Люмініри

Записатися на прийом
Люмініри

Етапи встановлення люмінірів

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.

Американська технологія люмінірів

Люмініри – це авторська технологія мікропротезування від американського виробника Den-Mat. Дана конструкція з кераміки розроблена з метою отримання бездоганно рівної і блискучої посмішки без глибокого обточування зубів. Вони являють собою найтонші накладки (0,2-0,3 міліметра), які прикріплюються до передньої поверхні зубів за допомогою спеціального цементу.

Показання та протипоказання до люмінірів

Люмініри на зуби використовують в наступних випадках:

 • зміна кольору і форми зубів;
 • сколи та тріщини емалі;
 • проміжки між зубами (діастема);
 • вроджені дефекти зубної емалі (флюороз);
 • наявність старих потемнілих пломб.

У той же час, люмініри мають досить широкий ряд протипоказань, які включають в себе підвищене стирання зубів, бруксизм, аномалії прикусу, старі пломби значних обсягів або виражене потемніння емалі.

Переваги і недоліки люмінірів

До основних переваг люмінірів відносяться:

 • відсутність необхідності обточування зуба;
 • мінімальна товщина люмініра – 0,2-0,3 мм;
 • високі естетичні властивості, завдяки здатності кераміки відбивати світло;
 • довговічність і наявність тривалого прогнозу служби на оригінальні люмініри Cerinate;
 • безболісна установка накладок.

Однак, на відміну від вінірів, люмініри мають більший спектр недоліків. До них відноситься їх висока вартість, а також тривалі терміни виготовлення і доставки люмінірів з лабораторії США. Люмініри мають більше протипоказань, в порівнянні з вінірами, що обмежує їх використання і надає перевагу останнім.

Люмініри або вініри?

Основна перевага люмінірів полягає у відсутності необхідності обробки зуба і товщини накладки. Однак мінімальна і щадна обробка зубів під вініри робить їх гідними конкурентами люмінірів. Вініри мають більш широкий спектр показань і частіше використовуються в практиці стоматологів-ортопедів і протезуванні зубів. Менша вартість вінірів, їх високі естетичні властивості, міцність і довговічність роблять їх предметом вибору наших пацієнтів.

Ціни на люмініри в стоматології «SKYCLINIC»

Ціни на люмініри

Висока вартість люмінірів в Києві обумовлена ​​високою якістю і естетикою кераміки, виготовленням в лабораторії США і необхідністю наявності спеціальної сертифікації лікарів. Як правило, ціна люмінірів в середньому становить в два рази більше вартості класичного вініра. Для отримання більш детальної інформації про вибір естетичних накладок у вашому конкретному випадку, необхідність попередньої підготовки (професійна гігієна, лікування зубів), складання плану лікування рекомендуємо записатися на консультацію до стоматолога-ортопеда нашої клініки.

Скільки коштують люмініри? Саме з таким питанням часто до нас звертаються пацієнти. Звичайно ж, багато що залежить безпосередньо від клінічної ситуації.

Також в нашій клініці ви можете встановити – тимчасові коронки.

Наші фахівці СКАЙКЛІНІК працюють з кращими і перевіреними зуботехнічними лабораторіями Києва, де використовуються матеріали топових стоматологічних виробників.

 

Запишіться вже зараз на консультацію до стоматолога-ортопеда нашої клініки для отримання детальної інформації та складання плану лікування. Для ознайомлення з ціною установки люмінірів на зуби, ви можете перейти за посиланням Ціни.

Відгуки

Лікарі СКАЙКЛІНІК регулярно отримують схвальні відгуки від своїх пацієнтів завдяки їхньому професіоналізму, повній віддачі своїй роботі і відкритості. За це пацієнти безмежно нам вдячні. З відгуками наших пацієнтів можна ознайомитися на сторінці Відгуки на нашому сайті.

 

Логвинюк Микита Ігорович
Логвинюк Микита Ігорович

Лікар – стоматолог-ортопед. Стаж роботи за основним фахом становить понад 7 років. Головним напрямком в праці лікаря є відновлення зубів керамічними і цирконієвими реставраціями, такими як вініри, вкладки і коронки. Також окреме місце в практиці займає відновлення зубів цирконієвими коронками на імплантатах.

Розгорнути
Наші роботи
case case
case case
case case
Показання
 • зміна кольору і форми зубів
 • сколи та тріщини емалі
 • проміжки між зубами (діастема)
 • вроджені дефекти зубної емалі (флюороз)
 • наявність старих потемнілих пломб
Протипоказання
 • підвищене стирання зубів
 • бруксизм
 • аномалії прикусу
 • старі пломби значних обсягів
 • виражене потемніння емалі
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Знижка до 10% на всі послуги
Діє до 31 Липня
Знижка до 10% на всі послуги

Скористайтеся будь-якою послугою у SKYCLINIC та отримайте віртуальну накопичувальну дисконтну картку “Light” зі знижкою 5% на всі стоматологічні послуги.

З деталями Вас з радістю ознайомлять наші адміністратори.

Сімейна знижка
Діє до 31 Липня
Сімейна знижка

Приводьте на лікування своїх близьких (батьків, дітей, чоловіків і дружин, братів і сестер, дідусів і бабусь) та отримайте віртуальну дисконтну картку “Full” зі знижкою 10% на всі стоматологічні послуги.

Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень
Діє до 31 Липня
Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень

Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень. У вартість входить зняття зубного каменю ультразвуком та чистка Air Flow.

Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ
Діє до 31 Липня
Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ

Безкоштовне надання швидкої стоматологічної допомоги представникам ЗСУ.

Знижка 10% на гігієну*
Діє до 31 Липня
Знижка 10% на гігієну*

*Відвідуй гігієніста або пародонтолога не рідше одного разу на 6 місяців (180 днів) та отримай знижку 10% на проведення “Лікувально-профілактичного комплексу гігієни”, який включає: глибоку діагностику стану ясен, чотирьохетапну чистку зубних відкладень та індивідуальний підбір професійних засобів гігієни порожнини рота в домашніх умовах.

Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн
Діє до 31 Липня
Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн

Зміна кольору і форми зуба за допомогою композитного вініра.

Металева брекет-система всього за 9900 гривень
Діє до 31 Липня
Металева брекет-система всього за 9900 гривень

У вартість входить встановлення металевої брекет-системи на одну щелепу.

Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень
Діє до 31 Липня
Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень

У вартість входить встановлення керамічної брекет-системи на одну щелепу.

“Зуб під ключ”! Зубной імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього від 17900 гривень
Діє до 31 Липня
“Зуб під ключ”! Зубной імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього від 17900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення, формувач ясен, цирконієва коронка.

Керамічна пломба всього за 5900 гривень
Діє до 31 Липня
Керамічна пломба всього за 5900 гривень

Строк служби керамічної пломби більш ніж у 3 рази довший за звичайну пломбу!

Під час виготовлення використовується кераміка провідних світових виробників.

Питання-відповіді
Скільки коштують люмініри?
Висока вартість люмінірів обумовлена ​​ексклюзивністю виготовлення в лабораторії США і проходження лікарів спеціальної сертифікації. В середньому вартість люмінірів становить в два рази більше класичного винира. Для розрахунку вартості і складання плану лікування, ви можете записатися на консультацію до стоматолога-ортопеда нашої клініки.
Що мені вибрати: люмініри або вініри?
Основна перевага люмінірів полягає у відсутності обробки зуба і мінімальній товщині накладки. Але розташування лабораторії в США збільшує терміни виготовлення в порівнянні з вінірами і їх вартість. Вініри мають більш широкий спектр показань, що робить їх предметом вибору все більшої кількості пацієнтів.
Що таке люмініри?
Люмініри - це запатентована технологія мікропротезування лабораторії США Den-Mat. Завдяки надміцній кераміці Cerinate, обробка зубів під люмініри є найбільш щадною - до 0,3 мм. Чим і обумовлена ​​їх висока вартість в порівнянні з вінірами. Але в свою чергу, люмініри мають досить вузьке коло показань і протипоказані пацієнтам з патологічним стиранням, бруксизмом, нерівним зубним рядом, значним потемнінням зубної емалі. Но в свою очередь, люминиры имеют достаточно узкий круг показаний и противопоказаны пациентам с патологической стираемостью, бруксизмом, не ровным зубным рядом, значительным потемнением зубной эмали.

Відгуки

Реальні відгуки про стоматологію від наших пацієнтів
Alex Rub
Спасибо доктору Ефимову за долгий совместный путь по: - удалению зубов мудрости - имплантированию - реставрации и установке коронок Ни разу не пожалел, что выбрал данную клинику. Все было качественно, профессионально и весело) Удачи Вам!
Vlad B
Прошел у них полный курс лечения. Консультация, утверждение плана лечения, результат! За 3 месяца выполнили все оговоренные процедуры: чистка (airflow + ультразвук), лечение кариеса (всего около 12 пломб), удаление двух зубов мудрости, установка 8 керамических накладок. Был приятно удивлен, что каждый тип работ выполняется отдельным специалистом. Каждый инструмент распаковывался при мне. Остался предельно доволен. Порадовал молодой коллектив и опрятность. Хожу к ним на регулярные чистки и обследования!
Іван Ковтунович
Хороша, сучасна клініка; все роблять якісно і безболісно. Михайло Єфімов - висококласний спеціаліст, "поремонтував" всі мої зуби які були проблемними, в тому числі 7 керамічних накладок і один імплант, за що я йому дуже вдячний. Рекомендую!
Усі відгуки
Коментарів немає