Керамічна вкладка

Ціна 5900 грн

Записатися на прийом
Керамічна вкладка

Етапи встановлення керамічної вкладки

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.

Керамічна вкладка – альтернатива пломбі

Керамічні вкладки на зуби – це мікропротези, що виготовляються в лабораторних умовах з високоміцної кераміки і використовуються в якості альтернативи пломбам та реставраціям. На відміну від останніх, вкладки встановлюються при великих дефектах твердих тканин зуба, забезпечуючи його тривалий термін служби. Керамічні вкладки мають високі естетичні властивості, повністю повторюють анатомію зуба і разом з тим, відрізняються високою міцністю.

На сьогоднішній день мікропротезування вкладками займає вагому нішу в естетичній стоматології, активно витісняючи реставрації фотополімерними матеріалами. Мікропротезування – це найбільш щадний метод протезування, що дозволяє максимально зберегти здорові тканини і забезпечити голлівудську посмішку без агресивної обробки зуба.

Переваги та недоліки керамічних вкладок

Чому сучасні стоматологи все частіше рекомендують пацієнтам керамічні вкладки?

 1. Вкладки довговічні. На відміну від фотополімерних пломб, терміни їх служби – до 10 і більше років.
 2. За рахунок здатності кераміки відбивати світло, вкладку неможливо відрізнити від свого зуба.
 3. Керамічні вкладки на жувальні зуби мають високу міцність, здатну витримувати велике жувальне навантаження.
 4. Вкладки темніють з часом під дією харчових барвників (чай, кава, вино і т.д), в порівнянні з реставраціями і пломбами. До того ж, на поверхні вкладки не накопичується зубний наліт.
 5. Керамічні вкладки мають точне прилягання до твердих тканин зуба, не мають усадки, тим самим мінімізуючи ризик розвитку вторинного карієсу.

Єдиним недоліком керамічних вкладок є їх дещо більша вартість в порівнянні з пломбами, що обумовлено їх перевагами, технологіями виготовлення і дороговизною матеріалів, в порівнянні з фотополімерними пломбами.

Показання до керамічних вкладок

 • значні каріозні ураження жувальних зубів;
 • дефекти твердих тканин зубів, що використовуються для опори під мостовидний протез;
 • клиновидні дефекти;
 • заміна старих пломб і лікування вторинного карієсу.

Необхідно враховувати, що керамічні вкладки протипоказані у випадках невилікуваного карієсу, в деяких випадках з бруксизмом, а також високої інтенсивності каріозного процесу. Мікропротезування вкладками не дозволяє уникнути протезування коронками, при наявності показань, а є сучасною альтернативою реставраціям і пломбам.

Також в нашій стоматології ви можете встановити – вініри.

Методики виготовлення та встановлення керамічних вкладок в стоматології «SKYCLINIC»

Для виготовлення керамічної вкладки необхідно 2 візита пацієнта в SKYCLINIC. Технологічний процес включає кілька етапів:

 

1-й візит. Після ретельної діагностики та складання плану лікування, починається безпосередньо процес підготовки зуба для виготовлення керамічної вкладки. Стоматолог-ортопед прибирає уражені карієсом тканини зуба, обробляє порожнину під вкладку і знімає точний відбиток щелеп і обробленого зуба.

У зуботехнічній лабораторії виготовляється керамічна вкладка, яка відновлює цілісність обробленого зуба. Після ретельного полірування мікропротез відправляється в клініку.

 

Керамічні вкладки виготовляються двома способами:

 1. Методом литтєвого пресування кераміки з матеріалу e.max на основі дисиліката літію. Така кераміка відрізняється високою міцністю і естетичними якостями.
 2. Методом комп’ютерного моделювання і фрезерування, що забезпечує високу швидкість виготовлення вкладки.

 

2-й візит. У друге відвідування до стоматолога відбувається ретельна примірка вкладки, оцінка крайового прилягання до твердих тканин зуба, а також відтінку мікропротеза. Остаточним етапом є фіксація керамічної вкладки за допомогою спеціального цементу.

Ціни

Лікарі стоматологи-ортопеди СКАЙКЛІНІК мають високу кваліфікацію і досвід для проведення ретельної консультації, якісного лікування та протезування зубів.

 

У вас виникло питання скільки коштують керамічні вкладки? Ознайомитися з цінами виготовлення керамічних вкладок в SKYCLINIC в Києві ви можете, перейшовши в розділ Ціни. Для складання плану лікування і формування точної вартості протезування ми рекомендуємо записатися на консультацію в нашу клініку.

 

У СКАЙКЛІНІК ви отримаєте кращу якість за доступною кожному ціною.

Відгуки

Ми приділяємо велику увагу якості і безпеці лікування, а також комфорту наших пацієнтів. Ознайомитися зі справжніми відгуками пацієнтів СКАЙКЛІНІК ви можете, перейшовши за посиланням Відгуки.

 

Логвинюк Микита Ігорович
Логвинюк Микита Ігорович

Лікар – стоматолог-ортопед. Стаж роботи за основним фахом становить понад 5 років. Головним напрямком в праці лікаря є відновлення зубів керамічними і цирконієвими реставраціями, такими як вініри, вкладки і коронки. Також окреме місце в практиці займає відновлення зубів цирконієвими коронками на імплантатах.

Розгорнути
Показання
 • значні каріозні ураження жувальних зубів
 • дефекти твердих тканин зубів, що використовуються для опори під мостовидний протез
 • клиновидні дефекти
 • заміна старих пломб і лікування вторинного карієсу
Протипоказання
 • невелика каріозна порожнина глибиною менше 1, 5 мм (достатньо пломби)
 • руйнування зуба більше, ніж на 60%
 • висока інтенсивність каріозного процесу
 • молочний зуб
 • неможливість забезпечити сухе робоче поле
 • бруксизм
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Знижка до 10% на всі послуги
Діє до 28 Лютого
Знижка до 10% на всі послуги

Скористайтеся будь-якою послугою у SKYCLINIC та отримайте віртуальну накопичувальну дисконтну картку “Light” зі знижкою 5% на всі стоматологічні послуги.

З деталями Вас з радістю ознайомлять наші адміністратори.

Сімейна знижка
Діє до 28 Лютого
Сімейна знижка

Приводьте на лікування своїх близьких (батьків, дітей, чоловіків і дружин, братів і сестер, дідусів і бабусь) та отримайте віртуальну дисконтну картку “Full” зі знижкою 10% на всі стоматологічні послуги.

Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень
Діє до 28 Лютого
Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень

Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень. У вартість входить зняття зубного каменю ультразвуком та чистка Air Flow.

Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ
Діє до 28 Лютого
Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ

Безкоштовне надання швидкої стоматологічної допомоги представникам ЗСУ.

Знижка 20% на гігієну*
Діє до 28 Лютого
Знижка 20% на гігієну*

*Відвідуй гігієніста або пародонтолога не рідше одного разу на 6 місяців (180 днів) та отримай знижку 20% на проведення “Лікувально-профілактичного комплексу гігієни”, який включає: глибоку діагностику стану ясен, чотирьохетапну чистку зубних відкладень та індивідуальний підбір професійних засобів гігієни порожнини рота в домашніх умовах.

Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн
Діє до 28 Лютого
Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн

Зміна кольору і форми зуба за допомогою композитного вініра.

Металева брекет-система всього за 9900 гривень
Діє до 28 Лютого
Металева брекет-система всього за 9900 гривень

У вартість входить встановлення металевої брекет-системи на одну щелепу.

Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень
Діє до 28 Лютого
Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень

У вартість входить встановлення керамічної брекет-системи на одну щелепу.

“Зуб під ключ”! Зубной імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього від 17900 гривень
Діє до 28 Лютого
“Зуб під ключ”! Зубной імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього від 17900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення, формувач ясен, цирконієва коронка.

Керамічна пломба всього за 5900 гривень
Діє до 28 Лютого
Керамічна пломба всього за 5900 гривень

Строк служби керамічної пломби більш ніж у 3 рази довший за звичайну пломбу!

Під час виготовлення використовується кераміка провідних світових виробників.

Питання-відповіді
Що краще: керамічна вкладка або пломба?
Керамічні вкладки виготовляються з високоміцної кераміки в лабораторних умовах, що забезпечує: - тривалий термін служби; - можливість використовувати при відновленні великих дефектів зуба; - абсолютну відповідність з анатомією зуба; - високі естетичні характеристики. У порівнянні з керамічними вкладками, реставрації мають ряд недоліків, незважаючи на доступну вартість і хороші естетичні характеристики. Реставрації характерно: - поступова зміна кольору в результаті впливу харчових барвників; - усадка; - обмежений термін служби.
Як швидко мені встановлять вкладку?
Виготовлення вкладки має кілька етапів і для цього необхідно 2 візита пацієнта в нашу клініку. Під час першого візиту стоматолог видаляє уражені карієсом тканини, обробляє зуб під вкладку і знімає точний зліпок щелеп. У зуботехнічній лабораторії виготовляється керамічна вкладка, відновлює цілісність зуба. Вкладка полірується і відправляється в нашу клініку. Під час наступного візиту відбувається примірка вкладки, ретельна оцінка прилягання вкладки до тканин зуба, аналіз кольору. І останнійм етапом є її фіксація за допомогою спеціального клею.

Відгуки

Реальні відгуки про стоматологію від наших пацієнтів
Alex Rub
Спасибо доктору Ефимову за долгий совместный путь по: - удалению зубов мудрости - имплантированию - реставрации и установке коронок Ни разу не пожалел, что выбрал данную клинику. Все было качественно, профессионально и весело) Удачи Вам!
Vlad B
Прошел у них полный курс лечения. Консультация, утверждение плана лечения, результат! За 3 месяца выполнили все оговоренные процедуры: чистка (airflow + ультразвук), лечение кариеса (всего около 12 пломб), удаление двух зубов мудрости, установка 8 керамических накладок. Был приятно удивлен, что каждый тип работ выполняется отдельным специалистом. Каждый инструмент распаковывался при мне. Остался предельно доволен. Порадовал молодой коллектив и опрятность. Хожу к ним на регулярные чистки и обследования!
Тамара Владимировна
Доброго вечора! Зазвичай не пишу відгуків, але даний випадок є винятком. До написання підштовхнув негатив у відгуку тижневої давнини в адресу Волкової Інни Олегівни, який, я вважаю, є вкрай несправедливим☝️. У клініку звернулась з масою проблем у січні. Нещодавно закінчила це тривале лікування: видалення, імпланти, лікування нервів, встановлення коронок. Участь у лікуванні приймали троє лікарів. Євшина Ксенія - зробила чистку та, здається, скалінг. Єфімов Михайло - зміг вмовити видалити зруйновані зуби і встановив імпланти, а потім вже ставив коронки. Волкова Інна - видаляла нерви та лікувала зуби. Скажу одне - мені 67 років і я пам’ятаю ще радянські «підходи у лікуванні», черги під кабінетом, фразу «слєдующій», голі руки лікаря без рукавиць у роті та відсутність будь-якого знеболення, а тому можу оцінити різницю «тоді і зараз»! Усі без винятку процедури проводили з анестезією. Інструменти кожного разу діставались з герметичних, наскільки я можу оцінити, пакетів. Рукавички не тільки у лікарів, а й у їхніх помічниць! Жодного, наголошую, жодного разу лікування не починалось без затвердження обсягу та вартості процедур і лише після погодження зі мною починали лікувати. Попереджали про можливий дискомфорт певний час після лікування. Відношення до пацієнта у клініці людяне. Ти відчуваєш спокій і впевненість. Дорогенькі, дякую вам за вашу роботу, за ваші знаття та людяність! Бажаю міцного здоров`я та не перейматись через необ’єктивні висловлювання у ваш бік! З висоти свого віку скажу - нажаль, ще не один раз ви зіштовхнетесь с несправедливістю. Ви - Люди з великої літери! Безмежно дякую вам! Ваша вдячна пацієнтка!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Іван Ковтунович
Хороша, сучасна клініка; все роблять якісно і безболісно. Михайло Єфімов - висококласний спеціаліст, "поремонтував" всі мої зуби які були проблемними, в тому числі 7 керамічних накладок і один імплант, за що я йому дуже вдячний. Рекомендую!
Усі відгуки
Коментарів немає