Цирконієві коронки

Ціна від 6900 грн

Записатися на прийом
Цирконієві коронки

Етапи встановлення цирконієвих коронок

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.

Найміцніші безметалеві коронки

Продовжуючи тему безметалевої кераміки, варто детально розповісти про цирконієві коронки. Цирконієві коронки по праву вважаються найміцнішими безметалевими конструкціями для відновлення зубів. Як і у випадку з керамічними, цирконієві коронки є ідеальною інвестицією в здоров’я і довговічність зубів, які потребують протезування.

Особливості цирконієвих коронок

Діоксид цирконію – біосумісний матеріал, який використовується в стоматології з початку 2000-х років. Вперше ми зіткнулися з ним в преміальної лінійці імплантатів швейцарської компанії Straumann. Її фахівці змогли створити і запатентувати унікальний сплав титану і цирконію, що забезпечило ще кращу якість приживлення імплантатів. Також швейцарці першими в світі представили суцільноцирконієвий імплантат.

цирконієві коронки ціна

Але повернемося до теми використання діоксиду цирконію в стоматологічному протезуванні зубів. Фізико-хімічні властивості, такі як найвища міцність і біосумісність, дозволили використовувати естетичні рішення навіть в найважчих клінічних ситуаціях. Підняття прикусу у пацієнтів старшого віку перестало бути чимось нереальним – за допомогою повноанатомічних цирконієвих коронок вдається з легкістю вирішити це питання і не боятися відколів і руйнувань коронки.

Різновиди цирконієвих коронок

Залежно від своєї будови цирконієві коронки діляться на дві групи: повноанатомічні та облицьовані керамікою. Давайте ж детально зупинимося на особливостях кожної з них.

 цирконієві коронки

Повноанатомічні (суцільноцирконієві) коронки є найміцнішим видом конструкцій при протезуванні зубів. Провівши попереднє комп’ютерне моделювання форми, розміру і кольору майбутньої коронки, технік запускає процес фрезерування (вирізання) з суцільного блоку діоксиду цирконію планованої коронки. По закінченню етапу фрезерування майбутня коронка піддається впливу високої температури (спікання), після чого і досягається та заявлена ​​висока міцність. При необхідності проводиться колірне коригування (індивідуалізація) за допомогою спеціальних фарб. Ось тепер цирконієва коронка готова до фіксації на ваш зуб. Даний вид коронок рекомендований до використання в бічних ділянках щелеп – там, де важлива максимальна міцність конструкції.

 

Цирконієві коронки, облицьовані керамікою, показані до застосування як в бічних, так і в передній ділянці щелепи. Особливістю виготовлення є те, що на етапі фрезерування отримують зменшену копію майбутньої коронки. Далі вона піддається облицюванню спеціальною високоестетичною керамікою, яка і надає коронці властивості натуральної прозорості живого зуба і передачі кольору. Даний вид цирконієвих коронок володіє прозорістю, близькою до живих тканин зуба.

Показання до протезування цирконієвими коронками

Коронки з діоксиду цирконію дозволяють з легкістю вирішити стоматологічну проблему будь-якої складності завдяки високому ступеню естетики і безкомпромісної біосумісності. Основними показаннями до використання цирконію в стоматології є:

 • головним показанням до протезування є руйнування зуба, яке не відновлюється методом пломбування або установки керамічної накладки (вкладки);
 • при протезуванні великих дефектів зубного ряду (при втраті одного або більше зубів виготовляються цирконієві мостовидні протези);
 • протезування на імплантатах за допомогою цирконію є ідеальним варіантом для пацієнта з огляду на переваги матеріалу перед класичним металом (кобальто-хромовим сплавом);
 • зниження висоти прикусу. За допомогою повноанатомічних цирконієвих коронок легко можна зафіксувати потрібну висоту прикусу, що сприятливо вплине на лицьову естетику і функцію жування;
 • наявність алергічних реакцій на сплави металів у минулому;
 • високі естетичні вимоги і вимоги до витривалості (надійності) коронки.

 

Виходячи з вищесказаного, випливає розуміння, що цирконієві коронки є тим універсальним високоякісним варіантом відновлення зубів, який може бути застосований у всіх клінічних ситуаціях без винятку. Володіючи міцністю, що перевершує металокерамічні коронки, і естетикою керамічних, цирконієві коронки виводять можливості стоматологів в реабілітації навіть найскладніших випадків на кардинально новий рівень!

Переваги коронок із цирконію

Коронки з діоксиду цирконію мають ряд явних переваг перед аналогами, що зводить їх в ранг найбільш якісного методу відновлення зруйнованого зуба. Нижче ми перерахуємо ключові плюси даного рішення:

 • високий рівень естетики при облицюванні керамікою;
 • завдяки методу фрезерування (вирізання) досягається висока точність коронки;
 • як і кераміка, діоксид цирконію абсолютно не сприйнятливий до впливу барвників;
 • незначний обсяг обточування зуба, зважаючи на малу товщини коронки;
 • можливо виготовити як суцільноцирконієву коронку, так і каркас з подальшим нанесенням кераміки (для передніх зубів);
 • біосумісність – цирконій є біоінертними і не робить негативного впливу на прилеглі тканини і організм в цілому;
 • відсутність зношення (стирання), зважаючи на високу міцність;
 • на відміну від керамічних коронок, з цирконію можна виготовляти зубні протези (мости) великої протяжності і не боятися їх руйнування при жуванні;
 • при дотриманні всіх рекомендацій лікаря, навіть 10 років не є граничним терміном служби цирконієвої коронки;
 • можливість використання в будь-якій клінічній ситуації.

Виготовлення цирконієвих коронок в стоматології «SKYCLINIC»

Як ми вже говорили раніше, цирконієві коронки відносяться до категорії найміцніших і естетичних видів протезування. Але для отримання кінцевого результату – білосніжної усмішки, вашому стоматологу необхідно реалізувати ряд послідовних етапів створення коронки з діоксиду цирконію. Вони не сильно відрізняються від етапів виготовлення безметалевої кераміки, але мають ряд особливостей. Давайте разом детально розглянемо ключові моменти виготовлення цирконієвих коронок:

 • проведення консультації, детальний аналіз діагностичних даних і ситуації в порожнині рота, а також проведення гігієни та лікування супутніх проблем – перший етап на шляху до створення готової роботи;
 • другим етапом є попереднє моделювання майбутніх зубів вашим лікарем і техніком. У цей момент відбувається узгодження з вами особливостей цирконієвих коронок, що виготовляються (форма, колір і розміри). Також проводиться мінімальне обточування зуба, отримання відбитка, виготовлення і фіксація тимчасової коронки;
 • на наступному етапі відбувається передача всіх отриманих даних в зуботехнічну лабораторію. Технік проводить сканування і здійснює комп’ютерне моделювання майбутньої коронки. На цьому ж етапі проводиться її виготовлення методом фрезерування – найбільш точним методом в стоматологічному протезуванні. Далі відбувається її спікання при високій температурі, що надає цирконію максимальну міцність. Фарбування спеціальними фарбами або нанесення кераміки є останнім елементом на етапі виготовлення коронки техніком;
 • четвертий і останній етап – примірка і фіксація вашої цирконієвої коронки. Проводиться оцінка форми і розмірів, кольору і прилягання коронки до зуба. У разі повної відповідності поставленим критеріям проводиться фіксація коронки за допомогою композитного матеріалу, який дозволяє забезпечити найкращий результат приклеювання до зуба і герметизації з’єднання. Якщо ж є явна невідповідність тим критеріям, які висуваються до роботи, коронку з діоксиду цирконію передають в лабораторію для корекції її техніком.

 

Варто зазначити, що більш ніж в 95% випадків лікарі-ортопеди СКАЙКЛІНІК отримують відразу той високий рівень якості виконання коронки, яке ми ставимо перед техніками. В такому випадку цирконієва коронка приклеюється на зуб відразу після примірки.

Цирконієві коронки ціна в стоматології «SKYCLINIC»

Хочете поставити кращі цирконієві коронки в Києві за доступною ціною? Тоді не зволікайте і телефонуйте прямо зараз за номерами, розміщеними на сторінці Контакти.

 

Наші адміністратори запропонують зручний для вас час і з радістю запишуть на прийом. І вже найближчим часом ви можете стати володарем білосніжної усмішки.

Наші стоматологи-ортопеди зроблять вашу усмішку сяючою.

Цирконієві коронки: відгуки пацієнтів

Про якість робіт, що виконуються нашими фахівцями, можна знайти безліч відгуків в інтернеті. Наші пацієнти з радістю діляться своїм досвідом проведеного лікування і відзначають високий професіоналізм, чесність і турботу команди професіоналів СКАЙКЛІНІК.

 

Детальніше ознайомитися з відгуками про нас можна на офіційному сайті нашої клініки в розділі Відгуки.

 

Логвинюк Микита Ігорович
Логвинюк Микита Ігорович

Лікар – стоматолог-ортопед. Стаж роботи за основним фахом становить понад 7 років. Головним напрямком в праці лікаря є відновлення зубів керамічними і цирконієвими реставраціями, такими як вініри, вкладки і коронки. Також окреме місце в практиці займає відновлення зубів цирконієвими коронками на імплантатах.

Розгорнути
Показання
 • високі естетичні вимоги і вимоги до витривалості (надійності) коронки
 • руйнування зуба, яке не відновлюється методом пломбування або установки керамічної накладки (вкладки)
 • дефекти зубного ряду
 • протезування на імплантатах
 • зниження висоти прикусу
 • наявність алергічних реакцій на сплави металів у минулому
Протипоказання
 • наявність карієсу
 • бруксизм
 • психічні захворювання
 • соматичні захворювання організму в стадії загострення
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Знижка до 10% на всі послуги
Діє до 31 Травня
Знижка до 10% на всі послуги

Скористайтеся будь-якою послугою у SKYCLINIC та отримайте віртуальну накопичувальну дисконтну картку “Light” зі знижкою 5% на всі стоматологічні послуги.

З деталями Вас з радістю ознайомлять наші адміністратори.

Сімейна знижка
Діє до 31 Травня
Сімейна знижка

Приводьте на лікування своїх близьких (батьків, дітей, чоловіків і дружин, братів і сестер, дідусів і бабусь) та отримайте віртуальну дисконтну картку “Full” зі знижкою 10% на всі стоматологічні послуги.

Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень
Діє до 31 Травня
Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень

Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень. У вартість входить зняття зубного каменю ультразвуком та чистка Air Flow.

Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ
Діє до 31 Травня
Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ

Безкоштовне надання швидкої стоматологічної допомоги представникам ЗСУ.

Знижка 10% на гігієну*
Діє до 31 Травня
Знижка 10% на гігієну*

*Відвідуй гігієніста або пародонтолога не рідше одного разу на 6 місяців (180 днів) та отримай знижку 10% на проведення “Лікувально-профілактичного комплексу гігієни”, який включає: глибоку діагностику стану ясен, чотирьохетапну чистку зубних відкладень та індивідуальний підбір професійних засобів гігієни порожнини рота в домашніх умовах.

Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн
Діє до 31 Травня
Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн

Зміна кольору і форми зуба за допомогою композитного вініра.

Металева брекет-система всього за 9900 гривень
Діє до 31 Травня
Металева брекет-система всього за 9900 гривень

У вартість входить встановлення металевої брекет-системи на одну щелепу.

Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень
Діє до 31 Травня
Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень

У вартість входить встановлення керамічної брекет-системи на одну щелепу.

“Зуб під ключ”! Зубной імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього від 17900 гривень
Діє до 31 Травня
“Зуб під ключ”! Зубной імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього від 17900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення, формувач ясен, цирконієва коронка.

Керамічна пломба всього за 5900 гривень
Діє до 31 Травня
Керамічна пломба всього за 5900 гривень

Строк служби керамічної пломби більш ніж у 3 рази довший за звичайну пломбу!

Під час виготовлення використовується кераміка провідних світових виробників.

Питання-відповіді
Як довго служать цирконієві коронки?
При дотриманні всіх рекомендацій лікаря, навіть 10 років не є кінцевим терміном служби цирконієвої коронки. Відсутність зношування, несприйнятливість до впливу барвників, міцність дозволяють використовувати їх в будь-якій клінічній ситуації, навіть для виготовлення незнімних зубних протезів (мостів).
Що таке цирконієва коронка?
Цирконієві коронки - це найміцніші безметалеві коронки для відновлення зуба. Виготовляються з діоксиду цирконію і відрізняються високою міцністю, біосумісністю і відмінною естетикою!
Коли мені варто вибрати циркон?
Цирконієві коронки - це безметалеві коронки, фрезеровані за допомогою комп'ютерного обладнання за технологією CAD/CAM з біосумісного діоксиду цирконію. Що необхідно знати про циркон?
 1. Що стосується естетичних властивостей, циркон має високу світлопроникність, коронки виглядають натурально і не мають зони затемнення біля ясен, як металокераміка, що дозволяє їх використовувати для протезування передніх зубів, однак в естетиці цирконієві коронки все ж трохи поступаються керамічним.
 2. Як правило, цирконієві коронки використовуються для відновлення жувальних зубів і у пацієнтів з підвищеним стиранням зубів, так як їх міцність на 30% більше керамічних коронок.
 3. Цирконієві коронки мають мінімальну товщину від 0,3-0,4 мм і малу теплопровідність, що дозволяє їх встановлювати на живі зуби з мінімальним препаруванням.
 4. Також циркон використовується для виготовлення культьових вкладок, індивідуальних абатментів і коронок на імплантатах.

Відгуки

Реальні відгуки про стоматологію від наших пацієнтів
Elzara Kuliieva про стоматологію
Elzara Kuliieva
В данной клинике посещала пародонтолога Евшину Ксению Сергеевну, осталась очень довольна лечением, они внимательная и грамотная, рекомендую. После была у Ефимова Михаила, поставили один имплант. Операция была быстрая и не больная, сейчас уже хожу с коронкой пол года. Передаю большую благодарность данным врачам и лично директору клиники Бышуку Богдану Михайловичу! Спасибо за профессионализм!
Лікуючі лікарі:
Бишук Богдан Михайлович
Alex Rub
Спасибо доктору Ефимову за долгий совместный путь по: - удалению зубов мудрости - имплантированию - реставрации и установке коронок Ни разу не пожалел, что выбрал данную клинику. Все было качественно, профессионально и весело) Удачи Вам!
Vlad B
Прошел у них полный курс лечения. Консультация, утверждение плана лечения, результат! За 3 месяца выполнили все оговоренные процедуры: чистка (airflow + ультразвук), лечение кариеса (всего около 12 пломб), удаление двух зубов мудрости, установка 8 керамических накладок. Был приятно удивлен, что каждый тип работ выполняется отдельным специалистом. Каждый инструмент распаковывался при мне. Остался предельно доволен. Порадовал молодой коллектив и опрятность. Хожу к ним на регулярные чистки и обследования!
Тамара Владимировна
Доброго вечора! Зазвичай не пишу відгуків, але даний випадок є винятком. До написання підштовхнув негатив у відгуку тижневої давнини в адресу Волкової Інни Олегівни, який, я вважаю, є вкрай несправедливим☝️. У клініку звернулась з масою проблем у січні. Нещодавно закінчила це тривале лікування: видалення, імпланти, лікування нервів, встановлення коронок. Участь у лікуванні приймали троє лікарів. Євшина Ксенія - зробила чистку та, здається, скалінг. Єфімов Михайло - зміг вмовити видалити зруйновані зуби і встановив імпланти, а потім вже ставив коронки. Волкова Інна - видаляла нерви та лікувала зуби. Скажу одне - мені 67 років і я пам’ятаю ще радянські «підходи у лікуванні», черги під кабінетом, фразу «слєдующій», голі руки лікаря без рукавиць у роті та відсутність будь-якого знеболення, а тому можу оцінити різницю «тоді і зараз»! Усі без винятку процедури проводили з анестезією. Інструменти кожного разу діставались з герметичних, наскільки я можу оцінити, пакетів. Рукавички не тільки у лікарів, а й у їхніх помічниць! Жодного, наголошую, жодного разу лікування не починалось без затвердження обсягу та вартості процедур і лише після погодження зі мною починали лікувати. Попереджали про можливий дискомфорт певний час після лікування. Відношення до пацієнта у клініці людяне. Ти відчуваєш спокій і впевненість. Дорогенькі, дякую вам за вашу роботу, за ваші знаття та людяність! Бажаю міцного здоров`я та не перейматись через необ’єктивні висловлювання у ваш бік! З висоти свого віку скажу - нажаль, ще не один раз ви зіштовхнетесь с несправедливістю. Ви - Люди з великої літери! Безмежно дякую вам! Ваша вдячна пацієнтка!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Іван Ковтунович
Хороша, сучасна клініка; все роблять якісно і безболісно. Михайло Єфімов - висококласний спеціаліст, "поремонтував" всі мої зуби які були проблемними, в тому числі 7 керамічних накладок і один імплант, за що я йому дуже вдячний. Рекомендую!
Alisa Tanko про стоматологію
Alisa Tanko
В Скай клінік я прийшла складним пацієнтом після невдалих лікувань у трьох ортодонтів. Після двох років лікування я вже з рівними зубами))). Весь персонал дуже чуйний та уважний, можна отримати відповідь на будь які запитання та отримати розгорнуту консультацію. Також в Скай клінік мені видалили зуби мудрості та поставили імплант (Михайло Олександрович Єфімов, дуже Вам вдячна за якісну роботу). Зараз в клініці я проходжу консультування по підбору вінірів та раз на пів року приїжджаю на гігієнічну чистку ротової порожнини. Однозначно рекомендую.
Усі відгуки
Коментарів немає