Композитні вініри

Ціна 2600 грн
Діє до 31 Травня
Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн

Зміна кольору і форми зуба за допомогою композитного вініра.

Етапи встановлення композитних вінірів на зуби

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.

Композитні вініри з фотополімерного матеріалу

Прямі композитні вініри – це тонкі накладки з фотополімерного матеріалу (композиту), що фіксуються на передню поверхню зубів. Такі накладки також відомі, як компоніри. Особливістю композитних вінірів є те, що вони встановлюються, як правило, в одне відвідування пацієнта. Фотополімерний матеріал наноситься пошарово на попередньо підготовлені зуби безпосередньо в порожнині рота пацієнта, тому вони називаються прямими вінірами.

Методика виготовлення композитних вінірів в стоматології «SKYCLINIC»

Методика виготовлення композитних вінірів (компонірів) не відрізняється від встановлення реставрації або пломби і відбувається в один візит пацієнта:

 1. Для кращої фіксації композитного матеріалу з поверхнею зуба стоматолог шліфує емаль за допомогою шліфувального бору.
 2. Після ретельної ізоляції робочого поля від слини за допомогою коффердаму лікар наносить травильний гель (ортофосфорну кислоту) і обробляє зуб спеціальним адгезивом.
 3. Після цього починається пошарове нанесення фотополімерного матеріалу за допомогою спеціальної гладилки або пензлика. Кожен шар полімеризується за допомогою фотополімерної лампи.
 4. Після завершення моделювання компонірів, стоматолог ретельно полірує їх до дзеркального блиску і гладкості.

Недоліки композитних вінірів

На сьогоднішній день компоніри програють керамічним вінірами, оскільки мають ряд суттєвих недоліків:

 1. На відміну від кераміки, композитний матеріал не володіє прозорістю живого зуба. Тому композитні вініри мають більш низькі естетичні характеристики.
 2. Вони не є настільки довговічними, як керамічні вініри. Кожні 3 роки потрібно їх заміна. Також необхідне їх полірування не рідше одного разу на рік.
 3. Компоніри фарбуються під впливом барвників (кава, кольорові напої, сигарети і т.д.), тому втрачають блиск і хороші естетичні властивості з часом.
 4. Прямі композитні вініри мають меншу міцність і стійкість до стирання в порівнянні з керамічними вінірами. Можливі відколи композитних вінірів при прийомі твердої їжі.
 5. На відміну від кераміки, фотополімерний матеріал не є повністю біосумісним.

Перевага прямих композитних вінірів (компонірів) в їх меншій вартості, в порівнянні з керамічними вінірами, і можливості встановлення в одне відвідування стоматолога.

Альтернатива прямим композитним вінірам

Не так давно композитні вініри користувалися великою популярністю через їх бюджетність і швидкість виготовлення. Однак втрата блиску, зміна кольору, відколи матеріалу і необхідність частої заміни композитних вінірів відсунули їх на другий план. За сьогоднішній день керамічні вініри залишаються золотим стандартом для створення голлівудської усмішки.

Компоніри в Києві: ціна і відгуки

Фахівці СКАЙКЛІНІК використовують тільки перевірені і сучасні методики в протезуванні зубів. Використання найсучасніших матеріалів і компонентів дозволяє нашим лікарям створювати білосніжні здорові посмішки і отримувати лише позитивні відгуки від наших пацієнтів.

 

Запишіться на консультацію в SKYCLINIC для отримання докладної інформації та складання плану лікування індивідуально для Вас. Для попереднього ознайомлення з ціною виготовлення і фіксації вініра, перейдіть в розділ Ціни.

 

Волкова Інна Олегівна
Волкова Інна Олегівна

Практикуючий лікар – стоматолог-терапевт, ендодонт. Стаж роботи за основним фахом становить понад 9 років. Основна спеціалізація лікаря – лікування карієсу зубів і його ускладнень (ендодонтичне лікування – лікування каналів зубів). Інна Олегівна – регулярний учасник стоматологічних форумів і майстер-класів.

Розгорнути

Альтернативні послуги

Акция
Вініри на зуби
Узнать больше
Наші роботи
case case
case case
case case
case case
Показання
 • необхідність швидкого та бюджетного виготовлення вінірів
 • зміна кольору зубів
 • наявність плям на емалі
 • фотополімерні пломби, що потемніли
 • сколи та тріщини емалі
 • проміжки між зубами (діастема і треми)
 • неправильна форма зуба
 • нерівний зубний ряд
 • вроджені дефекти зубної емалі (флюороз)
 • клиновидні дефекти
Протипоказання
 • каріозно уражені зуби
 • наявність пломб значного розміру
 • пульпіт або періодонтит зубів
 • неправильний прикус
 • виражене патологічне стирання зубів
 • бруксизм
 • відсутність бокових зубів
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Знижка до 10% на всі послуги
Діє до 31 Травня
Знижка до 10% на всі послуги

Скористайтеся будь-якою послугою у SKYCLINIC та отримайте віртуальну накопичувальну дисконтну картку “Light” зі знижкою 5% на всі стоматологічні послуги.

З деталями Вас з радістю ознайомлять наші адміністратори.

Сімейна знижка
Діє до 31 Травня
Сімейна знижка

Приводьте на лікування своїх близьких (батьків, дітей, чоловіків і дружин, братів і сестер, дідусів і бабусь) та отримайте віртуальну дисконтну картку “Full” зі знижкою 10% на всі стоматологічні послуги.

Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень
Діє до 31 Травня
Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень

Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень. У вартість входить зняття зубного каменю ультразвуком та чистка Air Flow.

Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ
Діє до 31 Травня
Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ

Безкоштовне надання швидкої стоматологічної допомоги представникам ЗСУ.

Знижка 10% на гігієну*
Діє до 31 Травня
Знижка 10% на гігієну*

*Відвідуй гігієніста або пародонтолога не рідше одного разу на 6 місяців (180 днів) та отримай знижку 10% на проведення “Лікувально-профілактичного комплексу гігієни”, який включає: глибоку діагностику стану ясен, чотирьохетапну чистку зубних відкладень та індивідуальний підбір професійних засобів гігієни порожнини рота в домашніх умовах.

Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн
Діє до 31 Травня
Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн

Зміна кольору і форми зуба за допомогою композитного вініра.

Металева брекет-система всього за 9900 гривень
Діє до 31 Травня
Металева брекет-система всього за 9900 гривень

У вартість входить встановлення металевої брекет-системи на одну щелепу.

Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень
Діє до 31 Травня
Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень

У вартість входить встановлення керамічної брекет-системи на одну щелепу.

“Зуб під ключ”! Зубной імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього від 17900 гривень
Діє до 31 Травня
“Зуб під ключ”! Зубной імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього від 17900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення, формувач ясен, цирконієва коронка.

Керамічна пломба всього за 5900 гривень
Діє до 31 Травня
Керамічна пломба всього за 5900 гривень

Строк служби керамічної пломби більш ніж у 3 рази довший за звичайну пломбу!

Під час виготовлення використовується кераміка провідних світових виробників.

Питання-відповіді
Чим відрізняються композитні вініри від керамічних?
Особливістю композитних вінірів є те, що вони встановлюються, як правило, в одне відвідування пацієнта і виготовляються з фотополімерного матеріалу (той же матеріал, з якого встановлюються пломби). Керамічні вініри являють собою ультратонкі накладки з кераміки на передні зуби. Виготовляються за попередніми мірками в зуботехнічній лабораторії, тому необхідно кілька візитів до стоматолога. Керамічні вініри дорожчі, але відрізняються високою точністю, міцністю і ідеальною естетикою. Не фарбуються і не змінюють свій колір з часом, на відміну від композитних вінірів.
Що таке композитні вініри?
Прямі композитні вініри (компонуються) - це тонкі накладки з фотополімерного матеріалу (композиту), що фіксуються на передню поверхню зубів. Методика виготовлення композитних вінірів не відрізняється від установки реставрації або пломби і відбувається в один візит пацієнта.

Відгуки

Реальні відгуки про стоматологію від наших пацієнтів
Liu Cheh про стоматологію
Liu Cheh
Дякую за професійний підхід та чудовий результат, яким я дуже задоволена. Ситуація була не типова, передній зуб змінив колір і швидкий варіант для мене був прямий вінір, який я вирішила зробити в скайклінік. Окрім професіоналізму, лікарка Лінда Ігорівна та асистентка вкрай турботливі та ввічливі! Дякую
Лікуючі лікарі:
Katya Voitsykhovska
Проходила комплексне лікування у лікаря Волкової Інни. Максимально задоволена наданим сервісом та лікуванням! Дякую!!!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Viki s
Лечение в данной клинике занимает у меня уже несколько месяцев. За это время удалось поработать над моей улыбкой с такими специалистами как Ксения Сергеевна, которая провела профессиональную чистку зубов и другие процедуры, которые помогли избежать надвигающийся параодонтит, подробно рассказала о состоянии зубов и плане лечения; с Инной Олеговной, которая помогла спасти зубки от кариеса выполнив при этом красивую и функциональную реставрацию (пломбы-плюшки наконец-то в прошлом); Михаил Александрович удалил по две восьмёрки в два приёма. Было страшно, но почти не больно :) зажило достаточно быстро и мало беспокоило. Довольна обслуживанием, всегда напомнят о ближайшем приеме. Цена-качество на уровне, однозначно стоит посещения.
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Татьяна Янута
Добрый вечер. Хочу оставить положительный отзыв о докторе Инне Олеговне. Очень внимательный специалист и добрый доктор. Я реставрировала передние зубы, осталась очень довольна! И в целом вся Ваша клиника оставила положительные эмоции. Рекомендую!!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Alex Rub
Спасибо доктору Ефимову за долгий совместный путь по: - удалению зубов мудрости - имплантированию - реставрации и установке коронок Ни разу не пожалел, что выбрал данную клинику. Все было качественно, профессионально и весело) Удачи Вам!
Vlad B
Прошел у них полный курс лечения. Консультация, утверждение плана лечения, результат! За 3 месяца выполнили все оговоренные процедуры: чистка (airflow + ультразвук), лечение кариеса (всего около 12 пломб), удаление двух зубов мудрости, установка 8 керамических накладок. Был приятно удивлен, что каждый тип работ выполняется отдельным специалистом. Каждый инструмент распаковывался при мне. Остался предельно доволен. Порадовал молодой коллектив и опрятность. Хожу к ним на регулярные чистки и обследования!
Іван Ковтунович
Хороша, сучасна клініка; все роблять якісно і безболісно. Михайло Єфімов - висококласний спеціаліст, "поремонтував" всі мої зуби які були проблемними, в тому числі 7 керамічних накладок і один імплант, за що я йому дуже вдячний. Рекомендую!
Alisa Tanko про стоматологію
Alisa Tanko
В Скай клінік я прийшла складним пацієнтом після невдалих лікувань у трьох ортодонтів. Після двох років лікування я вже з рівними зубами))). Весь персонал дуже чуйний та уважний, можна отримати відповідь на будь які запитання та отримати розгорнуту консультацію. Також в Скай клінік мені видалили зуби мудрості та поставили імплант (Михайло Олександрович Єфімов, дуже Вам вдячна за якісну роботу). Зараз в клініці я проходжу консультування по підбору вінірів та раз на пів року приїжджаю на гігієнічну чистку ротової порожнини. Однозначно рекомендую.
Усі відгуки
Коментарів немає