Пластика ясен

Записатися на прийом
Пластика ясен

Етапи пластики ясен

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.

Сучасний спосіб життя кожного з нас складно назвати ідеальним. Неправильне харчування і несвоєчасна гігієна негативно впливають не тільки на здоров’я зубів, але і ясен. Бувають ситуації, коли консервативне лікування не може допомогти в таких ситуаціях і необхідно вдатися до пластиці ясен.

Що таке пластика ясен (гінгівопластика)

Під гінгівопластикою мається на увазі оперативне хірургічне втручання, за допомогою якого пацієнту проводять корегування контурів ясен. Проведення такої операції допомагає поліпшити естетику посмішки, усунути чутливість оголених коренів зубів. Ціна пластики ясен в Києві залежить від клініки, яку ви підберете, а також від ступеня складності хірургічного втручання. SKYCLINIC проводить процедуру за доступною вартістю на сучасному обладнанні.

Показання до пластики ясен

Досить часто гінгівопластика, по-іншому пластика ясен, проводиться в таких ситуаціях:

 • необхідно вирівняти рівень ясенного контура окремих зубов;
 • виражена ясенева посмішка і маленька висота коронкової частини зубів;
 • виявлені рецесії (оголені корені зуба);
 • після проведення імплантації.

Якщо вам необхідно провести цю хірургічну операцію, то пластику ясен в Києві ви можете зробити в приватній стоматології SKYCLINIC.

Протипоказання до пластики ясен

Як і всі операції, гінгівопластика має ряд протипоказань, які необхідно враховувати. Вони поділяються на два типи – загальні і місцеві.

Загальні

До загальних протипоказань відносять:

 • психічні розлади та інші захворювання, при яких спостерігаються порушення роботи центральної нервової системи;
 • деякі захворювання кровотворної, імунної, ендокринної систем;
 • цукровий діабет.

Перш ніж робити гінгівопластику в Києві, необхідно повідомити свого лікаря про наявні хронічні захворювання, щоб запобігти виникненню ускладнень.

Місцеві

До місцевих протипоказань відносять:

 • наявність карієсу;
 • різні запальні процеси ясен;
 • відсутність професійної гігієни;
 • гострі інфекційні захворювання.

Для кожного з нас має величезне значення наша посмішка, тому особливою популярністю користується пластика ясен передніх зубів.  Після проведення такої процедури посмішка стає естетично привабливішою.

Які бувають види гінгівопластики ясен

Вибір способу виконання гінгівопластики залежить від того, з якими саме скаргами прийшов пацієнт. Якщо виявлена рецесія ясен, то для відновлення м’яких тканин відбувається нарощування ясен за допомогою природного матеріалу порожнини рота. Якщо ж, навпаки, у пацієнта надлишок ясенних тканин, то їх необхідно видалити. Проведення лоскутної пластики ясен відбувається при виявленні дефектів в ділянці кореня, а також шийки зуба.

Всі операції гінгівопластики проводить стоматолог-хірург і вони включають різні напрямки:

 • видалення зайвих м’яких тканин;
 • нарощування ясен;
 • висічення ясенного капюшона;
 • корекція посмішки.

Пластика м’яких тканин ясен абсолютно безболісна операція, так як проводиться під анестезією. За допомогою цієї процедури можна вирішити ряд складних стоматологічних проблем, які можуть мати як функціональний, так і естетичний характер.

До плюсів пластики ясен можна віднести:

 1. Видалення великих пародонтальних кишень.
 2. Захист зубів при наявності оголених коренів.
 3. Мінімум протипоказань.
 4. Немає необхідності в застосуванні наркозу.

Хірургічна стоматологія вважається однією з найбільш затребуваних напрямків стоматологічних послуг.

Як відбувається процес пластики ясен в стоматології SKYCLINIC

Проведення хірургічної операції відбувається в амбулаторних умовах під місцевою анестезією. Якщо ж у пацієнта є фобія і він боїться проведення хірургічної операції, то доктора SKYCLINIC можуть провести пластику під седацією.

Для проведення пластики лікар використовує тканини самого пацієнта. Загоєння проходить безболісно. При дефіциті тканин, також використовують донорський матеріал для операцій на піднебінні.

Проведення пластики ясен проходить у кілька етапів:

 1. Спочатку проводиться огляд ротової порожнини пацієнта. Стоматолог вивчає рентгенівський знімок. Збір анамнезу дозволяє лікарю детально вивчити стан зубів і ясен.
 2. Після огляду пацієнт отримує детальний план лікування.
 3. Безпосереднє проведення пластики ясен. Залежно від ступеня складності, стоматолог призначає той чи інший вид пластики. Після перенесення такої операції, пацієнту краще утриматися від фізичних навантажень приблизно тиждень. Також варто виключити вживання алкоголю і куріння.

Якщо у вас є які-небудь хронічні захворювання або ж алергічні реакції, ви в обов’язковому порядку повинні повідомити про це лікаря.

Пластика контуру ясен в стоматології SKYCLINIC виконується стоматологами-хірургами. Вони проводять операцію на кращому обладнанні з застосуванням сертифікованих матеріалів, що гарантує найбільш комфортні умови для пацієнта.

Відновлення після операції

Після хірургічного втручання повинен пройти післяопераційний період. Як правило, реабілітація займає близько 2-3 днів. У цей період пацієнт може відчувати невеликий дискомфорт. Повне відновлення буде приблизно через 3 місяці.

Щоб післяопераційна рана гоїлася як можна швидше, необхідно дотримуватися таких рекомендацій лікарів-стоматологів:

 • виключити з раціону тверду їжу;
 • дотримуватися гігієни порожнини рота, не забувати про ротові ванночки спеціальними ополіскувачами після їжі;
 • виключити вживання алкоголю, а також відмовитися від куріння.

Пацієнти також запитують про пластику ясен лазером. Цей метод також широко використовується, проте має свої недоліки перед використанням класичного мікроскальпеля. Оскільки під час лазерної гінгівопластики відбувається нагрів тканин (температурна травма), що уповільнює загоєння м’яких тканин.

Профілактичні процедури пластики ясен

Чтоби знизити ризик захворювань ясен, необхідно дотримуватися рекомендацій стоматологів:

 • своєчасно лікувати карієс, навіть якщо він вас не турбує. Досить часто у пацієнтів спостерігається наявність прихованого карієсу, який важко визначити самостійно;
 • відвідувати лікаря стоматолога мінімум один раз у півроку;
 • уникайте травматичності ротової порожнини, не їжте занадто тверду або гарячу їжу, яка може пошкодити слизові оболонки;
 • дотримуйтеся регулярної професійної гігієни у лікаря-пародонтолога раз на півроку.

Завдяки сучасним технологіям гінгівопластика ясен є досить звичайною операцією, яка може знадобиться в складних випадках, так і після видалення зуба мудрості.

Що стосується вартості пластики ясна, то на неї впливає обсяг і ступінь складності операції, який об’‎єм ясенної тканини необхідно наростити або ж видалити. На сайті клініки SKYCLINIC представлений прейскурант, де Ви можете ознайомитися з ціною пластики ясен або звернутися до адміністратора нашої клініки.

Не забувайте про те, щоб ваші зуби і ясна були здоровими, необхідно щодня стежити за своїм харчуванням, а також гігієною порожнини рота. Дуже важливо не пропускати чищення зубів і користуватися зубною ниткою і йоржиками, які допоможуть вам ретельно очистити зуби і ясна від скупчення залишків їжі та нальоту. Також не варто нехтувати візитами до стоматолога. Досвідчений лікар зможе виявити запальні процеси, утворення карієсу ще на ранніх стадіях, що допоможе уникнути подальших ускладнень.

Миронюк Вероніка Вікторівна
Миронюк Вероніка Вікторівна

Лікар – стоматолог-пародонтолог, пародонтальний хірург зі стажем роботи понад 7 років. Розуміючи важливість здоров’я тканин пародонта (ясен і кістки), Вероніка Вікторівна визначила для себе повне занурення в пародонтологію, включаючи і хірургічну її частину. Щорічно доктор відвідує провідні профільні симпозіуми і майстер-класи, що дозволяє їй бути завжди на гребені своєї галузі.

Розгорнути
Показання
 • необхідність вирівняти рівень ясенного контура окремих зубов
 • виражена ясенева посмішка і маленька висота коронкової частини зубів
 • наявність рецесії (оголення коренів зуба)
 • після проведення імплантації зубів
Протипоказання
 • наявність карієсу
 • різні запальні процеси ясен
 • відсутність професійної гігієни
 • гострі інфекційні захворювання
 • психічні розлади та інші захворювання, при яких спостерігаються порушення роботи центральної нервової системи
 • цукровий діабет
 • деякі захворювання кровотворної, імунної, ендокринної систем
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Знижка до 10% на всі послуги
Діє до 31 Липня
Знижка до 10% на всі послуги

Скористайтеся будь-якою послугою у SKYCLINIC та отримайте віртуальну накопичувальну дисконтну картку “Light” зі знижкою 5% на всі стоматологічні послуги.

З деталями Вас з радістю ознайомлять наші адміністратори.

Сімейна знижка
Діє до 31 Липня
Сімейна знижка

Приводьте на лікування своїх близьких (батьків, дітей, чоловіків і дружин, братів і сестер, дідусів і бабусь) та отримайте віртуальну дисконтну картку “Full” зі знижкою 10% на всі стоматологічні послуги.

Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень
Діє до 31 Липня
Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень

Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень. У вартість входить зняття зубного каменю ультразвуком та чистка Air Flow.

Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ
Діє до 31 Липня
Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ

Безкоштовне надання швидкої стоматологічної допомоги представникам ЗСУ.

Знижка 10% на гігієну*
Діє до 31 Липня
Знижка 10% на гігієну*

*Відвідуй гігієніста або пародонтолога не рідше одного разу на 6 місяців (180 днів) та отримай знижку 10% на проведення “Лікувально-профілактичного комплексу гігієни”, який включає: глибоку діагностику стану ясен, чотирьохетапну чистку зубних відкладень та індивідуальний підбір професійних засобів гігієни порожнини рота в домашніх умовах.

Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн
Діє до 31 Липня
Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн

Зміна кольору і форми зуба за допомогою композитного вініра.

Металева брекет-система всього за 9900 гривень
Діє до 31 Липня
Металева брекет-система всього за 9900 гривень

У вартість входить встановлення металевої брекет-системи на одну щелепу.

Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень
Діє до 31 Липня
Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень

У вартість входить встановлення керамічної брекет-системи на одну щелепу.

“Зуб під ключ”! Зубной імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього від 17900 гривень
Діє до 31 Липня
“Зуб під ключ”! Зубной імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього від 17900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення, формувач ясен, цирконієва коронка.

Керамічна пломба всього за 5900 гривень
Діє до 31 Липня
Керамічна пломба всього за 5900 гривень

Строк служби керамічної пломби більш ніж у 3 рази довший за звичайну пломбу!

Під час виготовлення використовується кераміка провідних світових виробників.

Питання-відповіді
У яких випадках вдаються до пластики ясен?
Пластику ясен проводять у таких випадках: за наявності нерівного ясенного контуру зубів; при надмірно коротких верхніх яснах; при оголенні коренів зубів та появі чутливості; після імплантації зуба для коригування ясенного краю навколо імплантату.
Що таке гінгівопластика?
Гінгівопластика - це хірургічна операція, за допомогою якої пацієнту проводять коригування контурів ясен. Пластика ясен допомагає поліпшити естетику посмішки, усунути чутливість оголених кореней зубів.

Відгуки

Реальні відгуки про стоматологію від наших пацієнтів
Марина Еременко
Я була на прийомі у лікаря-хірурга Катеринюк Віталія Олександровича і дуже здивована швидкістю видалення зубів і безболісністю !!! Я прийшла в кабінет до лікаря видаляти один зуб але мені так сподобалось видалення(хоча у мене не найлегше було видалення як мені сказали) що я вирішила видалити ще один зуб за один прийом ! Перед видаленням мені все пояснили та підготували до процесу щоб не було так страшно. Ще один момент мені сподобався: у всіх деталях до мене була проявлена повага і лікар похвалив мене що я читаю всі папери які підписую ! Не зауваження що довго читаю і похвала ! Крутий рівень !!! Отож, видалення для мене пройшло мега швидко, безболісно і з прекрасним настроєм ! Я сміялась у кріслі з лікарем та медсестрою !
Elena Kucher про стоматологію
Elena Kucher
Я хочу поделиться своим отзывом о SKY Clinic, где работают очень профессиональные доктора и персонал стоматологической клиники всегда очень вежлив и готов максимально помочь клиенту. - Главный врач Богдан Михайлович в первый же сеанс детально обсудил мою ситуацию (я носила брекеты и обратилась с просьбой поставить ретейнер). И направил меня к специалистам, которые именно в моей ситуации были рекомендованы очень профессионально. - Врач-пародонтолог Ксения Сергеевна сделала мне профессиональную чистку с презентацией о всем процессе, используя фото моих зубов. Первый раз была на чистке, где мне так подробно описали состояние моих зубов и десен. Планирую дальше работать с Ксенией Сергеевной и приходить на регулярные чистки. - Врач-хирург Михаил Александрович очень быстро и профессионально вырбал мне 2 зуба мудрости, которые находились достаточно высоко и я очень боялась, что что-то может пойти не так. Пока доктор поставил мне обезбаливание, его помощница взяла у меня кровь из вены, которую разогнали на центрифуге и после операции поместили вместо зубов, благодаря чему я очень хорошо себя чувствую (сегодня первый день после и никаких болевых ощущений или осложнений нет). Само удаление зубов прошло достаточно бысто и я больше боялась, чем на самом деле все осуществилось. Спасибо большое доктору! - Персонал клиники: ассистенты врачей и администраторы всегда очень вежливые, позитивные, приятные и готовы помочь. Один раз я опоздала на час из-за пробки и меня все же приняли! Так же для меня подготовили пакет документов для страховой компании на возмещение, что не везде делают. - Сама клиника очень чистая и светлая, это тоже важно.
Лікуючі лікарі:
Бишук Богдан Михайлович
Alex Rub
Спасибо доктору Ефимову за долгий совместный путь по: - удалению зубов мудрости - имплантированию - реставрации и установке коронок Ни разу не пожалел, что выбрал данную клинику. Все было качественно, профессионально и весело) Удачи Вам!
Усі відгуки
Коментарів немає