Керамічні брекети

Керамічні брекети

Етапи

Вирівнювання зубів керамічними брекетами

Відомо, що 75% людей в світі проходили або проходять ортодонтичне лікування для вирівнювання прикусу. Найчастіше, аномалії прикусу формуються вже з раннього дитинства внаслідок передчасної втрати зубів, хронічних захворювань носоглотки, дитячих “шкідливих звичок”, прорізування зубів мудрості. На сьогоднішній день, ортодонтичне лікування можливе в будь-якому віці. За допомогою брекет-системи, кваліфікований фахівець може виправити патологію прикусу будь-якої складності, забезпечити красу і здоров’я вашої посмішки.

Особливості керамічної брекет-система

Сучасна ортодонтія використовує максимально естетичні методи вирівнювання зубів, такі як елайнери, лінгвальні, сапфірові та керамічні брекети. Однією з умов початку ортодонтичного лікування для багатьох пацієнтів є естетичність конструкції і небажання переживати психологічний дискомфорт, що є цілком природно. Керамічні брекети – це перша естетична брекет-система для вирівнювання зубів, яка застосовується і вдосконалюється вже більше 20 років.

 

Так само, як і металеві брекети, конструкція керамічної брекет-системи складається з самого брекета (замка), дуги і лігатури. Однак сам брекет представляю собою полікристалічну кераміку, що імітує колір зуба.

Види керамічних брекетів

Керамічні брекети діляться два види:

 • лігатурні (в конструкції таких брекетів дуга утримується за допомогою еластичних або металевих лігатур);
 • безлігатурні або самолігуючі керамічні брекети (сучасні системи, в яких дуга фіксується за допомогою маленьких металевих кліпс або засувок).

Фахівці стоматології SKYCLINIC працюють кращими матеріалами світових виробників стоматологічної продукції. Серед керамічних брекетів ми вибираємо самолігуючі системи: In-Ovation виробника Dentsply і Empower Clear Brackets від American Orthodontics. Дані керамічні брекети відрізняються високою якістю, естетичними властивостями і відмінними результатами лікування.

Переваги керамічних брекетів в ортодонтії

Слід зазначити наступні переваги керамічної брекет-системи:

 • полікристалічна кераміка пропускає світло і робить брекети практично непомітними на зубах;
 • менша вартість у порівнянні з іншими естетичними методами вирівнювання зубів;
 • гіпоалергенність;
 • стійкість до харчових барвників;
 • гладка поверхня і закруглені кути брекетів, які мінімізують травматизацію слизової порожнини рота і дискомфорт.

Недоліки брекетів з кераміки

Однак необхідно нагадати про наступні недоліки керамічних брекетів:

 • більш тривалі терміни лікування в порівнянні з металевими брекетами (дана особливість не стосується самолігуючих брекетів, зважаючи на їх інноваційність);
 • в зв’язку з більш низькою міцністю кераміки, не рекомендується їсти тверді продукти в період носіння брекетів;
 • мають меншу точність, так як через тертя дуги в пазу поступово відбувається його зношування(це стосується класичних лігатурних керамічних брекетів).

Методика встановлення в стоматології «SKYCLINIC»

 1. Спершу ортодонт ретельно оглядає порожнину рота і зубні ряди пацієнта, проводить збір анамнезу, фотометрію, знімає відбитки для виготовлення діагностичних моделей і направляє пацієнта на рентгенологічне дослідження. Найчастіше, це ОПТГ (ортопантомограма), телерентгенограма в бічній і, при необхідності, прямий проекціях. При наявності показань, призначається КТ (комп’ютерна томографія) верхньої і нижньої щелеп. Настільки ретельна діагностика необхідна для правильного складання плану лікування: лікар визначає причину розвитку аномалії прикусу, терміни лікування, можливі методи вирівнювання зубів, чи підходить даний вид брекет-системи у вашому випадку.
 2. Наступним етапом є преортодонтична підготовка у вигляді професійної гігієни порожнини рота, лікування карієсу і кореневих каналів зубів, видалення зубів мудрості, лікування ясен. Перераховані маніпуляції необхідно провести перед фіксацією керамічних брекетів, так як загострення хронічних вогнищ інфекції, нелікованих каналів, карієсу може не тільки відстрочити терміни ортодонтичного лікування, але також і вплинути на план лікування.
 3. Коли всі підготовчі процедури виконані, лікар-ортодонт приступає безпосередньо до встановлення керамічної брекет-системи. Фіксація брекетів займає близько 1 години і проводиться абсолютно безболісно. Передня поверхня зубів очищається від нальоту і зубного каменю, на знежирену емаль наноситься фторвмісний матеріал і позиціонується сам брекет, після чого засвічується ультрафіолетовою лампою для полімеризації матеріалу. Після того, як лікар зафіксував брекети на кожен зуб, встановлюється дуга і лігатури в разі лігатурних брекетів.

 

Пацієнт отримує детальні рекомендації від ортодонта по догляду за встановленою керамічною брекет-системою. Лікар навчає ретельної гігієни з використанням спеціальних ортодонтичних щіток і йоршиків. Також даються рекомендації по прийому дозволених продуктів задля уникнення сколів брекетів. Пацієнт попереджений про можливий дискомфорт і неприємні відчуття в перші дні після встановлення системи. Через 5-7 днів відбувається адаптація зубощелепної системи.

Керамічні естетичні брекети в Києві: фахівці, відгуки, ціна

Наші ортодонти мають високу кваліфікацію і досвід в лікуванні патологій прикусу різних рівнів складності. Глибокі знання та індивідуальний підхід до кожного пацієнта дозволяють нам досягати найкращих результатів ортодонтичного лікування.

 

Ви шукаєте лікаря, який якісно і за доступною вартістю виправить прикус керамічними брекетами? Запишіться в нашу клініку і лікарі проведуть детальну консультацію і нададуть максимум інформації про вибір тієї чи іншої брекет-системи, а також зорієнтують вас за ціною.

 

На прийомі у ортодонта ви можете оцінити різні брекет-системи і зробити необхідний вибір. Наша клініка гарантує якісний результат вирівнювання зубів, комфорт протягом усього періоду лікування і високий сервіс з боку нашої команди. Це також підтверджується численними відгуками, з радістю залишеними нашими пацієнтами.

 

Розгорнути
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Безкоштовна консультація*
Діє до 30 Листопада
Безкоштовна консультація*

*При проведенні лікування в той же візит, консультація фахівця проводиться без оплати.
Стандартна вартість консультації – 300 грн.

Виготовлення керамічного вініра всього за 5900 гривень
Діє до 31 Жовтня
Виготовлення керамічного вініра всього за 5900 гривень

Під час виготовлення вініра використовується кераміка провідних світових виробників.

Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 10900 гривень
Діє до 31 Жовтня
Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 10900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення. Кінцева вартість розраховується індивідуально, виходячи з особливостей кожної клінічної ситуації.

Керамічні або сапфірові брекети?
У порівнянні з керамічними брекетами, сапфірові мають кращі естетичні характеристики, так як напівпрозорі, на відміну від матових керамічних брекетів. Керамічними брекетами складніше контролювати положення зуба, що ускладнює і збільшує терміни лікування. Також кераміка поступається монокристалам сапфіра по міцності, що збільшує ризик поломок при неправильному поводженні. Однак сапфірові брекети мають вищу вартість.
Які плюси і мінуси керамічних брекетів?
Переваги керамічних брекетів: - виготовляються з полікристалічної кераміки, що дозволяє брекетам зливатися з емаллю зуба, роблячи їх майже непомітними; - оптимальна вартість по відношенню з іншими естетичними методами вирівнювання зубів; - відсутність алергічних реакцій на кераміку; - керамічні брекети стійкі до харчових барвників; - гладка поверхня брекетів не травмує слизову порожнини рота. Недоліки керамічних брекетів: - тривалість лікування керамічними брекетами довша, в порівнянні з металевими; - в зв'язку з крихкістю кераміки, не рекомендується їсти тверді продукти в період носіння брекетів; - ускладнюють контроль положення зуба на етапах лікування.
Відгуки
Реальні відгуки від наших пацієнтів
Мария Беннис
Я прошла ортодонтическое лечение с помощью брекет-системы в Sky Clinic и безумно рада результату. Все консультации, этапы подготовки к постановке брекет-системы и лечение прошли на высшем уровне. Отдельная благодарность доктору-ортодонту Анне Сергеевне за профессионализм, внимательность и качественное лечение. Это клиника, в которую я обязательно буду возвращаться! Спасибо всей команде Sky Clinic.
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Елизавета Гродская
Хочется поблагодарить замечательную команду SKYCLINIC Мне ставили брекет систему, и я осталась абсолютно довольна! Было комфортно все, от начала и до конца. Все очень внимательны, улыбчивы, всегда шли на уступки. Отдельная благодарность Анне Сергеевне, за ее профессионализм, деликатность, чёткость, и быстроту. С удовольствием буду рекомендовать эту клинику своим близким. Спасибо вам большое! Улыбаюсь своей голливудской улыбкой Вам)
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Lesya Krasun
Lesya Krasun
Ця клініка - відповідальна за ідеальну посмішку моєї дитини))) там ми ставили брекети. Робота виконана чудово. Наш лікар - Анна Сергіївна - усе детально розповідала і пояснювала. Клініка дуже затишна, обладнання нове. До лікарів щільний запис, записуватися потрібно завчасно, але в екстрених (і не дуже) ситуаціях нам завжди шукали і пропонували варіанти. В клініці часто бувають акції - іноді знижки, іноді подарунки (наприклад, нам дарували спеціальні щітки). І це теж дуже приємно. Рекомендую!
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Victoria Nam
Victoria Nam
Недавно закончилось мое ортодонтическое лечение в стоматологической клинике Скайклиник и теперь я могу поделиться своими впечатлениями. Про клинику: Тут сплошные плюсы - близость к метро, новая клиника со стильным дизайном, современным оборудованием и передовыми стоматологическими материалами. Про персонал: Тоже только положительные впечатления - администраторы вежливые и улыбчивые, всегда за день до приема звонят напомнить и уточнить детали, если что, помогут выбрать дату и время приема. Даже директор клиники не отказал мне в консультативной помощи онлайн, когда у меня за границей возникла нестандартная ситуация (хотя делать этого он не обязан), и я не могла там обратиться за стоматологической помощью. Помимо своего лечащего врача-ортодонта к другим докторам также обращалась несколько раз и за лечением, и за консультацией. Всегда давали исчерпывающую информацию и проводили необходимое лечение. Про лечащего врача-ортодонта: Смело могу рекомендовать Анну Сергеевну как Профессионала своего дела с большой буквы. Внимательный доктор, для которой нет неважных мелочей. На протяжении всего лечения доктор доступно и детально объясняла мне каждый шаг, отвечала на все вопросы. Каждое посещение она оценивала и корректировала, если необходимо, дальнейший ход лечения, чтобы получить тот результат, которого мы хотели достичь в начале ортодонтического лечения. И вот спустя 2,5 года ношения брекетов, не смотря на мой возраст 45+, строго придерживаясь всех указаний доктора по гигиене (это важно) я получила то, что хотела, а именно - красивую и здоровую улыбку. Что надо иметь в виду потенциальному пациенту по ортодонтическому лечению: У всех исходная ситуация разная, поэтому план и сроки лечения будут индивидуальны для каждого. На консультации доктор подробно разберет конкретно ваш случай и предложит оптимальный вариант. Но главное, необходимо строго придерживаться указаний доктора и правил гигиены на протяжении всего срока лечения, так как это влияет конечный результат. Резюме: смело рекомендую стоматологическую клинику Скайклиник и доктора-ортодонта Мартынчук Анну Сергеевну.
Юлия Филончук
Юлия Филончук
Отличная клиника и замечательная ортодонт Анна Сергеевна. Отлично подобран план лечения, внимательное отношение. Всегда получала развернутые консультации и прислушивалась к рекомендациям доктора. В течение всего срока ношения брекетов не возникало никаких проблем и жалоб. В результате - ровные и красивые зубы, за что очень благодарна :)
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Ирина Данько
Хочу сказать огромное спасибо ортодонту Анне Сергеевне! Действительно профессионал с большой буквы. На всех этапах ношения брекетов, присутствовало полное понимание всего происходящего: цены, сроки, возможные проблемы и способы их предотвращения, все детально, подробно, очень грамотно и безболезненно. Как результат - отличная улыбка и правильный прикус. Спасибо большое! А также хочется отметить работу пародонтологов и терапевтов, ведь брекеты подразумевают комплексный подход к зубам. Все работы проводились настолько качественно (и даже приятно))), что весь страх перед стоматологическими вмешательствами просто исчез. Поход к стоматологу никогда не кажется простым шагом, но в Skyclinic действительно хочется приходить, если появляются даже малейшие проблемы с зубами. Потому что есть уверенность и гарантия того, что врачи отнесутся с вниманием и профессионально сделают все для решения проблемы.
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Victoria Uzakova
Victoria Uzakova
Услугами клиники пользуюсь больше двух лет. Недавно закончила успешное ортодонтическое лечение с Мартынчук Анной. Результат полностью устраивает. Также отдельное спасибо Ефимову Михаилу и Бышук Богдану. Да и в целом, весь персонал клиники внимательный, вежливый и профессиональный.
Vera Vasilevna
Vera Vasilevna
Отличная клиника))А самый лучший доктор-ортодонт - Мартынчук Анна Сергеевна. Прохожу у неё ортодонтическое лечение на протяжении 1,5 года и очень довольна, результат на лицо. Анна Сергеевна очень внимательна, вежлива, а главное профессионал своего дела))Ни разу не пожалела, что доверилась ей, результат был виден уже через пару месяцев. Поверьте, это время пролетело незаметно благодаря поддержке и работе правильного и знающего доктора!!!! Спасибо Вам))
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Ольга Ващенко
Сказать что я довольна клиникой-это ничего не сказать! Я всегда хотела выровнять зубы, но по иронии судьбы откладывала на потом. Безумно благодарна Анне Сергеевне за ее колоссально проделанную работу. С уверенностью могу сказать ортодонт от Бога- всем советую идти только к ней)
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Anastasiia Vc
Anastasiia Vc
Хочу сказать большое спасибо Skyclinic и Вашим докторам. У меня длительное время щёлкал сустав, утром не могла банально открыть рот, приходилось помогать себе руками😞 и постоянно при приёме пищи были характерные щелчки, которые слышала не толко я, но и рядом сидящие люди. Я очень долго искала доктора, который мне поможет или хотя бы прояснит ситуацию. Мне порекомендовали обратиться к ортодонту Янишевской Яне. И мне пришлось ехать из Харькова в Киев к ней на приём. И я очень рада, что все-таки решилась. Лечение было не быстрым, но спасибо Яне Владимировне за ее трепетное отношение, за выдержку и за профессионализм. Мне исправили прикус, до этого никто не хотел браться за мой случай или не знали как именно помочь. Если перед вами стоит выбор: ехать далеко к хорошему специалисту или найти кого-нибудь поближе, то лучше ехать и не рисковать своим здоровьем!
Наталия Гуриненко
Наталия Гуриненко
Я - постійний відвідувач цієї клініки, адже ношу брекети, і щоразу йду звідси і беру із собою гарний настрій. Вже на рецепції зустрічає привітна дівчина і зазвичай питає, чи легко я дісталась до них та як в мене справи, і завжди запропонує чай чи каву. Лікарський колектив добре знає свою справу і має індивідуальний підхід до кожного клієнта, тож особисто я, хоч і боюся усіх тих страшних інструментів (😂), ще не посивіла ні на волосину))) Щодо цінової політики, скажу так: хочете дешево - пласкогубці вам у поміч. 😉
Алина Порожняк
Алина Порожняк
Стоматологія Sky Clinic, як на мене, одна із кращих стоматологія Києва. Завжди привітний персонал, особливо хочу відмітити лікаря - ортодонта Анну Сергіївну, безмежно вдячна їй за свою ідеальну посмішку. З впевненістю можу рекомендувати, як хорошого, висококваліфікованого спеціаліста, який знає свою справу!!!!
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Ярина Вольвач
Чудова затишна клініка, завжди дуже ввічливий і привітний персонал. Вже рік проходжу курс лікування в ортодонта Анни Сергіївни, днями плануємо лікування закінчувати. Результатом дуже задоволена. Анна Сергіївна - пофесіонал своєї справи, надзвичайно уважний, ввічливий, привітний лікар. Вона зрозуміло і чітко пояснює перебіг лікування та очікуваний результат, дає відповідь на будь-які питання, що виникають під час лікування. Дякую
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Ruslana Bondarenko
Ruslana Bondarenko
В клініці обслуговуюся тривалий час. Наданням послуг дуже задоволено! Особливо хочеться відмітити професійність персоналу, комфортну та затишну атмосферу в клініці. Анна Мартинчук - просто фея))) Рекомендую!
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна