Художня реставрація зубів

Етапи

Доглянутий зовнішній вигляд вже є частиною іміджу успішної людини. І красива посмішка – важлива складова. Просто поставити пломбу або коронку на пошкоджений зуб недостатньо, щоб відчувати себе комфортно і впевнено. У деяких випадках зуб настільки пошкоджений, що його форма і функція не можуть бути відновлені тільки пломбуванням. У цих випадках використовуються досягнення медицини. Художня реставрація передніх зубів дозволяє посміхатися і спілкуватися з оточуючими з колишньою впевненістю, не відчуваючи дискомфорту.

Що являє собою художня реставрація зубів

Художня реставрація – це відновлення зуба, ураженого карієсом, травмою або незвичайними обставинами. Використовуючи спеціальні матеріали, стоматологи можуть надати первинну форму зуба і відновити його функцію. За кольором і текстурі накладки нагадують власні зуби пацієнта.

Важливо доглядати за новими зубами після лікування. Пацієнт обов’язково отримує список рекомендацій для підтримки результату. Якщо ви хочете звернутися до лікаря за консультацією, ви можете подзвонити по вказаному телефону або написати нам, використовуючи форму зворотного зв’язку. Ціна художньої реставрації зубів в Києві залежить, зокрема, від вибору її методу, що ми розглянемо далі.

Методи художньої реставрації зубів

Давайте докладніше розглянемо різні методи і як виглядає художня реставрація зубів до і після.

Пряма реставрація зубів

При прямих (композитних) реставраціях реставраційний матеріал наноситься на отпрепарированный і оброблений зуб. У нашій клініці ми проводимо прямі реставрації з допомогою фотополімеру, який є ефективним та надійним методом відновлення зуба. Зуби можуть бути відновлені протягом кількох годин. Художня реставрація зубів при неправильному прикусі виконується швидко, якісно і ефективно.

У цьому випадку зуб майстерно відновлюється з допомогою композитного матеріалу. Спочатку видаляються пошкоджені тканини, потім поверхня обробляється розчином ортофосфорної кислоти і наноситься спеціальний клей, за допомогою якого фіксується пломбувальний матеріал. Стоматолог пошарово завдає фотополімерний матеріал і полимеризует кожну порцію ультрафіолетовою лампою для її затвердіння. Таким чином, шар за шаром зубний технік створює здоровий, міцний зуб. Нарешті, реставрація полірується до ідеально гладкої поверхні. Вона ідеально поєднується за кольором і світла з сусідніми зубами. Якщо ви подивіться на фотографії до і після, то побачите, що художня реставрація зубів – це єдиний ефективний варіант для тих, хто хоче відновити відсутні або пошкоджені частини.

Непряма реставрація зубів

Крім прямого відновлення, існує також непрямий метод. Для цього встановлюються спеціальні вініри. Таким чином часто виконується художня реставрація фронтальних зубів.

Непрямий метод естетичного відновлення зубів включає в себе зняття зліпка, виготовлення моделі та виготовлення композитної накладки. Проте в даному випадку, для виготовлення реставрації знадобиться на одне відвідування стоматолога більше.

За допомогою цього методу можна створити ідеальну посмішку, але його не можна використовувати, якщо у пацієнта неправильний прикус і він займається екстремальними видами спорту.

В яких випадках потрібне проведення реставрації зубів

Художня реставрація жувальних зубів рекомендується в наступних випадках:

 1. Зуби тріснуті або є скол.
 2. Каріозна пошкодження зуба.
 3. Значне некаріозне пошкодження зуба, наприклад, ерозія.
 4. Колір або форма зуба змінилися під впливом зовнішніх або внутрішніх факторів.
 5. Ви незадоволені своєю посмішкою.

Що можливо за допомогою косметичної реставрації?

 1. Корекція форми зубів.
 2. Виправлення великих проміжків між зубами.
 3. Відновлення цілісності і відбілювання зубів.
 4. Також можливе лікування сильно пошкоджених зубів.

Переваги і недоліки реставрації зубів

Як і будь-яка естетична стоматологія, вона має свої переваги і недоліки. Перевагами є:

 1. Більш низька вартість у порівнянні з імплантатами.
 2. Швидке відновлення. У деяких випадках за один візит до стоматолога можна виправити кілька дефектів.
 3. Зубы після художньої реставрації послужать від 3-х до 5-ти років при регулярному поліровці стоматологом 1 раз в 6 місяців.
 4. Його можна використовувати для реставрації, наприклад, передніх зубів.
 5. Цей метод найкраще підходить для невеликих і середніх порожнин, таких як сколи та тріщини.

Цей метод також має деякі недоліки. Матеріал з часом дає усадку. Тому рекомендується полірувати відновлений зуб два рази в рік. Область відновленого зуба може потемніти і потьмяніти згодом, бо вбирає харчові барвники. Також має не такий довгий термін служби в порівнянні з керамічними вінірами і вкладками.

Як проходить художня реставрація зубів в стоматології SKYCLINIC

Реставрація проводиться під анестезією і займає від одного до двох годин, в залежності від ступеня пошкодження зуба. Для забезпечення довговічності результатів ми використовуємо ізольовану систему, яка дозволяє нам працювати в сухому середовищі, а процедура проводиться безпечним для тканин зуба способом.

Ми рекомендуємо вам підготуватися перед процедурою. Проводите професійну чистку зубів для видалення зубного нальоту у нашого стоматолога-терапевта або пародонтолога.

При бажанні за два тижні до реставрації можна провести професійне відбілювання зубів для досягнення бажаного результату. Якщо ви хочете якісно і професійно відновити пошкоджені зуби, якщо ви хочете подбати про своє здоров’я і підкорювати серця людей своєю променистою усмішкою, приходьте в нашу клініку.

Важливо, щоб ви дбали про своїх нових зубах після операції. Ми проведемо процедуру професійно і дамо вам список рекомендацій, які допоможуть вам зберегти результат. Щоб записатися на прийом, зателефонуйте нам за вказаною нижче номером або напишіть нам, використовуючи контактну форму.

Вас цікавить художня реставрація зубів? У SKYCLINIC вас чекає доброзичливе ставлення, досвідчені лікарі і приємна обстановка. Ми використовуємо новітні матеріали і обладнання, і пропонуємо гнучкі ціни. Ви можете покластися на нас і ви залишитесь задоволені якістю і сервісом!

Розгорнути
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Безкоштовна консультація*
Діє до 30 Листопада
Безкоштовна консультація*

*При проведенні лікування в той же візит, консультація фахівця проводиться без оплати.
Стандартна вартість консультації – 300 грн.

Виготовлення керамічного вініра всього за 5900 гривень
Діє до 31 Жовтня
Виготовлення керамічного вініра всього за 5900 гривень

Під час виготовлення вініра використовується кераміка провідних світових виробників.

Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 10900 гривень
Діє до 31 Жовтня
Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 10900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення. Кінцева вартість розраховується індивідуально, виходячи з особливостей кожної клінічної ситуації.

З чого робиться реставрація?
Наші лікарі працюють стоматологічними матеріалами кращих світових виробників. Так, наприклад, фотополімерний матеріал "Estelite Sigma Quick" японського виробництва володіє чудовими естетичними властивостями, включаючи ефект хамелеона і виражений блиск, що дозволяє матеріалу зливатися з природними тканинами зуба. Висока міцність дозволяє використовувати даний матеріал як для відновлення передніх, так і бічних зубів.
Як швидко стоматолог зробить мені реставрацію?
Швидкість реставрації залежить від ступеня ураження зуба, але в більшості випадків проводиться в одне відвідування пацієнта.
Художня реставрація – що це?
Художня реставрація зубів - це процедура "нарощування" частково зруйнованого зуба за допомогою фотополімерних матеріалів, з метою відновлення анатомічної форми, кольору і функції зуба. Художня реставрація відповідає хорошим естетичним вимогам і в окремих випадках може використовуватися для корекції форми і кольору зуба, а також відколів емалі.
Відгуки
Реальні відгуки від наших пацієнтів
Татарина Елизавета
Лікуюся у Волкової Інни Олегівни. Вона - сонечко. До усрачки боялася стоматологів, бо усі мої колишні - стоматологи (кармічно зав’язана 😆). Але з Інною прям все безболісно і легко. Вилікувала собі усі зубки і насолоджуюся життям. Привела ще свого хлопця (не стоматолога, бог змилостився), вилікували і йому. І дітей приведу. І внуків. І правнуків)))) Люблю вас, котики. Цьомчик 😘
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Тетяна Панасюк
Дуже хороша стоматологія із професійними лікарями. Також дуже привітні адміністраторки клініки - з їхнього боку усе чітко і зрозуміло. Лікую зуби у лікарки Лінди Ігорівни Гриценко. Лінда Ігорівна провела чистку зубів, проконсультувала щодо подальшої гігієни. Взагалі дуже акуратно зробила чистку!!! Круто, що у клініці фотографують зубки і далі пояснюють, які є проблеми. Також Лінда Ігорівна полікувала карієс - тут взагалі шик-блиск!!! Так гарно, рівненько, акуратно виглядають зубки))) Знову ж таки, це завдяки фотографії можна порівняти до і після. При цьому лікарка пояснювала кожен свій крок у процесі лікування ну і до лікування проговорила всі проблеми, прописана такий план лікування. Завчасно всі процедури прораховані і вже розумієш, які будуть витрати на лікування, що дуже-дуже зручно. Взагалі дуже рада, що потрапила до такої професійної і хорошої лікарки) Щиро дякую Лінді Ігорівні та дівчатам-асистенткам за їхню високоякісну роботу, а також за віддачу, людяність, гарне ставлення!!! Також у цій клініці видаляла перші два зуби мудрості. Я навіть не можу передати, наскільки я боялася!!!!! Але тепер розумію, що реально я більше боялася, ніж було боляче. Видаляв зуби хірург Віталій Олександрович. Усе пройшло швидко і навіть не боляче))) Лікар все пояснював, що робить, заспокоював постійно, бо моєму страху не було краю. Словом, не так то і страшно виявилося, прийду до Віталія Олександровича видаляти інші два зуби мудрості. Дякую йому і його асистентці за висококваліфіковану роботу!)
Viki s
Лечение в данной клинике занимает у меня уже несколько месяцев. За это время удалось поработать над моей улыбкой с такими специалистами как Ксения Сергеевна, которая провела профессиональную чистку зубов и другие процедуры, которые помогли избежать надвигающийся параодонтит, подробно рассказала о состоянии зубов и плане лечения; с Инной Олеговной, которая помогла спасти зубки от кариеса выполнив при этом красивую и функциональную реставрацию (пломбы-плюшки наконец-то в прошлом); Михаил Александрович удалил по две восьмёрки в два приёма. Было страшно, но почти не больно :) зажило достаточно быстро и мало беспокоило. Довольна обслуживанием, всегда напомнят о ближайшем приеме. Цена-качество на уровне, однозначно стоит посещения.
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Татьяна Янута
Добрый вечер. Хочу оставить положительный отзыв о докторе Инне Олеговне. Очень внимательный специалист и добрый доктор. Я реставрировала передние зубы, осталась очень довольна! И в целом вся Ваша клиника оставила положительные эмоции. Рекомендую!!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Strange Dr.
Strange Dr.
Очень хорошая стоматология. С первых минут общения понимаешь, что это та самая клиника лечить зубы в которой ты мечтал с детства. Приветливость, доброжелательность и отзывчивость персонала ну просто не возможно не заметить. Команда молодых специалистов заботится о результатах лечения и Вашем комфорте в клинике. Я очень доволен результатами лечения (пломбирования) своих зубов. Все это благодаря Волковой Инне Олеговне. Все шаги по лечению полностью проговариваются и объясняются доктором. Благодаря ее профессионализму, отзывчивости, аккуратности и уверенности, я стал счастливым обладателем здоровых зубов.
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна