Як стоматологи лікують своїх близьких?

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.
як стоматологи лікують своїх близьких
Зміст
  1. Як стоматологи працюють з власною сім'єю?

Багатьом пацієнтам цікаво, як стоматологи лікують своїх друзів і родину, чи відрізняється спосіб лікування і підхід до стоматологічних послуг між пацієнтами клініки і більш близькими людьми. У сьогоднішній статті ми поговоримо про це.

Як стоматологи працюють з власною сім’єю?

Емоційний контакт. Стоматологи працюють з різними проблемами і багатьма пацієнтами і зазвичай вони досить вільно можуть говорити про наявні проблеми. З близькими у лікаря існує особливий зв’язок і, якщо в процесі діагностики він зауважує будь-які проблеми, можливо, він не може до кінця повірити в їх наявність або йому потрібно більше часу, щоб добре прорахувати спосіб і перспективу лікування зубів. Цей момент не можна застосовувати до всіх стоматологів, тому що багато з них в процесі багаторічної практики навчилися контролювати свої емоції навіть при лікуванні сім’ї і близьких.

Легковажне ставлення до профілактичних оглядів. Даний момент стосується самої сім’ї стоматолога – члени сім’ї можуть ігнорувати проходження профілактичних оглядів і записуватися на прийоми тільки, коли їх щось почне турбувати. Як відомо, ігнорування оглядів і професійного чищення зубів наближає момент, коли «почне щось турбувати».

Образи і відсторонення. Як результат, деякі родичі починають ображатися на лікуючого стоматолога, який не має можливості надати необхідну їм допомогу саме в той час, коли вони її запитують. Не кожен родич дійсно може тверезо оцінити умови, в яких працює стоматолог, щоб забезпечити своє життя і зростання бізнесу. Деякі стоматологи пропонують своїм родичам відвідати свого колегу.

Звичайно ж, якщо близькі роблять профілактичні огляди кожні 3-6 місяців, у лікаря з’являється більше шансів виділити час для лікування як своєї сім’ї, так і постійних пацієнтів.

Бишук Богдан Михайлович
Бишук Богдан Михайлович

Медичний директор SKYCLINIC. Спеціаліст з медичного менеджменту. Практикуючий лікар-стоматолог, ортодонт з 17-ти річним стажем. Веде консультативний прийом пацієнтів з клінічними ситуаціями високого ступеня складності. Регулярний учасник профільних форумів і конгресів. В практиці робить основний акцент на комплексний підхід у вирішенні складних клінічних ситуацій і турботу про пацієнта, що гарантує отримання ідеального результату. Богдан Михайлович є ментором для Команди SKYCLINIC. Під його керівництвом проходила своє становлення ортодонт Анна Сергіївна.

Коментарі закриті.

Супутні послуги