Самолігуючі брекети

Записатися на прийом
Самолігуючі брекети

Етапи встановлення самолігуючих брекетів

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.

Вирівнювання зубів самолігуючими брекетами

Сучасна самолігуюча брекет-система з’явилася в далекому 2000 році в США. Саме в цей час компанія ORMCO випустила в світ перші в історії пасивні самолігуючі брекети Damon, названі на честь її розробника. Вихід цієї системи був своєрідним ковтком свіжого повітря як для пацієнтів, так і лікарів, адже в деяких спірних ситуаціях можна було відмовитися від видалення зубів. Також самолігуючі брекети дозволяють звести до мінімуму дискомфорт на початковому етапі лікування. Зазвичай пацієнти відзначали наявність больових відчуттів протягом 7-10 днів після встановлення класичних брекетів. З самолігуючими брекетами адаптація відбувалася швидше і зі значно меншим дискомфортом.

Йшли роки і в арсеналі кращих ортодонтів стали з’являтися нові розробки, основою для яких і були брекети Дуайта Деймона. Сьогодні кращими по праву вважаються пасивні самолігуючі брекет-системи від компанії OrthoClassic – H4 і Pitts21, а також активні самолігуючі брекети серій Empower і In-Ovation від компаній American Orthodontics і GAC. Вони і стали вибором наших ортодонтів для досягнення ідеальних посмішок пацієнтів.

Конструкція безлігатурного брекета

Тепер безлігатурні (самолігуючі) брекети – це сучасний унікальний винахід в ортодонтичній практиці, що користується великою популярністю у прогресивних ортодонтів в кращих стоматологічних клініках Києва та України. Як працюють самолігуючі брекети? Безлігатурні брекет-системи, на відміну від лігатурних, м’яко фіксують дугу за допомогою мініатюрних кліпс (кришок), що дозволяє дузі вільніше ковзати в пазі, а значить – контролювати і мінімізувати тертя і тиск на зуби. Варто також відзначити, що такі брекети і в профіль, і спереду виглядають менш об’ємними і масивними, причому якість переміщення зубів і виправлення прикусу залишається на найвищому рівні.

 

У лігатурних брекет-системах еластичні кільця – лігатури (від чого і пішла назва) фіксують дугу більш жорстко, що, власне, викликає опір ковзанню дуги і невеликі хворобливі відчуття з перших днів використання брекетів.

Види самолігуючих брекетів

Як і класичні (лігатурні) брекети, самолігуючі діляться за типом матеріалу (металеві або керамічні) і по типу лігування (активні або пасивні). Давайте ж детальніше розберемося в особливостях кожної з цих груп:

 • Самолігуюча металева брекет-система. Даний вид брекетів повністю виливається з металу і більш помітний на зубах в порівнянні з естетичними. Металевий паз брекета створює найменше тертя з дугою, що дозволяє говорити про них, як про брекети, що працюють найшвидше, на сьогоднішній день.
 • Самолігуючі керамічні брекети. Такий вид брекетів виготовляється з кераміки. Всі елементи брекета – біло-молочного кольору, що робить їх практично невидимими на зубах. Перевага даних брекетів – менша помітність в порівнянні з металевими самолігуючими системами. Але, в свою чергу, вони і трохи більші за розмірами.
 • Також можна зустріти комбіновані брекети. У такому випадку основна частина виготовляється з кераміки, тоді як кришка – з металу. Даний тип самолігуючі брекетів зустрічається тільки серед активних брекет-систем (з “м’якою” кришкою).

За типом активності самолігуючі брекети, як зазначалося вище, діляться на активні і пасивні:

 • Активні самолігуючі брекет-системи являють собою металевий або керамічний брекет, в який інтегрована “м’яка” металева кришка. Ключовою особливістю є пружинний ефект даної кришки, який проявляється в активному тиску останньої на металеву дугу. Можна сказати, що активні самолігуючі брекети займають проміжну позицію між класичними (лігатурними) і пасивними самолігуючими (безлігатурними) брекетами. Але все ж вони розташовуються набагато ближче саме до пасивних систем. Типовими представниками цієї групи є брекети серій Empower і In-Ovation від компаній American Orthodontics і GAC виробництва США.
 • Пасивні самолігуючі брекети – заслужений номер один серед усіх коли-небудь існуючих брекет-систем. Унікальність даного типу брекетів полягає в мінімальному терті і, як наслідок, більш швидкому досягненні бажаного результату лікування. При цьому терміни лікування можуть бути коротшими до 15-20% в порівнянні з класичними брекет-системами. Представниками тут є самолігуючі брекет-системи від компаній OrthoClassic – H4 і Pitts21, а також прабатько самолігуючих систем – брекети Damon.

Переваги самолігуючих брекетів

При використанні брекетів без лігатури перші результати корекції помітні вже після 2-3-го місяця носіння. Часто ми чуємо інформацію про те, що при використанні самолігуючих брекетів можна відвідувати ортодонта раз в 2-2,5 місяця. Дійсно, на певних етапах лікування можливе подовження термінів між корекціями до 8 тижнів, але, в більшості випадків, регулярність корекцій становить не рідше одного разу на місяць. Слухайте і довіряйте своєму ортодонту, адже це є одним з основних чинників успішності проведеного лікування.

 

Важливо сказати, що самолігуючі брекети використовуються не тільки при виправленні прикусу, а й у результаті розширення зубного ряду, коли велика скупченість зубів заважає нормальній гігієні ротової порожнини і посмішка втрачає свій естетичний вигляд. Раніше, до появи безлігатурних брекетів, єдиним вирішенням такої проблеми була тільки хірургія, а саме видалення певних зубів (найчастіше вибираються під час діагностики). Зараз же, в деяких випадках, можливо зберегти зуби, взявши на озброєння самолігуючі брекети.

Встановлення безлігатурних брекетів у стоматології «SKYCLINIC»

 1. Незважаючи на те, що самолігуючі брекети встановлюються за один візит у ортодонта, повне обстеження ротової порожнини (кісткової тканини, ясен і зубів) є обов’язковим етапом встановлення. Отже, в першу чергу проводиться рентгенологічна діагностика. Сюди входить панорамний знімок або КТ верхньої і нижньої щелеп, ТРГ в бічній і прямій проекціях.
 2. Після визначення стану порожнини лікар може приступити до лікування виявлених проблем, наприклад, до лікування карієсу, періодонтиту і пародонтиту. Необхідність і процес лікування залежать виключно від того, чи перешкодять діагностовані проблеми позитивному результату виправлення прикусу. Дані процедури є необхідним кроком на підготовчому етапі встановлення всіх ортодонтичних апаратів, будь то лінгвальні брекети, керамічні брекети, сапфірові брекети, знімні апарати і навіть капи.
 3. Наступним етапом йде безпосередньо встановлення самолігуючих брекетів і процес активного лікування, який може займати від 12 і більше місяців. Кожні 4-5 тижнів необхідно відвідувати вашого ортодонта з метою корекції і активації брекетів, а також контролю стану гігієни порожнини рота. Кожні 3 місяці обов’язковим є проведення комплексної професійної гігієни для виключення появи карієсу на зубах.
 4. По закінченню активної фази лікування брекети знімаються і встановлюються незнімні або знімні ретейнери (капи), що стабілізують положення зубів після брекетів.

Гігієна і догляд за безлігатурні брекетами

Самолігуючі конструкції, як і класичні брекети, вимагають більш ретельної гігієни. Всі рекомендації універсальні, як і для інших конструкцій: чистка спеціальними щітками і йоршиками, застосування ополіскувачів і регулярне відвідування лікаря. Як вже зазначалося вище, частота регулярної гігієни порожнини рота становить один раз в три місяці.

 

Вибираючи брекети, дайте відповідь для себе на кілька запитань:

 • Вам потрібен швидкий спосіб корекції і зручне носіння, як у випадку з самолігуючими брекет-системами або можна пожертвувати комфортом і використовувати дешевші класичні брекети?
 • Ви дотримуєтеся модних тенденцій у всьому або ж більш консервативні?

У будь-якому випадку, відповідь на всі питання очевидна – використання самолігуючих пасивних брекетів сьогодні є безальтернативним в плані швидкості, зручності для пацієнта і якості ортодонтичного лікування незнімними апаратами.

Самолігуючі брекети в «SKYCLINIC»

Запишіться на прийом в СКАЙКЛІНІК вже сьогодні, і ми надамо набагато більше інформації і фото за послугою установки і лікування за допомогою самолігуючих брекетів та елайнерів Invisalign. Ви також зможете оцінити матеріали, що використовуються в безлігатурних конструкціях, познайомитися з іншими знімними і незнімними апаратами для вирівнювання прикусу. Підберете разом з лікарем оптимальні компоненти, які забезпечують кращий результат в найкоротші терміни. Ми зробили все, щоб кращі самолігуючі брекети були максимально доступні нашим пацієнтам. Ортодонти нашої клініки є досвідченими дипломованими фахівцями, готовими завжди прийти на допомогу у вирішенні навіть найскладніших клінічних завдань.

 

Все ще не можете зробити вибір? Тоді ознайомтеся з відгуками про якість роботи і підходах наших фахівців. У свою чергу в розділі Ціни на нашому сайті ви зможете подивитися орієнтовну вартість виправлення зубів і прикусу в Скайклінік.

 

Не зволікайте з досягненням бажаного результату і прямо зараз телефонуйте для запису на консультацію до ортодонта СКАЙКЛІНІК. Чекаємо вас в нашій клініці!

 

Бишук Богдан Михайлович
Бишук Богдан Михайлович

Медичний директор SKYCLINIC. Спеціаліст з медичного менеджменту. Практикуючий лікар-стоматолог, ортодонт з 17-ти річним стажем. Веде консультативний прийом пацієнтів з клінічними ситуаціями високого ступеня складності. Регулярний учасник профільних форумів і конгресів. В практиці робить основний акцент на комплексний підхід у вирішенні складних клінічних ситуацій і турботу про пацієнта, що гарантує отримання ідеального результату. Богдан Михайлович є ментором для Команди SKYCLINIC. Під його керівництвом проходила своє становлення ортодонт Анна Сергіївна.

Розгорнути
Показання
 • необхідність більш швидкого лікування брекет-системою
 • вимоги до мінімізації неприємних відчуттів під час вирівнювання зубів
 • неправильне положення окремих зубів та зубних рядів
 • аномалії прикусу
 • підготовка до протезування або імплантації
 • коррекція профілю
 • витягування непрорізаного зуба
Протипоказання
 • незадовільна гігієна порожнини рота
 • уражені карієсом та його ускладненнями зуби
 • гострі психічні захворювання
 • злоякісні новоутворення порожнини рота
 • деякі захворювання імунної, ендокринної, кровотворної систем
 • важкий перебіг гострих інфекційних захворювань
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Знижка до 10% на всі послуги
Діє до 31 Липня
Знижка до 10% на всі послуги

Скористайтеся будь-якою послугою у SKYCLINIC та отримайте віртуальну накопичувальну дисконтну картку “Light” зі знижкою 5% на всі стоматологічні послуги.

З деталями Вас з радістю ознайомлять наші адміністратори.

Сімейна знижка
Діє до 31 Липня
Сімейна знижка

Приводьте на лікування своїх близьких (батьків, дітей, чоловіків і дружин, братів і сестер, дідусів і бабусь) та отримайте віртуальну дисконтну картку “Full” зі знижкою 10% на всі стоматологічні послуги.

Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень
Діє до 31 Липня
Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень

Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень. У вартість входить зняття зубного каменю ультразвуком та чистка Air Flow.

Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ
Діє до 31 Липня
Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ

Безкоштовне надання швидкої стоматологічної допомоги представникам ЗСУ.

Знижка 10% на гігієну*
Діє до 31 Липня
Знижка 10% на гігієну*

*Відвідуй гігієніста або пародонтолога не рідше одного разу на 6 місяців (180 днів) та отримай знижку 10% на проведення “Лікувально-профілактичного комплексу гігієни”, який включає: глибоку діагностику стану ясен, чотирьохетапну чистку зубних відкладень та індивідуальний підбір професійних засобів гігієни порожнини рота в домашніх умовах.

Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн
Діє до 31 Липня
Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн

Зміна кольору і форми зуба за допомогою композитного вініра.

Металева брекет-система всього за 9900 гривень
Діє до 31 Липня
Металева брекет-система всього за 9900 гривень

У вартість входить встановлення металевої брекет-системи на одну щелепу.

Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень
Діє до 31 Липня
Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень

У вартість входить встановлення керамічної брекет-системи на одну щелепу.

“Зуб під ключ”! Зубной імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього від 17900 гривень
Діє до 31 Липня
“Зуб під ключ”! Зубной імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього від 17900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення, формувач ясен, цирконієва коронка.

Керамічна пломба всього за 5900 гривень
Діє до 31 Липня
Керамічна пломба всього за 5900 гривень

Строк служби керамічної пломби більш ніж у 3 рази довший за звичайну пломбу!

Під час виготовлення використовується кераміка провідних світових виробників.

Питання-відповіді
Коли варто вибрати самолігуючі брекети?
Перевагу самолігуючим брекетам варто віддати при значній скупченості, щоб уникнути видалення зубів при нестачі місця, і навіть пацієнтам, для яких на першому місці стоїть комфорт і мінімальні болючі відчуття під час початку лікування.
Чим відрізняються самолігуючі брекети?
Для розуміння особливостей самолігуючі брекетів, слід розповісти про конструкцію самих брекетів. Брекет-система складається з наступних основних елементів: брекет (замок), дуга і лігатури. На кожен зуб клеїться замок, до якого фіксується дуга за допомогою лігатури. Дуги мають форму правильного зубного ряду і виготовляються зі сплавів, які забезпечують «пам'ять форми». Завдяки цьому дуга, зафіксована до кожного брекета, поступово чинить тиск на зуб і прагне прийняти свою колишню правильну форму. Гумові лігатури створюють тертя між брекетами і дугою, і гальмують рух зубів. Крім цього, вони створюють значні сили і потребують більш частої заміни. З огляду на ці недоліки, були розроблені самолігуючі (безлігатурні) брекети, як брекет-системи нового покоління. Їх конструктивною особливістю є наявність спеціальних засувок або кліпс, які дозволяють утримувати дугу без використання лігатур. Це забезпечує вільне ковзання дуги в пазу брекета і мінімізує тертя. Завдяки цьому можна виділити наступні переваги самолігуючих брекетів: - за рахунок дії слабких сил, переміщення зубів відбувається з мінімальним дискомфортом для пацієнта; - скорочуються також терміни лікування; - збільшення показань для лікування без видалення, недостатньо вільного місця для вирівнювання зубів; - скорочується час прийому, так як заміна дуги відбувається швидше, в порівнянні з лігатурними брекетами. Єдиним недоліком самолігуючих брекетів є те, що вони трохи дорожче, ніж лігатурні брекет-системи.

Відгуки

Реальні відгуки про стоматологію від наших пацієнтів
Мария Побережная
Недавно начала свое лечение в этой клинике. Будет долгий период (чистки, подготовка, брекнты). Сейчас ношу депрограматор, необычный опыт. Врачи все доступно рассказывают и объясняют. Спасибо им большое) за массу ответов. Так же спасибо большое админам за поддержку и консультации. 🌺
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Татьяна Степанченко
Доброго дня! Я пацієнт Анни Сергіївни, дуже задоволена роботою. Це лікар-ортодонт, який не боїться роботи з неправильним прикусом, нерівними зубами… при можливості пропонує альтернативні методи лікування, допомагає посміхнутись світу на всі 32 рівненькі зуба😁
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Мария Беннис
Я прошла ортодонтическое лечение с помощью брекет-системы в Sky Clinic и безумно рада результату. Все консультации, этапы подготовки к постановке брекет-системы и лечение прошли на высшем уровне. Отдельная благодарность доктору-ортодонту Анне Сергеевне за профессионализм, внимательность и качественное лечение. Это клиника, в которую я обязательно буду возвращаться! Спасибо всей команде Sky Clinic.
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Елизавета Гродская
Хочется поблагодарить замечательную команду SKYCLINIC Мне ставили брекет систему, и я осталась абсолютно довольна! Было комфортно все, от начала и до конца. Все очень внимательны, улыбчивы, всегда шли на уступки. Отдельная благодарность Анне Сергеевне, за ее профессионализм, деликатность, чёткость, и быстроту. С удовольствием буду рекомендовать эту клинику своим близким. Спасибо вам большое! Улыбаюсь своей голливудской улыбкой Вам)
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Lesya Krasun про стоматологію
Lesya Krasun
Ця клініка - відповідальна за ідеальну посмішку моєї дитини))) там ми ставили брекети. Робота виконана чудово. Наш лікар - Анна Сергіївна - усе детально розповідала і пояснювала. Клініка дуже затишна, обладнання нове. До лікарів щільний запис, записуватися потрібно завчасно, але в екстрених (і не дуже) ситуаціях нам завжди шукали і пропонували варіанти. В клініці часто бувають акції - іноді знижки, іноді подарунки (наприклад, нам дарували спеціальні щітки). І це теж дуже приємно. Рекомендую!
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Victoria Nam про стоматологію
Victoria Nam
Недавно закончилось мое ортодонтическое лечение в стоматологической клинике Скайклиник и теперь я могу поделиться своими впечатлениями. Про клинику: Тут сплошные плюсы - близость к метро, новая клиника со стильным дизайном, современным оборудованием и передовыми стоматологическими материалами. Про персонал: Тоже только положительные впечатления - администраторы вежливые и улыбчивые, всегда за день до приема звонят напомнить и уточнить детали, если что, помогут выбрать дату и время приема. Даже директор клиники не отказал мне в консультативной помощи онлайн, когда у меня за границей возникла нестандартная ситуация (хотя делать этого он не обязан), и я не могла там обратиться за стоматологической помощью. Помимо своего лечащего врача-ортодонта к другим докторам также обращалась несколько раз и за лечением, и за консультацией. Всегда давали исчерпывающую информацию и проводили необходимое лечение. Про лечащего врача-ортодонта: Смело могу рекомендовать Анну Сергеевну как Профессионала своего дела с большой буквы. Внимательный доктор, для которой нет неважных мелочей. На протяжении всего лечения доктор доступно и детально объясняла мне каждый шаг, отвечала на все вопросы. Каждое посещение она оценивала и корректировала, если необходимо, дальнейший ход лечения, чтобы получить тот результат, которого мы хотели достичь в начале ортодонтического лечения. И вот спустя 2,5 года ношения брекетов, не смотря на мой возраст 45+, строго придерживаясь всех указаний доктора по гигиене (это важно) я получила то, что хотела, а именно - красивую и здоровую улыбку. Что надо иметь в виду потенциальному пациенту по ортодонтическому лечению: У всех исходная ситуация разная, поэтому план и сроки лечения будут индивидуальны для каждого. На консультации доктор подробно разберет конкретно ваш случай и предложит оптимальный вариант. Но главное, необходимо строго придерживаться указаний доктора и правил гигиены на протяжении всего срока лечения, так как это влияет конечный результат. Резюме: смело рекомендую стоматологическую клинику Скайклиник и доктора-ортодонта Мартынчук Анну Сергеевну.
Лікуючі лікарі:
Бишук Богдан Михайлович
Мартинчук Анна Сергіївна
Юлия Филончук про стоматологію
Юлия Филончук
Отличная клиника и замечательная ортодонт Анна Сергеевна. Отлично подобран план лечения, внимательное отношение. Всегда получала развернутые консультации и прислушивалась к рекомендациям доктора. В течение всего срока ношения брекетов не возникало никаких проблем и жалоб. В результате - ровные и красивые зубы, за что очень благодарна :)
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Татьяна Любченко
Хорошая клиника, отличные специалисты, приветливые девушки администраторы. Большая благодарность, за красивую улыбку врачу-ортодонту Анне Сергеевне Мартынчук, помогла исправить ошибки врача с другой клиники и увидеть настоящий результат качественной работы!
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Ирина Данько
Хочу сказать огромное спасибо ортодонту Анне Сергеевне! Действительно профессионал с большой буквы. На всех этапах ношения брекетов, присутствовало полное понимание всего происходящего: цены, сроки, возможные проблемы и способы их предотвращения, все детально, подробно, очень грамотно и безболезненно. Как результат - отличная улыбка и правильный прикус. Спасибо большое! А также хочется отметить работу пародонтологов и терапевтов, ведь брекеты подразумевают комплексный подход к зубам. Все работы проводились настолько качественно (и даже приятно))), что весь страх перед стоматологическими вмешательствами просто исчез. Поход к стоматологу никогда не кажется простым шагом, но в Skyclinic действительно хочется приходить, если появляются даже малейшие проблемы с зубами. Потому что есть уверенность и гарантия того, что врачи отнесутся с вниманием и профессионально сделают все для решения проблемы.
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Victoria Uzakova про стоматологію
Victoria Uzakova
Услугами клиники пользуюсь больше двух лет. Недавно закончила успешное ортодонтическое лечение с Мартынчук Анной. Результат полностью устраивает. Также отдельное спасибо Ефимову Михаилу и Бышук Богдану. Да и в целом, весь персонал клиники внимательный, вежливый и профессиональный.
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Бишук Богдан Михайлович
Vera Vasilevna про стоматологію
Vera Vasilevna
Отличная клиника))А самый лучший доктор-ортодонт - Мартынчук Анна Сергеевна. Прохожу у неё ортодонтическое лечение на протяжении 1,5 года и очень довольна, результат на лицо. Анна Сергеевна очень внимательна, вежлива, а главное профессионал своего дела))Ни разу не пожалела, что доверилась ей, результат был виден уже через пару месяцев. Поверьте, это время пролетело незаметно благодаря поддержке и работе правильного и знающего доктора!!!! Спасибо Вам))
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Ольга Ващенко
Сказать что я довольна клиникой-это ничего не сказать! Я всегда хотела выровнять зубы, но по иронии судьбы откладывала на потом. Безумно благодарна Анне Сергеевне за ее колоссально проделанную работу. С уверенностью могу сказать ортодонт от Бога- всем советую идти только к ней)
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Anastasiia Vc про стоматологію
Anastasiia Vc
Хочу сказать большое спасибо Skyclinic и Вашим докторам. У меня длительное время щёлкал сустав, утром не могла банально открыть рот, приходилось помогать себе руками😞 и постоянно при приёме пищи были характерные щелчки, которые слышала не толко я, но и рядом сидящие люди. Я очень долго искала доктора, который мне поможет или хотя бы прояснит ситуацию. Мне порекомендовали обратиться к ортодонту Янишевской Яне. И мне пришлось ехать из Харькова в Киев к ней на приём. И я очень рада, что все-таки решилась. Лечение было не быстрым, но спасибо Яне Владимировне за ее трепетное отношение, за выдержку и за профессионализм. Мне исправили прикус, до этого никто не хотел браться за мой случай или не знали как именно помочь. Если перед вами стоит выбор: ехать далеко к хорошему специалисту или найти кого-нибудь поближе, то лучше ехать и не рисковать своим здоровьем!
Наталия Гуриненко про стоматологію
Наталия Гуриненко
Я - постійний відвідувач цієї клініки, адже ношу брекети, і щоразу йду звідси і беру із собою гарний настрій. Вже на рецепції зустрічає привітна дівчина і зазвичай питає, чи легко я дісталась до них та як в мене справи, і завжди запропонує чай чи каву. Лікарський колектив добре знає свою справу і має індивідуальний підхід до кожного клієнта, тож особисто я, хоч і боюся усіх тих страшних інструментів (😂), ще не посивіла ні на волосину))) Щодо цінової політики, скажу так: хочете дешево - пласкогубці вам у поміч. 😉
Алина Порожняк про стоматологію
Алина Порожняк
Стоматологія Sky Clinic, як на мене, одна із кращих стоматологія Києва. Завжди привітний персонал, особливо хочу відмітити лікаря - ортодонта Анну Сергіївну, безмежно вдячна їй за свою ідеальну посмішку. З впевненістю можу рекомендувати, як хорошого, висококваліфікованого спеціаліста, який знає свою справу!!!!
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Ярина Вольвач
Чудова затишна клініка, завжди дуже ввічливий і привітний персонал. Вже рік проходжу курс лікування в ортодонта Анни Сергіївни, днями плануємо лікування закінчувати. Результатом дуже задоволена. Анна Сергіївна - пофесіонал своєї справи, надзвичайно уважний, ввічливий, привітний лікар. Вона зрозуміло і чітко пояснює перебіг лікування та очікуваний результат, дає відповідь на будь-які питання, що виникають під час лікування. Дякую
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Ruslana Bondarenko про стоматологію
Ruslana Bondarenko
В клініці обслуговуюся тривалий час. Наданням послуг дуже задоволено! Особливо хочеться відмітити професійність персоналу, комфортну та затишну атмосферу в клініці. Анна Мартинчук - просто фея))) Рекомендую!
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Alisa Tanko про стоматологію
Alisa Tanko
В Скай клінік я прийшла складним пацієнтом після невдалих лікувань у трьох ортодонтів. Після двох років лікування я вже з рівними зубами))). Весь персонал дуже чуйний та уважний, можна отримати відповідь на будь які запитання та отримати розгорнуту консультацію. Також в Скай клінік мені видалили зуби мудрості та поставили імплант (Михайло Олександрович Єфімов, дуже Вам вдячна за якісну роботу). Зараз в клініці я проходжу консультування по підбору вінірів та раз на пів року приїжджаю на гігієнічну чистку ротової порожнини. Однозначно рекомендую.
Усі відгуки
Коментарів немає