Елайнери Invisalign

Записатися на прийом
Елайнери Invisalign

Етапи встановлення елайнерів Invisalign

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.

Вирівнювання зубів елайнерами Invisalign

Якщо ще вчора пацієнти могли використовувати сапфірові брекети і лінгвальні системи (практично невидимі брекет-системи), то сьогодні з’явилася можливість вирівнювання прикусу за допомогою елайнерів Invisalign.

Елайнери – це прозорі капи для виправлення прикусу, які повторюють форму зубного ряду.

Етапи і встановлення кап Invisalign в SKYCLINIC

 1. Діагностика. Ортодонт проводить повну діагностику стану зубощелепної системи: огляд зубів, ясен, отримує зліпок зубів, робить аналіз фото і рентгенологічних знімків ортопантомографії (ОПТГ) або комп’ютерної томографії щелеп (КТ) і телерентгенографії.
 2. Комп’ютерне моделювання. За допомогою комп’ютерного моделювання структура зубних рядів і їх порушення оцифровуються в базі даних. В процесі обробки лікар-ортодонт проектує правильну форму зубного ряду, прикус і положення зубів за допомогою програми ClinCheck.
 3. Виготовлення. Після узгодження попереднього результату лікування з пацієнтом, починається виробництво прозорих елайнерів Invisalign на заводі Align Technology (США). Таким чином компанія гарантує бездоганну якість лиття за встановленими стандартами, не завжди доступним звичайній зуботехнічній лабораторії.
 4. Перевірка отриманих кап. Пацієнт перевіряє капи на зручність, лікар коригує положення і стійкість елайнерів на зубах, даються рекомендації по догляду за капою до наступного візиту до лікаря. Ви забираєте свій перший комплект кап на 2-3 місяці вперед.
 5. Ретенційний період. Після основного періоду лікування лікарем призначаються індивідуальні ретенційні елайнери, які завершують стадію вирівнювання в пасивному режимі.

Кожні 2 тижні пару кап Інвізілайн потрібно буде міняти. Протягом цього часу вони переміщують зуби до розрахованого положення. Раз в 2-3 місяці слід з’явитися на огляд до лікаря-ортодонта для контролю проміжних результатів. Абсолютний результат з’явиться, якщо носити елайнер 20 – 22 годин на добу, 2-4 години з яких призначені для гігієнічного очищення конструкції і прийому їжі. Загальний термін носіння – це курс використання від 3 до 28 місяців, в залежності від складності ситуації.

Показання для вирівнювання зубів елайнерами Invisalign

 • міжзубні проміжки (треми і діастеми);
 • помірна скученість;
 • викривлення окремих зубів;
 • порушення оклюзії.

Переваги системи Інвізілайн

 • розробляються індивідуально для кожного пацієнта, враховуючи всі особливості будови зубів і необхідні корективи;
 • прозорість (візуально непомітні при спілкуванні і навіть на фото);
 • м’який вплив на щелепи і зуби;
 • гіпоалергенність і гладкість (структура і форма конструкції не пошкоджують слизові ротової порожнини);
 • зміна конструкції може здійснюватися і самим пацієнтом без відвідування лікаря;
 • відсутність дискомфорту при носінні, жуванні і мові;
 • хороша фіксація;
 • легкий догляд (капи потрібно чистити 2 рази на день, як і зуби).

Єдиним недоліком кап Invisalign можна назвати високу вартість на виготовлення і встановлення, проте вона порівнянна з вартістю лінгвальної брекет-системи, яка поступається функціональним і естетичним якостям Invisalign в рази.

Вибір ортодонта для лікування Invisalign в Києві

Ортодонти нашої стоматології SKYCLINIC пройшли спеціальне навчання і сертифікацію для лікування системами Invisalign. Багато ортодонтів мають вузьку спеціалізацію, тому вони не рекомендують елайнери, якщо всю свою практику працювали виключно брекет-системами. Однак, елайнери підтримують ті ж функції, що і брекети з єдиним обмеженням: елайнери можна знімати на кілька годин в день, в той час, як брекети – це незнімна конструкція.

 

Для отримання докладної інформації про вирівнювання зубів за допомогою прозорих кап рекомендуємо записатися в SKYCLINIC на консультацію до ортодонта. Ви можете отримати вичерпну інформацію про елайнери Інвізілайн, а також дізнатися, чи підходять капи для лікування в Вашому випадку. Зателефонуйте нам, щоб розпочати планування нової посмішки вже сьогодні. Чекаємо вас в СКАЙКЛІНІК!

Ціни на елайнери Invisalign у стоматології SKYCLINIC

Елайнери. Що може бути ще більш бажаним у виборі апаратів для вирівнювання зубів пластинка на зуби? Ортодонти і ортопеди Скайклінік використовують весь свій досвід і досягнення галузі для створення вашої ідеальної посмішки, при цьому запропонувавши доступну ціну.

 

Для ознайомлення з ціною на лікування прикусу за допомогою елайнерів Invisalign запрошуємо вас відвідати сторінку Ціни на нашому сайті. Для отримання ж більш докладної інформації, складання плану лікування і вибору найкращого варіанту ортодонтичного лікування, ми рекомендуємо записатися на консультацію в нашу клініку.

Відгуки

Подобається ділитися позитивними відгуками і самі довіряєте їм при виборі чого-небудь? Тоді переходьте на сторінку Відгуки та ознайомтеся з відгуками пацієнтів SKYCLINIC про проведене ортодонтичне лікування. Це допоможе вам у виборі лікаря і дозволить наблизитися до вашої нової сяючої посмішки!

 

Бишук Богдан Михайлович
Бишук Богдан Михайлович

Медичний директор SKYCLINIC. Спеціаліст з медичного менеджменту. Практикуючий лікар-стоматолог, ортодонт з 17-ти річним стажем. Веде консультативний прийом пацієнтів з клінічними ситуаціями високого ступеня складності. Регулярний учасник профільних форумів і конгресів. В практиці робить основний акцент на комплексний підхід у вирішенні складних клінічних ситуацій і турботу про пацієнта, що гарантує отримання ідеального результату. Богдан Михайлович є ментором для Команди SKYCLINIC. Під його керівництвом проходила своє становлення ортодонт Анна Сергіївна.

Розгорнути
Показання
 • міжзубні проміжки (треми і діастеми)
 • помірна скученість
 • викривлення окремих зубів
 • порушення оклюзії
 • естетичні вимоги до методу вирівнювання зубів
Протипоказання
 • наявність зубних відкладень
 • скелетні аломалії прикусу
 • гострі запальні захворювання тканин пародонта
 • захворювання скронево-нижньощелепного суглоба
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Знижка до 10% на всі послуги
Осталось 2 дня
Знижка до 10% на всі послуги

Скористайтеся будь-якою послугою у SKYCLINIC та отримайте віртуальну накопичувальну дисконтну картку “Light” зі знижкою 5% на всі стоматологічні послуги.

З деталями Вас з радістю ознайомлять наші адміністратори.

Сімейна знижка
Осталось 2 дня
Сімейна знижка

Приводьте на лікування своїх близьких (батьків, дітей, чоловіків і дружин, братів і сестер, дідусів і бабусь) та отримайте віртуальну дисконтну картку “Full” зі знижкою 10% на всі стоматологічні послуги.

Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень
Осталось 2 дня
Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень

Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень. У вартість входить зняття зубного каменю ультразвуком та чистка Air Flow.

Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ
Осталось 2 дня
Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ

Безкоштовне надання швидкої стоматологічної допомоги представникам ЗСУ.

Знижка 10% на гігієну*
Осталось 2 дня
Знижка 10% на гігієну*

*Відвідуй гігієніста або пародонтолога не рідше одного разу на 6 місяців (180 днів) та отримай знижку 10% на проведення “Лікувально-профілактичного комплексу гігієни”, який включає: глибоку діагностику стану ясен, чотирьохетапну чистку зубних відкладень та індивідуальний підбір професійних засобів гігієни порожнини рота в домашніх умовах.

Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн
Осталось 2 дня
Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн

Зміна кольору і форми зуба за допомогою композитного вініра.

Металева брекет-система всього за 9900 гривень
Осталось 2 дня
Металева брекет-система всього за 9900 гривень

У вартість входить встановлення металевої брекет-системи на одну щелепу.

Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень
Осталось 2 дня
Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень

У вартість входить встановлення керамічної брекет-системи на одну щелепу.

“Зуб під ключ”! Зубной імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього від 17900 гривень
Осталось 2 дня
“Зуб під ключ”! Зубной імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього від 17900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення, формувач ясен, цирконієва коронка.

Керамічна пломба всього за 5900 гривень
Осталось 2 дня
Керамічна пломба всього за 5900 гривень

Строк служби керамічної пломби більш ніж у 3 рази довший за звичайну пломбу!

Під час виготовлення використовується кераміка провідних світових виробників.

Питання-відповіді
Які плюси і мінуси Invisalign в порівнянні з брекет-системою?
Переваги системи Invisalign: - Основною перевагою є естетика: прозорість і непомітність на зубах. - Комфорт у використанні, адаптація за мінімально короткі терміни (3-4 дні), відсутність обмежень у харчуванні, можливість зняти елайнери на час їжі і чищення зубів. - Можливість побачити віртуальну візуалізацію процесу лікування і бажаного результату. - Менші терміни лікування (6-17 місяців). - Відсутність інтенсивних больових відчуттів на перших етапах лікування. - Не травмують слизову порожнини рота, відсутній ризик демінералізації емалі і виникнення карієсу. Однак існують і недоліки: - Брекет-система має більшу кількість показань і можливостей для ортодонта для виправлення складних патологій. - Результат лікування повністю залежить від мотивації і дисципліни пацієнта. Елайнери носяться не менше 20-22-х годин на добу. - Вартість Invisalign дорожче, порівняно з брекет-системою. - Не виключаються поломки і втрати пацієнтами елайнерів, що вимагає їх заміни і очікування виготовлення в лабораторії в США. - Терміни виготовлення і доставки елайнерів до 1 місяця.
Скільки носити елайнери?
Не варто боятися тривалого терміну ортодонтичного лікування, так як процес лікування елайнерами Invisalign займає менше часу, в порівнянні з брекет-системою. Кожен новий елайнер застосовуються 2 тижні, а середні терміни лікування складають від півроку до півтора років. Огляд у Вашого ортодонта здійснюється раз в 2 місяці.
Яка черговість процесу лікування?
1. Візуальний огляд, діагностика і визначення методу лікування. 2. Виготовлення моделей зубних рядів. Моделі відправляються в лабораторію Align Technology, де відбувається їх оцифровка і виготовлення 3D моделі. 3. За допомогою програми Clincheck лікар планує переміщення зубів для досягнення бажаного результату. Пацієнту демонструється попередня візуалізація процесу його лікування. 4. Після затвердження остаточного плану лікування приходять капи і починається адаптація.
Чим відрізняється система Invisalign від інших елайнерів?
Відмінною рисою Invisalign від аналогічної продукції є безперервна інвестиція компанії в дослідження, гарантія якості, функціональність і виготовлення елайнерів безпосередньо в лабораторії Invisalign. Завдяки цьому, їх спектр показань для лікування більш складних патологій ширше, в порівнянні з іншими елайнерами. Ви отримуєте віртуальний план лікування, який поетапно продемонструє вам зміни вашої посмішки. Також ортодонт проходить сертифікацію для роботи елайнерами Invisalign, що підвищує якість планування і процесу лікування.
Елайнери – це що?
Елайнери - це знімні прозорі капи, виготовлені з біополимера, що використовуються для вирівнювання зубів і корекції прикусу. Сучасні елайнери були розроблені на початку 90-х років компанією Invisalign. Вони є найбільш естетичним і непомітним засобом для вирівнювання зубів. Сучасні технології дозволяють проводити якісне ортодонтичне лікування максимально комфортно для пацієнта з високими естетичними вимогами. Для нас важливий результат лікування і комфорт пацієнтів, тому наші ортодонти застосовують в своїй практиці елайнери виключно бренду Invisalign.

Відгуки

Реальні відгуки про стоматологію від наших пацієнтів
Татьяна Степанченко
Доброго дня! Я пацієнт Анни Сергіївни, дуже задоволена роботою. Це лікар-ортодонт, який не боїться роботи з неправильним прикусом, нерівними зубами… при можливості пропонує альтернативні методи лікування, допомагає посміхнутись світу на всі 32 рівненькі зуба😁
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Елизавета Гродская
Хочется поблагодарить замечательную команду SKYCLINIC Мне ставили брекет систему, и я осталась абсолютно довольна! Было комфортно все, от начала и до конца. Все очень внимательны, улыбчивы, всегда шли на уступки. Отдельная благодарность Анне Сергеевне, за ее профессионализм, деликатность, чёткость, и быстроту. С удовольствием буду рекомендовать эту клинику своим близким. Спасибо вам большое! Улыбаюсь своей голливудской улыбкой Вам)
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Татьяна Любченко
Хорошая клиника, отличные специалисты, приветливые девушки администраторы. Большая благодарность, за красивую улыбку врачу-ортодонту Анне Сергеевне Мартынчук, помогла исправить ошибки врача с другой клиники и увидеть настоящий результат качественной работы!
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Victoria Uzakova про стоматологію
Victoria Uzakova
Услугами клиники пользуюсь больше двух лет. Недавно закончила успешное ортодонтическое лечение с Мартынчук Анной. Результат полностью устраивает. Также отдельное спасибо Ефимову Михаилу и Бышук Богдану. Да и в целом, весь персонал клиники внимательный, вежливый и профессиональный.
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Бишук Богдан Михайлович
Vera Vasilevna про стоматологію
Vera Vasilevna
Отличная клиника))А самый лучший доктор-ортодонт - Мартынчук Анна Сергеевна. Прохожу у неё ортодонтическое лечение на протяжении 1,5 года и очень довольна, результат на лицо. Анна Сергеевна очень внимательна, вежлива, а главное профессионал своего дела))Ни разу не пожалела, что доверилась ей, результат был виден уже через пару месяцев. Поверьте, это время пролетело незаметно благодаря поддержке и работе правильного и знающего доктора!!!! Спасибо Вам))
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Ольга Ващенко
Сказать что я довольна клиникой-это ничего не сказать! Я всегда хотела выровнять зубы, но по иронии судьбы откладывала на потом. Безумно благодарна Анне Сергеевне за ее колоссально проделанную работу. С уверенностью могу сказать ортодонт от Бога- всем советую идти только к ней)
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Алина Порожняк про стоматологію
Алина Порожняк
Стоматологія Sky Clinic, як на мене, одна із кращих стоматологія Києва. Завжди привітний персонал, особливо хочу відмітити лікаря - ортодонта Анну Сергіївну, безмежно вдячна їй за свою ідеальну посмішку. З впевненістю можу рекомендувати, як хорошого, висококваліфікованого спеціаліста, який знає свою справу!!!!
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Ярина Вольвач
Чудова затишна клініка, завжди дуже ввічливий і привітний персонал. Вже рік проходжу курс лікування в ортодонта Анни Сергіївни, днями плануємо лікування закінчувати. Результатом дуже задоволена. Анна Сергіївна - пофесіонал своєї справи, надзвичайно уважний, ввічливий, привітний лікар. Вона зрозуміло і чітко пояснює перебіг лікування та очікуваний результат, дає відповідь на будь-які питання, що виникають під час лікування. Дякую
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Ruslana Bondarenko про стоматологію
Ruslana Bondarenko
В клініці обслуговуюся тривалий час. Наданням послуг дуже задоволено! Особливо хочеться відмітити професійність персоналу, комфортну та затишну атмосферу в клініці. Анна Мартинчук - просто фея))) Рекомендую!
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Alisa Tanko про стоматологію
Alisa Tanko
В Скай клінік я прийшла складним пацієнтом після невдалих лікувань у трьох ортодонтів. Після двох років лікування я вже з рівними зубами))). Весь персонал дуже чуйний та уважний, можна отримати відповідь на будь які запитання та отримати розгорнуту консультацію. Також в Скай клінік мені видалили зуби мудрості та поставили імплант (Михайло Олександрович Єфімов, дуже Вам вдячна за якісну роботу). Зараз в клініці я проходжу консультування по підбору вінірів та раз на пів року приїжджаю на гігієнічну чистку ротової порожнини. Однозначно рекомендую.
Усі відгуки
Коментарів немає