрозуміло. Лікую зуби у лікарки Лінди Ігорівни Гриценко. Лінда Ігорівна провела чистку зубів, проконсультувала щодо подальшої гігієни. Взагалі дуже акуратно зробила чистку!!! Круто, що у клініці фотографують зубки і далі пояснюють, які є проблеми. Також Лінда Ігорівна полікувала карієс - тут взагалі шик-блиск!!! Так гарно, рівненько, акуратно виглядають зубки))) Знову ж таки, це завдяки фотографії можна порівняти до і після. При цьому лікарка пояснювала кожен свій крок у процесі лікування ну і до лікування проговорила всі проблеми, прописана такий план лікування. Завчасно всі процедури прораховані і вже розумієш, які будуть витрати на лікування, що дуже-дуже зручно. Взагалі дуже рада, що потрапила до такої професійної і хорошої лікарки) Щиро дякую Лінді Ігорівні та дівчатам-асистенткам за їхню високоякісну роботу, а також за віддачу, людяність, гарне ставлення!!! Також у цій клініці видаляла перші два зуби мудрості. Я навіть не можу передати, наскільки я боялася!!!!! Але тепер розумію, що реально я більше боялася, ніж було боляче. Видаляв зуби хірург Віталій Олександрович. Усе пройшло швидко і навіть не боляче))) Лікар все пояснював, що робить, заспокоював постійно, бо моєму страху не було краю. Словом, не так то і страшно виявилося, прийду до Віталія Олександровича видаляти інші два зуби мудрості. Дякую йому і його асистентці за висококваліфіковану роботу!)
Тетяна Панасюк
Дуже хороша стоматологія із професійними лікарями. Також дуже привітні адміністраторки клініки - з їхнього боку усе чітко і зрозуміло. Лікую зуби у лікарки Лінди Ігорівни Гриценко. Лінда Ігорівна провела чистку зубів, проконсультувала щодо подальшої гігієни. Взагалі дуже акуратно зробила чистку!!! Круто, що у клініці фотографують зубки і далі пояснюють, які є проблеми. Також Лінда Ігорівна полікувала карієс - тут взагалі шик-блиск!!! Так гарно, рівненько, акуратно виглядають зубки))) Знову ж таки, це завдяки фотографії можна порівняти до і після. При цьому лікарка пояснювала кожен свій крок у процесі лікування ну і до лікування проговорила всі проблеми, прописана такий план лікування. Завчасно всі процедури прораховані і вже розумієш, які будуть витрати на лікування, що дуже-дуже зручно. Взагалі дуже рада, що потрапила до такої професійної і хорошої лікарки) Щиро дякую Лінді Ігорівні та дівчатам-асистенткам за їхню високоякісну роботу, а також за віддачу, людяність, гарне ставлення!!! Також у цій клініці видаляла перші два зуби мудрості. Я навіть не можу передати, наскільки я боялася!!!!! Але тепер розумію, що реально я більше боялася, ніж було боляче. Видаляв зуби хірург Віталій Олександрович. Усе пройшло швидко і навіть не боляче))) Лікар все пояснював, що робить, заспокоював постійно, бо моєму страху не було краю. Словом, не так то і страшно виявилося, прийду до Віталія Олександровича видаляти інші два зуби мудрості. Дякую йому і його асистентці за висококваліфіковану роботу!)
Viki s
Лечение в данной клинике занимает у меня уже несколько месяцев. За это время удалось поработать над моей улыбкой с такими специалистами как Ксения Сергеевна, которая провела профессиональную чистку зубов и другие процедуры, которые помогли избежать надвигающийся параодонтит, подробно рассказала о состоянии зубов и плане лечения; с Инной Олеговной, которая помогла спасти зубки от кариеса выполнив при этом красивую и функциональную реставрацию (пломбы-плюшки наконец-то в прошлом); Михаил Александрович удалил по две восьмёрки в два приёма. Было страшно, но почти не больно :) зажило достаточно быстро и мало беспокоило. Довольна обслуживанием, всегда напомнят о ближайшем приеме. Цена-качество на уровне, однозначно стоит посещения.
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Viacheslav Mrykh
хочу сказать большое спасибо всему персоналу в целом - ребята, респект! так себя могут вести люди, которые действительно любят свою работу и знают свое дело. за все время могу отметить только положительные моменты. так держать! отдельно хочется поблагодарить Волкову Инну Олеговну - ооочень ответственный, вежливый и профессиональный терапевт, которая прекрасно и качественно выполняет свою работу (я вообще еще много позитивных мыслей и прилагательных мог бы вбить, но это же сути не меняет, что она молодец :) ) В общем, 100% рекомендую.
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Татьяна Янута
Добрый вечер. Хочу оставить положительный отзыв о докторе Инне Олеговне. Очень внимательный специалист и добрый доктор. Я реставрировала передние зубы, осталась очень довольна! И в целом вся Ваша клиника оставила положительные эмоции. Рекомендую!!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Strange Dr.
Strange Dr.
Очень хорошая стоматология. С первых минут общения понимаешь, что это та самая клиника лечить зубы в которой ты мечтал с детства. Приветливость, доброжелательность и отзывчивость персонала ну просто не возможно не заметить. Команда молодых специалистов заботится о результатах лечения и Вашем комфорте в клинике. Я очень доволен результатами лечения (пломбирования) своих зубов. Все это благодаря Волковой Инне Олеговне. Все шаги по лечению полностью проговариваются и объясняются доктором. Благодаря ее профессионализму, отзывчивости, аккуратности и уверенности, я стал счастливым обладателем здоровых зубов.
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна