Самолігуючі брекети

Записатися на прийом
Самолігуючі брекети

Етапи встановлення самолігуючих брекетів

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.

Вирівнювання зубів самолігуючими брекетами

Сучасна самолігуюча брекет-система з’явилася в далекому 2000 році в США. Саме в цей час компанія ORMCO випустила в світ перші в історії пасивні самолігуючі брекети Damon, названі на честь її розробника. Вихід цієї системи був своєрідним ковтком свіжого повітря як для пацієнтів, так і лікарів, адже в деяких спірних ситуаціях можна було відмовитися від видалення зубів. Також самолігуючі брекети дозволяють звести до мінімуму дискомфорт на початковому етапі лікування. Зазвичай пацієнти відзначали наявність больових відчуттів протягом 7-10 днів після встановлення класичних брекетів. З самолігуючими брекетами адаптація відбувалася швидше і зі значно меншим дискомфортом.

Йшли роки і в арсеналі кращих ортодонтів стали з’являтися нові розробки, основою для яких і були брекети Дуайта Деймона. Сьогодні кращими по праву вважаються пасивні самолігуючі брекет-системи від компанії OrthoClassic – H4 і Pitts21, а також активні самолігуючі брекети серій Empower і In-Ovation від компаній American Orthodontics і GAC. Вони і стали вибором наших ортодонтів для досягнення ідеальних посмішок пацієнтів.

Конструкція безлігатурного брекета

Тепер безлігатурні (самолігуючі) брекети – це сучасний унікальний винахід в ортодонтичній практиці, що користується великою популярністю у прогресивних ортодонтів в кращих стоматологічних клініках Києва та України. Як працюють самолігуючі брекети? Безлігатурні брекет-системи, на відміну від лігатурних, м’яко фіксують дугу за допомогою мініатюрних кліпс (кришок), що дозволяє дузі вільніше ковзати в пазі, а значить – контролювати і мінімізувати тертя і тиск на зуби. Варто також відзначити, що такі брекети і в профіль, і спереду виглядають менш об’ємними і масивними, причому якість переміщення зубів і виправлення прикусу залишається на найвищому рівні.

 

У лігатурних брекет-системах еластичні кільця – лігатури (від чого і пішла назва) фіксують дугу більш жорстко, що, власне, викликає опір ковзанню дуги і невеликі хворобливі відчуття з перших днів використання брекетів.

Види самолігуючих брекетів

Як і класичні (лігатурні) брекети, самолігуючі діляться за типом матеріалу (металеві або керамічні) і по типу лігування (активні або пасивні). Давайте ж детальніше розберемося в особливостях кожної з цих груп:

 • Самолігуюча металева брекет-система. Даний вид брекетів повністю виливається з металу і більш помітний на зубах в порівнянні з естетичними. Металевий паз брекета створює найменше тертя з дугою, що дозволяє говорити про них, як про брекети, що працюють найшвидше, на сьогоднішній день.
 • Самолігуючі керамічні брекети. Такий вид брекетів виготовляється з кераміки. Всі елементи брекета – біло-молочного кольору, що робить їх практично невидимими на зубах. Перевага даних брекетів – менша помітність в порівнянні з металевими самолігуючими системами. Але, в свою чергу, вони і трохи більші за розмірами.
 • Також можна зустріти комбіновані брекети. У такому випадку основна частина виготовляється з кераміки, тоді як кришка – з металу. Даний тип самолігуючі брекетів зустрічається тільки серед активних брекет-систем (з “м’якою” кришкою).

За типом активності самолігуючі брекети, як зазначалося вище, діляться на активні і пасивні:

 • Активні самолігуючі брекет-системи являють собою металевий або керамічний брекет, в який інтегрована “м’яка” металева кришка. Ключовою особливістю є пружинний ефект даної кришки, який проявляється в активному тиску останньої на металеву дугу. Можна сказати, що активні самолігуючі брекети займають проміжну позицію між класичними (лігатурними) і пасивними самолігуючими (безлігатурними) брекетами. Але все ж вони розташовуються набагато ближче саме до пасивних систем. Типовими представниками цієї групи є брекети серій Empower і In-Ovation від компаній American Orthodontics і GAC виробництва США.
 • Пасивні самолігуючі брекети – заслужений номер один серед усіх коли-небудь існуючих брекет-систем. Унікальність даного типу брекетів полягає в мінімальному терті і, як наслідок, більш швидкому досягненні бажаного результату лікування. При цьому терміни лікування можуть бути коротшими до 15-20% в порівнянні з класичними брекет-системами. Представниками тут є самолігуючі брекет-системи від компаній OrthoClassic – H4 і Pitts21, а також прабатько самолігуючих систем – брекети Damon.

Переваги самолігуючих брекетів

При використанні брекетів без лігатури перші результати корекції помітні вже після 2-3-го місяця носіння. Часто ми чуємо інформацію про те, що при використанні самолігуючих брекетів можна відвідувати ортодонта раз в 2-2,5 місяця. Дійсно, на певних етапах лікування можливе подовження термінів між корекціями до 8 тижнів, але, в більшості випадків, регулярність корекцій становить не рідше одного разу на місяць. Слухайте і довіряйте своєму ортодонту, адже це є одним з основних чинників успішності проведеного лікування.

 

Важливо сказати, що самолігуючі брекети використовуються не тільки при виправленні прикусу, а й у результаті розширення зубного ряду, коли велика скупченість зубів заважає нормальній гігієні ротової порожнини і посмішка втрачає свій естетичний вигляд. Раніше, до появи безлігатурних брекетів, єдиним вирішенням такої проблеми була тільки хірургія, а саме видалення певних зубів (найчастіше вибираються під час діагностики). Зараз же, в деяких випадках, можливо зберегти зуби, взявши на озброєння самолігуючі брекети.

Встановлення безлігатурних брекетів у стоматології «SKYCLINIC»

 1. Незважаючи на те, що самолігуючі брекети встановлюються за один візит у ортодонта, повне обстеження ротової порожнини (кісткової тканини, ясен і зубів) є обов’язковим етапом встановлення. Отже, в першу чергу проводиться рентгенологічна діагностика. Сюди входить панорамний знімок або КТ верхньої і нижньої щелеп, ТРГ в бічній і прямій проекціях.
 2. Після визначення стану порожнини лікар може приступити до лікування виявлених проблем, наприклад, до лікування карієсу, періодонтиту і пародонтиту. Необхідність і процес лікування залежать виключно від того, чи перешкодять діагностовані проблеми позитивному результату виправлення прикусу. Дані процедури є необхідним кроком на підготовчому етапі встановлення всіх ортодонтичних апаратів, будь то лінгвальні брекети, керамічні брекети, сапфірові брекети, знімні апарати і навіть капи.
 3. Наступним етапом йде безпосередньо встановлення самолігуючих брекетів і процес активного лікування, який може займати від 12 і більше місяців. Кожні 4-5 тижнів необхідно відвідувати вашого ортодонта з метою корекції і активації брекетів, а також контролю стану гігієни порожнини рота. Кожні 3 місяці обов’язковим є проведення комплексної професійної гігієни для виключення появи карієсу на зубах.
 4. По закінченню активної фази лікування брекети знімаються і встановлюються незнімні або знімні ретейнери (капи), що стабілізують положення зубів після брекетів.

Гігієна і догляд за безлігатурні брекетами

Самолігуючі конструкції, як і класичні брекети, вимагають більш ретельної гігієни. Всі рекомендації універсальні, як і для інших конструкцій: чистка спеціальними щітками і йоршиками, застосування ополіскувачів і регулярне відвідування лікаря. Як вже зазначалося вище, частота регулярної гігієни порожнини рота становить один раз в три місяці.

 

Вибираючи брекети, дайте відповідь для себе на кілька запитань:

 • Вам потрібен швидкий спосіб корекції і зручне носіння, як у випадку з самолігуючими брекет-системами або можна пожертвувати комфортом і використовувати дешевші класичні брекети?
 • Ви дотримуєтеся модних тенденцій у всьому або ж більш консервативні?

У будь-якому випадку, відповідь на всі питання очевидна – використання самолігуючих пасивних брекетів сьогодні є безальтернативним в плані швидкості, зручності для пацієнта і якості ортодонтичного лікування незнімними апаратами.

Самолігуючі брекети в «SKYCLINIC»

Запишіться на прийом в СКАЙКЛІНІК вже сьогодні, і ми надамо набагато більше інформації і фото за послугою установки і лікування за допомогою самолігуючих брекетів та елайнерів Invisalign. Ви також зможете оцінити матеріали, що використовуються в безлігатурних конструкціях, познайомитися з іншими знімними і незнімними апаратами для вирівнювання прикусу. Підберете разом з лікарем оптимальні компоненти, які забезпечують кращий результат в найкоротші терміни. Ми зробили все, щоб кращі самолігуючі брекети були максимально доступні нашим пацієнтам. Ортодонти нашої клініки є досвідченими дипломованими фахівцями, готовими завжди прийти на допомогу у вирішенні навіть найскладніших клінічних завдань.

 

Все ще не можете зробити вибір? Тоді ознайомтеся з відгуками про якість роботи і підходах наших фахівців. У свою чергу в розділі Ціни на нашому сайті ви зможете подивитися орієнтовну вартість виправлення зубів і прикусу в Скайклінік.

 

Не зволікайте з досягненням бажаного результату і прямо зараз телефонуйте для запису на консультацію до ортодонта СКАЙКЛІНІК. Чекаємо вас в нашій клініці!

 

Бишук Богдан Михайлович
Бишук Богдан Михайлович

Медичний директор SKYCLINIC. Спеціаліст з медичного менеджменту. Практикуючий лікар-стоматолог, ортодонт з 15-ти річним стажем. Веде консультативний прийом пацієнтів з клінічними ситуаціями високого ступеня складності. Регулярний учасник профільних форумів і конгресів. В практиці робить основний акцент на комплексний підхід у вирішенні складних клінічних ситуацій і турботу про пацієнта, що гарантує отримання ідеального результату. Богдан Михайлович є ментором для Команди SKYCLINIC. Під його керівництвом проходила своє становлення ортодонт Анна Сергіївна.

Розгорнути
Показання
 • необхідність більш швидкого лікування брекет-системою
 • вимоги до мінімізації неприємних відчуттів під час вирівнювання зубів
 • неправильне положення окремих зубів та зубних рядів
 • аномалії прикусу
 • підготовка до протезування або імплантації
 • коррекція профілю
 • витягування непрорізаного зуба
Протипоказання
 • незадовільна гігієна порожнини рота
 • уражені карієсом та його ускладненнями зуби
 • гострі психічні захворювання
 • злоякісні новоутворення порожнини рота
 • деякі захворювання імунної, ендокринної, кровотворної систем
 • важкий перебіг гострих інфекційних захворювань
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Знижка 20% на всі послуги
Осталось 2 дня
Знижка 20% на всі послуги

Знижка 20% надається на всі стоматологічні послуги (окрім імплантації, ортодонтії та протезування зубів).

З деталями Вас з радістю ознайомлять наші адміністратори.

Знижка 10% на імплантацію та протезування
Осталось 2 дня
Знижка 10% на імплантацію та протезування

Знижка 10% надається на послуги з імплантації та протезування зубів.

Професійне чищення зубів всього за 1200 гривень
Осталось 2 дня
Професійне чищення зубів всього за 1200 гривень

Професійне чищення зубів зі знижкою всього за 1200 гривень.

Безкоштовна консультація
Осталось 2 дня
Безкоштовна консультація

Консультація стоматолога на всі види послуг проводиться без оплати.

 

Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ
Осталось 2 дня
Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ

Безкоштовне надання швидкої стоматологічної допомоги представникам ЗСУ.

Відбілювання зубів системою Magic Smile Pro і чистка всього за 2900 гривень
Осталось 2 дня
Відбілювання зубів системою Magic Smile Pro і чистка всього за 2900 гривень

У вартість входить відбілювання зубів двох щелеп і комплексна чистка зубів

Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн
Осталось 2 дня
Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн

Зміна кольору і форми зуба за допомогою композитного вініра.

Металева брекет-система всього за 7900 гривень
Осталось 2 дня
Металева брекет-система всього за 7900 гривень

У вартість входить встановлення металевої брекет-системи на одну щелепу.

Керамічна брекет-система всього за 9900 гривень
Осталось 2 дня
Керамічна брекет-система всього за 9900 гривень

У вартість входить встановлення керамічної брекет-системи на одну щелепу.

“Зуб під ключ”! Зубной імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього від 17900 гривень
Осталось 2 дня
“Зуб під ключ”! Зубной імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього від 17900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення, формувач ясен, цирконієва коронка.

Керамічна пломба всього за 5900 гривень
Осталось 2 дня
Керамічна пломба всього за 5900 гривень

Строк служби керамічної пломби більш ніж у 3 рази довший за звичайну пломбу!

Під час виготовлення використовується кераміка провідних світових виробників.

Питання-відповіді
Коли варто вибрати самолігуючі брекети?
Перевагу самолігуючим брекетам варто віддати при значній скупченості, щоб уникнути видалення зубів при нестачі місця, і навіть пацієнтам, для яких на першому місці стоїть комфорт і мінімальні болючі відчуття під час початку лікування.
Чим відрізняються самолігуючі брекети?
Для розуміння особливостей самолігуючі брекетів, слід розповісти про конструкцію самих брекетів. Брекет-система складається з наступних основних елементів: брекет (замок), дуга і лігатури. На кожен зуб клеїться замок, до якого фіксується дуга за допомогою лігатури. Дуги мають форму правильного зубного ряду і виготовляються зі сплавів, які забезпечують «пам'ять форми». Завдяки цьому дуга, зафіксована до кожного брекета, поступово чинить тиск на зуб і прагне прийняти свою колишню правильну форму. Гумові лігатури створюють тертя між брекетами і дугою, і гальмують рух зубів. Крім цього, вони створюють значні сили і потребують більш частої заміни. З огляду на ці недоліки, були розроблені самолігуючі (безлігатурні) брекети, як брекет-системи нового покоління. Їх конструктивною особливістю є наявність спеціальних засувок або кліпс, які дозволяють утримувати дугу без використання лігатур. Це забезпечує вільне ковзання дуги в пазу брекета і мінімізує тертя. Завдяки цьому можна виділити наступні переваги самолігуючих брекетів: - за рахунок дії слабких сил, переміщення зубів відбувається з мінімальним дискомфортом для пацієнта; - скорочуються також терміни лікування; - збільшення показань для лікування без видалення, недостатньо вільного місця для вирівнювання зубів; - скорочується час прийому, так як заміна дуги відбувається швидше, в порівнянні з лігатурними брекетами. Єдиним недоліком самолігуючих брекетів є те, що вони трохи дорожче, ніж лігатурні брекет-системи.

Відгуки

Реальні відгуки про стоматологію від наших пацієнтів
Мария Побережная
Недавно начала свое лечение в этой клинике. Будет долгий период (чистки, подготовка, брекнты). Сейчас ношу депрограматор, необычный опыт. Врачи все доступно рассказывают и объясняют. Спасибо им большое) за массу ответов. Так же спасибо большое админам за поддержку и консультации. 🌺
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Татьяна Степанченко
Доброго дня! Я пацієнт Анни Сергіївни, дуже задоволена роботою. Це лікар-ортодонт, який не боїться роботи з неправильним прикусом, нерівними зубами… при можливості пропонує альтернативні методи лікування, допомагає посміхнутись світу на всі 32 рівненькі зуба😁
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Мария Беннис
Я прошла ортодонтическое лечение с помощью брекет-системы в Sky Clinic и безумно рада результату. Все консультации, этапы подготовки к постановке брекет-системы и лечение прошли на высшем уровне. Отдельная благодарность доктору-ортодонту Анне Сергеевне за профессионализм, внимательность и качественное лечение. Это клиника, в которую я обязательно буду возвращаться! Спасибо всей команде Sky Clinic.
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Елизавета Гродская
Хочется поблагодарить замечательную команду SKYCLINIC Мне ставили брекет систему, и я осталась абсолютно довольна! Было комфортно все, от начала и до конца. Все очень внимательны, улыбчивы, всегда шли на уступки. Отдельная благодарность Анне Сергеевне, за ее профессионализм, деликатность, чёткость, и быстроту. С удовольствием буду рекомендовать эту клинику своим близким. Спасибо вам большое! Улыбаюсь своей голливудской улыбкой Вам)
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Lesya Krasun про стоматологію
Lesya Krasun
Ця клініка - відповідальна за ідеальну посмішку моєї дитини))) там ми ставили брекети. Робота виконана чудово. Наш лікар - Анна Сергіївна - усе детально розповідала і пояснювала. Клініка дуже затишна, обладнання нове. До лікарів щільний запис, записуватися потрібно завчасно, але в екстрених (і не дуже) ситуаціях нам завжди шукали і пропонували варіанти. В клініці часто бувають акції - іноді знижки, іноді подарунки (наприклад, нам дарували спеціальні щітки). І це теж дуже приємно. Рекомендую!
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Victoria Nam про стоматологію
Victoria Nam
Недавно закончилось мое ортодонтическое лечение в стоматологической клинике Скайклиник и теперь я могу поделиться своими впечатлениями. Про клинику: Тут сплошные плюсы - близость к метро, новая клиника со стильным дизайном, современным оборудованием и передовыми стоматологическими материалами. Про персонал: Тоже только положительные впечатления - администраторы вежливые и улыбчивые, всегда за день до приема звонят напомнить и уточнить детали, если что, помогут выбрать дату и время приема. Даже директор клиники не отказал мне в консультативной помощи онлайн, когда у меня за границей возникла нестандартная ситуация (хотя делать этого он не обязан), и я не могла там обратиться за стоматологической помощью. Помимо своего лечащего врача-ортодонта к другим докторам также обращалась несколько раз и за лечением, и за консультацией. Всегда давали исчерпывающую информацию и проводили необходимое лечение. Про лечащего врача-ортодонта: Смело могу рекомендовать Анну Сергеевну как Профессионала своего дела с большой буквы. Внимательный доктор, для которой нет неважных мелочей. На протяжении всего лечения доктор доступно и детально объясняла мне каждый шаг, отвечала на все вопросы. Каждое посещение она оценивала и корректировала, если необходимо, дальнейший ход лечения, чтобы получить тот результат, которого мы хотели достичь в начале ортодонтического лечения. И вот спустя 2,5 года ношения брекетов, не смотря на мой возраст 45+, строго придерживаясь всех указаний доктора по гигиене (это важно) я получила то, что хотела, а именно - красивую и здоровую улыбку. Что надо иметь в виду потенциальному пациенту по ортодонтическому лечению: У всех исходная ситуация разная, поэтому план и сроки лечения будут индивидуальны для каждого. На консультации доктор подробно разберет конкретно ваш случай и предложит оптимальный вариант. Но главное, необходимо строго придерживаться указаний доктора и правил гигиены на протяжении всего срока лечения, так как это влияет конечный результат. Резюме: смело рекомендую стоматологическую клинику Скайклиник и доктора-ортодонта Мартынчук Анну Сергеевну.
Лікуючі лікарі:
Бишук Богдан Михайлович
Мартинчук Анна Сергіївна
Юлия Филончук про стоматологію
Юлия Филончук
Отличная клиника и замечательная ортодонт Анна Сергеевна. Отлично подобран план лечения, внимательное отношение. Всегда получала развернутые консультации и прислушивалась к рекомендациям доктора. В течение всего срока ношения брекетов не возникало никаких проблем и жалоб. В результате - ровные и красивые зубы, за что очень благодарна :)
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Татьяна Любченко
Хорошая клиника, отличные специалисты, приветливые девушки администраторы. Большая благодарность, за красивую улыбку врачу-ортодонту Анне Сергеевне Мартынчук, помогла исправить ошибки врача с другой клиники и увидеть настоящий результат качественной работы!
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Ирина Данько
Хочу сказать огромное спасибо ортодонту Анне Сергеевне! Действительно профессионал с большой буквы. На всех этапах ношения брекетов, присутствовало полное понимание всего происходящего: цены, сроки, возможные проблемы и способы их предотвращения, все детально, подробно, очень грамотно и безболезненно. Как результат - отличная улыбка и правильный прикус. Спасибо большое! А также хочется отметить работу пародонтологов и терапевтов, ведь брекеты подразумевают комплексный подход к зубам. Все работы проводились настолько качественно (и даже приятно))), что весь страх перед стоматологическими вмешательствами просто исчез. Поход к стоматологу никогда не кажется простым шагом, но в Skyclinic действительно хочется приходить, если появляются даже малейшие проблемы с зубами. Потому что есть уверенность и гарантия того, что врачи отнесутся с вниманием и профессионально сделают все для решения проблемы.
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Victoria Uzakova про стоматологію
Victoria Uzakova
Услугами клиники пользуюсь больше двух лет. Недавно закончила успешное ортодонтическое лечение с Мартынчук Анной. Результат полностью устраивает. Также отдельное спасибо Ефимову Михаилу и Бышук Богдану. Да и в целом, весь персонал клиники внимательный, вежливый и профессиональный.
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Бишук Богдан Михайлович
Vera Vasilevna про стоматологію
Vera Vasilevna
Отличная клиника))А самый лучший доктор-ортодонт - Мартынчук Анна Сергеевна. Прохожу у неё ортодонтическое лечение на протяжении 1,5 года и очень довольна, результат на лицо. Анна Сергеевна очень внимательна, вежлива, а главное профессионал своего дела))Ни разу не пожалела, что доверилась ей, результат был виден уже через пару месяцев. Поверьте, это время пролетело незаметно благодаря поддержке и работе правильного и знающего доктора!!!! Спасибо Вам))
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Ольга Ващенко
Сказать что я довольна клиникой-это ничего не сказать! Я всегда хотела выровнять зубы, но по иронии судьбы откладывала на потом. Безумно благодарна Анне Сергеевне за ее колоссально проделанную работу. С уверенностью могу сказать ортодонт от Бога- всем советую идти только к ней)
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Anastasiia Vc про стоматологію
Anastasiia Vc
Хочу сказать большое спасибо Skyclinic и Вашим докторам. У меня длительное время щёлкал сустав, утром не могла банально открыть рот, приходилось помогать себе руками😞 и постоянно при приёме пищи были характерные щелчки, которые слышала не толко я, но и рядом сидящие люди. Я очень долго искала доктора, который мне поможет или хотя бы прояснит ситуацию. Мне порекомендовали обратиться к ортодонту Янишевской Яне. И мне пришлось ехать из Харькова в Киев к ней на приём. И я очень рада, что все-таки решилась. Лечение было не быстрым, но спасибо Яне Владимировне за ее трепетное отношение, за выдержку и за профессионализм. Мне исправили прикус, до этого никто не хотел браться за мой случай или не знали как именно помочь. Если перед вами стоит выбор: ехать далеко к хорошему специалисту или найти кого-нибудь поближе, то лучше ехать и не рисковать своим здоровьем!
Наталия Гуриненко про стоматологію
Наталия Гуриненко
Я - постійний відвідувач цієї клініки, адже ношу брекети, і щоразу йду звідси і беру із собою гарний настрій. Вже на рецепції зустрічає привітна дівчина і зазвичай питає, чи легко я дісталась до них та як в мене справи, і завжди запропонує чай чи каву. Лікарський колектив добре знає свою справу і має індивідуальний підхід до кожного клієнта, тож особисто я, хоч і боюся усіх тих страшних інструментів (😂), ще не посивіла ні на волосину))) Щодо цінової політики, скажу так: хочете дешево - пласкогубці вам у поміч. 😉
Алина Порожняк про стоматологію
Алина Порожняк
Стоматологія Sky Clinic, як на мене, одна із кращих стоматологія Києва. Завжди привітний персонал, особливо хочу відмітити лікаря - ортодонта Анну Сергіївну, безмежно вдячна їй за свою ідеальну посмішку. З впевненістю можу рекомендувати, як хорошого, висококваліфікованого спеціаліста, який знає свою справу!!!!
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Ярина Вольвач
Чудова затишна клініка, завжди дуже ввічливий і привітний персонал. Вже рік проходжу курс лікування в ортодонта Анни Сергіївни, днями плануємо лікування закінчувати. Результатом дуже задоволена. Анна Сергіївна - пофесіонал своєї справи, надзвичайно уважний, ввічливий, привітний лікар. Вона зрозуміло і чітко пояснює перебіг лікування та очікуваний результат, дає відповідь на будь-які питання, що виникають під час лікування. Дякую
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Ruslana Bondarenko про стоматологію
Ruslana Bondarenko
В клініці обслуговуюся тривалий час. Наданням послуг дуже задоволено! Особливо хочеться відмітити професійність персоналу, комфортну та затишну атмосферу в клініці. Анна Мартинчук - просто фея))) Рекомендую!
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Alisa Tanko про стоматологію
Alisa Tanko
В Скай клінік я прийшла складним пацієнтом після невдалих лікувань у трьох ортодонтів. Після двох років лікування я вже з рівними зубами))). Весь персонал дуже чуйний та уважний, можна отримати відповідь на будь які запитання та отримати розгорнуту консультацію. Також в Скай клінік мені видалили зуби мудрості та поставили імплант (Михайло Олександрович Єфімов, дуже Вам вдячна за якісну роботу). Зараз в клініці я проходжу консультування по підбору вінірів та раз на пів року приїжджаю на гігієнічну чистку ротової порожнини. Однозначно рекомендую.
Усі відгуки
Коментарів немає