Відбілювання зубів Magic Smile

Закінчилась 29-02-2024
Відбілювання зубів системою Magic Smile Pro всього за 4900 гривень

Відбілювання зубів системою Magic Smile Pro. Комплекс професійного відбілювання, який включає в себе відбілювання зубів на двох щелепах (зони усмішки).

Етапи відбілювання зубів Magic Smile

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.

Американська система відбілювання Magic Smile

Magic Smile – унікальна безпечна професійна система відбілювання, яка створює Чарівну посмішку за допомогою науки і магії. Система була розроблена в США. Відмінною особливістю є склад гелю, який не впливає на хімічну структуру емалі.

Відбілювання Magic Smile застосовує такі типи гелів:

 • пероксид карбаміду 44%;
 • перекис водню 38%;
 • перекис водню 25%.

Каталізатором для відбілювання є LED лампа MagicLight PRO і лампа для домашнього відбілювання MagicSmile Home.

Залежно від стану та особливостей Вашої емалі, пігментації і очікуваного результату, Ваш стоматолог підбирає тип гелю, їх комбінації і оптимальний протокол відбілювання:

 • Magic Smile
 • Gentle
 • Maximum

Етапи відбілювання Magic Smile

 1. Перед будь-яким видом відбілювання необхідно провести комплексну гігієну порожнини рота і санацію порожнини рота.
 2. Доктор визначає Ваш відтінок зубів за спеціальною шкалою Vita, фіксує його за допомогою фотопротокола і обумовлює з Вами бажаний результат від відбілювання.
 3. Пацієнт одягає захисні окуляри. На губи наноситься захисний крем і одягається ретрактор.
 4. Ясна ізолюються за допомогою спеціального рідкого коффердаму, щоб уникнути попадання гелю на слизову оболонку.
 5. На передню поверхню емалі наноситься гель Magic Smile.
 6. Процес відбілювання активується за допомогою LED лампи протягом 10-20 хвилин.
 7. Залежно від вибору протоколу відбілювання необхідно 3-4 циклів відбілювання за один сеанс.
 8. В кінці процедури лікар змиває гель, промиває порожнину рота водою, обробляє губи і наносить ремінералізуючий гель.
 9. Обов’язково фотографується і оцінюється отриманий результат після відбілювання.

Через 2-3 тижні, при необхідності і для поліпшення ефекту відбілювання, можна використати додатковий курс домашнього набору MagicSmile Home з менш концентрованим гелем.

Догляд після відбілювання Magic Smile

 1. Безпосередньо після процедури не рекомендується пити і їсти перші 3-4 години.
 2. Перші 3 дні призначається сувора біла дієта, що має на увазі виключення всіх фарбувальних продуктів харчування і напоїв (буряк, чорниця, чорна кава, чорний і зелений чай, шоколад, вино, томатні пасти, кольорові ополіскувачі порожнини рота і т.д).
 3. Через 3-4 дні біла дієта вже не така сувора, проте рекомендується обмежувати прийом фарбувальних продуктів і напоїв перші два тижні після відбілювання.

Ціни

Ви все ще сумніваєтесь і не наважуєтесь на білосніжну посмішку? Запишіться на консультацію в СКАЙКЛІНІК для отримання повної інформації про відбілювання Magic Smile і підбору оптимального протоколу відбілювання для Ваших зубів. Ознайомитися з вартістю відбілювання Magic Smile можна, перейшовши в розділ Ціни на нашому сайті.

 

Відгуки про відбілювання Magic Smile

Напевно, Ви хочете ознайомитися з відгуками наших пацієнтів про проведене відбілювання і лікування зубів в SKYCLINIC. Для цього перейдіть в розділ Відгуки на нашому сайті.

Розгорнути

Альтернативні послуги

Акция
Відбілювання зубів
Узнать больше
Показання
 • незадоволення віддінком натуральних зубів
 • флюороз
 • пожовтілі зуби внаслідок куріння, харчових барвників
 • вікові зміні
Протипоказання
 • вік до 16 років
 • вагітність та період лактації
 • період лікування брекет-системою
 • наявність карієсу
 • важкі форми пародонтиту
 • гостре запалення слизової оболонки порожнини рота, важкі форми пародонтиту
 • тріщини емалі
 • алергічна реакція на відбілюючий гель
 • наявність зубного каменю і нальоту
 • зубний біль, карієс, запальні процеси зубів
 • гіперчутливість зубів
Питання-відповіді
Що не можна після відбілювання?
Безпосередньо після відбілювання не рекомендується включення в раціон продуктів з харчовими пігментами, таких як шоколад, червоне вино, чай, яскраві овочі, фрукти, ягоди (буряк, чорниця, томати), цитрусові. Рекомендовано уникати різких перепадів температури, як наприклад, холодні напої після гарячого чаю. А також під забороною куріння.
Чи потрібно відбілювати всі зуби?
Як правило, відбілюються зуби, що знаходяться в "зоні посмішки" - від п'ятого до п'ятого зуба, або при широкій посмішці - від шостого до шостого зуба.
Як мені підготуватися до відбілювання зубів?
Процедура відбілювання зубів починається з професійного чищення зубів за допомогою ультразвукової насадки і системи AirFlow. Важливим є огляд порожнини рота на предмет наявності карієсу, реставрацій на передніх зубах, стану емалі і ясен. Виявлені проблемні зони необхідно пролікувати.

Відгуки

Реальні відгуки про стоматологію від наших пацієнтів
Viki s
Лечение в данной клинике занимает у меня уже несколько месяцев. За это время удалось поработать над моей улыбкой с такими специалистами как Ксения Сергеевна, которая провела профессиональную чистку зубов и другие процедуры, которые помогли избежать надвигающийся параодонтит, подробно рассказала о состоянии зубов и плане лечения; с Инной Олеговной, которая помогла спасти зубки от кариеса выполнив при этом красивую и функциональную реставрацию (пломбы-плюшки наконец-то в прошлом); Михаил Александрович удалил по две восьмёрки в два приёма. Было страшно, но почти не больно :) зажило достаточно быстро и мало беспокоило. Довольна обслуживанием, всегда напомнят о ближайшем приеме. Цена-качество на уровне, однозначно стоит посещения.
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Ирина Данько
Хочу сказать огромное спасибо ортодонту Анне Сергеевне! Действительно профессионал с большой буквы. На всех этапах ношения брекетов, присутствовало полное понимание всего происходящего: цены, сроки, возможные проблемы и способы их предотвращения, все детально, подробно, очень грамотно и безболезненно. Как результат - отличная улыбка и правильный прикус. Спасибо большое! А также хочется отметить работу пародонтологов и терапевтов, ведь брекеты подразумевают комплексный подход к зубам. Все работы проводились настолько качественно (и даже приятно))), что весь страх перед стоматологическими вмешательствами просто исчез. Поход к стоматологу никогда не кажется простым шагом, но в Skyclinic действительно хочется приходить, если появляются даже малейшие проблемы с зубами. Потому что есть уверенность и гарантия того, что врачи отнесутся с вниманием и профессионально сделают все для решения проблемы.
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Татьяна Янута
Добрый вечер. Хочу оставить положительный отзыв о докторе Инне Олеговне. Очень внимательный специалист и добрый доктор. Я реставрировала передние зубы, осталась очень довольна! И в целом вся Ваша клиника оставила положительные эмоции. Рекомендую!!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Vlad B
Прошел у них полный курс лечения. Консультация, утверждение плана лечения, результат! За 3 месяца выполнили все оговоренные процедуры: чистка (airflow + ультразвук), лечение кариеса (всего около 12 пломб), удаление двух зубов мудрости, установка 8 керамических накладок. Был приятно удивлен, что каждый тип работ выполняется отдельным специалистом. Каждый инструмент распаковывался при мне. Остался предельно доволен. Порадовал молодой коллектив и опрятность. Хожу к ним на регулярные чистки и обследования!
Усі відгуки
Коментарів немає