Як вилікувати пародонтит в домашніх умовах?

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.
як вилікувати пародонтит в домашніх умовах
Зміст
  1. Лікування пародонтиту в домашніх умовах
  2. Профілактика пародонтиту: просто, але регулярно

Ви, напевно, чули про пародонтит. В інтернеті маса інформації про профілактичні та лікувальні засоби від пародонтиту та пародонтозу – пасти, гелі, препарати, ін’єкції і т.п. Це поширене захворювання, що виникає внаслідок нерегулярної гігієни ротової порожнини.

Явище прийнято називати пародонтит, коли запалені тканини пародонту починають руйнувати тканини альвеолярного відростка. Цей процес проходить поступово:

  1. Тканини ясен набрякають, червоніють, викликають невеликі больові відчуття і можуть кровоточити під час чищення зубів або при пережовуванні твердих продуктів;
  2. Внаслідок запалення ясен корені зуба оголюються, не тримаються міцно в яснах і зуб стає рухомим;
  3. У створеній порожнечі між зубом і яснами накопичується мікрофлора з продуктами розпаду, яка руйнує м’які і тверді тканини, стимулюючи руйнування зуба і його можливе випадіння.

Лікування пародонтиту в домашніх умовах

На перших стадіях захворювання пародонтит усувається за допомогою професійної гігієни, використання лікувальних зубних паст та інших препаратів, вектор-терапії. Якщо патологічні кишені поглиблюються і заповнюються мікрофлорою, використовується метод кюретажу – очищення тканин ясен за рахунок відшаровування пошкоджених структур або вичищення лунки без руйнування її зовнішніх шарів.

Лікування пародонтиту тільки в домашніх умовах є, на жаль, неможливим. Однак обов’язковою умовою ефективності лікування ясен в стоматологічній клініці СКАЙКЛІНІК є дотримання ретельної гігієни. Оскільки велика кількість нальоту – це основний фактор розвитку пародонтиту.

Профілактика пародонтиту: просто, але регулярно

Основною вимогою до бажаючих зберегти здоров’я пародонта є регулярна гігієна порожнини рота, що включає дворазове щоденне чищення зубів, різноманітність твердих продуктів в раціоні і проходження профілактичних оглядів у лікаря відповідно до рекомендацій Вашого пародонтолога.

Коментарі закриті.

Супутні послуги