Відбілювання зубів Magic Smile

Відбілювання зубів Magic Smile

Етапи

Американська система відбілювання Magic Smile

Magic Smile – унікальна безпечна професійна система відбілювання, яка створює Чарівну посмішку за допомогою науки і магії. Система була розроблена в США. Відмінною особливістю є склад гелю, який не впливає на хімічну структуру емалі.

 

Відбілювання Magic Smile застосовує такі типи гелів:

 • пероксид карбаміду 44%;
 • перекис водню 38%;
 • перекис водню 25%.

Каталізатором для відбілювання є LED лампа MagicLight PRO і лампа для домашнього відбілювання MagicSmile Home.

 

Залежно від стану та особливостей Вашої емалі, пігментації і очікуваного результату, Ваш стоматолог підбирає тип гелю, їх комбінації і оптимальний протокол відбілювання:

 • Magic Smile
 • Gentle
 • Maximum

 

Етапи відбілювання Magic Smile

 1. Перед будь-яким видом відбілювання необхідно провести комплексну гігієну порожнини рота і санацію порожнини рота.
 2. Доктор визначає Ваш відтінок зубів за спеціальною шкалою Vita, фіксує його за допомогою фотопротокола і обумовлює з Вами бажаний результат від відбілювання.
 3. Пацієнт одягає захисні окуляри. На губи наноситься захисний крем і одягається ретрактор.
 4. Ясна ізолюються за допомогою спеціального рідкого коффердаму, щоб уникнути попадання гелю на слизову оболонку.
 5. На передню поверхню емалі наноситься гель Magic Smile.
 6. Процес відбілювання активується за допомогою LED лампи протягом 10-20 хвилин.
 7. Залежно від вибору протоколу відбілювання необхідно 3-4 циклів відбілювання за один сеанс.
 8. В кінці процедури лікар змиває гель, промиває порожнину рота водою, обробляє губи і наносить ремінералізуючий гель.
 9. Обов’язково фотографується і оцінюється отриманий результат після відбілювання.

 

Через 2-3 тижні, при необхідності і для поліпшення ефекту відбілювання, можна використати додатковий курс домашнього набору MagicSmile Home з менш концентрованим гелем.

Догляд після відбілювання Magic Smile

 1. Безпосередньо після процедури не рекомендується пити і їсти перші 3-4 години.
 2. Перші 3 дні призначається сувора біла дієта, що має на увазі виключення всіх фарбувальних продуктів харчування і напоїв (буряк, чорниця, чорна кава, чорний і зелений чай, шоколад, вино, томатні пасти, кольорові ополіскувачі порожнини рота і т.д).
 3. Через 3-4 дні біла дієта вже не така сувора, проте рекомендується обмежувати прийом фарбувальних продуктів і напоїв перші два тижні після відбілювання.

Ціни

Ви все ще сумніваєтесь і не наважуєтесь на білосніжну посмішку? Запишіться на консультацію в СКАЙКЛІНІК для отримання повної інформації про відбілювання Magic Smile і підбору оптимального протоколу відбілювання для Ваших зубів. Ознайомитися з вартістю відбілювання Magic Smile можна, перейшовши в розділ Ціни на нашому сайті.

 

Відгуки про відбілювання Magic Smile

Напевно, Ви хочете ознайомитися з відгуками наших пацієнтів про проведене відбілювання і лікування зубів в SKYCLINIC. Для цього перейдіть в розділ Відгуки на нашому сайті.

Розгорнути

Альтернативні послуги

Відбілювання зубів
от 3900 грн
Узнать больше
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Безкоштовна консультація*
Діє до 30 Листопада
Безкоштовна консультація*

*При проведенні лікування в той же візит, консультація фахівця проводиться без оплати.
Стандартна вартість консультації – 300 грн.

Виготовлення керамічного вініра всього за 5900 гривень
Діє до 31 Жовтня
Виготовлення керамічного вініра всього за 5900 гривень

Під час виготовлення вініра використовується кераміка провідних світових виробників.

Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 10900 гривень
Діє до 31 Жовтня
Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 10900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення. Кінцева вартість розраховується індивідуально, виходячи з особливостей кожної клінічної ситуації.

Відгуки
Реальні відгуки від наших пацієнтів
Тетяна Панасюк
Дуже хороша стоматологія із професійними лікарями. Також дуже привітні адміністраторки клініки - з їхнього боку усе чітко і зрозуміло. Лікую зуби у лікарки Лінди Ігорівни Гриценко. Лінда Ігорівна провела чистку зубів, проконсультувала щодо подальшої гігієни. Взагалі дуже акуратно зробила чистку!!! Круто, що у клініці фотографують зубки і далі пояснюють, які є проблеми. Також Лінда Ігорівна полікувала карієс - тут взагалі шик-блиск!!! Так гарно, рівненько, акуратно виглядають зубки))) Знову ж таки, це завдяки фотографії можна порівняти до і після. При цьому лікарка пояснювала кожен свій крок у процесі лікування ну і до лікування проговорила всі проблеми, прописана такий план лікування. Завчасно всі процедури прораховані і вже розумієш, які будуть витрати на лікування, що дуже-дуже зручно. Взагалі дуже рада, що потрапила до такої професійної і хорошої лікарки) Щиро дякую Лінді Ігорівні та дівчатам-асистенткам за їхню високоякісну роботу, а також за віддачу, людяність, гарне ставлення!!! Також у цій клініці видаляла перші два зуби мудрості. Я навіть не можу передати, наскільки я боялася!!!!! Але тепер розумію, що реально я більше боялася, ніж було боляче. Видаляв зуби хірург Віталій Олександрович. Усе пройшло швидко і навіть не боляче))) Лікар все пояснював, що робить, заспокоював постійно, бо моєму страху не було краю. Словом, не так то і страшно виявилося, прийду до Віталія Олександровича видаляти інші два зуби мудрості. Дякую йому і його асистентці за висококваліфіковану роботу!)
Viki s
Лечение в данной клинике занимает у меня уже несколько месяцев. За это время удалось поработать над моей улыбкой с такими специалистами как Ксения Сергеевна, которая провела профессиональную чистку зубов и другие процедуры, которые помогли избежать надвигающийся параодонтит, подробно рассказала о состоянии зубов и плане лечения; с Инной Олеговной, которая помогла спасти зубки от кариеса выполнив при этом красивую и функциональную реставрацию (пломбы-плюшки наконец-то в прошлом); Михаил Александрович удалил по две восьмёрки в два приёма. Было страшно, но почти не больно :) зажило достаточно быстро и мало беспокоило. Довольна обслуживанием, всегда напомнят о ближайшем приеме. Цена-качество на уровне, однозначно стоит посещения.
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Ирина Данько
Хочу сказать огромное спасибо ортодонту Анне Сергеевне! Действительно профессионал с большой буквы. На всех этапах ношения брекетов, присутствовало полное понимание всего происходящего: цены, сроки, возможные проблемы и способы их предотвращения, все детально, подробно, очень грамотно и безболезненно. Как результат - отличная улыбка и правильный прикус. Спасибо большое! А также хочется отметить работу пародонтологов и терапевтов, ведь брекеты подразумевают комплексный подход к зубам. Все работы проводились настолько качественно (и даже приятно))), что весь страх перед стоматологическими вмешательствами просто исчез. Поход к стоматологу никогда не кажется простым шагом, но в Skyclinic действительно хочется приходить, если появляются даже малейшие проблемы с зубами. Потому что есть уверенность и гарантия того, что врачи отнесутся с вниманием и профессионально сделают все для решения проблемы.
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Татьяна Янута
Добрый вечер. Хочу оставить положительный отзыв о докторе Инне Олеговне. Очень внимательный специалист и добрый доктор. Я реставрировала передние зубы, осталась очень довольна! И в целом вся Ваша клиника оставила положительные эмоции. Рекомендую!!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Vlad B
Прошел у них полный курс лечения. Консультация, утверждение плана лечения, результат! За 3 месяца выполнили все оговоренные процедуры: чистка (airflow + ультразвук), лечение кариеса (всего около 12 пломб), удаление двух зубов мудрости, установка 8 керамических накладок. Был приятно удивлен, что каждый тип работ выполняется отдельным специалистом. Каждый инструмент распаковывался при мне. Остался предельно доволен. Порадовал молодой коллектив и опрятность. Хожу к ним на регулярные чистки и обследования!