Художня реставрація зубів

Записатися на прийом
Діє до 31 Березня
Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн

Зміна кольору і форми зуба за допомогою композитного вініра.

Вініри на зуби
Художня реставрація зубів
Реставрація та нарощування зубів

Етапи художньої реставрація зубів

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.

Доглянутий зовнішній вигляд вже є частиною іміджу успішної людини. І красива посмішка – важлива складова. Просто поставити пломбу або коронку на пошкоджений зуб недостатньо, щоб відчувати себе комфортно і впевнено. У деяких випадках високі естетичні вимоги потребують проведення художньої реставрації зуба. Художня реставрація передніх зубів дозволяє посміхатися і спілкуватися з оточуючими з колишньою впевненістю, не відчуваючи дискомфорту.

Що являє собою художня реставрація зубів

Художня реставрація – це відновлення зуба, ураженого карієсом або  травмою. Використовуючи спеціальні матеріали, стоматологи можуть повернути первинну форму зуба і відновити його функцію. За кольором і формою проведена художня реставрація повністю повторює натуральний зуб.

Важливо доглядати за новими зубами після лікування. Пацієнт обов’язково отримує список рекомендацій для підтримки результату. Якщо Ви хочете звернутися до лікаря за консультацією, Ви можете подзвонити за вказаним номером на сторінці Контакти або написати нам, використовуючи форму зворотного зв’язку. Ціна художньої реставрації зубів в Києві залежить, зокрема, від вибору її методу, що ми розглянемо далі.

 

Методи художньої реставрації зубів

Давайте докладніше розглянемо різні методи і як виглядає художня реставрація зубів до і після.

Пряма реставрація зубів

При прямих (композитних) реставраціях фотополімерний матеріал наноситься на відпрепарований і оброблений зуб. У нашій клініці ми проводимо прямі реставрації з допомогою фотополімеру, який є ефективним та надійним методом відновлення зуба. Зуб може бути відновлений протягом однієї години. Однак художня реставрація зубів при неправильному прикусі має певні гарантійні обмеження.

У цьому випадку зуб майстерно відновлюється з допомогою композитного матеріалу. Спочатку видаляються пошкоджені тканини, потім поверхня обробляється розчином ортофосфорної кислоти і наноситься спеціальний клей, за допомогою якого фіксується фотополімерний матеріал. Стоматолог пошарово наносить фотополімерний матеріал і полімеризує кожну порцію ультрафіолетовою лампою для її затвердіння. Таким чином, шар за шаром зубний технік створює здоровий, міцний зуб. Нарешті, реставрація полірується до ідеально гладкої поверхні. Якщо Ви порівняєте фотографії до і після проведення художньої реставрації, то побачите, що реставрація зубів – це єдиний ефективний варіант для тих, хто хоче відновити пошкоджені карієсом зуби або травматичні відколи.

Непряма реставрація зубів

Крім прямого відновлення, існує також непрямий метод. Для цього встановлюються спеціальні композитні вініри з фотополімерного матеріалу.

Непрямий метод естетичного відновлення зубів включає в себе зняття зліпка, виготовлення моделі та виготовлення композитної накладки в зубо-технічній лабораторії. Проте в даному випадку, для виготовлення реставрації знадобиться на одне відвідування стоматолога більше.

За допомогою цього методу можна створити ідеальну посмішку, але його не можна використовувати, якщо у пацієнта неправильний прикус і він займається екстремальними видами спорту.

В яких випадках потрібне проведення реставрації зубів

Художня реставрація зубів рекомендується в наступних випадках:

 1. Наявний відкол зуба.
 2. Каріозне ураження зуба.
 3. Вторинний карієс або потемнілі старі пломби.
 4. Значне некаріозне пошкодження зуба, наприклад, ерозія.
 5. Колір або форма зуба змінилися під впливом зовнішніх або внутрішніх факторів.
 6. Ви незадоволені кольором або формою своїх зубів.

 

Що можливо за допомогою косметичної реставрації?

 1. Корекція форми зубів.
 2. Виправлення великих проміжків між зубами.
 3. Відновлення цілісності і зміна кольору зубів.
 4. Також можливе відновлення сильно пошкоджених зубів.

Переваги і недоліки реставрації зубів

Як і будь-яка естетична стоматологія, художня реставряція зубів має свої переваги і недоліки. Перевагами є:

 1. Більш низька вартість у порівнянні з керамічними вінірами.
 2. Швидке відновлення. У деяких випадках за один візит до стоматолога можна виправити кілька дефектів.
 3. Зубы після художньої реставрації послужать від 3-х до 5-ти років при регулярному поліруванні стоматологом 1 раз в 6 місяців.
 4. Цей метод найкраще підходить для невеликих і середніх порожнин.

Ціна на художню реставрацію зуба залежить від обраного методу. Однак і вона має деякі недоліки. Матеріал з часом дає усадку. Тому рекомендується полірувати відновлений зуб двічі на рік. Ділянка відновленого зуба може потемніти і потьмяніти згодом, оскільки вбирає в себе харчові барвники. Також має не такий довгий термін служби в порівнянні з керамічними вінірами і вкладками.

Як проходить художня реставрація зубів в стоматології SKYCLINIC

Реставрація проводиться під анестезією і займає від однієї до двох годин, в залежності від ступеня пошкодження зуба. Для забезпечення довговічності результату ми використовуємо систему ізоляції робочого поля – кофердам, який дозволяє нам працювати в сухому середовищі, а процедура проводиться безпечним для тканин зуба способом.

Ми рекомендуємо Вам підготуватися перед процедурою. Слід провести професійну чистку зубів для видалення зубного нальоту у нашого стоматолога-терапевта або пародонтолога перед художньою реставрацією зубів.

При бажанні за два тижні до реставрації можна провести професійне відбілювання зубів для досягнення бажаного результату. Якщо Ви хочете якісно і професійно відновити пошкоджені зуби, якщо Ви хочете подбати про своє здоров’я і підкорювати серця людей своєю усмішкою, звертайтеся в SKYCLINIC.

Важливо, щоб Ви дбали про нові зуби після реставрації. Ми проведемо процедуру професійно і надамо список рекомендацій, які допоможуть Вам зберегти результат. Щоб записатися на прийом, зателефонуйте нам за вказаним нижче номером або напишіть нам, використовуючи форму зворотнього зв’‎язку.

Вас цікавить художня реставрація зубів? У SKYCLINIC на Вас чекають доброзичливі адміністратори, досвідчені лікарі і комфортне лікування. Ми використовуємо новітні матеріали, обладнання і пропонуємо гнучкі ціни. Ви можете покластися на нас і Ви залишитесь задоволені якістю і сервісом!

Волкова Інна Олегівна
Волкова Інна Олегівна

Практикуючий лікар – стоматолог-терапевт, ендодонт. Стаж роботи за основним фахом становить понад 7 років. Основна спеціалізація лікаря – лікування карієсу зубів і його ускладнень (ендодонтичне лікування – лікування каналів зубів). Інна Олегівна – регулярний учасник стоматологічних форумів і майстер-класів.

Розгорнути
Показання
 • каріозне ураження зуба менше 50%
 • діастема (щілина) між зубами
 • травматичні сколи зубів
 • дефекти емалі
 • вади форми зубів
 • наявність пігментних плям, вікові зміни
Протипоказання
 • каріозне ураження зуба більше 50%
 • зуб після видалення нервів та пломбування кореневих каналів (рекомендується покриття зуба ортопедичною коронкою)
 • необхідність ортопедичного лікування
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Знижка до 10% на всі послуги
Діє до 31 Березня
Знижка до 10% на всі послуги

Скористайтеся будь-якою послугою у SKYCLINIC та отримайте віртуальну накопичувальну дисконтну картку “Light” зі знижкою 5% на всі стоматологічні послуги.

З деталями Вас з радістю ознайомлять наші адміністратори.

Сімейна знижка
Діє до 31 Березня
Сімейна знижка

Приводьте на лікування своїх близьких (батьків, дітей, чоловіків і дружин, братів і сестер, дідусів і бабусь) та отримайте віртуальну дисконтну картку “Full” зі знижкою 10% на всі стоматологічні послуги.

Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень
Діє до 31 Березня
Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень

Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень. У вартість входить зняття зубного каменю ультразвуком та чистка Air Flow.

Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ
Діє до 31 Березня
Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ

Безкоштовне надання швидкої стоматологічної допомоги представникам ЗСУ.

Знижка 20% на гігієну*
Діє до 31 Березня
Знижка 20% на гігієну*

*Відвідуй гігієніста або пародонтолога не рідше одного разу на 6 місяців (180 днів) та отримай знижку 20% на проведення “Лікувально-профілактичного комплексу гігієни”, який включає: глибоку діагностику стану ясен, чотирьохетапну чистку зубних відкладень та індивідуальний підбір професійних засобів гігієни порожнини рота в домашніх умовах.

Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн
Діє до 31 Березня
Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн

Зміна кольору і форми зуба за допомогою композитного вініра.

Металева брекет-система всього за 9900 гривень
Діє до 31 Березня
Металева брекет-система всього за 9900 гривень

У вартість входить встановлення металевої брекет-системи на одну щелепу.

Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень
Діє до 31 Березня
Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень

У вартість входить встановлення керамічної брекет-системи на одну щелепу.

“Зуб під ключ”! Зубной імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього від 17900 гривень
Діє до 31 Березня
“Зуб під ключ”! Зубной імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього від 17900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення, формувач ясен, цирконієва коронка.

Керамічна пломба всього за 5900 гривень
Діє до 31 Березня
Керамічна пломба всього за 5900 гривень

Строк служби керамічної пломби більш ніж у 3 рази довший за звичайну пломбу!

Під час виготовлення використовується кераміка провідних світових виробників.

Питання-відповіді
З чого робиться реставрація?
Наші лікарі працюють стоматологічними матеріалами кращих світових виробників. Так, наприклад, фотополімерний матеріал "Estelite Sigma Quick" японського виробництва володіє чудовими естетичними властивостями, включаючи ефект хамелеона і виражений блиск, що дозволяє матеріалу зливатися з природними тканинами зуба. Висока міцність дозволяє використовувати даний матеріал як для відновлення передніх, так і бічних зубів.
Як швидко стоматолог зробить мені реставрацію?
Швидкість реставрації залежить від ступеня ураження зуба, але в більшості випадків проводиться в одне відвідування пацієнта.
Художня реставрація – що це?
Художня реставрація зубів - це процедура "нарощування" частково зруйнованого зуба за допомогою фотополімерних матеріалів, з метою відновлення анатомічної форми, кольору і функції зуба. Художня реставрація відповідає хорошим естетичним вимогам і в окремих випадках може використовуватися для корекції форми і кольору зуба, а також відколів емалі.

Відгуки

Реальні відгуки про стоматологію від наших пацієнтів
Liu Cheh про стоматологію
Liu Cheh
Дякую за професійний підхід та чудовий результат, яким я дуже задоволена. Ситуація була не типова, передній зуб змінив колір і швидкий варіант для мене був прямий вінір, який я вирішила зробити в скайклінік. Окрім професіоналізму, лікарка Лінда Ігорівна та асистентка вкрай турботливі та ввічливі! Дякую
Лікуючі лікарі:
Гриценко Лінда Ігорівна
Lilly P про стоматологію
Lilly P
Мій найкращий і найбезболісніший досвід лікування стався саме в цій клініці. Тут я відчула повагу до себе як до клієнтки і те, що мої відчуття і бажання мають значення. Тепер я знаю, що похід до стоматолога - не тортури, а щось, що може бути легким і приємним. Лікуюся в клініці вже кілька місяців: зробила чистку та пролікувала увесь каріес. Результат бездоганний! Лікарка Лінда Ігорівна пояснювала всі етапи лікування, попереджала про кожну маніпуляцію, запитувала як я почуваюся і чи не відчуваю дискомфорту або болю. До речі, боляче жодного разу не було. Попри мій шалений страх і негативний попередній досвід, в Skyclinic я почувалася в безпеці і щиро чекала кожного нового візиту. Окремої уваги заслуговують найпривітніші та найввічливіші адміністраторки, яких я коли-небудь бачила. Не люблю дзвінків, тому ми побудували комунікацію в месенджерах. Це було супер зручно, вони швидко відповідали на будь-який мій запит і допомагали підібрати найзручніший час візиту. Я дуже задоволена сервісом та результатом, і щаслива, що колись мені порадили саме цю клініку.
Лікуючі лікарі:
Гриценко Лінда Ігорівна
Антон Савицкий
Почав лікуватися в цій клініці і дуже задоволений. Ціни не найдешевші, але обслуговування на найвищому рівні! Після безкоштовної консультації зіставили повний план лікування, сподобалось що кожен раз фотографують щелепи і ведуть аналіз моєї ситуації. Вже полікували шість зубів і чотири видалили. Так, справи в мене так собі в мої 28 рочків. І це тільки початок, планую продовжувати в цій клініці. Окрема подяка моєму хірургу Нестору Богдановичу!!!!! Професійний лікар, приємна людина, дуже відповідально відноситься до роботи. Також дякую, що дуже обережно і безболісно видаляв корені зуба, бо через запалення під ними анестезія працювала не повністю. Будемо співпрацювати, дякую, успіхів!!!
Лікуючі лікарі:
Особа Нестор Богданович
Татарина Елизавета
Лікуюся у Волкової Інни Олегівни. Вона - сонечко. До усрачки боялася стоматологів, бо усі мої колишні - стоматологи (кармічно зав’язана 😆). Але з Інною прям все безболісно і легко. Вилікувала собі усі зубки і насолоджуюся життям. Привела ще свого хлопця (не стоматолога, бог змилостився), вилікували і йому. І дітей приведу. І внуків. І правнуків)))) Люблю вас, котики. Цьомчик 😘
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Тетяна Панасюк
Дуже хороша стоматологія із професійними лікарями. Також дуже привітні адміністраторки клініки - з їхнього боку усе чітко і зрозуміло. Лікую зуби у лікарки Лінди Ігорівни Гриценко. Лінда Ігорівна провела чистку зубів, проконсультувала щодо подальшої гігієни. Взагалі дуже акуратно зробила чистку!!! Круто, що у клініці фотографують зубки і далі пояснюють, які є проблеми. Також Лінда Ігорівна полікувала карієс - тут взагалі шик-блиск!!! Так гарно, рівненько, акуратно виглядають зубки))) Знову ж таки, це завдяки фотографії можна порівняти до і після. При цьому лікарка пояснювала кожен свій крок у процесі лікування ну і до лікування проговорила всі проблеми, прописана такий план лікування. Завчасно всі процедури прораховані і вже розумієш, які будуть витрати на лікування, що дуже-дуже зручно. Взагалі дуже рада, що потрапила до такої професійної і хорошої лікарки) Щиро дякую Лінді Ігорівні та дівчатам-асистенткам за їхню високоякісну роботу, а також за віддачу, людяність, гарне ставлення!!! Також у цій клініці видаляла перші два зуби мудрості. Я навіть не можу передати, наскільки я боялася!!!!! Але тепер розумію, що реально я більше боялася, ніж було боляче. Видаляв зуби хірург Віталій Олександрович. Усе пройшло швидко і навіть не боляче))) Лікар все пояснював, що робить, заспокоював постійно, бо моєму страху не було краю. Словом, не так то і страшно виявилося, прийду до Віталія Олександровича видаляти інші два зуби мудрості. Дякую йому і його асистентці за висококваліфіковану роботу!)
Лікуючі лікарі:
Гриценко Лінда Ігорівна
Катеринюк Віталий Олександрович
Viki s
Лечение в данной клинике занимает у меня уже несколько месяцев. За это время удалось поработать над моей улыбкой с такими специалистами как Ксения Сергеевна, которая провела профессиональную чистку зубов и другие процедуры, которые помогли избежать надвигающийся параодонтит, подробно рассказала о состоянии зубов и плане лечения; с Инной Олеговной, которая помогла спасти зубки от кариеса выполнив при этом красивую и функциональную реставрацию (пломбы-плюшки наконец-то в прошлом); Михаил Александрович удалил по две восьмёрки в два приёма. Было страшно, но почти не больно :) зажило достаточно быстро и мало беспокоило. Довольна обслуживанием, всегда напомнят о ближайшем приеме. Цена-качество на уровне, однозначно стоит посещения.
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Viacheslav Mrykh
хочу сказать большое спасибо всему персоналу в целом - ребята, респект! так себя могут вести люди, которые действительно любят свою работу и знают свое дело. за все время могу отметить только положительные моменты. так держать! отдельно хочется поблагодарить Волкову Инну Олеговну - ооочень ответственный, вежливый и профессиональный терапевт, которая прекрасно и качественно выполняет свою работу (я вообще еще много позитивных мыслей и прилагательных мог бы вбить, но это же сути не меняет, что она молодец :) ) В общем, 100% рекомендую.
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Татьяна Янута
Добрый вечер. Хочу оставить положительный отзыв о докторе Инне Олеговне. Очень внимательный специалист и добрый доктор. Я реставрировала передние зубы, осталась очень довольна! И в целом вся Ваша клиника оставила положительные эмоции. Рекомендую!!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Маргарита Крыгина
Была в клинике у доктора Инны Олеговны , очень хороший специалист . Получила развернутую консультацию , затем качественное, а главное безболезненное лечение. В целом очень довольна сервисом!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Strange Dr. про стоматологію
Strange Dr.
Очень хорошая стоматология. С первых минут общения понимаешь, что это та самая клиника лечить зубы в которой ты мечтал с детства. Приветливость, доброжелательность и отзывчивость персонала ну просто не возможно не заметить. Команда молодых специалистов заботится о результатах лечения и Вашем комфорте в клинике. Я очень доволен результатами лечения (пломбирования) своих зубов. Все это благодаря Волковой Инне Олеговне. Все шаги по лечению полностью проговариваются и объясняются доктором. Благодаря ее профессионализму, отзывчивости, аккуратности и уверенности, я стал счастливым обладателем здоровых зубов.
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Усі відгуки
Коментарів немає