Як провести день перед установкою брекетів?

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.
як провести день перед установкою брекетів
Зміст
  1. Дозвольте собі всі «заборонені» продукти
  2. Насолоджуйтеся комфортним чищенням зубною щіткою і ниткою
  3. Запам'ятайте свою посмішку «до»
  4. Проведіть день, як би Вам хотілося
  5. Роздрукуйте свою нову посмішку

Зважилися на встановлення брекетів? Це хвилююча подія, особливо для тих, хто свідомо вибрав цей спосіб ортодонтичного лікування, щоб домогтися нової, красивої посмішки. Є одне «але» – на шляху до красивої усмішки потрібно потерпіти невеликий дискомфорт і відмовитися від деяких звичок і привілеїв. Тому ми зібрали кілька порад, як можна провести день перед установкою брекетів.

Дозвольте собі всі «заборонені» продукти

Найпершим пунктом при установці брекетів є відмова від деяких харчових звичок. Справа в тому, що певні продукти і напої негативно впливають на механізм брекетів, а також на самі зуби. До того ж, споживання занадто твердих і хрустких продуктів може посилити неприємні відчуття від пересування зубів. В результаті, Ваш останній день перед установкою брекетів – це можливість насолодитися горіхами, цукерками і ірисками, поп-корном, хрусткими хлібцями і сухариками, піцою, сирими твердими овочами і фруктами (груші, морква, яблука), в’яленим м’ясом та іншими продуктами з « не-для-брекетів »списку.

Насолоджуйтеся комфортним чищенням зубною щіткою і ниткою

Після того, як ваші брекети будуть встановлені, Вам доведеться використовувати додаткові способи гігієни, а чищення зубною ниткою буде складнішим. Звичайно ж, ортодонт покаже, як потрібно доглядати за брекетами, але в день перед встановленням Ви точно зможете оцінити, як це легко і просто чистити зуби, коли на них немає брекетів.

Запам’ятайте свою посмішку «до»

Це своєрідний ритуал прощання зі своєю старою посмішкою – зробіть безліч селфі своїх зубів і посмішки. Фото «до» можна помістити в рамку і дочекатися дня, коли Ви знімете брекети, щоб порівняти результати.

Проведіть день, як би Вам хотілося

Дискомфорт і неприємні відчуття – це перші тимчасові наслідки, які Ви відчуєте вже через кілька годин або днів після установки брекетів. Сплануйте свій «передустановочний» день так, щоб відволіктися від цих думок: заплануйте час з друзями, сходіть в кіно або в похід, зробіть шопінг і т.п. Звичайно ж, Ви зможете робити всі ці речі і з брекетами, але, можливо, у Вас буде менше бажання активно проводити час, якщо Ваші зуби і ясна хворітимуть через переміщення зубів.

Роздрукуйте свою нову посмішку

Напевно, під час цифрової діагностики стоматологічній клініці Ваш ортодонт зможе продемонструвати Вам майбутній результат посмішки після вирівнювання брекетів. Попросіть його дати Вам цифрову копію моделі і роздрукуйте її – так Ваша нова посмішка завжди буде нагадувати Вам про важливість шляху вирівнювання зубів, особливо в дні, повні дискомфорту і відчаю.

Мартинчук Анна Сергіївна
Мартинчук Анна Сергіївна

Практикуючий лікар-ортодонт зі стажем більше 7 років. Анна Сергіївна є активним учасником багатьох ортодонтичних спільнот, регулярно відвідує профільні конгреси та майстер-класи. Успішно проводить ортодонтичне лікування всіх вікових груп пацієнтів. У своїй практиці віддає перевагу найбільш результативним методам лікування, зокрема індивідуальним пластинкам, елайнерам і самолігуючим брекетам.

Коментарі закриті.

Супутні послуги