Вініри на зуби

Етапи

Голлівудська посмішка завдяки вінірам

Інноваційні технології в сучасній естетичній стоматології – це унікальна можливість мати ідеальні білосніжні зуби. Якщо вчора голлівудську усмішку можна було отримати тільки завдяки відбілюванню або протезуванню зубів, сьогодні змінити колір і форму зубів можуть керамічні накладки під назвою вініри.

 

Вініри – це ультратонкі керамічні накладки, що дозволяють скорегувати форму і колір зубів. Являють собою керамічні або композитні накладки, які фіксуються на передню поверхню зубів за допомогою спеціального цементу.

Показання до встановлення вінірів

Вінірінг (установка вінірів) застосовується в наступних випадках:

 • зміна кольору зубів;
 • наявність плям на емалі;
 • фотополімерні пломби, що потемніли;
 • сколи та тріщини емалі;
 • проміжки між зубами (діастема і треми);
 • неправильна форма зуба;
 • нерівний зубний ряд;
 • при вроджених дефектах зубної емалі (флюороз);
 • при клиновидних дефектах;
 • для зміни розмірів і форми зубів (наприклад, для подовження передніх зубів).

Керамічні вініри

Керамічні вініри також називають непрямими, що говорить про спосіб виготовлення. Вони виготовляються в зуботехнічній лабораторії і це означає декілька візитів до стоматолога, але забезпечує високу якість і точність.

 

Кераміка є якісним і одним з найбільш широко використовуваних матеріалів в естетичній стоматології та протезуванні. Завдяки своїм характеристикам, керамічні вініри є золотим стандартом при виборі вінірів.

Більше інформації шукайте в розділі Керамічні вініри.

Композитні вініри

Для виготовлення композитних вінірів використовується фотополімерний матеріал, що дає можливість їх установки за один візит. Але такі вініри змінюють колір з часом під впливом барвників (кава, кольорові напої, сигарети і т.д.). Кожні 3 роки необхідна їх заміна. Вони не є настільки довговічними, як керамічні вініри. Їх перевага в меншій вартості, в порівнянні з керамічними вінірами, і можливості установки в одне відвідування стоматолога.

Більше інформації про композитні вініри Ви можете знайти в розділі Композитні вініри.

Методика виготовлення і установки вінірів в стоматології «SKYCLINIC»

Методика виготовлення і установки вінірів залежить від матеріалу виготовлення.

Встановлення композитних вінірів на зуби відбувається, як правило, в одне відвідування. Лікар використовує фотополімерний матеріал і надає необхідну форму майбутнього вініра в порожнині рота пацієнта. Матеріал полімеризується за допомогою фотополімерної лампи, після чого полірується до дзеркального блиску.

 

Виготовлення та установка керамічних вінірів – більш трудомісткий процес і відбувається за 3-4 візити. Для попередньої презентації та оцінки майбутньої посмішки лікар виготовляє воскову модель Wax Up. Далі відбувається мінімальне обточування зубів під накладки і безпосередньо їх виготовлення в зуботехнічній лабораторії. Заключним етапом винирінга є фіксація вінірів в порожнині рота.

Як правильно доглядати за вінірами

Правильний догляд за реставраціями збільшує їх термін служби. Для збереження їх вигляду слід дотримуватися індивідуальної гігієни порожнини рота, використовувати неабразивні зубні пасти і регулярно відвідувати стоматолога з метою проведення професійної гігієни.

Розвінчаний міф про знімні вініри

Недобросовісні інтернет-магазини за невелику вартість пропонують альтернативу якісної естетичної стоматології – знімні вініри. Однак варто попередити пацієнтів про покупку неякісних зубних накладок. Вони являють собою пластмасові знімні зубні капи стандартного розміру. Знімні вініри не фіксуються на зубах, падають не тільки при жуванні, а й при відкриванні рота. Також мають абсолютно неестетичний вигляд на зубах і легко ламаються. Відкритим також залишається питання їх біохімічної безпеки.

Ціни

Виникло питання про вартість установки вінірів в Києві? Зверніться за цією інформацією до нас. Фахівці SKYCLINIC використовують компоненти топових виробників стоматологічних матеріалів, а також співпрацюють з кращими зуботехнічними лабораторіями Києва. Для отримання докладної інформації про вартість і для складання плану лікування ми рекомендуємо записатися на консультацію до стоматолога-ортопеда нашої клініки. Для ознайомлення з ціною виготовлення та встановлення вінірів, можна перейти за посиланням Ціни.

 

Не зволікайте і вже зараз записуйтесь в СКАЙКЛІНІК.

Відгуки

Чесність, відкритість і професіоналізм лікарів SkyClinic дозволяє робити посмішки наших пацієнтів здоровими і завойовувати їх довіру. Ми дуже вдячні клієнтам, які діляться своїм досвідом відвідування і лікування в нашій клініці! Більш детально з відгуками наших пацієнтів можна ознайомитися на сторінці Відгуки.

Розгорнути

Варіанти рішень

Акция
Керамічні вініри
от 5900 грн
Узнать больше
Композитні вініри
от 1900 грн
Узнать больше
Наші роботи
case case
case case
case case
case case
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Безкоштовна консультація*
Діє до 30 Листопада
Безкоштовна консультація*

*При проведенні лікування в той же візит, консультація фахівця проводиться без оплати.
Стандартна вартість консультації – 300 грн.

Виготовлення керамічного вініра всього за 5900 гривень
Діє до 31 Жовтня
Виготовлення керамічного вініра всього за 5900 гривень

Під час виготовлення вініра використовується кераміка провідних світових виробників.

Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 10900 гривень
Діє до 31 Жовтня
Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 10900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення. Кінцева вартість розраховується індивідуально, виходячи з особливостей кожної клінічної ситуації.

Питання-відповіді
Вініри – що це?
Вініри - це ультратонкі керамічні пластинки, що дозволяють скорегувати форму і колір зубів. Не дивлячись на їх мінімальну товщину від 0,3 до 1,1 мм, вони є одними з найнадійніших видів реставрацій. Забезпечують білосніжну і природну посмішку і при цьому, стійкі до будь-яких барвників, порівняно з фотополімерними пломбами.
Коли встановлюють вініри?
Вініри застосовуються в таких випадках:
 • зміна кольору зубів, внаслідок частого впливу харчових барвників, фотополімерні пломби, що потемніли, вроджені дефекти зубної емалі, такі як флюороз;
 • неправильна форма зуба;
 • нерівний зубний ряд, в тому числі діастема і треми (проміжки між зубами);
 • відколи, тріщини емалі.
Хто робить вініри?
Консультацією, діагностикою, підготовкою зубів під вініри і їх фіксацією займаються стоматологи-ортопеди нашої клініки.
Чим відрізняються вініри від люмінірів?
Люмініри - це запатентована методика мікропротезування лабораторії США Den-Mat. Люмініри представляють собою найтонші пластинки товщиною 0,2-0,3 мм, які кріпляться до передньої поверхні зубів, як і вініри, але за рахунок високої міцності не вимагають обточування зубів. Відрізняються більш високою вартістю, на відміну від вінірів, і також мають ряд протипоказань.
Як довго я можу використовувати вініри?
Вініри є одними з найнадійніших і міцних конструкцій в протезуванні. Терміни їх експлуатації - більше 10 років. Але, як і у випадку зі своїми зубами, варто бути обережними з твердою їжею - горіхи, сухарики.
Чи псують вініри зуби?
Завдяки появі сучасних матеріалів для фіксації вінірів, обточування зубів є мінімальним - 0,3-1,1 мм. Для порівняння, під час обробки зуба під коронку, обточується до 60-70% зуба в той час, як обробка зуба під вінір відбувається в межах емалі і видаляється не більше 10% тканин.
Як швидко можна встановити вініри?
Установка вінірів включає в себе кілька етапів. Середні терміни виготовлення вінірів складають 10 робочих днів. Але можлива індивідуалізація підходу зі скороченням терміну до 7 днів.
Як мені доглядати за вінірами?
Вініри прості в догляді і не вимагають специфічних рекомендацій. Рекомендується чистка звичайними засобами гігієни, а також професійна гігієна не рідше одного разу в 6 місяців.
Як швидко можна встановити вініри?
Установка вінірів включає в себе кілька етапів. Середні терміни виготовлення вінірів складають 10 робочих днів. Але можлива індивідуалізація підходу зі скороченням терміну до 7 днів.
Відгуки
Реальні відгуки від наших пацієнтів
Татьяна Янута
Добрый вечер. Хочу оставить положительный отзыв о докторе Инне Олеговне. Очень внимательный специалист и добрый доктор. Я реставрировала передние зубы, осталась очень довольна! И в целом вся Ваша клиника оставила положительные эмоции. Рекомендую!!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Alex Rub
Спасибо доктору Ефимову за долгий совместный путь по: - удалению зубов мудрости - имплантированию - реставрации и установке коронок Ни разу не пожалел, что выбрал данную клинику. Все было качественно, профессионально и весело) Удачи Вам!
Sophie
Sophie
Я несказанно довольна этой клиникой! И особенно профессиональным подходом Михаила Александровича Ефимова! С детства я мечтала о красивой улыбке. Так сложилось, что от природы у меня очень плохие зубы. Поэтому сколько себя помню - хотела что-то с этим сделать. В Skyclinic я ставила виниры на передние зубы. Я доверилась Михаилу Алексанровичу и была ОЧЕНЬ-ПРЕОЧЕНЬ довольна результатом. Врач был максимально обходителен, прислушивался к моим пожеланиям и давал дельные рекомендации. Еще раз хочу сказать огромное спасибо Skyclinic и Михаилу Александровичу! Всем советую!!!!
Vlad B
Прошел у них полный курс лечения. Консультация, утверждение плана лечения, результат! За 3 месяца выполнили все оговоренные процедуры: чистка (airflow + ультразвук), лечение кариеса (всего около 12 пломб), удаление двух зубов мудрости, установка 8 керамических накладок. Был приятно удивлен, что каждый тип работ выполняется отдельным специалистом. Каждый инструмент распаковывался при мне. Остался предельно доволен. Порадовал молодой коллектив и опрятность. Хожу к ним на регулярные чистки и обследования!
Іван Ковтунович
Хороша, сучасна клініка; все роблять якісно і безболісно. Михайло Єфімов - висококласний спеціаліст, "поремонтував" всі мої зуби які були проблемними, в тому числі 7 керамічних накладок і один імплант, за що я йому дуже вдячний. Рекомендую!
Alisa Tanko
Alisa Tanko
В Скай клінік я прийшла складним пацієнтом після невдалих лікувань у трьох ортодонтів. Після двох років лікування я вже з рівними зубами))). Весь персонал дуже чуйний та уважний, можна отримати відповідь на будь які запитання та отримати розгорнуту консультацію. Також в Скай клінік мені видалили зуби мудрості та поставили імплант (Михайло Олександрович Єфімов, дуже Вам вдячна за якісну роботу). Зараз в клініці я проходжу консультування по підбору вінірів та раз на пів року приїжджаю на гігієнічну чистку ротової порожнини. Однозначно рекомендую.