Відбілювання зубів Beyond Max

Діє до 31 Грудня
Відбілювання зубів системою Magic Smile Pro всього за 4900 гривень

Відбілювання зубів системою Magic Smile Pro. Комплекс професійного відбілювання, який включає в себе відбілювання зубів на двох щелепах (зони усмішки).

Етапи відбілювання зубів Beyond Max

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.

Переваги відбілювання BEYOND MAX

BEYOND MAX – це абсолютно нова запатентована формула гелю, який містить компоненти для зниження чутливості зубів у пацієнтів після відбілювання. Основа гелю – пероксид водню 35% зі сполуками фтору. Клінічні спостереження показали, що при поєднанні гелю і певної довжини світлової хвилі забезпечується швидке і ефективне відбілювання зубів при мінімальному ризику виникнення помилок і ускладнень. Таким чином процедура проходить абсолютно без неприємних відчуттів.

Переваги відбілювання BEYOND MAX наступні:

 • унікальний склад, що запобігає чутливості зубів;
 • можливість відбілити зуби до 12 відтінків;
 • процес відбілювання займає всього 35-40 хвилин;
 • тривалість збереження результату відбілювання;
 • можливість вибору режиму для чутливих зубів в лампі для відбілювання Beyond з холодним джерелом світла.

Етапи відбілювання BEYOND MAX

 

Розглянемо детальніше етапи відбілювання BEYOND MAX:

 1. Починаємо з ретельного огляду і збору анамнезу.
 2. Проводимо комплексну гігієну для зняття зубних відкладень і пігментів з поверхні зубів.
 3. Наносимо захисний крем на поверхню губ і надягаємо спеціальний ретрактор.
 4. За допомогою спеціальної шкали визначаємо Ваш відтінок зуба і проводимо фото протокол для фіксації.
 5. Висушуємо зуби, прилеглі м’які тканини і наносимо спеціальний гель для захисту ясен і попередження опіку, який твердне після полімеризації фотополімерною лампою.
 6. Наносимо гель на ті ділянки зубів, які входять в лінію посмішки за допомогою щіточки.
 7. Направляємо лампу і починаємо процедуру активації відбілювання протягом 15 хвилин (лампа має 3 режими по інтенсивності впливу).
 8. Перед кожним циклом знімаємо гель і висушуємо зуби, таким чином повторюємо двічі протягом трьох 15-хвилинних циклів;
 9. Після закінчення процедури знімаємо гель, ретрактор і рясно прополощуємо порожнину рота теплою водою;
 10. Фіксуємо результат за допомогою шкали і фото протокола.
 11. Пропонуємо використовувати керівництво по догляду за зубами після процедури відбілювання.

Рекомендації після відбілювання зубів BEYOND MAX

Для подальшої підтримки результатів, отриманих після офісного відбілювання, Beyond пропонує інноваційну систему домашнього відбілювання – e-Bright. Для посилення ефекту система активується світлодіодами в капі. Достатньо всього 20 хвилин в день, стандартний курс розрахований на 5 днів.

Ціни

Для ознайомлення з вартістю відбілювання Beyond Max в Києві, перейдіть в розділ Ціни на нашому сайті. Якщо хочете дізнатися детальнішу інформацію про кожний запропонований тип відбілювання в СКАЙКЛІНІК, запишіться на консультацію до наших фахівців.

Відгуки

Ознайомитися з відгуками про роботу наших фахівців Ви можете, перейшовши на сторінку Відгуки. Наші пацієнти регулярно залишають відгуки про проведене лікування, завдяки професіоналізму і чесності наших лікарів.

 

Розгорнути

Альтернативні послуги

Акция
Відбілювання зубів
Узнать больше
Показання
 • незадоволення віддінком натуральних зубів
 • флюороз
 • пожовтілі зуби внаслідок куріння, харчових барвників
 • вікові зміні
Протипоказання
 • вік до 16 років
 • вагітність та період лактації
 • період лікування брекет-системою
 • наявність карієсу
 • важкі форми пародонтиту
 • гостре запалення слизової оболонки порожнини рота, важкі форми пародонтиту
 • тріщини емалі
 • алергічна реакція на відбілюючий гель
 • наявність зубного каменю і нальоту
 • зубний біль, карієс, запальні процеси зубів
 • гіперчутливість зубів
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Безкоштовна консультація
Діє до 31 Грудня
Безкоштовна консультація

Безкоштовна первинна консультація стоматолога. За більш детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до адміністраторів клініки.

 

“Зуб під ключ”! Зубний імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього за 19900 гривень
Діє до 31 Грудня
“Зуб під ключ”! Зубний імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього за 19900 гривень

У вартість включено імплантат, його встановлення, формувач ясен, повноанатомічна цирконієва коронка. Додаткові маніпуляції (пластика кісткової тканини та ясен, кістковопластичні матеріали тощо) оплачуються окремо згідно прейскуранту на день надання послуги.

Преміальна профілактична гігієна зубів всього за 2100 гривень
Діє до 31 Грудня
Преміальна профілактична гігієна зубів всього за 2100 гривень

Преміальна профілактична гігієна зубів за доступною ціною всього 2100 гривень. У вартість входить базова діагностика пародонту, зняття зубного каменю ультразвуком, чистка Air Flow, полірування та рекомендації по догляду за зубами.

Відбілювання зубів системою Magic Smile Pro всього за 4900 гривень
Діє до 31 Грудня
Відбілювання зубів системою Magic Smile Pro всього за 4900 гривень

Відбілювання зубів системою Magic Smile Pro. Комплекс професійного відбілювання, який включає в себе відбілювання зубів на двох щелепах (зони усмішки).

Металева брекет-система всього за 9900 гривень
Діє до 31 Грудня
Металева брекет-система всього за 9900 гривень

У вартість входить встановлення металевої брекет-системи на одну щелепу. За більш детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до адміністраторів клініки.

Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень
Діє до 31 Грудня
Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень

У вартість входить встановлення керамічної брекет-системи на одну щелепу. За більш детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до адміністраторів клініки.

Знижка до 10% на всі послуги
Діє до 31 Грудня
Знижка до 10% на всі послуги

Скористайтеся будь-якою послугою у SKYCLINIC та отримайте віртуальну накопичувальну дисконтну картку “Light” зі знижкою 5% на всі стоматологічні послуги.

З деталями Вас з радістю ознайомлять наші адміністратори.

Сімейна знижка
Діє до 31 Грудня
Сімейна знижка

Приводьте на лікування своїх близьких (батьків, дітей, чоловіків і дружин, братів і сестер, дідусів і бабусь) та отримайте віртуальну дисконтну картку “Full” зі знижкою 10% на всі стоматологічні послуги.

Питання-відповіді
Чи відбілюються пломби на моїх зубах?
При плануванні процедури відбілювання зубів необхідно враховувати наявність і розташування пломб на зубах. Після відбілювання потрібно замінити фотополімерні пломби, які перебувають в "зоні посмішки", оскільки відбілюються тільки природні тканини зуба. При наявності великої кількості фотополімерних реставрацій на передніх зубах, для створення білосніжної усмішки рекомендується покриття зубів вінірами.
Чи будуть боліти зуби після відбілювання?
Щоб уникнути таких побічних ефектів, як підвищена чутливість зубів, необхідно дотримуватися рекомендацій лікаря безпосередньо після відбілювання. З метою зменшення неприємних відчуттів призначаються пасти, ополіскувачі і гелі для ремінералізуючої терапії. Не рекомендуються пасти з підвищеною абразивністю і жорсткі щітки.
Які системи відбілювання Ви використовуєте?
У нашій клініці ми використовуємо сучасні системи відбілювання Magic Smile і Beyond. - В основі системи Magic Smile - пероксид карбаміду, що активується за допомогою спеціальної LED лампи, що має низьку температуру світлових хвиль, що мінімізує чутливість під час процедури. Magic Smile забезпечує тривалий результат відбілювання терміном до 2 років. - Відбілювання системою Beyond дозволяє м'яко впливати на зубну емаль, забезпечуючи її освітлення до 10 тонів. Діодна лампа запобігає негативному впливу УФ-хвиль. Ефект також зберігається до 2-х років.

Відгуки

Реальні відгуки про стоматологію від наших пацієнтів
Viki s
Лечение в данной клинике занимает у меня уже несколько месяцев. За это время удалось поработать над моей улыбкой с такими специалистами как Ксения Сергеевна, которая провела профессиональную чистку зубов и другие процедуры, которые помогли избежать надвигающийся параодонтит, подробно рассказала о состоянии зубов и плане лечения; с Инной Олеговной, которая помогла спасти зубки от кариеса выполнив при этом красивую и функциональную реставрацию (пломбы-плюшки наконец-то в прошлом); Михаил Александрович удалил по две восьмёрки в два приёма. Было страшно, но почти не больно :) зажило достаточно быстро и мало беспокоило. Довольна обслуживанием, всегда напомнят о ближайшем приеме. Цена-качество на уровне, однозначно стоит посещения.
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Ирина Данько
Хочу сказать огромное спасибо ортодонту Анне Сергеевне! Действительно профессионал с большой буквы. На всех этапах ношения брекетов, присутствовало полное понимание всего происходящего: цены, сроки, возможные проблемы и способы их предотвращения, все детально, подробно, очень грамотно и безболезненно. Как результат - отличная улыбка и правильный прикус. Спасибо большое! А также хочется отметить работу пародонтологов и терапевтов, ведь брекеты подразумевают комплексный подход к зубам. Все работы проводились настолько качественно (и даже приятно))), что весь страх перед стоматологическими вмешательствами просто исчез. Поход к стоматологу никогда не кажется простым шагом, но в Skyclinic действительно хочется приходить, если появляются даже малейшие проблемы с зубами. Потому что есть уверенность и гарантия того, что врачи отнесутся с вниманием и профессионально сделают все для решения проблемы.
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Татьяна Янута
Добрый вечер. Хочу оставить положительный отзыв о докторе Инне Олеговне. Очень внимательный специалист и добрый доктор. Я реставрировала передние зубы, осталась очень довольна! И в целом вся Ваша клиника оставила положительные эмоции. Рекомендую!!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Vlad B
Прошел у них полный курс лечения. Консультация, утверждение плана лечения, результат! За 3 месяца выполнили все оговоренные процедуры: чистка (airflow + ультразвук), лечение кариеса (всего около 12 пломб), удаление двух зубов мудрости, установка 8 керамических накладок. Был приятно удивлен, что каждый тип работ выполняется отдельным специалистом. Каждый инструмент распаковывался при мне. Остался предельно доволен. Порадовал молодой коллектив и опрятность. Хожу к ним на регулярные чистки и обследования!
Усі відгуки
Коментарів немає