Етапи

Американська технологія люмінірів

Люмініри – це авторська технологія мікропротезування від американського виробника Den-Mat. Дана конструкція з кераміки розроблена з метою отримання бездоганно рівної і блискучої посмішки без глибокого обточування зубів. Вони являють собою найтонші накладки (0,2-0,3 міліметра), які прикріплюються до передньої поверхні зубів за допомогою спеціального цементу.

Показання та протипоказання до люмінірів

Люмініри на зуби використовують в наступних випадках:

  • зміна кольору і форми зубів;
  • сколи та тріщини емалі;
  • проміжки між зубами (діастема);
  • вроджені дефекти зубної емалі (флюороз);
  • наявність старих потемнілих пломб.

У той же час, люмініри мають досить широкий ряд протипоказань, які включають в себе підвищене стирання зубів, бруксизм, аномалії прикусу, старі пломби значних обсягів або виражене потемніння емалі.

Переваги і недоліки люмінірів

До основних переваг люмінірів відносяться:

  • відсутність необхідності обточування зуба;
  • мінімальна товщина люмініра – 0,2-0,3 мм;
  • високі естетичні властивості, завдяки здатності кераміки відбивати світло;
  • довговічність і наявність тривалого прогнозу служби на оригінальні люмініри Cerinate;
  • безболісна установка накладок.

Однак, на відміну від вінірів, люмініри мають більший спектр недоліків. До них відноситься їх висока вартість, а також тривалі терміни виготовлення і доставки люмінірів з лабораторії США. Люмініри мають більше протипоказань, в порівнянні з вінірами, що обмежує їх використання і надає перевагу останнім.

Люмініри або вініри?

Основна перевага люмінірів полягає у відсутності необхідності обробки зуба і товщини накладки. Однак мінімальна і щадна обробка зубів під вініри робить їх гідними конкурентами люмінірів. Вініри мають більш широкий спектр показань і частіше використовуються в практиці стоматологів-ортопедів і протезуванні зубів. Менша вартість вінірів, їх високі естетичні властивості, міцність і довговічність роблять їх предметом вибору наших пацієнтів.

Ціни на люмініри в стоматології «SKYCLINIC»

Ціни на люмініри

Висока вартість люмінірів в Києві обумовлена ​​високою якістю і естетикою кераміки, виготовленням в лабораторії США і необхідністю наявності спеціальної сертифікації лікарів. Як правило, ціна люмінірів в середньому становить в два рази більше вартості класичного вініра. Для отримання більш детальної інформації про вибір естетичних накладок у вашому конкретному випадку, необхідність попередньої підготовки (професійна гігієна, лікування зубів), складання плану лікування рекомендуємо записатися на консультацію до стоматолога-ортопеда нашої клініки.

Скільки коштують люмініри? Саме з таким питанням часто до нас звертаються пацієнти. Звичайно ж, багато що залежить безпосередньо від клінічної ситуації.

Також в нашій клініці ви можете встановити – тимчасові коронки.

Наші фахівці СКАЙКЛІНІК працюють з кращими і перевіреними зуботехнічними лабораторіями Києва, де використовуються матеріали топових стоматологічних виробників.

 

Запишіться вже зараз на консультацію до стоматолога-ортопеда нашої клініки для отримання детальної інформації та складання плану лікування. Для ознайомлення з ціною установки люмінірів на зуби, ви можете перейти за посиланням Ціни.

Відгуки

Лікарі СКАЙКЛІНІК регулярно отримують схвальні відгуки від своїх пацієнтів завдяки їхньому професіоналізму, повній віддачі своїй роботі і відкритості. За це пацієнти безмежно нам вдячні. З відгуками наших пацієнтів можна ознайомитися на сторінці Відгуки на нашому сайті.

 

Розгорнути
Наші роботи
case case
case case
case case
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Безкоштовна консультація*
Діє до 30 Листопада
Безкоштовна консультація*

*При проведенні лікування в той же візит, консультація фахівця проводиться без оплати.
Стандартна вартість консультації – 300 грн.

Виготовлення керамічного вініра всього за 5900 гривень
Діє до 31 Жовтня
Виготовлення керамічного вініра всього за 5900 гривень

Під час виготовлення вініра використовується кераміка провідних світових виробників.

Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 10900 гривень
Діє до 31 Жовтня
Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 10900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення. Кінцева вартість розраховується індивідуально, виходячи з особливостей кожної клінічної ситуації.

Питання-відповіді
Скільки коштують люмініри?
Висока вартість люмінірів обумовлена ​​ексклюзивністю виготовлення в лабораторії США і проходження лікарів спеціальної сертифікації. В середньому вартість люмінірів становить в два рази більше класичного винира. Для розрахунку вартості і складання плану лікування, ви можете записатися на консультацію до стоматолога-ортопеда нашої клініки.
Що мені вибрати: люмініри або вініри?
Основна перевага люмінірів полягає у відсутності обробки зуба і мінімальній товщині накладки. Але розташування лабораторії в США збільшує терміни виготовлення в порівнянні з вінірами і їх вартість. Вініри мають більш широкий спектр показань, що робить їх предметом вибору все більшої кількості пацієнтів.
Що таке люмініри?
Люмініри - це запатентована технологія мікропротезування лабораторії США Den-Mat. Завдяки надміцній кераміці Cerinate, обробка зубів під люмініри є найбільш щадною - до 0,3 мм. Чим і обумовлена ​​їх висока вартість в порівнянні з вінірами. Але в свою чергу, люмініри мають досить вузьке коло показань і протипоказані пацієнтам з патологічним стиранням, бруксизмом, нерівним зубним рядом, значним потемнінням зубної емалі. Но в свою очередь, люминиры имеют достаточно узкий круг показаний и противопоказаны пациентам с патологической стираемостью, бруксизмом, не ровным зубным рядом, значительным потемнением зубной эмали.
Відгуки
Реальні відгуки від наших пацієнтів
Alex Rub
Спасибо доктору Ефимову за долгий совместный путь по: - удалению зубов мудрости - имплантированию - реставрации и установке коронок Ни разу не пожалел, что выбрал данную клинику. Все было качественно, профессионально и весело) Удачи Вам!
Vlad B
Прошел у них полный курс лечения. Консультация, утверждение плана лечения, результат! За 3 месяца выполнили все оговоренные процедуры: чистка (airflow + ультразвук), лечение кариеса (всего около 12 пломб), удаление двух зубов мудрости, установка 8 керамических накладок. Был приятно удивлен, что каждый тип работ выполняется отдельным специалистом. Каждый инструмент распаковывался при мне. Остался предельно доволен. Порадовал молодой коллектив и опрятность. Хожу к ним на регулярные чистки и обследования!
Іван Ковтунович
Хороша, сучасна клініка; все роблять якісно і безболісно. Михайло Єфімов - висококласний спеціаліст, "поремонтував" всі мої зуби які були проблемними, в тому числі 7 керамічних накладок і один імплант, за що я йому дуже вдячний. Рекомендую!