Як виглядатимуть мої зуби після реставрації?

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.
як виглядатимуть мої зуби після реставрації
Зміст
  1. «Які реставраційні матеріали Ви використовуєте?»
  2. «Як Ви проводите реставрацію?»
  3. «Як виглядатимуть мої зуби після реставрації? Чи можете Ви показати свої роботи? »
  4. «Чи вийде у Вас відтворити мої натуральні різці? Як Ви це зробите?»

Думаєте над реставрацією передніх зубів? Тоді Ви, безумовно, хочете, щоб це було красиво, ефективно і довговічно. Ми підібрали кілька порад і питань, які Ви повинні поставити своєму стоматологу перед початком процедури реставрації зубів.

«Які реставраційні матеріали Ви використовуєте?»

У професійних клініках стоматологи використовують високоякісні фотополімерні матеріали, наприклад, IPS Empress Direct. Ось їх переваги:

– поставляється з системою відтінків від A до D (13 відтінків дентину і 16 відтінків емалі);
– підбір відтінків дуже простий і логічний;
– в наявності є три зразка для реставрації різців;
– доступні п’ять рівнів прозорості, відповідно, можлива імітація будь-якої натуральної форми зуба.

«Як Ви проводите реставрацію?»

Незважаючи на те, що професійні композити дуже прості у використанні, їх необхідно наносити в кілька етапів. Для простої реставрації потрібно трьохетапное нанесення, для більш складних процедур – три або більше етапів + підбір кольору і рівня прозорості.

«Як виглядатимуть мої зуби після реставрації? Чи можете Ви показати свої роботи? »

Натуральна емаль дуже світлопроникна, тому велике значення в кінцевому результаті реставрації має ядро ​​дентину – якщо воно занадто тонке, зуб буде більш світлопроникним, а це додасть йому сірості. Відповідно, перед початком процедури стоматологу потрібно збільшити саме ядро ​​або подовжити/поглибити скіс композиту, щоб він в достатній мірі перекрив дентин.

Є й протилежний ефект – коли ядро ​​дентину занадто товсте. В такому випадку, занадто тонка емаль і занадто товсте ядро ​​дадуть непрозорість зубів. Відповідно, шар емалі потрібно доповнити неабиякою кількістю композитної смоли, щоб це виглядало як натуральний світлопроникний зуб. Слід не забувати про процес полірування зуба після реставрації, інакше відтінок вийде не таким, як треба. Звичайно ж, при демонстрації робіт стоматолога всі ці моменти будуть візуально зрозумілі навіть непідготовленим пацієнтам.

«Чи вийде у Вас відтворити мої натуральні різці? Як Ви це зробите?»

При реставрації передніх зубів природність є найважливішим моментом всього процесу. Якщо різець був вибитий, сколовся або тріснув, його рельєфний прозорий край повністю зруйнований. У стоматології відтворення такого рельєфного напівпрозорого краю називається «ефектом ореолу» і він найчастіше створюється за допомогою композитного матеріалу IPS Empress Direct.

У природньому зубі «ефект ореолу» досягається за рахунок відображення ядра дентину на краю різця (зуб повинен бути розташований під прямим кутом). Щоб зімітувати такий ефект на штучному зубі, використовується Trans Opal 4, що містить опалесцентні інгредієнти, які надають біло-кремовим відтінкам композитів відтінок,  що переливається.

Коментарі закриті.

Супутні послуги