Ціни

Професійні послуги стоматологів в Києві за приємними цінами

desc-icon
Високі стандарти якості профілактики та лікування
desc-icon
Найкраще обладнання та стерильність
desc-icon
Повна інформація про всі можливі варіанти лікування
Ціни від 12 травня 2020 р.
Терапевтична стоматологіяПротезування зубівХірургічна стоматологіяІмплантація зубівОртодонтіяПародонтологіяЕстетична стоматологіяДитяча стоматологія
* - дорогі друзі, просимо звернути Вашу увагу на те, що всі ціни на сайті представлені виключно з метою ознайомлення і не можуть бути предметом для проведення розрахунків. Кінцева вартість лікування залежить від індивідуальних особливостей Вашої клінічної ситуації і формується виходячи з рекомендованого Вам індивідуального плану лікування, який становить команда наших докторів.

Програма лояльності

Накопичувальна система програми лояльності складається з двох рівнів: «Cold Silver» та «Dark Blue» - для друзів клініки, які протягом багатьох років довіряють нам здоров'я своєї посмішки і посмішки самих дорогих людей!
Cold Silver
Пацієнти, які інвестували в своє здоров'я від п'ятдесяти тисяч гривень (від 50000 гривень), мають привілеї у вигляді постійної знижки
-5%
на усі послуги клініки *
Dark Blue
Пацієнти, які інвестували в своє здоров'я від ста тисяч гривень (від 100000 гривень), мають привілеї у вигляді постійної знижки
-10%
на усі послуги клініки *
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Безкоштовна консультація*
Діє до 30 Листопада
Безкоштовна консультація*

*При проведенні лікування в той же візит, консультація фахівця проводиться без оплати.
Стандартна вартість консультації – 300 грн.

Виготовлення керамічного вініра всього за 5900 гривень
Осталось 6 дней
Виготовлення керамічного вініра всього за 5900 гривень

Під час виготовлення вініра використовується кераміка провідних світових виробників.

Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 10900 гривень
Осталось 6 дней
Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 10900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення. Кінцева вартість розраховується індивідуально, виходячи з особливостей кожної клінічної ситуації.

Реферальна програма SKYCLINIC
Реферал
людина, що вперше відвідала Клініку і скористалася послугою за рекомендацією афіліатів.
Дізнатися більше
Афіліат
діючий пацієнт Клініки, який привернув реферала для використання послуг Клініки.
Дізнатися більше

Висока якість за доступною ціною

Чи може якісне лікування бути дешевим? Давайте не будемо обманювати самі себе. Очевидно, що відповідь на це питання досить проста: звичайно ж ні! Не може продукт компанії Apple коштувати дешево, як і якісні послуги хорошого стоматолога не можуть бути дешевими.

Але, можливо, якісне лікування може бути доступним? І тут ми твердо відповімо: звичайно ТАК!

Створюючи унікальний продукт, який складається зі злагодженої роботи професіоналів лікарів і асистентів, кращих матеріалів і провідних світових методик лікування, комфорту перебування і безпеки лікування, ми думаємо лише про турботу про вас – наших пацієнтів!

Цінність послуги - як фактор, що визначає вибір

Кожен з нас по своєму сприймає одну і ту ж вартість конкретної послуги або товару. Так що ж є визначальним фактором при виборі? Ми твердо впевнені, що саме розуміння цінності дозволяє приймати те чи інше рішення. Іншими словами людина, не бачачи цінності, ніколи не прийме рішення про покупку. Створення і донесення цінності лікування до пацієнта ми вважаємо найважливішим елементом в правильній взаємодії.

Чому SKYCLINIC?

Ви хочете отримати краще рішення Вашої стоматологічної проблеми? Або, можливо, Вашій дитині необхідна корекція прикусу, а батькові – відновлення втраченого раніше зуба за допомогою імплантату? Тоді відповідь на це питання так само очевидна: Ваш вибір – стоматологія SKYCLINIC! Клініка, в якій турбота про пацієнта і робота на результат понад усе!

Розгорнути