Якість і ціна: як вибирають імпланти стоматологи?

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.
якість і ціна: як вибирають імпланти стоматологи
Зміст
  1. Імпланти Straumann
  2. Імпланти Neoss
  3. Бюджетні лінійки від офіційних представників

Який вибір імплантатів на стоматологічному ринку сьогодні? Є безліч постачальників з Європи, Азії та США, які вже довели свою якість на практиці, але вічним питанням стоматологів залишається ефективний продукт за доступною ціною.

Імпланти Straumann

Моделі Straumann вважаються одними з найбільш популярних продуктів в імплантації зубів – вони міцні, довговічні, естетичні. Недолік, який відзначають імплантологи в своїй практиці – це те, що запчастини до даних моделей дуже дорогі. Наприклад, їх оригінальні абатменти з закритим піддоном поставляються тільки з двома пластиковими ковпачками, і якщо стоматолог під час процедури забуде витягти ці ковпачки, то нові він зможе отримати тільки після придбання нового абатмента.

Можна використовувати дані «трансферні» абатменти і без пластикових ковпачків, проте потім вони не до кінця фіксуються на гіпсових відбитках. Такі деталі роблять продукцію Straumann менш доступною і гнучкою для різних маніпуляцій, хоч з боку пацієнтів вона ніколи не страждала від претензій.

Імпланти Neoss

Ще один популярний вид імплантатів, що є гарною заміною імплантам Straumann. Дані імпланти поставляються з оригінальними деталями і добре продуманим дизайном. Деталі не коштують дорожче самого імплантату, як це буває в більш дорогих версіях гвинтових моделей.

Іншими перевагами імплантів Neoss є:

• багата лінійка розмірів абатментів;
• традиційні і гвинтові моделі;
• зручний доступ для фіксації абатмента.

Бюджетні лінійки від офіційних представників

Іноді самі виробники імплантів намагаються запобігти виготовленню підробок і пропонують стоматологічним клінікам бюджетні моделі своїх продуктів з деякими змінами і за доступною ціною.

Багато хірургів-імплантології знають, як вибрати доступний, але якісний варіант, виходячи зі своєї практики. Наприклад, цільні імплантати з цирконію від деяких постачальників часто піддаються поломки або через неякісний матеріал, або через неоригінальні деталі самого абатмента. При консультації з представниками лабораторій стоматологи вже по самому опису матеріалів і способу виготовлення можуть сказати, наскільки добре впорається зі своєю роботою та чи інша модель.

Бишук Богдан Михайлович
Бишук Богдан Михайлович

Медичний директор SKYCLINIC. Спеціаліст з медичного менеджменту. Практикуючий лікар-стоматолог, ортодонт з 17-ти річним стажем. Веде консультативний прийом пацієнтів з клінічними ситуаціями високого ступеня складності. Регулярний учасник профільних форумів і конгресів. В практиці робить основний акцент на комплексний підхід у вирішенні складних клінічних ситуацій і турботу про пацієнта, що гарантує отримання ідеального результату. Богдан Михайлович є ментором для Команди SKYCLINIC. Під його керівництвом проходила своє становлення ортодонт Анна Сергіївна.

Коментарі закриті.

Супутні послуги