Тимчасові коронки

від 900 грн
Тимчасові коронки

Етапи

Тимчасові коронки під час протезування

Встановлення тимчасових коронок широко використовується на етапі імплантації та протезування. Все тому, що застосування тимчасових конструкцій підтримує естетику зубного ряду, поки в лабораторії виготовляються постійні коронки або протези. Особливо тимчасові керамічні коронки потрібні, коли на установку і виготовлення постійних конструкцій може піти кілька місяців.

Переваги тимчасових коронок

 • зберігають естетику посмішки;
 • запобігають проростанню ясенного краю після обточування зуба під постійну коронку і формують ясенний край;
 • захищають відпрепарований зуб від пошкоджень, а також впливу мікроорганізмів порожнини рота;
 • дозволяють запобігти переміщенню або наклону обробленого зуба або сусідніх зубів і зубів-антагоністів (на протилежній щелепі) в сторону дефекту після обточування зуба;
 • захищають живий зуб після обточування від підвищеної чутливості;
 • підтримують функції відсутнього зуба.

Матеріали для виготовлення тимчасових коронок

Як правило, тимчасові коронки виготовляються з пластмаси. Пластмасові коронки широко використовуються в якості тимчасових конструкцій у зв’язку зі своєю невеликою вартістю і хорошими естетичними властивостями. Лікар підбирає пластмасу необхідного відтінку, цим самим забезпечуючи естетику посмішки на період виготовлення постійної конструкції. Фіксація пластмасової коронки відбувається на спеціальний цемент для тимчасової фіксації.

 

Однак необхідно враховувати недоліки пластмасових коронок:

 • пористість – за рахунок чого тимчасові коронки з часом темніють через дію харчових барвників, таких як кава, чай, вино, а також нікотин;
 • пластмасові коронки мають обмежений термін служби до 6 місяців (достатній період для виготовлення постійної конструкції).

Технології виготовлення пластмасових коронок

Існує дві методики виготовлення тимчасових коронок з пластмаси: прямий і непрямий. Розглянемо їх більш детально.

 • Прямий метод. При використанні прямого методу, тимчасова коронка виготовляється безпосередньо в роті пацієнта в один візит. Перед обробкою зуба під постійну конструкцію, лікар знімає зліпок за допомогою силіконової маси. Після обточування зуба, в готовий силіконовий зліпок лікар закладає рідку пластмасу для тимчасових коронок і вносить силіконовий відбиток в порожнину рота. Після застигання пластмаси, її обробки і полірування, ми отримуємо готову тимчасову коронку, яка фіксується на культі обробленого зуба за допомогою цементу для тимчасової фіксації.
 • Непрямий метод. В даному випадку, тимчасова коронка виготовляється в зуботехнічній лабораторії з пластмаси за попереднім відбитком зубів. Тимчасова коронка, отримана непрямим методом, відрізняється більшою надійністю і міцністю, однак встановлюється за два візити пацієнта.

 

Рекомендації по догляду за тимчасовою коронкою

 • намагатися обмежити себе у вживанні занадто твердої їжі;
 • обов’язково дотримуватися гігієни порожнини рота і користуватися додатковими засобами для догляду за ротовою порожниною;
 • якщо трапилося, що тимчасова пластмасова коронка випала (сталося розцементування), необхідно звернутися до свого стоматолога-ортопеда для повторного цементування найближчим часом.

Ціни

Наші лікарі мають високу кваліфікацію і досвід для проведення ретельної консультації, якісного лікування та протезування. Ознайомитися з цінами виготовлення тимчасових коронок ви можете в розділі Ціни на нашому сайті. Для складання плану лікування і формування точної вартості протезування зубів запишіться на консультацію в нашу клініку. Можете бути впевнені, що стоматологи-ортопеди СКАЙКЛІНІК зроблять тимчасові коронки дуже естетичними.

Відгуки

Щоб детально розібратися і вибрати клініку рекомендуємо звернути увагу на відгуки. Ознайомитися з відгуками наших пацієнтів, які завершили якісне лікування і протезування, ви можете на сторінці Відгуки. Ми впевнені, що ви зробите правильний вибір для себе і отримаєте найкращий результат.

Розгорнути
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Безкоштовна консультація*
Діє до 30 Листопада
Безкоштовна консультація*

*При проведенні лікування в той же візит, консультація фахівця проводиться без оплати.
Стандартна вартість консультації – 300 грн.

Виготовлення керамічного вініра всього за 5900 гривень
Осталось 5 дней
Виготовлення керамічного вініра всього за 5900 гривень

Під час виготовлення вініра використовується кераміка провідних світових виробників.

Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 10900 гривень
Осталось 5 дней
Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 10900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення. Кінцева вартість розраховується індивідуально, виходячи з особливостей кожної клінічної ситуації.

Питання-відповіді
Скільки за часом можна носити тимчасові коронки?
Тимчасові пластмасові коронки мають обмежений термін служби до 6 місяців (достатній період для виготовлення постійної конструкції).
Для чого потрібні тимчасові коронки?
Тимчасові коронки використовуються на етапі протезування та імплантації: Застосування тимчасових коронок дозволяє підтримати естетику зубного ряду під час лабораторного етапу виготовлення постійних конструкцій. Це дозволяє пацієнтові не змінювати звичний спосіб життя і уникнути дискомфорту. Крім цього, тимчасові коронки готують ясенний край для майбутньої постійної конструкції, надають стійкості зубу при майбутньому навантаженні і зберігають функціональність відсутнього зуба.
Відгуки
Реальні відгуки від наших пацієнтів
Elzara Kuliieva
Elzara Kuliieva
В данной клинике посещала пародонтолога Евшину Ксению Сергеевну, осталась очень довольна лечением, они внимательная и грамотная, рекомендую. После была у Ефимова Михаила, поставили один имплант. Операция была быстрая и не больная, сейчас уже хожу с коронкой пол года. Передаю большую благодарность данным врачам и лично директору клиники Бышуку Богдану Михайловичу! Спасибо за профессионализм!
Лікуючі лікарі:
Бишук Богдан Михайлович
Alex Rub
Спасибо доктору Ефимову за долгий совместный путь по: - удалению зубов мудрости - имплантированию - реставрации и установке коронок Ни разу не пожалел, что выбрал данную клинику. Все было качественно, профессионально и весело) Удачи Вам!
Vlad B
Прошел у них полный курс лечения. Консультация, утверждение плана лечения, результат! За 3 месяца выполнили все оговоренные процедуры: чистка (airflow + ультразвук), лечение кариеса (всего около 12 пломб), удаление двух зубов мудрости, установка 8 керамических накладок. Был приятно удивлен, что каждый тип работ выполняется отдельным специалистом. Каждый инструмент распаковывался при мне. Остался предельно доволен. Порадовал молодой коллектив и опрятность. Хожу к ним на регулярные чистки и обследования!
Тамара Владимировна
Доброго вечора! Зазвичай не пишу відгуків, але даний випадок є винятком. До написання підштовхнув негатив у відгуку тижневої давнини в адресу Волкової Інни Олегівни, який, я вважаю, є вкрай несправедливим☝️. У клініку звернулась з масою проблем у січні. Нещодавно закінчила це тривале лікування: видалення, імпланти, лікування нервів, встановлення коронок. Участь у лікуванні приймали троє лікарів. Євшина Ксенія - зробила чистку та, здається, скалінг. Єфімов Михайло - зміг вмовити видалити зруйновані зуби і встановив імпланти, а потім вже ставив коронки. Волкова Інна - видаляла нерви та лікувала зуби. Скажу одне - мені 67 років і я пам’ятаю ще радянські «підходи у лікуванні», черги під кабінетом, фразу «слєдующій», голі руки лікаря без рукавиць у роті та відсутність будь-якого знеболення, а тому можу оцінити різницю «тоді і зараз»! Усі без винятку процедури проводили з анестезією. Інструменти кожного разу діставались з герметичних, наскільки я можу оцінити, пакетів. Рукавички не тільки у лікарів, а й у їхніх помічниць! Жодного, наголошую, жодного разу лікування не починалось без затвердження обсягу та вартості процедур і лише після погодження зі мною починали лікувати. Попереджали про можливий дискомфорт певний час після лікування. Відношення до пацієнта у клініці людяне. Ти відчуваєш спокій і впевненість. Дорогенькі, дякую вам за вашу роботу, за ваші знаття та людяність! Бажаю міцного здоров`я та не перейматись через необ’єктивні висловлювання у ваш бік! З висоти свого віку скажу - нажаль, ще не один раз ви зіштовхнетесь с несправедливістю. Ви - Люди з великої літери! Безмежно дякую вам! Ваша вдячна пацієнтка!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Alisa Tanko
Alisa Tanko
В Скай клінік я прийшла складним пацієнтом після невдалих лікувань у трьох ортодонтів. Після двох років лікування я вже з рівними зубами))). Весь персонал дуже чуйний та уважний, можна отримати відповідь на будь які запитання та отримати розгорнуту консультацію. Також в Скай клінік мені видалили зуби мудрості та поставили імплант (Михайло Олександрович Єфімов, дуже Вам вдячна за якісну роботу). Зараз в клініці я проходжу консультування по підбору вінірів та раз на пів року приїжджаю на гігієнічну чистку ротової порожнини. Однозначно рекомендую.