Композитні вініри

від 1900 грн
Композитні вініри

Етапи

Композитні вініри з фотополімерного матеріалу

Прямі композитні вініри – це тонкі накладки з фотополімерного матеріалу (композиту), що фіксуються на передню поверхню зубів. Такі накладки також відомі, як компоніри. Особливістю композитних вінірів є те, що вони встановлюються, як правило, в одне відвідування пацієнта. Фотополімерний матеріал наноситься пошарово на попередньо підготовлені зуби безпосередньо в порожнині рота пацієнта, тому вони називаються прямими вінірами.

 

Методика виготовлення композитних вінірів в стоматології «SKYCLINIC»

Методика виготовлення композитних вінірів (компонірів) не відрізняється від встановлення реставрації або пломби і відбувається в один візит пацієнта:

  1. Для кращої фіксації композитного матеріалу з поверхнею зуба стоматолог шліфує емаль за допомогою шліфувального бору.
  2. Після ретельної ізоляції робочого поля від слини за допомогою коффердаму лікар наносить травильний гель (ортофосфорну кислоту) і обробляє зуб спеціальним адгезивом.
  3. Після цього починається пошарове нанесення фотополімерного матеріалу за допомогою спеціальної гладилки або пензлика. Кожен шар полімеризується за допомогою фотополімерної лампи.
  4. Після завершення моделювання компонірів, стоматолог ретельно полірує їх до дзеркального блиску і гладкості.

Недоліки композитних вінірів

На сьогоднішній день компоніри програють керамічним вінірами, оскільки мають ряд суттєвих недоліків:

  1. На відміну від кераміки, композитний матеріал не володіє прозорістю живого зуба. Тому композитні вініри мають більш низькі естетичні характеристики.
  2. Вони не є настільки довговічними, як керамічні вініри. Кожні 3 роки потрібно їх заміна. Також необхідне їх полірування не рідше одного разу на рік.
  3. Компоніри фарбуються під впливом барвників (кава, кольорові напої, сигарети і т.д.), тому втрачають блиск і хороші естетичні властивості з часом.
  4. Прямі композитні вініри мають меншу міцність і стійкість до стирання в порівнянні з керамічними вінірами. Можливі відколи композитних вінірів при прийомі твердої їжі.
  5. На відміну від кераміки, фотополімерний матеріал не є повністю біосумісним.

Перевага прямих композитних вінірів (компонірів) в їх меншій вартості, в порівнянні з керамічними вінірами, і можливості встановлення в одне відвідування стоматолога.

Альтернатива прямим композитним вінірам

Не так давно композитні вініри користувалися великою популярністю через їх бюджетність і швидкість виготовлення. Однак втрата блиску, зміна кольору, відколи матеріалу і необхідність частої заміни композитних вінірів відсунули їх на другий план. За сьогоднішній день керамічні вініри залишаються золотим стандартом для створення голлівудської усмішки.

Компоніри в Києві: ціна і відгуки

Фахівці СКАЙКЛІНІК використовують тільки перевірені і сучасні методики в протезуванні зубів. Використання найсучасніших матеріалів і компонентів дозволяє нашим лікарям створювати білосніжні здорові посмішки і отримувати лише позитивні відгуки від наших пацієнтів.

 

Запишіться на консультацію в SKYCLINIC для отримання докладної інформації та складання плану лікування індивідуально для Вас. Для попереднього ознайомлення з ціною виготовлення і фіксації вініра, перейдіть в розділ Ціни.

 

Розгорнути

Альтернативні послуги

Вініри на зуби
Узнать больше
Наші роботи
case case
case case
case case
case case
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Безкоштовна консультація*
Діє до 30 Листопада
Безкоштовна консультація*

*При проведенні лікування в той же візит, консультація фахівця проводиться без оплати.
Стандартна вартість консультації – 300 грн.

Виготовлення керамічного вініра всього за 5900 гривень
Осталось 6 дней
Виготовлення керамічного вініра всього за 5900 гривень

Під час виготовлення вініра використовується кераміка провідних світових виробників.

Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 10900 гривень
Осталось 6 дней
Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 10900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення. Кінцева вартість розраховується індивідуально, виходячи з особливостей кожної клінічної ситуації.

Питання-відповіді
Чим відрізняються композитні вініри від керамічних?
Особливістю композитних вінірів є те, що вони встановлюються, як правило, в одне відвідування пацієнта і виготовляються з фотополімерного матеріалу (той же матеріал, з якого встановлюються пломби). Керамічні вініри являють собою ультратонкі накладки з кераміки на передні зуби. Виготовляються за попередніми мірками в зуботехнічній лабораторії, тому необхідно кілька візитів до стоматолога. Керамічні вініри дорожчі, але відрізняються високою точністю, міцністю і ідеальною естетикою. Не фарбуються і не змінюють свій колір з часом, на відміну від композитних вінірів.
Що таке композитні вініри?
Прямі композитні вініри (компонуються) - це тонкі накладки з фотополімерного матеріалу (композиту), що фіксуються на передню поверхню зубів. Методика виготовлення композитних вінірів не відрізняється від установки реставрації або пломби і відбувається в один візит пацієнта.
Відгуки
Реальні відгуки від наших пацієнтів
Katya Voitsykhovska
Проходила комплексне лікування у лікаря Волкової Інни. Максимально задоволена наданим сервісом та лікуванням! Дякую!!!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Viki s
Лечение в данной клинике занимает у меня уже несколько месяцев. За это время удалось поработать над моей улыбкой с такими специалистами как Ксения Сергеевна, которая провела профессиональную чистку зубов и другие процедуры, которые помогли избежать надвигающийся параодонтит, подробно рассказала о состоянии зубов и плане лечения; с Инной Олеговной, которая помогла спасти зубки от кариеса выполнив при этом красивую и функциональную реставрацию (пломбы-плюшки наконец-то в прошлом); Михаил Александрович удалил по две восьмёрки в два приёма. Было страшно, но почти не больно :) зажило достаточно быстро и мало беспокоило. Довольна обслуживанием, всегда напомнят о ближайшем приеме. Цена-качество на уровне, однозначно стоит посещения.
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Татьяна Янута
Добрый вечер. Хочу оставить положительный отзыв о докторе Инне Олеговне. Очень внимательный специалист и добрый доктор. Я реставрировала передние зубы, осталась очень довольна! И в целом вся Ваша клиника оставила положительные эмоции. Рекомендую!!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Alex Rub
Спасибо доктору Ефимову за долгий совместный путь по: - удалению зубов мудрости - имплантированию - реставрации и установке коронок Ни разу не пожалел, что выбрал данную клинику. Все было качественно, профессионально и весело) Удачи Вам!
Vlad B
Прошел у них полный курс лечения. Консультация, утверждение плана лечения, результат! За 3 месяца выполнили все оговоренные процедуры: чистка (airflow + ультразвук), лечение кариеса (всего около 12 пломб), удаление двух зубов мудрости, установка 8 керамических накладок. Был приятно удивлен, что каждый тип работ выполняется отдельным специалистом. Каждый инструмент распаковывался при мне. Остался предельно доволен. Порадовал молодой коллектив и опрятность. Хожу к ним на регулярные чистки и обследования!
Іван Ковтунович
Хороша, сучасна клініка; все роблять якісно і безболісно. Михайло Єфімов - висококласний спеціаліст, "поремонтував" всі мої зуби які були проблемними, в тому числі 7 керамічних накладок і один імплант, за що я йому дуже вдячний. Рекомендую!
Alisa Tanko
Alisa Tanko
В Скай клінік я прийшла складним пацієнтом після невдалих лікувань у трьох ортодонтів. Після двох років лікування я вже з рівними зубами))). Весь персонал дуже чуйний та уважний, можна отримати відповідь на будь які запитання та отримати розгорнуту консультацію. Також в Скай клінік мені видалили зуби мудрості та поставили імплант (Михайло Олександрович Єфімов, дуже Вам вдячна за якісну роботу). Зараз в клініці я проходжу консультування по підбору вінірів та раз на пів року приїжджаю на гігієнічну чистку ротової порожнини. Однозначно рекомендую.