Цирконієві коронки

Ціна від 6900 грн

Записатися на прийом
Цирконієві коронки

Етапи встановлення цирконієвих коронок

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.

Найміцніші безметалеві коронки

Продовжуючи тему безметалевої кераміки, варто детально розповісти про цирконієві коронки. Цирконієві коронки по праву вважаються найміцнішими безметалевими конструкціями для відновлення зубів. Як і у випадку з керамічними, цирконієві коронки є ідеальною інвестицією в здоров’я і довговічність зубів, які потребують протезування.

Особливості цирконієвих коронок

Діоксид цирконію – біосумісний матеріал, який використовується в стоматології з початку 2000-х років. Вперше ми зіткнулися з ним в преміальної лінійці імплантатів швейцарської компанії Straumann. Її фахівці змогли створити і запатентувати унікальний сплав титану і цирконію, що забезпечило ще кращу якість приживлення імплантатів. Також швейцарці першими в світі представили суцільноцирконієвий імплантат.

цирконієві коронки ціна

Але повернемося до теми використання діоксиду цирконію в стоматологічному протезуванні зубів. Фізико-хімічні властивості, такі як найвища міцність і біосумісність, дозволили використовувати естетичні рішення навіть в найважчих клінічних ситуаціях. Підняття прикусу у пацієнтів старшого віку перестало бути чимось нереальним – за допомогою повноанатомічних цирконієвих коронок вдається з легкістю вирішити це питання і не боятися відколів і руйнувань коронки.

Різновиди цирконієвих коронок

Залежно від своєї будови цирконієві коронки діляться на дві групи: повноанатомічні та облицьовані керамікою. Давайте ж детально зупинимося на особливостях кожної з них.

 цирконієві коронки

Повноанатомічні (суцільноцирконієві) коронки є найміцнішим видом конструкцій при протезуванні зубів. Провівши попереднє комп’ютерне моделювання форми, розміру і кольору майбутньої коронки, технік запускає процес фрезерування (вирізання) з суцільного блоку діоксиду цирконію планованої коронки. По закінченню етапу фрезерування майбутня коронка піддається впливу високої температури (спікання), після чого і досягається та заявлена ​​висока міцність. При необхідності проводиться колірне коригування (індивідуалізація) за допомогою спеціальних фарб. Ось тепер цирконієва коронка готова до фіксації на ваш зуб. Даний вид коронок рекомендований до використання в бічних ділянках щелеп – там, де важлива максимальна міцність конструкції.

 

Цирконієві коронки, облицьовані керамікою, показані до застосування як в бічних, так і в передній ділянці щелепи. Особливістю виготовлення є те, що на етапі фрезерування отримують зменшену копію майбутньої коронки. Далі вона піддається облицюванню спеціальною високоестетичною керамікою, яка і надає коронці властивості натуральної прозорості живого зуба і передачі кольору. Даний вид цирконієвих коронок володіє прозорістю, близькою до живих тканин зуба.

Показання до протезування цирконієвими коронками

Коронки з діоксиду цирконію дозволяють з легкістю вирішити стоматологічну проблему будь-якої складності завдяки високому ступеню естетики і безкомпромісної біосумісності. Основними показаннями до використання цирконію в стоматології є:

 • головним показанням до протезування є руйнування зуба, яке не відновлюється методом пломбування або установки керамічної накладки (вкладки);
 • при протезуванні великих дефектів зубного ряду (при втраті одного або більше зубів виготовляються цирконієві мостовидні протези);
 • протезування на імплантатах за допомогою цирконію є ідеальним варіантом для пацієнта з огляду на переваги матеріалу перед класичним металом (кобальто-хромовим сплавом);
 • зниження висоти прикусу. За допомогою повноанатомічних цирконієвих коронок легко можна зафіксувати потрібну висоту прикусу, що сприятливо вплине на лицьову естетику і функцію жування;
 • наявність алергічних реакцій на сплави металів у минулому;
 • високі естетичні вимоги і вимоги до витривалості (надійності) коронки.

 

Виходячи з вищесказаного, випливає розуміння, що цирконієві коронки є тим універсальним високоякісним варіантом відновлення зубів, який може бути застосований у всіх клінічних ситуаціях без винятку. Володіючи міцністю, що перевершує металокерамічні коронки, і естетикою керамічних, цирконієві коронки виводять можливості стоматологів в реабілітації навіть найскладніших випадків на кардинально новий рівень!

Переваги коронок із цирконію

Коронки з діоксиду цирконію мають ряд явних переваг перед аналогами, що зводить їх в ранг найбільш якісного методу відновлення зруйнованого зуба. Нижче ми перерахуємо ключові плюси даного рішення:

 • високий рівень естетики при облицюванні керамікою;
 • завдяки методу фрезерування (вирізання) досягається висока точність коронки;
 • як і кераміка, діоксид цирконію абсолютно не сприйнятливий до впливу барвників;
 • незначний обсяг обточування зуба, зважаючи на малу товщини коронки;
 • можливо виготовити як суцільноцирконієву коронку, так і каркас з подальшим нанесенням кераміки (для передніх зубів);
 • біосумісність – цирконій є біоінертними і не робить негативного впливу на прилеглі тканини і організм в цілому;
 • відсутність зношення (стирання), зважаючи на високу міцність;
 • на відміну від керамічних коронок, з цирконію можна виготовляти зубні протези (мости) великої протяжності і не боятися їх руйнування при жуванні;
 • при дотриманні всіх рекомендацій лікаря, навіть 10 років не є граничним терміном служби цирконієвої коронки;
 • можливість використання в будь-якій клінічній ситуації.

Виготовлення цирконієвих коронок в стоматології «SKYCLINIC»

Як ми вже говорили раніше, цирконієві коронки відносяться до категорії найміцніших і естетичних видів протезування. Але для отримання кінцевого результату – білосніжної усмішки, вашому стоматологу необхідно реалізувати ряд послідовних етапів створення коронки з діоксиду цирконію. Вони не сильно відрізняються від етапів виготовлення безметалевої кераміки, але мають ряд особливостей. Давайте разом детально розглянемо ключові моменти виготовлення цирконієвих коронок:

 • проведення консультації, детальний аналіз діагностичних даних і ситуації в порожнині рота, а також проведення гігієни та лікування супутніх проблем – перший етап на шляху до створення готової роботи;
 • другим етапом є попереднє моделювання майбутніх зубів вашим лікарем і техніком. У цей момент відбувається узгодження з вами особливостей цирконієвих коронок, що виготовляються (форма, колір і розміри). Також проводиться мінімальне обточування зуба, отримання відбитка, виготовлення і фіксація тимчасової коронки;
 • на наступному етапі відбувається передача всіх отриманих даних в зуботехнічну лабораторію. Технік проводить сканування і здійснює комп’ютерне моделювання майбутньої коронки. На цьому ж етапі проводиться її виготовлення методом фрезерування – найбільш точним методом в стоматологічному протезуванні. Далі відбувається її спікання при високій температурі, що надає цирконію максимальну міцність. Фарбування спеціальними фарбами або нанесення кераміки є останнім елементом на етапі виготовлення коронки техніком;
 • четвертий і останній етап – примірка і фіксація вашої цирконієвої коронки. Проводиться оцінка форми і розмірів, кольору і прилягання коронки до зуба. У разі повної відповідності поставленим критеріям проводиться фіксація коронки за допомогою композитного матеріалу, який дозволяє забезпечити найкращий результат приклеювання до зуба і герметизації з’єднання. Якщо ж є явна невідповідність тим критеріям, які висуваються до роботи, коронку з діоксиду цирконію передають в лабораторію для корекції її техніком.

 

Варто зазначити, що більш ніж в 95% випадків лікарі-ортопеди СКАЙКЛІНІК отримують відразу той високий рівень якості виконання коронки, яке ми ставимо перед техніками. В такому випадку цирконієва коронка приклеюється на зуб відразу після примірки.

Цирконієві коронки ціна в стоматології «SKYCLINIC»

Хочете поставити кращі цирконієві коронки в Києві за доступною ціною? Тоді не зволікайте і телефонуйте прямо зараз за номерами, розміщеними на сторінці Контакти.

 

Наші адміністратори запропонують зручний для вас час і з радістю запишуть на прийом. І вже найближчим часом ви можете стати володарем білосніжної усмішки.

Наші стоматологи-ортопеди зроблять вашу усмішку сяючою.

Цирконієві коронки: відгуки пацієнтів

Про якість робіт, що виконуються нашими фахівцями, можна знайти безліч відгуків в інтернеті. Наші пацієнти з радістю діляться своїм досвідом проведеного лікування і відзначають високий професіоналізм, чесність і турботу команди професіоналів СКАЙКЛІНІК.

 

Детальніше ознайомитися з відгуками про нас можна на офіційному сайті нашої клініки в розділі Відгуки.

 

Логвинюк Микита Ігорович
Логвинюк Микита Ігорович

Лікар – стоматолог-ортопед. Стаж роботи за основним фахом становить понад 5 років. Головним напрямком в праці лікаря є відновлення зубів керамічними і цирконієвими реставраціями, такими як вініри, вкладки і коронки. Також окреме місце в практиці займає відновлення зубів цирконієвими коронками на імплантатах.

Розгорнути
Показання
 • високі естетичні вимоги і вимоги до витривалості (надійності) коронки
 • руйнування зуба, яке не відновлюється методом пломбування або установки керамічної накладки (вкладки)
 • дефекти зубного ряду
 • протезування на імплантатах
 • зниження висоти прикусу
 • наявність алергічних реакцій на сплави металів у минулому
Протипоказання
 • наявність карієсу
 • бруксизм
 • психічні захворювання
 • соматичні захворювання організму в стадії загострення
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Знижка 20% на всі послуги
Осталось 9 дней
Знижка 20% на всі послуги

Знижка 20% надається на всі стоматологічні послуги (окрім імплантації, ортодонтії та протезування зубів).

З деталями Вас з радістю ознайомлять наші адміністратори.

Знижка 10% на імплантацію та протезування
Осталось 9 дней
Знижка 10% на імплантацію та протезування

Знижка 10% надається на послуги з імплантації та протезування зубів.

Професійне чищення зубів всього за 1200 гривень
Осталось 9 дней
Професійне чищення зубів всього за 1200 гривень

Професійне чищення зубів зі знижкою всього за 1200 гривень.

Безкоштовна консультація
Осталось 9 дней
Безкоштовна консультація

Консультація стоматолога на всі види послуг проводиться без оплати.

 

Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ
Осталось 9 дней
Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ

Безкоштовне надання швидкої стоматологічної допомоги представникам ЗСУ.

Відбілювання зубів системою Magic Smile Pro і чистка всього за 2900 гривень
Осталось 9 дней
Відбілювання зубів системою Magic Smile Pro і чистка всього за 2900 гривень

У вартість входить відбілювання зубів двох щелеп і комплексна чистка зубів

Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн
Осталось 9 дней
Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн

Зміна кольору і форми зуба за допомогою композитного вініра.

Металева брекет-система всього за 7900 гривень
Осталось 9 дней
Металева брекет-система всього за 7900 гривень

У вартість входить встановлення металевої брекет-системи на одну щелепу.

Керамічна брекет-система всього за 9900 гривень
Осталось 9 дней
Керамічна брекет-система всього за 9900 гривень

У вартість входить встановлення керамічної брекет-системи на одну щелепу.

“Зуб під ключ”! Зубной імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього від 17900 гривень
Осталось 9 дней
“Зуб під ключ”! Зубной імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього від 17900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення, формувач ясен, цирконієва коронка.

Керамічна пломба всього за 5900 гривень
Осталось 9 дней
Керамічна пломба всього за 5900 гривень

Строк служби керамічної пломби більш ніж у 3 рази довший за звичайну пломбу!

Під час виготовлення використовується кераміка провідних світових виробників.

Питання-відповіді
Як довго служать цирконієві коронки?
При дотриманні всіх рекомендацій лікаря, навіть 10 років не є кінцевим терміном служби цирконієвої коронки. Відсутність зношування, несприйнятливість до впливу барвників, міцність дозволяють використовувати їх в будь-якій клінічній ситуації, навіть для виготовлення незнімних зубних протезів (мостів).
Що таке цирконієва коронка?
Цирконієві коронки - це найміцніші безметалеві коронки для відновлення зуба. Виготовляються з діоксиду цирконію і відрізняються високою міцністю, біосумісністю і відмінною естетикою!
Коли мені варто вибрати циркон?
Цирконієві коронки - це безметалеві коронки, фрезеровані за допомогою комп'ютерного обладнання за технологією CAD/CAM з біосумісного діоксиду цирконію. Що необхідно знати про циркон?
 1. Що стосується естетичних властивостей, циркон має високу світлопроникність, коронки виглядають натурально і не мають зони затемнення біля ясен, як металокераміка, що дозволяє їх використовувати для протезування передніх зубів, однак в естетиці цирконієві коронки все ж трохи поступаються керамічним.
 2. Як правило, цирконієві коронки використовуються для відновлення жувальних зубів і у пацієнтів з підвищеним стиранням зубів, так як їх міцність на 30% більше керамічних коронок.
 3. Цирконієві коронки мають мінімальну товщину від 0,3-0,4 мм і малу теплопровідність, що дозволяє їх встановлювати на живі зуби з мінімальним препаруванням.
 4. Також циркон використовується для виготовлення культьових вкладок, індивідуальних абатментів і коронок на імплантатах.

Відгуки

Реальні відгуки про стоматологію від наших пацієнтів
Elzara Kuliieva про стоматологію
Elzara Kuliieva
В данной клинике посещала пародонтолога Евшину Ксению Сергеевну, осталась очень довольна лечением, они внимательная и грамотная, рекомендую. После была у Ефимова Михаила, поставили один имплант. Операция была быстрая и не больная, сейчас уже хожу с коронкой пол года. Передаю большую благодарность данным врачам и лично директору клиники Бышуку Богдану Михайловичу! Спасибо за профессионализм!
Лікуючі лікарі:
Бишук Богдан Михайлович
Alex Rub
Спасибо доктору Ефимову за долгий совместный путь по: - удалению зубов мудрости - имплантированию - реставрации и установке коронок Ни разу не пожалел, что выбрал данную клинику. Все было качественно, профессионально и весело) Удачи Вам!
Vlad B
Прошел у них полный курс лечения. Консультация, утверждение плана лечения, результат! За 3 месяца выполнили все оговоренные процедуры: чистка (airflow + ультразвук), лечение кариеса (всего около 12 пломб), удаление двух зубов мудрости, установка 8 керамических накладок. Был приятно удивлен, что каждый тип работ выполняется отдельным специалистом. Каждый инструмент распаковывался при мне. Остался предельно доволен. Порадовал молодой коллектив и опрятность. Хожу к ним на регулярные чистки и обследования!
Тамара Владимировна
Доброго вечора! Зазвичай не пишу відгуків, але даний випадок є винятком. До написання підштовхнув негатив у відгуку тижневої давнини в адресу Волкової Інни Олегівни, який, я вважаю, є вкрай несправедливим☝️. У клініку звернулась з масою проблем у січні. Нещодавно закінчила це тривале лікування: видалення, імпланти, лікування нервів, встановлення коронок. Участь у лікуванні приймали троє лікарів. Євшина Ксенія - зробила чистку та, здається, скалінг. Єфімов Михайло - зміг вмовити видалити зруйновані зуби і встановив імпланти, а потім вже ставив коронки. Волкова Інна - видаляла нерви та лікувала зуби. Скажу одне - мені 67 років і я пам’ятаю ще радянські «підходи у лікуванні», черги під кабінетом, фразу «слєдующій», голі руки лікаря без рукавиць у роті та відсутність будь-якого знеболення, а тому можу оцінити різницю «тоді і зараз»! Усі без винятку процедури проводили з анестезією. Інструменти кожного разу діставались з герметичних, наскільки я можу оцінити, пакетів. Рукавички не тільки у лікарів, а й у їхніх помічниць! Жодного, наголошую, жодного разу лікування не починалось без затвердження обсягу та вартості процедур і лише після погодження зі мною починали лікувати. Попереджали про можливий дискомфорт певний час після лікування. Відношення до пацієнта у клініці людяне. Ти відчуваєш спокій і впевненість. Дорогенькі, дякую вам за вашу роботу, за ваші знаття та людяність! Бажаю міцного здоров`я та не перейматись через необ’єктивні висловлювання у ваш бік! З висоти свого віку скажу - нажаль, ще не один раз ви зіштовхнетесь с несправедливістю. Ви - Люди з великої літери! Безмежно дякую вам! Ваша вдячна пацієнтка!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Іван Ковтунович
Хороша, сучасна клініка; все роблять якісно і безболісно. Михайло Єфімов - висококласний спеціаліст, "поремонтував" всі мої зуби які були проблемними, в тому числі 7 керамічних накладок і один імплант, за що я йому дуже вдячний. Рекомендую!
Alisa Tanko про стоматологію
Alisa Tanko
В Скай клінік я прийшла складним пацієнтом після невдалих лікувань у трьох ортодонтів. Після двох років лікування я вже з рівними зубами))). Весь персонал дуже чуйний та уважний, можна отримати відповідь на будь які запитання та отримати розгорнуту консультацію. Також в Скай клінік мені видалили зуби мудрості та поставили імплант (Михайло Олександрович Єфімов, дуже Вам вдячна за якісну роботу). Зараз в клініці я проходжу консультування по підбору вінірів та раз на пів року приїжджаю на гігієнічну чистку ротової порожнини. Однозначно рекомендую.
Усі відгуки
Коментарів немає